Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 02, 2016 12:56 pm

    NS:
    VASAS KÖLTÖZÉS

    Cipőpucoló elmélet




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 46356#2https://digitalstand.hu/olvaso/46356#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 01, 2016 8:26 pm

    Juhos2 írta:

    Így a rajzon, az új edzőpálya teljesen rajta van a stadionon. Bővíteni nem lehet a két kapu mögötti részt, nagyon ki van centizve az egész.

    Remélem nem betonfal lesz belőle ? Komolyra fordítva én is úgy láttam ,hogy ott lett volna még a lehetőség a bővítésre. Bár a kapu mögül nem az igazi meccset nézni. Ha valami csoda nem történik , akkor az 5000-es marad. Én csak Kriszti képeit láttam , azon nem látszott rendesen ,hogy a főlelátók bővíthetőek lennének e ? Mivel irodák is tervben voltak oda így gondolom , hogy nem . Te láttad a terveket ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Nov. 01, 2016 7:23 pm

    Vasas1969 írta:A Vasas SC honlapjáról:
    Az új Illovszky-stadion helyszínrajza

    „Épül a Vasas-város” című sorozatunk első részében a leginkább várt fejlesztés, az új Illovszky-stadion végső elhelyezkedését mutatjuk be.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Az-uj-illovszky-stadion-helyszinrajzahttp://www.vasassc.hu/hirek/7087/az-uj-illovszky-stadion-helyszinrajza


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Illovszky_helyszinrajz

    Így a rajzon, az új edzőpálya teljesen rajta van a stadionon. Bővíteni nem lehet a két kapu mögötti részt, nagyon ki van centizve az egész.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 01, 2016 6:53 pm

    Rangadó.hu
    Oenning szerint nincs válasz a Vasas futballjára Magyarországon

    Ezúttal német lapnak nyilatkozott az angyalföldiek sikeredzője.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 392520_oenning_szerint_nincs_valasz_a_vasas_futballjarahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/392520_oenning_szerint_nincs_valasz_a_vasas_futballjara



    Félek evvel csak hergeljük az ellenfeleket.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 01, 2016 6:37 pm

    A honlapról:
    Burmeister: A Videoton ellen értékes négy pontot szereztünk

    A Videoton elleni stadionbúcsúztató mérkőzésen védelmünk is alaposan kivette a részét a közös munkából. Felix Burmeistert kérdeztük a mérkőzésről, a hangulatról és a jövőről.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_2217



    Továbbra is vezetjük a tabellát, négy ponttal az FTC és öt ponttal a Videoton előtt. Hogyan értékeled a mérkőzést?

    - Bosszantó dolog, hogy 89 percig vezetünk, aztán a Videoton az utolsó lehetőségéből, egy szabadrúgásból gólt szerez. Pedig a kiindulási alap, a vezetésünk megszerzése után megvolt arra, hogy megnyerjük a mérkőzést. Ettől függetlenül pontot szereztünk, és ez a legfontosabb. Így a Videoton elleni eddigi két mérkőzésünkön a megszerezhető 6-ból 4-et megtartottunk, míg egyik legnagyobb riválisunknak meg kell elégednie az 1 ponttal.

    Két különböző félidőt láthattunk. Az elsőben támadóbb volt a csapat, a másodikban pedig mintha a kontrákra állt volna át. Mi lehetett ennek az oka?

    - Ez szerintem a játék alakulásából adódott. Az első félidőben mi irányítottuk a mérkőzést és jobbak voltunk a Videotonnál, így jogosan szereztük meg a vezetést. A második félidőben hátrébb vontuk a védekezésünket, ami a helyzetünkben, vezetésünk birtokában nem volt meglepő, hiszen a Videotonnak kellett az eredmény után mennie, nekik kellett többet jönniük. Amit talán hiányoltam a második félidőben, az a labdabirtoklásunk, és helyzeteink, elsősorban a kontratámadásaink kihasználása. Nagy baj azonban nincs, ilyen a foci.

    Mit szóltál a stadionbeli hangulathoz? Mennyire lehetett ezt a pályán érzékelni?

    - Természetesen, ezt az elejétől fogva érezni lehetett. Nagyobb öröm sok néző előtt játszani. Úgy érzem, a szurkolóknak tetszett is, amit láttak, a körítéssel együtt. Jó mérkőzés volt, méltó az alkalomhoz. Remélem, minél többen vissza fognak jönni a későbbiekben is.

    Ugye a következő időszakban máshol fogjuk a hazai meccseinket játszani. Mi a véleményed, ez befolyásolhatja-e teljesítményünket?


    - Ez az idegen, vagy semleges helyszínen lévő „hazai pálya” azért Magyarországon a legtöbb élvonalbeli csapatot már érintette vagy éppen érinti. Szerintem nagyjából mindegy, hogy hol fogunk játszani. Meggyőződésem, hogy a szurkolóink a két pesti helyszínre, Kispestre és Újpestre is szép számmal eljönnek majd és támogatni fognak minket. Ez fontos. Az pedig természetes folyamata az életnek, hogy időnként egy régi stadiont elbontanak és épül helyette egy új. Utóbbinak pedig minden Vasas-családtag örül majd.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 31, 2016 7:45 pm

    A Vasas SC honlapjáról:
    Az új Illovszky-stadion helyszínrajza

    „Épül a Vasas-város” című sorozatunk első részében a leginkább várt fejlesztés, az új Illovszky-stadion végső elhelyezkedését mutatjuk be.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Az-uj-illovszky-stadion-helyszinrajzahttp://www.vasassc.hu/hirek/7087/az-uj-illovszky-stadion-helyszinrajza


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Illovszky_helyszinrajz
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 31, 2016 7:40 pm

    A honlapról:
    Király: Hozzám ért a védő lába

    A héten a 22. születésnapját ünneplő Király Botond a stadionbúcsúztatón debütált a Vasas színeiben az NB I-ben, aki akár a meccs hőse is lehetett volna, de büntető helyett sárga lapot kapott.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_2211



    Gratulálunk a bemutatkozásodhoz, méghozzá egy ilyen történelmi mérkőzésen! Hogyan láttad a találkozót?

    - Köszönöm szépen! Úgy gondolom, hogy jól futballoztunk, listavezetőhöz méltóan magabiztosan játszottunk. Voltak nagy helyzeteink, de a Videotonnak is voltak óriási lehetőségei. Nagy Geri nagyon jól védett a mérkőzésen. Kár, hogy az utolsó percekben kaptuk a gólt, mert jó lett volna a győzelem, de sajnos ilyen a futball. Nem szabad csalódottnak lenni, menni kell tovább, és most már az Újpestre kell koncentrálni.

    Búcsúmérkőzése volt a stadionnak, ahol telt ház előtt játszottunk. Milyen volt ezt megélni a pálya mellett, illetve a pályán?


    - Természetesen egy óriási élmény volt ennyi ember előtt pályára lépni. Az utolsó mérkőzés volt ebben a stadionban, ez is adott mindnyájunknak egy érzelmi pluszt. Teljesen más hangulatot teremtettek a szurkolók. Sajnálom, hogy nem tudtunk győzelemmel búcsúzni.

    A mérkőzés végén volt egy lehetőséged, aminek a végén sárgát kaptál. Mi történt ott?


    - Nagyon szomorú vagyok, hiszen egy ilyen lehetőséget, hogy egy az egyben rá tudtam vezetni a védőre a labdát, meg kellett volna oldanom. Próbáltam az egyensúlyából kimozdítani, és valamelyik irányba elindítani kicsit a labdát. Lehet, hogy hosszan toltam meg, erre majd kíváncsi leszek a felvételeken. Úgy éreztem, hogy hozzám ért a védő lába. Sajnálom, hogy a játékvezető másképpen ítélte meg.

    A következő hazai mérkőzéseinket albérletben fogjuk lejátszani. Mit gondolsz, milyen hatással lehet ez csapatunk teljesítményére?


    - Profi labdarúgók vagyunk, úgy gondolom, hogy ezt meg fogjuk tudni oldani. Természetesen az nagyon sokat segít majd, hogyha a szurkolók sokan elkísérnének minket, de szerintem ezzel nem lesz gond. Ugyanúgy készülünk tovább, lépésről lépésre és szeretnénk minél tovább a tabella élén maradni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 31, 2016 7:21 pm

    Vidéki fölény a középpályán, fővárosi támadósor - itt a forduló válogatottja

    Az NB I-es mezőny feléből kerültek be játékosok a hét csapatába. Erős a Vasas- és a Honvéd-dominancia.




    A 14. forduló válogatottja:

    Nagy G. (Vasas)
    Burmeister (Vasas), Nalepa (Ferencváros), Gohér (Mezőkövesd) – Scsepovics (Videoton), Hidi (Honvéd), Filip (Debrecen), Pátkai (Videoton) - Prosser (Honvéd), Koszta (Honvéd), Remili (Vasas)




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 95320-videki-foleny-a-kozeppalyan-fovarosi-tamadosor-itt-a-fordulo-valogatottjahttp://www.csakfoci.hu/nb-i/95320-videki-foleny-a-kozeppalyan-fovarosi-tamadosor-itt-a-fordulo-valogatottja


    Az NB1.hu forduló válogatottja

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 A-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20161030191011http://nb1.hu/otp-bank-liga/a-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20161030191011
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 31, 2016 12:35 am

    Gól volt gól nem volt, ikszelt a Siófok

    A balatoniak tizenhárom fordulón át nem játszottak döntetlent, Sopronban pedig egymás után már a másodikat. Nem volt jó meccs, melynek végén mielőtt elszabadultak az indulatok a siófokiaké lett a meccslabda.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Nb-ii-gol-volt-gol-nem-volt-ikszelt-a-siofok-691265http://www.sonline.hu/somogy/sport/nb-ii-gol-volt-gol-nem-volt-ikszelt-a-siofok-691265


    MESTERMÉRLEG

    Supka Attila: – Elégedetlen vagyok, a hazai mérkőzéseken nem játszunk jól. Hét-nyolc helyzetünknél is katasztrofálisra sikeredett a befejezés. Több játékosomnak önkritikát kell gyakorolnia, és sokat kell javulnunk. Egy tizenegyest nem kaptunk meg a játékvezetőtől.

    Goran Kopunovics: – Nagyon büszke vagyok a csapatra, mert tizenöt mérkőzésből húsz pontunk van. Sok a fiatal játékosunk, akiket beépítünk a csapatba, s hasznunkra lehetnek. A játékvezető egy gólunkat nem adott meg, szerintem hibásan.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 8:38 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 8:32 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 8:29 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 5:57 pm

    Juhos2 írta:Pozitív a hétvége. Ma a nejem azt mondta, hogy nagyon tetszett neki. Ha jobb idő lesz szívesen kijárna velünk.
    Viszont ami aggaszt.
    Vajon elkezdték-e bontást?
    Mert ha még nem, hogyan fogják átadni 2018 márciusára? Very Happy

    Na akkor neked már sikerült hoznod egy új embert. Very Happy Örülök ,hogy gyarapszik a tábor. Teljesen jogos a probléma a bontást illetően. Végre nemcsak Clark foglalkozik evvel. Ott volt 6000 néző. Gondolom ebből kevés az olyan csóró mint én akinek nincs kocsija. Ezért legalább 1000-1200 kocsi lehetett ott. Ha mindenki telerakta volna a csomagtartót földdel és betonnal , akkor legalább az egyik kapu mögötti lelátó már elvolna bontva ,ha nem akkor legfeljebb mindenki fordult volna még egyet. Sajnos engem senki nem kérdezett meg az ügyben ,pedig tudtam volna jó tanácsokkal szolgálni. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Okt. 30, 2016 5:28 pm

    Pozitív a hétvége. Ma a nejem azt mondta, hogy nagyon tetszett neki. Ha jobb idő lesz szívesen kijárna velünk.
    Viszont ami aggaszt.
    Vajon elkezdték-e bontást?
    Mert ha még nem, hogyan fogják átadni 2018 márciusára? Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 5:13 pm

    colocolo írta:

    Már a félidőben mondta Remili,nem tudjuk eleget birtokolni a labdát hamar eladjuk nem tudjuk a sok passzos játékunkat játszani.Nekem sok volt két center egyszerre a pályán,Saglik,Pavlov inkább a gyors  Kulcsárt láttam volna szivesen.Valamint a kp. hiányzott egy extra teljesítmény,talán ön magához képest Kleiszt dicsérném.Sajnos már nem tudom az edzőnk észjárását követni ,mikor ki jelöli a keretet de addig amig az eredmények jönnek nehéz bele kötni még ha fáj a szívem egy-két keveset játszó játékos miatt.

    Én is Kulcsárt hiányoltam. Állítólag a gyorsasága miatt pont a kontráink hatékonyabbá tétele miatt igazoltuk. Ha pályán lett volna legalább néha lélegzethez jutottunk volna. Amikor mód lett volna a gyors ellencsapásra akkor is inkább lelassítottunk és visszafordítottuk a támadást. Sajnos Saglik sok labdát eladott. Azt tartom még hibának ,hogy akkor is vaktában szabadítottunk fel , amikor néha lett volna pár másodperc arra ,hogy társat próbáljunk megjátszani. Igazán szólhatna ilyenkor valamelyik csapattárs . Beszéddel segíthetnék egymást. Amúgy a mester taktikája ,hogy mozgékonyabb védelmet játszatott az első félidőben bejött. Ott még nem tudott fölénk nőni játékban a Vidi sőt az elején inkább mi domináltunk. Csak a 2. félidőt nem értem. Amúgy sikerült elrontani nekünk is a fehérváriak játékát . Nem tudtak úgy parádézni mint a Paks ellen. Úgy érzem a tavasszal a Panchóban is képesek lehetünk azért az x-re pontosabb játékkal és ,ha tudunk gyors kontrákat vezetni.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Okt. 30, 2016 4:20 pm

    Vasas1969 írta:

    Én is nehezen emésztem ,de éreztem ,hogy nem fogjuk kihúzni . Az az igazság nem is nagyon tudnék kiemelkedőt mondani tőlünk. Talán Burmeister volt az akitől többet kaptam mint vártam, bár ő is sokat hibázott ,de mindenütt ott volt és rengetegszer mentett . Neked ki tetszett és szerinted mi lehetett az oka a 2. félidőbeli visszaesésnek?

    Már a félidőben mondta Remili,nem tudjuk eleget birtokolni a labdát hamar eladjuk nem tudjuk a sok passzos játékunkat játszani.Nekem sok volt két center egyszerre a pályán,Saglik,Pavlov inkább a gyors Kulcsárt láttam volna szivesen.Valamint a kp. hiányzott egy extra teljesítmény,talán ön magához képest Kleiszt dicsérném.Sajnos már nem tudom az edzőnk észjárását követni ,mikor ki jelöli a keretet de addig amig az eredmények jönnek nehéz bele kötni még ha fáj a szívem egy-két keveset játszó játékos miatt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 3:24 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 3:17 pm

    colocolo írta:
        Vasas : Videoton  1:1


       Vasas: Nagy G.4 - Burmeister 4 Korcsmár 4 Risztevszki 4 -Kleisz 4 Vida 4 Berecz 5 Hangya 4 - Saglik 4 Pavlov 4 Remili 5

           csere: Saglik - Murka  81.perc
                    Remili - Vaskó  87.perc
                    Pavlov - Király  91.perc


         Videoton : Kovácsik 4 -Szolnoki 4 Vinicius 4 Fiola 4 Stopira 4 - Juhász R.5 - Hadzic 4 Pátkai 4 - Scsepovics 5 Lazovics 5 Géresi 5


           csere:  Pátkai - Feczesin  76. perc.

          Sajnos a helyzetek alapján nem igazságtalan az eredmény,csak az bánt hogy amikor,és ahogyan kaptuk a gólt.Ahogy látszik az újságírok szerint a Vidiben több volt a jó teljesítmény az osztályzatok alapján.

    Én is nehezen emésztem ,de éreztem ,hogy nem fogjuk kihúzni . Az az igazság nem is nagyon tudnék kiemelkedőt mondani tőlünk. Talán Burmeister volt az akitől többet kaptam mint vártam, bár ő is sokat hibázott ,de mindenütt ott volt és rengetegszer mentett . Neked ki tetszett és szerinted mi lehetett az oka a 2. félidőbeli visszaesésnek?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Okt. 30, 2016 3:03 pm


    Vasas : Videoton 1:1


    Vasas: Nagy G.4 - Burmeister 4 Korcsmár 4 Risztevszki 4 -Kleisz 4 Vida 4 Berecz 5 Hangya 4 - Saglik 4 Pavlov 4 Remili 5

    csere: Saglik - Murka 81.perc
    Remili - Vaskó 87.perc
    Pavlov - Király 91.perc


    Videoton : Kovácsik 4 -Szolnoki 4 Vinicius 4 Fiola 4 Stopira 4 - Juhász R.5 - Hadzic 4 Pátkai 4 - Scsepovics 5 Lazovics 5 Géresi 5


    csere: Pátkai - Feczesin 76. perc.

    Sajnos a helyzetek alapján nem igazságtalan az eredmény,csak az bánt hogy amikor,és ahogyan kaptuk a gólt.Ahogy látszik az újságírok szerint a Vidiben több volt a jó teljesítmény az osztályzatok alapján.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 30, 2016 8:04 am

    Juhos2 írta:

    A Mezőkövesd elleni meccsnél tényleg több embert mozgatott meg ez a mai fiesta. Jó volt nézni az ülőről a két szektornyi tábort. Nagyon jó hangulat volt. Nézők is , a csapat is kitett magáért. Kár az egyenlítő gól ért, de reálisan nézve a döntetlen is egy nagyon szép eredmény. Az Újpestnek remélem visszavágunk, nagyon bízom benne.

    A közvetítés alatt a riporter csak 4-5 ezer nézőt mondott. Réz az onlájnon 5045 nézőt ír , a sport pedig már 6000-t. Maradjunk ennél ,bár ennél is többet reméltem ,de ha ez a telt ház , akkor ennyi lehetett. Sajnos valóban megérdemelte az 1 pontot a Vidi. Mi elfogytunk a 2. félidő közepétől. Persze igaz ,hogy volt némi részrehajlás a bíró részéről a lapoknál és a szabadrúgás előtti szitut is meglehetett volna fordítva ítélni és akkor miénk a 3 pont ,de örülhetünk is ,hogy nem korábban egyenlítettek mert az 1 pont is necces lehetett volna. Ez az 1 pont is értékes.Valószínűleg én is aláírtam volna a meccs előtt. Sőt a fradi ellen is aláírnám. Nem tudom ,hogy Kulcsárral mi van ? Képtelenek voltunk kontrát vezetni amikor benyomott bennünket a Vidi és ő a keretben sem volt. Azt hittem már kikúráltuk. Abban bízom ,hogy az első körben elvesztett pontok nagy részét most a 2.körben sikerül begyűjteni és továbbra is versenyben leszünk az első helyért.

    Sajnáltam ,hogy hamar elkapcsolt a M4 a meccs után és így a tévénézők kimaradtak a fiestából. A riporternő is készíthette volna a telt lelátók előtt a riportokat a legendáinkkal és nem a kapu mögötti lezárt szektorokkal a háttérben. Bár lehet ,hogy akkor nem lehetett volna hallani az interjúkat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 10:37 pm

    Origo.hu
    Utolsó villanyoltás a Vasas-stadionban: múlt, jelen és jövő ünnepe


    A labdarúgó NB I-ben listavezető Vasas majdnem tökéletes estével búcsúztatta az Illovszky Rudolf Stadiont, csak négy percen múlt, hogy nem győzte le a szezonban másodszor a második helyezett Videotont. Az angyalföldi klub telt ház előtt, remek hangulatban köszönt el lebontásra kerülő otthonától: a lefújás után a nézősereg a pályára vonult, egy szerencsés szurkoló utolsóként lekapcsolta a reflektorokat, tűzijáték borította be az eget, közben pedig zúgott a „Hajrá, Vasas!”



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 20161029vasas-videoton-2016-oktober-2911



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 20161029-a-vasas-utolso-merkozese-az-illovszky-rudolf-stadionbanhttp://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20161029-a-vasas-utolso-merkozese-az-illovszky-rudolf-stadionban.html
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Okt. 29, 2016 10:20 pm

    Vasas1969 írta:

    Picit többen bízom. Emlékszel ,hogy a Kövesd ellen a bajnokavatón messze nem volt tele a vendégszektor. Itt biztosan lesz 500 ember pluszban meg a 2 lány az már 502. A hazai állón is voltak még bőven helyek itt is lesz pár száz fős növekedés. Azt nem tudom ,hogy ebben a 470 fős szektor amit újra megnyitottak volt e néző a Kövesd ellen ? Szerintem ettől független a 6000 mindenképpen meglesz.
    A kezdőt látva attól félek fejjel verhetőek leszünk . Juhászra és Viniciusra nagyon figyelni kell. Sok múlik a kapusunkon .

    A Mezőkövesd elleni meccsnél tényleg több embert mozgatott meg ez a mai fiesta. Jó volt nézni az ülőről a két szektornyi tábort. Nagyon jó hangulat volt. Nézők is , a csapat is kitett magáért. Kár az egyenlítő gól ért, de reálisan nézve a döntetlen is egy nagyon szép eredmény. Az Újpestnek remélem visszavágunk, nagyon bízom benne.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 10:07 pm

    A honlapokról:

    Michael Oenning:
    - Ma bebizonyosodott, hogy a Vasas- család nagyobb, mint azt sokan gondolnák. Ezúttal is rengeteg erőt adott nekünk a szurkolók biztatása. Az első félidőben jól játszottunk, megszereztük a vezetést. Tudtuk, hogy a második félidőben a Videoton jönni fog, ez így is történt. Kontratámadásokból szerettük volna megszerezni a második gólt, ami nem sikerült. A végén kaptunk egyet, ilyen a labdarúgás. Nem feltétlenül vagyok elégedett azzal, ahogy ezt a mérkőzést vezették, sok volt a sárga lap, ezáltal a játék ritmusa sem volt folyamatos. A csapat összességében jól játszott, sikerült megtartanunk az 5 pontos előnyünket a Videoton előtt. Könnyező szemmel hagyjuk el a stadionunkat, a szurkolókat rengeteg emlék köti ide, ugyanakkor a másik szemünk nevet, mivel új stadionunk lesz.



    Henning Berg:
    „Hihetetlen nagy helyzetek maradtak ma ki, akár hat-hét gólt is szerezhettünk volna, ha a befejezések jobban mennek és a szerencse egy kicsit mellénk áll. Viszont a hozzáállást szeretném kiemelni. Nem adtuk fel az utolsó percig, nyomás alá helyeztük a Vasast, küzdöttek, harcoltak a játékosok. Danko gólja pedig fantasztikus volt! Azt hiszem méltó volt ahhoz, hogy ez legyen egy ilyen szép történelemmel bíró stadion utolsó gólja. Magam sem tudtam, hogy beadja-e, vagy rálövi, amikor odaállt a labda mögé, mert nem egyszerű onnan így meglőni a labdát, de sikerült neki, remek gól volt. Ez a lövés is egy jó példa volt arra, hogy a játékosok az utolsó pillanatig mennyire koncentrálnak. Nem féltem attól, hogy nem szerzünk egy gólt sem, mert eddig a bajnokságban a DVTK elleni mérkőzésen kívül mindig betaláltunk, és már többször is a mérkőzések végén voltunk eredményesek. Persze jobb lett volna nyerni, de nagyon fontos volt, hogy vissza tudtunk jönni a meccsbe és szereztünk egy pontot.”

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 8:27 pm

    A Rangadó.hu szakértője
    Egy pontot mentett a Vidi az Illovszky Stadion búcsúztatóján

    Remili góljával a 91. percig vezetett a Vasas, de Lazovics az utolsó pillanatokban egalizált.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 391964_vasas_videotonhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/391964_vasas_videoton


    A Rangadó.hu szakértője, Glázer Róbert, a magyar válogatott egykori szövetségi kapitánya:

    – Azzal kezdeném, hogy a pályára nem lehet fogni azt, ha valaki hibázik. Jómagam is többször jártam az Illovszkyban és úgy vélem, lehet futballozni ott. A remek hangulatú, hajtós mérkőzést némileg elrontotta a rengeteg technikai hiba. Mindkét csapat megszokott felállásában kezdett: a Vasas 3-4-3-al, a Videoton 4-3-3-al. Az angyalföldiek kezdtek jobban, de hamar felzárkózott hozzájuk a Videoton és inkább ők voltak kezdeményezőek, mégis a hazaiak találtak be. Az éllovas szemre is tetszetősen játszott, a gól is szép akció végén esett. A szünetben egyik mester sem cserélt, de a Vasas némileg elfáradni látszott. Biztosan nem az volt a céljuk, hogy magukra húzzák az ellenfelet, mégis megtették. A fehérváriaknak számos helyzetük akadt a második játékrészben, de úgy éreztem, nem lesznek eredményesek. Az egyenlítést megérdemelték ugyan, de az egyébként remekül fújó Iványi annál a faultnál hibázott, nem kellett volna szabadrúgást ítélni. Lazovics és Saglik rengeteget vitatkoztak, paprikás hangulatban voltak, ezt viszonylag jól kezelte. Két dolgot nem értettem. A Videoton taktikája arra épült, hogy a két statikusabb középpályás – Hadzic és Juhász – mellett Pátkai nagy területet játszott be. Őt lecserélték, Juhász pedig a meccs végére már negyedik csatárként rohamozott. Ennek alapja az lett volna, hogy a két szélső hátvéd feljebb lépjen, de Szolnoki nem tette ezt meg, Stopira pedig rettentő gyengén futballozott. A Vasas részéről a Videoton pontrúgásai után háromszor is veszély volt, hogy nem állítottak embert a tizenhatos előterébe, ahol kétszer Hadzic, egyszer Pátkai maradt szabadon. Összességében sok néző előtt jó hangulatú, hajtós mérkőzést játszottak a felek.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 5:02 pm

    Juhos2 írta:

    Sajnos gondoltam, mintha írtál volna valami ilyesmit.
    Én a Kövesd elleni feljutásunk nézőszámát tippelem. Bár nálunk a lányok is kijönnek, az már + 2 fő.
    A 2. félidő történelmi utolsó kezdőrúgását jól figyeld. Remélem nem esik össze az izgalomtól a fiam. Very Happy

    Picit többen bízom. Emlékszel ,hogy a Kövesd ellen a bajnokavatón messze nem volt tele a vendégszektor. Itt biztosan lesz 500 ember pluszban meg a 2 lány az már 502. A hazai állón is voltak még bőven helyek itt is lesz pár száz fős növekedés. Azt nem tudom ,hogy ebben a 470 fős szektor amit újra megnyitottak volt e néző a Kövesd ellen ? Szerintem ettől független a 6000 mindenképpen meglesz.
    A kezdőt látva attól félek fejjel verhetőek leszünk . Juhászra és Viniciusra nagyon figyelni kell. Sok múlik a kapusunkon .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 4:52 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 4:47 pm




    Ma lenne 70 éves. Biztos vagyok benne ,hogy fentről szorít nekünk .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Okt. 29, 2016 3:42 pm

    Vasas1969 írta:

    Tudom ,de sajnos csak itthonról. Kora hajnalban megyek dolgozni és így nem mertem bevállalni a mai történelmi meccset. Fáj is a szívem miatta rendesen. Kecskemétre viszont megyek egy Dózsás ismerősömmel , az viszont már nem lesz az igazi ,de a 3 pont majd megvigasztal. Remélem nem fújnak ellenünk ma ,mert a Honvéd-Vidi meccs 3 pontját a bírónak köszönhetik a vendégek. Bízom benne ,hogy legalább 6000-en lesztek ma kint. Te hány nézőt tippelsz ?

    Sajnos gondoltam, mintha írtál volna valami ilyesmit.
    Én a Kövesd elleni feljutásunk nézőszámát tippelem. Bár nálunk a lányok is kijönnek, az már + 2 fő.
    A 2. félidő történelmi utolsó kezdőrúgását jól figyeld. Remélem nem esik össze az izgalomtól a fiam. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 3:23 pm

    NS:
    VASAS - Videoton

    Derűt adó kabalacsatár




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 46353#2https://digitalstand.hu/olvaso/46353#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 29, 2016 2:57 pm

    A honlapról:
    56 év után búcsúzunk a stadiontól

    56 év egy emberöltőnyi kor. Adjunk hálát az 56 évért. A gyönyörű pillanatokért, a győzelmekért, amelyekben mi is átélhettük a diadal megtisztító katarzis élményét, és a vereségekért is, amelyekbe mindnyájan egy kicsit belehaltunk, és amely völgyek nélkül nem lett volna a csúcsaink mámora olyan édes.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_2207



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 56_ev_utan_bucsuzunk_a_stadiontol-2207http://www.vasasfc.hu/hirek/56_ev_utan_bucsuzunk_a_stadiontol-2207


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 4:09 am