Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VasasTata
Síposúr
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 06, 2019 12:42 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_nincs_mit_szepiteni_az_eddigi_szereplesunkon_de_kijovunk_a_godorbol-3921?fbclid=IwAR3gF7AFIRkD5bfh6umWheY0g_OGEWowlJ-_Rze9HSgoYkEWf0iPMiIX7NA

    Azt hiszem mindenki benne van a gyenge eredményekben. A kocsmában valaki beírta Dárdait . Gondolom ő elérhetetlen a számunkra , pedig akkor biztosak lehetnénk ,hogy nem az edzőben van a hiba . A játékosok sem tudnának sumákolni mert mindenki tudná ,hogy ők a hunyók .

    Az Ajka elleni meccs után dohogtam magamban, hogy miért vagyunk Szanyók, Szűcsök temetője, akkor inkább legyünk egy család!
    Dárdai meg, ha nemzetközi kupában játszanánk akkor sem foglalkozna velünk. Teljesen esélytelen megemlíteni.
    Sajnos nincs igazán sok Vasas kötődésű edző . Kevesen  mentek erre a pályára volt játékosaink közül .  Komjáti ,Tóth Bálint, Mészöly Géza és esetleg Schindler Szabolcs . Igaz ez már 4 ami nem is annyira kevés ,de biztosan több lenne , ha hagyomány lenne a Vasas kötődés a kispadunkon. Ott van még Híres Gabi bár már nem hiszem ,hogy lesz élvonalbeli vezetőedző . Tóth Andrást tavasszal elküldte a Mosonmagyaróvár . Nem tudom mikor kap újra lehetőséget . Arra kíváncsi vagyok , hogy Klink Zoli mire megy Egerben ?
    Dárdait csak azért említettem mert az egyetlen magyar edzőnek gondolom akit talán félnének megbuktatni magyar játékosok .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Szept. 05, 2019 2:53 pm

    Vasas1969 írta:

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_nincs_mit_szepiteni_az_eddigi_szereplesunkon_de_kijovunk_a_godorbol-3921?fbclid=IwAR3gF7AFIRkD5bfh6umWheY0g_OGEWowlJ-_Rze9HSgoYkEWf0iPMiIX7NA

    Azt hiszem mindenki benne van a gyenge eredményekben. A kocsmában valaki beírta Dárdait . Gondolom ő elérhetetlen a számunkra , pedig akkor biztosak lehetnénk ,hogy nem az edzőben van a hiba . A játékosok sem tudnának sumákolni mert mindenki tudná ,hogy ők a hunyók .

    Az Ajka elleni meccs után dohogtam magamban, hogy miért vagyunk Szanyók, Szűcsök temetője, akkor inkább legyünk egy család!
    Dárdai meg, ha nemzetközi kupában játszanánk akkor sem foglalkozna velünk. Teljesen esélytelen megemlíteni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 04, 2019 10:19 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Tegnap este óta nem tudok mit írni a meccsről. A gólig kiegyenlített játékot láttam . Szép gól volt . Azt hiszem 2-3 éve mi is rúgtunk valakinek hasonlót. Bár Rados talán védhette volna . Az ETO agilisebb volt emiatt megérdemelt a győzelme . Sajnos egyre jobban szétesni látszik a játékunk . Már egyik csapatrész sem hozza magát . Kénytelenek leszünk Sanyiban bízni . Remélem ragadós lesz az akarása , mert ha nem teszi mindenki maximálisan oda magát akkor nem fogunk tudni kijönni a gödörből .

    Az elején volt két olyan Királyon átfutó támadásunk amelyik a világ bármelyik pályáján elfért volna. Ők, két helyzetből két gól /talán Radosnak volt egy kivetődése  +/. Szerintem senki nem érti mi történik? Mi hiányzik? Írhatjuk, hogy fiatalszabály, gyengébbb játékosok. Könyörgöm mindig csak nálunk? Az ellenfélnél teljesen egységes keret? Nem értem.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_nincs_mit_szepiteni_az_eddigi_szereplesunkon_de_kijovunk_a_godorbol-3921?fbclid=IwAR3gF7AFIRkD5bfh6umWheY0g_OGEWowlJ-_Rze9HSgoYkEWf0iPMiIX7NA

    Azt hiszem mindenki benne van a gyenge eredményekben. A kocsmában valaki beírta Dárdait . Gondolom ő elérhetetlen a számunkra , pedig akkor biztosak lehetnénk ,hogy nem az edzőben van a hiba . A játékosok sem tudnának sumákolni mert mindenki tudná ,hogy ők a hunyók .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 04, 2019 10:02 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 04, 2019 9:19 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Img_2039[/img]
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Szept. 04, 2019 11:17 am

    Vasas1969 írta:Tegnap este óta nem tudok mit írni a meccsről. A gólig kiegyenlített játékot láttam . Szép gól volt . Azt hiszem 2-3 éve mi is rúgtunk valakinek hasonlót. Bár Rados talán védhette volna . Az ETO agilisebb volt emiatt megérdemelt a győzelme . Sajnos egyre jobban szétesni látszik a játékunk . Már egyik csapatrész sem hozza magát . Kénytelenek leszünk Sanyiban bízni . Remélem ragadós lesz az akarása , mert ha nem teszi mindenki maximálisan oda magát akkor nem fogunk tudni kijönni a gödörből .

    Az elején volt két olyan Királyon átfutó támadásunk amelyik a világ bármelyik pályáján elfért volna. Ők, két helyzetből két gól /talán Radosnak volt egy kivetődése +/. Szerintem senki nem érti mi történik? Mi hiányzik? Írhatjuk, hogy fiatalszabály, gyengébbb játékosok. Könyörgöm mindig csak nálunk? Az ellenfélnél teljesen egységes keret? Nem értem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 03, 2019 8:31 pm

    Tegnap este óta nem tudok mit írni a meccsről. A gólig kiegyenlített játékot láttam . Szép gól volt . Azt hiszem 2-3 éve mi is rúgtunk valakinek hasonlót. Bár Rados talán védhette volna . Az ETO agilisebb volt emiatt megérdemelt a győzelme . Sajnos egyre jobban szétesni látszik a játékunk . Már egyik csapatrész sem hozza magát . Kénytelenek leszünk Sanyiban bízni . Remélem ragadós lesz az akarása , mert ha nem teszi mindenki maximálisan oda magát akkor nem fogunk tudni kijönni a gödörből .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 03, 2019 1:26 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 02, 2019 2:43 pm

    ETO - Vasas 20:00


    A mérkőzést 20:00-kor az M4 Sport élőben közvetíti.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_a_gyor_csapatat-3909


    Boér Gábor, a győriek szakvezetője az eto.hu-nak nyilatkozott a meccsről:
    - Komoly rangadó következik az életünkben, a Vasas csapatát fogadjuk hétfőn TV-s mérkőzésen. Mondanom se kell, hogy csak is kizárólag a győzelemmel lennénk elégedettek. Igaz, hogy egy nagyon jó gárda érkezik hozzánk, tele több jó minőségű futballistával, de úgy gondolom, nekünk is vannak minőségi játékosaink. Tudom azt, hogy milyen elszántak a srácok, nagyon fontos lenne most a siker! Nyilván, mindig, minden csapatnak fontos, de most ez ránk nézve hatványozottan igaz. Ez és a nagyon komoly bizonyítási vágy dolgozik mindenkiben. Bízom benne, hogy megfelelőképpen fel tudtunk készülni az összecsapásra és bízom abban is, hogy mindenki átérzi ennek a derbinek a jelentőségét. Várom azt, hogy már hétfő este 8 óra legyen és remélem, hogy nagyon sok szurkolónk is ki fog látogatni és buzdítani fogja a csapatot. Erre nagyon nagy szüksége van a fiúknak, és tudom azt, hogy meg is fogják hálálni jó és odaadó játékkal. Bízom benne, hogy ez tud eredményességgel is párosulni majd, a hétfői este folyamán.



    Szanyó Károly : - A Győr egy olyan csapat, amely hozzánk hasonlóan próbálja játszani a focit, ebből kiindulva egy jó mérkőzést várok. Természetesen abban bízom és az a célunk, hogy mi leszünk sikeresebbek hétfőn este. Örülünk Torghelle Sanyi érkezésének, akinek még van egy kis lemaradása, a kéthetes szünet után azonban már számíthatunk a játékára. Balajti Ádám kisebb sérüléssel bajlódik, de bízunk benne, hogy pályára léphet Győrben.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 02, 2019 10:15 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Az elmúlt évtized egyik legeredményesebb magyar támadóját igazoltuk le - Torghelle nálunk folytatja!




    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_elmult_evtized_egyik_legeredmenyesebb_magyar_tamadojat_igazoltuk_le_-_torghelle_nalunk_folytatja-3910


    Azt gondolom nélküle is meg kellett volna oldani a feljutást . Az persze jó ,hogy vele végre fejjel is veszélyesek lehetünk az ellenfél kapujára. Jól jön ez majd a mérkőzések hajrájában a bekkelő ellenfél ellen.

    Ha volt az elmúlt éveknek alapból értelmetlen igazolása Hrepka köztük van az első perctől. Ha így nézzük egy Hrepka-Torghelle csere minőségi változás.Smile
    Ráadásul eggyel több ember lesz a keretben aki biztosan akarja majd a feljutást ,mert az elmúlt 6 forduló alapján ezt nem mindenkin látni . Talán ez is egy ok lehet a fentieken kívül . Hrepkától nem vártam sokat ,de még azt sem hozta . Igaz nem is kapott sok lehetőséget . Sanyitól többet várok . Persze lehet azt mondani ,hogy fiatal perceket vesz el ,de a feljutás fontosabb . Amúgy azt gondolom Balajti vagy Birtalan cseréje lesz inkább . Kellett egy ilyen típusú játékos a keretbe . Viczián ugyan tudta volna ,de most kezdi megtalálni a helyét hátul . Azt hiszem összességében több érv szól Torgelle mellett mint ellene , bár nem voltam egyértelműen boldog a hír hallatán.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Szept. 02, 2019 8:27 am

    Vasas1969 írta:

    Az elmúlt évtized egyik legeredményesebb magyar támadóját igazoltuk le - Torghelle nálunk folytatja!



    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_elmult_evtized_egyik_legeredmenyesebb_magyar_tamadojat_igazoltuk_le_-_torghelle_nalunk_folytatja-3910


    Azt gondolom nélküle is meg kellett volna oldani a feljutást . Az persze jó ,hogy vele végre fejjel is veszélyesek lehetünk az ellenfél kapujára. Jól jön ez majd a mérkőzések hajrájában a bekkelő ellenfél ellen.

    Ha volt az elmúlt éveknek alapból értelmetlen igazolása Hrepka köztük van az első perctől. Ha így nézzük egy Hrepka-Torghelle csere minőségi változás.Smile
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 01, 2019 2:35 pm

    Az elmúlt évtized egyik legeredményesebb magyar támadóját igazoltuk le - Torghelle nálunk folytatja!



    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_elmult_evtized_egyik_legeredmenyesebb_magyar_tamadojat_igazoltuk_le_-_torghelle_nalunk_folytatja-3910


    Azt gondolom nélküle is meg kellett volna oldani a feljutást . Az persze jó ,hogy vele végre fejjel is veszélyesek lehetünk az ellenfél kapujára. Jól jön ez majd a mérkőzések hajrájában a bekkelő ellenfél ellen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 31, 2019 1:06 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Balajtiék Daróczinak: „Ezt most be fogod rúgni!” - videó




    http://www.vasasfc.hu/hirek/balajtiek_daroczinak_ezt_most_be_fogod_rugni_-_video-3902


    Ez is pozitívumként értékelhető mert tavaly talán összesen 1 szabadrúgásgólt rúgtunk most meg ez már a 6. fordulóban megvan. Évek óta nincs normális  szabadrúgáslövőnk , reméljük ez megváltozik ezután.

    A győri meccs elé. Tavasszal nagyon csúnyán beleszaladtunk a késbe. Ha ezek újra lemásolják a szabad területeket emlékezetből az elkeserítő lesz. Az a meccs Szanyó nagy bukása volt.
    Szanyőt ismerve jogos a félelmed . Sokadszor lép ugyanabba a folyóba . Bár a győrieknél új edző van azóta ,de a Boér vezette Csabától is mindössze 1 pontot szereztünk. Emiatt az ETO-tól most is hasonló harcmodor várható .Esetleg az első 15 percet megnyomják ,hogy meglegyen a vezető góljuk és utána kedvükre kontrázzanak. Húzhatna egy meglepőt Szanyó avval ,hogy mi állunk vissza . Kicsit a kövesdi meccsre emlékeztet a mostani helyzet a feljutási évében . Akkor az a győzelem helyes pályára terelt bennünket. Úgy érzem most is így lenne. Már csak egy Szilveszter Feri kellene . Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 31, 2019 12:45 pm

    Egy kis múltidézés a régi szép időkből. Az ilyenek miatt szerettem Szilveszter Ferit.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Aug. 31, 2019 8:47 am

    Vasas1969 írta:

    Balajtiék Daróczinak: „Ezt most be fogod rúgni!” - videó



    http://www.vasasfc.hu/hirek/balajtiek_daroczinak_ezt_most_be_fogod_rugni_-_video-3902


    Ez is pozitívumként értékelhető mert tavaly talán összesen 1 szabadrúgásgólt rúgtunk most meg ez már a 6. fordulóban megvan. Évek óta nincs normális  szabadrúgáslövőnk , reméljük ez megváltozik ezután.

    A győri meccs elé. Tavasszal nagyon csúnyán beleszaladtunk a késbe. Ha ezek újra lemásolják a szabad területeket emlékezetből az elkeserítő lesz. Az a meccs Szanyó nagy bukása volt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 30, 2019 10:11 pm

    Újabb akadémistával kötöttünk profi szerződést



    http://www.vasasfc.hu/hirek/ujabb_akademistaval_kotottunk_profi_szerzodest-3904

    https://adatbank.mlsz.hu/player/343016.html


    Ha annyira jó már , ahogyan nyilatkozik akkor lehet belőle valaki .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 30, 2019 10:07 pm

    Balajtiék Daróczinak: „Ezt most be fogod rúgni!” - videó



    http://www.vasasfc.hu/hirek/balajtiek_daroczinak_ezt_most_be_fogod_rugni_-_video-3902


    Ez is pozitívumként értékelhető mert tavaly talán összesen 1 szabadrúgásgólt rúgtunk most meg ez már a 6. fordulóban megvan. Évek óta nincs normális szabadrúgáslövőnk , reméljük ez megváltozik ezután.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 29, 2019 4:16 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Nem tudom Colonak lesz e lelkiereje megvenni a sportot ? Ha berakja az osztályzatokat nem lepődnék meg ,ha a vendégek kapusa 0-ás osztályzatot kapna. Pontosabb úgy fogalmazni az lenne  meglepetés ,ha bármi mást kapna mint 0. Szóval pont annyit amennyit a támadójátékunkra adnánk. Egyetlen pozitívum  hogy a védekezésünk mintha kezdene összeállni . A Viczián - Tóth védőpáros ,ha összeszokik az élvonalban is megoldhatja a gondjainkat . Nagy mázlink van ,hogy a feljutásra esélyes vetélytársak is botladoznak. A Győr van legjobban előttünk 3 ponttal , ez már a hétvégén eltüntethető Győrben . Persze ez a teljesítmény ehhez édeskevés mert az már RANGADÓ lesz . Igaz ott sincs minden rendben . Boér szavait akár Szanyó is lenyilatkozhatná .
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-szegyellem-magam-a-kritikan-aluli-hozzaallasunk-miatt-ehhez-nem-asszisztalok-2718913

    Talált süllyedt,valóban nem vettem meg sportot.De bele néztem,azt nem tudom kapott e osztályzatot az ellenfél kapusa de a mieink 4es 5 ösöket kaptak.Egyedül a gólszerző Daróczi kapott 6,34perc játék után.Hétről-hétre azt hiszem ennél már nincsen lejjebb,de van.Most komolyan,nálunk csupa színvak játszik ,akik nem tudják melyik a piros,melyik a fehér.Ennyi rossz passzt,avval telik el a mérkőzés hogy az eladott labdáinkat vissza szerezzük.Nincs semmi ötletem mit kéne még csinálni,ez még nem lenne baj a probléma az hogy Szanyónak sincs.
    Most a Balmaz kizárásával 3 hét szünetünk lesz majd a bajnokságban . Addig van még 4 meccs . Jó alkalom lenne az edzőváltásra ,ha nem szerzünk minimum 7-8 pontot . Persze már tárgyaltuk ,hogy Jámbor úr türelme végtelen. Amíg nem fogunk 2-3 húzásból felérni a kapu elé amikor kontrázhatnánk akkor mindig ez lesz a már betömörülő ellenfél ellen. A szünet után a hátralévő 10 meccset a Haladással kezdjük október 20.-án délután 5 órakor . Az talán már jó időpont lenne felmenni megnézni a stadit . Szerinted ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Aug. 29, 2019 3:04 pm

    Vasas1969 írta:
    Nem tudom Colonak lesz e lelkiereje megvenni a sportot ? Ha berakja az osztályzatokat nem lepődnék meg ,ha a vendégek kapusa 0-ás osztályzatot kapna. Pontosabb úgy fogalmazni az lenne  meglepetés ,ha bármi mást kapna mint 0. Szóval pont annyit amennyit a támadójátékunkra adnánk. Egyetlen pozitívum  hogy a védekezésünk mintha kezdene összeállni . A Viczián - Tóth védőpáros ,ha összeszokik az élvonalban is megoldhatja a gondjainkat . Nagy mázlink van ,hogy a feljutásra esélyes vetélytársak is botladoznak. A Győr van legjobban előttünk 3 ponttal , ez már a hétvégén eltüntethető Győrben . Persze ez a teljesítmény ehhez édeskevés mert az már RANGADÓ lesz . Igaz ott sincs minden rendben . Boér szavait akár Szanyó is lenyilatkozhatná .
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-szegyellem-magam-a-kritikan-aluli-hozzaallasunk-miatt-ehhez-nem-asszisztalok-2718913

    Talált süllyedt,valóban nem vettem meg sportot.De bele néztem,azt nem tudom kapott e osztályzatot az ellenfél kapusa de a mieink 4es 5 ösöket kaptak.Egyedül a gólszerző Daróczi kapott 6,34perc játék után.Hétről-hétre azt hiszem ennél már nincsen lejjebb,de van.Most komolyan,nálunk csupa színvak játszik ,akik nem tudják melyik a piros,melyik a fehér.Ennyi rossz passzt,avval telik el a mérkőzés hogy az eladott labdáinkat vissza szerezzük.Nincs semmi ötletem mit kéne még csinálni,ez még nem lenne baj a probléma az hogy Szanyónak sincs.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 29, 2019 2:06 pm

    NB II: kizárták a Balmazújvárost a bajnokságból – hivatalos


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-kizartak-a-balmazujvarost-a-bajnoksagbol-hivatalos-2718961


    Sajnálom őket. Lehet ,hogy pont a Balmaz elleni magabiztos győzelem adott volna kellő lendületet nekünk. Ráadásul így ,hogy nem teljes a létszám ez komolytalanná teszi az egész bajnokságot. Ennek a döntésnek a Budaörs és a Siófok örülhet . Vesztett pontokat tekintve már a Siófok az első .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 29, 2019 1:43 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 29, 2019 8:56 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Szanyó: A saját hibáink miatt nem tudtunk nyerni






    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_a_sajat_hibaink_miatt_nem_tudtunk_nyerni-3900

    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_kazincbarcika_ellen-3899


    Igaz ,hogy Szedlár és Tóth László sérült , de azért ,hogy senki más ne tudjon (vagy ne érje fel ésszel ) elmenni a szélen és ha másképp nem megy erővel belőni az ötösre a védők mögé ,hogy ne tudjon már Fótyik olyan simán felszabadítani. Az eszem megáll már ,hogy évek óta ezt a szart erőltetjük ,hogy középen akarunk átmenni a kettős falon. Sokkal gyorsabban max 2-3 húzásból kellene felérni az ellenfél kapuja elé amikor fellazulnak és elvesztik támadáskor a labdát. Nagyon várom már Szedlárt . A kétes ítéleteket is szívesen visszanézném .

    Nagy mázlink volt a szabadrúgás góllal. A hócipőm tele van, hogy ilyen barcikákkal küzdünk hétről hétre. Persze én is furcsáltam a bìrói döntéseket, de azért a kapujukig eljuthatnánk. Néha.
    Nem tudom Colonak lesz e lelkiereje megvenni a sportot ? Ha berakja az osztályzatokat nem lepődnék meg ,ha a vendégek kapusa 0-ás osztályzatot kapna. Pontosabb úgy fogalmazni az lenne  meglepetés ,ha bármi mást kapna mint 0. Szóval pont annyit amennyit a támadójátékunkra adnánk. Egyetlen pozitívum  hogy a védekezésünk mintha kezdene összeállni . A Viczián - Tóth védőpáros ,ha összeszokik az élvonalban is megoldhatja a gondjainkat . Nagy mázlink van ,hogy a feljutásra esélyes vetélytársak is botladoznak. A Győr van legjobban előttünk 3 ponttal , ez már a hétvégén eltüntethető Győrben . Persze ez a teljesítmény ehhez édeskevés mert az már RANGADÓ lesz . Igaz ott sincs minden rendben . Boér szavait akár Szanyó is lenyilatkozhatná .
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-szegyellem-magam-a-kritikan-aluli-hozzaallasunk-miatt-ehhez-nem-asszisztalok-2718913
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Aug. 29, 2019 7:31 am

    Vasas1969 írta:

    Szanyó: A saját hibáink miatt nem tudtunk nyerni




    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_a_sajat_hibaink_miatt_nem_tudtunk_nyerni-3900

    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_kazincbarcika_ellen-3899


    Igaz ,hogy Szedlár és Tóth László sérült , de azért ,hogy senki más ne tudjon (vagy ne érje fel ésszel ) elmenni a szélen és ha másképp nem megy erővel belőni az ötösre a védők mögé ,hogy ne tudjon már Fótyik olyan simán felszabadítani. Az eszem megáll már ,hogy évek óta ezt a szart erőltetjük ,hogy középen akarunk átmenni a kettős falon. Sokkal gyorsabban max 2-3 húzásból kellene felérni az ellenfél kapuja elé amikor fellazulnak és elvesztik támadáskor a labdát. Nagyon várom már Szedlárt . A kétes ítéleteket is szívesen visszanézném .

    Nagy mázlink volt a szabadrúgás góllal. A hócipőm tele van, hogy ilyen barcikákkal küzdünk hétről hétre. Persze én is furcsáltam a bìrói döntéseket, de azért a kapujukig eljuthatnánk. Néha.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 28, 2019 10:54 pm

    Szanyó: A saját hibáink miatt nem tudtunk nyerni



    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_a_sajat_hibaink_miatt_nem_tudtunk_nyerni-3900

    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_kazincbarcika_ellen-3899


    Igaz ,hogy Szedlár és Tóth László sérült , de azért ,hogy senki más ne tudjon (vagy ne érje fel ésszel ) elmenni a szélen és ha másképp nem megy erővel belőni az ötösre a védők mögé ,hogy ne tudjon már Fótyik olyan simán felszabadítani. Az eszem megáll már ,hogy évek óta ezt a szart erőltetjük ,hogy középen akarunk átmenni a kettős falon. Sokkal gyorsabban max 2-3 húzásból kellene felérni az ellenfél kapuja elé amikor fellazulnak és elvesztik támadáskor a labdát. Nagyon várom már Szedlárt . A kétes ítéleteket is szívesen visszanézném .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 28, 2019 6:23 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 28, 2019 5:47 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 27, 2019 12:35 pm

    Szó-tár: Egy nyelvet beszélünk



    Különös Szilveszter. Sinkovics Gábor írása. Becéztük őt Puposnak, mint Budai II-t az Aranycsapatból. Olykor Szilvióként kiabáltunk neki, máskor meg egyszerűen csak szidtuk, mint a bokrot, ha hibázott. De az életünk része volt, nagyjából tíz éven keresztül és úgy kezeltük őt, mint a mi fiúnkat. Mint a Vasas család tagját. S nem volt ebben semmi túlzás. Szilveszter Ferenc ízig-vérig Vasasos, tizennégy esztendősen a serdülő egyben húzta fel magára először a piros-kék mezt, hogy aztán tizenöt esztendőn át szolgálja a klubot. A nagy munkabírású, és a labdával is jó viszonyt ápoló egykori középpályás immár negyvenhét esztendős, és évek óta boltvezető Dunakeszin. Ha valaki betér az üzletbe, láthatja őt olykor sörös rekeszeket pakolni, a vásárlókkal kedélyesen elbeszélgetni. Már nincs labda, nincs elé ugró, becsúszó ellenfél, jóllehet a felelősség itt sem kevesebb, mint a futballpályán.




    http://www.vasasfc.hu/hirek/szo-tar_egy_nyelvet_beszelunk-3890


    Nekem abból a csapatból ő volt a legnagyobb kedvencem .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 27, 2019 11:58 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 26, 2019 9:47 pm

    vasassas írta:
    colocolo írta:
       Tiszakécske : Vasas  1:3

           1100 néző

    Vasas:Rados 6 - Terbe 5 Viczián 6 Tóth B. 6 Lakatos 4 - Hinora 0 Hajdu 5 - Kovács M.6 Szatmári 6 Király 6 - Birtalan 7

     csere:Hinora - Balajti 7          8.perc
              Lakatos - Szivacski       66.perc
              Király  - Gál                  77.perc

    Fontos győzelem volt,jár is a gratuláció.Jó lenne ha tudnánk tartósítani azt a formát ami kell a további győzelmekhez.Egyelőre még két arcú a csapat,tud így is meg úgy is játszani.Kell még pár forduló ahhoz ,hogy kiderüljön hogy a meglepetés csapatok Csákvár,Siófok valójában milyen játékerőt képviselnek hosszú távon.Ami a Siófokiakat illeti,Bencze M.gólt lőtt 79,percet játszott.Hutvágner múlt héten kezdő volt,végig játszott most nem kapott szerepet.

    Majdnem NBI nézőszám volt,csak mi hiányoztunk,sajnos nem jött össze.Egy győzelmet jó lett volna már látni,de lényeg,hogy sikerült. Ha ez nem ad lendületet,akkor megint csak pedálozni kell.Mindenesetre gratulálok a csapatnak!
    Jövőre viszont remélhetőleg már nem tudunk Kécskére menni bajnokira . Ha most a Barcika elleni otthoni ill az ETO és a Szpari elleni idegenbeli meccsekből jól jönnénk ki , akkor az MTK ellen akár 2500 néző is lenne a Fáyban.
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Hétf. Aug. 26, 2019 6:41 pm

    colocolo írta:
       Tiszakécske : Vasas  1:3

           1100 néző

    Vasas:Rados 6 - Terbe 5 Viczián 6 Tóth B. 6 Lakatos 4 - Hinora 0 Hajdu 5 - Kovács M.6 Szatmári 6 Király 6 - Birtalan 7

     csere:Hinora - Balajti 7          8.perc
              Lakatos - Szivacski       66.perc
              Király  - Gál                  77.perc

    Fontos győzelem volt,jár is a gratuláció.Jó lenne ha tudnánk tartósítani azt a formát ami kell a további győzelmekhez.Egyelőre még két arcú a csapat,tud így is meg úgy is játszani.Kell még pár forduló ahhoz ,hogy kiderüljön hogy a meglepetés csapatok Csákvár,Siófok valójában milyen játékerőt képviselnek hosszú távon.Ami a Siófokiakat illeti,Bencze M.gólt lőtt 79,percet játszott.Hutvágner múlt héten kezdő volt,végig játszott most nem kapott szerepet.

    Majdnem NBI nézőszám volt,csak mi hiányoztunk,sajnos nem jött össze.Egy győzelmet jó lett volna már látni,de lényeg,hogy sikerült. Ha ez nem ad lendületet,akkor megint csak pedálozni kell.Mindenesetre gratulálok a csapatnak!

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 2:07 am