Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 09, 2017 6:18 am

    Vasas1969 írta:

    Így van ,de azért tettünk is érte. Majd megnézzük az instat indexet ,ha fent lesz. Nem tudom Te hogy láttad ,de mintha elfogyott volna kondiban a Vidi a 70.perc után ? Kezdtünk erőnlétben föléjük nőni pedig a mieink lábában benne volt a szerdai kupameccs is. Erre le is vette a két futógépünket a bíró a pályáról. Sajnálom Jamest mert az eddigi legjobb meccsét játszotta a Vasasban ,de múltkor is benne volt azért a piros a játékában. Hangyát meg nem tudjuk kivel pótolni . Remili sebe sem a legjobb helyen van . Lehet ő is kihagy 1-2 meccset. Vaskó 5. sárga.  Na de most ne bánkódjunk , olyan kevés okunk volt örülni tavasszal , most végre megtehetjük!  Aki ugrál Angyalföldi !!! bounce

    Én inkább az utolsó pillanatokban elért gólunkra értettem hiszen annyi pontot hullajtottunk el fordítva, hogy végre nekünk is visszaadott valamit. A Videoton nagy neveit végig olvasva sokkal többet vártam tőlük. Gerit szerintem nincs az a csapat aki ne látná szívesen a keretében, de nagyon sokan játszottak kiemelkedően.
    A négy külföldin csodálkoztam, azt gondoltam, hogy James csapatba állításával valamelyik német kikerül a kezdőből. Kleisz remélem ugyanúgy fel lesz építve mint Berecz, mert egyelőre benne van a hiba. Martin tetszett nagyon. Én talán még soha nem láttam ilyen meggyőzően játszani. Saglik teljesen eltűnt, ez bosszantott.
    Az értékelésedet olvasva /Vaskó 5 sárga/, nehogy a csatát megnyertük a háborút elveszítjük jöjjön ezután.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 08, 2017 9:54 pm

    Kilenc emberrel, az utolsó pillanatban győzte le a Vasas a listavezetőt

    Remili bombagólja után Burmeister talált saját kapujába, majd Murka szállította a csattanót.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 418600_videoton_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/418600_videoton_vasas


    Ritka izgalmas és helyenként igen élvezetes mérkőzést láttam. Még akkor is ezt mondanám, ha csak döntetlen lett volna, persze így boldogabb vagyok. A sok kiállítás problémás volt, a Videoton döntetlenre hajtó játékosai kicsit túl színészkedték a meccset. Viszont azt is el lehet mondani, hogy a Vasas ezen a meccsen rúgott három kapufát és három gólt, úgyhogy azt gondolom, megérdemelte ezt a győzelmet, még ha egy kicsit szerencsés volt az utolsó találat – értékelte a mérkőzést a Rangadó.hu állandó szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 08, 2017 9:49 pm

    EDZŐI ÉRTÉKELÉS

    Henning Berg: "Védekezésben és támadásban is többet tudunk ennél"

    A két vezetőedző értékelte a Vidi - Vasas bajnokit.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Henning-berg-vedekezesben-es-tamadasban-is-tobbet-tudunk-ennel-http://www.vidi.hu/2017/04/08/henning-berg-vedekezesben-es-tamadasban-is-tobbet-tudunk-ennel-.html
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 08, 2017 9:24 pm

    Juhos2 írta:Valamit visszaadott abból amit elvett . . . . . a sors. Very Happy

    Így van ,de azért tettünk is érte. Majd megnézzük az instat indexet ,ha fent lesz. Nem tudom Te hogy láttad ,de mintha elfogyott volna kondiban a Vidi a 70.perc után ? Kezdtünk erőnlétben föléjük nőni pedig a mieink lábában benne volt a szerdai kupameccs is. Erre le is vette a két futógépünket a bíró a pályáról. Sajnálom Jamest mert az eddigi legjobb meccsét játszotta a Vasasban ,de múltkor is benne volt azért a piros a játékában. Hangyát meg nem tudjuk kivel pótolni . Remili sebe sem a legjobb helyen van . Lehet ő is kihagy 1-2 meccset. Vaskó 5. sárga. Na de most ne bánkódjunk , olyan kevés okunk volt örülni tavasszal , most végre megtehetjük!  Aki ugrál Angyalföldi !!! bounce
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 08, 2017 8:37 pm

    Valamit visszaadott abból amit elvett . . . . . a sors. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 08, 2017 8:23 pm

    Gratulálok a győzelemhez mindenkinek ! A Csapatnak, a Stábnak, a Szurkolóknak! Dicséret illett mindenkit ! Ki többet, ki kevesebbet , de mindenki hozzátett valamit ehhez a 3 ponthoz. Azt hiszem nagyon jót tesz a játékosok lelkének a mai siker és ez pozitívan hat ki a tavasz további részére . Remélem nem püroszi győzelem lesz a mai és nem végez ki a fegyelmi bizottság bennünket.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 08, 2017 3:21 pm

    A honlapról:
    Oenning: Szívesen játszunk a Videoton ellen

    Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a Videoton elleni várakozásairól, illetve a Magyar Kupa elődöntőjének sorsolásáról.



    A forduló rangadóját játsszuk szombaton a Videotonnal. Mik a várakozásai a mérkőzés kapcsán?

    - Először is mindig jó, ha a listavezetővel játszhatunk, mert akkor nincsenek motivációs problémák, mindenki szeretne bizonyítani ellenük. Szívesen játszom a Videoton ellen, mert egy olyan csapatról van szó, amelyik jó futballt produkál. A Pancho Arénában kifejezetten jók a körülmények, nagyon várjuk a mérkőzést.

    A kupa-továbbjutás adhat-e olyan lendületet a csapatnak, amit kamatoztathatunk a szombati mérkőzésen?

    - Mindenesetre segíthet, főképp a regenerációban, gyorsabban töltődnek fel azok a lemerült akkumulátorok. Persze tudjuk, hogy nehéz hetek állnak még előttünk, főleg az intenzitását tekintve. Egy kipihent csapat ellen fogunk pályára lépni, míg mi a hétközi mérkőzésterhelés után leszünk, remélem, lendületben. A továbbjutással hátszelet kaptunk, így pozitívabban tudunk kiállni a meccsre.

    Sorsoltak a kupában, a Mezőkövesd lett az ellenfelünk. Mit vár ettől a két mérkőzéstől?

    - Alapvetően el kell fogadni azt, amit a sorsolás hozott. Nem vagyok elégedetlen a sorsolást illetően, mivel egy olyan csapat ellen fogunk játszani, amelyikről sok információnk van. Két meccsen dől el a továbbjutás, lesz időnk felkészülni a találkozókra. A cél az, hogy bejussunk a döntőbe. Amelyik csapat eljutott az elődöntőbe, csak ezt tűzheti ki maga elé.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 07, 2017 7:39 pm

    Egy kis múltidézés:



    Persze az első gól érdemes újra megnézni az elejétől.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Watch?v=bYvGJ9INhvwhttps://www.youtube.com/watch?v=bYvGJ9INhvw
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 07, 2017 6:52 pm



    Kovács Dávid első NB2-es gólja az összefoglalóban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 07, 2017 6:45 pm

    A honlapról:
    Van keresnivalónk a Videoton ellen idegenben is

    Az utóbbi mérkőzéseken a kezdőcsapatban számított vezetőedzőnk kanadai válogatott játékosunkra, Manjrekar Jamesre. Középpályásunkat kérdeztük az első Vasasban szerzett góljáról és a válogatottról is.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_2457


    Kezdjük a legaktuálisabbal! Ma eldőlt, hogy a Mezőkövesd lesz az ellenfelünk a Magyar Kupa elődöntőjében. Milyen esélyeink vannak?

    - Nagy öröm, hogy sikerült az elődöntőbe jutnunk, az Újpesttel egy igen nehéz ellenfélen sikerült felülkerekednünk, bízom benne, hogy ez további erőt ad nekünk a folytatásban. Többször játszottunk a Mezőkövesd ellen, az új edzőjükkel is, eddig pozitív a mérlegünk. Célunk nem lehet más, mint bejutni a döntőbe.

    Az Újpest elleni odavágón szerezted meg első gólodat a Vasasban. Elsősorban védekező feladatokat ellátó játékosként mennyire dobott fel a találatod?

    - Természetesen minden labdarúgó számára a gólszerzés nagyon fontos. Védekező játékosként ritkábban kerülök gólhelyzetbe, így külön öröm, hogy épp az egyenlítő gólt sikerült megszereznem első találatként. Úgy érzem, hogy ez adott további lendületet, igyekszem meghálálni az utóbbi meccseken kapott bizalmat.

    Szombaton a listavezető Videotonhoz látogatunk. Mik a várakozásaid a mérkőzéssel kapcsolatban?

    - Bár már nyertünk a Videoton ellen idegenben is az elmúlt időszakban, egy nehéz és hajtós mérkőzésre számítok, igaz, nincs már olyan, hogy könnyű meccs. A legjobbat kell nyújtanunk, és akkor bőven lehet keresnivalónk. Fontos, hogy a saját erényeinkre összpontosítsunk, ez lehet a kulcs a jó szerepléshez. Remélem a korábbiakhoz hasonlóan most is sok szurkolónk jön el, a támogatásuk mindig ad egy pluszt.

    Nemrég játszottál a kanadai válogatottal egy 1–1-es döntetlent Skócia ellen, ahol végig a pályán voltál. Mik a célok mostanában a válogatottal?

    - Szeretnénk kicsit feledtetni a vb-selejtezőket, amelyek során elég szerencsétlen körülmények között estünk ki. Új szövetségi kapitányunk van [a korábban a Tatabányát is edző Octavio Zambrano – a szerk.], nála is szeretnék bizonyítani. A válogatott fő programja idén a júliusban az Egyesült Államokban megrendezendő CONCACAF-aranykupa lesz, ahol szeretnénk jól szerepelni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 07, 2017 3:42 pm

    Juhos2 írta:

    Tényleg. Ma sorsolás volt. Nem innék előre, de teljesíthető küldetés. Jó lenne a kupából még egy kis összeget összeszedni. Nem felforgatni a csapatot őrült költségekkel, de elkölteni egy-két bevethető játékosra.
    Stadion. A vendéget külön kezelném. Talán be sem kellene építeni vagy irodákat tenni azokra a sarkokra. Úgyis lezárják a szomszéd szektorokat. Akkor minek?
    Amit különben elvársz egy stadiontól benne van. Zárt tér, fedett lelátó, rajta a pályán, gyönyörű gyep.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 98833-mk-sorsolas-a-fradi-kapta-a-meglepetescsapatot-nb-i-es-parharc-a-dontoerthttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/206-magyar-kupa-liga-kupa/98833-mk-sorsolas-a-fradi-kapta-a-meglepetescsapatot-nb-i-es-parharc-a-dontoert

    Az a baj ,így hogy  komolyabb ellenfelet kaptunk a kupában a sűrű program miatt gyengébben szerepelhetünk a bajnokságban és valószínűleg   lecsúszunk a 4. hely alá . Hiába verjük ki a Kövesdet , ha a grupiban nem nyerünk , akkor 2 szék közül a pad alá esünk. Sajnos Nyilasi 2 legyet ütött egy csapásra. Evvel ,hogy a Kövesdet húzta nekünk a nehéz sorozat miatt könnyen megelőz minket a fradi míg ők vígan bemasíroznak a kupadöntőbe. Persze ,ha a Budafokot kaptuk volna akkor meg azért aggódnék ,hogy túlságosan elkényelmesedünk a biztosnak tűnő döntő miatt és teljesen leeresztünk a bajnokságban és a döntőre is képtelenek leszünk újra felpörögni .Very Happy Ez most komoly feladat lesz . Most a csapat megmutathatja a nagyságát ,már rögtön szombaton a Vidi ellen.

    Az MTK pályáján az bántja egy kicsit a szemet ,hogy mivel nincs körbezárva ülőhelyekkel olyan mintha levágtak volna az oldalsó lelátók mindkét végéből.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Ápr. 07, 2017 3:14 pm

    Vasas1969 írta:

    Ezen ott voltál e ,vagy hallottál e róla valamit ?

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Egyeztetes-a-szurkolokkalhttp://www.vasassc.hu/hirek/7460/egyeztetes-a-szurkolokkal

    Ha az eredményjelző tábla aljával egy magasságban a betonfalra tettek volna 2 sort olyan páholyszerűen szerintem nem lenne rossz. Onnan még látni is lehetne valamit mert elég magasan van. Mit változtattál volna rajta ,hogy elfogadd a Fáyba ?

    Mindjárt kezdődik a sorsolás az M4-en 7:30-tól. Ha meglátom Nyilasit, akkor jó eséllyel a Kövesdet kapjuk.

    Ki is húzta a Kövesdet nekünk ,ahogy vártam. Sad

    Tényleg. Ma sorsolás volt. Nem innék előre, de teljesíthető küldetés. Jó lenne a kupából még egy kis összeget összeszedni. Nem felforgatni a csapatot őrült költségekkel, de elkölteni egy-két bevethető játékosra.
    Stadion. A vendéget külön kezelném. Talán be sem kellene építeni vagy irodákat tenni azokra a sarkokra. Úgyis lezárják a szomszéd szektorokat. Akkor minek?
    Amit különben elvársz egy stadiontól benne van. Zárt tér, fedett lelátó, rajta a pályán, gyönyörű gyep.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 07, 2017 3:12 pm

    A honlapról:
    Kleisz: Érzem a vezetőedzőnk bizalmát

    A mindig mosolygós, optimista 18 éves játékosunk az elmúlt mérkőzéseken kivívta Michael Oenning vezetőedzőnk bizalmát. Az Újpest elleni továbbjutásról kérdeztük.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_2455


    - Nagyon jól éreztem magam az Újpest elleni visszavágón a pályán - kezdte Kleisz Márk. - Azért is, mert ezúttal nem a szélen kaptam lehetőséget Michael Oenning vezetőedzőtől, hanem középen, ami úgy gondolom, valójában az én posztom. Aztán a második félidő közepén, amikor Beni lejött és Vidus beállt, én kimentem a szélre és a Diarrával kellett megküzdenem, aki egy rendkívül agilis, agresszív, gyors irányváltásokra képes játékos. Nehéz feladat volt az ő semlegesítése, de úgy érzem, hogy ez többnyire sikerült. Szerintem a csapatunk minden tagja nagyszerű munkát végezett az Újpest ellen, és így sikerült továbbjutnunk.

    Ugorjunk vissza még a szombati bajnoki mérkőzésre, amelyen a Debrecen két 100 százalékos gólszerzési lehetőségét akadályoztad meg bevetődéseddel, illetve szereléseddel, és az egyik legjobbunk voltál. Lassan stabil tagja leszel a kezdő tizenegyünknek.

    - Azt azért még nem mondanám, hogy stabil tagja lettem a kezdőcsapatnak, mert minden posztért hatalmas harc folyik. Ezért minden edzésen a maximumot kell nyújtanom. Nem dőlhetek hátra, mert volt két mentésem és néhány találkozón kezdő lehettem. Ráadásul megjegyezném, a hajdúságiak ellen nem voltam teljesen elégedett a teljesítményemmel.

    Tény, hogy láthatóan élvezed Michael Oenning vezetőedzőnk bizalmát. Mennyire fontos ez neked?

    - Nagyon fontosnak tartom, hogy az én esetemben egy fiatal játékos érezze, hogy edzője bátran pályára meri küldeni, és hiszi, hogy az általa kért taktikai feladatokat meg tudja valósítani. Ez esetben nyugodtabban tudok játszani, nem kell stresszelnem, hogyha valamit elrontok, akkor elveszíthetem az edzőm bizalmát. Így azt és úgy tudok játszani, amire képes vagyok. Nekem most az a legfontosabb, hogy fejlődjek, és minél több játéklehetőséget kapjak.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 07, 2017 7:12 am

    Juhos2 írta:Az Mtk pályáról amíg élőben nem látjátok.
    A sínek oldalán valamilyen megfontolásból üzletszerű üvegportálos helyiségek sorakoznak üresen. Minden funkció nélkül pőrén. Szerintem évekig ott fognak állni így.
    A Hungária körúttal párhuzamosan a stadion másik oldalán akkora /VIP/ parkoló lett kiépítve, mint a pálya. Betolhatták volna az épület alá, hogy területet nyerjenek. Persze, ha fontos lett volna nekik.
    Belül. Rendezett.
    A rengeteg üres skybox /ami hazai meccsekre biztos megtelik Very Happy /, illetve az A oldalon lezárt két szektor volt zavaró.

    Ezen ott voltál e ,vagy hallottál e róla valamit ?

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Egyeztetes-a-szurkolokkalhttp://www.vasassc.hu/hirek/7460/egyeztetes-a-szurkolokkal

    Ha az eredményjelző tábla aljával egy magasságban a betonfalra tettek volna 2 sort olyan páholyszerűen szerintem nem lenne rossz. Onnan még látni is lehetne valamit mert elég magasan van. Mit változtattál volna rajta ,hogy elfogadd a Fáyba ?

    Mindjárt kezdődik a sorsolás az M4-en 7:30-tól. Ha meglátom Nyilasit, akkor jó eséllyel a Kövesdet kapjuk.

    Ki is húzta a Kövesdet nekünk ,ahogy vártam. Sad
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Ápr. 07, 2017 4:59 am

    Az Mtk pályáról amíg élőben nem látjátok.
    A sínek oldalán valamilyen megfontolásból üzletszerű üvegportálos helyiségek sorakoznak üresen. Minden funkció nélkül pőrén. Szerintem évekig ott fognak állni így.
    A Hungária körúttal párhuzamosan a stadion másik oldalán akkora /VIP/ parkoló lett kiépítve, mint a pálya. Betolhatták volna az épület alá, hogy területet nyerjenek. Persze, ha fontos lett volna nekik.
    Belül. Rendezett.
    A rengeteg üres skybox /ami hazai meccsekre biztos megtelik Very Happy /, illetve az A oldalon lezárt két szektor volt zavaró.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 06, 2017 8:17 pm

    Juhos2 írta:Tavaly az Újpest is ott játszott, de bárcsak ott tartanánk.
    Nagyon vártam, hogy lőjünk legalább egy gólt. Ha az a szöveg, hogy betömörülnek ellenünk, mert kiismerték a játékunkat.
    Azért az Újpest ellen is ki lehet esni. Szerintem nagy siker így is a győzelem + Vida vissza.
    A góljukért kár nem volt benne az első félidőben. Különös képpen nem izgultam bár szerencsével eltalálhatták volna a kapunkat.
    Rombolónak ott van James. Most szerintem ez a legjobb középpályánk Vidussal együtt.
    Én Gaálban bíztam , hogy megtalálják a többiek egy jó indítással és neki a sebessége is jobban megvan mint a töröknek ,hogy ne érjék utol féltávnál. Szerintem is siker a továbbjutás. Az újpestieknek jóval több pontjuk lenne ,ha nem lett volna annyi sérültjük és a kupameccsekre már a legtöbben visszatértek közülük . James tényleg nem volt rossz .Az ilyen meccseken hasznos amikor védekeznünk kell. A Vidi meccs is ilyen lesz. Nem mi vagyunk ott az esélyesek ,főleg az eddig mutatott játékunk alapján ,de egyszer végre már fordulni kell a szerencsének . Képesnek tartom a gárdát ,hogy kapott gól nélkül lehozza a meccset és elől akár találhatunk gólt is ,ha nem Mohával és Saglikkal akarunk megint kontrázni.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Varga-jozsef-nem-lesz-konnyu-feladat,-de-gyozni-szeretnenk-hazai-palyan-a-vasas-ellen-is-http://www.vidi.hu/2017/04/06/varga-jozsef-nem-lesz-konnyu-feladat,-de-gyozni-szeretnenk-hazai-palyan-a-vasas-ellen-is-.html
    "9 forduló van még hátra a bajnokságból, egyelőre nem mondanám azt, hogy már csupán a Honvéd van velünk versenyben a bajnoki címért" - nyilatkozta honlapunknak Varga József."

    Én is ezt érzem. Ragadjuk meg az utolsó esélyt bármilyen pici is ,ha nem is sikerül ,de legalább a bajnokságban is minimum a 4 között végeznénk a hétvégi sikerrel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 06, 2017 7:55 pm

    Fister Ferenc: "Nekem a Vidi és a Vasas jelent mindent"

    A 77 éves legendával beszélgettünk hosszabban pályafutásáról, élményeiről és csalódásairól, és természetesen a hétvégi piros-kék rangadóról is.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Fister-ferenc-nekem-a-vidi-es-a-vasas-jelent-mindent-http://www.vidi.hu/2017/04/05/fister-ferenc-nekem-a-vidi-es-a-vasas-jelent-mindent-.html


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Fister75-1491347479
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Ápr. 06, 2017 3:52 pm

    Tavaly az Újpest is ott játszott, de bárcsak ott tartanánk.
    Nagyon vártam, hogy lőjünk legalább egy gólt. Ha az a szöveg, hogy betömörülnek ellenünk, mert kiismerték a játékunkat.
    Azért az Újpest ellen is ki lehet esni. Szerintem nagy siker így is a győzelem + Vida vissza.
    A góljukért kár nem volt benne az első félidőben. Különös képpen nem izgultam bár szerencsével eltalálhatták volna a kapunkat.
    Rombolónak ott van James. Most szerintem ez a legjobb középpályánk Vidussal együtt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 06, 2017 2:14 pm

    colocolo írta:
    Ezt ki szenvedtük a tovább jutásnak örülni kell,a játéknak nem annyira.Egy kicsi szerencse a sorsoláskor is jól jönne,mert a Fradit két mérkőzésen nem tudjuk kiejteni.Viszont a döntőben egy mérkőzésen bármi lehet,ott jóval több az esélyünk.

    04.08. Videoton - Vasas
    04.11. Vasas - Újpest
    04.15. fradi - Vasas
    04.22. Vasas - Honvéd
    04.26. Kupameccs
    04.29. Dvtk - Vasas
    05.06. Vasas - Paks
    05.13. Haladás - Vasas
    05.17. Kupameccs
    05.20. Gyirmót - Vasas
    05.27. Vasas - Kövesd
    05.31. Remélt kupadöntő

    Ha nem a Budafokot kapjuk akkor a bajnokságban nem fogunk tudni talpra állni a sűrű program miatt . Félek elúszik még a 4.hely is és hiába találkozunk esetleg a döntőben a fradival ,mert ha kikapunk és nem vagyunk legalább a 4.helyen ,akkor nincs nemzetközi kupa. Nem tudom ,hogy nem lehet e esetleg máshol rendezni a döntőt a grupi helyett Vasas -fradi döntő esetén ?
    Ha nem kicsi ,hanem egy nagy kalap szerencsénk lenne hátvégén Felcsúton talán még akármi is lehetne a végén a bajnokságban is a komoly hátrány ellenére. Ehhez csupán szerencse kell és ,hogy mindenki egyszerre kapja el a fonalat ebben a szűk 2 hónapban. Very Happy Szóval kettős érzések vannak bennem. Hiába , a remény hal meg utoljára.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Ápr. 06, 2017 1:09 pm

    Vasas1969 írta:A honlapról:
    Remili: Remélem, még 3 mérkőzés vár ránk a kupában

    Csapatunk összességében a két mérkőzés alapján jobbnak bizonyult az Újpestnél, így négy év után ismét a Magyar Kupa legjobb négy együttese között vagyunk! Csapatkapitányunkat, Remili Mohamedet kérdeztük a mérkőzésről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_2453


    - Nyílván, a nagy tét, a ránk nehezedő nyomás éreztette hatását a játékunkon. De nem is arra készültünk, hogy mi fogjuk letámadni őket, hanem arra, hogy biztonságos védekezésből végig vigyünk kontratámadásokat. Az első félidőben volt is néhány lehetőségünk, amikből lehetett volna gól. Akár az én kapufámra is gondolhatok. Úgy láttam, hogy a második félidő közepétől egyre inkább átvettük a mérkőzés irányítását, aminek egyik oka az lehetett, hogy ellenfelünknek még nyíltabban kellett támadnia, fogyott az ideje, hogy megszerezhesse a továbbjutáshoz szükséges második gólját.  Másrészt úgy tűnt, hogy az újpestiek a maguk diktálta tempóban egy kissé elfáradtak, így nekünk nagyobb területeink adódtak az ő térfelükön. Nagyot lendített támadásainkon Gaál Bálint beállása is, amivel egyrészt lendületesebbek lettünk, másrészt sikerült neki jó beadásokkal kiszolgálni csapattársait. Harmadrészt tehermentesített engem, és így nem csak én voltam az, aki folyamatosan beindulgatott.
    Pályafutásom során, még soha nem örültem ennyire vereségnek. Nagy a boldogság a csapaton belül is, mert nyár óta erre készültünk, hogy lépcsőről-lépcsőre előbbre jussunk a Magyar Kupában. Még nem vagyunk a végén, és remélem még három mérkőzés vár ránk a sorozatban.
    Adódik a kérdés, kit szeretnék ellenfélnek? Természetesen nem lebecsülve és megsértve a harmadosztályú Budafok gárdáját, mert amit eddig elértek a kupában, az tiszteletreméltó, de a lehetséges ellenfelek közül talán őket választanám és leginkább a Ferencvárost kerülném el.




    04.26.-án lesznek az első meccsek és 05.17.-én a visszavágók az elődöntőben. 05.31.-én a döntő a grupiban az MLSZ adatbankja szerint. Remélem mi ott leszünk ,a fradi viszont nem.
    Ezt ki szenvedtük a tovább jutásnak örülni kell,a játéknak nem annyira.Egy kicsi szerencse a sorsoláskor is jól jönne,mert a Fradit két mérkőzésen nem tudjuk kiejteni.Viszont a döntőben egy mérkőzésen bármi lehet,ott jóval több az esélyünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 06, 2017 11:51 am

    A honlapról:
    Remili: Remélem, még 3 mérkőzés vár ránk a kupában

    Csapatunk összességében a két mérkőzés alapján jobbnak bizonyult az Újpestnél, így négy év után ismét a Magyar Kupa legjobb négy együttese között vagyunk! Csapatkapitányunkat, Remili Mohamedet kérdeztük a mérkőzésről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_2453


    - Nyílván, a nagy tét, a ránk nehezedő nyomás éreztette hatását a játékunkon. De nem is arra készültünk, hogy mi fogjuk letámadni őket, hanem arra, hogy biztonságos védekezésből végig vigyünk kontratámadásokat. Az első félidőben volt is néhány lehetőségünk, amikből lehetett volna gól. Akár az én kapufámra is gondolhatok. Úgy láttam, hogy a második félidő közepétől egyre inkább átvettük a mérkőzés irányítását, aminek egyik oka az lehetett, hogy ellenfelünknek még nyíltabban kellett támadnia, fogyott az ideje, hogy megszerezhesse a továbbjutáshoz szükséges második gólját.  Másrészt úgy tűnt, hogy az újpestiek a maguk diktálta tempóban egy kissé elfáradtak, így nekünk nagyobb területeink adódtak az ő térfelükön. Nagyot lendített támadásainkon Gaál Bálint beállása is, amivel egyrészt lendületesebbek lettünk, másrészt sikerült neki jó beadásokkal kiszolgálni csapattársait. Harmadrészt tehermentesített engem, és így nem csak én voltam az, aki folyamatosan beindulgatott.
    Pályafutásom során, még soha nem örültem ennyire vereségnek. Nagy a boldogság a csapaton belül is, mert nyár óta erre készültünk, hogy lépcsőről-lépcsőre előbbre jussunk a Magyar Kupában. Még nem vagyunk a végén, és remélem még három mérkőzés vár ránk a sorozatban.
    Adódik a kérdés, kit szeretnék ellenfélnek? Természetesen nem lebecsülve és megsértve a harmadosztályú Budafok gárdáját, mert amit eddig elértek a kupában, az tiszteletreméltó, de a lehetséges ellenfelek közül talán őket választanám és leginkább a Ferencvárost kerülném el.



    04.26.-án lesznek az első meccsek és 05.17.-én a visszavágók az elődöntőben. 05.31.-én a döntő a grupiban az MLSZ adatbankja szerint. Remélem mi ott leszünk ,a fradi viszont nem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 06, 2017 11:47 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 05, 2017 11:58 pm

    A honlapokról:
    Oenning: Ez hatalmas siker

    Vezetőedzőnk az Újpest elleni továbbjutás után értékelt.


    Michael Oenning: - Ritka, hogy egy vereség után elégedett lehetek. Ezúttal nem olyan felállásban játszottunk, amit megszokhattak tőlünk, ennek ellenére sokáig olyan mederben folyt a játék, ahogy elképzeltük. Az első félidő vége előtt 10 másodperccel kaptunk egy szerencsétlen gólt, de a második félidőben érett játékot mutattunk, elégedett lehettem a játékosaim hozzáállásával. A végén érezni lehetett, hogy az Újpestnek nincs ereje az újításhoz.  Tavaly ilyenkor fél lábbal már az NB II-ben voltunk, most harmadik helyen állunk a bajnokságban és elődöntősök vagyunk a kupában, ez hatalmas siker. Várjuk a pénteki sorsolást.


    Nebojsa Vignjevic (Újpest): - Jól játszottunk a mai napon, végig nyomtuk az ellenfelünket, talán csak az utolsó 10 percre fogyott el az energiánk. Az első gólt követően is megvoltak a helyzeteink, de sajnos nem tudtuk kihasználni őket, pedig mindent megpróbáltunk. Csalódott vagyok, hogy nem mi jutottunk tovább, ugyanakkor büszke vagyok a játékosaimra, akik végigküzdötték a 90 percet

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 05, 2017 8:03 pm

    Vasas - Újpest Kezdők:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 1163827http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14971/10/1163827.html

    Húúúú! Ez meleg volt ! Gratulálok a csapatnak a továbbjutáshoz! Sajnos a játék az gyenge volt . Gyakorlatilag egy kontrát sem tudtunk végig vinni! Bár Murka sem volt jó ,de inkább Kleiszt vittem volna le a mester helyében mert a gyorsabb Benedeknek több esélye lett volna kapu elé kerülni. Moha és Saglik sebességével nem is lehet kontrázni . Mivel Hangya és Murka sem tudta átjátszani az emberét a 2 szélen, így nem volt sebesség a csapatban és szinte 0 volt a támadójátékunk . Igazán jól senki nem játszott a csapatból. Moha ,Gaál és Manjrekár volt aki talán picit jobb volt az átlagosnál. Hangya mentése nagyon kellett. Nagy is tetszett volna ,ha a gól nem ilyen potyaszagú. Kleisz sok labdát eladott ,picit többet vártam tőle.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 05, 2017 7:19 pm

    Juhos2 írta:

    Ebben a Gera, Leandro, Hajnal féle csapatban én semmi fantáziát nem látok. Még akkor sem, ha a bajnokságban esetleg jobban szerepelnek az elkövetkező időszakban.
    A Telekom székház helyéről inkább annyit, hogy éveken át azt hittem, hogy az a terület egy igazi fradi város lesz.  Racionális beruházásokkal egy nagyon jó helyen lévő területen ami számokban is tudja segíteni a kirakat csapatot. Ehhez képest úgy érzem megint arcul csapták a birkákat. Maradt nekik a fraaadi, fraaadi. De nem érdekel csak az újabb beléjük pumpált állami milliárdokat sajnálom.
    Rólunk. Remélem kicsiben, de nem járunk ugyanígy és legalább a bővitett tervek megvalósulnak, mert a további bővités ugyanez a népbutítás kategória.
    Maximálisan elégedett leszek a csapattal, ha a hátralévő meccseken 1 ponttal többet szerez mint a fradi. Az ezt követő gondolatmeneteddel egyetértek .Valóban ez történt velük. Én is nagyon sajnálom azokat a milliárdokat.
    Attól félek ,hogy nálunk már a 6200 főre bővítés is a népbutítás kategória. Utána már hol akarná bővíteni ? A kapuk mögött szerintem így is túl sok hely lesz. Onnan ráadásul látni sem lehet majd. A sarkok beépítésével sem jutunk olyan helyekhez ahonnan élmény nézni a meccset. Egyedül a főlelátón a VIP helyek elbontása után lehetne bővíteni ,de mivel azt mondják ,hogy a szemközti lelátó is úgy fog eleve megépülni ,hogy bővíthető legyen és mivel ez meg nem , akkor az egészet el kellene gondolom bontani ,ha nagyobbat szeretnénk . Ennél még a lottóötösömnek is nagyobb esélye van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 05, 2017 6:51 pm

    A honlapról:
    Remili: Kettős győzelemmel szeretnénk a négy közé jutni

    Egy hete az Újpest-Vasas kupameccs (1-2) első mérkőzésén álomgólt szerző csatárunk beszélt a visszavágóról.



    - A mai visszavágó találkozón is mindenképpen nyerni szeretnénk. Mivel kedvezőbb helyzetben vagyunk, mint ellenfelünk, ezért úgy vélem, hogy elsősorban a lilákon van nagyobb teher. Az eszünkbe sem jut, hogy tartsuk az eredményt, hiszen az elhibázott taktika lenne. Éppen úgy támadni fogunk az Újpest ellen, mintha 0-0 lenne, és nem volna egygólos előnyünk. Csapatunk mostani balszerencsés bajnoki sorozatában minden siker fontos számunkra, így mindenképpen a továbbjutásért fogunk küzdeni szerda este, mert bizonyos vagyok abban, hogy ez erőt, hitet adhatna nekünk a szombati Videoton elleni bajnoki, és az azt követő nem könnyű sorozat előtt. Továbbra is bízom a csapattársaimban, magamban és abban, hogy már egy esti sikerrel kimászunk a gödörből.

    A Vasas – Újpest MK-negyeddöntő visszavágó 20:30-kor kezdődik a Hidegkuti stadionban.


    Az M4 közvetíti a meccset . Ez jó alkalom a csapatnak ,hogy kárpótolja a drukkereket a vártnál szerényebb tavaszi szereplésért.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Ápr. 05, 2017 6:25 am

    Vasas1969 írta:

    Éppen nézem a zöldek meccsét. Az a baj a diók sem lennének könnyebb ellenfelek a kupában ,bár jussunk előbb tovább . Ez a kövesdi stadion nem rossz ,de azért egy Vasashoz nem méltó. Inkább egy minőségi NB2-es pálya. Persze  még bőven befér az élvonalba a a jelenlegi stadionhelyzetben és ráadásul a miénk sem lesz sokkal jobb . Leginkább a főlelátónkon a VIP alatt lévő kevés sor zavar. Olyan mint a kozármislenyi stadi 7 soros.

    http://mork.rangado.hu/Scopes/rangado2015/var//improxy/RangadoWXGAPicture/27/46/274656_kozarmislenyi_stadion.jpg

    Ha a 10 ezres Vasas stadit takarná el valami még valahogy túlélném. A Honvéd kezdeményezését dicsérték a sportban pár napja. 5700 néző volt a fradi elleni meccsükön. Hozzánk ennyi be sem fér majd sajnos. Sad

    Ez a terv a REAC stadionra viszont nem rossz. Az NB3-ban nem sok ilyen lenne.

    http://epiteszforum.hu/galeria/rakospalota-varosreszkozpont-otletpalyazat-korzo-tervezesi-studio/110360

    Ebben a Gera, Leandro, Hajnal féle csapatban én semmi fantáziát nem látok. Még akkor sem, ha a bajnokságban esetleg jobban szerepelnek az elkövetkező időszakban.
    A Telekom székház helyéről inkább annyit, hogy éveken át azt hittem, hogy az a terület egy igazi fradi város lesz. Racionális beruházásokkal egy nagyon jó helyen lévő területen ami számokban is tudja segíteni a kirakat csapatot. Ehhez képest úgy érzem megint arcul csapták a birkákat. Maradt nekik a fraaadi, fraaadi. De nem érdekel csak az újabb beléjük pumpált állami milliárdokat sajnálom.
    Rólunk. Remélem kicsiben, de nem járunk ugyanígy és legalább a bővitett tervek megvalósulnak, mert a további bővités ugyanez a népbutítás kategória.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 04, 2017 9:20 pm

    Juhos2 írta:Ma ahogy autókáztam, megnyugodva vettem tudomásul, hogy az épülő Telekom székház lassan teljesen eltakarja a ződek stadionját. Újabb pofon a nemzet csapatának. Very Happy Meg kell változtatni a stadion kivilágítását, mert így tévedésből csak az fog odatalálni aki valami vigalmi negyedet keres, de lehet, hogy valaki csak csekket szeretne majd befizetni.
    A 99-es buszon viszont a Paks elleni meccsüket ajánlják a kispestiek.

    Éppen nézem a zöldek meccsét. Az a baj a diók sem lennének könnyebb ellenfelek a kupában ,bár jussunk előbb tovább . Ez a kövesdi stadion nem rossz ,de azért egy Vasashoz nem méltó. Inkább egy minőségi NB2-es pálya. Persze  még bőven befér az élvonalba a a jelenlegi stadionhelyzetben és ráadásul a miénk sem lesz sokkal jobb . Leginkább a főlelátónkon a VIP alatt lévő kevés sor zavar. Olyan mint a kozármislenyi stadi 7 soros.

    http://mork.rangado.hu/Scopes/rangado2015/var//improxy/RangadoWXGAPicture/27/46/274656_kozarmislenyi_stadion.jpg

    Ha a 10 ezres Vasas stadit takarná el valami még valahogy túlélném. A Honvéd kezdeményezését dicsérték a sportban pár napja. 5700 néző volt a fradi elleni meccsükön. Hozzánk ennyi be sem fér majd sajnos. Sad

    Ez a terv a REAC stadionra viszont nem rossz. Az NB3-ban nem sok ilyen lenne.

    http://epiteszforum.hu/galeria/rakospalota-varosreszkozpont-otletpalyazat-korzo-tervezesi-studio/110360
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 04, 2017 7:56 pm

    colocolo írta:
    Már most utol érte Murkát,ami a gól lövést illeti neki több mint egy szezon alatt jött össze ennyi,az is az utolsó mérkőzésén.Én is abban reménykedek hogy kap elég lehetőséget,és élni is fog vele.De mint írtam már,fizikálisan is fel kell építeni még hiányzik róla pár kiló izom.
    Többször is szerepelt a neve a siófoki támadásoknál. Jó ,hogy aktív. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Cegledi-gol-a-93perc-utan---fajo-2-pontot-hagytunk-otthttp://www.bfc-siofok.hu/cegledi-gol-a-93perc-utan---fajo-2-pontot-hagytunk-ott
    1998.02.11.-én született. A következő bajnokságban biztos MLSZ fiatalnak számít majd. Azt azonban nem tudtam ebből sem kisilabizálni ,hogy a 2018-19 -esben is annak számít e ? Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Mlsz-penzek-legiosok-teve-kupaindulok-top-10-nb-i-es-tudnivalo-2512919http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-penzek-legiosok-teve-kupaindulok-top-10-nb-i-es-tudnivalo-2512919
    Ha csak a 2017-18-asban számít annak akkor lehet ,hogy kevés lesz ez az idő a felépítéséhez. Inkább félidőben kellene talán visszahozni 2018 elején és tavasszal már számíthatnánk rá. A 18/19-es szezonban fix helye lehetne a csapatban MLSZ fiatalként. Addig még biztosan változnak az MLSZ szabályai is. A mostaniak szerint szerencsére 4.ként is indulhatunk ,ha nem mi ,hanem a fradi nyerné a kupát és persze nem végeznénk hátrább a 4.-nél. Sajnos a jelenlegi forma az egyikre sem garancia.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Ápr. 04, 2017 5:43 pm

    Ma ahogy autókáztam, megnyugodva vettem tudomásul, hogy az épülő Telekom székház lassan teljesen eltakarja a ződek stadionját. Újabb pofon a nemzet csapatának. Very Happy Meg kell változtatni a stadion kivilágítását, mert így tévedésből csak az fog odatalálni aki valami vigalmi negyedet keres, de lehet, hogy valaki csak csekket szeretne majd befizetni.
    A 99-es buszon viszont a Paks elleni meccsüket ajánlják a kispestiek.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 6:33 am