Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3816

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Ápr. 11, 2017 3:58 pm

Juhos2 írta:

Én álmodni sem merek. A hétvégi álom egy pillanat alatt összetörhet. Nem leszek itthon. Legalább nem kapok szívinfarktust a stadionban. Very Happy
    Én is félek. Úgy érzem talán az Újpest jobb csapatot tud pályára küldeni ma. Mindenki felépült náluk. Nem lesz hiányzójuk. Ez volt eddig a szerényebb szereplésük oka. Abban reménykedem ,hogy Saglik extrát nyújt ma és Gaálnak is összejön valami. A honlap sem nyugtatott meg  Korcsmár és Vida játékának ügyében. Avval se járunk jól ,ha kockáztatunk és rásérülnek. Az Újpest nagyon ment a 2.félidőben a Paks ellen. Ma semmilyen hiba nem fog beleférni ellenük ,mert akkor végleg oda az álmoknak.
    Tudod azért nézni ? Szerencsére most majd minden meccsünket adja a tv. Ha nem este 6-kor kezdődne ,hanem fél órával korábban még fel is mentem volna. Ha álmodhatunk tovább ,akkor a kupadöntő idejére és az utolsó meccsre szabadságot kérek ,ott kell lennem.

Rohadjon meg a szemét FB. Tudják ,hogy Hangyát nem tudjuk senkivel pótolni.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98947-nem-usztak-meg-a-vasas-es-a-vidi-jatekos-valamint-urbanyi-is-sulyos-eltiltast-kapott

Pedig mások szerint sem történt semmi különös. Csak a Vasast akarják kicsinálni!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-videofelvetellel-bizonyitanak-hogy-hangya-nem-utott-2562835
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Ápr. 11, 2017 3:08 pm

A honlapról:
    Oenning: A motiválást segíti a Videoton elleni győzelem

Rövid időn belül harmadszor találkozik egymással a Vasas és az Újpest csapata, ezúttal „hazai” pályán a kispesti Bozsik-stadionban. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.

- Az önmagában sokat elmond a helyzetünkről, hogy a harmadik stadionban találkozik a két csapat, és rávilágít arra a gondunkra, ami a saját stadionunk hiánya miatt keletkezett. A kispesti pályát ismerjük a korábban ott lejátszott hazai találkozók miatt. A játékosaink motivációja tekintetében sem a legegyszerűbb a dolgunk azzal, hogy ilyen rövid idő alatt sokadszor játszunk egymás ellen, még ha a Videoton elleni győzelem sokat javított is ezen. Ellenben a felkészülésben egyértelműen segít, mivel pontosan tudjuk, hogy milyen taktikával fellépő ellenféllel találkozunk kedden este. Bízom pályára lépő játékosaimban, hogy a legjobb formájukat hozzák.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Ápr. 11, 2017 3:05 pm

A honlapról:
    Sok lesz a hiányzónk az Újpest ellen

Hat sárga és két piros lapot gyűjtöttünk be Felcsúton, ami azt jelenti, hogy eltiltások és sérülések miatt 6-7 játékosunk nem állhat Michael Oenning vezetőedzőnk rendelkezésére a kedden 18:00 órakor a Bozsik stadionban kezdődő Vasas-Újpest bajnoki mérkőzésen.

Két kiállított játékosunk, Hangya Szilveszter és James Manjrekar egyértelmű volt, hogy kihagyja a következő bajnokit. A kérdés, hogy hány találkozóról hiányoznak majd. Baloldali futóemberünk esete bonyolultabb, mert a játékvezetői jelentésben az áll, hogy Szilveszter megütötte a Videoton játékosát, Lazovicsot, ami szerintünk nem fedi a valóságot. Csapatunk vezetése megpróbálja videóval bebizonyítani a fegyelmi bizottság felé, hogy szélsőnk nem ütötte meg ellenfelét.

James esete pedig peches, mert amikor felmutatta neki Szabó Zsolt játékvezető az első sárga lapot, akkor neki is összegyűlt az ötödik. Ám amikor megkapta második figyelmeztető kártyáját, ami egyúttal kiállítást ért, az viszont azt jelentette, hogy megmaradt a négy sárga lapja.

Vaskó Tamás megkapta a bajnokságban ötödik sárgáját, ami automatikusan egy meccses eltiltást jelent. Ráadásul még öt játékosunk rendelkezik négy sárga lappal.

Az eltiltottaink mellett pedig többen sérültek. Remili volt a Videoton elleni győztesen megvívott találkozó szó szerinti vezéráldozata, hiszen csapatkapitányunknak a 6. percben szerzett pazar szabadrúgás gólja után negyedórával Pátkai utánrúgása következtében el kellett hagynia a pályát. Az ő esetében van remény a mai játékra.

Korcsmár Zsolt combközelítő izma húzódott meg néhány mérkőzéssel ezelőtt. Lehetséges, hogy az ő játékát még nem kockáztatja a szakmai stábunk. A vakbélműtéte után egyre jobb erőben lévő Vida Máté szereplésére azonban jó esély mutatkozik. Jevgeny Pavlov Achilesz-ín sérülése lassan gyógyul, így valószínűleg ő sem bevethető.

Mindez azt is jelenti, hogy olyan játékosaink is helyet kaphatnak a lila-fehérek elleni bajnokin, akik eddig kevesebbet töltöttek a pályán és bizonyíthatják, hogy lehet rájuk számítani.

Juhos2

Hozzászólások száma : 407

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Ápr. 11, 2017 8:05 am

Vasas1969 írta:Vasas - Újpest

Támadóstílusban

https://digitalstand.hu/olvaso/69777#2

Remélem jó a sport információja és Korcsmár meg Vida valóban bevethető kezdőként a meccsen. Nagy szükség lenne rájuk.

Én álmodni sem merek. A hétvégi álom egy pillanat alatt összetörhet. Nem leszek itthon. Legalább nem kapok szívinfarktust a stadionban. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Ápr. 11, 2017 7:04 am

Egy kis múltidézés:

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Ápr. 11, 2017 6:52 am

Vasas - Újpest

Támadóstílusban

https://digitalstand.hu/olvaso/69777#2

Remélem jó a sport információja és Korcsmár meg Vida valóban bevethető kezdőként a meccsen. Nagy szükség lenne rájuk.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 10, 2017 6:25 pm

5,2 milliárdba fog kerülni a Vasas új stadionja

A kivitelezést a Market és a KÉSZ Zrt. végzi, rajtuk kívül más nem is pályázott. A szerződést március közepén aláírták, a munkálatok már meg is kezdődtek.

https://blog.atlatszo.hu/2017/04/52-milliardba-fog-kerulni-a-vasas-uj-stadionja/
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 10, 2017 6:08 pm

InStat
    Debreceni és Vasas-dominancia a forduló csapatában

Ferenczi lett a legjobb játékos, Holman követi a sorban.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/418926_debreceni_dominancia_a_fordulo_csapataban

A 25. forduló álomcsapata

Banai Dávid (Újpest, 254) – Ferenczi János (DVSC, 305), Lovric Ivan (Honvéd, 265), Juhász Roland (Videoton, 251), Baki Ákos (MTK, 272) – Berecz Zsombor (Vasas, 278), James Manjrekar (Vasas, 280) – Zsótér Donát (Honvéd, 282), Holman Dávid (DVSC, 291), Lovrencsics Gergő (FTC, 285) – Torghelle Sándor (MTK, 248)

Itt az instat index is. Lehet csemegézni. A labdabirtoklás százalékos aránya 57 :43 volt a javunkra. James a párharcok 75%-át megnyerte.

http://instatfootball.tv/hungary/

Az NB1.hu sem maradhat ki.
    http://nb1.hu/otp-bank-liga/legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20170410110422
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 10, 2017 5:52 pm

A Vidi-verő Vasas mindent visz - itt a forduló válogatottja

A Vasasból négyen is bekerültek a forduló válogatottjába, sőt, a csapat edzője is az angyalföldiektől került ki. A Honvéd, a Paks és az MTK két-két játékossal, míg a Debrecen eggyel képviselteti magát  a legjobbak között.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98924-a-vidi-vero-vasas-mindent-visz-itt-a-fordulo-valogatottja

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 10, 2017 4:05 pm

A Siófok honlapjáról:
    NAGYON FONTOS 3 PONTOT SZEREZTÜNK A BALMAZÚJVÁROS ELLEN!

http://www.bfc-siofok.hu/nagyon-fontos-3-pontot-szereztunk-a-balmazujvaros-ellen

BFC Siófok – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2:1 (0:0)

Vezette: Gaál Ákos (Kóbor Péter, Huszár Balázs)

BFC Siófok: Tajti, Tamaskó, Gál, Mogyorósi, Czingráber, Berde (Berki 81’), Lázár, Nagy D., Czvitkovics (Petneházi 46’), Kozma (Kovács D. 46’), Elek. Vezetőedző: Disztl László

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi, Vachtler, Bakos, Rus, Németh Á., Belényesi, Sigér, Kovács Á., Farkas II B. (Heffler 63’), Kamarás (Kapacina 70’), Vólent (Fekete 63’) Vezetőedző: Feczkó Tamás

Gólszerzők: Nagy D. (59’), Elek (84’), ill. Kapacina (90’)

Sárga lap: Elek (77’), Lázár (92’), ill. Bakos (48’), Vachtler (91’)

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 10, 2017 6:21 am

Videoton - Vasas

Kapufa elvette, a kapufa visszaadta

https://digitalstand.hu/olvaso/69775#2
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 10:21 pm

Remili sérülése nem súlyos

Jó hír, hogy Remili Mohamednek sem az Achilles-ina, sem pedig szalagjai nem sérültek, csupán össze kellett varrni a bőrt a jobb lábfején.

http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_serulese_nem_sulyos-2461
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 10:17 pm

A honlapról:
    Murka: Hihetetlen, amit a csapat művelt

A Videoton elleni, 2-1-re megnyert mérkőzés parádés zárszavaként, győztes gólt szerzett a csereként beállt fiatal játékosunk, Murka Benedek. Benit kérdeztük a csapat mentális és fizikai erejéről, és a meccsritmus fontosságáról.

Egy korábbi debreceni meccset eldöntő találatod után, újabb fontos gólt szereztél a csapatnak. Mi kellett ahhoz, hogy meglegyen az a lelkierő a csapatban, hogy kilenc emberrel is még támadni tudjon az utolsó pillanatokban is?

- Egészen hihetetlen, amit a csapat művelt, emelem kalapomat minden társam előtt. Végig jól játszottunk ezen a mérkőzésen. Megmondom őszintén, nem tudom honnan, melyik titkos raktárból merítettük az erőt, nagyon sok meccset játszottunk az elmúlt hetekben, ahol nem voltunk mindig szerencsések. A pályán viszont láthattuk a csapat erejét, hogy ennyi mérkőzéssel a lábunkban is ilyen jól játszottunk.

A lelkierőn túl a fizikai kondíciónk is fontos elemnek tűnt a sikerben. A mérkőzés végére mintha fáradni kezdtek volna a Videoton játékosai, pedig többen voltak a pályán. Az elmúlt hetek szerda-szombat meccsritmusának lehetett kulcsfontossága ebben a helyzetben?

- Szerintem igen, ez a szakmai stáb munkáját is dicséri, hogy ilyen jó erőben vagyunk. Ez is azt bizonyítja, hogy jó edzéseket kapunk, ennyi meccs után is fittek és jó formában vagyunk. A Videoton játékosai valóban fáradni látszottak az utolsó 10 percben, míg mi, talán kicsit hihetetlen módon, egyáltalán nem. A végét megnyomtuk, és sikerrel zártuk a meccset. Külön öröm persze számomra, hogy ennek tevékeny részese lehettem.

A mérkőzés jelentős részében domináltunk, az ismert rövid passzos játékelemeket az őszi játékunkhoz hasonlóan ismét pontosan alkalmaztuk. Mennyiben volt ez a meccs más, mint az előzőek, amikor papíron gyengébb ellenfelek ellen játszottunk?

- Úgy gondolom, hogy nem történt semmi különös a csapattal, a három vereség során se lettünk rosszabb játékosok. Ez ugyanaz a csapat, ugyanolyan erősek vagyunk. Ez a csapat most ilyen körülmények között hihetetlen dolgot mutatott be. Megmutattuk, hogy ilyen erős ellenfél ellen is tudunk nyerni, akár emberhátrányban is.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 7:32 pm

Síposúr írta:Gratulálok a csapatnak ehhez a fantasztikus győzelemhez! Féltem a nagy ruhától. Amikor hívtak a vendéglőbe meccset nézni nem is nagyon akaródzott menni annyit pironkodtam már az idén. Na tegnap kihúzhattam végre magam. Úgy fogadtam a végén a gratulációkat mintha én rúgtam volna a gólokat. Rohadtul büszke voltam a csapatra!Jó meccs volt mindenki szerint. A Berecz gyereket sajnáltam nagyon megérdemelte volna a gólt. Legközelebb sikerül neki. Nem is dicsérek , a csapat nyert Felcsúton. Kutya kemény lesz a folytatás a hiányzók nélkül . A tegnap látottak alapján megtudjátok oldani fiúk! Hajrá Vasas!

Ezért nem szeretem társaságban nézni tévén a meccset. Főleg az ellenfél szurkolóival. Ilyenkor általában csak az volt a kérdés ,hogy kisebb vagy nagyobb zakót kapunk. Régebben mikor a sport tévén ment az NB1 gyakran néztem egy Dózsás rokonnál a meccseket. Hát legtöbbször az én fejem volt a lila a végeredmény láttán meg ami osztást kaptam közben. Jó lenne ,ha kedden visszaadhatnék belőle valamit.

Berecz nekem is tetszett. Gyakrabban nyújthatna ilyen teljesítményt. Sajnos tavasszal legtöbbször kivették a játékból az ellenfelek. A Vidi nem állított rá szerencsére senkit vagy, ha igen hát hiába.
    Síposúr

Hozzászólások száma : 164

Témanyitás by Síposúr on Vas. Ápr. 09, 2017 3:23 pm

Gratulálok a csapatnak ehhez a fantasztikus győzelemhez! Féltem a nagy ruhától. Amikor hívtak a vendéglőbe meccset nézni nem is nagyon akarodzott menni annyit pironkodtam már az idén. Na tegnap kihúzhattam végre magam. Úgy fogadtam a végén a gratulációkat mintha én rúgtam volna a gólokat. Rohadtul büszke voltam a csapatra!Jó meccs volt mindenki szerint. A Berecz gyereket sajnáltam nagyon megérdemelte volna a gólt. Legközelebb sikerül neki. Nem is dicsérek , a csapat nyert Felcsúton. Kutya kemény lesz a folytatás a hiányzók nélkül . A tegnap látottak alapján megtudjátok oldani fiúk! Hajrá Vasas!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 11:06 am

colocolo írta:

Videoton - Vasas    1:2

Vasas: Nagy G.7 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 6 -Kleisz 6 James 6-2=4 Berecz 7 Hangya 6-2=4 - Ádám 5 Saglik 5 Remili 7

csere: Remili - Gaál 6     23.perc
                   Saglik - Murka     84.perc
                   Ádám - Debreceni 87. perc

Nagyon szép győzelem,nagy gratula a csapatnak szinte mindenben jobbak voltunk.Előzetesen elfogadtam volna az egy pontot, de a mérkőzés alapján már nem, járt nekünk ez a győzelem.Remélem keddre össze tudunk szedni egy olyan keretet az eltiltások,sérülések ellenére ami az Újpest ellen is sikeres lehet.Ez egy olyan mérkőzés volt ami után elfelejtem a hibákat,mert láttam az akaratot, küzdést most is voltak gyengébb teljesítmények de ez most nem veheti el az örömömet.

Egyetértek Veled! Még akik 5-t kaptak azok is nagyot harcoltak. Nézegettem ,hogy állhatunk fel az Újpest ellen. Vaskó hiányában megszűnik a légi fölényünk .Az Újpest ellen is ilyen hajtás szükséges ,hogy egyszer már sikerüljön elkapni őket a bajnokságban. 1977 tavaszán 1 hét alatt vertük az Újpest ,fradi ,Honvéd hármast . Most is valami ilyesmire lenne szükség. Hasonló akarással mint a tegnapi még sikerülhet is!

Nagy - Burmeister , Debreceni , Ristevski - Szivacski , Kleisz , Berecz , Murka - Ádám , Saglik ,Gaál

Nagy - Burmeister , Debreceni , Ristevski - Kleisz , Vida , Berecz ,Szivacski - Ádám ,Saglik ,Gaál

Pad: Póser , Kulcsár , Király , Ferenczi , Vida ?, Moha ? Korcsmár ?

Megmondom őszintén én a gól után visszaálltam volna a csapattal mint az Újpest ellen. Féltem ,hogy lekontráznak bennünket. Jó volt látni ,hogy próbáltunk kevesebb húzással a kapujuk elé kerülni . A 2 kiállított nagyon fog hiányozni. Nagyon tetszett a játékuk. Kíváncsi vagyok James sorozatban tudná e ezt ? Hangya újra a régi volt . Ez a csupa szív játék azokat a régi nagyokat idézhette ,akik miatt megszületett a Vasas Szív fogalma. Bárcsak örökre nálunk maradna és példaként lehetne állítani a mentalitását a fiatalok elé.
    colocolo

Hozzászólások száma : 371

Témanyitás by colocolo on Vas. Ápr. 09, 2017 10:06 am

Videoton - Vasas 1:2

Vasas: Nagy G.7 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 6 -Kleisz 6 James 6-2=4 Berecz 7 Hangya 6-2=4 - Ádám 5 Saglik 5 Remili 7

csere: Remili - Gaál 6 23.perc
    Saglik - Murka 84.perc
    Ádám - Debreceni 87. perc

Nagyon szép győzelem,nagy gratula a csapatnak szinte mindenben jobbak voltunk.Előzetesen elfogadtam volna az egy pontot, de a mérkőzés alapján már nem, járt nekünk ez a győzelem.Remélem keddre össze tudunk szedni egy olyan keretet az eltiltások,sérülések ellenére ami az Újpest ellen is sikeres lehet.Ez egy olyan mérkőzés volt ami után elfelejtem a hibákat,mert láttam az akaratot, küzdést most is voltak gyengébb teljesítmények de ez most nem veheti el az örömömet.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 8:56 am

http://www.vidi.hu/

Itt már fent van az összefoglaló. Sajnos nem tudom kimásolni a videót. A 2. oldalon találjátok a forgó képernyőn.

http://www.m4sport.hu/2017/04/08/golbol-es-kiallitasbol-is-harom-volt-a-vidi-vasason/

Az M4.hu-n egyszerűbb.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 09, 2017 12:09 pm-kor.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 7:56 am

Juhos2 írta:

Sajnos dolgozó, most indulok. De tegnap én is a tv-n néztem.

Én is ,de szerencsére tudtam nézni ,igaz csak a 2. félidőt. Megint nyertünk ! Jó volt látni 2 Vasas győzelmet is ilyen rövid időn belül a Vidi ellen! Azt hiszem nincs vita ,hogy melyik csapat érdemelné meg a bajnoki címet. Very Happy Ez olyan volt mint Kiss Laci mondása ,hogy rúgtunk 3 gólt és 3 kapufát. Végül is így nézve köze nem volt a Vidinek a meccshez . Very Happy

Ha Korcsmár (és Moha)nem lesz bevethető ,amire nagy az esély mert a padon sem volt ,akkor az Újpest ellen még üres hely is lehet a kispadon.
    Ráadásul Burmi és Ristevski is 4 sárgával megy neki a meccsnek. Elfogyhatunk a fradi ellen.

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_hegyeket_mozgattunk_meg-2460

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 09, 2017 9:14 am-kor.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Ápr. 09, 2017 6:53 am

Vasas1969 írta:

Most megy felvételről a meccsünk !

Sajnos dolgozó, most indulok. De tegnap én is a tv-n néztem.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 09, 2017 6:39 am

Juhos2 írta:

Én inkább az utolsó pillanatokban elért gólunkra értettem hiszen annyi pontot hullajtottunk el fordítva, hogy végre nekünk is visszaadott valamit. A Videoton nagy neveit végig olvasva sokkal többet vártam tőlük. Gerit szerintem nincs az a csapat aki ne látná szívesen a keretében, de nagyon sokan játszottak kiemelkedően.
    A négy külföldin csodálkoztam, azt gondoltam, hogy James csapatba állításával valamelyik német kikerül a kezdőből. Kleisz remélem ugyanúgy fel lesz építve mint Berecz, mert egyelőre benne van a hiba. Martin tetszett nagyon. Én talán még soha nem láttam ilyen meggyőzően játszani. Saglik teljesen eltűnt, ez bosszantott.
    Az értékelésedet olvasva /Vaskó 5 sárga/, nehogy a csatát megnyertük a háborút elveszítjük jöjjön ezután.

Most megy felvételről a meccsünk !

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 09, 2017 7:37 am-kor.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Ápr. 09, 2017 6:18 am

Vasas1969 írta:

Így van ,de azért tettünk is érte. Majd megnézzük az instat indexet ,ha fent lesz. Nem tudom Te hogy láttad ,de mintha elfogyott volna kondiban a Vidi a 70.perc után ? Kezdtünk erőnlétben föléjük nőni pedig a mieink lábában benne volt a szerdai kupameccs is. Erre le is vette a két futógépünket a bíró a pályáról. Sajnálom Jamest mert az eddigi legjobb meccsét játszotta a Vasasban ,de múltkor is benne volt azért a piros a játékában. Hangyát meg nem tudjuk kivel pótolni . Remili sebe sem a legjobb helyen van . Lehet ő is kihagy 1-2 meccset. Vaskó 5. sárga.  Na de most ne bánkódjunk , olyan kevés okunk volt örülni tavasszal , most végre megtehetjük!  Aki ugrál Angyalföldi !!! bounce

Én inkább az utolsó pillanatokban elért gólunkra értettem hiszen annyi pontot hullajtottunk el fordítva, hogy végre nekünk is visszaadott valamit. A Videoton nagy neveit végig olvasva sokkal többet vártam tőlük. Gerit szerintem nincs az a csapat aki ne látná szívesen a keretében, de nagyon sokan játszottak kiemelkedően.
    A négy külföldin csodálkoztam, azt gondoltam, hogy James csapatba állításával valamelyik német kikerül a kezdőből. Kleisz remélem ugyanúgy fel lesz építve mint Berecz, mert egyelőre benne van a hiba. Martin tetszett nagyon. Én talán még soha nem láttam ilyen meggyőzően játszani. Saglik teljesen eltűnt, ez bosszantott.
    Az értékelésedet olvasva /Vaskó 5 sárga/, nehogy a csatát megnyertük a háborút elveszítjük jöjjön ezután.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 08, 2017 9:54 pm

Kilenc emberrel, az utolsó pillanatban győzte le a Vasas a listavezetőt

Remili bombagólja után Burmeister talált saját kapujába, majd Murka szállította a csattanót.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/418600_videoton_vasas

Ritka izgalmas és helyenként igen élvezetes mérkőzést láttam. Még akkor is ezt mondanám, ha csak döntetlen lett volna, persze így boldogabb vagyok. A sok kiállítás problémás volt, a Videoton döntetlenre hajtó játékosai kicsit túl színészkedték a meccset. Viszont azt is el lehet mondani, hogy a Vasas ezen a meccsen rúgott három kapufát és három gólt, úgyhogy azt gondolom, megérdemelte ezt a győzelmet, még ha egy kicsit szerencsés volt az utolsó találat – értékelte a mérkőzést a Rangadó.hu állandó szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 08, 2017 9:49 pm

EDZŐI ÉRTÉKELÉS

Henning Berg: "Védekezésben és támadásban is többet tudunk ennél"

A két vezetőedző értékelte a Vidi - Vasas bajnokit.

http://www.vidi.hu/2017/04/08/henning-berg-vedekezesben-es-tamadasban-is-tobbet-tudunk-ennel-.html
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 08, 2017 9:24 pm

Juhos2 írta:Valamit visszaadott abból amit elvett . . . . . a sors. Very Happy

Így van ,de azért tettünk is érte. Majd megnézzük az instat indexet ,ha fent lesz. Nem tudom Te hogy láttad ,de mintha elfogyott volna kondiban a Vidi a 70.perc után ? Kezdtünk erőnlétben föléjük nőni pedig a mieink lábában benne volt a szerdai kupameccs is. Erre le is vette a két futógépünket a bíró a pályáról. Sajnálom Jamest mert az eddigi legjobb meccsét játszotta a Vasasban ,de múltkor is benne volt azért a piros a játékában. Hangyát meg nem tudjuk kivel pótolni . Remili sebe sem a legjobb helyen van . Lehet ő is kihagy 1-2 meccset. Vaskó 5. sárga. Na de most ne bánkódjunk , olyan kevés okunk volt örülni tavasszal , most végre megtehetjük!  Aki ugrál Angyalföldi !!! bounce

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Ápr. 08, 2017 8:37 pm

Valamit visszaadott abból amit elvett . . . . . a sors. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 08, 2017 8:23 pm

Gratulálok a győzelemhez mindenkinek ! A Csapatnak, a Stábnak, a Szurkolóknak! Dicséret illett mindenkit ! Ki többet, ki kevesebbet , de mindenki hozzátett valamit ehhez a 3 ponthoz. Azt hiszem nagyon jót tesz a játékosok lelkének a mai siker és ez pozitívan hat ki a tavasz további részére . Remélem nem püroszi győzelem lesz a mai és nem végez ki a fegyelmi bizottság bennünket.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 08, 2017 3:21 pm

A honlapról:
    Oenning: Szívesen játszunk a Videoton ellen

Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a Videoton elleni várakozásairól, illetve a Magyar Kupa elődöntőjének sorsolásáról.

A forduló rangadóját játsszuk szombaton a Videotonnal. Mik a várakozásai a mérkőzés kapcsán?

- Először is mindig jó, ha a listavezetővel játszhatunk, mert akkor nincsenek motivációs problémák, mindenki szeretne bizonyítani ellenük. Szívesen játszom a Videoton ellen, mert egy olyan csapatról van szó, amelyik jó futballt produkál. A Pancho Arénában kifejezetten jók a körülmények, nagyon várjuk a mérkőzést.

A kupa-továbbjutás adhat-e olyan lendületet a csapatnak, amit kamatoztathatunk a szombati mérkőzésen?

- Mindenesetre segíthet, főképp a regenerációban, gyorsabban töltődnek fel azok a lemerült akkumulátorok. Persze tudjuk, hogy nehéz hetek állnak még előttünk, főleg az intenzitását tekintve. Egy kipihent csapat ellen fogunk pályára lépni, míg mi a hétközi mérkőzésterhelés után leszünk, remélem, lendületben. A továbbjutással hátszelet kaptunk, így pozitívabban tudunk kiállni a meccsre.

Sorsoltak a kupában, a Mezőkövesd lett az ellenfelünk. Mit vár ettől a két mérkőzéstől?

- Alapvetően el kell fogadni azt, amit a sorsolás hozott. Nem vagyok elégedetlen a sorsolást illetően, mivel egy olyan csapat ellen fogunk játszani, amelyikről sok információnk van. Két meccsen dől el a továbbjutás, lesz időnk felkészülni a találkozókra. A cél az, hogy bejussunk a döntőbe. Amelyik csapat eljutott az elődöntőbe, csak ezt tűzheti ki maga elé.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Ápr. 07, 2017 7:39 pm

Egy kis múltidézés:

Persze az első gól érdemes újra megnézni az elejétől.

https://www.youtube.com/watch?v=bYvGJ9INhvw
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Ápr. 07, 2017 6:52 pm

Kovács Dávid első NB2-es gólja az összefoglalóban.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szomb. Jún. 24, 2017 10:45 am