Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 09, 2016 9:48 pm

    Juhos2 írta:

    Nem vagyok Oening. Laughing  Szerencsére.
    A kapusoknak alig volt dolguk. Csak egy Póser kivetődésre és Polekszics egy csatárokat megszégyenítő, hidegvérű labda kihozatalára emlékszem. Vaskó brutál, de nem tetszett, hogy többször megtalálta hülyeségek miatt a partjelzőt. Ilyen ki ha én nem stílussal. Korcsmár beletette a lábát egy lövésbe, ott is maradt, utána lecserélték, őt féltem. Hátul nem volt panasz, még Preki is tanári volt. Bereczre nem emlékszem. Nekem Berecz, Cicó alibi, a csatáraink olyan hatalmas kirobbanó játékáról nem tudok írni. Persze Martin második gólja egy szép kényszerítőzés után 17/?/-ről hatalmas volt. Könyves nagyon jól mozgott. Moha felejtős, Csanád is rakkolt eredmény nélkül. Ezért írtam, hogy nem tudom a jövő héten ez mire lesz elég, de ma jól mutatott. Cingáber jó volt, de oda sokan vannak. Murkát láttam jobban játszani. Hangya csinálta a középpályát Kire előtt. Osira nagyon számítok. Vida alapból kezdő. Sziva befér, lelkes, fut, előre nem nagyon emlékszem mit. tett hozzá.

    Nagy kérdőjel nekem is a jövő hétvége , pedig jól is kijöhetnénk a nehéz sorsolásból. Az MTK hét közben játszik az azerbajdzsáni Gabalával. A Debrecen Fehéroroszországban játszik a mi meccsünk előtt és a Videoton is kupameccset játszik előttünk ,ha túljut a Csukaricskin. Egyedül a fradi az akinek a mi meccsünk után lesz csak a kupameccse. Bár ellenük lenne a legkisebb esélyünk ,de a többi ellen elcsíphetnénk pár pontot. Igaz ,hogy ők játékban lesznek (ezért hiányolok 1-2 erősebb ellenfelet a felkészülésből) ,de mivel ők is magyar csapatok lehet ennyitől is elfáradnak. Valamelyiket akár meg is verhetnénk ,ami lendületet adna a folytatáshoz. Igaz irányító nélkül , ez nagyon nehezen fog menni ,de nem lehetetlen , ha a védelem tartani tudja őket.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Júl. 09, 2016 9:17 pm

    Vasas1969 írta:

    A többieket is értékelnéd ? Merjünk reménykedni ? Hogy állítanád össze a kezdőt?

    Nem vagyok Oening. Laughing Szerencsére.
    A kapusoknak alig volt dolguk. Csak egy Póser kivetődésre és Polekszics egy csatárokat megszégyenítő, hidegvérű labda kihozatalára emlékszem. Vaskó brutál, de nem tetszett, hogy többször megtalálta hülyeségek miatt a partjelzőt. Ilyen ki ha én nem stílussal. Korcsmár beletette a lábát egy lövésbe, ott is maradt, utána lecserélték, őt féltem. Hátul nem volt panasz, még Preki is tanári volt. Bereczre nem emlékszem. Nekem Berecz, Cicó alibi, a csatáraink olyan hatalmas kirobbanó játékáról nem tudok írni. Persze Martin második gólja egy szép kényszerítőzés után 17/?/-ről hatalmas volt. Könyves nagyon jól mozgott. Moha felejtős, Csanád is rakkolt eredmény nélkül. Ezért írtam, hogy nem tudom a jövő héten ez mire lesz elég, de ma jól mutatott. Cingáber jó volt, de oda sokan vannak. Murkát láttam jobban játszani. Hangya csinálta a középpályát Kire előtt. Osira nagyon számítok. Vida alapból kezdő. Sziva befér, lelkes, fut, előre nem nagyon emlékszem mit. tett hozzá.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 09, 2016 8:33 pm

    Juhos2 írta:

    Jó volt a srác, kicsit Majoros Árpis, komoly rugókkal a meccs végére mindenki róla beszélt. Egyetlen egy problémát érzékeltem, hogy Preki is nagyon jó volt. Tovább kellene tesztelni.

    A többieket is értékelnéd ? Merjünk reménykedni ? Hogy állítanád össze a kezdőt?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Júl. 09, 2016 8:11 pm

    Vasas1969 írta:Vasas - Vác  ÉLŐ



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Vasas_-_vac-175http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_vac-175

    A próbázó Király majdnem gólkirály lett az NB3 Keleti -csoportjában 23 góllal. Lehet , hogy Siófok lesz belőle.


    Vasas - Dorog



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Vasas_-_dorog-176http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dorog-176

    Jó volt a srác, kicsit Majoros Árpis, komoly rugókkal a meccs végére mindenki róla beszélt. Egyetlen egy problémát érzékeltem, hogy Preki is nagyon jó volt. Tovább kellene tesztelni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 09, 2016 4:22 pm

    Vasas - Vác  ÉLŐ



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Vasas_-_vac-175http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_vac-175

    A próbázó Király majdnem gólkirály lett az NB3 Keleti -csoportjában 23 góllal. Lehet , hogy Siófok lesz belőle.


    Vasas - Dorog



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Vasas_-_dorog-176http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dorog-176
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 09, 2016 2:59 pm

    Juhos2 írta:

    A délelőttről. Grúz sajnos nem játszott, de alaposan ráfér a tudása a Budafokra. A próbán lévő Engel tetszett a legjobban, balszélsőt játszattak vele, sokszor verte meg a hátvédet az ő beadásából született az első gól. A másodikat a helyére beálló akadémiás Kovács szerezte egy rosszul hazafejelt labdából. A Budafok szélsőhátvéde nagyon gyenge volt. Gált, ha nem ismertem volna, nem is tudtam volna, hogy a pályán van. Nagy D., továbbra is ügyes a szélen. A Siófok edzője meg olyan hangnemben ordított a játékosaival /azt hittem a Pinyő/. Röviden. 1:2.

    Köszi! Küldtem privit. Itt a privát üzeneteknél tudod megnézni a felső sorban. Mentek a Fáyba is?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Júl. 09, 2016 2:44 pm

    Vasas1969 írta:


    Szívesen! Ha kijutsz valamelyik holnapi meccsre remélem megosztod a látottakat.

    A délelőttről. Grúz sajnos nem játszott, de alaposan ráfér a tudása a Budafokra. A próbán lévő Engel tetszett a legjobban, balszélsőt játszattak vele, sokszor verte meg a hátvédet az ő beadásából született az első gól. A másodikat a helyére beálló akadémiás Kovács szerezte egy rosszul hazafejelt labdából. A Budafok szélsőhátvéde nagyon gyenge volt. Gált, ha nem ismertem volna, nem is tudtam volna, hogy a pályán van. Nagy D., továbbra is ügyes a szélen. A Siófok edzője meg olyan hangnemben ordított a játékosaival /azt hittem a Pinyő/. Röviden. 1:2.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 08, 2016 10:33 pm

    Juhos2 írta:Köszi, hogy te miket találsz!


    Szívesen! Ha kijutsz valamelyik holnapi meccsre remélem megosztod a látottakat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 08, 2016 10:14 pm

    A honlapról:
    Az első öt forduló pontos menetrendje

    Az MLSZ Versenybizottsága kitűzte az OTP Bank Liga 1-5. forduló mérkőzéseinek kezdési időpontjait.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Pic2_1975


    1. forduló:

    07.17., vasárnap:

    18:00 MTK BUDAPEST - VASAS FC

    2. forduló

    07.24., vasárnap:

    18:00 VASAS FC - DVSC-TEVA (M4)

    3. forduló

    07.31., vasárnap:

    18:00 VIDEOTON FC - VASAS FC (M4)

    4. forduló

    08.06., szombat:

    20:30 VASAS FC - ÚJPEST FC (M4)

    5. forduló

    08.13, szombat:

    20:30 FERENCVÁROSI TC - VASAS FC (M4)




    Szurkolói ankét lesz kedden



    Sok évtizedes hagyományunkhoz hűen, a Vasas FC vezetése bő egyórás találkozóra és beszélgetésre hívja a szurkolókat 2016. július 12-én, kedden 19:00 órára.




    Az ankét helyszíne ezúttal az Illovszky stadion ülőoldali lelátójánál található VIP terem.

    A találkozón jelen lesz Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója, Keresztúri András technikai igazgató, Michael Oenning vezetőedző, Kecskés Zoltán és Ferenczi István pályaedzők, valamint Lippai József kapusedző.

    Természetesen új igazolásaink is ott lesznek, Debreceni András csapatkapitány vezetésével.

    Minden Vasas-drukkert szeretettel várunk!



    A jövő héten is lesz edzőmeccs egy mumus ellen.

    Felkészülési mérkőzés 2016-07-13 17:00 Vasas - SzTK

    Illovszky stadion

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 08, 2016 7:35 pm

    Köszi, hogy te miket találsz!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 08, 2016 2:07 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Bfc-cimer-81x100

    Győzelemmel kezdtük a felkészülést

    Csapatunk szerdán a Szekszárdi UFC otthonában lejátszotta első felkészülési mérkőzését.



    Bemutakozott a klub új játékosa Berde István, aki a Szeged 2011-Grosics Akadémiától érkezett Siófokra, illetve több próbajátékos és akadémista is pályára lépett: Engel Alex (Mezőkövesd Zsóry FC), Pintér Norbert (Balmazújváros), Tóth Jeremy (Újpest), korábbi kapusunk Tajti Norbert, valamint Kovács Dávid, Szilágyi Zoltán, Micsinai Miklós (Vasas-Kubala Akadémia), Tamaskó Ádám (Dunaújváros).

    A kezdeti tapogatózás után csapatunk átvette az irányítást.

    A 28.percben egy rosszul hazaadott labdát Elek fülelt le a 16-os jobb oldalán, de ziccerét Pokorni védte.

    Pár perccel később ismét Elek volt erőszakos a védők között, de lövése Pokorniban akadt el.

    Nagy Dániel végezhetett el a 36.percben nagy bedobást a jobb oldalról, Elek csúsztatását Farkas fejelte kapura, de Pokorni lehúzta a labdát.

    A 40.percben csapatunk megszerezte a vezetést: Engel visszapasszából Farkas tört be a szekszárdi 16-os baloldalán, leültetett két védőt, majd ballal kilőtte a hosszú sarkot (0:1).

    A félidő végén még Gréczi végezhetett el szögletet, a beívelést Elek lőtte fölé kapásból.

    A második játékrészben a szekszárdiak agresszívabban kezdtek.

    Fejes lépett ki nagy lendülettel a 16-osunk jobb oldalán, de a ziccer Tajtiról szögletre ment. A sarokrúgást ismét Fejes stukkolta rá, de Tajti ezúttal is hárított.

    Pár perccel később egyenlített a Szekszárdi UFC: a védők között Kvanduk lépett ki, és Tajti alatt a hálóba gurított (1:1).

    A gólt követően csapatunk nem esett össze, és sikerült ismét megszerezni a vezetést: a csereként beálló fiatal Kovács Dávid jó ütemben ment el a baloldalon, higgadtan középre gurított, ahol Pintér érkezett és a hálóba lőtt (1:2).

    Futószalagon érkeztek a helyzeteink: Nagy Richárd emelt be egy remek labdát a védők mögé, Kozma lefutotta a hazai játékosokat, de ziccerét Pokorni védeni tudta.

    Röviddel később Kovács Dávid Nagy Richárdot ugratta ki jó ütemben, aki egy az egyben vihette kapura, a visszaérő szekszárdi védők között visszahúzta a jobb lábára, lövését azonban Pokorni hárította.

    A másik oldalon Fejes került ziccerbe, de Tajti védett bravúrral.

    A mérkőzés végéhez közeledve egy okos labdakihozatal után szép támadást vezettünk a baloldalon: Körmendy, Kovács, Micsinai volt a labda útja, aki Kovácshoz passzolt vissza egy remek labdát, a fiatal Vasas-Kubala akadémista ezúttal is jól passzolta be középre a játékszert, de az érkező Nagy Richárdot buktatták, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Kovács Dávid állt oda, és magabiztosan lőtt a kapuba (1:3).

    A lefújás előtt röviddel Tamaskó passzával Kozma ment el a jobb oldalon, középre gurított, az érkező Kovács Dávid azonban ballal fölélőtt, így maradt az 1:3-as végeredmény.

    A mérkőzés összképét tekintve jól játszott csapatunk, szép, okosan kidolgozott támadásokat sikerült vezetni, és a fiatalok is jól szálltak be csereként, így biztató volt az első találkozó.

    Szekszárdi UFC - BFC Siófok 1:3 (0:1)

    Szekszárdi UFC: Pokorni, Márton, Puskás, Vágner, Rátkai, Szabó M., Arena, Lékó, Kvanduk, Dallos, Nébl. Cserék: Horváth B., Pap, Károly, Preininger, Kovács D., Lerch, Királyházi, Ranga, Major, Nagyváradi, Fejes. Vezetőedző: Varga Balázs  

    BFC Siófok: Tajti, Nagy J., Mogyorósi, Berde, Farkas, Nagy D., Futó, Gál, Engel, Gréczi, Elek. Csereként pályára lépett: Kis T., Kovács D., Kozma, Nagy R., Körmendy, Pintér, Micsinai, Tóth J., Tamaskó. Vezetőedző: Goran Kopunovic.

    Gólszerzők: Kvanduk, ill. Farkas, Pintér, Kovács D.



    Felkészülési mérkőzés

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Bmteujbudasio


    Budafoki MTE-Újbuda FC - BFC Siófok


    Budafok, 2016.07.09., szombat, 10:00



    Valaki emlegette itt ,hogy szívesen menne Budafok meccsre. Sűrű napja lehet a szombati. Smile
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 11:44 pm

    Juhos2 írta:

    Nagyon nehéz lehet Vancsáék dolga minőségi igazolás terén. Még Vasas1969 se tud egy használható játékost ajánlani. Very Happy

    Very Happy  Pedig hidd el szorgalmasan nézegetem , főleg az irányítókat, de egyszerűen nincs olyan aki biztosan jó lenne az elérhető kategóriában. Akik vannak azok alig valamivel jobbak a jelenlegieknél . Bár az is igaz ,hogy ez az "alig valamivel jobb" a bennmaradásunkat jelenthetné. Majd holnap vagy szombaton átküldöm priviben ,hogy kiket nézegettem , neked és Colonak is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 11:34 pm

    colocolo írta:

    Nem vagyok bizakodó valahogy nem akar össze állni a csapat,előre és középre nem sikerült eddig erősiteni.Közben feléltük az arany tartalékot Gál,Tamás akikhez baj esetén nyúlhattunk volna.Tapasztalan fiatalokkal ,akik még nb2 szinten sem nyújtottak maradandót akarunk valamit elérni,jelen esetben csak abban reménykedem,hogy még így is lesz nálunk két gyengébb.Amúgy tegnap meg kaptad a választ,a feltett kérdésedre miért alsóbb osztályú csapatokkal játszunk felkészülési mérkőzést.Jó kis önbizalom növelő mérkőzés,az ellenfélnek.

    Továbbjutott az MTK . Azerbajdzsáni csapatot kaptak végül , csak az a baj ,hogy itthon lesz az első meccs ,ahogy néztem. Így sajnos nem lesznek fáradtak az utazástól. Csak Air Sanyi távolmaradásában bízhatunk az eltiltása miatt. Hát egyelőre semmi sem változott , továbbra is abban reménykedünk ,hogy az ellenfél rossz lesz , vagy hiányzik tőlük valaki.

    Én is nagyon sajnálom ,hogy Tamás nem maradt legalább Siófokon. Nem tudom ,hogy Gál Matyival végül mi lesz ? Legalább ő maradhatna nálatok.
    Egyetértek a fiatal dologban. Szerintem az MLSZ is azért állt el a 2 fiatalos javaslattól ,mert avval az azt betartó csapatok gyengülnek és ezáltal az NB1 színvonala is. Bár ebből a szempontból biztosan sokkal jobban álltunk volna a 2 feljutónál. A Király kupán a Hali is azért kapott ki a Soprontól , mert kipróbált egy több fiatalos felállást.
    Jelenleg én is abban bízom ,hogy lesz 2 gyengébb csapat . Talán a hétvégi meccsek után picit optimistábbak leszünk , és nem a váci és a dorogi csapat önbizalom növeléséről gondoskodunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 10:11 pm

    A honlapról:
    Ádám és Preklet hosszabbított

    Ádám Martin 2019-ig, míg Preklet Csaba 2018-ig meghosszabbította a Vasas FC-vel fennálló szerződését.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Pic2_1973


    Mint ismert, tehetséges támadónk szerződése 2017 nyarán járt volna le, ám a Vasas FC vezetése úgy döntött, hogy további két évvel megtoldja a kontraktust.

    Az 1994. november 6-án, a Csongrád megyei Forráskúton született Ádám Martin első profi szerződését 2013 nyarán írta alá klubunkkal. A még mindig csupán 21 esztendős erőcsatárunk 2008-ban 13 évesen került a Vasas Kubala Labdarúgó Akadémiára. Majd a 2012/13-as évadban a Vasas NB II-es csapatában, 2012 októberében 17 évesen debütált, majd 11 mérkőzésen lépett pályára és 2 gólt szerzett. A következő idényben már 18 alkalommal játszott és 4 gólt ért el. A 2014/15-ös NB II-es bajnokságban már alapembernek számított. 23 alkalommal lépett pályára és 7 góllal járult hozzá a bajnokságot és feljutást elérő csapat teljesítményéhez. Múlt évi NB I-es bajnokságot 21/2-es mutatóval zárta.

    A 25 esztendős Preklet Csaba 2014 júliusában két évre kötelezte el magát csapatunkhoz. A közelmúltban, június 30-án lejáró szerződése után azonban a Vasas FC, 2018 nyaráig szóló új kontraktust kínált szélső hátvédünknek, aki azt elfogadta.

    A Kapuváron 1991. április 25-én született futballista 2000 és 2007 között a Győri ETO FC-ben nevelkedett. 2007-ben 16 évesen tehetségére felfigyelt az olasz Reggina Calcio együttese, amely profi szerződést kínált a játékosnak. 2011-ben aztán fél évre kölcsönbe a Kecskemét csapatához került. 2011-2012-ben az Egri FC-hez került szintén kölcsönbe, ahol akkor Jámbor János és Vancsa Miklós vezette a csapatot. Abban az idényben 24 mérkőzésen 4 gólt szerzett.

    2012-ben az első osztályba felkerült Eger csapata végleg leigazolta Prekletet, így az NB I-ben 17 mérkőzésen lépett pályára. 2013 nyarán a ZTE-hez igazolt, ahol alapembernek számított. Onnan érkezett csapatunkhoz.

    Mindkét játékosunknak sérülésmentes, eredményes évadot kívánunk!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 07, 2016 7:16 pm

    Juhos2 írta:

    Nagyon nehéz lehet Vancsáék dolga minőségi igazolás terén. Még Vasas1969 se tud egy használható játékost ajánlani. Very Happy

    Azt én sem mondom hogy könnyű ,de kellene egy írányitó,és egy jó befejező csatár nem hiszem hogy ilyen kevés lőtt góllal sikerül még egyszer bent maradni.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 07, 2016 7:07 pm

    Kovács Dávid Szilágyi Zoltán Micsinai Miklós ez a három Vasas akadémista van nálunk tesztelésen.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Júl. 07, 2016 5:10 pm

    colocolo írta:

    Nem vagyok bizakodó valahogy nem akar össze állni a csapat,előre és középre nem sikerült eddig erősiteni.Közben feléltük az arany tartalékot Gál,Tamás akikhez baj esetén nyúlhattunk volna.Tapasztalan fiatalokkal ,akik még nb2 szinten sem nyújtottak maradandót akarunk valamit elérni,jelen esetben csak abban reménykedem,hogy még így is lesz nálunk két gyengébb.Amúgy tegnap meg kaptad a választ,a feltett kérdésedre miért alsóbb osztályú csapatokkal játszunk felkészülési mérkőzést.Jó kis önbizalom növelő mérkőzés,az ellenfélnek.

    Nagyon nehéz lehet Vancsáék dolga minőségi igazolás terén. Még Vasas1969 se tud egy használható játékost ajánlani. Very Happy
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 07, 2016 3:43 pm

    Vasas1969 írta:

    Akkor még viszonylag jól jönnek ki a dologból. Sőt mivel az állandóság volt eddig a legnagyobb hiánycikk náluk még kellemes meglepetést is okozhatnak a drukkereiknek.  

    Remélem az MTK továbbjut az EL-ben és emiatt fáradt lesz ellenünk ,bár a formája biztos ,hogy jobb a miénknél. De valami  kell ,ami bizakodásra ad okot. Igaz Kazahsztánba már valószínűleg nem utaznak még egyszer. Talán egy argentin csapat jó lenne nekik ,csak hogy Voksán Virágnak legyen igaza. Very Happy

    Nem vagyok bizakodó valahogy nem akar össze állni a csapat,előre és középre nem sikerült eddig erősiteni.Közben feléltük az arany tartalékot Gál,Tamás akikhez baj esetén nyúlhattunk volna.Tapasztalan fiatalokkal ,akik még nb2 szinten sem nyújtottak maradandót akarunk valamit elérni,jelen esetben csak abban reménykedem,hogy még így is lesz nálunk két gyengébb.Amúgy tegnap meg kaptad a választ,a feltett kérdésedre miért alsóbb osztályú csapatokkal játszunk felkészülési mérkőzést.Jó kis önbizalom növelő mérkőzés,az ellenfélnek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 2:27 pm

    colocolo írta:


    Az Újpest honlapján jelent meg,ők talán csak tudják.

    Akkor még viszonylag jól jönnek ki a dologból. Sőt mivel az állandóság volt eddig a legnagyobb hiánycikk náluk még kellemes meglepetést is okozhatnak a drukkereiknek.

    Remélem az MTK továbbjut az EL-ben és emiatt fáradt lesz ellenünk ,bár a formája biztos ,hogy jobb a miénknél. De valami kell ,ami bizakodásra ad okot. Igaz Kazahsztánba már valószínűleg nem utaznak még egyszer. Talán egy argentin csapat jó lenne nekik ,csak hogy Voksán Virágnak legyen igaza. Very Happy
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 07, 2016 1:52 pm

    Vasas1969 írta:

    A cikk alapján bevallom nem tudok eligazodni rajta. Azt sem  tudom ,hogy ebben a helyzetben Kabát játszhat e például ,ha akar? Ez az Újpest mindig kihúzza valamiért a gyufát. Hol itthon hol meg külföldön.


    Az Újpest honlapján jelent meg,ők talán csak tudják.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 pm

    Csakfoci.hu:
    Komoly csavar az NB I-ben: Mégsem kell két fiatal a csapatokba

    A csakfoci.hu információi szerint az eredeti tervekkel ellentétben mégsem két, hanem csak egy hazai nevelésű fiatal szerepeltetése lesz ajánlott az új bajnokságban.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 92441-komoly-csavar-az-nb-i-ben-megsem-kell-ket-fiatal-a-csapatokbahttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/92441-komoly-csavar-az-nb-i-ben-megsem-kell-ket-fiatal-a-csapatokba


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 11:01 am

    colocolo írta:


    Kecskés,Nagy,és CSeke még az eltiltás előtt regisztrálva lett ,rájuk nem vonatkozik az eltiltás.

    A cikk alapján bevallom nem tudok eligazodni rajta. Azt sem tudom ,hogy ebben a helyzetben Kabát játszhat e például ,ha akar? Ez az Újpest mindig kihúzza valamiért a gyufát. Hol itthon hol meg külföldön.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Júl. 07, 2016 10:48 am

    colocolo írta:


    Kecskés,Nagy,és CSeke még az eltiltás előtt regisztrálva lett ,rájuk nem vonatkozik az eltiltás.

    Az újpesti helyzet kívülállóként róka fogta csuka a számomra. Játék lehetőséget biztosít az éppen aktuális halmaznak, aztán fél/egy év múlva sakkozik újra a tulaj. Akit tud elad, tovább visz, hoz mást. Újpest drukkernek se lehet ma egyszerű. Nálunk legalább megvan a remény, hogy a tulaj arra húz amerre a szurkolók. Mondjuk az elvárások is egyelőre jóval szerényebbek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 07, 2016 10:41 am

    [img]Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Wmjdky[/img]
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Csüt. Júl. 07, 2016 10:40 am

    Juhos2 írta:

    A cikk lényege Korcsmár marad. Már ez is nagy eredmény lenne, ahhoz képest, hogy az újpestiek biztosak voltak benne, ha nem külföldön akkor náluk folytatja. Tudom, hogy a sérülései megnehezítik a külföldi folytatást meg talán a szerződésében is van valami kitétel, hogy külföldre mehelátni.azért jó lenne továbbra is piros/kékben látni.

    Ha Korcsmár marad, az öregem szerint tuti a bentmaradás - bár nem szokott jósolni, csak bizakodni.
    A tegnapi fiaskónak - mondamon se kell - nem örült. Én se...
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 07, 2016 8:49 am

    Juhos2 írta:

    Ne reménykedj, Vancsa megmondta CSEKE NO!
    Grúz sztoriját nem hiszem el. Úgyis pedzegettem a fiamnak, hogy járjunk Budafokra, eggyel több ok, hogy odamenjünk.  Pár hete amikor tartott még az nb 3 el is indultunk, de rossz pályára mentünk. Megnéztük a Kelen-Szabadkikötőt /azt hiszem/. Very Happy


    Kecskés,Nagy,és CSeke még az eltiltás előtt regisztrálva lett ,rájuk nem vonatkozik az eltiltás.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 06, 2016 9:49 pm

    Vasas1969 írta:

    Ezt nem is tudtam. Már így is volt ott pár jó nevű játékos , mint utólag megnéztem . Gondolom Prukner se a langyos vízért ment oda. Azért nagyon bízom benne ,hogy egy év múlva nem kell ellenük játszanunk.

    Kizárt. Vancsa revidiálja korábbi álláspontját visszahozza Csekét. Pár járékost még hoznak az évfolyamán, ha nem elég. Előbb-utóbb belenyúlnak a nagy számok törvénye alapján.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 06, 2016 8:55 pm

    Juhos2 írta:

    Szerintem, hogy összebútoroztak Újbudával, ez lehet a cél.

    Ezt nem is tudtam. Már így is volt ott pár jó nevű játékos , mint utólag megnéztem . Gondolom Prukner se a langyos vízért ment oda. Azért nagyon bízom benne ,hogy egy év múlva nem kell ellenük játszanunk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 06, 2016 8:43 pm

    Vasas1969 írta:

    Hát nem ismer Istent ez a Vancsa ? Very Happy  Észrevetted már ,hogy Remili nyilatkozat , vagy cikk után szinte mindig  kikapunk ? A bajnokság végéig el kéne tiltani tőle , talán az segítene.

    Még mindig jobban jártatok mintha semmilyen meccs nem lett volna. Smile Legalább van esélye a Budafoknak feljutni az NB2-be ? Úgy emlékszem mintha ott is lenne még volt Vasas játékos . Rákerestem van , Túri Ákos.

    Szerintem, hogy összebútoroztak Újbudával, ez lehet a cél.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 06, 2016 8:19 pm

    Juhos2 írta:

    Ne reménykedj, Vancsa megmondta CSEKE NO!
    Grúz sztoriját nem hiszem el. Úgyis pedzegettem a fiamnak, hogy járjunk Budafokra, eggyel több ok, hogy odamenjünk.  Pár hete amikor tartott még az nb 3 el is indultunk, de rossz pályára mentünk. Megnéztük a Kelen-Szabadkikötőt /azt hiszem/. Very Happy

    Hát nem ismer Istent ez a Vancsa ? Very Happy  Észrevetted már ,hogy Remili nyilatkozat , vagy cikk után szinte mindig  kikapunk ? A bajnokság végéig el kéne tiltani tőle , talán az segítene.

    Még mindig jobban jártatok mintha semmilyen meccs nem lett volna. Smile Legalább van esélye a Budafoknak feljutni az NB2-be ? Úgy emlékszem mintha ott is lenne még volt Vasas játékos . Rákerestem van , Túri Ákos.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 6:14 pm