Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:15 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Hexago22
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:11 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Hexago21
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:07 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Hexago20
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:03 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Haxago10
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 9:43 pm

    1967 február 28.-án a Vasas az Universidad - Catolica elleni 3-0-ás győzelemmel megnyerte a Hexagonál tornát. Olyan riválisokat megelőzve mint a Santos és az a Penarol aki 1966 októberében a Real Madrid ellen úgy nyerte el az akkor még oda-visszavágós Világkupát ,hogy otthon és idegenben is 2-0 -ra verte a BEK győztest.  Kigyűjtöttem az akkori sportból a cikkeket. Gondoljunk bele ,hogy milyen izgalommal várhatták akkoriban drukkereink a híreket amit Rózner Győző telexen küldött el a Népsportnak. Jó lenne valami komoly sikerrel emlékezni idén erre a kimagasló eredményre , amellyel kis túlzással a világ legjobb csapatának tekinthettük az akkori piros-kék tizenegyet.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Hexago19


    Az "Enlarge this image"-ra vagy a "click to see fullsize"-ra kattintva olvashatóbbá válik. Sajnos lesznek olyan cikkek amik csak tévé méretű képernyőn lesznek olvashatóak annyira apró betűsek. Elnézést érte.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 9:46 am

    A honlapról:
    Remili: Az első félidei gyengébb játék miatt nem nyertünk

    Csapatkapitányunk, Remili Mohamed nyilatkozott a Gyirmót elleni mérkőzésünkről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_2384


    - Sajnos az első félidőt teljes egészében átaludtuk. Nem is értem igazán, hogyan tudtunk egy ilyen mérkőzést így elkezdeni, amikor egész felkészülés alatt erre a kezdésre készültünk és koncentráltunk. Bár el kell ismernem, hogy a gyirmótiak kettőzött erővel küzdöttek ellenünk, hiszen számukra a kiesés ellen történő menekülésben, élet-halál harcban, szinte csak a három pontok jelenthetnének valós reményt a bennmaradásra. Nem gondolom, hogy görcsösek lettünk volna, bár lehetséges, hogy a játék képe alapján ez látszódhatott a nézőtérről. Abban lehet igazság, hogy egy kissé túlpörögtünk erre a meccsre, mert éreztük: mindenképpen nyernünk kell. Ellenfelünk a kontratámadásokból építkezett, amiből egyet sikerült értékesíteniük. Az első félidőben bár támadgattunk, többet birtokoltuk a labdát, de meddők voltunk a kapu előtt. Nem ezt képzeltük el és beszéltük meg a találkozó előtt. Ezért aztán a szünetben alapos fejmosást kaptunk Oenning mestertől, aminek a lényege az volt, hogy ebbe a meccsbe nem 20-30 százalékot, hanem 100 százalékot kell beleadnia mindenkinek, ha győztesen akarjuk elhagyni a pályát. Úgy érzem, a második félidőben rátettünk egy lapáttal, ami csupán a döntetlenhez volt elegendő. Pedig voltak lehetőségeink, hogy a második gólt is megszerezzük.

    Remili sajnálja, hogy a Gyirmót ellen két meccsen öt pontot buktunk el.

    - A játékvezető tevékenységével nem szeretnék foglalkozni, de szembetűnő, hogy Pakson sem, és most sem fújt be nekem egy hasonló büntetőt. Nem éreztem azt, hogy akárcsak a hazai pálya előnyét megkaptuk volna. Most a kérdéses szituációnál az első lépésnél az ellenfél lába elérte a lábamat, amitől már nem tudtam továbblépni. De semmiképpen sem erre fognám, hogy nem sikerült nyernünk. Összességében nagyon sajnálom, hogy így kezdtük a tavaszi szezont, és két pontot elhullajtottunk. A legrosszabb érzés az számomra, hogy ez a csapat öt pontot vett el tőlünk. Nem szabad ezen sokáig bánkódni, mivel kedden a Magyar Kupában, a Dorog ellen lehetőségünk lesz a javításra, és egy kupa továbbjutással, önbizalommal utazhatunk Mezőkövesdre a jövő szombaton, ahol szintén győzni szeretnénk.




    A csatár úgy érzi elfújták

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 69693#3https://digitalstand.hu/olvaso/69693#3
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Feb. 26, 2017 7:10 pm

    Juhos2 írta:

    Nekem is elvette a hangulatomat a tegnapi meccs. Paks óta számoltuk a napokat, mikor látjuk újra a piros-kékeket tétmeccsen? Erre ugyanazt kaptuk, mint Pakson. Különösen Kire lepett meg, hajmeresztő volt sajnos ő is. Fiamnak volt egy nagy beszólása - Úristen, öten megyünk Csanádra? - aranyos és sajnos igaz volt. A nagy félelmem, ha valami történik Zsomborral, egy szervező játékosunk nem marad. Tegnap ott motoszkált bennem annak tükrében, hogy nemzetközi kupába vágyunk, sajnos az istenitett /pl. Vaskó/ se tudna megoldani egy első körös ellenfelet sem.
    Az összefoglaló alapján szerintem les volt a felpassz, de Csanáddal azért elbírhattunk volna.

    Most nem látom mi hozhatna változást,a csapat még mindig nem tud szerkezetet váltani,maradt a gyenge jobb oldal,elmaradt az ígért három minőségi igazolás.Sajnos azt hiszem jelenleg ebben a csapatban ennyi van,a riválisok fejlődtek erősödtek mi nem,de cáfoljanak meg a fiúk hogy maradt még bennük.Mert ha nem,akkor hamar elfog dőlni,hogy a stadion után a csapatunk sem lesz nemzetközi szintű.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Feb. 26, 2017 5:49 pm

    colocolo írta:
    Vasas : Gyirmót  1:1

    Vasas: Nagy G. 0 -Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 4 -Murka 4 Korcsmár 5 Beecz 5 Hangya 5 - Gaál 4 Saglik 5 Remili 6

     csere:Gaál - Király 6    63.perc
             Murka - Szivacski  66.perc
             Burmeister - Ferenczi 88.perc

    Még emésztem a dolgot,de nehezen megy nem is akarok semmit írni a mérkőzésről ott voltatok láttátok,én meg csak feleslegesen idegesítem fel magam.

    Nekem is elvette a hangulatomat a tegnapi meccs. Paks óta számoltuk a napokat, mikor látjuk újra a piros-kékeket tétmeccsen? Erre ugyanazt kaptuk, mint Pakson. Különösen Kire lepett meg, hajmeresztő volt sajnos ő is. Fiamnak volt egy nagy beszólása - Úristen, öten megyünk Csanádra? - aranyos és sajnos igaz volt. A nagy félelmem, ha valami történik Zsomborral, egy szervező játékosunk nem marad. Tegnap ott motoszkált bennem annak tükrében, hogy nemzetközi kupába vágyunk, sajnos az istenitett /pl. Vaskó/ se tudna megoldani egy első körös ellenfelet sem.
    Az összefoglaló alapján szerintem les volt a felpassz, de Csanáddal azért elbírhattunk volna.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 26, 2017 3:47 pm

    colocolo írta:

    A nézőszám 1950 de valamelyik internetes oldalon tegnap láttam2300.Sebők 6 Kiss M.6 Bojovics 6 Radeljic 4 Tamás K.5 Vass P.5 Bori 6 Simon Á.6 Kolcák 5 Bebeto 5 Novák 5 Azt nem tudom Burmeister milyen gyors,de azt igen hogy egy légióstól sokkal többet várhatnánk de van egy nagy erénye hogy német és mester kérése volt az igazolása.Manjrekár meg Osváth viszonnt nem.Osinak tegnap is volt 1-2 jó blokkolása mentése 5 kapott mint mindenki a Debrecenben,egyedül Holman 6.

    1950-nél biztosan többen voltunk. A 2300 valósabb ,bár még az is kevés egy tavaszi rajton amikor a bajnoki aranyért indultunk volna harcba. Persze hideg volt ,de akkor is. Sajnos a biztatás is hagyott kívánnivalót. Semmivel sem voltunk jobbak mint a csapat. Pedig a nézőtérről felrázhattuk volna a csapatot.
    Köszi az osztályzatokat. Nálam pedig Csanád és Vass is a Gyirmót legjobbjai között volt. Remélem Osváth olyan teljesítményt nyújt majd ,hogy nem lesz kérdés , a Vasas kezdőjében van a helye.

    Nyert a Siófok is a Motimnál.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Indexhttp://www.mte1904.hu/index.php?p=online-kozvetitesek&id=22
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Feb. 26, 2017 2:22 pm

    Vasas1969 írta:

    Köszi! Exeink Bori ,Novák és Vass Patrik milyen osztályzatokat kaptak a Gyirmótban? Kint úgy éreztem , hogy az átlagosnál jobb volt mindhárom. Sajnos a baloldalunkat teljesen hatástalanították. Több embert csoportosított oda Urbányi. A másik oldalon meg magányosan ácsorgott Murka. Érdekes amit Juhos említett a meccs alatt (pont látszik is az összefoglalóban), hogy míg nálunk volt, addig  Novák volt az egyik leglassabb emberünk . Burmeister meg állítólag azért van a csapatban , mert ő a leggyorsabb játékosunk és mégis milyen simán lefutja Csanád.

    A sport mennyi nézőt írt ?

    A nézőszám 1950 de valamelyik internetes oldalon tegnap láttam2300.Sebők 6 Kiss M.6 Bojovics 6 Radeljic 4 Tamás K.5 Vass P.5 Bori 6 Simon Á.6 Kolcák 5 Bebeto 5 Novák 5 Azt nem tudom Burmeister milyen gyors,de azt igen hogy egy légióstól sokkal többet várhatnánk de van egy nagy erénye hogy német és mester kérése volt az igazolása.Manjrekár meg Osváth viszonnt nem.Osinak tegnap is volt 1-2 jó blokkolása mentése 5 kapott mint mindenki a Debrecenben,egyedül Holman 6.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 26, 2017 11:14 am

    colocolo írta:
    Vasas : Gyirmót  1:1

    Vasas: Nagy G. 0 -Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 4 -Murka 4 Korcsmár 5 Beecz 5 Hangya 5 - Gaál 4 Saglik 5 Remili 6

     csere:Gaál - Király 6    63.perc
             Murka - Szivacski  66.perc
             Burmeister - Ferenczi 88.perc

    Még emésztem a dolgot,de nehezen megy nem is akarok semmit írni a mérkőzésről ott voltatok láttátok,én meg csak feleslegesen idegesítem fel magam.

    Köszi! Exeink Bori ,Novák és Vass Patrik milyen osztályzatokat kaptak a Gyirmótban? Kint úgy éreztem , hogy az átlagosnál jobb volt mindhárom. Sajnos a baloldalunkat teljesen hatástalanították. Több embert csoportosított oda Urbányi. A másik oldalon meg magányosan ácsorgott Murka. Érdekes amit Juhos említett a meccs alatt (pont látszik is az összefoglalóban), hogy míg nálunk volt, addig  Novák volt az egyik leglassabb emberünk . Burmeister meg állítólag azért van a csapatban , mert ő a leggyorsabb játékosunk és mégis milyen simán lefutja Csanád.

    A sport mennyi nézőt írt ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Feb. 26, 2017 10:33 am


    Vasas : Gyirmót 1:1

    Vasas: Nagy G. 0 -Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 4 -Murka 4 Korcsmár 5 Beecz 5 Hangya 5 - Gaál 4 Saglik 5 Remili 6

    csere:Gaál - Király 6 63.perc
    Murka - Szivacski 66.perc
    Burmeister - Ferenczi 88.perc

    Még emésztem a dolgot,de nehezen megy nem is akarok semmit írni a mérkőzésről ott voltatok láttátok,én meg csak feleslegesen idegesítem fel magam.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 26, 2017 9:10 am



    Milyen szép díszkíséretet kapott Csanád a góljánál a védőinktől. Sad
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 26, 2017 8:53 am

    A honlapról:
    Döntetlen a tavaszi nyitányon

    1-1-es döntetlen játszottunk a Gyirmót ellen a tavaszi első mérkőzésünkön



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Dontetlen_a_tavaszi_nyitanyon-2382http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_tavaszi_nyitanyon-2382


    Oenning: A második félidővel elégedettek lehetünk

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Oenning_a_masodik_felidovel_elegedettek_lehetunk-2383http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_masodik_felidovel_elegedettek_lehetunk-2383


    Urbányi István értékelése:

    Megközelítőleg olyan mérkőzést játszottunk, amelyre számítani lehetett a Vasas FC ellen. Az volt a tervünk, hogy a Bebeto - Novák páros egy kicsit felőrölje a Vasas védelmét és így a második félidőben kontrából is eredményesek legyünk. Ahhoz ugyanis, hogy győzni tudjunk, mindenképpen kellett volna még egy gólt szereznünk. A kontra lehetőségeink meg is voltak a fordulás után, de ezeket sajnos nem tudtuk elég pontosan lejátszani. A Vasas ellen pedig egy rúgott góllal nagyon nehéz nyerni, mert kiváló csapat és az eredményei tudatában nyugodtan is futballozhat. A kapott gólunk előtt, viszont érthetetlen volt a számunkra, hogy az ápolása után, Bebeto miért nem mehetett vissza hamarabb a pályára.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 25, 2017 8:11 pm

    Juhos2 írta:Sok régi Vasas játékos példát vehetne Csanádról, ahogy a gólját /nem/ ünnepelte.
    Respect.

    Valóban rendes volt ,bár a góltól is megkimélhetett volna bennünket. Ez sorrendben a 3. meccs amikor volt Vasas játékos rúg gólt ellenünk.Nem tudom a Kövesdben van e még exünk? Vajon Osi játszhat e a Lokiban ellenünk?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Feb. 25, 2017 7:02 pm

    Sok régi Vasas játékos példát vehetne Csanádról, ahogy a gólját /nem/ ünnepelte.
    Respect.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 25, 2017 6:56 pm

    colocolo írta:

    Ami a mérkőzést illeti nem tetszett hogy Szilágyi be sem került a csapatba,Czingráber a középső védő posztból balhátvéd lett.Nem volt meg győző azon a poszton,Cicó csak pénteken jött meg is látszott rajta semmi extra Kovács D.valóban labdát vesztett,de a gól egyértelműen Tamaskó hibája,aki Szilágyi posztján játszott.Egy megnyert mérkőzést sikerült x hozni egy ötlettelen ZTE ellen,még fájhat az elbukott 2 pont.
    Ami Kovács D.illeti őt látnod kellene mert nem tudom leírni,nekem Dombi Tibi neve ugrik be elsőre ha rá nézzek,főleg fizikai téren van lemaradása rá kellene pakolni még pár kilót főleg izom formájában.

    Köszi Colo!
    Együtt néztük a meccset Juhossal és a Vasas drukkerek utánpótlàsának két ifjú reménységével. Sajnos a mutatott játék kevés volt ahhoz , hogy győztesen hagyhassák el a fiúk a pályát. Remélem a Dorog elleni meccs segít játékba lendülni mert ennél sokkal több kell. Mindenképpen le kellett volna kötni egy edzőmeccset az elmaradt Hali meccs helyett,bár az se biztos ,hogy elég lett volna. Nagyon hiányzott még egy kreatív ember a középpályáról ,olyan mint a kis Bognár.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Feb. 25, 2017 1:29 pm

    Vasas1969 írta:

    Oké! Köszi! Amit lehet azt oszd ám meg itt is nyugodtan. Hisz szinte itt is magunk közt vagyunk.
    A ZTE elleni meccsre visszatérve. Sokat vártam Kovács Dávidtól. Erre azt írta az újság ,hogy rosszul vett át egy labdát és abból indult a kontra amiből Bobál egyenlített. Félek jövőre nem kell pirossal jelölnöm senkit a siófoki csapatból. Nem lesz akikért duplán szorítunk.

    Ami a mérkőzést illeti nem tetszett hogy Szilágyi be sem került a csapatba,Czingráber a középső védő posztból balhátvéd lett.Nem volt meg győző azon a poszton,Cicó csak pénteken jött meg is látszott rajta semmi extra Kovács D.valóban labdát vesztett,de a gól egyértelműen Tamaskó hibája,aki Szilágyi posztján játszott.Egy megnyert mérkőzést sikerült x hozni egy ötlettelen ZTE ellen,még fájhat az elbukott 2 pont.
    Ami Kovács D.illeti őt látnod kellene mert nem tudom leírni,nekem Dombi Tibi neve ugrik be elsőre ha rá nézzek,főleg fizikai téren van lemaradása rá kellene pakolni még pár kilót főleg izom formájában.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 25, 2017 11:51 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 24, 2017 7:42 pm

    colocolo írta:

    Majd küldök privit.

    Oké! Köszi! Amit lehet azt oszd ám meg itt is nyugodtan. Hisz szinte itt is magunk közt vagyunk.
    A ZTE elleni meccsre visszatérve. Sokat vártam Kovács Dávidtól. Erre azt írta az újság ,hogy rosszul vett át egy labdát és abból indult a kontra amiből Bobál egyenlített. Félek jövőre nem kell pirossal jelölnöm senkit a siófoki csapatból. Nem lesz akikért duplán szorítunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 24, 2017 7:35 pm

    Juhos2 írta:

    Nem tudom. Nagy sztorizós, olyan igazi népfia. De klubelnöknek?
    Inkább valamelyik legenda.

    Mégiscsak üzletember volt sokáig. Így biztos nem egy elveszett ember. Mondanám Jámbort is ,de ő se szakadhat százfelé. Mondjuk Steinmetz Ádámot is el tudnám képzelni. Bár úgy tűnik M.L. mindkettővel jóban van. Talán azért ,hogy ne legyenek az ő riválisai.

    Fel tudsz venni akkor holnap ? Mikor indultok? Ott vesztek jegyet Ti is ugye ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Feb. 24, 2017 7:12 pm

    Vasas1969 írta:

    Én úgy gondolom ,hogy pl Genzwein alkalmas lenne klubelnöknek és nem azért mondom mert jóban van a vezérrel. Kormányváltás esetén is így gondolnám.
    Akartam kérdezni ,hogy kint voltál e a ZTE elleni meccsen ,de most inkább arról kérdeznélek ,mit tudsz a szakításról? Hallottál valamit, hogy  mit kavar már megint GY.T. ?

    Majd küldök privit.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 24, 2017 5:10 pm

    Vasas1969 írta:

    Én úgy gondolom ,hogy pl Genzwein alkalmas lenne klubelnöknek és nem azért mondom mert jóban van a vezérrel. Kormányváltás esetén is így gondolnám.
    Akartam kérdezni ,hogy kint voltál e a ZTE elleni meccsen ,de most inkább arról kérdeznélek ,mit tudsz a szakításról? Hallottál valamit, hogy  mit kavar már megint GY.T. ?

    Nem tudom. Nagy sztorizós, olyan igazi népfia. De klubelnöknek?
    Inkább valamelyik legenda.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 24, 2017 4:51 pm

    Osváth Attila: Csak a teljesítményemre szeretnék koncentrálni!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Osvath-attila-csak-teljesitmenyemre-szeretnek-koncentralnihttp://lokiblog.eu/archives/2017/02/23/osvath-attila-csak-teljesitmenyemre-szeretnek-koncentralni/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Osvath_attila
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 24, 2017 4:39 pm

    Juhos2 írta:Nem erre gondoltam.
    A sportpluszban Hemingwayt kérdezték. Szöllősi kérdése a következő volt.
    - Nem gondolt-e arra hazatelepülése után, hogy magyarosítja a nevét?
    Hemingway válasza.
    - Gondolkozott a Szöllősi néven, de annyian utálják ezt a nevet, hogy meggondolta magát.
    /nem pontos idézet, de a lényeg körülbelül ez/

    Very Happy !!! Egyre szimpatikusabb Hemi papa. Remek a humora valóban. Gondolom a Puskás név és a relikviák elbirtoklása van a dolgok mögött. Rémlik mintha a sport főszerkesztője valami cikkben sározta is volna Hemit ,bár ez nem 100%. Ősz végén a Fáyban a Honvéd tulaja éppen mögöttem ült amikor beszélgetett Moldova Gyuri bácsival. Látta ,hogy az öreg nagyon vékonyan van öltözve ezért felajánlotta neki a kabátját.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 24, 2017 4:21 pm

    colocolo írta:

    Ha mi is fel tudnánk mutatni egy aktuális minisztert klub elnökként,mint a Honvéd, nálunk sem lenne gond mekkora épüljön.Egyrészt a mi elnökünk be van betonozva,a poziciójába másrészt nálunk nem is lehet politikus klubelnök.

    Én úgy gondolom ,hogy pl Genzwein alkalmas lenne klubelnöknek és nem azért mondom mert jóban van a vezérrel. Kormányváltás esetén is így gondolnám.
    Akartam kérdezni ,hogy kint voltál e a ZTE elleni meccsen ,de most inkább arról kérdeznélek ,mit tudsz a szakításról? Hallottál valamit, hogy mit kavar már megint GY.T. ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Feb. 24, 2017 10:02 am

    Vasas1969 írta:

    Megtaláltam közben ,hogy mire gondolhatsz.

    "2017/02/23 21:33
    "Két szó: Orbán Viktor."

    George F. Hemingway, a Honvéd tulajdonosa válaszolt így a Sport Plusznak erre a kérdésre: Február 15-i blog-bejegyzésében azt írja, a jelenlegi az elmúlt 10 év legszínvonalasabb magyar futballbajnoksága. Ha elfogadjuk, ezt a minősítést, akkor milyen tényezőknek köszönhető a nívó emelkedése? "

    Némi igazság azért van benne , bár sok mindent lehetne vitatni. Lehet ,hogy a Honvédé 10 ezres lesz még a végén ?




    Ha mi is fel tudnánk mutatni egy aktuális minisztert klub elnökként,mint a Honvéd, nálunk sem lenne gond mekkora épüljön.Egyrészt a mi elnökünk be van betonozva,a poziciójába másrészt nálunk nem is lehet politikus klubelnök.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 24, 2017 7:59 am

    Nem erre gondoltam.
    A sportpluszban Hemingwayt kérdezték. Szöllősi kérdése a következő volt.
    - Nem gondolt-e arra hazatelepülése után, hogy magyarosítja a nevét?
    Hemingway válasza.
    - Gondolkozott a Szöllősi néven, de annyian utálják ezt a nevet, hogy meggondolta magát.
    /nem pontos idézet, de a lényeg körülbelül ez/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 23, 2017 10:21 pm

    Juhos2 írta:Olvastátok milyen humoros Mr. Hemingway /majdnem Szöllősi György/?

    Megtaláltam közben ,hogy mire gondolhatsz.

    "2017/02/23 21:33
    "Két szó: Orbán Viktor."

    George F. Hemingway, a Honvéd tulajdonosa válaszolt így a Sport Plusznak erre a kérdésre: Február 15-i blog-bejegyzésében azt írja, a jelenlegi az elmúlt 10 év legszínvonalasabb magyar futballbajnoksága. Ha elfogadjuk, ezt a minősítést, akkor milyen tényezőknek köszönhető a nívó emelkedése? "

    Némi igazság azért van benne , bár sok mindent lehetne vitatni. Lehet ,hogy a Honvédé 10 ezres lesz még a végén ?


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 23, 2017 7:46 pm

    Juhos2 írta:Olvastátok milyen humoros Mr. Hemingway /majdnem Szöllősi György/?

    Még nem. Az melyik cikk? Ezt láttátok már ? Mit gondoltok róla ?

    Rekordhosszúságú lehet a jövő évi NB I-es bajnokság?

    Akár az is előfordulhat, hogy a 2017-2018-as bajnoki szezonban negyvennégy fordulóra kerül sor az élvonalban.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 410762_rekordhosszusagu_lehet_a_jovo_evi_nb_i_eshttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/410762_rekordhosszusagu_lehet_a_jovo_evi_nb_i_es

    Ez a másik érdekes cikk amit találtam. Azt hiszem 10-15 éven belül nekünk is lesz kínai légiósunk,ha ez megvalósul.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 410584_reszkess_focivilag_kina_otvenezer_akademiat_epithttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/410584_reszkess_focivilag_kina_otvenezer_akademiat_epit

    Más . Vajon a helyszínen is lehet jegyet venni a meccsre szombaton ?

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 5:18 am