Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 205

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Szept. 07, 2016 9:33 pm

Persze drukkolok a válogatottnak és drukkolok Storcknak is, hogy sikerüljön felrázni a magyar labdarúgás. Bár a hiénák csak az első koncra várnak, ahogy látom, hogy kibújjanak a palackból. Szerintem nem lesz ennek jó vége, meg fogja enni a közeg. Nekem ez jött le a tegnapi meccsből. Akkor meg, sorra kerül a Vasas is.

Vasas1969

Hozzászólások száma : 2987

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Szept. 07, 2016 4:15 pm

colocolo írta:

Ez olyan gyenge teljesítmény volt hogy kár rá még szót vesztegetni is,és akkor arról nem beszélve hogy 3 hetes felkészülés után sikerült ezt össze hozni.

Tudom , hogy nem vigasz , de még mindig jobb teljesítményt nyújtottunk mint az első kinti meccsünkön. Nekem Dzsudzsák és Németh Krisztián volt a legnagyobb csalódás. Viszont a ferröeriek kontratámadásai a széleken nagyon tetszettek. Félelmetesen gyorsan tudtak a kapunk elé érni. Erre nekünk is meglennének az embereink(Hangya ,Osváth, Szivacski,Kulcsár) és ezekkel a villámgyors kontrákkal eredményesebbek tudnánk lenni mint a sokpasszos támadásépítéssel. Persze hasznos az is ,hisz az egyben labdatartás is és addig sincs az ellenfélnél a labda ,de a bizonyos könnyű gólokat kontrákból tudnánk szerezni. Igaz ,hogy pl Csanádot hiába lődözgettük volna fejbe a beadásokkal, de egy Ferenczinek feküdne ez a stílus.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Szept. 07, 2016 3:41 pm

Juhos2 írta:Lassan folytatódik a menet/elés(?).

Tegnap este arról beszélgettünk, hogy Csanád esete talán annyin múlott, hogy felrúgták Diósgyőrben. Ha kapura tud törni és bevágja szerintem maradt volna nálunk.

Valahogy én is úgy éreztem ,hogy Oenninng amúgy csípte őt. Mindenesetre kölcsönbe ment , így van esély a visszatérésére. Igaz tovább olvastam és Colo mondanivalója elgondolkoztatott avval kapcsolatban ,hogy mennyire illik bele ő ebbe a játékstílusba ? Régi vesszőparipám hogy egy Mezey -féle pálya jó lenne nekünk is. Pont Csanád vette volna a legnagyobb hasznát.

colocolo

Hozzászólások száma : 304

Témanyitás by colocolo on Szer. Szept. 07, 2016 1:43 pm

Juhos2 írta:Lassan folytatódik a menet/elés(?).

Tegnap este arról beszélgettünk, hogy Csanád esete talán annyin múlott, hogy felrúgták Diósgyőrben. Ha kapura tud törni és bevágja szerintem maradt volna nálunk.

Lehet hogy igazad van,de ez a sok passzos kombinatív játék nem az ő világa majd kiderül egy másik környezet, másik edző ki tud e hozni belőle többet,mert amit nálunk produkált az az nb1 ben kevés.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Szept. 07, 2016 1:34 pm

Vasas1969 írta:NSO:
    Feröer - Magyarország  0 - 0

Feröeri bánat: elfújta a szél

https://digitalstand.hu/olvaso/46302#2

Hát nem lehet mindig szerencsénk ellenük. Megérdemelték a szigetlakók az 1 pontot és nemcsak a tegnapi meccs alapján.

Ez olyan gyenge teljesítmény volt hogy kár rá még szót vesztegetni is,és akkor arról nem beszélve hogy 3 hetes felkészülés után sikerült ezt össze hozni.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Szept. 07, 2016 12:53 pm

Lassan folytatódik a menet/elés(?).

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Szept. 07, 2016 9:31 am

NSO:
    Feröer - Magyarország  0 - 0

Feröeri bánat: elfújta a szél

https://digitalstand.hu/olvaso/46302#2

Hát nem lehet mindig szerencsénk ellenük. Megérdemelték a szigetlakók az 1 pontot és nemcsak a tegnapi meccs alapján.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Szept. 06, 2016 1:48 pm

mlsz.hu
    U21: Óriási az érdeklődés a magyarok iránt Lengyelországban

Közel tízezer szurkoló, számos játékosmegfigyelő és a lengyel klubok képviselői is ott lesznek a stadionban a vendéglátók szerint.

http://www.mlsz.hu/blog/2016/09/06/u21-oriasi-az-erdeklodes-az-eb-re-keszulo-lengyelorszagban/

http://www.mosir.lublin.pl/obiekty/arena-lublin/multimedia/panorama

A magyar válogatott kerete

Kapusok: Banai Dávid (Újpest), Horváth Dániel (Győri ETO).

Védők: Bobál Dávid (Budapest Honvéd), Forgács Dávid (Ancona), Lenzsér Bence (Paks), Polgár Kristóf (Szombathelyi Haladás), Osváth Attila (Vasas), Szilvási Péter (DVSC), Szivacski Donát (Vasas), Tamás Krisztián (Spezia).

Középpályások és csatárok: Cseke Benjámin (Újpest), Géresi Krisztián (Videoton FC), Madarász Márk (Gyirmót FC Győr), Márkvárt Dávid (PFLA), Mervó Bence (Slask Wroclaw), Prosser Dániel (Budapest Honvéd), Varga Szabolcs (MTK), Zsótér Donát (Budapest Honvéd).

Nem értettem miért maradt ki több játékosunk ,de az edző lehetőséget kíván adni az eddig kevesebbet játszóknak is.

http://www.mlsz.hu/blog/2016/09/06/u21-meccsnap-jon-harcolnunk-kell/

"A magyar válogatott hivatalos edzésére a kora esti órákban került sor a meccs helyszínén. A jövendő Eb-házigazda Lublin Aréna nagyságrendileg egymilliárd forintból épült fel 2014-ben, a minden igényt kielégítő, 15 ezer fős stadion jelenleg a negyedosztályú Motor Lublin és a KS Lublinianka otthona."

Azért az mindenesetre érdekes ,hogy a lengyeleknek mindössze 1 milliárd is elég volt erre a 15 ezres stadionra 2014-ben. scratch Gyanús ,hogy nálunk "kicsit" többe került volna , ebből a fentit felépíteni. Viszont a mienk szebb lesz a hírek szerint.

ÉLŐ közvetítés: http://www.csakfoci.hu/utanpotlas/93932-elo-lengyelorszag-u21-magyarorszag-u21

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 05, 2016 12:16 pm

Élő közvetítés lesz a honlapon.

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/ikarus_bse_blsz_io_-_vasas-194

Remélem a kevesebbet játszók pl Kleisz , Király meg Preki is szerepet kap majd és ,hogy az időjárás sem szól majd közbe. Örömteli ,hogy egy amolyan testvércsapatot választottunk ellenfélnek. Kimondottan szép kis pályájuk van.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 04, 2016 8:43 pm

A honlapról:
    Debreceni: Az erőnléttel aligha lesz gond - lapszemle

Bernd Storck szövetségi kapitány arról beszélt, jelentősen megnehezíti a Feröer elleni felkészülést, hogy az élvonalbeli csapatök közül mindössze két-három klub alkalmazza a válogatottnál használt fizikai állapotfelmérő teszteket. Nos, a kivételt képező együttesek közé tartozik a Vasas is, ahol a bajnoki szünetben a kerettel készülő játékosok átestek a különböző méréseken és vizsgálatokon.

„A pontos teszteredményeket csak a szakmai stáb látta, Michael Oenning vezetőedző viszont az alapján állította össze az edzéstervet a szünetre – mondta a Nemzeti Sportnak Debreceni András, a Vasas védője. – Ebben az esetben szerencsés, hogy honfitársa a szövetségi kapitánynak, megvan a kapocs kettejük között, szezon közben többször kommunikálnak egymással. A fizikai fejlesztésre egyébként a három hetes szünetben is nagy hangsúlyt fektetünk. Több játékosunk is a korosztályos, valamint a felnőtt válogatottnál tölti ezeket a napokat, emiatt megesett, hogy olykor csak tízen voltunk az edzésen. A hét első napjain nem is nagyon láttunk labdát, ha mégis, akkor öt az öt elleni gyors iramjáték szerepelt a programban. Többnyire viszont erősítő, stabilizációs gyakorlatokat végeztünk.”

A keretben több változás is történt a héten, hiszen Könyves Norbert Debrecenbe szerződött, Novák Csanád kölcsönjátékosként a szezon végéig Gyirmótra került, míg Iliasz Ignatidisszel szerződést bontott a klub. Ugyanakkor érkező is akadt, a 33 esztendős Kulcsár Tamást a Debrecentől szerződtette a klub.
    „Az egymás közötti játéknál már vívtunk néhány párharcot, biztos vagyok benne, hogy erősödtünk vele – folytatta a 27 esztendős középső védő. – Nagyon érzi a kaput, az érkezésével a variációs lehetőségeink is bővültek. Elég bőnek érzem a keretünket a szezon hátralévő részére, ám konkrét helyezésre továbbra sem tippelnék. Az átigazolási időszak utolsó napjaiban több rivális is erősített, emiatt kicsit átalakultak az erőviszonyok.”

A hátvédsorban mindenesetre továbbra is nagy harc várható a csapatba kerülésért. A Vasas ebben a szezonban rendszerint három belső védővel lép pályára, és az összeállítást böngészve kirajzolódik egyfajta tendencia. Az eddig hét forduló során ötször Korcsmár Zsolt, Deberecni András és Kire Risztevszki alkotta a védelmet, míg kétszer utóbbi mellett Vaskó Tamás és Felix Burmeister lépett pályára. Kérdés, vajon mi dönti el, hogy melyik hármas kap bizalmat az adott meccsen?
    „Erre száz százalékos biztonsággal csak a vezetőedző tudna válaszolni. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy minden bajnoki előtt aprólékosan kielemzi az ellenfelet, és az ellenfél támadóinak képességeit felmérve, azokat a labdarúgókat küldi pályára, akik szerinte a leghatékonyabban tudják semlegesíteni a rivális játékosait. Az edzéseken egyébként gyakran keveredik a felállás, szó sincs róla, hogy az egymás közötti játéknál csak Korcsmár Zsolttal lennék együtt. Öten pályázunk három helyre, emiatt mindenki megfeszül az edzésen, nagy a konkurencia harc, de feszültségről szó sincs.”

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 03, 2016 11:32 pm

A honlapról:
    Oenning a rendkívüli körülmények ellenére elégedett

Michael Onning vezetőedzőnk nyilatkozott a Szolnok elleni győzelemről, valamint az U21-es és felnőtt válogatottról.

Bár tegnap 2-0-ra nyertünk a Szolnok ellen, látható volt a játékosokon, hogy kevésbé voltak frissek. Ez az előző napok futásokkal teletűzdelt edzéseinek volt köszönhető?

- Természetesen, de e mérkőzés célja az is volt, hogy a játékosok meg legyenek "dolgoztatva". Azt is hozzá kell tennem, hogy hét-nyolc támadó szellemű játékos volt ma a pályán, ami egy éles mérkőzésen nem szokott előfordulni. Ez ugye a jelenleg rendelkezésemre álló játékosaim függvénye is volt. Alapvetően szerintem jól végezték el a feladatukat a srácok, igaz, koncentráltabb helyzetkihasználással több gólt is szerezhettünk volna. Ez egy kicsit bosszant.

Berecz Zsombor csereként lépett pályára, miközben előző nap még az U21-es válogatott mérkőzésén játszott.

- Ezt megbeszéltük előre, hogy így legyen. Alapvetően az ő döntése volt, mivel volt annyi becsvágya, hogy a Szolnok ellen is pályára lépjen. Abban maradtunk, hogy a párharcok helyett a futásra helyezze a hangsúlyt. Ez így is történt, ez rendben is volt.

Szóba került az U21-es válogatott. Ott volt Gyirmóton a mérkőzésen. Mi a legfontosabb tanulsága annak a meccsnek?

- Először is örülök annak, hogy a négy pályára lépő játékosunk jól játszott, sőt annak még inkább örültem, hogy kezdők is voltak. Nagyon elszántan játszottak, az eredmény pedig egyértelmű lett. Emiatt pozitívan értékelem azt a mérkőzést.

Lezárult a nyári átigazolási időszak, és a finisben még tudtunk egy csatárt igazolni. Mi a véleménye a Kulcsár Tamásról az első itt töltött napjai után?

- Kulcsár Tamással egy újabb variációs lehetőséggel gyarapodott taktikai fegyverzetünk, aki a támadójátékunknak tud új impulzusokat adni. Tapasztalt játékos és továbbra is nagyon gyors támadó. Elégedett vagyok, hogy meg tudtuk szerezni.

Több csapat az átigazolási időszak utolsó napjaiban sok igazolást hajtott végre – Debrecen, Videoton, Gyirmót -, néhol jelentős keretváltozásokkal, és esetükben csaknem újra kell majd építeni a csapatot. Mennyire lehet előny az nekünk, hogy nálunk stabilan megmaradt a keret magja?

- Mindegyik csapat úgy végzi az átigazolásait, ahogy a legjobbnak találja. Mi magunkra figyelünk. Véleményem szerint a mi játékoskeretünk kiegyensúlyozott, sok fiatallal, akiknek még időre van szükségük, és jó néhány rutinos játékossal. Így esetünkben nem volt értelme mindent átvariálni. E tekintetben is jó helyzetben vagyunk.

Kedden játszik a magyar felnőtt válogatott egy fontos vb-selejtezőt a Feröer-szigetek ellen. Mit vár a mérkőzéstől?

- Feröer ellen nehéz játszani, egyrészt az ottani hűvös, esős, szeles időjárás, és műfüves pálya körülményei miatt, másrészt pedig azon elvárás miatt is, hogy a magyar csapatnak céljai eléréséhez mindenképpen győzelmet kell aratni. Ettől függetlenül azt várom, hogy a magyar válogatott egy jó, küzdelmes mérkőzést fog játszani és három ponttal tér haza.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 03, 2016 9:22 pm

ETO-Loki, Pécs-Vidi és Eger-Diósgyőr a Magyar Kupában - sorsoltak

Pénteken elkészültek a Magyar Kupa 6. fordulójának párosításai. Velük játszanak az NB I-es csapatok.

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/206-magyar-kupa-liga-kupa/93826-eto-loki-pecs-vidi-es-eger-diosgyor-a-magyar-kupaban-sorsoltak

Szeptember 14., szerda, 15:30: Testvériség SE (megye I) - Vasas FC (OTP Bank Liga)

http://nol.hu/sport/apam-a-tesi-1630273

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Szept. 03, 2016 5:34 pm

Vasas1969 írta:

Ott voltatok Szolnokon ? Tudsz valamit ,hogy Preklet, Kleisz és Király miért nem kapott lehetőséget ?
    Sajnos én is lemaradtam az U21 csütörtöki meccséről. Elmentem egy napot nyaralni és ott nem tudtam nézni a meccset sajnos , pedig az első 2 gólban benne voltak a mieink.

Nem. Dolgozgatom.
    Nem tudok semmit róluk.
    Azért James is nagyon durva volt, ahogy berobbant a szögletnél. Hihetetlen, hogy egyelőre egy kanadai válogatott a keretbe sem fér be a Vasasnál. Mindezt nem egészen 3 év alatt.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 03, 2016 12:48 pm

A honlapról:
    Gólt lőtt a válogatottban játékosunk - videó

Nemzetközi mérkőzésen szerzett gólt szerzett Manjrekar James.

Fiatal középpályásunk Kanada színeiben lépett pályára, és ő szerzett vezetést Honduras ellen az első félidő 35. percében, játékosunk egy fejessel volt eredményes. A beszámolók szerint James 65 percet töltött a pályán, és belső védőként kapott lehetőséget. Az egyenlítő gólt akkor szerezték a hazaiak, amikor játékosunkat épp ápolták egy kisebb sérülés miatt. A hazaiak végül fordítottak 2-1-re.

Remélem a többi válogatott játékosunk is hasonlóan jó teljesítményt nyújt majd.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 03, 2016 12:44 pm

Juhos2 írta:

Ott voltatok Szolnokon ? Tudsz valamit ,hogy Preklet, Kleisz és Király miért nem kapott lehetőséget ?
    Sajnos én is lemaradtam az U21 csütörtöki meccséről. Elmentem egy napot nyaralni és ott nem tudtam nézni a meccset sajnos , pedig az első 2 gólban benne voltak a mieink.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Szept. 03, 2016 11:12 am

[quote="Vasas1969"]Élő közvetítés a honlapról:

Szolnok - Vasas

+ Szerencsére senki sem sérült meg. Hangya játszott. Póser kopogtat.
    - Sagliknak nem sikerült gólt lőni. Pista nagyszerű, de remélem nem kerülünk mégegyszer abba a helyzetbe, hogy a Messiást várjuk/lássuk benne.

Az U 21-ről jól lemaradtam. Tegnap estére vártam. Tegnapelőtt volt?

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Szept. 02, 2016 5:34 pm

Élő közvetítés a honlapról:

Szolnok - Vasas

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/szolnok_-_vasas-193

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Szept. 01, 2016 12:00 pm

Ma este Vidáékkal U21-ES EB SELEJTEZŐ, 4. CSOPORT 20.00: Magyarország–Liechtenstein (Tv: M4 Sport)

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Szept. 01, 2016 1:00 am

Péntek délután 17 órától Szolnokon edzőmeccs. Hétfő 17:30 Ikarus-Vasas edzőmérkőzés Ikarus pálya XVI. Bátony u. 1.

Itt a végleges keret .

http://www.transfermarkt.de/vasas-fc/startseite/verein/5378

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Szept. 01, 2016 12:51 am

A honlapról:
    Elkészült az órára lebontott őszi menetrend

Az MLSZ-ben elkészítették az őszi szezon hátralévő mérkőzéseinek pontos időbeosztását.

Íme, a pontos programunk:

8. forduló, szeptember 10. (szombat)

18:00 Vasas-Paks            

9. forduló, szeptember 17. (szombat)

18:30 Haladás-Vasas    

10. forduló, szeptember 21. (szerda)

19:00 Gyirmót-Vasas    

11. forduló, szeptember 24. (szombat)

18:00 Vasas-Mezőkövesd          

12. forduló, október 15. (szombat)

18:00 Vasas-MTK            

13. forduló, október 22. (szombat)

18:00 Debrecen-Vasas  (M4)

14. forduló, október 29. (szombat)

18:00 Vasas-Videoton  

15. forduló, november 5. (szombat)

18:00 Újpest-Vasas (M4)

16. forduló, november 19. (szombat)

18:00 Vasas-Ferencváros (M4)

17. forduló, november 26. (szombat)

15:30 Honvéd-Vasas

18. forduló, december 3. (szombat)

15:30 Vasas-Diósgyőr  

19. forduló, december 10. (szombat)

15:30 Paks-Vasas

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Aug. 31, 2016 10:44 pm

Juhos2 írta:Ha éppen nem a csapat akkor a vezetés tud meglepetést okozni. Pár napot nem voltam most meg olvasom, hogy még itt a végén is felpörgött az átigazolási piac. A hihetetlen végjáték szerintem még jobban összehozta a szurkolókat és a csapat tagjait. Talán ezért érzem úgy, hogy ez a keret a mi fiainkból áll. Könyvest sajnálom, ugyanúgy Csanádot is /ha elmegy/. Bár megértem azokat akik azt képviselik, hogy megkapták a lehetőségeiket élni kellett volna vele.
    Ezt a 34 évest nem nagyon értem. Egy párszor át kellett számolnom fejben a 82-es születést,  előszőr azt hittem elírták. Vancsa ahogy olvasom rég kinézte, most beteljesült a frigy. Valószínűleg már elfogadja az epizódista szerepet, mert ahogy 69 felhívta rá a figyelmem olyan játékosok akik csereként még egy löketet tudnának adni a csapatban elől, még hozzátehetnének a fegyverarzenálhoz.

Csanád is ment kölcsönbe Gyirmótra.

http://www.vasasfc.hu/hirek/novak_csanad_kolcsonbe_kerult_gyirmotra-2098

Az utolsó mondatodban leírtakban bízom ,hogy alkalmas lesz Kulcsár erre a szerepre legalább ebben a bajnokságban és az utolsó 20-30 percekben gólokkal és gólpasszokkal tud segíteni nekünk.

Ignatidis is hazament.

http://www.vasasfc.hu/hirek/ignatidis_tavozik_a_vasastol-2100

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Aug. 31, 2016 10:15 pm

Ha éppen nem a csapat akkor a vezetés tud meglepetést okozni. Pár napot nem voltam most meg olvasom, hogy még itt a végén is felpörgött az átigazolási piac. A hihetetlen végjáték szerintem még jobban összehozta a szurkolókat és a csapat tagjait. Talán ezért érzem úgy, hogy ez a keret a mi fiainkból áll. Könyvest sajnálom, ugyanúgy Csanádot is /ha elmegy/. Bár megértem azokat akik azt képviselik, hogy megkapták a lehetőségeiket élni kellett volna vele.
    Ezt a 34 évest nem nagyon értem. Egy párszor át kellett számolnom fejben a 82-es születést, előszőr azt hittem elírták. Vancsa ahogy olvasom rég kinézte, most beteljesült a frigy. Valószínűleg már elfogadja az epizódista szerepet, mert ahogy 69 felhívta rá a figyelmem olyan játékosok akik csereként még egy löketet tudnának adni a csapatban elől, még hozzátehetnének a fegyverarzenálhoz.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Aug. 31, 2016 3:09 pm

colocolo írta:

Semmi más nem volt csak ennyi hogy oda megy,ami Völgyit illeti ő meg a Lokihoz Korhut helyére.Szerintem már csak akkor érdemes igazolni.ha van még hiányposzt ,vagy nagyon jó fogásnak mutatkozik.Így sem kis feladat ennyi embert tűzben tartani,már pedig jó nevek fognak a kispadon ülni,vagy még a keretbe sem kerülnek be.De ez kellemesebb gond mintha a kieső embert nem tudnánk meg felelően pótolni,azért én még várom hogy történik valami.

Gondolkodom , hogy hol nincs megfelelő cserénk ehhez a szerkezethez. Így ,hogy Hangya sérült ott gondban lehetünk ,ha Remili is kiesne előle , akkor lehet ,hogy változtatni kellene a hadrenden. Persze remélem , hogy ilyen gondjaink nem lesznek.
    Valamiért én is azt hiszem ,hogy lesz még érkező. A távozóban valamivel biztosabb vagyok.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Aug. 31, 2016 1:43 pm

Vasas1969 írta:

Kölcsön vagy végleg , esetleg csere ? Cserealapnak ott van Simon Attila (elég negatív hozzászólásokat olvastam róla az NSO-on) ,Máté , Beliczky, Völgyi , Szekeres Adrián. Tőlük szabadulna Urbányi a hírek szerint. Mátét választanám. Ő tud gólt lőni. Beliczky jöhet még szóba. Cicónál talán jobb és Berecznek is lenne cseréje. Simonnak és Völgyinek rossz híre van sajnos. Középhátvédben (Szekeres) meg jól állunk.
    Inkább csak kölcsön adnám Novákot. Teljesen elment az önbizalma amiatt ügyetlenkedik . Az első pár meccsen még mintha ragadt volna hozzá a labda. A mostaniakhoz képest biztosan. Amennyiben  magára talál még értékes játékos is lehet ,ha meg nem akkor legalább megnyugodhatunk , hogy ennyi van benne.

Most esett le csak ,hogy Verpeczre gondoltál tegnap. Ő valóban megfelelne nekünk.

Semmi más nem volt csak ennyi hogy oda megy,ami Völgyit illeti ő meg a Lokihoz Korhut helyére.Szerintem már csak akkor érdemes igazolni.ha van még hiányposzt ,vagy nagyon jó fogásnak mutatkozik.Így sem kis feladat ennyi embert tűzben tartani,már pedig jó nevek fognak a kispadon ülni,vagy még a keretbe sem kerülnek be.De ez kellemesebb gond mintha a kieső embert nem tudnánk meg felelően pótolni,azért én még várom hogy történik valami.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Aug. 31, 2016 10:09 am

colocolo írta:
       A mai NS szerint Novák a Gyirmótban folytatja,lehet hogy a mai nap még tartogat valamit.

Kölcsön vagy végleg , esetleg csere ? Cserealapnak ott van Simon Attila (elég negatív hozzászólásokat olvastam róla az NSO-on) ,Máté , Beliczky, Völgyi , Szekeres Adrián. Tőlük szabadulna Urbányi a hírek szerint. Mátét választanám. Ő tud gólt lőni. Beliczky jöhet még szóba. Cicónál talán jobb és Berecznek is lenne cseréje. Simonnak és Völgyinek rossz híre van sajnos. Középhátvédben (Szekeres) meg jól állunk.
    Inkább csak kölcsön adnám Novákot. Teljesen elment az önbizalma amiatt ügyetlenkedik . Az első pár meccsen még mintha ragadt volna hozzá a labda. A mostaniakhoz képest biztosan. Amennyiben  magára talál még értékes játékos is lehet ,ha meg nem akkor legalább megnyugodhatunk , hogy ennyi van benne.

Most esett le csak ,hogy Verpeczre gondoltál tegnap. Ő valóban megfelelne nekünk.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Aug. 31, 2016 8:39 am

A mai NS szerint Novák a Gyirmótban folytatja,lehet hogy a mai nap még tartogat valamit.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Aug. 30, 2016 9:31 pm

colocolo írta:

Jovanovics már a Fradiban is tetszett,de most tették ki az nb3 védő 21 éves kapusukat,és mi is keresünk 3.számú kapust. Nem tudom mi van Király B.ő sem tudott még a keretbe sem kerülni.

Jovanovics tényleg jó. Amúgy nem is biztos ,hogy rossz lesz ez az új Loki. Ha hamar összerakja őket a portugál edző még előttünk is végezhetnek , amennyiben valóban Tőzsér féle erősítések jönnek még hozzájuk.

Horváth megszerzése esetén már biztosan lenne gyors emberünk (ábrándozom picit). Kulcsár a középpályán is használható lenne és elég jól állnánk minden poszton , ha Polekszics nem volna sérült.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd. Aug. 30, 2016 4:36 pm

Vasas1969 írta:

Prekire nem is gondoltam. Tény Lázár elment tőlük a DVTK-hoz. Nem tudom ki játszik jobbhátvédet most náluk? Ignatidist valamiért nem hiszem , hogy a Lokihoz menne. Bár sose tudni! Csani ? Horváthton és Holmannon kívül tudsz mást aki jó lenne ? Én nem max Kertészt a tarcsiból. Mondjuk az ő helyére mehetne a görög. Az NB3-ban játszhat.

Jovanovics már a Fradiban is tetszett,de most tették ki az nb3 védő 21 éves kapusukat,és mi is keresünk 3.számú kapust. Nem tudom mi van Király B.ő sem tudott még a keretbe sem kerülni.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Aug. 30, 2016 4:17 pm

colocolo írta:

Három távozó játékosról volt szó,ez nálam Könyves,Preklet,Ignatidis .Most már nagyon kiváncsi vagyok hogyan jövünk ki ebből.

Prekire nem is gondoltam. Tény Lázár elment tőlük a DVTK-hoz. Nem tudom ki játszik jobbhátvédet most náluk? Ignatidist valamiért nem hiszem , hogy a Lokihoz menne. Bár sose tudni! Csani ? Horváthton és Holmannon kívül tudsz mást aki jó lenne ? Én nem max Kertészt a tarcsiból. Mondjuk az ő helyére mehetne a görög. Az NB3-ban játszhat.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd. Aug. 30, 2016 4:07 pm

Vasas1969 írta:Már Könyves eligazolása is végleges.

http://www.vasasfc.hu/hirek/konyves_norbert_a_dvsc-hez_igazolt-2095

A Vancsa nyilatkozatból kiderült nem játékoscseréről van szó. Emiatt kár volt aggódnunk. Kíváncsi leszek lesz e más érkező is a Lokitól ? Gondolom távozó igen.

Három távozó játékosról volt szó,ez nálam Könyves,Preklet,Ignatidis .Most már nagyon kiváncsi vagyok hogyan jövünk ki ebből.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content Today at 1:44 am

Pontos idő: Kedd. Dec. 06, 2016 1:44 am