Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 205

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Szept. 14, 2016 9:49 am

Vasas1969 írta:

Szomorú eset , de biztos , hogy nem volt szándékos. Sajnos az ember feje nem káptalan és sokszor az ilyen fontos dolgok is kimennek a fejéből. Gondolom a klubnál dolgozóknak is ezer dologra kell figyelniük. Azt tehetjük ,hogy a fórumokban előre felhívjuk ezekre a megemlékezésekre , évfordulókra a figyelmet.
    Éreztem én is ,hogy többször meleg volt a pite és a tizenegyesgyanús esetet még nem is láttam. Holnap valószínűleg tudom nézni. Addig meg vigasztaljon bennünket az ,hogy így jobban fáj a paksiaknak a vereség. Legalább áttudják érezni amit mi a tavalyi meccseink után.

Sikerült megnézned a Vasas Armadát?

Vasas1969

Hozzászólások száma : 2987

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Szept. 13, 2016 8:30 am

NS:
    VASAS MENETELÉS

Nem is olyan vicces

https://digitalstand.hu/olvaso/46308#2

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 10:44 pm

Juhos2 írta:

Ha lehet igyekszünk korábban érkezni. Most összejött. Egy kicsit nehezen telt az ülő, de lettünk egy páran. A mérkőzés előtti gyászszünet elmaradásán nagyon elcsodálkoztam/felháborodtam. Nem is tudtam a meccsre koncentrálni. A 2. félidő kezdete előtt emlékeztünk. Nagyon kellett.
    A mérkőzés szerintem élvezhetetlen volt. Az első félidő vége borzalmas. Hogy lehetet kihagyni azt az ajtó ablakot. Szerencsére hibáztak. A kezet amiről Csertői beszélt, 100-ból 99-szer befújják. Mohával, Pavlovval nagyon feljavultunk, jöttek a helyzetek, átlövések. Sziva mögé játszottak, meleg volt.
    Az erőnk, hogy elbírtuk a gyengébb kezdőt. Ennél tud többet a csapat.

Szomorú eset , de biztos , hogy nem volt szándékos. Sajnos az ember feje nem káptalan és sokszor az ilyen fontos dolgok is kimennek a fejéből. Gondolom a klubnál dolgozóknak is ezer dologra kell figyelniük. Azt tehetjük ,hogy a fórumokban előre felhívjuk ezekre a megemlékezésekre , évfordulókra a figyelmet.
    Éreztem én is ,hogy többször meleg volt a pite és a tizenegyesgyanús esetet még nem is láttam. Holnap valószínűleg tudom nézni. Addig meg vigasztaljon bennünket az ,hogy így jobban fáj a paksiaknak a vereség. Legalább áttudják érezni amit mi a tavalyi meccseink után.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Szept. 12, 2016 3:25 pm

Vasas1969 írta:

Én is csak örülök a győzelemnek ,de annak nagyon . Mivel a neten néztem és nem is túl jó minőségben ,ráadásul többször lefagyott , emiatt nem is írnák "okosságokat" amíg tévén meg nem tudom nézni. Örülök ,hogy Kulcsár jól mutatkozott be ,bár ő ehhez ért. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lesz. Valóban ilyen sok néző (3612) volt a meccsen ?
    Közben nézem a fradi meccset . Emlékszel ,hogy az újvárosi meccsünkön is volt egy ilyen MTK-s betörés ,mint amiből most a gólt rúgta Gera a fradinak ? Ahogy néztem újra kivert a víz ,bár ennek a gólnak most nagyon örültem.

Ha lehet igyekszünk korábban érkezni. Most összejött. Egy kicsit nehezen telt az ülő, de lettünk egy páran. A mérkőzés előtti gyászszünet elmaradásán nagyon elcsodálkoztam/felháborodtam. Nem is tudtam a meccsre koncentrálni. A 2. félidő kezdete előtt emlékeztünk. Nagyon kellett.
    A mérkőzés szerintem élvezhetetlen volt. Az első félidő vége borzalmas. Hogy lehetet kihagyni azt az ajtó ablakot. Szerencsére hibáztak. A kezet amiről Csertői beszélt, 100-ból 99-szer befújják. Mohával, Pavlovval nagyon feljavultunk, jöttek a helyzetek, átlövések. Sziva mögé játszottak, meleg volt.
    Az erőnk, hogy elbírtuk a gyengébb kezdőt. Ennél tud többet a csapat.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 12:24 pm

labdabiztosblog.hu:
    Oleg, Angyalföld királya

http://labdabiztos.blog.hu/2010/10/30/oleg_angyalfold_kiralya

Boldog születésnapot neki!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 11:59 am

A magyar válogatott az 1938-as vb-n | MLSZ TV

1938. június 4 és 19 között Franciaországban rendezték meg a világbajnokságot. A magyar válogatott Holland-India, Svájc és Svédország legyőzésével bekerült a párizsi döntőbe, ahol 4-2-re kikapott Olaszországtól.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 11:54 am

NB1.hu
    A legrégebbi hagyományunk: a forduló válogatottja

A piros-kékek uralják a heti álomcsapatot.

http://nb1.hu/otp-bank-liga/a-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20160911120903

A forduló válogatottja:

Dombó – Nego, Debreceni, Stopira – Kulcsár, Strestík, Berecz, Gera D. – Feczesin, Torghelle, Sallói.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 11:48 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 11:30 pm

A honlapról:
    Kulcsár: Álomszerű bemutatkozás

Kulcsár Tamás tíz napja csapatunk játékosa, ám a Szolnok elleni felkészülési mérkőzés (2-0) után, ezúttal már tétmérkőzésen is betalált az ellenfél hálójába, ami egyúttal három pontot ért a Paks ellen.

Gratulálunk a győzelemhez, a gólodhoz, ami az első bajnoki találatod a Vasas címeres mezében. Álomszerű bemutatkozás. Milyen érzések kavarognak most benned?

- Köszönöm, nagyszerűek, és nagyon boldognak érzem most magam. Kitűnő volt a hangulat a Paks elleni mérkőzésen. Le a kalappal a szurkolók előtt, nagyon kitettek magukért, régen élhettem meg már ilyen csodálatos buzdítást. Egészen más volt ilyen miliőben játszani és ráadásul gólt is rúgni és nyerni.

Mennyire volt nehéz ellenfél a Paks?

- Nagyon nehéz volt ellenük játszani, pedig tudtuk, hogy jó csapat. Összességében nekem az a véleményem a 12 csapatos bajnokságról, hogy gyakorlatilag mindegy, hogy melyik csapat hanyadik helyet foglalja el – nem lebecsülve, vagy felmagasztalva egy csapatot sem – de mindegyik mérkőzés roppant nehéz. Látszik, hogy a szakmai stábok alaposan kielemzik a soron következő ellenfelet, és jól felkészülnek belőlük. Mi is így tettünk a Paks esetében, minden játékost és csapatrészt feltérképeztünk, erősségeik és gyengeségeik szerint. A mai mérkőzésen szerencsénk is volt, de úgy vélem, hogy ezért sokat is tettünk.

Volt-e mégis valami, amivel meglepett titeket a pályán a Paks?

- Nem. Azt kaptuk tőlük, amire számítottunk. A vezetőedzőnk a hét közben kiértékelte a játékosokat, minden várhatóra felhívta a figyelmünket. Ami esetleg fejfájást okozott nekünk, amikor gólhelyzetbe tudtak kerülni, az amiatt volt, mert mi elrontottuk azt amit mi előtte megbeszéltünk. Vagy valamilyen játékelemet nem jól valósítottunk meg. De úgy gondolom a küzdeni tudásra ma a csapatunk kiérdemelte az ötös osztályzatot.

Fel lehet-e készülni egy olyan szituációra, mint amiből a gólod született, hogy egy szabadrúgásnál a labda elszáll minden felugró játékos feje felett érintés nélkül, ráadásul a kapufáról kipattan?

- Olyannyira igen, hogy a beíveléseknél mindenkinek megvan a maga helye. A kipattanó labda éppen arra a területre érkezett ahol nekem kellett lennem. Én reagáltam le a leggyorsabban a kialakult pillanatnyi, adódó lehetőséget. Azt, hogy adott esetben most előrevetődve fejeltem be a labdát és nem lábbal, már nem kell megmagyarázni. Gól lett, ez a lényeg, még ha ehhez természetesen sok körülménynek kellett egybejátszania. Csodálatos érzés volt új játékosként így bemutatkozni bajnoki mérkőzésen, főleg a hazai közönség előtt. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lehetek és hozzájárulhatok a csapatunk további sikerességéhez.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 11:18 pm

Síposúr írta:Olyan szép ez az egész ,hogy sokszor azt hiszem álmodom az egészet vagy nem vagyok magamnál . Pedig már alig iszom. Bosszankodtam Könyves miatt ,de eddig bejött a csere. Amihez nyúlnak a vezetők arannyá válik. Gratulálok nekik meg a csapatnak ! Tudni már mikor adják le a tévén? Nem az én szemeimnek való már az internetes meccsnézés. Hajrá Vasas !

Kedden délután 1 óra 5 perctől fog menni a meccsünk az M4-en, ha minden igaz . Mindenesetre én is nagyon várom , hogy láthassam a meccset.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 11:13 pm

Sonline.hu Keszthelyi Zoltán
    Fordulatos meccsen nyert a BFC Siófok

A labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában a Siófok hazai pályán egy rendkívül fordulatos találkozón 4–2-re legyőzte a Ceglédet.

BFC Siófok–Ceglédi VSE 4–2 (1–1)

Siófok, 300 néző. Vezette: Berényi (Aradi, Kis Z.)

Kijött a gödörből a BFC Siófok, hisz három vereség után újra nyerni tudott, igaz a Cegléd mindehhez ideális ellenfél volt. Vezetésük után szereztek két öngólt, illetve rúgattak egyet a Siófokkal. Az első esetnél Horváth kapus egyszerűen beütötte a kapujába Farkas bal oldali beadást, majd Tajti kirúgása után Valkovszki és Wild egyszerűen egymásnak futott, a labda pedig a kapussal egy az egyben álló Futó elé került, aki nem is hibázott. A negyedik találatnál pedig Kozma jobb oldali beadását rúgta saját kapujába Nánási, pedig Horváth már kivetődve felszedte volna a labdát. Komikus jelentek egész sorát produkálták a vendégek...

Padlón volt a Siófok, de amit labdarúgás címén bemutattunk, az a sport megalázása volt. – Elnézést kérek, rendkívül szégyellem magam – mondta Varga Attila a vendégek trénere.
    Van igazságtartalma annak, amit mondott, ám tegyük hozzá, ha egygólos hazai vezetésnél Tamaskó jobb beadását ajtó-ablak helyzetben értékesíti Gréczi, akkor huszonnyolc perc után véget ér a mérkőzés... Hogy nem így történt a balatoniak szokásos hibáinak köszönhető, hisz ez egymás után már a hetedik meccsük volt, amit képtelenek voltak lehozni nullára. Hét forduló alatt kaptak tizenkét gólt, aminél rosszabb mutatóval pedig mindössze négy klub bír a húszcsapatos másodosztályban.

Igaz, a tizenkét rúgott gól nem rossz mutató, ráadásul úgy, hogy az elmúlt három fordulóban képtelenek voltak betalálni. A 295 perces góltalanságot ezúttal Kozma törte meg, aki 2014 novemberében szerzett utoljára gólt.

BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Szalai, Czingráber, Farkas N. – Futó – Kozma, Elek B. (Berde 91.p.), Petneházi (Gál 83.p.), Gréczi – Berki. Edző: Goran Kopunovic.

Ceglédi VSE: Horváth G. – Albert I., Nánási, Makrai – Wild (Farkas A. 68.p.), Csordás (Tóth L. 76.p.), Popovics, Albert Á., Valkovszki – Peres, Szabó V. (Pozsár 46.p.). Edző: Varga Attila.

Gólszerzők: Kozma (22.p.), Makrai (40.p.), Csordás (48.p.), Horváth G. (52.p. – öngól), Futó (68.p.), Nánási (86.p. – öngól).

Goran Kopunovics: – Három egymást követő vereség után rendkívül fontos volt számunkra ez a győzelem. Jól játszottunk, négy gólt is szereztünk, de azért néha megjártam a poklot is.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 11, 2016 11:20 pm-kor.

Síposúr

Hozzászólások száma : 150

Témanyitás by Síposúr on Vas. Szept. 11, 2016 8:02 pm

Olyan szép ez az egész ,hogy sokszor azt hiszem álmodom az egészet vagy nem vagyok magamnál . Pedig már alig iszom. Bosszankodtam Könyves miatt ,de eddig bejött a csere. Amihez nyúlnak a vezetők arannyá válik. Gratulálok nekik meg a csapatnak ! Tudni már mikor adják le a tévén? Nem az én szemeimnek való már az internetes meccsnézés. Hajrá Vasas !

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 5:05 am

NS:
    Angyalföld tovább szárnyal

Amire nem sokan fogadtak volna a szezon előtt:8 forduló elteltével MÉG MINDIG A VASAS ÁLL AZ ÉLEN. A hazaiak a csapatban bemutatkozó Kulcsár Tamás góljával szerezték meg a győzelmüket a halovány paksiak ellen.

https://digitalstand.hu/olvaso/46306#3

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 10, 2016 10:37 pm

A honlapokról:
    Oenning: Több helyzetünk volt, megérdemelten nyertünk

A találkozó után a vezetőedzőnk értékelte a Paks elleni (1-0) mérkőzésünket.

Michael Oenning:- Örülünk, hogy végre legyőztük a Paksot, az előző szezonban ez nem sikerült. Pár perctől eltekintve, elégedett vagyok a játékosok teljesítményével. Megszereztük a vezetést, nyomás alatt tartottuk az ellenfelet. A második félidőben szétesettebb volt a találkozó. Nem tudtuk a  második találatunkat megszerezni, ezért 90 percig kellett küzdenünk. Nekünk volt több helyzetünk, így megérdemeltük a győzelmet.

"NEHÉZ HELYZETBEN VAGYUNK"

Csertői Aurél értékelése a Vasas elleni bajnokiról

Nehéz helyzetben vagyunk. Az első félidőben voltak ugyan lehetőségeink, sikerült még három méterről is kihagynunk a ziccert. A Vasas egy pontrúgásból megszerezte a vezetést, és körübelül ennyi is történt az első félidőben. A másodikban már több lehetőse volt a hazai csapatnak, de ez abból is következett, hogy mi kitámadtunk. Megint volt egy kétes szituáció, egy kezezés, ami tizenegyest érhetett volna, de megint nem kaptuk meg a büntetőt. Ne értse félre senki, a vereséget nem ezzel igyekszem magyarázni, csak jó volna, ha velünk is úgy bánnának, mint a többi csapattal.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 10, 2016 9:44 pm

Juhos2 írta:Elsőre.
    Moha Istenkirály.
    Pavlov Istenkirály.
    Nekem ez jött le a mai meccsből.

Én is csak örülök a győzelemnek ,de annak nagyon . Mivel a neten néztem és nem is túl jó minőségben ,ráadásul többször lefagyott , emiatt nem is írnák "okosságokat" amíg tévén meg nem tudom nézni. Örülök ,hogy Kulcsár jól mutatkozott be ,bár ő ehhez ért. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lesz. Valóban ilyen sok néző (3612) volt a meccsen ?
    Közben nézem a fradi meccset . Emlékszel ,hogy az újvárosi meccsünkön is volt egy ilyen MTK-s betörés ,mint amiből most a gólt rúgta Gera a fradinak ? Ahogy néztem újra kivert a víz ,bár ennek a gólnak most nagyon örültem.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Szept. 10, 2016 9:26 pm

Elsőre.
    Moha Istenkirály.
    Pavlov Istenkirály.
    Nekem ez jött le a mai meccsből.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 10, 2016 8:50 pm

Rangadó.hu
    Ismét győzött a listavezető Vasas

A Paks az angyalföldiek újabb áldozata.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/382916_ismet_gyozott_a_listavezeto_vasas

A Rangadó.hu szakértője

– Már hetek óta ott maradnak ünnepelni a stadionban a lefújást követően a Vasas-szurkolók. Nagyon nagy az öröm. A játék hagy kívánnivalót maga után, de a három pont a fontos. A mai gól egy pontrúgást követő kavarodás végén született. Úgy néz ki, ha futballozni nem is, de győzni megtanult a Vasas - mondta a Rangadó.hu állandó szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára.

Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Örülök , hogy jó adós módjára elkezdtünk törleszteni a Paksnak és ma megkapták az első részletet a tolnaiak.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 10, 2016 6:12 pm

VASAS - PAKS   ÉLŐ

http://www.m4sport.hu/2016/09/10/ide-kattintva-nezheti-eloben-a-vasas-paks-bajnoki-merkozest/

http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1141223

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Szept. 10, 2016 1:36 pm

A honlapról:
    Ristevski: itthon szeretnénk tartani a három pontot

Kire Ristevski belső védőnk a hét közben a macedón válogatott tagjaként végig a pályán volt az Albánia elleni 2-1-es vereséggel véget ért mérkőzésen. A Paks elleni találkozó előtt várakozásáról nyilatkozott.

Három hét szünet után lesz újra bajnoki mérkőzésünk. Milyen érzés volt visszatérni a csapathoz?

- Nagyszerű érzés volt, mert újra találkozhattam és beszélhettem a társakkal és ugyanazt a jó atmoszférát élhettem át, mint mielőtt elmentem volna a macedón válogatotthoz. Kifejezetten örülök ennek. Most már természetesen a Paks elleni mérkőzésre koncentrálunk.

A Paks ellen az előző három találkozót elveszítettük. Mi szükséges ahhoz, hogy most nyerjünk ellenük?

- Igen, az elmúlt évadban sajnos nem tudtunk nyerni ellenük. Két mérkőzésen én is pályára léphettem, így van személyes tapasztalatom szombati ellenfelünkről, amely összetételében alig változott azóta. Nem vagyok olyan típusú ember, aki hangzatos ígéreteket tesz, mint például, hogy simán megverjük őket 4-0-ra. A Paks nem rossz csapat. Nehéz és hajtós mérkőzésre számítok. Azt viszont megígérhetem, hogy küzdeni fogunk és 100 százalékot akarunk majd nyújtani szombat este.

Az elkövetkezendő két hétben öt mérkőzése - négy bajnokija és egy kupa meccse - lesz a csapatnak a paksival együtt. Mit vársz e meccsektől?

- Igen, sok mérkőzés vár ránk a következő 14 napban, de ennek kezelése szerintem nem okozhat problémát, mivel sok jó játékosunk van, akik a kezdőben is szerepelhetnek bármikor. Úgy vélem, az edzőnk meg fogja találni a megfelelő megoldást erre. Ám mivel mérkőzésről mérkőzésre készülünk, így először a Paks ellenire összpontosítunk, amelyen itthon szeretnénk tartani a 3 pontot.  

Mindent bele fiúk ! Ne hagyjátok ,hogy azok nyerjenek akik ellenünk fogadnak. Menjenek pont nélkül haza Csertőiék.

http://www.profitipp.hu/tartalom/cikk/11802_nb_i_vasas_paks

http://paksifc.hu/news.php?extend.6666

Síposúr

Hozzászólások száma : 150

Témanyitás by Síposúr on Pént. Szept. 09, 2016 2:22 pm

Vasas1969 írta:

Betenném a Pistát a csapatba. Jó formában van ,nem beszari gyerek aki megijed a mumustól. Szép is lenne az ő korában. Érzem ,hogy benne van a gól. Nagyon kell kaparni végig és mi találjuk most a gólt. Én is sajnálom a Könyvest ,de hátha jó lesz a Kulcsár . Kár ,hogy kicsit későn jött már ide. Pár éve még jó zsugás volt. Az meg a vikingek ellen se volt a csapatban. Buktam is pár sört az ikszen. Nagy az űr a Gera után.
    Holnap nyerni kell ! Hajrá Vasas!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Szept. 09, 2016 1:12 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Szept. 09, 2016 8:40 am

Juhos2 írta:

Azért Sanyit a 12. fordulóban biztos ami biztos kiállíthatnák.

Lehet akár picit korábban is mivel nem szokta elaprózni 1-2 meccses eltiltásokkal .Very Happy Ha fogadni lehetne rá én 3-5 meccs közé tenném a következő büntijét, így látatlanban.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Szept. 09, 2016 8:34 am

NSO:
    VASAS készülődés

Jön a mumus

https://digitalstand.hu/olvaso/46304#3

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Szept. 09, 2016 8:04 am

Vasas1969 írta:Rangadó.hu
    A Fradi és az MTK lehet az átigazolási idény nagy vesztese

Három csapat viszont jól járt.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/382056_atigazolasi_piac_nyertesei_vesztesei

Érdekes a hétvégi meccs előtt ,hogy minket és a Paksot is a nyertesek közé rakták.

Azért Sanyit a 12. fordulóban biztos ami biztos kiállíthatnák.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Szept. 08, 2016 4:38 pm

Rangadó.hu
    A Fradi és az MTK lehet az átigazolási idény nagy vesztese

Három csapat viszont jól járt.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/382056_atigazolasi_piac_nyertesei_vesztesei

Érdekes a hétvégi meccs előtt ,hogy minket és a Paksot is a nyertesek közé rakták.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Szept. 08, 2016 4:13 pm

A honlapról:
    Oenning: Meg akarjuk mutatni, hogy legyőzhető a Paks

Michael Oenning vezetőedzőnk mondta el várakozásait a szombaton 18:00 órakor az Illovszky-stadionban rendezendő Paks elleni bajnoki mérkőzésről.

Jó formában volt a csapat a válogatott szünet előtt. Folytatható ez a trend?

- Most valóban egy hosszabb, háromhetes szünetünk volt, így majd kiderül, hogy a játékosok milyen formában vannak meccsszituációban. Azt azonban látom, érzékelem, hogy a hangulat továbbra is jó és a játékosok már nagyon várják a szombati Paks elleni hazai mérkőzést.

Az elmúlt három mérkőzést elvesztette a Paks ellen a Vasas. Valószínűleg nagy bizonyítási vágy van a csapatban.

- Elcsépelt közhely, de minden mérkőzés más. Nem lehet már összehasonlítani ezeket a találkozókat, ahhoz túl sok idő telt el. Persze tudjuk, hogy az előző szezonban nem sikerült legyőzni a Paksot. Nagyon motiváltak vagyunk, a játékosok meg akarják mutatni, hogy tudnak győzni ellenük... A Paks egy okos csapat, nem lesz egyszerű legyűrni. Ám mivel hazai mérkőzésünk lesz, így arra törekszünk, hogy mi irányítsuk a mérkőzést és a legjobb esetben meg is nyerjük azt.

Említette, hogy nehéz mérkőzésre számít a Paks ellen, ez miben nyilvánulhat meg?

- Ebben a bajnokságban nincsen könnyű ellenfél. A Paksnak a Ferencváros ellen is sikerült döntetlent elérnie. A tabella állása esetünkben kicsit csalóka, mert úgy vélem, hogy a Paks jobb csapat annál, mint ahol jelenleg elhelyezkedik, a 10-11. helyen. Nyugodtan és felkészülten várjuk a meccset, és mivel mérkőzésről mérkőzésre gondolkodunk, jelenleg ez a legfontosabb összecsapás, amit meg szeretnénk nyerni.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Szept. 08, 2016 3:43 pm

Juhos2 írta:

Kevés gyűlöltebb figurája van a rendszerváltásnak, még jó, hogy benne bízhatunk. Very Happy

Látom ,hogy nemcsak a foci terén értünk egyet. Nem is nagyon tudnék mást hirtelen felsorolni a fentin kívül amivel egyetértenék vele és még emiatt is hülyén érzem magam ,mert hasonlóan érzek iránta , mint az ország többsége.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Szept. 08, 2016 2:52 pm

Vasas1969 írta:

Ugyanez a gondolatsor futott nekem is végig az agyamon. Szerencsére Csányi a bizalmáról biztosította a VB selejtezők végeredményétől függetlenül . Bár azt nem tudom , hogy ez jelent e valamit ebben a közegben ?

Kevés gyűlöltebb figurája van a rendszerváltásnak, még jó, hogy benne bízhatunk. Very Happy

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Szept. 07, 2016 10:16 pm

Juhos2 írta:Persze drukkolok a válogatottnak és drukkolok Storcknak is, hogy  sikerüljön felrázni a magyar labdarúgás. Bár a hiénák csak az első koncra várnak, ahogy látom, hogy kibújjanak a palackból. Szerintem nem lesz ennek jó vége, meg fogja enni a közeg. Nekem ez jött le a tegnapi meccsből. Akkor meg, sorra kerül a Vasas is.

Ugyanez a gondolatsor futott nekem is végig az agyamon. Szerencsére Csányi a bizalmáról biztosította a VB selejtezők végeredményétől függetlenül . Bár azt nem tudom , hogy ez jelent e valamit ebben a közegben ?

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Szept. 07, 2016 9:35 pm

Egy kis múltidézés:

Ha a hétvégén 1 lesz közte a javunkra avval is nagyon elégedettek leszünk szerintem.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content Today at 1:47 am

Pontos idő: Kedd. Dec. 06, 2016 1:47 am