Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 21, 2017 1:09 pm

    Megküzdött, de nyert a Vasas Gyirmóton        VIDEÓ 

    A bronzéremért harcoló Vasas küzdelmes mérkőzésen egygólos győzelmet aratott a sereghajtó, és már biztos kieső Gyirmót otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 32. fordulójában.



    http://www.m4sport.hu/2017/05/20/megkuzdott-de-nyert-a-vasas-gyirmoton/#
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Május 21, 2017 6:36 am

    Álmaim fordulója. Kövesd marad. Valamelyik nagy arc kiesik. A lesajnált Vasas meg sok-sok év várakozás után megérkezett. Visszaadta a hitem, hogy kicsik is megnőhetnek, ha méltó vezetéssel rendelkeznek. Köszönöm Jámbor úrnak, meg a mellette álló szűk stábnak, hogy ezt lehetővé tették.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 20, 2017 9:56 pm

    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/424828_gyirmot_vasas


    Michael Oenning vezetőedző értékelése:

    Büszke és boldog vagyok, hogy a Vasas FC csapatának sikerült ebben a bajnokságban nemzetközi kupaszereplést érő helyezést elérnie. A mérkőzés előtt tudtuk, hogy egy nagyon jól szervezett csapat ellen fogunk játszani és ez be is igazolódott. A korai gólunk megnyugtatta a csapatot és akkor sem vesztettük el a hitünket, amikor a Gyirmót FC Győr kiegyenlített. Jó mérkőzést játszottunk és ez egyben az ellenfelünk dicsérete is, de úgy gondolom, hogy végeredményben megérdemelten nyertünk. Jó hangulatú lesz a visszautazás Budapestre.

    Urbányi István vezetőedző értékelése:

    Gratulálok a Vasasnak az egész éves teljesítményéhez, mert üde színfoltja volt ennek a bajnokságnak. A mai nyílt mérkőzés volt. Ismét hű tükörképe volt az egész szezonunknak. Az egyenlítésünk után Bojovicnak volt gólhelyzete, amelyet ha kihasználunk, eldönthette volna a mérkőzést. Utána pedig egy apróbb hibánkat a Vasas azonnal kihasználta és ezért jó csapat. Azok a különbségek sokszor nem voltak érzékelhetőek, hogy a Vasas jövőre az Európa Ligában a Gyirmót, pedig az NB II-ben indulhat. Szalánszki kiállítását nem érzem teljesen indokoltnak, mert az eset nem volt szándékos és egy fiatal játékosról van szó. Emelt fővel búcsúztunk a hazai közönségtől, akiknek köszönjük a biztatást.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 20, 2017 8:37 pm

    Juhos2 írta:Még fel sem fogtam. Elértük az Euroligát. Hihetetlen.
    Ez a hét megint ünnepi, emlékezetes esemény a Vasas drukkerek táborában.
    Építkezhetünk tovább.
    Gratulálok a csapatnak! Már csak kettőt kell nyerni! Nincs mese ,intézni kell a szabit a nemzetközi kupameccsre is. Valószínűleg június 29.-én lesz az első meccs. Sajnos Berecz gólját nem láttam ,még végén amikor a gólokat mutatták akkor is megfagyott újra a kép. Viszont mintha az aki ugrál előtt egy perccel Téged mutatott volna a kamera. Már persze ,ha egyáltalán ott voltál ? Remélem valóban tudunk építkezni és komoly erősítést jelentő játékosokat tudunk igazolni és a fiatalok is szépen fejlődnek tovább.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 20, 2017 8:14 pm

    Még fel sem fogtam. Elértük az Euroligát. Hihetetlen.
    Ez a hét megint ünnepi, emlékezetes esemény a Vasas drukkerek táborában.
    Építkezhetünk tovább.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 20, 2017 5:07 pm

    Gyirmót - Vasas


    Kezdők:http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/32/1141367.html


    Remélem Vaskó nélkül is bírunk az égimeszelőikkel.

    ÉLŐ:
    http://www.m4sport.hu/2017/05/20/itt-nezheti-eloben-a-gyirmot-vasast/#
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 20, 2017 11:58 am

    Juhos2 írta:

    Kölcsön kellene kérni Hemingway-t pár ötlet erejéig. Legalább a kerületben pár hirdetés busz, óriásplakát Vasas szemszögből.
    Egyszer beszéltem valakivel, amikor Markovits a pályára akarta küldeni a 105-ös buszt. Very Happy  Nagyon kiakadt. A pályára? Valami jobb ötlet kellene.
    A busz tett volna még igazán jót a pálya talajának.scratch Csak azt nem értem miért hivatkozik akkor arra az elnök ,hogy drága a létesítmények üzemeltetése és ezért akar kisebb stadit. Ilyen szenzációs ötletekkel valóban drága. Sad

    Mondjuk a reggeli edzés után a játékosok párosával bemehetnének a kerület iskoláiba. Pár nagyobb munkahelyet is célba vehetnének. A Vasas szakszervezet is megérne egy látogatást és a polgármester úr is bizonyíthatná Vasas drukkerségét. Persze mehetne a plakátolás is (még a többi szakosztály kerületeiben is) , a játékosok is vihetnének magukkal párat az iskolákba és munkahelyekre. Remélem a Kubalás gyerekek is ott lesznek. Most kialakulhatna az érzelmi kötödésük a Vasas iránt. Minden faszbukos drukkertársunknak mehetne egy email az Fc-től ahol jelzik neki ,hogy szükség van rá 31.-én és 27.-én is.
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Szomb. Május 20, 2017 11:26 am

    Juhos2 írta:

    Kölcsön kellene kérni Hemingway-t pár ötlet erejéig. Legalább a kerületben pár hirdetés busz, óriásplakát Vasas szemszögből.
    Egyszer beszéltem valakivel, amikor Markovits a pályára akarta küldeni a 105-ös buszt. Very Happy  Nagyon kiakadt. A pályára? Valami jobb ötlet kellene.

    Mi vagyunk a pályaválasztók, elvileg a jegyek harmada jár.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 20, 2017 10:18 am

    Vasas1969 írta:
    Félek én is ettől. Írtam is ,hogy van egy visszatartó ereje a fradi pályának. Mindenkinek vannak rossz emlékei a szurkolóikról. Jó lenne azért tudatosítani a Kövesd elleni meccsen a nézőkben mekkora szükség lenne rájuk a döntőben. Egyszer mindenkinek ki kell próbálni milyen a grupiban. Smile
    A lilák tavaly 6000 voltak. Az a baj az 1500-2000 néző a részünkről nem fog ösztönzőleg hatni Markovitsra. Pedig én is tartok tőle ,hogy nem tapossuk egymás lábát a jegyekért.

    Éppen ezért mozgósítani kell minden helyen és fórumon ,hogy minél többen érezzék úgy ,hogy ott kell lenniük !



    Azért jó lenne normális helyről nézni a meccset és nem a kapu mögül vagy a sarkokról.

    Kölcsön kellene kérni Hemingway-t pár ötlet erejéig. Legalább a kerületben pár hirdetés busz, óriásplakát Vasas szemszögből.
    Egyszer beszéltem valakivel, amikor Markovits a pályára akarta küldeni a 105-ös buszt. Very Happy Nagyon kiakadt. A pályára? Valami jobb ötlet kellene.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 20, 2017 8:46 am

    Juhos2 írta:

    Nagy szívfájdalmam, hogy a fradihoz nagyon kevesen járunk. /mondjuk meg tudom érteni, ha valaki nem kiváncsi a zöldekre, de akkor is/
    Szerintem most se leszünk sokan. /max. 1500-2000?/
    Félek én is ettől. Írtam is ,hogy van egy visszatartó ereje a fradi pályának. Mindenkinek vannak rossz emlékei a szurkolóikról. Jó lenne azért tudatosítani a Kövesd elleni meccsen a nézőkben mekkora szükség lenne rájuk a döntőben. Egyszer mindenkinek ki kell próbálni milyen a grupiban. Smile
    A lilák tavaly 6000 voltak. Az a baj az 1500-2000 néző a részünkről nem fog ösztönzőleg hatni Markovitsra. Pedig én is tartok tőle ,hogy nem tapossuk egymás lábát a jegyekért.

    Éppen ezért mozgósítani kell minden helyen és fórumon ,hogy minél többen érezzék úgy ,hogy ott kell lenniük !

    Azért jó lenne normális helyről nézni a meccset és nem a kapu mögül vagy a sarkokról.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 20, 2017 8:16 am

    Gyirmót - Vasas

    Látótávolságban Európa



    https://digitalstand.hu/olvaso/69851#3
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 20, 2017 12:56 am

    Vasas1969 írta:
    Nagyon igaz amiket írtál. Sajnos a Paks és Gézáék már nem esnek ki és talán a lilák sem . Mindhárom csapat sokat tett azért ,hogy 2 forduló múlva ne kelljen újra díszsorfalat állni a kövesdi csapatnak. Azért remélem nem mi leszünk az a nagy múltú, akinek borsot törnek az orra alá és abban is bízom ,hogy Csanádék ellen 50 százalékosra javítjuk a mérlegünk.
    Moha legalább 10 ezer nézőt remél. Mennyi lesz ebből vajon Vasas drukker ? Kár ,hogy nem került hétvégére a kupadöntő , biztosan több néző lett volna.

    Nagy szívfájdalmam, hogy a fradihoz nagyon kevesen járunk. /mondjuk meg tudom érteni, ha valaki nem kiváncsi a zöldekre, de akkor is/
    Szerintem most se leszünk sokan. /max. 1500-2000?/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 19, 2017 9:58 pm

    Többet kereshet a Fradi vagy a Vasas, mint az NB I bajnoka - itt vannak az összegek

    Ennyit kereshet a Honvéd, a Vidi, a Fradi és a Vasas - a kupagyőzelem és a bronz többet érhet együtt a bajnoki aranynál.



    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/99845-tobbek-kereshet-a-fradi-vagy-a-vasas-mint-az-nb-i-bajnoka-itt-vannak-az-osszegek#


    Holnap nyerni kell Gyirmóton az első százashoz. Minden forint jól jön az FC-nek. Dupla boldogság ,ha ezt a fraditól vesszük el.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 19, 2017 9:51 pm

    A honlapról:
    Hangya: Gyirmóton nekünk kell diktálni az iramot

    A Mezőkövesd elleni, 5-0-ra megnyert kupaelődöntő méltó záróakkordjaként tekinthetünk Hangya Szilveszter 86. percben szerzett góljára, amivel be is állította a végeredményt. "Zét" kérdeztük a mérkőzésről, a kupadöntő fontosságáról, illetve előre tekintettünk a Gyirmót elleni bajnokira is.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Pic2_2529


    Gratulálunk a döntőbe jutáshoz! Legtöbbeteknek ez lesz az első kupadöntője. Mi kavarog ilyenkor egy játékos gondolataiban?

    - Nagyon boldog vagyok, főleg, hogy nem játszottam még semmilyen döntőt. Mindannyiunk számára egy fontos mérföldkő volt a döntőbe jutás, így persze az öröm mindenkinél tapasztalható. Izgatott is vagyok és remélem, hogy sikerrel tudjuk zárni ezt a kupakiírást a Ferencváros legyőzésével.

    Egyértelmű eredmény született ezen a mérkőzésen, ami jól is indult.

    - Örülök annak, hogy ilyen hamar vezetést tudtunk szerezni, így nyugodtabban tudtunk játszani az egész meccsen. Ez látszott a csapaton is. Szerencsére a végén már-már gálameccs lett belőle, de azért voltak kisebb hibáink, amiket ki kell javítani. Talán ez annak is volt köszönhető, hogy nagyobb arányú vezetésünk után a figyelmünk néhol kissé kihagyott. Bízom abban, hogy éles helyzetben ez nem fog előfordulni.

    A meccs utolsó gólját éppen te szerezted a 86. percben egy jó ütemben, váratlanul lepasszolt szabadrúgást követően. Ez már a felszabadultság jele volt?

    – A mérkőzés vége felé már többet vállalt be mindenki, mint amennyit egy kiélezett helyzetben tett volna. Ilyen körülmények között ezek általában jól is szoktak elsülni. Most is így történt. A gólomnál üresen kaptam a labdát Mohától. Ezt előtte megbeszéltük, mert láttam, hogy a sorfalnál nem nagyon figyelnek az ellenfél játékosai. Kértem, hogy tegye le, aztán ellövöm. Hála az égnek jól találtam el, így a többiek mellett én is tudtam gólt szerezni.

    Sok idő az ünneplésre nincs, hiszen szombaton jön a következő bajnoki a Gyirmót ellen, amely ellen nem olyan jó a mérlegünk. Mi kell a győzelemhez ellenük?

    – Ugyanúgy kell játszanunk, mint Mezőkövesden, nekünk kell diktálnunk az iramot. Amennyiben mi járatjuk a labdát és sokat mozgunk, akkor úgy gondolom, hogy mi leszünk a győztesek Gyirmóton is. Ezzel ugye közelebb kerülnénk a dobogóhoz is, ami egy óriási eredmény lenne nekünk az előző bajnoksághoz képest.

    Annak lehet-e bármilyen szerepe, hogy a Gyirmótnak nincs veszítenivalója?

    – Szeretnék ők is megmutatni, hogy itt voltak az NB I-ben és nem véletlenül. Volt egy szerencsétlen sorozatuk, ami miatt nem tudtak bent maradni. Több olyan alkalom is előfordult, amikor vezetést szereztek, de nem tudták azt megtartani. Szerintem úgy fognak felmenni a pályára, mintha nem estek volna ki, emiatt pedig egy jó meccsre van kilátás, aminek a végén remélem, mi leszünk a győztesek.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 19, 2017 11:05 am

    Megragadnák az esélyt


    https://digitalstand.hu/olvaso/69849#2


    Én is úgy láttam ,hogy Máté kondija kezdett elfogyni a 2. félidőben. Viszont nagyon örvendetes volt ,hogy játékba lendült. A legjobb teljesítményét nyújtotta tavasszal. A kondin meg a hátralévő időben is lehet még javítani. 120 perces csata esetén majd bejön James ,ha elfáradt. Szintén örömteli ,hogy ekkora érdeklődés van a kupadöntő iránt az ismerősi körében. Titkon 6 ezer Vasas drukkerben bízom ,a fradi pálya vissza tartó ereje és a hétköznap ellenére. Bár a Szusza-beli nézőszámokat látva 3-4 ezer a realitás ,pedig a 6 ezernél több piros-kék jelenléte megkérdőjelezhetetlenné tenné a nagyobb stadi szükségességét már az első körben. Nem mellesleg méltó buzdítást adhatna a csapatnak .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 19, 2017 12:02 am

    Juhos2 írta:

    Sajnáltam a Mezőkövesdet. Na nem az elnöküket  vagy a /szétesett/ csapatot, hanem az olyan fanatikusaikat, mint amilyenek mi vagyunk.
    Hányszor éltünk át mi is  valami hasonlót?
    Kemény meccseik jönnek, törhetnek még borsot  valamelyik nagymúltú orra alá. Ha bent maradnának talán egyszerűbb volna a következő év a számunkra. Mostanában olyan kellemes ellenfelek nekünk. Very Happy
    Nagyon igaz amiket írtál. Sajnos a Paks és Gézáék már nem esnek ki és talán a lilák sem . Mindhárom csapat sokat tett azért ,hogy 2 forduló múlva ne kelljen újra díszsorfalat állni a kövesdi csapatnak. Azért remélem nem mi leszünk az a nagy múltú, akinek borsot törnek az orra alá és abban is bízom ,hogy Csanádék ellen 50 százalékosra javítjuk a mérlegünk.
    Moha legalább 10 ezer nézőt remél. Mennyi lesz ebből vajon Vasas drukker ? Kár ,hogy nem került hétvégére a kupadöntő , biztosan több néző lett volna.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Május 18, 2017 10:41 pm

    Vasas1969 írta:Remélem azok a régi alvó Vasas drukkerek akik régóta nem követik figyelemmel kedvenc csapatukat erre az összecsapásra ültek a tévé elé. Ettől a játéktól (függetlenül ,hogy több embert pihentetett a Kövesd) újra elkezdhetett dobogni bennük a Vasas szív. A mai játékunk jó propagandája volt a labdarúgásnak a semleges nézők körében is. Örömteli ,hogy Vida ,Saglik ,Hangya és Ádám önbizalmának is jót tehetett a mai meccs. Hibák persze ma is voltak ,de 5-0-nál evvel ki foglalkozik.
    Annak azért örülnék ,ha Kövesd nyerne a Paks ellen és bent is maradna avval a meccsel ,mert félő ,hogy szétrúgnának éles meccsen bennünket a kupadöntő előtt.

    Sajnáltam a Mezőkövesdet. Na nem az elnöküket  vagy a /szétesett/ csapatot, hanem az olyan fanatikusaikat, mint amilyenek mi vagyunk.
    Hányszor éltünk át mi is  valami hasonlót?
    Kemény meccseik jönnek, törhetnek még borsot  valamelyik nagymúltú orra alá. Ha bent maradnának talán egyszerűbb volna a következő év a számunkra. Mostanában olyan kellemes ellenfelek nekünk. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 18, 2017 4:59 pm

    Remili: Óriási motiváció számunkra a kupagyőzelem

    Remili Mohamed a Mezőkövesd elleni kupaelődöntő visszavágóján ugyan nem lőtt gólt, de egy frappáns gólpasszt és egy sistergős felső kapufát jegyzett, mindkettőt szabadrúgásból.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_oriasi_motivacio_szamunkra_a_kupagyozelem-2527
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 18, 2017 4:55 pm

    A honlapról:
    Berecz: Megkoronázhatjuk a szezonunkat

    Berecz Zsombor a Mezőkövesd elleni kupaelődöntő 4. percében szerzett fejesgólja megadta az alaphangját a találkozónak, amely végül Vasas-gálává alakult.



    Rendkívül fontos gólt szereztél. Hogyan emlékszel vissza rá?

    - Észrevettem, hogy már Máté lábán van a labda és próbáltam mélységből beindulni. Jó ütemben kaptam a labdát. Észleltem, hogy a kapus kimozdult a kaputól 7 méterre, sőt megtorpant, így a hosszúba sikerült befejelnem.

    Gólod meghatározó volt a meccs kimenetele és a továbbjutás szempontjából.

    - Így is terveztük, hogy minél hamarabb gólt szerezzünk. Ez megnyugtatott minket. Tudtuk, hogy ezzel közelebb került a továbbjutás, hiszen nem éreztük azt, hogy ellenfelünk képes lehet 4 gólt szerezni.

    A lelkednek jót tett ez a találat a Haladás elleni kihagyott büntető után?

    - Természetesen minden megszerzett gól jót tesz, sikerélmény és önbizalom növelő. Az elhibázott büntető egyértelműen rosszul esett abban a pillanatban, de nem szabadott túl sokat rágódnom ezen. Muszáj volt túllépnem rajta, hogy tudjak koncentrálni már erre a kupaelődöntőre.

    Mit jelent számodra, hogy bejutottunk a Magyar Kupa fináléjába?

    - Nekem egy óriási dolog, mivel ez lesz pályafutásom első döntője. Nagy reményekkel várom a döntő mérkőzést. Remélem, számunkra jól sikerül majd és azzal megkoronázzuk ezt a kupaszezont.

    Az idősebb játékosaink, akik már játszottak kupadöntőt - Debi, Kuli, Polekszics, Vasi - meséltek-e élményeikről nektek?

    - Annyit mondtak, hogy egy rendkívül felemelő érzés, és semmivel össze nem hasonlítható atmoszférája van egy kupadöntőnek.

    Mit gondolsz arról, hogy ellenfelünk, az FTC hazai pályáján kell játsszuk a döntőt?

    - Nyilvánvalóan ez a Fradinak előny lesz, bár az utóbbi két Groupamában tett vendégeskedésünk alkalmával győztesen hagytuk el a pályát. Miért ne történhetne ez így a kupadöntőn is. Másrészt úgy tudom, hogy a Ferencváros szurkolói ugyanannyi jegyet kapnak majd, mint a mieink. Így élvezhetjük nagyszerű szurkolótáborunk támogatását. Ezúton köszönöm meg a Mezőkövesden hazai hangulatot teremtő több száz drukkerünk fantasztikus buzdítását.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 18, 2017 2:52 pm

    Mezőkövesd - Vasas

    Fociztak egy jót



    https://digitalstand.hu/olvaso/69847#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 18, 2017 7:33 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 10:33 pm

    Remélem azok a régi alvó Vasas drukkerek akik régóta nem követik figyelemmel kedvenc csapatukat erre az összecsapásra ültek a tévé elé. Ettől a játéktól (függetlenül ,hogy több embert pihentetett a Kövesd) újra elkezdhetett dobogni bennük a Vasas szív. A mai játékunk jó propagandája volt a labdarúgásnak a semleges nézők körében is. Örömteli ,hogy Vida ,Saglik ,Hangya és Ádám önbizalmának is jót tehetett a mai meccs. Hibák persze ma is voltak ,de 5-0-nál evvel ki foglalkozik.
    Annak azért örülnék ,ha Kövesd nyerne a Paks ellen és bent is maradna avval a meccsel ,mert félő ,hogy szétrúgnának éles meccsen bennünket a kupadöntő előtt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 9:03 pm

    Juhos2 írta:Reszkess Fradi!! Very Happy
    Na úgy néz ki lehet ,hogy mégis csak fel kell menni Pestre a hónap utolsó szerdáján. Mondjuk a Gyirmót meccs még elveheti a kedvemet. Mennyivel másabb a játék ,ha van egy gyors csatár a csapatban. Nem csak totyogunk elől. Legjobban Vida játékának örülök . Nagy szükség lesz egy jó Vidára a fradi ellen.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Május 17, 2017 8:10 pm

    Reszkess Fradi!! Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 1:20 pm

    Békéscsaba 1912 Előre – BFC Siófok


    http://www.1912elore.hu/transfer/20170514_elore_siofok_osszefoglalo.mp4?_=1

    Nálam csak a képpel és a hanggal van probléma a videónál. Sad
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 1:16 pm

    Juhos2 írta:

    Ha Csani hozzájuk kerül, a következő szezonban az egy pont se lesz meg. Én Dunaszerdahelyre adnám. Very Happy

    Ha már Dunaszerdahely akkor esetleg játékoscsere is lehetne ,hisz ott játszik egykori középhátvéd kiszemeltünk Kocsis Gergő . Aki néhány hete épült fel a sérüléséből ,de azóta csak 136 percet játszott még a bajnokságban. Nem tudom képes lenne e Korcsmárt pótolni. Felnőtt szinten még nem sokat tett le az asztalra. A gyirmóti Bojovicnak elég jó mutatói vannak ,ha hétvégén ott leszel írhatnál véleményt róla. Bár Zsolti pótlását még náluk is jobb játékossal kellene megoldani.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 12:58 pm

    Magyar Kupa: Mezőkövesd vs. Vasas – Edzői hitvallás: „Az ember merjen nagyokat álmodni…”

    Mezőkövesd – Szerda 20 órától (M4) Mezőkövesd Zsóry FC – Vasas Magyar Kupa-elődöntő-­visszavágó.



    http://www.boon.hu/magyar-kupa-mezokovesd-vs-vasas-edzoi-hitvallas-az-ember-merjen-nagyokat-almodni/3484079


    Hát én ezt a várható kövesdi kezdőt egyáltalán nem nevezném tartalékosnak. " Tujvel – Farkas, Balogh, Fótyik, Dinjar – Egerszegi – Paulejvic, Tóth B., Molnár – Diallo, Veselinovic "
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 12:46 pm

    A honlapról:
    Remili: Óriási tett lenne döntőt játszani

    Kényelmesnek tűnő helyzetből várjuk a Mezőkövesd elleni kupaelődöntő visszavágóját: kétgólos előnnyel indul a csapatunk útnak, amely ebben a szezonban nem kapott még gólt a Mezőkövesdtől.


    Csapatkapitányunkat, Remili Mohamedet kérdeztük a várakozásairól.

    Tizenegy év után juthatunk be újra a kupadöntőbe. Előnnyel indulunk, de mindettől függetlenül mire kell figyelni majd a Mezőkövesd ellen?

    – Egy kupaelődöntőn mindenre kell figyelni. Helyzetünkben addig mindenképpen, amíg nincs megnyugtató előnyünk, amivel be tudjuk biztosítani a továbbjutást. A Mezőkövesd érdekes helyzetben van. Ők egy igen fontos bajnoki meccs előtt vannak. Nem lenne meglepő, ha emiatt nem a vélt legerősebb csapatukkal lépnének pályára ellenünk. Így viszont olyan játékosok kerülhetnek előtérbe, akik bizonyítani akarnak az új vezetőedzőnek: helyük van a kezdő tizenegyben. Így nem szabad azzal foglalkoznunk, hogy milyen felállásban játszanak majd, hanem csupán arra, hogy a mérkőzést irányítva vezetést szerezzünk. Ebben az esetben ellenfelünknek ugyanis négy gólt kellene rúgnia.

    Motiváció terén gyaníthatóan nincs probléma így a kupadöntő kapujában.

    - Szerintem nincs, én is nagyon várom már, hogy kupadöntőt játszhassak, karrierem során eddig erre ugyanis nem volt még lehetőségem. A fiatal és az idősebb játékosaink számára is egy óriási dolog lehet, ha sikerülne a döntőbe jutás. Mindent meg fogunk tenni a mérkőzésen annak érdekében, hogy el is érjük ezt az eredményt.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_cel_egyertelmuen_a_donto-2523
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Május 17, 2017 11:23 am

    Vasas1969 írta:Magyar Kupa ,elődöntő Mezőkövesd - Vasas

    A bizonyítási kényszer ereje



    https://digitalstand.hu/olvaso/69845#2


    A gyirmóti kis cikkben azt írják Novák Csanádot csábítja a Haladás. http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/424158_gyirmoti_jatekosokat_igazol_a_haladas Itt már meg is egyezett a szombathelyiekkel ,pedig szerintem még 1 évig szerződése van velünk.

    Ha Csani hozzájuk kerül, a következő szezonban az egy pont se lesz meg. Én Dunaszerdahelyre adnám. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 17, 2017 7:45 am

    A Vasas kapusa, Nagy Gergely lesz az utánpótlás-fesztivál fővédnöke

    ABONY » Valódi futballhangulat vár az ifjakra. Lesznek, akik dobolnak, míg mások a görögtűzre figyelnek, és a helyiek abban is bíznak, hogy lesznek, akik a góllövésre figyelnek. Május 21-én, vasárnap 10 órától egész napos utánpótlás-fesztiválra kerül sor Abonyban, ahol a házigazda U16-os és U14-es csapatára fontos bajnokik várnak helyre, tétre, befutóra.



    http://fociakobon.cafeblog.hu/2017/05/15/a-vasas-kapusa-nagy-gergely-lesz-az-utanpotlas-fesztival-fovednoke/

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 7:47 am