Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 5:52 pm

    Juhos2 írta:

    Nem maradtunk összefoglaló nélkül. Kell nekünk ez a Király torna?
    A felkészülés alatt egyelőre várakozás felett szerepelnek a magyar csapatok. Emlékszem amikor ez a Ried kiverte a détáris fradit. Na az is egy döbbenet volt.
    Bocsánat tévedtem. Az Innsbruck volt. Kettős győzelemmel. /3:0, 2:1/
    Az Mtk-t ejtette ki a Ried.
    Látom sikerült lemondanod a tornát.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/megsem_veszunk_reszt_a_kiraly_kupan-2612

    A tegnapiról még annyit ,hogy 90 perces letükrözése volt a bajnoki szezonunknak. Ott is nyerő helyzetből sikerült elbukni a dolgokat és csak saját magunkat okolhatjuk érte. A bajnokságban és tegnap is ott volt a lehetőség ,de engedtük kicsúszni a markunkból. Az a baj az EL párharcban a 2.hely semmit sem ér. Akármit is mondanak egyesek ,de a kupadöntőben és tegnap is elfogyott az erőnk a végére ,az ellenfél jobban bírta. Bár az izraeli melegben ez várható volt . A többség így is nagyon nagyot hajtott ,amiért dicséret illeti őket a végétől függetlenül.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jún. 30, 2017 5:33 pm

    Vasas1969 írta:

    Többet reméltem. Kis túlzással a faluban is lettünk volna ennyien ,ha a helyi csapat EL meccset játszik. Nagyon remélem ,hogy lehet mert Vaskó egyedül kevés lesz ,ha tud egyáltalán játszani. Ugyanezt érzem én is .Már fogalmaztam ,hogy visszaugrottunk 60 évet az időben ,de sajnos a végére visszakerültünk a mai valóságba. Először Mexikó jutott az eszembe ,de ez inkább a Mocsai csapat franciák elleni meccse volt az olimpián ,az volt ennyire hihetetlen.
    Estére ,ha lesz fent teljes meccs megnézem ,hogy reálisabban lehessen értékelni.

    6 órakor voltunk ötvenen a csarnokban. Nem lett volna jó kép.
    Vaskó felmegy középre a végén. Very Happy
    Azért azt jól megéreztem, hogy ez Király kupa nem kéne.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 4:33 pm

    A honlapról:
    Oenning: Vissza kell találni a pozitív irányba

    Vezetőedzőnk értékelte a Beitar elleni mérkőzést.


    Michael Oenning:  - Ha csak az eredményt nézzük, akkor persze csalódott vagyok, hogy vesztettünk. Koncentráltan játszottunk, 87 percig vezettünk. Hátrányból fordítottunk, sok helyzetünk volt és a végén visszahoztuk a Beitart a mérkőzésbe. A második Beitar-gól után elvesztettük koncentrációnkat.

    Sajnálatos a kialakult eredmény, amiben talán közrejátszott a magas hőmérséklet, a rutintalanságunk, de ez magyarázkodásnak tűnne. Számomra ez egy fejlődési kérdés is, hogy gyorsan tudunk-e ebből tanulni, vagy sem. Jelenleg csalódottak vagyunk, de most megtapasztaltuk, hogy milyen egy nemzetközi mérkőzés.

    Nem omlott össze a világ. A visszavágón otthon játszunk fantasztikus szurkolóink előtt és nyerni kell a továbbjutáshoz. El kell fogadni, hogy vereséget szenvedtünk, de ki kell elemezni a meccset, amire egy hetünk van. Fontos, hogy ne maradjanak sokáig negatív gondolataink. Vissza kell térni a pozitív irányba, ez eddig jól ment, amikor vereséget szenvedtünk.

    Benayoun beállítása sokat számított ellenfelünknél, a gólja, a mélységi passzai döntőek voltak. Ennek ellenére illik megnyerni egy olyan meccset, amelyen a 87. percben 3-1-re vezetsz

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 8:15 am

    Juhos2 írta:

    150-200.
    A jövő hétre még lehet változtatni a kereten?
    Felkapta volna mindenki a fejét a Vasas sikerén,  most meg mindenki lesajnál és rajtunk röhög. Ehh. Majd ezen is túl leszünk.

    Többet reméltem. Kis túlzással a faluban is lettünk volna ennyien ,ha a helyi csapat EL meccset játszik. Nagyon remélem ,hogy lehet mert Vaskó egyedül kevés lesz ,ha tud egyáltalán játszani. Ugyanezt érzem én is .Már fogalmaztam ,hogy visszaugrottunk 60 évet az időben ,de sajnos a végére visszakerültünk a mai valóságba. Először Mexikó jutott az eszembe ,de ez inkább a Mocsai csapat franciák elleni meccse volt az olimpián ,az volt ennyire hihetetlen.
    Estére ,ha lesz fent teljes meccs megnézem ,hogy reálisabban lehessen értékelni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 7:36 am

    Juhos2 írta:Remélem nem volt gond a korai keléssel?
    A csapat is segített.

    Segített ,hogy csak 1 órát bírjak aludni . Végig forgolódtam. Amúgy se volt jó kedvem , ez a meccs meg végképp betett neki. Mi Vasas szurkolók már sok mindent megéltünk ,de ez KO volt szerintem mindnyájunknak.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jún. 30, 2017 7:30 am


    Nem tudom végignézni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 7:15 am

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jún. 30, 2017 4:13 am

    Remélem nem volt gond a korai keléssel?
    A csapat is segített.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 29, 2017 10:50 pm

    Vasas1969 írta:

    Nincs lelkierőm megnézni újra a tévén (ráadásul negyed négykor kelek), egy tőrdöfés lenne a szívembe. Majd visszanézem valamikor ,hogy reálisabban megtudjam ítélni a dolgokat. Nekem is megfordult ilyesmi a fejemben Martinról hiába a földim. Legjobban Saglikra haragudtam .Nem akarom rajta többet a csapatkapitányi karszalagot látni és akkor finom voltam mert nem mezt mondtam. Királytól is jóval több kellett volna ,de főleg a 2 másik csatáron  múlt a továbbjutás. Igen a továbbjutás mert azt sikerült elszórakozni. Egy kívülálló egy téli ruhadarabot emlegetne. Persze mások is hibáztak ,de nekik legalább részük volt a 3-1-s vezetésben is. Természetesen a mester szerepe is megvan mert nem először fejezte le már így a csapatot. Jöhetnék itt Könyvessel és Osival is ,de jobb ha visszanézem 1-2 nap múlva.
    Az is igaz ,hogy a sérülések miatt jelenleg nem sok lehetőség volt variálni. Remélem ,holnap jön új ember . Adorjánban bízok . AZ NB2-ben a kis Stiebernek és Czárnak is nagyon jó éve volt. Bármelyiket eltudnám képzelni nálunk.

    Mennyien voltatok a csarnokban?

    150-200.
    A jövő hétre még lehet változtatni a kereten?
    Felkapta volna mindenki a fejét a Vasas sikerén, most meg mindenki lesajnál és rajtunk röhög. Ehh. Majd ezen is túl leszünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 10:29 pm

    Juhos2 írta:

    Meccs előtt kiegyeztem volna a szoros egygólos vereségben, látva a lehetőségeinket. De amit ez a három csatárnak nevezett szerencsétlen csere bemutatott. Martinnak /földid ide, földid oda/ én a repülőgépen megköszönném amit eddig a Vasasért tett. Hány éve építgetjük? És itt tart. 30 percet se játszani, se futni nem tud egy ilyen fontos mérkőzésen.
    Felkerülhettünk volna a foci térképére egy meccs alatt.

    Nincs lelkierőm megnézni újra a tévén (ráadásul negyed négykor kelek), egy tőrdöfés lenne a szívembe. Majd visszanézem valamikor ,hogy reálisabban megtudjam ítélni a dolgokat. Nekem is megfordult ilyesmi a fejemben Martinról hiába a földim. Legjobban Saglikra haragudtam .Nem akarom rajta többet a csapatkapitányi karszalagot látni és akkor finom voltam mert nem mezt mondtam. Királytól is jóval több kellett volna ,de főleg a 2 másik csatáron múlt a továbbjutás. Igen a továbbjutás mert azt sikerült elszórakozni. Egy kívülálló egy téli ruhadarabot emlegetne. Persze mások is hibáztak ,de nekik legalább részük volt a 3-1-s vezetésben is. Természetesen a mester szerepe is megvan mert nem először fejezte le már így a csapatot. Jöhetnék itt Könyvessel és Osival is ,de jobb ha visszanézem 1-2 nap múlva.
    Az is igaz ,hogy a sérülések miatt jelenleg nem sok lehetőség volt variálni. Remélem ,holnap jön új ember . Adorjánban bízok . AZ NB2-ben a kis Stiebernek és Czárnak is nagyon jó éve volt. Bármelyiket eltudnám képzelni nálunk.

    Mennyien voltatok a csarnokban?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 29, 2017 9:45 pm

    Vasas1969 írta:Nagyon mérges vagyok! Amit az utolsó 20 percben bemutattunk annak nem is lehetett volna más a vége. Akár 3-4 gólt is rúghattunk volna ,de mivel csiga lassú embereink voltak elől inkább elszórakoztuk a kontralehetőségeket vagy visszafordultunk. Ki lehetett volna ütni őket és eldönthettük volna az első meccsen a továbbjutást. Sajnos lehet ,hogy így is . Sad   Kulcsár lecserélése lefejezte a csapatot. Tudom ,hogy nem bír már többet ,ezért mindenképpen kellene egy gyors ember még előre.

    Csak abban reménykedem ,hogy Colo nem nézte .

    Meccs előtt kiegyeztem volna a szoros egygólos vereségben, látva a lehetőségeinket. De amit ez a három csatárnak nevezett szerencsétlen csere bemutatott. Martinnak /földid ide, földid oda/ én a repülőgépen megköszönném amit eddig a Vasasért tett. Hány éve építgetjük? És itt tart. 30 percet se játszani, se futni nem tud egy ilyen fontos mérkőzésen.
    Felkerülhettünk volna a foci térképére egy meccs alatt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 8:57 pm

    Nagyon mérges vagyok! Amit az utolsó 20 percben bemutattunk annak nem is lehetett volna más a vége. Akár 3-4 gólt is rúghattunk volna ,de mivel csiga lassú embereink voltak elől inkább elszórakoztuk a kontralehetőségeket vagy visszafordultunk. Ki lehetett volna ütni őket és eldönthettük volna az első meccsen a továbbjutást. Sajnos lehet ,hogy így is . Sad Kulcsár lecserélése lefejezte a csapatot. Tudom ,hogy nem bír már többet ,ezért mindenképpen kellene egy gyors ember még előre.

    Csak abban reménykedem ,hogy Colo nem nézte .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 6:44 pm

    1 Gergely Nagy - 19 Felix Burmeister , 6 Donát Szivacski , 4 Kire Ristevski - 27 Benedek Murka , 23 Máté Vida , 20 Márk Kleisz , 7 Szilveszter Hangya - 70 Tamás Kulcsár, 17 Yevgen Pavlov , 10 Mohamed Remili (C)



    http://www.m4sport.hu/2017/06/29/ide-kattintva-nezheti-eloben-a-beitar-vasas-el-selejtezot/


    Hajrá Vasas !


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/beitar_-_vasas_el-selejtezo-239

    Felraktam az onlinet is mert a m4 link alig ér valamit. Az első gólunkat nem láttam mert kimentem frissítőért, a másodikat meg azért nem láttam mert hiába frissítettem a linket.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Jún. 29, 2017 4:24 pm

    Nem hittem ,hogy megérem amikor újra nemzetközi kupában játszunk. Erre a sors összeesküdik ellenünk, kulcsemberek dőlnek ki és még gatyarohasztó melegben is kell játszani. Tegyétek ki a szívetek a pályára fiúk, ilyen meccsekért kezdtetek el focizni! Fortuna legalább a pályán mellénk állhatna , nagyon nagy szükség lenne rá. Akarjatok ,okosan és ésszel . Nem lett a kedvenc ,de ma érzem gólt rúg a török. Ha kiveritek őket megiszom végre a nagy pezsgőt! Nagyon szorítok . Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 1:45 pm

    Agyaltam az összeállításon ,de végül a mesterre hagytam Smile , viszont egy szempontot figyelembe vennék a helyében a kezdő tizenegynél. Minden csapatban vannak akik nem bírják a forróságot (napszúrást kapnak) és kábultan lézengenek a pályán a kánikulában. Ők semmiképen ne kezdjenek ,még akkor sem ha az Alpokalján remekeltek esetleg a felkészülés alatt. Szükség esetén a 2.félidőben vetném be őket. Egyébként sem túl jó ómen az Alpokból a forróságba menni . Tésztát meg végkép ne etessenek a fiúkkal !
    Annyi szerencsénk van ,hogy a labdatartásban jók vagyunk és , ha a labda jár talán nem készülünk el az erőnkkel a nagy melegben. Mindenképpen hagynék lendületes gyors játékost a 2.félidőre akivel lekontrázhatjuk őket ,mert ha nem kedvező az eredmény a Beitarnak még jobban elkezdhetnek támadni , így fellazulhatnak hátul .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 9:44 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 9:40 am

    Kincset érhet egy Vasas-gól: fogadunk?

    Az elmúlt napokban a Vasas és a Ferencváros is legyőzte a Beitart – tesztmeccsen. Csütörtökön élesben megy a móka, és jó esélyt látunk rá, hogy az NB I ezüstérmese ismét betalál.



    http://www.profitipp.hu/tartalom/cikk/14452_europa_liga_beitar_jerusalem_vasas
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 29, 2017 9:30 am

    A honlapról:
    Oenning: Nem előny a zárt kapu

    Michael Oenning vezetőedzőnk és Remili Mohamed, csapatkapitányunk tartott sajtótájékoztatót a Petah Tikva stadionjában.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Pic2_2608


    - Kifejezetten érdekes történet a számunkra, mert a sorsolást megelőző hét végéjén játszottunk egymással edzőmeccset. Mindkét csapat az Európa Liga selejtezőkre készült, és senki sem gondolta, hogy másnap összesorsolnak minket. Minkét csapat abban a szerencsés helyzetben van, hogy vannak információi a másikról. Általában úgy szokott lenni, hogy az első selejtezőt olyan csapat ellen játszod, amelyet nem ismersz. Jó volt az a mérkőzés, ugyanolyan volt az atmoszférája, mint amilyen a holnapinak lesz, mivel mindkettő nézők nélkül zajlott, illetve zajlik le. Azon a meccsen mindkét csapat sokat cserélt és sokat kísérleteztek. Ezzel megszereztük az első benyomásainkat ellenfelünkről.Nem vagyok az izraeli futball szakértője, de egyre többet tudunk a Beitarról.

    Mindkét csapat tökéletesen felkészült lesz a másik ellen. Számunkra sokkal jobb lenne, ha nézők előtt játszhatnánk, nem hiszem, hogy előny nekünk a zárt kapu. Minden labdarúgó szeret népes közönség előtt futballozni. A hangulattal jobban tudod motiválni magad, amikor vendégként lépsz pályára és gyakorlatilag mindenki ellened van, akkor az sok erőt szabadíthat fel.

    Az első benyomásunk az ittlétünkről az, hogy mindenki barátságos, most a komfortzónában vagyunk, meglátjuk holnap mi lesz.

    Remili Mohamed:

    - A Beitar elleni edzőmeccsből nem szabad kiindulni. Az, hogy nyertünk persze jó dolog. Ismerjük a Beitart, én is utána néztem, az edzőnk is mondott több dolgot róluk. Erős csapatnak tartjuk a Beitart és ők az esélyesei a párharcnak. Remélem, hogy ez nekünk előnyt jelent, mert rajtuk lesz a nyomás, mivel ők lesznek „hazai” pályán.

    Nem fogunk feltartott kézzel a pályára menni, gólt, gólokat kell rúgni ahhoz, hogy a visszavágón legyen reális esélyünk a továbbjutásra.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 28, 2017 11:53 pm

    Juhos2 írta:

    A holnap csak az esti meccsről szól.
    James hazautazott, ez is érdekes. Nem mintha a grazi vendégjáték mellette szólna, de az ember mindig reménykedik.
    Persze, a csarnokban nézzük.
    Szerintem minden Vasas drukkernek a meccsről szó a holnapi nap. Mivel James és Vida állandóan távol lesz a válogatott miatt így érthető ,ha akarunk még védekező középpályást .
    Ha sokan lennének a csarnokban érdemes lenne feltenni a youtubra és megmutatni a csapatnak a kivonulás előtt ,hogy a drukkerek "Hajrá Vasas" üvöltését hallva induljanak a csatába. Biztosan feldobná őket.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jún. 28, 2017 9:46 pm

    Vasas1969 írta:
    Sajnos minket sem került el a magyar csapatokat sújtó szokásos balszerencse ,hogy messze nem a legerősebb csapattal tudunk kiállni a nemzetközi kupában. Úgy érzem 50%-al hatékonyabb lenne a legjobb összeállításunk.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_rendben_megerkezett_tel-avivba-2606
    Nagy kérdés ki lesz a középhátvéd és az irányító vagy ,hogy lesz e változás esetleg a hadrendben ? Bosszantó ,hogy pont ilyenkor kell esetleg kísérletezni. Azt hittem Czingit is visszük és ő kezd . Pistát ,Szivacskit és Kleiszet is eltudom képzelni középhátvédként. Burmát is berakhatná de ő sok labdát elad. Még Debő is ott van. Mohát ,Saglikot vagy Kulcsárt írányitóban , ja és persze még Kleiszt. Mentek a közös meccsnézésre ?
    http://www.vasasfc.hu/hirek/kozos_meccsnezes_csutortokon-2605

    A holnap csak az esti meccsről szól.
    James hazautazott, ez is érdekes. Nem mintha a grazi vendégjáték mellette szólna, de az ember mindig reménykedik.
    Persze, a csarnokban nézzük.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 28, 2017 7:08 pm

    Juhos2 írta:Lassan indulnak. Én kétségbe vagyok esve a sérülések, elment játékosok, papírral még nem rendelkező játékosunk miatt. Mindegyik egy külön történet, de így együtt végképp nem fest valami jól.
    Sajnos minket sem került el a magyar csapatokat sújtó szokásos balszerencse ,hogy messze nem a legerősebb csapattal tudunk kiállni a nemzetközi kupában. Úgy érzem 50%-al hatékonyabb lenne a legjobb összeállításunk.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_rendben_megerkezett_tel-avivba-2606
    Nagy kérdés ki lesz a középhátvéd és az irányító vagy ,hogy lesz e változás esetleg a hadrendben ? Bosszantó ,hogy pont ilyenkor kell esetleg kísérletezni. Azt hittem Czingit is visszük és ő kezd . Pistát ,Szivacskit és Kleiszet is eltudom képzelni középhátvédként. Burmát is berakhatná de ő sok labdát elad. Még Debő is ott van. Mohát ,Saglikot vagy Kulcsárt írányitóban , ja és persze még Kleiszt. Mentek a közös meccsnézésre ?
    http://www.vasasfc.hu/hirek/kozos_meccsnezes_csutortokon-2605
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 28, 2017 11:22 am

    Vasas EL-selejtező előtt

    Borzalmas emlékek után



    https://digitalstand.hu/olvaso/69927#2
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jún. 28, 2017 4:55 am

    Lassan indulnak. Én kétségbe vagyok esve a sérülések, elment játékosok, papírral még nem rendelkező játékosunk miatt. Mindegyik egy külön történet, de így együtt végképp nem fest valami jól.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 27, 2017 2:50 pm

    Benajun ide vagy oda, ki kell verni a Beitart

    Vida Máté, a Vasas FC labdarúgója volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.



    http://www.digisport.hu/news/27143
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 27, 2017 9:56 am

    Juhos2 írta:

    Majd párszor megszakad, de persze ez is több mintha szövegből próbálnánk kikövetkeztetni hol tart a meccs.
    Dac-cal nem tudunk versenyezni, ha jobban belegondolunk várható volt. Az itthoni meccsünkön külön figyeltem. Akkor kiábránditó volt. Egy szögletet nem tudott beadni. De ugyanakkor mégis egy bajnokcsapat kapitánya. Kevesebbek nem lettünk volna vele. Hogy mennyivel többek? Talán sérülések, eltiltások miatt többek.
    Egerszegi már régebben is felmerült. Így egy kicsit figyeltem, amikor láttam nem volt rossz.
    A Graz ellen kb 4 perccel volt elmaradva a kép a hangtól nálam. A 2.félidő elején még többel. Hidi illett volna talán legjobban bele a focinkba. Akkor marad Iszlai és Egerszegi jelöltnek. Mindkettő vert már meg bennünket. Egerszegi kevesebb lapot gyűjt ,Iszlai gólerősebb és asszisztban is jobb. Szerintem az átlagosnál mindkettő jobb labdarúgó ,bár én egyik játékát sem figyeltem. A fradinál írják ,hogy a kis Bognárt  nem nevezték a kupára és Ristevskit továbbra is akarják. Pedig már kezdtem volna megkönnyebbülni Kire miatt.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Jún. 27, 2017 8:14 am

    Vasas1969 írta:Vasas EL-selejtező előtt

    Ez nem örömfoci



    https://digitalstand.hu/olvaso/69925#3

    Jó ,hogy legalább neten nézhető élőben. Köszönet azoknak akik elintézték. Eredetileg mintha 2 órával későbbi kezdés lett volna ,de biztos a meleget is segítségül hívják az izraeliek.
    Hidi DAC ? Egerszegi Vasas ?

    Majd párszor megszakad, de persze ez is több mintha szövegből próbálnánk kikövetkeztetni hol tart a meccs.
    Dac-cal nem tudunk versenyezni, ha jobban belegondolunk várható volt. Az itthoni meccsünkön külön figyeltem. Akkor kiábránditó volt. Egy szögletet nem tudott beadni. De ugyanakkor mégis egy bajnokcsapat kapitánya. Kevesebbek nem lettünk volna vele. Hogy mennyivel többek? Talán sérülések, eltiltások miatt többek.
    Egerszegi már régebben is felmerült. Így egy kicsit figyeltem, amikor láttam nem volt rossz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 27, 2017 7:09 am

    Vasas EL-selejtező előtt

    Ez nem örömfoci



    https://digitalstand.hu/olvaso/69925#3

    Jó ,hogy legalább neten nézhető élőben. Köszönet azoknak akik elintézték. Eredetileg mintha 2 órával későbbi kezdés lett volna ,de biztos a meleget is segítségül hívják az izraeliek.
    Hidi DAC ? Egerszegi Vasas ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 26, 2017 12:12 pm

    Oenning: Nagyon motiváltak vagyunk, várjuk a rajtot

    Két hete kezdte meg nyári felkészülését csapatunk, amely az előző hetet a büki edzőtáborban töltötte. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük az elmúlt időszak tanulságairól, a következő időszakról, valamint a felkészülési meccsekről.




    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nagyon_motivaltak_vagyunk_varjuk_a_rajtot-2598


    http://www.vasasfc.hu/hirek/jegy-_es_berletarak-2599
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jún. 25, 2017 3:39 pm

    Juhos2 írta:

    Nem maradtunk összefoglaló nélkül. Kell nekünk ez a Király torna?
    A felkészülés alatt egyelőre várakozás felett szerepelnek a magyar csapatok. Emlékszem amikor ez a Ried kiverte a détáris fradit. Na az is egy döbbenet volt.
    Bocsánat tévedtem. Az Innsbruck volt. Kettős győzelemmel. /3:0, 2:1/
    Az Mtk-t ejtette ki a Ried.
    Szerintem kell ,ott ráadásul a Sopronnal kezdünk és a döntőben a másik mumust a Paksot is verhetjük ,ha legyőzik előbb a Paksot. Ha nem sikerül nekik akkor gyakoroljuk újból Gézáék elverését ,hogy a bajnokságban már hiba nélkül menjen. Már az egész meccs is fent van.

    Vasas - Haladás 2x45 perc:

    https://www.youtube.com/watch?v=OeHkean164s
    https://www.youtube.com/watch?v=2OFEALgYSkU

    Eddig valóban remek a magyar csapatok mérlege a külföldi ellenfelekkel. A miénk is ! Csak tartson ki az éles meccseken is minél tovább!
    Nekem a Vaduz rémlik ami nagyon fájdalmas volt ,pedig nem a Vasas volt az áldozat , sőt nem is csak az Újpest ,hanem az egész magyar labdarúgás.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 24, 2017 10:49 pm


    Nem maradtunk összefoglaló nélkül. Kell nekünk ez a Király torna?
    A felkészülés alatt egyelőre várakozás felett szerepelnek a magyar csapatok. Emlékszem amikor ez a Ried kiverte a détáris fradit. Na az is egy döbbenet volt.
    Bocsánat tévedtem. Az Innsbruck volt. Kettős győzelemmel. /3:0, 2:1/
    Az Mtk-t ejtette ki a Ried.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 4:20 am