Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Júl. 15, 2016 11:06 am

    Vasas1969 írta:

    Nagy Ádám útja: Serie A-játékos vált a kocsiban ülő dacos fiúból





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Nagy-adam-utja-serie-a-jatekos-valt-a-kocsiban-ulo-dacos-fiubol-2513111http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nagy-adam-utja-serie-a-jatekos-valt-a-kocsiban-ulo-dacos-fiubol-2513111


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Vasas


    Már ismertem a sztorit ,de azt nem tudtam ,hogy az MTK-s Gera is tagja volt a Bobál-féle csapatnak. Ma is ő az MTK legjobbja.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=198973

    Nehéz felfogni ,hogy veszthettünk el ennyi tehetséget! A nagyon közeli jövő bajnokcsapata lehettek volna.

    Minden kommentár nélkül dr.Puskás Lajos véleménye "Az unokáimat rendszeresen viszem edzésre a Vasas Kubala Akadémiára,és nagyon finoman fogalmazva sem vagyok mindennel megelégedve.Javaslom a szakembereknek,mélységében vizsgálják meg a magyar utánpótlásképzést,az ott dolgozó edzőket,módszereket és a kiválasztást.Lenne min javítani,mert ez a jövőnk kulcsa.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 14, 2016 9:34 pm

    Nagy Ádám útja: Serie A-játékos vált a kocsiban ülő dacos fiúból




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Nagy-adam-utja-serie-a-jatekos-valt-a-kocsiban-ulo-dacos-fiubol-2513111http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nagy-adam-utja-serie-a-jatekos-valt-a-kocsiban-ulo-dacos-fiubol-2513111


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Vasas


    Már ismertem a sztorit ,de azt nem tudtam ,hogy az MTK-s Gera is tagja volt a Bobál-féle csapatnak. Ma is ő az MTK legjobbja.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=198973

    Nehéz felfogni ,hogy veszthettünk el ennyi tehetséget! A nagyon közeli jövő bajnokcsapata lehettek volna.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 14, 2016 7:15 pm

    A honlapról:
    Ádám: A fejjátékomat szeretném javítani

    Ádám Martin a napokban hosszabbította meg 2 évvel, 2019-ig szerződését, az elmúlt szombaton a Vác elleni felkészülési mérkőzésen (3-0) duplázott. Ez alkalomból kérdeztük érzéseiről, csapatban elfoglalt helyéről és arról, hogy milyen örömök érték a magánéletben.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Pic2_1983


    Nemrég hosszabbítottál szerződést, 2019-ig írtál alá. Milyen érzés volt, amikor ezt Vancsa Miklós ügyvezető igazgató felajánlotta?

    - Nagyon örültem, amikor megkerestek azzal, hogy hosszabbítsak, hiszen itt nevelkedtem, itt játszottam első profi mérkőzéseimet. Otthon érzem magam a Fáy utcában. Hamar megállapodtunk, könnyen ment az egész folyamat.

    Hogyan látod, miben kellene még fejlődnöd Neked és a csapatnak?

    - Közhely, de mindig van hova fejlődni. Amiben már rövidtávon szeretnék előrébb jutni, az a fejjátékom, szeretnék így is gólokat szerezni. Csapatszinten pedig úgy látom, hogy a közelmúltban begyakorolt új felállásokat kell mérkőzésről-mérkőzésre egyre jobban alkalmazni.

    Hogyan érzed magad az új taktikai felállásokban?

    - Az előző felkészüli meccseken a csatársor jobb szélén játszottam, ahogy az előző félévben is. Nem az eredeti pozícióm, de kezdem megszokni. Az új felállásokat szokni kell, de jó úton haladunk, hogy összerázódjunk. Az pedig a vezetőedző döntése lesz, hogy maradok jobb szélen vagy center leszek.

    Sok csatárunk van, így éles a konkurenciaharc.

    - Minden pozícióra kettő, de akár három játékosunk van, így a versenyhelyzet adott. Ez minket arra sarkall, hogy edzésen is jó teljesítményt nyújtsunk. Jó dolognak gondolom ezt.

    Mik a célkitűzések a most kezdődő szezonra a csapatot tekintve, illetve saját magad felé?

    - A 7-9. hely körül lőttük be a célokat, tehát előrébb akarunk jutni a tavalyihoz képest. Persze, ha feljebb végzünk, az is jó lesz. Személy szerint minél több meccset szeretnék játszani, valamint több gólt lőni és gólpasszt adni.

    A pályán kívül lett egy új szerepköröd, hiszen nemrég megnősültél, amihez ezúton is gratulálunk, és sok boldogságot kívánunk! Milyen változásokat hozott ez az életedbe?

    - Természetesen boldog vagyok, de egyelőre nagy változás nem történt. Természetesen szeretnénk majd gyerekeket, akkor azért az várhatóan jelentősen megváltoztatja az életvitelünket, de ez így lesz szép!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 14, 2016 6:58 pm

    Síposúr írta:

    A kutyafáját még malacunk lesz evvel a törökkel. Tud valamit . Ha most is ilyen jó , gyorsan rakjuk elébe a papírt. Biztos sokba fáj . Jó volna bírni lóvéval . Úgy néz ki megérné a pénzt.  Érdemes lesz Vasas meccset nézni miatta másnak is. Bizakodó vagyok. Hajrá Vasas !

    Vasárnap este már okosabbak leszünk. Ma játszik kupameccset az MTK este fél kilenckor a Duna World adja. Remélem sokat kivesz belőlük a meccs. Persze Saglikkal több esélyünk lenne megcsípni őket, de nem árt megnézni komolyabb csapat ellen is .

    Infó annak aki személyesen nézné meg Dunaújvárosban a meccset.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Informaciok_az_mtk_elleni_meccsre-1982http://www.vasasfc.hu/hirek/informaciok_az_mtk_elleni_meccsre-1982
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 14, 2016 6:37 pm

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Júl. 14, 2016 1:26 pm

    Vasas1969 írta:

    Kezd átragadni rám is az optimizmus . Már a 8.helyet sem látom nagyon távolinak. Mentek megint Dunaújvárosba ? Mennek e Nálad ezek a videók és mi a véleményed ,ha igen ? Sajnos a mobilnettel kín kivárni .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 778316ae3d31bc43f751dc0b692c3995https://rutube.ru/video/778316ae3d31bc43f751dc0b692c3995/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 9b785af766af2ab45f38a0c858e71b3fhttps://rutube.ru/video/9b785af766af2ab45f38a0c858e71b3f/

    Most nézem csak a tévét , a fradi ellen gólt szerző gyerek úgy néz ki mint Ristevski. Remélem pár hét múlva már nem csak úgy néz ki. Very Happy

    A kutyafáját még malacunk lesz evvel a törökkel. Tud valamit . Ha most is ilyen jó , gyorsan rakjuk elébe a papírt. Biztos sokba fáj . Jó volna bírni lóvéval . Úgy néz ki megérné a pénzt.  Érdemes lesz Vasas meccset nézni miatta másnak is. Bizakodó vagyok. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 14, 2016 12:35 am

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Vidibfc


    3-ból 3 - A Videoton II ellen is sikerült a győzelem!

    Csapatunk Telkiben az edzőtábor keretén belül lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését.



    A Disztl László vezette Videoton  II volt az ellenfél, akik agresszívan kezdték a találkozót. A mi kezdőnk kicsit fel lett forgatva, de pont ezt a célt szolgálják a felkészülési találkozók: kipróbálni minél több variációt.

    Engel elfutásai több alkalommal is veszélyt jelentettek, volt amikor három embert cselezett ki, de a befejezésbe hiba csúszott.

    Az egyik legveszélyesebb fehérvári lehetőség Zsótér pontrúgása volt: a kapuval szemben végezhetett el szabadrúgást, Filipánics azonban hárította a laposan ellőtt labdát.

    A másik oldalon Gréczi szögletét követően Futó elé került a játékszer, átvette, de mellébombázott.

    A második jáétkrészben megszerezte a vezetést a fehérvári alakulat: Nagy János szabálytalanságát követően balról végezhetett el szabadrúgást a Videoton II. A kifejelt labdát a 16-osunk előterében Kocsa gyűjtötte össze, majd higgadtan tekert a hálónkba (1:0).

    A gól után nem esett szét csapatunk, olyannyira, hogy röviddel később Kovács Dávid hajszál híján egyenlíteni tudott: ő végezhetett el szögletet, amit a fehérvári védők visszafejeltek oldalra, fiatal támadónk összeszedte, majd lendületesen betört vele a 16-os jobb oldalán, jobb külsős lapos lövését azonban az alsó sarokból szögletre tornázta Fejér.

    Pár perc elteltével végül sikerült betalálni a fehérvári kapuba: Micsinai végezhetett el szögletet jobbról, amire Elek érkezett jó ütemben, és a hálóba fejelt (1:1).

    Érett a vezetést jelentő második gól, amit aztán Kovács Dávid szerzett meg: egy labdaszerzést követően a fiatal támadó remek szólóba kezdett, kipasszolta Pendlnek, aki okosan emelt be középre, és Kovács bólintott ezúttal a fehérvári kapuba (1:2).

    A végeredmény maradt is ez, így a harmadik mérkőzésünkön is győzelemmel zártunk.

    Videoton II - BFC Siófok 1:2 (0:0)

    Videoton II: Fejér, Baksa, Bognár, Varga B., Zsótér, Kónya, Réti, Kovács S., Deli, János, Solomun. Cserék: Zelizi, Szűcs, Babinyecz, Hegedűs, Csongrádi, Kondor, Pápai, Kócsa, Véninger, Németh, Timár. Vezetőedző: Disztl László.

    BFC Siófok: Filipánics, Tamaskó, Szilágyi, Mogyorósi, Farkas (Körmendy), Kozma (Kovács D.), Futó, Berde (Nagy J.), Engel (Pendl), Gréczi (Micsinai), Nagy R. (Elek). Vezetőedző: Goran Kopunovic

    Gólszerzők: Kócsa, ill. Elek, Kovács D.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 373268_fejes_golokkal_forditott_a_siofok_a_vidi_ii_ellenhttp://www.fejerfoci.hu/tartalom/cikk/373268_fejes_golokkal_forditott_a_siofok_a_vidi_ii_ellen
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 11:59 pm

    A honlapról:
    Kleisz Márkkal négyéves szerződést kötöttünk

    Az alig 18 esztendős Kleisz Márk középpályással 2020. június 30-ig szóló szerződést írt alá Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója, szerdán.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Pic2_1980


    „Nehezen találom a szavakat, mert annyira boldog vagyok. Ez életem első profi szerződése, ami hiszem, hogy mindenképpen fordulópont az életemben. Köszönöm a Vasas felnőtt csapata játékosainak, hogy befogadók, segítőkészek voltak. Nagyon megszerettem ezt a közeget” – nyilatkozta honlapunknak az 1998. július 2-án született fiatal tehetségünk.

    "Mindig öröm számomra, amikor egy kiemelkedő tehetségű fiatal labdarúgó kerül a Vasashoz, mint ezúttal is. Márk kiváló adottságú nagy jövő előtt álló focista. Leigazolása jól mutatja, hogy a Vasas felnőtt csapatánál folytatjuk a megkezdett utat, azaz továbbra is fiatal magyar játékosokra kívánjuk építeni a jövő Vasasát. Büszkék vagyunk arra, hogy a múlt évi NB I-ben történő bennmaradásunk során is több fiatal játszott kulcsszerepet a sikerben, mint például Berecz Zsombor, Vida Máté, Hangya Szilveszter, Osváth Attila, Szivacski Donát és Ádám Martin. Biztosak vagyunk abban, hogy az NB I-ben továbbra is ezt az utat kell járnunk” – emelte ki Vancsa Miklós.

    Kleisz Márk 13 éve kezdett el focizni Újpesten, ahol 8 évet töltött. A kapusposzton kívül szinte mindenhol játszatták, viszont számára egyértelmű volt, hogy az ő posztja, amit a legjobban szeret és ahol a legtöbbet tud nyújtani az a belső középpálya.

    „Az akkori edzőim sokat tettek értem és a fejlődésemért, de úgy éreztem egy ponton, hogy váltani kell. Egy alsóbb osztályú csapatba, a Fővárosi Vízművekhez igazoltam. Az egyik döntő tényező az volt a döntésemben, hogy úgy gondoltam sokkal többet tudok fejlődni, ha a vállamra veszek egy csapatot, és vezérként többet kellett vállalnom, mint egy olyan, csapatban, ahol hasonló képességű játékosok vesznek körül. Négy évig voltam a Vízműveknél.

    Múlt év nyarán éreztem, hogy egy erősebb csapatba kell igazolnom, hogy minőségi labdarúgó válhasson belőlem. Több embertől is hallottam, hogy a Vasasban jó helyem lenne mivel ez egy remek csapat, tele jó játékosokkal. Sokat segített ebben Sárai Zoltán, aki edzőm volt a Vízműveknél és most menedzserem, valamint Ludman Lajos, aki szintén egyengette pályafutásomat. Köszönök nekik mindent. Nagyon jó érzés volt, ahogyan befogadtak a srácok a Vasas csapatánál. A körülmények nagyon tetszettek. Sosem kaptam még ennyi figyelmet, mint itt. Példaképem a klubhűsége, mentalitása, és tehetsége miatt is Ryan Giggs. Célom bemutatkozni az NB I-ben, egyre többet játszani, és a csapat egyik legjobb játékosává válni.” – mondta el a Vasas FC új igazolása.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 11:50 pm

    Juhos2 írta:

    Az nem baj ,ha rakunk Siófokra újra ,hogy Colot idézzem egy kis aranytartalékot. Látom ,hogy felnőtt meccse a BLSZ első osztályban sem sok volt. Viszont a futsal jól megy neki.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 P01_jatekos_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jatekos_nez.asp?p_foverseny=1&p_verseny_id=13373&p_jnkod=248515

    Azt nézem én is ,hogy a 3 védős felállásnál Korcsmárnak kell a jobboldalon és Ristevskinek a balon lennie. Így tudják hatékonyan segíteni a Szivacskit vagy Osváthot és a másik oldalon Hangyát. Így támadásban csak egy belső ember lesz Debreceni vagy Vaskó. Szerintem Vaskó a jobb ,de Debrecenivel jobban össze vannak szokva a többiek. Ez szerencsére még kellemes gond. Amikor védekezünk , akkor úgy is 5-3-2 lesz a felállás , mert a szélen a középpályások visszavedlenek hátvéddé.

    Szerintem játszunk még 4 védővel is majd , amikor a Korcsmár , Vaskó , Debreceni, Ristevski falat kell legyőzni az ellenfeleknek. Pl a fradi vagy a Vidi ellen gondolok erre. Emlékszel az MTK ellen is 4 belső védővel álltunk fel Dunaújvárosban. Most sem tartom kizártnak. A középpálya két szélén a szélső hátvédet és szélső középpályást játszó Osiékkal és Hangyával valamint középen Vidával már jó esélyünk van nullára lehozni a legtöbb meccset. Persze , ha Poleksicsnek nincs máshogy kitöltve a szelvénye. Very Happy
    Annyi bajom van a felkészüléssel ,hogy a védelem erősebb csapat ellen alig lett tesztelve ,bár így is betalálgattak az alsóbb ligások is. Így a tesztelés a bajnokságra maradt ,de ott már pontokba fájhat ,ha nem bírják a nyomást . Remélem 10 góllal kevesebbet kapunk mint tavaly.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 13, 2016 11:02 pm

    [quote="Vasas1969"]

    Próbálkozott, csinálta. Dehogy odaférne-e,  azért egyelőre nem hiszem. Bár Szivacs is a téli felkészülési meccsen amit láttam még nagyon megilletődött volt. Most meg csak ott van. Mert szerintem Oening azt a csapatot akarja játszatni akik mostanában kezdők voltak. Könyves pedig most szerintem beférne, Osinak még bizonyítania kell felé. Vaskó helye?

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 10:22 pm

    Juhos2 írta:

    Áá, én is itthonról wifiről néztem meg. A mobilnet nálam sem ér semmit. Valószínüleg megyünk,`s te tudsz jönni?

    Valószínűleg nem , bár még próbálok befűzni valakit , hogy elmenjünk ,de eddig sikertelenül. Be is rakom ide az M4 linkjét ,mert van itt MTK drukker is aki lehet ,hogy nézné és ezért talán szavazna.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Szavzzon-melyik-otp-bank-liga-meccset-kozvetitsuk-elobenhttp://www.m4sport.hu/2016/07/12/szavzzon-melyik-otp-bank-liga-meccset-kozvetitsuk-eloben/

    Ha mégis megyek , akkor mindenképpen rád csörgök! Ez a Kleisz gyerek milyen volt a kettős meccsen ? Mocorog benne valami ?

    Még annyit ,hogy Saglik menedzserirodájának vannak iráni játékosai is.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 13, 2016 9:59 pm

    Vasas1969 írta:

    Remélem hibázik majd ő is és az mondjuk a 3. vagy 4. gólunknál legyen. Very Happy Be kell fektetnem egy komolyabb mobitnetbe , mert csak az összeállításokban tudtam megnézni , hogy kire gondolsz. Saglik Frankfurt elleni góljánál viselt páncélmellényt azért levethetné ,mert az NB1-ben ez így kevés lesz. Very Happy

    Áá, én is itthonról wifiről néztem meg. A mobilnet nálam sem ér semmit. Valószínüleg megyünk,`s te tudsz jönni?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 9:43 pm

    Juhos2 írta:

    Mennek. A Düsseldorf ellen a 2. gólnál hibázó hátvéd valahonnan ismerős. Very Happy

    Remélem hibázik majd ő is és az mondjuk a 3. vagy 4. gólunknál legyen. Very Happy Be kell fektetnem egy komolyabb mobitnetbe , mert csak az összeállításokban tudtam megnézni , hogy kire gondolsz. Saglik Frankfurt elleni góljánál viselt páncélmellényt azért levethetné ,mert az NB1-ben ez így kevés lesz. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 13, 2016 9:30 pm

    Vasas1969 írta:

    Kezd átragadni rám is az optimizmus . Már a 8.helyet sem látom nagyon távolinak. Mentek megint Dunaújvárosba ? Mennek e Nálad ezek a videók és mi a véleményed ,ha igen ? Sajnos a mobilnettel kín kivárni .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 778316ae3d31bc43f751dc0b692c3995https://rutube.ru/video/778316ae3d31bc43f751dc0b692c3995/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 9b785af766af2ab45f38a0c858e71b3fhttps://rutube.ru/video/9b785af766af2ab45f38a0c858e71b3f/

    Most nézem csak a tévét , a fradi ellen gólt szerző gyerek úgy néz ki mint Ristevski. Remélem pár hét múlva már nem csak úgy néz ki. Very Happy

    Mennek. A Düsseldorf ellen a 2. gólnál hibázó hátvéd valahonnan ismerős. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 9:08 pm

    Juhos2 írta:

    Rakosgatták összevissza még jobbhátvéd is volt, de a védőmunkája nagyon silány. Elől jól kapcsolódott be a játékba.
    Vasárnap okosabbak leszünk hol is tartunk? Az elvárások a stabilizálásról szólnak. Remélem ezzel a folyamatos építkezéssel meg fogjuk lepni az ellent, ha nem is az idén. Én már nagyon várom.

    Kezd átragadni rám is az optimizmus . Már a 8.helyet sem látom nagyon távolinak. Mentek megint Dunaújvárosba ? Mennek e Nálad ezek a videók és mi a véleményed ,ha igen ? Sajnos a mobilnettel kín kivárni .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 778316ae3d31bc43f751dc0b692c3995https://rutube.ru/video/778316ae3d31bc43f751dc0b692c3995/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 9b785af766af2ab45f38a0c858e71b3fhttps://rutube.ru/video/9b785af766af2ab45f38a0c858e71b3f/

    Most nézem csak a tévét , a fradi ellen gólt szerző gyerek úgy néz ki mint Ristevski. Remélem pár hét múlva már nem csak úgy néz ki. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 13, 2016 8:45 pm

    Vasas1969 írta:

    Én is gratulálok. Bár ez a mostani SZTK nem ugyanaz mint 2 éve (gondolom a kiesés miatt új csapatot is építenek) , emiatt szívesen megnézném ezt a török gyereket komolyabb ellenfél ellen . Mondjuk mint az MTK. Very Happy  Örülnék neki , mert bár az utolsó 2 éve nem volt annyira fényes ,még lehet benne kakaó ,hogy optimistábbak legyünk a szezont illetően. Szerintem nagy fogás lenne. Divic szint. Emlékszel ,hogy írtam , hogy a német-törökök között vannak jók ? Igaz általánosságban írtam és nem konkrétan rá gondoltam.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 0?saison=geshttp://www.transfermarkt.de/mahir-saglik/leistungsdaten/spieler/2453/plus/0?saison=ges



    A honlap támadó középpályásként beszél Királyról . Azt játszott amikor láttad ?

    Rakosgatták összevissza még balhátvéd is volt, de a védőmunkája nagyon silány. Elől jól kapcsolódott be a játékba.
    Vasárnap okosabbak leszünk hol is tartunk? Az elvárások a stabilizálásról szólnak. Remélem ezzel a folyamatos építkezéssel meg fogjuk lepni az ellent, ha nem is az idén. Én már nagyon várom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 7:48 pm

    Juhos2 írta:

    Gratula. Akkor lassan talán el is kezdhetjük élesben. Very Happy

    Én is gratulálok. Bár ez a mostani SZTK nem ugyanaz mint 2 éve (gondolom a kiesés miatt új csapatot is építenek) , emiatt szívesen megnézném ezt a török gyereket komolyabb ellenfél ellen . Mondjuk mint az MTK. Very Happy  Örülnék neki , mert bár az utolsó 2 éve nem volt annyira fényes ,még lehet benne kakaó ,hogy optimistábbak legyünk a szezont illetően. Szerintem nagy fogás lenne. Divic szint. Emlékszel ,hogy írtam , hogy a német-törökök között vannak jók ? Igaz általánosságban írtam és nem konkrétan rá gondoltam.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 0?saison=geshttp://www.transfermarkt.de/mahir-saglik/leistungsdaten/spieler/2453/plus/0?saison=ges



    A honlap támadó középpályásként beszél Királyról . Azt játszott amikor láttad ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 13, 2016 7:31 pm


    Gratula. Akkor lassan talán el is kezdhetjük élesben. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 6:33 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 13, 2016 12:29 pm

    A honlapról:
    Tulajdonosváltás előtt a Vasas FC

    Minden akadály elhárult az elől, hogy a közeljövőben a Jámbor János érdekeltségeihez tartozó társaságok 99 százalékos tulajdonába kerüljön a Vasas FC Kft. - jelentette ki Vancsa Miklós, a társaság ügyvezető igazgatója kedden Budapesten.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Pic2_1979


    A Vasas NB I-es labdarúgócsapatának hagyományos idény előtti szurkolói ankétján elhangzott, hogy Jámbor János főtámogató és Vancsa Miklós ügyvezető igazgató 2014. január 1-jén tértek vissza és vették át újra a Vasas felnőtt labdarúgócsapatát. Ám a Vasas FC Kft. tulajdonosa továbbra is az anyaegyesület, a Vasas SC maradt.

    Az ügyvezető a találkozó elején megköszönte a szurkolóknak, az elmúlt bajnoki évad utolsó néhány mérkőzésén a fergeteges biztatást, ami a csapat és közönsége összekovácsolódását és végső soron az első osztályban való bennmaradását eredményezte.

    Az új Illovszky stadionnal kapcsolatban tolmácsolta Markovits László klub elnöknek a szurkolók felé szóló meghívását egy másik ankétra, amit e hónap második felében tartanak, és amelyen az SC vezetése részletes tájékoztatást ad az új stadion fejlesztéséről, mivel e kérdésben ők az illetékesek.

    Természetesen nem maradhatott el kérdés Sallói Dániel távozásával kapcsolatban sem. Vancsa Miklós elmondta: tehetségesnek tartják a fiatal játékost, ám a szakmai vezetés nem tudott rendszeres játéklehetőséget garantálni neki, ezért fejlődése érdekében természetesen nem akartak keresztbe tenni neki és elengedték, hogy más csapatnál próbálkozzon.

    A potenciálisan érkező játékosokkal kapcsolatban elhangzott, hogy egy árnyék ékként használható támadót és egy irányító középpályást keres még a szakvezetés. Ezzel összefüggésben a csapattal egy hete készülő 21 éves Király Botondról Vancsa Miklós elmondta: nagyon tehetségesnek tartja a fiatal játékost, ám természetesen az edzőkkel közösen hozzák meg a döntést, hogy a támadó középpályás segítségére tudna-e lenni a csapatnak, ám jó esélyt lát leigazolására.

    Michael Oenning ehhez kapcsolódva kiemelte: a kiváló adottságú és pozitív kisugárzású Botond játszani fog szerdán az SzTK elleni felkészülési mérkőzésen és várhatóan azután döntenek a sorsáról.

    Elhangzott, hogy a szakvezetés a 7-9. helyre várja a csapatot a 2016/17-es bajnokságban, és a prémium ösztönzőrendszert is ehhez igazították.

    Michael Oenning kiemelte, hogy a nézők számára izgalmas, gyors játékot szeretne játszatni a csapattal, amire alkalmas a keret, továbbá több játékrendszert is begyakoroltak, hogy kevésbé lehessünk kiszámíthatók.  „Bár az első fordulókban a legjobbnak vélt csapatokkal játszunk, ám bizakodó vagyok és úgy vélem, nagyon nehéz lesz megverni minket bármely ellenfelünknek is” - mutatott rá a vezetőedző.

    Ferenczi István erőnléti edzőnk elmondta, hogy erre a bajnokságra is ki lett váltva a játékengedélye így játékra kész, ám szeretné, ha nem róla, hanem más játékosokról és a csapat egészéről szólna a következő évad.

    A kérdésre, hogy a 18 éves Murka Benedek, a 19 éves Czingráber Máté, vagy a 18 esztendős Kleisz Márk maradnak-e a csapatnál, Michael Oenning vezetőedző diplomatikusan azt válaszolta, hogy „minden jó játékos maradni fog”.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 13, 2016 10:28 am

    Vasas1969 írta:

    Gondolom csak kölcsönbe jöhetne ,de most az a legfontosabb ,hogy túléljük ezt az évet is . Vele sikerülne.  Bízom benne ,hogy Berecz is egyre jobb lesz és Kalmárral nyernénk egy évet ,hogy  találjunk mellé végleges megoldásnak valakit a középpályára. Kalmárnak az az előnye is meglenne ,hogy az utánpótlás válogatottban együtt játszott Vidával és Bereczzel is egy pár alkalommal. Ettől persze még nem ismerik egymás gondolatát is ,de nem a nulláról indulnának. Na be is fejezem az ábrándozást. Érdekes ,hogy az NSO még mindig emlegeti Lencsét velünk kapcsolatban.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Vasas-lencse-mellett-kiraly-is-kiszemelt-csatarposztra-2512867http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-lencse-mellett-kiraly-is-kiszemelt-csatarposztra-2512867

    Mész az ankétra? Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Ma_este_szurkoloi_anket-1974http://www.vasasfc.hu/hirek/ma_este_szurkoloi_anket-1974

    Gyömrőn voltál e ?

    Sajnos nem jutottam el se Gyömrőre, se az ankétra. Család, nyár, meleg.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 12, 2016 5:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 12, 2016 1:06 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Bfc-cimer-81x100

    Jó mérkőzésen nyert csapatunk Budafokon

    A BFC Siófok lejátszotta a felkészülési időszak második találkozóját, az ellenfél a Prukner László által vezényelt Budafoki MTE volt.


    Az előző évi bajnokságban sokáig harcban volt a NB II-be való feljutásért a hazai csapat, és vélhetően ez idén is így lesz, hiszen jó kerettel rendelkeznek: Csizmadia, Skriba, Szepessy, Vaszicsku mellé további 4 komoly érkező várható még a nyár folyamán.

    Csapatunkban ezúttal Fodor Márton és Pendl Alexander próbázott.

    Az első helyzet a Budafok előtt adódott: egy jobb oldali szögletet követően Csizmadia fejelhetett kapura, de a labda a felső lécen csattant.

    A másik oldalon Nagy Dániel tört be a 16-os jobb oldalán, lövését azonban Abu védte.

    Pár perccel később Farkas ment el a baloldalon, szép cselek után az alapvonalról középre emelt, a hosszún érkező Nagy Dániel azonban kapsából fölélőtt.

    Az újabb helyzetünk is Nagy nevéhez fűzhető: ezúttal lapos lövéssel próbálta bevenni a budafoki hálót, de Abuban elakadt a labda.

    Nagy Richárd baloldali szögleténél Berde érkezett a rövidre, a lefejelt labdába Gál pöckölt bele, de végül egy budafoki lábról mellécsorgott a játékszer.

    Röviddel később Nagy Richárd lépett ki jó ütemben, de nem vitte végig, hanem elindult a 16-os előterében keresztbe, és lövését hárítani tudta Abu.

    Egy szabálytalanságot követően Gréczi végezhetett el szabadrúgást szemben a kapuval, Abu a jól helyezett, felső sarokba tartó lövést szögletre paskolta.

    Gréczi újabb szép megmozdulással okozott zavart a budafoki védelemben: 2 védő mellett nagy lendülettel ment el, de Abu kivetődve összeszedte előle a labdát.

    A sok lehetőség után sikerült megszereznünk a vezetést: egy remek kényszerítő után Engel adta be a labdát balról, majd az érkező Nagy Richárd a hálóba továbbította azt (0:1).

    Gólszerzőnk növelhette volna előnyünket pár perccel később: egy védők mögé bepasszolt labdára jól indult el, azonban a kimozduló Abu felett fölélőtt.

    A félidő végén két helyzete is volt a Budafoknak: előbb Margitics fordult le a védőjéről, és Tajtinak kellett bravúrral védenie, majd egy baloldali kontra után egy fejes suhant mellé.

    A második játékrész első helyzete a hazai kapu előtt adódott: Pendl volt erőszakos a védők gyűrűjében, ballal lőni tudott, a budafokiak hálóőre azonban védett.

    Pár perccel később Engel lépett ki a 16-os baloldalán, elhúzta a kapus mellett, visszagurított, majd Pendl lőtt, de Csizmadia lábáról szögletre pattant a labda.

    Egy szögletnél is megszerezhettük volna a második gólunkat: Nagy Richárd sarokrúgására Mogyorósi érkezett, és üresen fejelhetett, de a labda fölésuhant.

    A helyzetek alapján megérdemelt második találat végül egy rosszul hazafejelt labdából sikerült: a csereként beálló Kovács Dávid volt szemfüles, elpöckölte a kapus mellett, és az a hálóba gurult (0:2).

    Röviddel később Pendl ment le az alapvonalig, Csizmadia mellett jól emelt középre, az érkező Tamaskó elöl az utolsó pillanatban fejelték el a labdát.

    A Budafok szépítésére ezt követően nem kellett sokat várni: Gréczi csínybe adott passzát Nagy Dávid olvasta le, tolt egyet rajta, majd okosan a hosszú felsőbe tekert (1:2).

    A félidő hátralévő részében valamelyest kiegyenlítettebb lett a játék, de az eredmény már nem változott.

    Budafoki MTE - BFC Siófok 1:2 (0:1)

    Budafoki MTE: Abu, Csizmadia, Vaszicsku, Huszti, Vég, Margitics, Skriba, Kovács D., Patkós, Szepessy, Pölöskei. Cserék: Szabó B., Molnár, Solt, Nagy D. Vezetőedző: Prukner László.

    BFC Siófok: Tajti, Tamaskó, Mogyorósi, Berde, Farkas, Nagy D., Futó, Gál, Engel, Gréczi, Nagy R. Cserék: Kis T., Kozma, Szilágyi, Körmendy, Pendl, Fodor, Kovács D., Micsinai, Nagy J. Vezetőedző: Goran Kopunovic

    Gólszerzők: Nagy D., ill. Nagy R., Kovács D.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 12, 2016 12:30 pm

    Juhos2 írta:

    A menedzserirodának pár játékosa van Gyirmóton. Nálunk Vaskó van tőlük. Mondjuk ő is az a kategória akin szerintem is jól mutatna a Vasas mez. Nagy fogás lenne, ha sikerülne idecsábítani.

    Gondolom csak kölcsönbe jöhetne ,de most az a legfontosabb ,hogy túléljük ezt az évet is . Vele sikerülne.  Bízom benne ,hogy Berecz is egyre jobb lesz és Kalmárral nyernénk egy évet ,hogy  találjunk mellé végleges megoldásnak valakit a középpályára. Kalmárnak az az előnye is meglenne ,hogy az utánpótlás válogatottban együtt játszott Vidával és Bereczzel is egy pár alkalommal. Ettől persze még nem ismerik egymás gondolatát is ,de nem a nulláról indulnának. Na be is fejezem az ábrándozást. Érdekes ,hogy az NSO még mindig emlegeti Lencsét velünk kapcsolatban.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Vasas-lencse-mellett-kiraly-is-kiszemelt-csatarposztra-2512867http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-lencse-mellett-kiraly-is-kiszemelt-csatarposztra-2512867

    Mész az ankétra? Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Ma_este_szurkoloi_anket-1974http://www.vasasfc.hu/hirek/ma_este_szurkoloi_anket-1974

    Gyömrőn voltál e ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Júl. 12, 2016 6:36 am

    Vasas1969 írta:Csakfoci.hu:

    A Kicker információi szerint a német élvonalba feljutó RB Leipzig vezetői csapatot keresnek Kalmár Zsolt számára.



    Már biztos ,hogy unalmas tőlem ,de szerintem ő kellene nekünk . Vele lenne esély , hogy ne olyan idegbajos legyen ez a bajnokság is , mint amilyen a  legutóbbi volt .


    VasasJocó

    és

    Vasas77


    , ha olvastok nagyon megköszönném ,ha feltennétek a találkozó képeit. Szerintem nemcsak nekem szereznétek vele örömet.

    A menedzserirodának pár játékosa van Gyirmóton. Nálunk Vaskó van tőlük. Mondjuk ő is az a kategória akin szerintem is jól mutatna a Vasas mez. Nagy fogás lenne, ha sikerülne idecsábítani.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 11, 2016 9:05 pm

    Csakfoci.hu:

    A Kicker információi szerint a német élvonalba feljutó RB Leipzig vezetői csapatot keresnek Kalmár Zsolt számára.


    Már biztos ,hogy unalmas tőlem ,de szerintem ő kellene nekünk . Vele lenne esély , hogy ne olyan idegbajos legyen ez a bajnokság is , mint amilyen a  legutóbbi volt .

    VasasJocó

    és

    Vasas77


    , ha olvastok nagyon megköszönném ,ha feltennétek a találkozó képeit. Szerintem nemcsak nekem szereznétek vele örömet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 11, 2016 3:34 pm

    A honlapról:
    Korcsmár Zsolt sérülése nem súlyos

    Szerencsére nincs komolyabb baja belső védőnk bokájának, így van esély arra, hogy vasárnap pályára lépjen az MTK elleni első bajnoki mérkőzésen.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Pic2_1978


    A szombati Vasas-Dorog (4-1) mérkőzés 22. percében Korcsmár Zsolt, egy életerős 20 méterről leadott lövésbe közelről beletette lábfejét, ami után percekig ápolni kellett, majd le kellett cserélni és Vaskó Tamás állt be helyére.

    Az első diagnózis arról szólt, hogy játékosunknak kifordult a bokája, ám a legfrissebb jelentés szerint nincs komolyabb baj, a bokaszalagok nem sérültek meg. Így rövid pihenő után belekapcsolódhat az edzésmunkába és Michael Oenning rendelkezésére állhat a hétvégén Dunaújvárosban.

    Jevgenyij Pavlov – amint a szombati online közvetítésben jeleztük – azért nem léphetett pályára a két felkészülési találkozón, mert belázasodott. Ám állapota már stabilizálódott és valószínűleg ő is pályára léphet az MTK ellen, ha vezetőedzőnk úgy dönt.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 10, 2016 7:57 pm

    A honlapról:
    Oenning: passzjátékunkon még vannak csiszolni valók

    Michael Onning vezetőedzőnk az elmúlt hét tapasztalatairól, a három edzőmeccsről és a csapat felkészültségéről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Pic2_1977


    Munkás héten vagyunk túl, a csapat három edzőmérkőzést játszott, a mérleg két győzelem és egy vereség. Hogyan értékeli a hetet?

    - A hét legfontosabb célja az volt, hogy egyes játékelemek automatizmusokká váljanak, valamint a játékötletességünkön finomítsunk. Ezt a feladatot a srácok teljesítették, összességében elégedett vagyok.

    A Cegléd elleni mérkőzésen látszott, hogy a játékosok mozgásdinamizmusa nem volt a megszokott szinten. Ez a felkészülés jelenlegi szintjének is betudható?

    - Igen, a játékosok fáradtabban mozogtak, de ezt a felkészülés mostani iramának tudom be. A felkészülés során a tesztmérkőzések eredménye korlátozottan játszik szerepet, viszont a szombati meccseken már látható volt, hogy a játékosok képesek gyorsan regenerálódni.

    Térjünk is rá a szombati két győztes mérkőzésre! Hogyan értékeli a látottakat?

    - Mindkét találkozót többségében uraltuk, és kontroll alatt tartottuk. Jól sikerült a játékfelépítés kivitelezése és nem volt a teljesítményünk hullámzó.  A passzjátékunkban többségében jól pozicionáltuk magunkat, de ezen mindig van mit javítani. Egy kicsit céltudatosabb játékkal több gólt is szerezhettünk volna.

    A mérkőzéseken pályára lépett egy próbajátékos is Király Botond személyében, aki jó játékkal mutatkozott be. Mire számíthatunk vele kapcsolatban?

    - Valóban, aktívan ki vette részét a csapatjátékában és egy szép fejes gólt is szerzett. Jó adottságai vannak, így a következő napokban is mindenképpen velünk fog edzeni, még egy-két dolgot meg akarok nézni nála.

    Szokatlan módon az első bajnokink előtt és után is lesz egy edzőmeccs. Ezeknek mi lesz a szerepe?

    - Több játékosunk csak most épült fel vagy fog felépülni. Ilyen például Czvitkovics, Osváth vagy James, így szeretném biztosítani nekik a játéklehetőség esélyét.

    Ma van az Eb-döntő. A játékosok közösen nézik majd?

    - Ma szabadnapjuk volt, így nem beszéltem velük erről, de ahogy ismerem őket, több játékos közösen fogja nézni a meccset, ez így rendjén is van.

    Mi a tippje a mai meccsre? Szurkol valamelyik csapatnak?

    - Megmondom őszintén, ebben a kérdésben, ahogy mi németek mondjuk, "szenvedélymentes" vagyok. Ami az eredményt illeti, nehéz megmondani, két motivált és győzelemre éhes csapat fog mérkőzni, ahol a pillanatnyi forma lehet a döntő. Azt mondom, hogy Franciaországnak van egy kevés előnye talán.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 10, 2016 7:51 pm

    Köszi Juhos! Kíváncsi leszek végül mi lesz a döntés vele kapcsolatban. Mindenképpen megérett az osztályváltásra . Majd Oenning eldönti ,hogy akár kettőre e ? Amilyen gyengék voltak a csatáraink tavaly ,még erősítés is lehet. Hiába vagyunk elől sokan ez csak mennyiség , a minőségi teljesítmény hiányzott tavaly a támadóinktól. Sok edzőmeccs kellene idény közben is , hogy játékban tartsuk őket. Jó lenne , ha szerencsénk lenne evvel a Király gyerekkel. Egyszer mi is belenyúlhatnánk. Igaz ,hogy minőségibb erősítésre számítottam ,de ez pénztárca kímélőbb megoldás lenne. Azért jöhetne még valaki , mert ez megint túl izgalmas lehet.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Júl. 10, 2016 4:59 pm



    Kép forrása: papama.hu
    Szombat délután az NB I-ben szereplő Vasas két felkészülési mérkőzést is játszott. Az angyalföldiek előbb az NB II-es Vác ellen győztek 3-0-ra, majd a szintén másodosztályú Dorog ellen arattak 4-1-es diadalt.

    AJÁNLÓ
    A Lazio és a Rapid Wien is a Rába-partján


    A második összecsapáson az RKSK próbajátékosa, Király Botond is eredményes volt egy szögletet követően, így letette a névjegyét az angyalföldi csapatban és könnyen lehet, hogy az őszi szezont már az NB I-ben fogja megkezdeni az utánpótlás válogatott támadó.



    Király Botond 2012. november 30-án mutatkozott be az NB I-ben a Lombard Pápa játékosaként, majd májusban az Eger ellen megszerezte első találatát az OTP Bank Ligában.



    A 2013-2014-es szezonban 16 mérkőzésen kapott lehetőséget, azonban csak egy sárga lapot sikerült összehoznia. A 2014-2015-ös bajnokságban 13 alkalommal lépett pályára, gólt nem sikerült szereznie, ráadásul a pápai futball csődje miatt két osztályt is vissza kellett lépnie, és a Véber György vezette NB III-es RKSK-hoz került.



    – Sajnos Pápán véget ért a profi futball, de remélem, hogy minél előbb ismét minimum NB III-as együttes lesz a városban. Úgy éreztem váltanom kell, hiszen először még úgy tűnt itt Pápán megye II-es csapat lesz és én úgy éreztem tudok erősebb osztályban is szerepelni. Először NB II-es es csapatban gondolkoztam, de erre a fiatal szabály miatt kevés esély mutatkozott. Én ebből pont kiestem, hiszen kilencvennégyes születésű vagyok, és a kilencvenötös vagy annál fiatalabb játékosért kapnak támogatást a klubok. Így érthető, hogy fiatal játékosokat keresnek. Volt egy ajánlatom az NB I-ből, de ott is először azt kérdezték, hogy mikor születtem. Aztán jött a megkeresés Halgas Tibortól, hogy mi lenne, ha az RKSK játékosa lennék. Akkor még volt kb. három hét a bajnokság kezdéséig, úgyhogy még vártam hátha lesz NB II-es ajánlatom. Aztán Tóth Bálint is hívott, akkor még ő volt a vezetőedző. Vele már dolgoztam együtt Pápán is. Végül másfél héttel a bajnokság kezdete előtt felutaztam Pestre megnéztem milyen a csapat, edzettem pár napot, majd az MTK ellen egy edzőmeccsen is pályára léptem. Nagyon jól éreztem magam, a csapattársak is nagyszerűek és nem akartam a végtelenségig várni, minél előbb be akartam illeszkedni, illetve a bajnokság első meccsén már pályára akartam lépni, így végül az RKSK játékosa lettem – nyilatkozta még ősszel Király Botond az nb3foci.hu-nak.



    Azóta kiderült, hogy jó választás volt a Rákosmente, ugyanis az idény végén Király Botond 23 góllal zárt az NB III-ban és komoly NB I-es csapatok érdeklődését is felkeltette. A Vasas tűnik a legkomolyabb érdeklődőnek, a napokban eldőlhet a sorsa.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 12:59 pm