Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Szept. 14, 2016 9:49 am

Vasas1969 írta:

Szomorú eset , de biztos , hogy nem volt szándékos. Sajnos az ember feje nem káptalan és sokszor az ilyen fontos dolgok is kimennek a fejéből. Gondolom a klubnál dolgozóknak is ezer dologra kell figyelniük. Azt tehetjük ,hogy a fórumokban előre felhívjuk ezekre a megemlékezésekre , évfordulókra a figyelmet.
    Éreztem én is ,hogy többször meleg volt a pite és a tizenegyesgyanús esetet még nem is láttam. Holnap valószínűleg tudom nézni. Addig meg vigasztaljon bennünket az ,hogy így jobban fáj a paksiaknak a vereség. Legalább áttudják érezni amit mi a tavalyi meccseink után.

Juhos2 írta:

Ha lehet igyekszünk korábban érkezni. Most összejött. Egy kicsit nehezen telt az ülő, de lettünk egy páran. A mérkőzés előtti gyászszünet elmaradásán nagyon elcsodálkoztam/felháborodtam. Nem is tudtam a meccsre koncentrálni. A 2. félidő kezdete előtt emlékeztünk. Nagyon kellett.
    A mérkőzés szerintem élvezhetetlen volt. Az első félidő vége borzalmas. Hogy lehetet kihagyni azt az ajtó ablakot. Szerencsére hibáztak. A kezet amiről Csertői beszélt, 100-ból 99-szer befújják. Mohával, Pavlovval nagyon feljavultunk, jöttek a helyzetek, átlövések. Sziva mögé játszottak, meleg volt.
    Az erőnk, hogy elbírtuk a gyengébb kezdőt. Ennél tud többet a csapat.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Szept. 12, 2016 3:25 pm

Én is csak örülök a győzelemnek ,de annak nagyon . Mivel a neten néztem és nem is túl jó minőségben ,ráadásul többször lefagyott , emiatt nem is írnák "okosságokat" amíg tévén meg nem tudom nézni. Örülök ,hogy Kulcsár jól mutatkozott be ,bár ő ehhez ért. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lesz. Valóban ilyen sok néző (3612) volt a meccsen ?
    Közben nézem a fradi meccset . Emlékszel ,hogy az újvárosi meccsünkön is volt egy ilyen MTK-s betörés ,mint amiből most a gólt rúgta Gera a fradinak ? Ahogy néztem újra kivert a víz ,bár ennek a gólnak most nagyon örültem.

A magyar válogatott az 1938-as vb-n | MLSZ TV

1938. június 4 és 19 között Franciaországban rendezték meg a világbajnokságot. A magyar válogatott Holland-India, Svájc és Svédország legyőzésével bekerült a párizsi döntőbe, ahol 4-2-re kikapott Olaszországtól.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 11:54 am

NB1.hu
    A legrégebbi hagyományunk: a forduló válogatottja

A piros-kékek uralják a heti álomcsapatot.

A forduló válogatottja:

Dombó – Nego, Debreceni, Stopira – Kulcsár, Strestík, Berecz, Gera D. – Feczesin, Torghelle, Sallói.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Szept. 12, 2016 11:48 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 11:30 pm

A honlapról:
    Kulcsár: Álomszerű bemutatkozás

Kulcsár Tamás tíz napja csapatunk játékosa, ám a Szolnok elleni felkészülési mérkőzés (2-0) után, ezúttal már tétmérkőzésen is betalált az ellenfél hálójába, ami egyúttal három pontot ért a Paks ellen.

Gratulálunk a győzelemhez, a gólodhoz, ami az első bajnoki találatod a Vasas címeres mezében. Álomszerű bemutatkozás. Milyen érzések kavarognak most benned?

- Köszönöm, nagyszerűek, és nagyon boldognak érzem most magam. Kitűnő volt a hangulat a Paks elleni mérkőzésen. Le a kalappal a szurkolók előtt, nagyon kitettek magukért, régen élhettem meg már ilyen csodálatos buzdítást. Egészen más volt ilyen miliőben játszani és ráadásul gólt is rúgni és nyerni.

Mennyire volt nehéz ellenfél a Paks?

- Nagyon nehéz volt ellenük játszani, pedig tudtuk, hogy jó csapat. Összességében nekem az a véleményem a 12 csapatos bajnokságról, hogy gyakorlatilag mindegy, hogy melyik csapat hanyadik helyet foglalja el – nem lebecsülve, vagy felmagasztalva egy csapatot sem – de mindegyik mérkőzés roppant nehéz. Látszik, hogy a szakmai stábok alaposan kielemzik a soron következő ellenfelet, és jól felkészülnek belőlük. Mi is így tettünk a Paks esetében, minden játékost és csapatrészt feltérképeztünk, erősségeik és gyengeségeik szerint. A mai mérkőzésen szerencsénk is volt, de úgy vélem, hogy ezért sokat is tettünk.

Volt-e mégis valami, amivel meglepett titeket a pályán a Paks?

- Nem. Azt kaptuk tőlük, amire számítottunk. A vezetőedzőnk a hét közben kiértékelte a játékosokat, minden várhatóra felhívta a figyelmünket. Ami esetleg fejfájást okozott nekünk, amikor gólhelyzetbe tudtak kerülni, az amiatt volt, mert mi elrontottuk azt amit mi előtte megbeszéltünk. Vagy valamilyen játékelemet nem jól valósítottunk meg. De úgy gondolom a küzdeni tudásra ma a csapatunk kiérdemelte az ötös osztályzatot.

Fel lehet-e készülni egy olyan szituációra, mint amiből a gólod született, hogy egy szabadrúgásnál a labda elszáll minden felugró játékos feje felett érintés nélkül, ráadásul a kapufáról kipattan?

- Olyannyira igen, hogy a beíveléseknél mindenkinek megvan a maga helye. A kipattanó labda éppen arra a területre érkezett ahol nekem kellett lennem. Én reagáltam le a leggyorsabban a kialakult pillanatnyi, adódó lehetőséget. Azt, hogy adott esetben most előrevetődve fejeltem be a labdát és nem lábbal, már nem kell megmagyarázni. Gól lett, ez a lényeg, még ha ehhez természetesen sok körülménynek kellett egybejátszania. Csodálatos érzés volt új játékosként így bemutatkozni bajnoki mérkőzésen, főleg a hazai közönség előtt. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lehetek és hozzájárulhatok a csapatunk további sikerességéhez.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 11:18 pm

Síposúr írta:Olyan szép ez az egész ,hogy sokszor azt hiszem álmodom az egészet vagy nem vagyok magamnál . Pedig már alig iszom. Bosszankodtam Könyves miatt ,de eddig bejött a csere. Amihez nyúlnak a vezetők arannyá válik. Gratulálok nekik meg a csapatnak ! Tudni már mikor adják le a tévén? Nem az én szemeimnek való már az internetes meccsnézés. Hajrá Vasas !

Kedden délután 1 óra 5 perctől fog menni a meccsünk az M4-en, ha minden igaz . Mindenesetre én is nagyon várom , hogy láthassam a meccset.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Szept. 11, 2016 11:13 pm

Sonline.hu Keszthelyi Zoltán
    Fordulatos meccsen nyert a BFC Siófok

A labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában a Siófok hazai pályán egy rendkívül fordulatos találkozón 4–2-re legyőzte a Ceglédet.

BFC Siófok–Ceglédi VSE 4–2 (1–1)

Siófok, 300 néző. Vezette: Berényi (Aradi, Kis Z.)

Kijött a gödörből a BFC Siófok, hisz három vereség után újra nyerni tudott, igaz a Cegléd mindehhez ideális ellenfél volt. Vezetésük után szereztek két öngólt, illetve rúgattak egyet a Siófokkal. Az első esetnél Horváth kapus egyszerűen beütötte a kapujába Farkas bal oldali beadást, majd Tajti kirúgása után Valkovszki és Wild egyszerűen egymásnak futott, a labda pedig a kapussal egy az egyben álló Futó elé került, aki nem is hibázott. A negyedik találatnál pedig Kozma jobb oldali beadását rúgta saját kapujába Nánási, pedig Horváth már kivetődve felszedte volna a labdát. Komikus jelentek egész sorát produkálták a vendégek...

Padlón volt a Siófok, de amit labdarúgás címén bemutattunk, az a sport megalázása volt. – Elnézést kérek, rendkívül szégyellem magam – mondta Varga Attila a vendégek trénere.
    Van igazságtartalma annak, amit mondott, ám tegyük hozzá, ha egygólos hazai vezetésnél Tamaskó jobb beadását ajtó-ablak helyzetben értékesíti Gréczi, akkor huszonnyolc perc után véget ér a mérkőzés... Hogy nem így történt a balatoniak szokásos hibáinak köszönhető, hisz ez egymás után már a hetedik meccsük volt, amit képtelenek voltak lehozni nullára. Hét forduló alatt kaptak tizenkét gólt, aminél rosszabb mutatóval pedig mindössze négy klub bír a húszcsapatos másodosztályban.

Igaz, a tizenkét rúgott gól nem rossz mutató, ráadásul úgy, hogy az elmúlt három fordulóban képtelenek voltak betalálni. A 295 perces góltalanságot ezúttal Kozma törte meg, aki 2014 novemberében szerzett utoljára gólt.

BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Szalai, Czingráber, Farkas N. – Futó – Kozma, Elek B. (Berde 91.p.), Petneházi (Gál 83.p.), Gréczi – Berki. Edző: Goran Kopunovic.

Ceglédi VSE: Horváth G. – Albert I., Nánási, Makrai – Wild (Farkas A. 68.p.), Csordás (Tóth L. 76.p.), Popovics, Albert Á., Valkovszki – Peres, Szabó V. (Pozsár 46.p.). Edző: Varga Attila.

Gólszerzők: Kozma (22.p.), Makrai (40.p.), Csordás (48.p.), Horváth G. (52.p. – öngól), Futó (68.p.), Nánási (86.p. – öngól).

Goran Kopunovics: – Három egymást követő vereség után rendkívül fontos volt számunkra ez a győzelem. Jól játszottunk, négy gólt is szereztünk, de azért néha megjártam a poklot is.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 11, 2016 11:20 pm-kor.