Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Aug. 12, 2016 10:19 am

    Vasas1969 írta:

    Azért azt már most kimerem jelenteni ,hogy ezek nélkül az aranyak nélkül csalódás lenne a magyar olimpiai szereplés. Orbán ezekkel az aranyakkal ússza meg ,hogy ne legyen támadható a sportra fordított összegek miatt. Egy próbát mindenképpen megérne Markovits részéről ,akármilyen is Orbán . Vesztenivalója úgy sincs ,legfeljebb marad az 5 ezres. Már 500 szék is eredmény. Én se 20 ezres akarok ,  6500-8000 közötti már elfogadható lenne.
    Remélem minimum 500 fővel növekedne az átlag egy közepes szereplés esetén. Már lehet ,hogy ehhez is kellenének hasonló programok amikkel ötleteltem pár éve. 1000 fős átlagos növekedés már nagyon szép lenne. Ennél nagyobb növekedés eléréséhez már bajnoki címre esélyes klub kellene.

    Az biztos, hogy a bérletesek számának növekedését várom. Alapból cirkusz a jegyvásárlás, ha még hozzájön egy-egy rangadóhoz tartozó jegymizéria feltétlenül megéri.
    Ne izgulj, érted még egy héttel a meccs előtt is képes volnék meglátogatni a konténerházat!! Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 9:56 pm

    Horváth M. Attila:
    EDZŐSORS. Aranyos Imre visszatért Pest megyébe, de már nem labdarúgóként

    Nemrégiben múlt ötven esztendős, ám hiába várták a piros-kék szurkolók, hogy majd valamelyik hazai bajnoki előtt feltűnik az ódon Illovszky Rudolf Stadion pályáján, a jelek szerint a Vasasnál elfeledkeztek róla. A születésnapi köszöntés elmaradt, ám az elköszönés nem: Aranyos Imre távozott a Nógrád megyei I. osztályban legutóbb 57 ponttal a harmadik helyen végző Berkenye SE-től.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Edzosors-aranyos-imre-visszatert-pest-megyebe-de-mar-nem-labdarugokenthttp://fociakobon.cafeblog.hu/2016/08/10/edzosors-aranyos-imre-visszatert-pest-megyebe-de-mar-nem-labdarugokent/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 S6302290


    Utólag is még egyszer ennyi boldogat!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 9:31 pm

    Egy kis múltidézés . De szép lenne ez most is , de kisebb csodával érne fel.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Watch?v=aLFRaBI3iowhttps://www.youtube.com/watch?v=aLFRaBI3iow
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 7:37 pm

    Juhos2 írta:

    A jobb körülmények, a jobb hangulat /a bent maradó hang miatt/, az hogy nem ázunk szét egy esős napon remélem nálunk a nézőszámban is meg fog mutatkozni. Az hogy erre alkalmas-e egy olimpiai fogadás abban nem vagyok biztos. Orbán arról beszél amiről ő akar. Markovits max. díszlet lehet a színpadon. Ettől függetlenül mindenegyes szék siker lehet az 5000 felett.

    Azért azt már most kimerem jelenteni ,hogy ezek nélkül az aranyak nélkül csalódás lenne a magyar olimpiai szereplés. Orbán ezekkel az aranyakkal ússza meg ,hogy ne legyen támadható a sportra fordított összegek miatt. Egy próbát mindenképpen megérne Markovits részéről ,akármilyen is Orbán . Vesztenivalója úgy sincs ,legfeljebb marad az 5 ezres. Már 500 szék is eredmény. Én se 20 ezres akarok , 6500-8000 közötti már elfogadható lenne.
    Remélem minimum 500 fővel növekedne az átlag egy közepes szereplés esetén. Már lehet ,hogy ehhez is kellenének hasonló programok amikkel ötleteltem pár éve. 1000 fős átlagos növekedés már nagyon szép lenne. Ennél nagyobb növekedés eléréséhez már bajnoki címre esélyes klub kellene.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Aug. 11, 2016 6:27 pm

    Vasas1969 írta:Gratulálok minden versenyzőnknek! Markovits feltehetné majd a vezérnek a kérdést a fogadás pillanataiban ,hogy nem lehetne e mégis nagyobb a stadi ? Olyankor úgyis nehéz nemet mondani , főleg ilyen eredmények után.  



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Melto-modon-fogadjak-a-bajnokokathttp://www.vasassc.hu/hirek/6931/melto-modon-fogadjak-a-bajnokokat

    A jobb körülmények, a jobb hangulat /a bent maradó hang miatt/, az hogy nem ázunk szét egy esős napon remélem nálunk a nézőszámban is meg fog mutatkozni. Az hogy erre alkalmas-e egy olimpiai fogadás abban nem vagyok biztos. Orbán arról beszél amiről ő akar. Markovits max. díszlet lehet a színpadon. Ettől függetlenül mindenegyes szék siker lehet az 5000 felett.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 7:16 am

    Sonline.hu Keszthelyi Zoltán
    NB II: A Vác után a MTE is meghajolt Siófokon

    Kettőből kettő, azaz második hazai meccsét is megnyerte a BFC Siófok, mely ezúttal az újonc Mosonmagyaróvárt győzte le Elek duplájával. Három forduló után ezzel hatodikak a somogyiak a bajnoki tabellán.



    Az első két fordulóban nem sikerültek a balatoni pontrúgások, ám ezúttal épp egy szöglet utáni találat hozta meg a vezetést a balatoniaknak Eleknek köszönhetően. A válasz Petneházi szabálytalansága után megítélt szabadrúgás után érkezett az addig teljesen veszélytelen vendégektől, melynél Magasföldi tekert a bal felsőbe mintegy 18 méterről. Tajti kapus beleért ugyan a labdába, de azt már csak beljebb tudta segíteni. A gólokon kívül nem szinte nem is forogtak veszélyben a kapuk a nyitó játékrészben.

    A második félidőre sokat javult a mérkőzés, melyen a sokkal aktívabb, kezdeményezőbb siófokiaktól a győztes találat Nagy Dániel középre lőtt labdája után érkezett, amit ismét Elek gyömöszölt két lépésről a kapuba. A támadónak ezek voltak az első olyan góljai, amit nem csereként beállva szerzett kék-sárga színekben! Az óvárak elleni bajnoki nem volt közönségszórakoztató a szeles, hideg augusztusi időben, melyen a balatoniak megérdemelten gyűjtötték be a három pontot a helyzetek és a mutatott teljesítmény alapján. Ha nincs Magasföldi egyéni villanása, akkor mindez simább is lehetett volna, bár a fiatal Tamaskó a 93 percben nagyot mentett saját kapuja előtt Magasföldi elől egy jobbról középre centerezett labdánál…


    BFC Siófok – MTE 1904 2–1 (1–1)
    Siófok, 200 néző. Vezette: Zierkelbach.

    BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Szalai, Czingráber, Farkas N. – Gál (Nagy J. – 85.p.), Berde – Nagy D., Petneházi (Kovács D. – 77.p.), Gréczi – Elek B. (Kozma – 90.p.). Edző: Goran Kopunovic.

    MTE 1904: Tarczi – Bohner, Koszó, Deák, Galambos – Schmatovich, Darázs (Bartos – 46.p.) - Jasarevic (Kószás – 58.p.), Magasföldi, Czár – Mayer (Horváth M. – 81.p.). Edző: Király József.

    Gólszerzők: Elek (14.p.), Magasföldi (36.p.), Elek B. (62.p.)

    Sárga lap: Czingráber (14.p.), Darázs (30.p.), Bohner (37.p.), Petneházi (39.p.), Gréczi (85.p.), Tamaskó (87.p.)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 6:44 am

    Gratulálok minden versenyzőnknek! Markovits feltehetné majd a vezérnek a kérdést a fogadás pillanataiban ,hogy nem lehetne e mégis nagyobb a stadi ? Olyankor úgyis nehéz nemet mondani , főleg ilyen eredmények után.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Melto-modon-fogadjak-a-bajnokokathttp://www.vasassc.hu/hirek/6931/melto-modon-fogadjak-a-bajnokokat
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 6:17 am

    VASAS SC.hu:
    Exkluzív interjú Szász Emese olimpiai bajnokkal

    Az első riói aranyérmesünket az olimpiai faluban értük el telefonon.


    Emese a csodálatos szombati aranyérme után a Vasas weboldalának nyilatkozott először hosszabban az elmúlt napokról.
    Megtudhatjuk többek között, hogy mivel koccintott az olimpiai faluban, kiengedi-e az aranyérmet a keze ügyéből, örült-e volna a második helynek, de azt is, hogy sírt-e örömében Kulcsár Győző, vagy, hogy mit talált furcsának a tévéközvetítés visszahallgatásakor.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Watch?v=N1AmZY9XaX0https://www.youtube.com/watch?v=N1AmZY9XaX0


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 11, 2016 9:46 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 6:12 am

    VasasSC.hu
    Háromszoros olimpiai bajnok!

    Hosszú Katinka 200 vegyesen sem talált legyőzőre.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Harmadik


    Hétfő éjszaka a 100 hát megnyert döntője után Hosszú Katinka a második idővel jutott be a 200 vegyes fináléjába, de mindenki tudta, hogy kipihenten, világcsúcstartóként ebben a számban is ő lesz a favorit. Edzőjével úgy döntöttek, hogy nem kockáztatnak, Katinka nem állt rajthoz a gyilkos 200 pillangó előfutamában, hogy csak a vegyesre tudjon koncentrálni.

    A számításaik ezúttal is bejöttek, Katinka végig az élen úszott, és bár a végén a brit O'Connor nagyon tapadt rá, 2:06.58-as olimpiai csúccsal győztesként csapott célba. A döntő után azt mondta, sok mindent elrontott a rajttól kezdve a fordulókig. Csendben tesszük hozzá, sokan szeretnének így elrontani egy olimpiai döntőt...

    Hosszú Katinka ezzel már háromszoros olimpiai bajnoknak mondhatja magát, klubunknak pedig a negyedik elsőséget szerezte Rióban.

    Az IronLady 200 háton zárja egyéni számait az olimpián.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 11, 2016 6:06 am

    AZ SC honlapjáról:
    Szilágyi Áron megvédte címét!

    Kardklasszisunk Rióban is olimpiai aranyat nyert. Hihetetlen!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 13932698_10153908320108380_3618415155857066241_n


    Magyar idő szerint szerda estétől csütörtök hajnalig zajlott a férfi kardozók olimpiai versenye Rióban, a címvédő vasasos Szilágyi Áron részvételével.

    Versenyzőnk számára a harminckettő közötti első asszó bemelegítő jellegűnek tűnt, és végül az is lett a mexikói Ayala ellen, a 8-1-es félidő után végül 15-9-re végződött. A következő két felvonás már jóval feszültebbre sikeredett, a fehérorosz Buikevich és a román Dolniceanu ellen Áron néha kifejezetten idegesnek tűnt, ráadásul mindkét asszó rendkívüli módon elhúzódott a sok reklamáció és a zsűri bizonytalanságai miatt.

    Buikevich 15-12-es legyőzése után így alig tíz perce maradt rákészülnie címvédőnknek a negyeddöntőre. Arra a csatára, amely sokáig "egy tus ide-egy tus oda" forgatókönyv szerint zajlott, a végjátékban azonban Áron varázsütésre tempót váltott, zsinórban hatszor talált, így 15-10-el jutott az elődöntőbe.

    A négy között a koreai Kim várt rá, ez pedig az elmúlt évek alapján nem tűnt annyira jó előjelnek. Ezen egészen addig morfondíroztunk, amíg Áron gyorsan el nem húzott 4-0-ra. Utána ugyan jöttek kisebb megtorpanások, de egy olimpiai elődöntőben ez alighanem teljesen természetes. Némi izgalmat követően 14-12-es vezetésnél klubunk klasszisa talált, így London után jöhetett az újabb olimpiai döntő.

    A másik finalista egy meglepetésember volt, az amerikai Homer személyében, aki ellen Áron mérlege igen impozánsnak volt mondható a korábbiakban. És hogy Áron mit "művelt" a döntőben? Nos, arra se az impozáns, se más jelző nem elég kifejező. Maradjunk annyiban, hogy a londoni aranycsatához hasonlóan itt sem kellett szinte egy pillanatig sem izgulnunk. A vége 15-8 lett, de ez csak statisztika, Szilágyi Áron lehengerlő magabiztossággal lett kétszeres olimpiai bajnok.

    Megvédte tehát címét, amire a kardvívás hőskorában volt utoljára képes magyar versenyző. Áron szavaival zárjuk a cikket, ehhez nem elég tehetség vagy szorgalom, ez egy áldás...

    Öt nap. Öt magyar aranyérem. Öt Vasas-aranyérem...



    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 10, 2016 1:38 pm

    Sajnos megint elszállt 1000 hozzászólás a topikból. Szuper lenne ez a fórum ,ha ez a hibája nem lenne. Olyasmi nem zavar ,hogy 10000 megtekintés után már csak a hozzászólókat számolja , de ez igen. Sok érdekes cikk veszik el ilyenkor.
    Elküldtem a priviket.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 10, 2016 1:06 pm

    colocolo írta:


    Én úgy tudom nem rokonok.


    Mindjárt küldök priviben egy videót.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Aug. 10, 2016 1:01 pm

    Vasas1969 írta:

    Az a Gyárfás aki az előző szezonban a vízilabda csapatban játszott a fia volt ? Felkeltem hajnalban ,hogy szorítsak Cseh Laciéknak ,de sajnos most se sikerült neki. Kenderesivel viszont megvan az új reménység.
    Egy délelőtti sugallat miatt és összerakva a mozaikokat nem lepődnék meg Bajner érkezésén. Ma vagy holnap küldök privit.


    Én úgy tudom nem rokonok.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 10, 2016 12:49 pm

    Juhos2 írta:Engem jól átvert Gyárfás. Azt nyilatkozta, hogy azért nem ad át érmet Katinkának, mert két helye van és a két fiúnak /Laci, Dani/ nyakába szeretné akasztani az aranyérmet. Erre tessék.  Neutral
    Remélem a Vasas fociért nem szorít. Very Happy

    Az a Gyárfás aki az előző szezonban a vízilabda csapatban játszott a fia volt ? Felkeltem hajnalban ,hogy szorítsak Cseh Laciéknak ,de sajnos most se sikerült neki. Kenderesivel viszont megvan az új reménység.
    Egy délelőtti sugallat miatt és összerakva a mozaikokat nem lepődnék meg Bajner érkezésén. Ma vagy holnap küldök privit.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Aug. 10, 2016 8:41 am

    Engem jól átvert Gyárfás. Azt nyilatkozta, hogy azért nem ad át érmet Katinkának, mert két helye van és a két fiúnak /Laci, Dani/ nyakába szeretné akasztani az aranyérmet. Erre tessék. Neutral
    Remélem a Vasas fociért nem szorít. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 10, 2016 12:19 am

    Juhos2 írta:

    Nekem Majoros Árpi jutott eszembe. Ahogy kiismerték és keményen ráálltak vége lett a csillogásnak. Talán ha nem Remilire jönnek ki a helyzetek most másképp látnánk. A lelátón a hírek Könyvesről nem voltak túl bíztatóak, remélem még kap esélyt.

    Kicsit letörtem mint a bili füle ettől a vereségtől ,főleg a sérülések miatt. Polekszics sérülése az egész idényt befolyásolhatja. Majorosnak is meg kellett volna még 2-3 másik cselt is tanulnia. Itthon megélne belőle még most is. Lehet tudni picit bővebben , hogy mik voltak ezek a hírek Könyvesről ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 10, 2016 12:07 am

    colocolo írta:Az edzőnk konok ember beárazza a játékosokat a saját szempontja szerint,és abból nem enged.Ez vonatkozik a játék rendszerre is,nem akartunk vagy nem tudtunk mást játszani pedig kiderült hamar az Újpest jól felkészült belőlünk.Persze úgy nehéz hogy Könyves akivel lett volna variálási lehetőség a keretben sincs.Ezen a talajon a sok rövidpasszos játékot eröltetni nem szerencsés,ezért én be vittem volna Vaskót második centernek az utolsó negyed órára,minden mindegy alapon fel kellet volna ívelgetni neki a labdákat.Talán lett volna esély,amig nem szerzünk egy jó írányitót sok fordulatra nem számitok a játékot illetően.Ha evvel a játékkal nyerünk,azt sem bánom de hamar elmúlik az újdonság hatása és készülnek belőlünk.

    Annyit fűznék csak hozzá ,hogy mivel csak most nyártól kezdte igazából a maga képére formálni a csapatot , emiatt gondolom elég volt ezt az egy játékrendszert elsajátítani. Bár nem is biztos ,hogy jól fogalmaztam és nem a maga képére , hanem a keretre lett szabva ez a stílus , a tavalyi keretre. Amúgy osztom amit írsz. Abban is igazad van ,hogy előbb -utóbb ki fogják ismerni a játékstílusunkat ,de hát ez a Barcával is megesik és mégis ugyanazt játsszák mindig. Bár ők évről - évre minőségi cseréket tudnak csinálni pár poszton evvel ellensúlyozzák ezt.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Aug. 09, 2016 8:58 pm

    colocolo írta:Az edzőnk konok ember beárazza a játékosokat a saját szempontja szerint,és abból nem enged.Ez vonatkozik a játék rendszerre is,nem akartunk vagy nem tudtunk mást játszani pedig kiderült hamar az Újpest jól felkészült belőlünk.Persze úgy nehéz hogy Könyves akivel lett volna variálási lehetőség a keretben sincs.Ezen a talajon a sok rövidpasszos játékot eröltetni nem szerencsés,ezért én be vittem volna Vaskót második centernek az utolsó negyed órára,minden mindegy alapon fel kellet volna ívelgetni neki a labdákat.Talán lett volna esély,amig nem szerzünk egy jó írányitót sok fordulatra nem számitok a játékot illetően.Ha evvel a játékkal nyerünk,azt sem bánom de hamar elmúlik az újdonság hatása és készülnek belőlünk.

    Nekem Majoros Árpi jutott eszembe. Ahogy kiismerték és keményen ráálltak vége lett a csillogásnak. Talán ha nem Remilire jönnek ki a helyzetek most másképp látnánk. A lelátón a hírek Könyvesről nem voltak túl bíztatóak, remélem még kap esélyt.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 09, 2016 7:44 pm

    Az edzőnk konok ember beárazza a játékosokat a saját szempontja szerint,és abból nem enged.Ez vonatkozik a játék rendszerre is,nem akartunk vagy nem tudtunk mást játszani pedig kiderült hamar az Újpest jól felkészült belőlünk.Persze úgy nehéz hogy Könyves akivel lett volna variálási lehetőség a keretben sincs.Ezen a talajon a sok rövidpasszos játékot eröltetni nem szerencsés,ezért én be vittem volna Vaskót második centernek az utolsó negyed órára,minden mindegy alapon fel kellet volna ívelgetni neki a labdákat.Talán lett volna esély,amig nem szerzünk egy jó írányitót sok fordulatra nem számitok a játékot illetően.Ha evvel a játékkal nyerünk,azt sem bánom de hamar elmúlik az újdonság hatása és készülnek belőlünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 09, 2016 1:43 pm

    A honlapról:
    Polekszics keresztszalagja elszakadt

    Hétfő este Vukasin Polekszics - szombaton az Újpest elleni bajnokin megsérült - bal térdét MRI (mágneses rezonancia) készülékkel megvizsgálták.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Pic2_2053


    Az orvosi diagnózis sajnos keresztszalag szakadást állapított meg.

    Kapusunkra így várhatóan műtét, majd legalább 8 hónapos rehabilitáció vár.

    Mint ismert kapusunk a Vasas-Újpest találkozó 94. percében felment a kapu elé egy szabadrúgáshoz, hátha ezzel segíthet, hogy gólt szerezzünk. Ám egy rosszlépés után lent maradt a gyepen és percekig ápolni kellett az újpesti 16-oson belül.

    Tudsz-e jó hírekkel szolgálni a Vasas szurkolóknak és az érted aggódó sportbarátoknak?


    „Sajnos rossz híreim vannak. A tegnap esti MRI vizsgálat – ami röntgensugár használata nélkül mágneses térben rádióhullámok segítségével alkot háromdimenziós képet a sérült testrésztől – megállapította, hogy bal térdem külső részén található oldalszalagom beszakadt, míg a térdem belső felén található keresztszalagom elszakadt.

    Mi vár rád a következő hónapokban, meddig tarthat a gyógyulásod?

    "Dr. Lejkó Dezső csapatorvos arról tájékoztatott, hogy nagyjából négyhetet kell várni, amíg az oldalszalagom begyógyul és utána lehet csak megműteni a keresztszalagomat. Azután pár hónap a gyógyulási időszak, majd a rehabilitáció, gyógytorna, így várhatóan 2017. március-áprilisra lesz gyógyult a térdem.
    Borzasztóan sajnálom, ami történt, mert úgy érzem nekem is és a csapatnak is jól ment a játék és reménykedtem valami csodában, hogy előkelő helyen végezhetünk a bajnokság végén. De sajnos én nem lehetek részese a további remélt sikereknek."

    Hogyan történt ez a balszerencsés eset?

    "A baleset úgy történt, hogy felmentem az utolsó pillanatokban a kapu elé egy szögletnél, hátha tudok fejelni, vagy egy kipattanó labdát be tudok rúgni a kapuba. Amikor érkezett a beadás, egy ritmus- és irányváltást csináltam, ám a ballábam egy gödörben elakadt és egy nagy fájdalmat éreztem a térdemben. Senki nem ért hozzám, nem lökött meg, így nem hibáztatok senkit. Azonnal éreztem, hogy nagy a baj."

    Vannak-e most fájdalmaid?

    "Az eset után kicsit be volt dagadva a térdem. Ám a lelkin kívül, fizikai fájdalmaim nincsenek. Természetesen térdrögzítésem van és ma is megyek dr. Abkarovits Géza sebész-sportorvoshoz, Székesfehérvárra kezelésre."

    Volt-e már hasonlóan súlyos, sporttal összefüggő sérülésed a pályafutásod során?

    "Hála Istennek eddig elkerültek a súlyos sérülések és ez volt az első komolyabb. Szeretnék további sok sikert kívánni a csapatnak és a lelkes Vasas szurkolóknak a bajnokságban és a kupában is."

    Szívből kívánjuk Plexinek, hogy hamarabb visszatérjen a pályára és kapunkba, mint az orvosok azt most előrejelzik!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 09, 2016 12:21 pm

    colocolo írta:


    Bocs de tegnap este megírtam amit ígértem,most látom hogy eltünt megint este újra belekezdek.


    Ha picit hosszabban írok akkor mindig bemásolom előbb az egérbe. Az egéren a bal gombot lenyomva tartva végighúzom a szöveg egyik végétől a másikig. Az így kékkel kijelölt szövegbe a jobb gombbal belekattintok és a bal gombbal rákattintasz a másolásra. Csak ezután küld el a hozzászólást a send-el .
    Van olyan is ,hogy valaki pont akkor ír a fórumba egy hozzászólást mint Te (nem biztos ,hogy a Hajrá Vasasba ,lehet egy másik topikba ) Ilyenkor egy másik előnézet szerű kép jön fel a hozzászólásoddal . Ilyenkor újra kattints alól a send-re , mert csak így kerül be a fórumba.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 09, 2016 8:41 am

    colocolo írta:

    Sokkal jobbak az osztályzatok,a Vidi ellen csak két 5 osztályzat Korcsmár, Ádám most öten is azt kaptak,ha valaki nem tudja az eredményt azt hiszi ez alapján mi nyertünk.Holnap majd írok hogy láttam,addig talán jobban átértékelem nem a vereség bánt ennyire,hanem az ahogy kikaptunk.


    Bocs de tegnap este megírtam amit ígértem,most látom hogy eltünt megint este újra belekezdek.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Hétf. Aug. 08, 2016 7:53 pm

    Gratulálok az aranyérmes lányoknak. Szégyenszemre nem tudtam ,hogy mindkettő Vasasos. A meccset nagyon sajnálom. Van egy Dózsás ismerősöm a vendéglőben aki mindig baszogat amikor elvernek minket. Úgy rákészültem ,hogy visszaadom kamatostúl neki .Basszusz nem megyek egy hétig felé se ,az biztos.
    Gyengék voltunk ,valahogy nem volt igazi az egész. Visszaállt a Dózsa ez nem feküdt nekünk. A Vaskóban egyedül több gólveszély lett volna mint a csatárokban volt. Na nem bántok senkit . A 9 pont csak 9 pont. Csak a fradi ellen szakadjatok meg fiúk. 1 pont is jó ,a Paks is megcsinálta ,mi is megfogjuk. Hajrá Vasas !
    Jobbulást a sérült játékosoknak!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 08, 2016 4:21 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Bfc-cimer-81x100

    Sonline.hu
    Nagy pofont kapott a gyengén kezdő Siófok Zalaegerszegen

    Kikapott ráadásul Futót is elvesztette a BFC Siófok Zalaegerszegen, ahol rengeteg védekezési hibát mutattak be a Szalai vezetésével a balatoniak, akiknél Gréczi második bajnokiján már második gólját szerezte.



    – Durva hibákat követtünk el, egyszerű olcsó gólokat kaptunk, talán jókor, még időben jött ez a pofon – értékelt Goran Kopunovics, a siófokiak vezetőedzője, akinek a találkozóra kidolgozott haditerve már hét perc után összedőlt. A balatoniak tudták, milyen veszélyesek az egerszegi beívelések, felívelések, Daru milyen jól fejel, készültek is minderre, hisz Czingráber lett a jobb oldali védő, ám mégis ezekből kaptak két gólt 23 perc alatt. Hogy csak kettőt, az nem rajtuk múlt… Hízelgő volt az eredmény rájuk nézve, amikor Gál előkészítése után Gréczi első kaput eltaláló lövéssel szépített és ekkor úgy tűnt új meccs kezdődik. Ez azonban két percig tartott, ugyanis könyöklésért egyből piros lappal kiállította Futót Radványi játékvezető, aki ezzel a – kár szépíteni – túlzó ítéletével el is döntötte a találkozót.


    Ez azonban nem kisebbíti a siófokiak érdemeit a vereségben, hisz gyenge első fél órát mutattak ráadásul egy nem igazán veretes és nem is teljes erőbedobással játszó házigazdákkal szemben. Szalaiék védekezése mellett a másik probléma megint az volt, hogy kapura nem tudnak veszélyt jelenteni. Nagy Richárd 869, Kozma pedig immár 674 perce képtelen gólt szerezni, illetve gólpasszt adni a társaknak, míg a most keretben sem lévő Elek pedig a kispadról beszállva tud segíteni, hisz az 1294 perc alatt szerzett két gólját is így ért el. Érthetetlen mire várnak Siófokon, miért nem szerződtetnek vére egy minőségi támadót… A két bajnoki után egy másik „felismerést” is érdemes megosztani, az előző szezonban több gólt értek el a balatoniak pontrúgások után, ám úgy tűnik ezt a fegyverüket is elvesztették.


    ZTE FC–BFC Siófok 4–1 (3–1)

    Zalaegerszeg, ZTE Aréna, 1115 néző. V.: Radványi (Vígh-Tarsonyi, Kovács II. G.).

    ZTE FC: Szappanos – Villám, Króner, Forgács, Deutsch – Patvaros, Végh (Bedi, 58. p.) – Gottfried (Fujsz, 78. p.), Szakály A. (Hegedűs T., 83. p.), Babati – Daru. Vezetőedző: Csató Sándor.

    BFC Siófok: Tajti – Czingráber, Szalai V., Berde (Nagy J., 72. p.), Farkas N. – Gál, Futó – Nagy D., Petneházi (Kozma, 66. p.), Gréczi – Nagy R. (Tamaskó, a szünetben). Vezetőedző: Goran Kopunovics.

    Gólszerzők: Daru (6. p.), Deutsch (23. p.), Gottfried (41. p.), Forgács (67. p)., illetve Gréczi (36. p.).
    Kiállítva: Futó (38. p.).

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 08, 2016 3:19 pm

    NB1.hu
    Vasas: a Fradi ellen kötelező a szurkolói kártya

    Vukasin Polekszics súlyos sérülést szenvedett.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Vasas-a-fradi-ellen-kotelezo-a-szurkoloi-kartyahttp://nb1.hu/otp-bank-liga/vasas-a-fradi-ellen-kotelezo-a-szurkoloi-kartya



    Hát ez nagyon rossz hír. Sajnos a 3 pontnál is többet vesztettünk szombaton.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 08, 2016 2:49 pm

    A honlapról:
    Hangya egyelőre nem edzhet

    Hangya Szilveszter jobban van, de egyelőre még pihennie kell.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Pic2_2052


    Szombaton, az Újpest elleni mérkőzés 84. percében baloldali szélsőnk balszerencsés módon ütközött Windecker Józseffel, mely után játékosunk átmenetileg elveszítette az eszméletét, és hosszú percekig ápolni kellett az oldalvonal mellett. (Sajnos ez idő alatt kaptuk a meccset eldöntő találatot.)

    Majd pár perc múlva Szilvesztert mentőautóba fektették és kórházba szállították, kivizsgálásra, amely szerencsére nem állapított meg súlyos agyrázkódást.

    - Már jobban érzem magam, a kínzó szédülés elmúlt. Ám a fejem sajnos még mindig nagyon fáj, néhány napot még pihennem kell. Még nem tudom, hogy az edzésbe mikor tudok ismét bekapcsolódni - nyilatkozta sérült játékosunk.

    Szilveszternek mielőbbi felépülést kívánunk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 08, 2016 2:42 pm

    A honlapról:
    Oenning: Nem lehetek teljesen elégedetlen

    Vezetőedzőnk értékelte az Újpest elleni találkozót.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Pic2_2049


    Michael Oenning (Vasas): - Gratulálok az Újpestnek. Mindkét csapat intenzíven, nagy energia befektetéssel játszott. Sok párharcot hozott a találkozó, mindkét csapat megpróbálta kialakítani azt az egy bizonyos támadást, amiből megszülethet a győztes gól Ez most sajnos az ellenfelünknek sikerült. Aggaszt a két játékosunk sérülése, Polekszics és Hangya is fontos tagja a csapatnak. Nem vagyok teljes mértékben elégedetlen. Korábban bizonyítottuk, hogy jó csapatok ellen tudunk irányítani, gólokat lőni. Ez most nem jött össze.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Aug. 07, 2016 7:05 pm

    Vasas1969 írta:

    Hát az osztályzataink nem rosszabbak mint amikor megvertük a Vidit. Colo Te mit léptél volna a mester helyében tegnap? Mi vagy ki hiányzik a csapatból ?

    Sokkal jobbak az osztályzatok,a Vidi ellen csak két 5 osztályzat Korcsmár, Ádám most öten is azt kaptak,ha valaki nem tudja az eredményt azt hiszi ez alapján mi nyertünk.Holnap majd írok hogy láttam,addig talán jobban átértékelem nem a vereség bánt ennyire,hanem az ahogy kikaptunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 07, 2016 2:23 pm

    colocolo írta:
                      Vasas - Újpest   0:1


     Vasas: Polekszics 0- Korcsmár 5 Debreceni 5 Risztevszki 5 -Szivacski 4 Vida 5 Berecz 4 Hangya 4 -Ádám 5 Pavlov 4 Remili 4


         csere:Remili - Novák    74.perc
                 Pavlov - Saglik    78.
                 Hangya-Baumaister 87.

    Hát az osztályzataink nem rosszabbak mint amikor megvertük a Vidit. Colo Te mit léptél volna a mester helyében tegnap? Mi vagy ki hiányzik a csapatból ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 07, 2016 2:20 pm

    Juhos2 írta:Szerintem mi szurkolók is hibáztunk. Ha egy emberként kiáltjuk a lest talán beinti. Mindenki el volt foglalva Zével meg a mentősök ügyetlenkedésével. Az a pár pillanat nagyon hiányzott.

    A visszajátszásnál sem lehetett látni. Nem volt egy normális kameraállás ami perdöntő lett volna. Talán majd este a Gólban. Rossz előérzetem volt amikor beállt ez a Bardhi a lilához. Legalább az x meglett volna. Fontos ,hogy a hasonló erejű csapatok ne kapjanak 3 pontokat tőlünk. Remélem nincs komolyabb baja Hangyának , de sajnos a mentősöktől akár lehetett is volna.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 3:29 pm