Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 459

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Ápr. 01, 2017 10:46 pm

Vasas1969 írta:

Valahol őket is meglehet érteni. Az anyja csak azt érzi ,hogy méltánytalanság érte itt a fiát és ennek adott hangot és sajnos túlzásba vitte. Nem gondolta azt végig amit Te itt leírtál. Ha beleolvasna a Vasas fórumokba azért remélem egy picit elszégyellné magát ,hisz a legnagyobb fájdalmunk nekünk is az ,hogy a fia nincs a csapatban.
    Vitted mindkét fiút? Csak a 2. félidőt láttam ,de többször is behallatszott a közvetítésbe ,ahogy hasonló korú kis srácok biztatták a csapatot. Sajnos a felnőttek hangját csak ritkábban lehetett hallani. Jó volt a megérzésed , most Könyves végzett ki minket.
    Úgy látszik nekünk csak olyan játékosaink vannak akik jók voltak ,meg olyanok akik még nem jók ,de olyan alig aki most is jó mint Ristevski. Most már attól tartok ,hogy a tavaszi szezon alapján kieső helyen fogunk végezni. Végén a bajnokságban is több vereségünk lesz ,mint győzelmünk.
    Nem értettem a mestert ,ha már levitte Gaált miért nem hozta be akkor Ferenczit, hiszen úgyis támadnunk kellett. Így nem igazán volt kire játszani a befejezéseknél.

Nagyon sokat késtünk, de amikor beértünk a pályára és végignéztük a csapatot, úgy éreztük ez egy jó összeállítás. Martin erőcsatárban, Gaál a szélen, Kiréék a csapatban. Kleisz sajnos ott nagyon kilógott, egymás után szórta el a labdákat erre hamar felfigyeltünk. Pedig látjuk, hogy Zsombor egyedül kevés. Vártam az újabb csodagólt, de lehet, hogy kell hozzá vagy tíz év. Vaskót a gólja után nem értettem. Én jobban örültem volna, ha velünk örül.
    Van egy számunkra erősnek tűnő keretünk, a jobboldal problémáját leszámítva és mégsem működik hónapok óta.
    Csak elkapjuk újra a fonalat, mert ez kezd kínos lenni.

A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 01, 2017 11:05 pm-kor.
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3979

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 01, 2017 10:41 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 01, 2017 10:06 pm

Juhos2 írta:Első felindulás.
    Valami jobban fájt, mint a vereség.
    Osi anyja, baráti köre pont előttünk ült. Úgy nyomták a Hajrá Lokit! Adjál lapot! Nem volt tizenegyes! Stb., hogy el sem hiszitek. Csak kiszaladt belőlem, hogy ezért tart itt ez a kibaszott ország. Egy tál lencséért /még fehér ló se kell/ szembeköpjük azokat akikért eddig szorítottunk. Akik eddig szorítottak Osiért.
    Felháborító volt vagy inkább /holnapra/ elgondolkoztató.
    Kiváncsi vagyok /ha egyszer mégis visszatér/ arra a Hajrá Vasasra!
    Ezeknek semmit nem jelent . . . . . .

Valahol őket is meglehet érteni. Az anyja csak azt érzi ,hogy méltánytalanság érte itt a fiát és ennek adott hangot és sajnos túlzásba vitte. Nem gondolta azt végig amit Te itt leírtál. Ha beleolvasna a Vasas fórumokba azért remélem egy picit elszégyellné magát ,hisz a legnagyobb fájdalmunk nekünk is az ,hogy a fia nincs a csapatban.
    Vitted mindkét fiút? Csak a 2. félidőt láttam ,de többször is behallatszott a közvetítésbe ,ahogy hasonló korú kis srácok biztatták a csapatot. Sajnos a felnőttek hangját csak ritkábban lehetett hallani. Jó volt a megérzésed , most Könyves végzett ki minket.
    Úgy látszik nekünk csak olyan játékosaink vannak akik jók voltak ,meg olyanok akik még nem jók ,de olyan alig aki most is jó mint Ristevski. Most már attól tartok ,hogy a tavaszi szezon alapján kieső helyen fogunk végezni. Végén a bajnokságban is több vereségünk lesz ,mint győzelmünk.
    Nem értettem a mestert ,ha már levitte Gaált miért nem hozta be akkor Ferenczit, hiszen úgyis támadnunk kellett. Így nem igazán volt kire játszani a befejezéseknél.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Ápr. 01, 2017 9:18 pm

Első felindulás.
    Valami jobban fájt, mint a vereség.
    Osi anyja, baráti köre pont előttünk ült. Úgy nyomták a Hajrá Lokit! Adjál lapot! Nem volt tizenegyes! Stb., hogy el sem hiszitek. Csak kiszaladt belőlem, hogy ezért tart itt ez a kibaszott ország. Egy tál lencséért /még fehér ló se kell/ szembeköpjük azokat akikért eddig szorítottunk. Akik eddig szorítottak Osiért.
    Felháborító volt vagy inkább /holnapra/ elgondolkoztató.
    Kiváncsi vagyok /ha egyszer mégis visszatér/ arra a Hajrá Vasasra!
    Ezeknek semmit nem jelent . . . . . .
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 01, 2017 5:12 pm

Vasas - DVSC

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dvsc-221

Kezdőcsapatok:http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/24/1141315.html

http://www.m4sport.hu/2017/04/01/itt-nezheti-eloben-a-vasas-loki-labdarugo-bajnokit/

Vaskót nem hagytam volna ki. A koreai toronnyal ő vívta volna meg a legnagyobb sikerrel a fejpárbajokat. A kérdésre válaszolva jó lenne ,ha kivételesen se Osváth, se Könyves ,ha becserélik nem találna be ellenünk .Reméljük más se veszi be Nagy kapuját.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 01, 2017 2:51 pm

A honlapokról:
    Oenning: Támadó szellemben fogunk játszani

Áprilisi mérkőzéssorozatunk szombaton 18 órakor a Debrecen elleni bajnoki mérkőzéssel folytatódik a Szusza stadionban. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.

Az Újpest elleni kupameccsünk után három nappal már a Debrecent fogadjuk. Pihenésre nem volt túl sok idő.

- Először is újra a bajnokságra kezdtünk el koncentrálni. Előny számunkra, hogy több játékos visszatér sérüléséből, illetve a válogatottaktól, így nagyobb variációs lehetőségünk lesz taktikai szempontból is. Ezt ki is fogjuk használni a következő mérkőzéseken. Bízom benne, hogy a Debrecen ellen olyan koncentráltan fogunk kezdeni, mint ahogy az előző mérkőzést befejeztük.

A Debrecennél a télen jelentősebb játékosmozgás zajlott le. Az összeszokottság hiánya előnyünkre válhat?

- Ahogy eddig is, úgy most is elsősorban magunkra összpontosítunk, persze azért figyeljük az ellenfelet is. Nehéz most pontosan felmérni őket, mivel sok új játékosuk van. Ettől függetlenül egy jó csapatról van szó, amelyik egyéni szinten jó játékosokkal rendelkezik. Rajtunk múlik, hogy mit tudunk ebből a mérkőzésből kihozni. Hazai mérkőzés lévén támadó szellemben kívánunk fellépni és meg is akarjuk nyerni a meccset.

Osváth Attila: Nem lesz gond az erőnlétünkkel

Fiatal védőnk szerint a helyzetkihasználás lesz a döntő a mérkőzésen.

A magyar válogatott világbajnoki selejtezője miatt háromhetes szünetet tartottak az NB I-ben. Hétvégén azonban folytatódnak a küzdelmek, együttesünk a tabella 3. helyén álló Vasas ellen játszik szombaton 18 órától a Szusza Ferenc Stadionban.

- Úgy gondolom, nagyon jót tett a háromhetes szünet – nyilatkozta honlapunknak fiatal jobbhátvédünk, Osváth Attila. - Jó, kemény edzéseink voltak, az erőnlétünkkel biztosan nem lesz gond az elkövetkezendő meccseken. Kiváló gyakorlatokat végeztünk, lesz dinamikája a csapatnak, remélhetőleg eredményes játék is párosul majd hozzá. Nyilván különleges találkozó lesz a számomra, hisz a Vasasban játszottam az első élvonalbeli mérkőzésemet, és tőlük érkeztem a Lokihoz a télen. Mindig jó érzéssel gondolok a piros-kékekre, most azonban a Debrecen sikeréért küzdök. Nincs extra motivációm azért, mert a fővárosiak ellen lépünk pályára, ugyanolyan ellenfél, mint bármely másik. Nem számítok könnyű mérkőzésre, hisz egy dobogós együttes ellen játszunk. Minden összecsapáson megvan az esélyünk a győzelemre, jó a keretünk, minden adott a három pont megszerzéséhez. Azt gondolom, mind a két félnek lesz lehetősége, a helyzetkihasználáson múlik majd minden. Ha egyet-kettőt gólra tudunk váltani, megnyerhetjük a mérkőzést.

HB

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Ápr. 01, 2017 6:35 am

[quote="Vasas1969"]A Loki honlapról:
    Könyves Norbert: Maximális koncentráció szükséges

Játékosunk szerint nagy lendületet adott a Vasasnak a hétközi kupasiker.

Szombaton 18 órától a Vasas ellen lép pályára a DVSC a Szusza Ferenc Stadionban. A találkozóval kapcsolatban a Loki középpályása, Könyves Norbert nyilatkozott.
    - Végig koncentráltan edzettünk a három hét során, hisz újabb fontos összecsapás vár ránk – kezdte Könyves Norbert. – Jó csapatnak tartjuk a Vasast, igaz, az elmúlt két bajnokijukon nem tudtak győzni. A hétközi Magyar Kupa-találkozójukon azonban láthattuk, hogy hátrányból fordítottak és nyertek az Újpest ellen. Biztos vagyok benne, hogy ez a siker nagy lendületet adott nekik. Nem gondolnám, hogy a hétközi kupameccs kihatással lenne a hétvégi teljesítményükre, hisz profi futballistákról van szó. Vigyáznunk kell majd, hisz a védőik sokszor besegítenek a támadóknak a széleken. Gyors kontrákkal, maximális koncentrációval és odafigyeléssel azonban elhozhatjuk a három pontot a fővárosból.

HB

https://www.dvsc.hu/kiemelt-hirek/beharangozo-vasas-dvsc[/quo

A nap kérdése.
    Vajon ma valamelyik /volt/Vasas játékos lő gólt?

Jók ezek a múltidézők. Néhányukra már nem is emlékszem.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 31, 2017 4:33 pm

A Loki honlapról:
    Könyves Norbert: Maximális koncentráció szükséges

Játékosunk szerint nagy lendületet adott a Vasasnak a hétközi kupasiker.

Szombaton 18 órától a Vasas ellen lép pályára a DVSC a Szusza Ferenc Stadionban. A találkozóval kapcsolatban a Loki középpályása, Könyves Norbert nyilatkozott.
    - Végig koncentráltan edzettünk a három hét során, hisz újabb fontos összecsapás vár ránk – kezdte Könyves Norbert. – Jó csapatnak tartjuk a Vasast, igaz, az elmúlt két bajnokijukon nem tudtak győzni. A hétközi Magyar Kupa-találkozójukon azonban láthattuk, hogy hátrányból fordítottak és nyertek az Újpest ellen. Biztos vagyok benne, hogy ez a siker nagy lendületet adott nekik. Nem gondolnám, hogy a hétközi kupameccs kihatással lenne a hétvégi teljesítményükre, hisz profi futballistákról van szó. Vigyáznunk kell majd, hisz a védőik sokszor besegítenek a támadóknak a széleken. Gyors kontrákkal, maximális koncentrációval és odafigyeléssel azonban elhozhatjuk a három pontot a fővárosból.

HB

https://www.dvsc.hu/kiemelt-hirek/beharangozo-vasas-dvsc
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 31, 2017 4:22 pm

Egy kis múltidézés:

és egy jó hír:
    http://www.vasasfc.hu/hirek/gaal_mar_bevetheto_a_loki_ellen-2442
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 31, 2017 7:09 am

Egy emelés története

A barátság megmaradt

https://digitalstand.hu/olvaso/69755#2
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 30, 2017 7:11 pm

colocolo írta:Sajna nem láttam a mérkőzést,csak a gólokat ezért érdemben nem is tudok mit mondani a játékunkról.A győzelemnek örülni kell,most már innen tovább kell jutni.Most úgy tűnik a kupában könnyebb elérni a célt.mint a bajnokságban.

Próbáld meg este megnézni 11 után ,ha ébren tudsz maradni. Kíváncsi lennék mit mondanál? Sajnos nekem a korai kelések miatt esélytelen fent maradni. Nagyon fájlaltam a fradi 93.perces győztes gólját a DVTK ellen ,de korai is még ennyire előre tekinteni mert még nincs lefutva a továbbjutás. Mondjuk 51 % már az esélyünk.
    colocolo

Hozzászólások száma : 390

Témanyitás by colocolo on Csüt. Márc. 30, 2017 6:43 pm

Sajna nem láttam a mérkőzést,csak a gólokat ezért érdemben nem is tudok mit mondani a játékunkról.A győzelemnek örülni kell,most már innen tovább kell jutni.Most úgy tűnik a kupában könnyebb elérni a célt.mint a bajnokságban.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 30, 2017 6:13 pm

Juhos2 írta:

Senkivel nem beszélgettem. Z azt hittem azért nem játszik, mert rotál Oening.
    Hát azért elég furcsa passz volt Szivacskitól.
    Botond nekem nem jött át egyáltalán. Az hogy támadta a kapust. Szép is lett volna ha nem mozdul rá. Fent volt az egész csapat. Úgy üvöltöttünk, hogy hajtsad!

Meg kellene nézni még egyszer a meccset ,mert az elején történtek miatt leszállt nálam a lila köd és ez nem segítette ,hogy reálisan értékelni tudjam a meccset ,ráadásul dolgoztam is közben. Nekem sem volt meg ,hogy Király érdeme is a 2.gól. Az viszont tetszett ,hogy nem adtuk fel és a 2.félidő elején volt csak egy rövid időszak amikor nem bíztam az egyenlítésben. Pozitív az is ,hogy próbáltunk gyorsabban támadást építeni kevesebb átadással a kapujuk elé kerülni. Ez a Vidinél és a fradi otthonában is követendő lenne. Egy miatt félek a Loki meccstől ,hogy magyar csapat ritkán bír 2 meccset egy héten főleg ,ha az ellenfele pihent. Emiatt lenne nagyon jó ,ha Ristevski mellett Hangya is bevethető lenne szombaton.

http://www.m4sport.hu/2017/03/29/zsenialis-gollal-elonyben-a-vasas/

Ti ,hogy láttátok a végén Kulcsár buktatását? Sajnos nincs benne az összefoglalóban. Este 23:10-től leadja újból az M4 a meccset.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Márc. 30, 2017 10:47 am

Vasas1969 írta:

http://index.hu/sport/futball/2017/03/29/ferencvaros_magyar_kupa_ujpest_vasas/

Valóban az. Tudsz valamit Hangya sípcsontsérüléséről ,hogy mennyire súlyos? Kellene ő is a Loki ellen. Brkovic a debreceniek legjobb védője 5 sárgás. Ki kellene használni. Király sokat dolgozott ,de nem tetszett ,hogy feladta a futóversenyeket. Murka alakul ,1 év múlva ilyenkor már jó is lehet. Vaskó sem volt rossz és Nagy is "csak" a gólnál hibázott.

Senkivel nem beszélgettem. Z azt hittem azért nem játszik, mert rotál Oening.
    Hát azért elég furcsa passz volt Szivacskitól.
    Botond nekem nem jött át egyáltalán. Az hogy támadta a kapust. Szép is lett volna ha nem mozdul rá. Fent volt az egész csapat. Úgy üvöltöttünk, hogy hajtsad!
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 30, 2017 10:34 am

A honlapokról:

Michael Oenning értékelt az Újpest 2-1-es legyőzése után.
    - Annyi minden történt most, ami elég lenne egy teljes szezonra. Mindkét csapatnak már a mérkőzés előtt voltak különböző gondjai, amelyek nem egyszerűsítették egyikünk a dolgát sem. Az elbizonytalanodottság ott volt a játékosokon, ezen nem segített, hogy a mérkőzés elején egy nagy hibából megint gólt kaptunk, majd megkapjuk a tizenegyest, amit nem értékesítettünk. Az első félidőben sok időre volt szükség, hogy összeszedjük magunkat. A második félidőben pedig, amikor olyan fázisban voltunk, amelyben rosszul játszottunk, megszereztük az egyenlítést, a végén pedig a mérkőzést is megnyertük. Az mindegy nekem, hogy mi voltunk a gyengébb csapat vagy sem, a lényeg a jó kiindulópont, amit szereztünk a visszavágóra. A futballban vannak időnként furcsa dolgok, ezen a mérkőzésen több ilyen is volt. A legfontosabb, hogy megmutattuk, képesek vagyunk ilyen helyzetből is győztesként kijönni, de sok munkánk lesz még. Mondhatjuk, hogy egy klasszikus kupamérkőzést láthattunk.

Nebojsa Vignjevic
    értékelte a 2-1-re elveszített találkozót.
    Jól indult, de rosszul végződött a Vasas FC elleni kupamérkőzésünk. Vezetőedzőnk így értékelte a meccset a lefújást követően: „Úgy gondolom a mai napon 6-7 játékosom tudott csak felnőni a feladathoz, a többiek nem tudták kezelni a negyeddöntővel járó nyomást, amiért vállalom a felelősséget. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy a jövő heti összecsapáson sokkal jobban teljesítünk majd, hiszen nem lesz veszíteni valónk. Bízom benne, hogy a visszavágón megfordítjuk az állást, és mi kerülünk ki győztesen a párharcból.”

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 30, 2017 12:13 am

Juhos2 írta:Az Indexen már az év góljaként aposztrofálják. Tényleg gyönyörű. Very Happy

http://index.hu/sport/futball/2017/03/29/ferencvaros_magyar_kupa_ujpest_vasas/

Valóban az. Tudsz valamit Hangya sípcsontsérüléséről ,hogy mennyire súlyos? Kellene ő is a Loki ellen. Brkovic a debreceniek legjobb védője 5 sárgás. Ki kellene használni. Király sokat dolgozott ,de nem tetszett ,hogy feladta a futóversenyeket. Murka alakul ,1 év múlva ilyenkor már jó is lehet. Vaskó sem volt rossz és Nagy is "csak" a gólnál hibázott.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Márc. 29, 2017 11:20 pm

Az Indexen már az év góljaként aposztrofálják. Tényleg gyönyörű. Very Happy

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Márc. 29, 2017 11:01 pm

Vasas1969 írta:

Szép volt fiúk! Az első félidőben magunkat vertük meg majd a másodikban szerencsére az Újpestet is! Az eredmény jó ,de még messze nincs lefutva a visszavágó. Kár ,hogy nem ismételték a végén a tizenegyesgyanús esetet .Szerintem az volt. Az elején nagyon negatív dolgok jutottak eszembe ,de a végére minden jól alakult. Remélem ez tényleg elég lendületet ad a hétvégére. Ez már olyan győzelem és fordítás volt amire Korcsmár gondolhatott. James és Remili volt a 2 nyerő ember.

Érdekes. Negatív gondolataim nekem is voltak. Korcsmár passzánál amikor folyosó volt előtte, majd a harmatgyenge lövésénél.
    Kulcsár jóval gyorsabb volt a kopasznál, azt hittem megoldja élesben. Benne volt a meccsben, hogy a végén még lövünk egyet. Én legalábbis úgy éreztem. Szerintem James meccse volt, hálás vagyok a góljáért az égieknek. Megérdemelte.
    Moha gólját remélem sokáig nem feledem.
    Mahir cseréjénél azt hittem ez a pillanat soha nem fog eljönni.

A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 29, 2017 11:30 pm-kor.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Márc. 29, 2017 10:15 pm

Vasas1969 írta:Újpest - Vasas  Kezdőcsapatok:

http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14971/10/1163823.html

Úgy néz ki tényleg beállunk hátra és az x-re megyünk. Mindjárt megy a meccs az M4-en.

Szép volt fiúk! Az első félidőben magunkat vertük meg majd a másodikban szerencsére az Újpestet is! Az eredmény jó ,de még messze nincs lefutva a visszavágó. Kár ,hogy nem ismételték a végén a tizenegyesgyanús esetet .Szerintem az volt. Az elején nagyon negatív dolgok jutottak eszembe ,de a végére minden jól alakult. Remélem ez tényleg elég lendületet ad a hétvégére. Ez már olyan győzelem és fordítás volt amire Korcsmár gondolhatott. James és Remili volt a 2 nyerő ember.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Márc. 29, 2017 7:23 pm

Újpest - Vasas  Kezdőcsapatok:

http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14971/10/1163823.html

Úgy néz ki tényleg beállunk hátra és az x-re megyünk. Mindjárt megy a meccs az M4-en.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Márc. 29, 2017 8:06 am

MK negyeddöntő: Vasas - Újpest

Finálénak is jó lenne

https://digitalstand.hu/olvaso/69751#2

http://www.ujpestfc.hu/article?id=5253

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_kupameccsrol_bizom_egy_jo_eredmenyben-2436

Bár Kleisz valószínűleg nem kap sok szerepet ma (sok a hétfő szerda ritmus),de azért örömteli ,hogy az U19 szakvezetője másik 2 játékos mellett őt emeli ki a jó teljesítménye miatt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Márc. 28, 2017 3:37 pm

A honlapról:
    Korcsmár: Kiélezett párharc lesz az Újpest elleni

Március 29-én, szerdán, 20:00 órakor a Magyar Kupa negyeddöntőjének első találkozóján a Szusza stadionban játszunk az Újpesttel. Belső védőnket kérdeztük várakozásairól.

- Sokat várok magunktól. Bízom abban, hogy az Újpest elleni sikeres szerdai mérkőzéssel elkapunk egy jó szériát. Március 29. és április 15. közötti időszakban ugyanis 6 mérkőzést is játszunk, 3-4 naponként, aminek vannak előnyei és hátrányai is. Szerintem elég erős keretünk van ahhoz, hogy ezzel az erőltetett menettel megbirkózzunk. Nem szerettem volna kupaellenfélként az Újpestet kapni, mert szerintem egy veszélyes csapat. Megítélésem szerint azonban vagyunk azon a szinten, hogy bárkit is kaptunk volna, legalább 50 százalék az esélyünk a továbbjutásra. Ez egy kiélezett, izgalmasnak ígérkező párharc lesz, bízom abban, hogy mi jövünk ki belőle jobban – mondta Korcsmár Zsolt.

http://www.vasasfc.hu/hirek/informaciok_az_ujpest-vasas_kupamerkozeshez-2435
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Márc. 28, 2017 3:33 pm

Erről lemaradtam.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Márc. 28, 2017 3:31 pm

Emelt fővel

https://digitalstand.hu/olvaso/69749#2

Kleisz a jók között volt a lap szerint. Sajnos nem találtam teljes meccset csak ezt az összefoglalót. Kleisz mindkét tizenegyesnél főszereplő ,de én is úgy látom mint a sport ,hogy nem szabálytalankodott a skótok büntetője előtt.

http://www.dailymotion.com/video/x5gfunr_scotland-u19-vs-hungary-u19-1-2-all-goals-highlights-hd-27-03-2017_sport
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 27, 2017 10:28 pm

Juhos2 írta:

Mi akkor is győzünk, ha kikapunk.
    Ezek a népeket leigázó portugálok egyre jobban a begyemben vannak. Nem lehetne valahogy jól beolvasni nekik, a miheztartás végett? Very Happy

Azon gondolkoztam ,hogy a válogatottnál várható generációváltás miatt több játékosunk is szerepet kaphat a nemzeti tizenegyben ,de jelenleg egyik sem jobb mint akik pályára léptek Lisszabonban. Először a Vasasban kell bizonyítaniuk avval ,hogy talpra állnak a rossz kezdés után.
    Hangyát hasonló szerkezetben (3-4-3) tudnám elképzelni a válogatottban. Más formációban a védő és a támadójátékának hiányosságai jobban kiütköznének. Vidánál szerintem jobb Nagy Ádám. Szerintem ő második számú játékos lesz a védekező középpályás posztján. Berecz stabil válogatott lehetne ,ha így fejlődne továbbra is ,de egyenlőre még az NB1-ben is ki tudják kapcsolni az ellenfelek. Osváthnak is a 3-4-3 feküdne legjobban . Talán Hangyánál is előrébb tartana ,ha nincs a sérülés és a hosszú kihagyás meg az affér az edzővel.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 27, 2017 5:31 pm

VasasTata írta:Az egész cikk túl széles, ezért csak a "vonatkozó részt" a mi középpályásunk nyilatkozatáról szkenneltem  Smile Rúghatna nálunk is olyanokat, mint CR7 (akit nem csípek egyébként) a szombati portugálon! Na, majd látjuk... bár asszem nem lesz közvetítés.

Köszi Tata ! Megnéztem este héttől lesz a meccs . Hátha a skótok közvetítik ,bár ők már kiestek . Jó lenne ,ha Kleisz is ennyire pozitív főszereplő lenne ma, mint Szoboszlai vagy akár CR7 volt ,bár annak nem túlságosan örültem. A mi fiúnknak ehhez rá kellene tennie 1 ,de inkább 2 lapáttal az eddigiekre.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 27, 2017 5:05 pm

Őrület ez a srác! Íme Szoboszlai álomszerű triplája – VIDEÓ

Az Eb-szereplést kiharcoló U17-es válogatott csapatkapitánya mestere az utolsó pillanatokban szerzett bombagóloknak.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/416266_orulet_ez_a_srac_ime_szoboszlai_alomszeru_triplaja

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/416288_szoboszlai_dominik_interju

http://index.hu/sport/futball/2016/12/05/szekesfehervar_fonix_gyerekfoci_klub_tortenete/

A fenti cikket olvasva már elhiszem amit a srác apukája nyilatkozott ,hogy a fia gyakorlásképpen napi 300-400 szabadrúgást rúg. Így az edzésekkel együtt minimum 8 órát tölt a pályán . Meg is van az eredménye.
    VasasTata

Hozzászólások száma : 42

Témanyitás by VasasTata on Hétf. Márc. 27, 2017 3:53 pm

Az egész cikk túl széles, ezért csak a "vonatkozó részt" a mi középpályásunk nyilatkozatáról szkenneltem  Smile Rúghatna nálunk is olyanokat, mint CR7 (akit nem csípek egyébként) a szombati portugálon! Na, majd látjuk... bár asszem nem lesz közvetítés.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Márc. 27, 2017 6:24 am

Vasas1969 írta:

Még csak az első félidő vége felé járok. Kicsit mintha elbújna amikor mi kezdeményeznénk támadást . Majdnem közelebb van az emberéhez ilyenkor mint amikor védekeznie kellene. Láttam 1-2 szép dolgot is tőle de hibázott is párszor. Lehetne agresszívebb ,akarhatna kicsit jobban ,hogy ami kétségtelenül mocorog benne az ki is jöjjön belőle. Talán azért is lehetett visszafogottabb mert ő későn kerülhetett bele a keretbe ,a többiek már évek óta együtt játszanak , ő pedig csak most került közéjük amióta a Vasasban játszik.

Az ősz végi Moha mezőnymunkája az tényleg hiányozna. A tavaszi az már nem annyira szerintem .Viszont a Hangya - Remili játékkapcsolat megbontásával lehet ,hogy többet veszítenénk mint amit nyernénk egy lendületesebb játékossal.

Felállunk 0-2-ről?

Mi akkor is győzünk, ha kikapunk.
    Ezek a népeket leigázó portugálok egyre jobban a begyemben vannak. Nem lehetne valahogy jól beolvasni nekik, a miheztartás végett? Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 25, 2017 9:48 pm

Juhos2 írta:

Tetszett. Ugyanazt játszatták vele, mint a Haladás ellen. Kicsit hátra vonva.
    Ne legyen igazam, de rá fogunk jönni, ha Király játszik Remili helyett, hogy Moha mekkora mezőnymunkát végez.

Még csak az első félidő vége felé járok. Kicsit mintha elbújna amikor mi kezdeményeznénk támadást . Majdnem közelebb van az emberéhez ilyenkor mint amikor védekeznie kellene. Láttam 1-2 szép dolgot is tőle de hibázott is párszor. Lehetne agresszívebb ,akarhatna kicsit jobban ,hogy ami kétségtelenül mocorog benne az ki is jöjjön belőle. Talán azért is lehetett visszafogottabb mert ő későn kerülhetett bele a keretbe ,a többiek már évek óta együtt játszanak , ő pedig csak most került közéjük amióta a Vasasban játszik.

Az ősz végi Moha mezőnymunkája az tényleg hiányozna. A tavaszi az már nem annyira szerintem .Viszont a Hangya - Remili játékkapcsolat megbontásával lehet ,hogy többet veszítenénk mint amit nyernénk egy lendületesebb játékossal.

Felállunk 0-2-ről?

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Csüt. Aug. 17, 2017 11:21 pm