Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Okt. 28, 2017 8:30 am

    Vasas1969 írta:
    Akkor ezt jól elszúrták a fiúk! Amúgy remek ötlet lett volna. Szuper a dal. Nem ismertem. Segítesz kiművelni magam. Very Happy Így ,hogy meghallgattam háromszor, mindjárt jobb kedvel fekszem le.

    Attól tartok lesz még alkalmunk pozitív vagy negatív értelemben kihúzni a tábor fölé.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Okt. 27, 2017 11:15 pm

    Juhos2 írta:Ez lett volna az ötletem a döntőre.

    Innen https://www.youtube.com/watch?v=BWqGIR2Ao1M

    "Miért élnél, hanem egy álomért?"
    Akkor ezt jól elszúrták a fiúk! Amúgy remek ötlet lett volna. Szuper a dal. Nem ismertem. Segítesz kiművelni magam. Very Happy Így ,hogy meghallgattam háromszor, mindjárt jobb kedvel fekszem le.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Okt. 27, 2017 7:52 pm

    Ez lett volna az ötletem a döntőre.

    Innen https://www.youtube.com/watch?v=BWqGIR2Ao1M

    "Miért élnél, hanem egy álomért?"
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Okt. 27, 2017 10:45 am

    Vasas1969 írta:
    Sajnos az a véleményem Oenning nem jobb a magyar edzőknél. Taktikában biztosan nem. Talán nála is az a baj mint tegnap a csapatnál ,hogy lebecsüli az ellenfelet ,többet képzel magáról mint amit tud. Közel 2 év után sem tudunk másik  játékrendszert is játszani ,bár az igaz ,hogy ehhez az egyik legfontosabb feltétel a normális edzőpálya hiányzik.
    Elismerem ,hogy László Csaba sem lenne egyértelműen jó megoldás. Emlékszem még amikor lábtörésre biztatta a fradistákat. Kantáék is megpuccsolták az Mtk-nál. Ennek ellenére jobb edző mint az egykori Pintér. A mostaninál már nem biztos. Ő szerintem ésszerűsíteni tudná a mostani játékrendszerűnket. Igazán jó megoldást nem tudnék mondani. Én még mindig Garami Józsi bácsit tartom a legjobb edzőnek ,bár ő 78 évesen már nem aktív . Igaz a szövetségi kapitánynak bejelentkező Trapattoni is pont ennyi idős.
    Ha folytatni akarjuk a német vonalat Lőw Zsolt is jó megoldás lehetne ,de nyárig szerintem nem jönne el Lipcséből.
    http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/low-zsolt-toltore-raktam-magam-2577101

    Lehet, hogy naív vagyok, de ezt a pálya kérdést lehetetlen Budapesten megoldani?
    Én inkább azokhoz csatlakozom akik azt tartják, hogy nem a hajtással van a probléma, hanem fejben nem elég gyors a csapat. Azért nem értem, mert gyerekkorban már ezt verik beléjük és akik erre a szintre eljutnak csak a jobbak közül kerülnek ki. És mégse megy már egy nb 3-as ellenfél ellen sem. Pedig egy edző egyszer nekem azt mondta, ha valaki az nb 3-ig "süllyed" onnan nincs visszaút.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 26, 2017 9:12 pm

    Juhos2 írta:A hétvégén néztem a Liverpool vendégjátékát a Wembleyben. Persze nem azon a szinten toljuk /az ellenfeleink sem/, de eltűnődtem, hogy meccs közben simán játékrendszert váltanak. Mi, folyamatosan lépkedünk ugyanabban a mederben. Elkeserít, hogy ez egy megoldhatatlan probléma nálunk.
    Nekem az Egervári utáni váltás óta ez a keménykezű, tökös gyerek szindróma nem jön be.
    Sajnos az a véleményem Oenning nem jobb a magyar edzőknél. Taktikában biztosan nem. Talán nála is az a baj mint tegnap a csapatnál ,hogy lebecsüli az ellenfelet ,többet képzel magáról mint amit tud. Közel 2 év után sem tudunk másik játékrendszert is játszani ,bár az igaz ,hogy ehhez az egyik legfontosabb feltétel a normális edzőpálya hiányzik.
    Elismerem ,hogy László Csaba sem lenne egyértelműen jó megoldás. Emlékszem még amikor lábtörésre biztatta a fradistákat. Kantáék is megpuccsolták az Mtk-nál. Ennek ellenére jobb edző mint az egykori Pintér. A mostaninál már nem biztos. Ő szerintem ésszerűsíteni tudná a mostani játékrendszerűnket. Igazán jó megoldást nem tudnék mondani. Én még mindig Garami Józsi bácsit tartom a legjobb edzőnek ,bár ő 78 évesen már nem aktív . Igaz a szövetségi kapitánynak bejelentkező Trapattoni is pont ennyi idős.
    Ha folytatni akarjuk a német vonalat Lőw Zsolt is jó megoldás lehetne ,de nyárig szerintem nem jönne el Lipcséből.
    http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/low-zsolt-toltore-raktam-magam-2577101
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Okt. 26, 2017 5:47 pm

    A hétvégén néztem a Liverpool vendégjátékát a Wembleyben. Persze nem azon a szinten toljuk /az ellenfeleink sem/, de eltűnődtem, hogy meccs közben simán játékrendszert váltanak. Mi, folyamatosan lépkedünk ugyanabban a mederben. Elkeserít, hogy ez egy megoldhatatlan probléma nálunk.
    Nekem az Egervári utáni váltás óta ez a keménykezű, tökös gyerek szindróma nem jön be.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Okt. 26, 2017 5:40 pm

    Azt gondolom ezt a teljesítményt már honorálnia kellene a tulajnak. Mondjuk én év végéig annyi pénzt adnék a játékosainknak amit a dunaújvárosiak kapnak. Amit az utóbbi időben mutatnak az nem ér többet. Széttudtam volna verni a tévét mérgemben, úgy felbasztam magam rajtuk. Nem is tudok semmi biztatót mondani . Bízom azért ,hogy ennél már nincs lejjebb. Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 26, 2017 9:32 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 25, 2017 10:46 pm

    Juhos2 írta:Nagyon mélyen vagyunk.
    Nem is értem, hogy miért reménykedem napról napra.
    Az a legelkeserítőbb ,hogy nem is akartak a fiúk a pályán ,pedig a Balmaz meccs után ez lett volna a minimum. Ha esetleg edzőváltás lesz mindenképpen korbácsos edzőt hoznék. Sajnos a szép szó úgy látszik nem elég a mi játékosainknak. Az újabb égés ellenére valamiért úgy érzem Felcsúton még kap egy esélyt Oenning .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Okt. 25, 2017 10:34 pm

    Nagyon mélyen vagyunk.
    Nem is értem, hogy miért reménykedem napról napra.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 25, 2017 10:24 pm

    Azt se bánnám ,ha a hétvégén már László Csaba ülne a padunkon. Ettől függetlenül most nem az edzővel volt a legnagyobb bajom. Abból az akarásból amiről Oenning beszélt a meccs előtt semmi sem látszott az első félidőben . A 2.félidőben időnként már volt némi akarás ,de összességében nagyon keveset nyújtottak a fiúk. Egy idegen biztos nem hitte volna el ,hogy elsőosztályú csapat a miénk. Megint sikerült ország-világ előtt lejáratni magunkat. Ráadásul most nem is visszaálló csapat volt az ellenfél. Megfordult az is a fejemben ,hogy többen edzőt akartak ma buktatni és ennek köszönhető ez az NB3-s teljesítmény .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 25, 2017 2:18 pm

    Oenning: Célunk a továbbjutás

    A Magyar Kupa 7. fordulójában a Dunaújváros PASE együtteséhez látogat csapatunk. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_celunk_a_tovabbjutas-2808

    http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_mai_kupaellenfelunket-2809

    http://www.vasasfc.hu/hirek/dunaujvarosban_fogadjuk_az_ujpestet-2807


    Tegnap néztem a fradi meccset. Sokat olvasgattam korábban a loki kocsmát. Az alapján a világ legtehetségtelenebb edzőjének gondolná az ember Kondást ,pedig a látottak után örültem ,hogy nem mi voltunk az ellenfeleik mert a tegnapi Kisvárda minket is kivert volna ,főleg mert az edzőjük sokkal egyszerűbb ,eredményesebb focit játszat a csapatával ami kihozza a játékosai erényeit. A fradi kiesésének ,akkor tudok csak igazán örülni ,ha ma este mi is továbbmegyünk. Sajnos az utóbbi időben mutatott játék alapján ez nem egyértelmű.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Okt. 25, 2017 6:13 am

    Vasas1969 írta:
    Ezért szerettem volna ,ha ezeket megosztottad volna velünk. Holnap 15:40-kor megnézem újra . Tévén azért teljesen más mint a neten. Most is pl Remili tizenegyesénél lefagyott a kép és bár 15 másodperc múlva elindult ,épp akkor is támadásban voltunk és emiatt azt hittem kapufára rúgta. Remélem azért még nem ment el a kedved mert november 4.-én az Újpest ellen akarok felmenni és bajban leszek ,ha más programod lesz. Azt se tudom ,hogy a Szuszában lesz e egyáltalán? Egyébként nemcsak a Balmaz meccs volt ami elszomorított a múlt héten.
    http://www.vasassc.hu/hirek/7870/multbol-a-jovobe
    Persze a kézilabdacsarnok megújulásának lehet örülni ,viszont a sportban volt egy szám is a befogadóképességről (ez a honlapról persze lemaradt) . Pontosabban azt írta 500-nél is több néző befogadására lesz alkalmas. Voltam már olyan általános iskolában amelynek a tornacsarnoka több nézőt tudott befogadni. Úgy érzem ,ha ez az irány folytatódik ,akkor arra kérdésedre ,hogy a Vasas örökké lesz e ? A válaszom nem. Szerintem bőven megérjük az egyesület megszűnését.

    A góljuk után elkezdődött a fetrengés. Az első félidőben minimum 3 perc hosszabbítás járt volna. Ondó pontban lefújta a félidőt. Ez csak olaj volt a tűzre. A második félidőben ott folytatták ahol abbahagyták. Minimum háromszor hordággyal mentek be az összeesett balmaz játékosért, aki természetesen felgyógyult röpke 2-3 perc alatt. Ezzel telt a második félidő. Ahogy múlt az idő, elkezdődött a kilátástalan felívelgetés, ami sehova nem vezetett. Ezt kellett végig szenvednünk, amire még pénzt is áldoztunk. Gusztustalan, értékelhetetlen 95 perc volt.
    A sárga lapok szórásáról nem is beszélve. Szivacski első szabálytalanságáért /egy visszahúzás/ besárgult. Hogyhogy nem, egy ugyanilyen visszahúzás a balmazi oldalon sima szabadrúgás ért. Horváth meg végig mosolyogta, cinikusan az egészet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 23, 2017 10:30 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Először nyert idegenben a Balmaz, a Vasas bánta


    https://www.m4sport.hu/2017/10/21/eloszor-nyert-idegenben-a-balmaz-a-vasas-banta/

    Nagyon jók ezek az összefoglalók. Semmit nem ad vissza abból, ahogy Ondó végig asszisztálta  a mérkőzést játékvezetés helyett. A foci megcsúfálása volt a tegnapi. Sajnos ebben a csapatunk is nyakig benne volt.
    Ezért szerettem volna ,ha ezeket megosztottad volna velünk. Holnap 15:40-kor megnézem újra . Tévén azért teljesen más mint a neten. Most is pl Remili tizenegyesénél lefagyott a kép és bár 15 másodperc múlva elindult ,épp akkor is támadásban voltunk és emiatt azt hittem kapufára rúgta. Remélem azért még nem ment el a kedved mert november 4.-én az Újpest ellen akarok felmenni és bajban leszek ,ha más programod lesz. Azt se tudom ,hogy a Szuszában lesz e egyáltalán? Egyébként nemcsak a Balmaz meccs volt ami elszomorított a múlt héten.
    http://www.vasassc.hu/hirek/7870/multbol-a-jovobe
    Persze a kézilabdacsarnok megújulásának lehet örülni ,viszont a sportban volt egy szám is a befogadóképességről (ez a honlapról persze lemaradt) . Pontosabban azt írta 500-nél is több néző befogadására lesz alkalmas. Voltam már olyan általános iskolában amelynek a tornacsarnoka több nézőt tudott befogadni. Úgy érzem ,ha ez az irány folytatódik ,akkor arra kérdésedre ,hogy a Vasas örökké lesz e ? A válaszom nem. Szerintem bőven megérjük az egyesület megszűnését.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 23, 2017 9:42 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Ha eddig nem is ,de most már szerintem a tulajdonos fejében is megfordult az edzőváltás gondolata. Amiket írsz avval nem lehet vitatkozni ,akkor sem, ha ez leginkább Jamesen ment el ,pedig nekem is tetszett kezdeni a játéka. Nem értettem ,de már a 10.percben úgy izzadt mintha 40 fok lett volna. Megfordult a fejemben ,hogy rosszul van. Minden évben kapunk abból gólokat ,hogy egy kevésbé pengés játékos elkezd finomkodni. Sajnos van nálunk egy ki nem mondott elvárás a szép focira és ez történik ,ha egy más típusú játékos próbál ennek megfelelni . Ne legyen már szégyen elbikázni ,ha kell . Ristevski ,Simunek és Kleisz valamint Murka hiányzott ,de félek velük sem feküdne sokkal jobban nekünk ez a játékrendszer. Egyszerűen nem alkalmas rá a keret. Nincsenek ehhez kiemelkedő játékosaink elől és a középpályán sem , akik a benyomott ,visszaálló ellenfél védelmét megtudnák bontani. Sajnos a mester képtelen rá ,hogy jobban a keretre szabja a taktikát. Más is írta már ,de hiányzik az ellenfél játékának a kielemzése a gyenge pontjaik megtalálása ,pedig ez nyújthatna esélyt a visszaálló csapatok feltörésére. Oenning szintjét ez már meghaladja és mindig avval jön a saját játékunkat kell játszani. Elfelejti ,hogy mi nem vagyunk a Barca.

    Valóban úgy van ahogy mondod,még azt tenném hozzá velünk szemben mindenki előnyben van.Mert mi mindig ugyanazt játszunk ,könnyű felkészülni belőlünk,mi taktikailag nem tudjuk meg lepni az ellenfelet.Mivel a keret adott így a taktikát kellene hozzá ígazitanj amivel a leg többet ki lehet hozni a játékosokból.Attól félek hogy egy német edzőnek,nem egy magyar tulajdonos fogja meg mondani mit kéne csinálni.Főleg akkor nem, ha magától nem látja be hogy ez hosszú távon nem működik.Ettől persze még a játékosok tehetnének többet is,mint amit nyújtanak.
    Pontosan így gondolom én is. Annak idején a Gellei csapat is azért nem ért el nagyobb eredményt mert kiismerték a stílusát ,de ott a kezdőn kívül csak 1-2 minőségi csere volt. Most azért több használható játékos van ,bár az ,hogy nem a számunkra megfelelőbb típusú játékosaink vannak az az edző bűne is. Egyetlen mentsége van az edzőnknek ,hogy nincs megfelelő edzéslehetősége a csapatnak ,mivel csak a kis méretű műfüvesen tudnak gyakorolni. Bár a taktikához ennek semmi köze , ez az edző ostobasága. Én még most is úgy gondolom ,hogy az első négyben van a helye ennek a csapatnak ,ha ez nem sikerül az Oenning miatt lesz ,pedig a Jámbor éra legerősebb kerete áll a rendelkezésére.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Okt. 22, 2017 8:37 pm

    Vasas1969 írta:Először nyert idegenben a Balmaz, a Vasas bánta


    https://www.m4sport.hu/2017/10/21/eloszor-nyert-idegenben-a-balmaz-a-vasas-banta/

    Nagyon jók ezek az összefoglalók. Semmit nem ad vissza abból, ahogy Ondó végig asszisztálta a mérkőzést játékvezetés helyett. A foci megcsúfálása volt a tegnapi. Sajnos ebben a csapatunk is nyakig benne volt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 22, 2017 8:09 pm

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Okt. 22, 2017 1:54 pm

    Vasas1969 írta:
    Ha eddig nem is ,de most már szerintem a tulajdonos fejében is megfordult az edzőváltás gondolata. Amiket írsz avval nem lehet vitatkozni ,akkor sem, ha ez leginkább Jamesen ment el ,pedig nekem is tetszett kezdeni a játéka. Nem értettem ,de már a 10.percben úgy izzadt mintha 40 fok lett volna. Megfordult a fejemben ,hogy rosszul van. Minden évben kapunk abból gólokat ,hogy egy kevésbé pengés játékos elkezd finomkodni. Sajnos van nálunk egy ki nem mondott elvárás a szép focira és ez történik ,ha egy más típusú játékos próbál ennek megfelelni . Ne legyen már szégyen elbikázni ,ha kell . Ristevski ,Simunek és Kleisz valamint Murka hiányzott ,de félek velük sem feküdne sokkal jobban nekünk ez a játékrendszer. Egyszerűen nem alkalmas rá a keret. Nincsenek ehhez kiemelkedő játékosaink elől és a középpályán sem , akik a benyomott ,visszaálló ellenfél védelmét megtudnák bontani. Sajnos a mester képtelen rá ,hogy jobban a keretre szabja a taktikát. Más is írta már ,de hiányzik az ellenfél játékának a kielemzése a gyenge pontjaik megtalálása ,pedig ez nyújthatna esélyt a visszaálló csapatok feltörésére. Oenning szintjét ez már meghaladja és mindig avval jön a saját játékunkat kell játszani. Elfelejti ,hogy mi nem vagyunk a Barca.

    Valóban úgy van ahogy mondod,még azt tenném hozzá velünk szemben mindenki előnyben van.Mert mi mindig ugyanazt játszunk ,könnyű felkészülni belőlünk,mi taktikailag nem tudjuk meg lepni az ellenfelet.Mivel a keret adott így a taktikát kellene hozzá ígazitanj amivel a leg többet ki lehet hozni a játékosokból.Attól félek hogy egy német edzőnek,nem egy magyar tulajdonos fogja meg mondani mit kéne csinálni.Főleg akkor nem, ha magától nem látja be hogy ez hosszú távon nem működik.Ettől persze még a játékosok tehetnének többet is,mint amit nyújtanak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 22, 2017 12:16 pm

    colocolo írta:

                  Vasas : Balmazújváros   1:2

                        1034 néző

     Vasas: Kamenár 4 - Burmeister 3 James 3 Benes 3 - Vogyicska 3 Vida 4 Berecz 4 Hangya 4 - Kulcsár 3 Gaál 4 Remili 5

          csere: Burmeister - Vaskó (5)   szünetben
                    Vogyicska - Szivacski (4) szünetben
                    Hangya - Ádám    72. perc


     Soha nem titkoltam hogy sem az edző személye és habitusa,sem pedig az általa erőltetett játék rendszer nem tetszik.Ha valaki az elvárható minimumot,a küzdést,akarást nem képes elérni a csapatával és nem képes belátni saját szakmai hibáit,azt alkalmatlannak tartom erre a munkára.És persze nem feledve azon játékosok teljesítményét sem,akik árnyékuk régi önmaguknak.Én nagyon várnám hogy szakmailag is illetékes elmondja,pl. Vancsa M. mi az oka a forma hanyatlásnak,van e valami terv elképzelés,hogyan lehet változtatni ezen a folyamaton.Jelenleg a helyezésünk meg felelő,de nem nehéz kitalálni evvel a játékkal szerencse faktor nélkül nem sokra megyünk.
    Ha eddig nem is ,de most már szerintem a tulajdonos fejében is megfordult az edzőváltás gondolata. Amiket írsz avval nem lehet vitatkozni ,akkor sem, ha ez leginkább Jamesen ment el ,pedig nekem is tetszett kezdeni a játéka. Nem értettem ,de már a 10.percben úgy izzadt mintha 40 fok lett volna. Megfordult a fejemben ,hogy rosszul van. Minden évben kapunk abból gólokat ,hogy egy kevésbé pengés játékos elkezd finomkodni. Sajnos van nálunk egy ki nem mondott elvárás a szép focira és ez történik ,ha egy más típusú játékos próbál ennek megfelelni . Ne legyen már szégyen elbikázni ,ha kell . Ristevski ,Simunek és Kleisz valamint Murka hiányzott ,de félek velük sem feküdne sokkal jobban nekünk ez a játékrendszer. Egyszerűen nem alkalmas rá a keret. Nincsenek ehhez kiemelkedő játékosaink elől és a középpályán sem , akik a benyomott ,visszaálló ellenfél védelmét megtudnák bontani. Sajnos a mester képtelen rá ,hogy jobban a keretre szabja a taktikát. Más is írta már ,de hiányzik az ellenfél játékának a kielemzése a gyenge pontjaik megtalálása ,pedig ez nyújthatna esélyt a visszaálló csapatok feltörésére. Oenning szintjét ez már meghaladja és mindig avval jön a saját játékunkat kell játszani. Elfelejti ,hogy mi nem vagyunk a Barca.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Okt. 22, 2017 10:49 am



    Vasas : Balmazújváros 1:2

    1034 néző

    Vasas: Kamenár 4 - Burmeister 3 James 3 Benes 3 - Vogyicska 3 Vida 4 Berecz 4 Hangya 4 - Kulcsár 3 Gaál 4 Remili 5

    csere: Burmeister - Vaskó (5) szünetben
    Vogyicska - Szivacski (4) szünetben
    Hangya - Ádám 72. perc


    Soha nem titkoltam hogy sem az edző személye és habitusa,sem pedig az általa erőltetett játék rendszer nem tetszik.Ha valaki az elvárható minimumot,a küzdést,akarást nem képes elérni a csapatával és nem képes belátni saját szakmai hibáit,azt alkalmatlannak tartom erre a munkára.És persze nem feledve azon játékosok teljesítményét sem,akik árnyékuk régi önmaguknak.Én nagyon várnám hogy szakmailag is illetékes elmondja,pl. Vancsa M. mi az oka a forma hanyatlásnak,van e valami terv elképzelés,hogyan lehet változtatni ezen a folyamaton.Jelenleg a helyezésünk meg felelő,de nem nehéz kitalálni evvel a játékkal szerencse faktor nélkül nem sokra megyünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 21, 2017 8:26 pm

    Juhos2 írta:Első felindulásból.
    Örülök neki, hogy szeretett csapatom több éves szisztematikus munkával ott tart, hogy sikerül helyzet nélkül két kapott góllal lehozni egy félidőt a bivalyerős Balmazújváros ellen.
    Valamint, hogy a több milliós éves adóbefizetéseimet sikerül ilyen kóklerek számára kiutalni, mint ez az Ondó.
    Magyarország, én így szeretlek!
    1982-ben volt egy vicc a Salvadori labdarúgó válogatottról a tőlünk elszenvedett 10-1 után. A szövetségi kapitányuk megkérdezett egy híres szakembert ,hogy mit csináljanak ,hogy jobbak legyenek ? A szakember azt mondta nekik először rakjanak le 11 hordót a pályára és azok ellen gyakoroljanak. " Pár nap múlva találkoztak és a szakember megkérdezte a salvadori szövetségi kapitányt ,hogy hogy ment ? Azt mondta javulgatunk a hordók csak 2-0-ra nyertek. Na ez mai egy ilyen meccs volt ,csak itt rúgtunk egy szépítő gólt is. Elnézést kérek a balmazújvárosiaktól.
    Jó volna már ,ha úgy állnánk a meccshez , hogy ne önmagunkat akarjuk megverni ,hanem az ellenfelet.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Okt. 21, 2017 6:49 pm

    Első felindulásból.
    Örülök neki, hogy szeretett csapatom több éves szisztematikus munkával ott tart, hogy sikerül helyzet nélkül két kapott góllal lehozni egy félidőt a bivalyerős Balmazújváros ellen.
    Valamint, hogy a több milliós éves adóbefizetéseimet sikerül ilyen kóklerek számára kiutalni, mint ez az Ondó.
    Magyarország, én így szeretlek!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 21, 2017 3:30 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Okt. 20, 2017 8:57 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 19, 2017 7:51 pm

    Síposúr írta:Eddig bujdokoltam. Szerencsétlenségemre az 5 gólos verésnél a vendéglőben voltam. Minden hülye megtalált. Ennyi baszogatást tán még sose kaptam. Ma már kimentem az utcára. Ettől a tegnapitól is sokkal több kell. Csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg csak a 3 pontnak tudtam örülni. A Balmazújvárost is be kell húzni valahogy. Azt se bánom ,ha ilyen pocsék játékkal. Van még mit jóvátenni a csapatnak .Sokszor volt már rossz csapatunk azt mégse nagyon emlékszem ilyen csúnya verésre. Szedjétek össze magatokat! Hajrá Vasas!
    Az Újpest drukker rokonomat én is kerülöm. Ebben a "baszogatásban" ő is nagyon jó. Ha behúzzuk a Balmazt is , akkor majd nem lesz már ciki a dolog ,de előbb nyerjük meg a meccset. Tavaly pont az ilyenek nem mentek ,ha idén másként lesz , akkor tartani tudjuk majd magunk az élbolyban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 19, 2017 7:45 pm

    colocolo írta:
       Vasas : Haladás    1:0
         1085 néző

    Kamenár 5 - Burmeister 5 James 6 Benes 5 - Vogyicska 5 Vida 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Kulcsár 4 Remili 4

         csere: Kulcsár - Ádám (4)    57.perc
                   Vogyicska - Szivacski   69.perc
                   Gaál - Pavlov   92.perc

       A három ponton kívül sok pozitívumot nehéz találni.
    Colo Te ,hogy láttad a meccset ? Az osztályzatokból sejtem ,hogy nem 5 csillagos meccs volt. Szerinted ki volt jó nálunk ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 19, 2017 7:41 pm

    Vogyicska: Nehezebb mérkőzés lesz a Balmazújváros elleni

    Kedden újra a kezdőcsapatban kapott helyet bajnoki mérkőzésen Vogyicska Bálint. Fiatal középpályásunkat kérdeztük a Haladás elleni összecsapásról, valamint kitekintünk a Balmazújváros elleni szombati „hazai” bajnokira is.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vogyicska_nehezebb_merkozes_lesz_a_balmazujvaros_elleni-2799
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 19, 2017 7:38 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Sajnos nem láttam a meccset. Ezért ,ha lesz majd időd kicsit bővebb lére engedhetnéd a beszámolódat. Egy 5-0-ás vereség után előre kiegyeztem volna az 1-0-al. Ez szerencsére megvan. Ennek lehet örülni ,ha másnak talán nem is.  

    Szerencsére kellemes ellenfél volt a Hali. Géza adott volna nekünk, jó hogy elzavarták. Very Happy
    Nekem így két nap elteltével ennyi maradt meg a meccsből.
    Jócskán bő lére eresztetted. Very Happy Én is biztos vagyok benne ,hogy Gézával nehezebb ellenfél lett volna a Hali. Én a helyében kimennék Franciaországba valamelyik volt csapatához tanulmányútra ,hogy pótolja azokat a hiányosságokat , amivel a hali játékosok vádolták. Ránk visszatérve a Balmaz ellen is beérném egy hasonló sikerrel . Még mindig hiszek benne ,hogy az első négyben leszünk a hatalmas zakók ellenére. Valamiért ezt vizionálom és ez téma is lesz a bajnokság végén a sajtóban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 19, 2017 7:28 pm

    VasasTata írta:A volt technikai vezetőnkkel készített riportot a Délmagyarország (még működik, de a főszerkesztői székben már cserélődött a hátsó fertály)
    Szokás szerint kattintsatok a bal felsőbe...  a cikk olvashatóbb lesz!
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Storck10
    Köszi ,hogy feltetted ! Az "enlarge this image"-val valóban még az én laptopomon is jól olvasható. Az utolsó mondatát, a" bárcsak futballozhatnék még" -et , a sportág szeretetét hiányolom legjobban a mostaniakból. Sajnos a maiak csak anyagilag akarják kihozni a maximumot a pályafutásukból ,teljesítményben már nem . Általánosságban értem ezt , nem pont a mieinkre.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Okt. 19, 2017 7:21 pm

    Vasas1969 írta:
    Sajnos nem láttam a meccset. Ezért ,ha lesz majd időd kicsit bővebb lére engedhetnéd a beszámolódat. Egy 5-0-ás vereség után előre kiegyeztem volna az 1-0-al. Ez szerencsére megvan. Ennek lehet örülni ,ha másnak talán nem is.  

    Szerencsére kellemes ellenfél volt a Hali. Géza adott volna nekünk, jó hogy elzavarták. Very Happy
    Nekem így két nap elteltével ennyi maradt meg a meccsből.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 11:09 am