Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 14, 2016 8:11 pm

    Már megy a meccs az M4-en.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szer. Dec. 14, 2016 4:58 pm

    colocolo írta:
    A mai NS ben őszi játékos rangsor,kapusok Nagy G. 3.mezőnyjátékosok Vida 2.Berecz 8.Hangya 11.

    Egyetértek a társasággal ,hogy bőven van hová javulni még a fiainknak. Azért sokkal jobb ezeket a helyezéseket nézni mint tavalyi sereghajtósokat . Ha bajnokság végén is ilyen jól állunk megemelem a kalapom mindenki előtt. Addig senkinek ne szálljon a fejébe a dicsőség. Csak a munka! Tegyenek rá a srácok még egy két lapáttal és nagyon szép lehet a vége . Köszönöm az őszt a csapatnak ! Végre hosszú idő után büszke lehettem, hogy Vasas drukker vagyok. Nem gúnyolódtak már rajta a vendéglőben .Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 14, 2016 9:54 am

    colocolo írta:
    A mai NS ben őszi játékos rangsor,kapusok Nagy G. 3.mezőnyjátékosok Vida 2.Berecz 8.Hangya 11.

    Pont ezt néztem én is. Érdekes ,hogy mi picit másként látjuk. Ez alapján a menedzserek neki esnek a csapatunknak. A posztonkénti rangsorra is kíváncsi leszek. Bár az is igaz ,hogy a többi NB1-es csapatban sincsenek olyan játékosok akiket a mieink elé kellene helyezni a teljesítményük alapján.
    A Vasasról szóló cikkben Vancsa jól látja szerintem ,hogy az előre játék szorul erősítésre. Osváthra meg rákérdezhetne már végre valaki konkrétan mert ott is erősítésre szorulunk ahonnan Ő hiányzik. Azt hiszem , ha az ő posztjára keresnénk erősítést 10 menedzserből 7-8 azt mondaná jó híre van , mert a mi keretünkben van a megfelelő játékos és Osváth Attilának hívják. Persze Polekszics visszatérését is várom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 14, 2016 9:43 am

    Érdekes ,hogy a sport abszolút rangsorában Vida lett a 2. legjobb mezőnyjátékos az olasz Lanzafame mögött és többen is elég jó helyen végeztek. Az általam legjobbnak tartott Ristevskit 5-en is megelőzik például a csapatból. Szerintetek ki volt az őszi legjobbunk ?

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 46398#2https://digitalstand.hu/olvaso/46398#2


    Az 5. oldalon a Vasas tervekben Vancsa beszél a felkészülésről és az elképzelhető változásokról a keretben.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Dec. 14, 2016 9:38 am


    A mai NS ben őszi játékos rangsor,kapusok Nagy G. 3.mezőnyjátékosok Vida 2.Berecz 8.Hangya 11.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 13, 2016 7:09 pm

    colocolo írta:

    Nagy igazság amit írsz,szerintem is van még itthon is fejlődni valója.De pl. Nagy Dominik aki semmivel nem jobb nála a Légia Varsónál kezdi a felkészülést, aztán majd kiderül mire megy.

    Megmondom őszintén ,hogy Nagy Dominiktól már több olyan momentumot láttam ami miatt ő hamarabb kész lehet a légióskodásra. Bár az ő esetében is nagyon korai még. Minimum egy évet (inkább másfelet) várnia kellene még. Egy fradista munkatársam egyenesen rajong érte. Lehet ,hogy szentségtőrés , de engem picit Váczi Zolira emlékeztetett.
    Persze Nagy támadó középpályás és emiatt látványosabb a játéka , mint a védekező Vidáé. Nagyon drukkolok ,hogy minél hamarabb jöjjön a nagy kiugrás Máténál , mégiscsak ő viseli legrégebb óta a Vasas mezét. Gyakorlatilag már ő az egyetlen aki a Bobál féle csapatból nálunk maradt. Remélem pár címet begyűjt a Vasassal , mielőtt külföldre megy.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 13, 2016 6:43 pm

    Juhos2 írta:

    A meccs 2. félidei hangulatából visszaad valamit.
    Moha jól orra esett,  de szerintem ez ügyben nincs mit számon kérnünk a játékvezetőn.

    A Vasas csapatként érte el amit elért.
    Berecznek több jó mérkőzése volt az ősszel amivel eddig adósa maradt a csapatnak. Nekem ez nála áttörés.
    Vidától lehet, hogy azért, mert sokat látjuk, olvasunk róla, de meggyőzőbb játékot várnék a nagy kiugrás reményében. Annak a fényében, amikor nyilatkozta, hogy fejben már a labda érkezése előtt tudja melyik játékostársa merre mozog hová kell passzolnia a labdát. Nekem még egyelőre nem jött át. Inkább egy rakkolós, csupaszív fiút látok benne.

    A fradinak nemcsak azt sikerült elérnie ,hogy ne fújjanak ellene tizenegyest ,de félek azt is ,hogy a Vasas se nagyon kapjon többet. Moha esetében én is úgy érzem ,hogy jól döntött a bíró. Bár én elsőre befújtam volna.

    Vidától pont egy akkora javulást remélek tavasszal ,mint amit Berecztől kaptunk ősszel. Mindkét fiúnak sokat kell még javulnia ,hogy igazi húzóemberei legyenek a Vasasnak. Ahhoz meg még többet ,hogy a válogatottság ne csak egy megelőlegezett bizalom legyen a részükre. 100 %-ig meg vagyok győződve ,hogy csak idő kérdése a dolog ,hogy így legyen , a Vasasnál mindenképp. A válogatottságnál már kisebb ez a szám , de ha egy Osváth, Vida, Berecz , Hangya négyes 2-3 évet együtt játszhatna ,akkor összeszokottsága miatt egy hasonló szerkezetben játszó nemzeti csapat esetében, pár év múlva nyugodt szívvel küldhetné pályára ezt a középpályás sort az akkori szövetségi kapitány. Tehát a magyar labdarúgás érdeke is volna ,hogy minél tovább együtt maradjon ez a társaság. Persze az Osváth ügyet meg kellene oldani.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Dec. 13, 2016 5:58 pm

    Vasas1969 írta:Az összefoglalóból kimaradt vitás jelenetek - videó

    A Paks elleni mérkőzésen több vitatott szituáció is akadt, ezek viszont nem kerültek bele a közvetítő csatorna által készített összefoglalóba.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Az_osszefoglalobol_kimaradt_vitas_jelenetek_-_video-2294http://www.vasasfc.hu/hirek/az_osszefoglalobol_kimaradt_vitas_jelenetek_-_video-2294



    A meccs 2. félidei hangulatából visszaad valamit.
    Moha jól orra esett, de szerintem ez ügyben nincs mit számon kérnünk a játékvezetőn.

    A Vasas csapatként érte el amit elért.
    Berecznek több jó mérkőzése volt az ősszel amivel eddig adósa maradt a csapatnak. Nekem ez nála áttörés.
    Vidától lehet, hogy azért, mert sokat látjuk, olvasunk róla, de meggyőzőbb játékot várnék a nagy kiugrás reményében. Annak a fényében, amikor nyilatkozta, hogy fejben már a labda érkezése előtt tudja melyik játékostársa merre mozog hová kell passzolnia a labdát. Nekem még egyelőre nem jött át. Inkább egy rakkolós, csupaszív fiút látok benne.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Dec. 13, 2016 4:12 pm

    Vasas1969 írta:

    Vida csak akkor távozna, ha az mindenkinek előnyös

    A Vasas fiatal középpályása jól érzi magát a Vasasban és egyelőre nem gondolkozik azon, hogy más csapathoz szerződjön.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Vida-csak-akkor-t%C3%A1vozna-ha-az-mindenkinek-el%C5%91ny%C3%B6s?ICID=HP_HN_1http://www.goal.com/hu/news/21472/exkluz%C3%ADv/2016/12/13/30441872/vida-csak-akkor-t%C3%A1vozna-ha-az-mindenkinek-el%C5%91ny%C3%B6s?ICID=HP_HN_1



    Köszi Colo! Hát erre ,hogy bukkantál? Szerintem még a nyári váltás is nagyon korai lenne még neki. Először legyen húzóember a Vasasban és majd , ha a van egy tucat válogatott meccs is mögötte (amit végig játszott ) , akkor vágjon csak bele a külföldi kalandba. Hiába sokoldalúbb játékos Nagy Ádámnál és van nagyobb perspektíva benne,  ebből a pályán még nem sok  látszik. Nagy Ádám jelenleg jóval többet nyújt a pályán. Remélem Máténál sem kell sokat várni a kiugró teljesítményre. Ősszel adós volt vele. Nagy szükség lenne egy jó Vidára tavasszal az aranyért vívott harcban.

    Nagy igazság amit írsz,szerintem is van még itthon is fejlődni valója.De pl. Nagy Dominik aki semmivel nem jobb nála a Légia Varsónál kezdi a felkészülést, aztán majd kiderül mire megy.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 13, 2016 3:26 pm

    colocolo írta:Goal.com  Vida:Csak akkor távozom,ha az mindenkinek előnyös.

    Vida csak akkor távozna, ha az mindenkinek előnyös

    A Vasas fiatal középpályása jól érzi magát a Vasasban és egyelőre nem gondolkozik azon, hogy más csapathoz szerződjön.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Vida-csak-akkor-t%C3%A1vozna-ha-az-mindenkinek-el%C5%91ny%C3%B6s?ICID=HP_HN_1http://www.goal.com/hu/news/21472/exkluz%C3%ADv/2016/12/13/30441872/vida-csak-akkor-t%C3%A1vozna-ha-az-mindenkinek-el%C5%91ny%C3%B6s?ICID=HP_HN_1



    Köszi Colo! Hát erre ,hogy bukkantál? Szerintem még a nyári váltás is nagyon korai lenne még neki. Először legyen húzóember a Vasasban és majd , ha a van egy tucat válogatott meccs is mögötte (amit végig játszott ) , akkor vágjon csak bele a külföldi kalandba. Hiába sokoldalúbb játékos Nagy Ádámnál és van nagyobb perspektíva benne, ebből a pályán még nem sok látszik. Nagy Ádám jelenleg jóval többet nyújt a pályán. Remélem Máténál sem kell sokat várni a kiugró teljesítményre. Ősszel adós volt vele. Nagy szükség lenne egy jó Vidára tavasszal az aranyért vívott harcban.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Dec. 13, 2016 10:42 am

    Goal.com Vida:Csak akkor távozom,ha az mindenkinek előnyös.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 12, 2016 9:05 pm

    Az összefoglalóból kimaradt vitás jelenetek - videó

    A Paks elleni mérkőzésen több vitatott szituáció is akadt, ezek viszont nem kerültek bele a közvetítő csatorna által készített összefoglalóba.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Az_osszefoglalobol_kimaradt_vitas_jelenetek_-_video-2294http://www.vasasfc.hu/hirek/az_osszefoglalobol_kimaradt_vitas_jelenetek_-_video-2294


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 12, 2016 5:13 pm

    Nála első a harmadik

    Interjú Michael Oenninggel, a hajdani Vasas-központ utcájában lakó, immár pesti idegenvezetőnek is alkalmas edzővel.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Nala-elso-a-harmadikhttp://www.vasassc.hu/hirek/7190/nala-elso-a-harmadik



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Pic2_2293
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 12, 2016 3:41 pm

    Gyorselemzés az NB I-es csapatok őszi teljesítményeiről




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Gyorselemzes-az-nb-i-es-csapatok-oszi-teljesitmenyeirolhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/gyorselemzes-az-nb-i-es-csapatok-oszi-teljesitmenyeirol
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 12, 2016 3:11 pm

    Juhos2 írta:Olyan szomorú. Remélem ezekre a vesztes pályákra évek múlva nem úgy fogunk emlékezni, mint egy soproni, pápai stadionra ahol valami meghasadt.
    Ami biztos a történelmet nem lehet elvenni tőlünk. Debreceni győzelem, vagy Pavlov gólja a fradi ellen, emlékezetes, hihetetlen ősz volt.
    12 csapat. Amikor kiírták nem hittem volna, hogy meg tudjuk ugrani /sok évet elnézve/ ezt a szintet. Az első év összejött, a második eddig sikerült, a tavasz tartogat izgalmakat, addig meg jöjjenek az edzőmeccsek.


    Nagyot lépett előre a CSAPAT és idény közben még magasabbra tette a lécet. Az előző évhez hasonlóan újra a vezér egy csapata az ellenfél ,de már a bajnoki aranyért. Nagyon jó volt úgy várni a meccseket ,hogy már sehol sem kellett az esélytelenül pályára lépnünk. Több nagyon hosszú rossz sorozatot is sikerült végre megszakítani. Ennek a paksinak a megtörése a következő bajnokságra vár. Egyenlőre vigasztalásképp a mostani keserű szájízért kalapáljuk el tavasszal "otthon" őket. Bár azt nem is tudom ,hogy a 3. kör sorsolása alapján mi leszünk-e biztosan ellenük a pályaválasztók ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 12, 2016 2:43 pm

    "Helyre állt a rend" a magyar bajnokságokban?

    Hétvégén véget ért az őszi szezon az NB I-ben és az NB II-ben is, a téli időszakot pedig a Videoton és a Puskás Akadémia tölti a tabella élén. Vajon a két Fejér megyei alakulat meg tudja őrizni a pozíciót a szezon végéig?




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Helyre-allt-a-rend-a-magyar-bajnoksagokban?ref=ra_rangado-1http://www.hatharom.com/2016/12/12/helyre-allt-a-rend-a-magyar-bajnoksagokban?ref=ra_rangado-1
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 12, 2016 2:31 pm

    NB I: Ezzel a góllal lett őszi bajnok a Vidi, Torghelle újra lecsapott a Fradira - az utolsó forduló összefoglalói

    Ez történt az OTP Bank Liga 19., utolsó 2016-os fordulójában: 9 gól egy helyen.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 96327-nb-i-ezzel-a-gollal-lett-oszi-bajnok-a-vidi-torghelle-ujra-lecsapott-a-fradira-az-utolso-fordulo-osszefoglaloihttp://www.csakfoci.hu/nb-i/96327-nb-i-ezzel-a-gollal-lett-oszi-bajnok-a-vidi-torghelle-ujra-lecsapott-a-fradira-az-utolso-fordulo-osszefoglaloi



    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Dec. 12, 2016 2:23 pm

    Olyan szomorú. Remélem ezekre a vesztes pályákra évek múlva nem úgy fogunk emlékezni, mint egy soproni, pápai stadionra ahol valami meghasadt.
    Ami biztos a történelmet nem lehet elvenni tőlünk. Debreceni győzelem, vagy Pavlov gólja a fradi ellen, emlékezetes, hihetetlen ősz volt.
    12 csapat. Amikor kiírták nem hittem volna, hogy meg tudjuk ugrani /sok évet elnézve/ ezt a szintet. Az első év összejött, a második eddig sikerült, a tavasz tartogat izgalmakat, addig meg jöjjenek az edzőmeccsek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 11, 2016 1:59 pm

    colocolo írta:
      Paks - Vasas  1:0
     

       Vasas:Nagy G 3 - Burmeister 3 Korcsmár 5 Risztevszki 4 - Murka 4 Vida 4 Berecz 4 Hangya 4 - Ádám 3 Pavlov 3 Remili 3

      csere: Ádám - Király B.   69.perc
               Remili - Ferenczi   78.perc

      Ezt a mérkőzést inkább nem kommentálnám,nagyon keserű lett a szám íze a végére megint nem sikerült kihozni azt ami a mérkőzésben volt.Kevesebb konokság,több rugalmasság,és egy gólerős csatár hiányzott és nem csak most.

    Azért az őszt majd kiértékeljük. Azt sajnálom leginkább ,hogy főleg rajtunk múlt ,hogy elfogyott az előny. Persze 34 pontra egyikünk sem számított a rajt előtt ,de így hogy gyenge lett a hajrá , már nekem is keserű a szám íze.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Dec. 11, 2016 10:38 am


    Paks - Vasas 1:0


    Vasas:Nagy G 3 - Burmeister 3 Korcsmár 5 Risztevszki 4 - Murka 4 Vida 4 Berecz 4 Hangya 4 - Ádám 3 Pavlov 3 Remili 3

    csere: Ádám - Király B. 69.perc
    Remili - Ferenczi 78.perc

    Ezt a mérkőzést inkább nem kommentálnám,nagyon keserű lett a szám íze a végére megint nem sikerült kihozni azt ami a mérkőzésben volt.Kevesebb konokság,több rugalmasság,és egy gólerős csatár hiányzott és nem csak most.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 10, 2016 9:23 pm

    Juhos2 írta:

    Szétvet az ideg. Elnését kérek minden olvasótól, de hogy ezen a libalegelőn megint nem sikerült nyernünk, erre nem is tudom mit írjak. A 40. perc táján volt az első támadásuk ami meleg volt. És mégis 1-0-ás állással mentünk le a pályáról az első félidőben. Gondoltam a második félidőben felfaljuk őket. Mentünk keményen, de a gól nem akart összejönni. Én meg csak néztem azt a szemét órát amin az idő csak egyre fogyott. Aljas, alpári "focit" játszottak a végén pár futással, de már akkorra teljesen kinyíltunk.
    A buszon nem volt világvége hangulat, de nekem biztos belekerül egy kis időbe, hogy túl tegyem magam ezen a mérkőzésen.

    Én is túl ideges vagyok ,hogy most bővebben írjak. Sokadszor léptünk a Pakssal ugyanabba a folyóba. Most csak gratulálni szeretnék az őszi szereplésért a csapatnak.
    Szerda este 20:35-től adja le az M4 a meccset.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Dec. 10, 2016 8:42 pm

    Vasas1969 írta:

    Csertői Aurél értékelése a Vasas elleni mérkőzésről

    Nem volt véletlen a Vasas első helye, egy jól szervezett, jó játékosokból álló csapat, nagyon nehéz ellenük futballozni. A második félidőre egy nagyon jó mérkőzés alakult ki, de szerencsére még a szünet előtt nem sokkal, nekünk sikerült megszerezni a vezetést. Az egyértelmű volt, hogy a végén nagy nyomást fog gyakorolni ránk a Vasas, így is lett. Ezt hősiesen kivédekeztük, illetve több veszélyes kontrát is vezettünk. Ekkor mind mi, mind ők gólt szerezhettek volna, de úgy érzem, megérdemelten nyertünk. Amikor az utolsó percekben több ziccerünket is kihagytuk, akkor eszembe jutott a futball törvénye, hogy ez megbosszulhatja magát, de sikerült kihúznunk. Így a vége egy ki-ki meccs lett.


    Michael Oenning, Vasas:

    - Ilyen a futball. Az első félidő végén egy elkerülhető góllal hátrányba kerültünk, a második félidőben próbáltunk egyenlíteni. Próbáltunk futballozni, ezen a talajon sajnos nem volt egyszerű, sajnos nem is tudtunk betalálni. A helyzeteket kialakítottuk, 70%-ban nálunk volt a labda, de ez nem ért pontot. 34 pontunk van, ennél több senkinek nincs, így nem lehetünk szomorúak az őszi szezon egészét nézve.



    Szétvet az ideg. Elnését kérek minden olvasótól, de hogy ezen a libalegelőn megint nem sikerült nyernünk, erre nem is tudom mit írjak. A 40. perc táján volt az első támadásuk ami meleg volt. És mégis 1-0-ás állással mentünk le a pályáról az első félidőben. Gondoltam a második félidőben felfaljuk őket. Mentünk keményen, de a gól nem akart összejönni. Én meg csak néztem azt a szemét órát amin az idő csak egyre fogyott. Aljas, alpári "focit" játszottak a végén pár futással, de már akkorra teljesen kinyíltunk.
    A buszon nem volt világvége hangulat, de nekem biztos belekerül egy kis időbe, hogy túl tegyem magam ezen a mérkőzésen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 10, 2016 8:11 pm

    Csertői Aurél értékelése a Vasas elleni mérkőzésről

    Nem volt véletlen a Vasas első helye, egy jól szervezett, jó játékosokból álló csapat, nagyon nehéz ellenük futballozni. A második félidőre egy nagyon jó mérkőzés alakult ki, de szerencsére még a szünet előtt nem sokkal, nekünk sikerült megszerezni a vezetést. Az egyértelmű volt, hogy a végén nagy nyomást fog gyakorolni ránk a Vasas, így is lett. Ezt hősiesen kivédekeztük, illetve több veszélyes kontrát is vezettünk. Ekkor mind mi, mind ők gólt szerezhettek volna, de úgy érzem, megérdemelten nyertünk. Amikor az utolsó percekben több ziccerünket is kihagytuk, akkor eszembe jutott a futball törvénye, hogy ez megbosszulhatja magát, de sikerült kihúznunk. Így a vége egy ki-ki meccs lett.


    Michael Oenning, Vasas:

    - Ilyen a futball. Az első félidő végén egy elkerülhető góllal hátrányba kerültünk, a második félidőben próbáltunk egyenlíteni. Próbáltunk futballozni, ezen a talajon sajnos nem volt egyszerű, sajnos nem is tudtunk betalálni. A helyzeteket kialakítottuk, 70%-ban nálunk volt a labda, de ez nem ért pontot. 34 pontunk van, ennél több senkinek nincs, így nem lehetünk szomorúak az őszi szezon egészét nézve.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 10, 2016 8:06 pm

    A Rangadó.hu szakértője
    Kikapott a Vasas Pakson


    Az augusztus óta listavezető angyalföldiek így végül csak a harmadik helyen zárták az őszi szezont.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 399238_paks_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/399238_paks_vasas



    A találkozót a Rangadó.hu szakértője, Éger László, a Paks, a Debrecen és a Dunaújváros egykori válogatott védője értékelte:

    – Nagyon jó mérkőzést játszott egymással a két csapat. Sokáig úgy tűnt, hogy tipikus egygólos találkozó lesz a meccs, ami végül így is történt, de azért a hajrában akadtak lehetőségek mindkét oldalon - paksi szempontból szerencsére ezekből nem született találat, így a csapat fontos két győzelemmel zárta le az őszi szezont.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 10, 2016 2:39 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 10, 2016 10:46 am

    A párharcok megnyerése a kulcs a győzelemhez

    Két játékosunk, Remili Mohamed és Berecz Zsombor is a szezonzáróról beszélt.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 A_parharcok_megnyerese_a_kulcs_a_gyozelemhez-2290http://www.vasasfc.hu/hirek/a_parharcok_megnyerese_a_kulcs_a_gyozelemhez-2290



    Sajnos a sport alapján Osváth a keretben sincs a születésnapján.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 46394#3https://digitalstand.hu/olvaso/46394#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 09, 2016 8:43 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 09, 2016 8:21 pm

    80%, hogy egy napon belül kiderül, ki nyeri az NB I-et

    A Debrecen a legjobb tavaszi üldöző, két csapattól is elvett egy-egy aranyat.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 96270-80-hogy-egy-napon-belul-kiderul-ki-nyeri-az-nb-i-ethttp://www.csakfoci.hu/nb-i/96270-80-hogy-egy-napon-belul-kiderul-ki-nyeri-az-nb-i-et
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 09, 2016 8:00 pm

    Oenning: A tabella élén akarunk telelni

    MIchael Oenning nyilatkozott a szombati, Paks elleni bajnoki mérkőzésünk előtt.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Oenning_a_tabella_elen_akarunk_telelni-2289http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_tabella_elen_akarunk_telelni-2289



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Pic2_2289
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Dec. 09, 2016 5:18 pm

    Egy szép zárást kérnék még a végére a csapattól. Nem is emlékszem mikor teleltünk az élen. Sok évtizede már annak . Még én is fiatal voltam. A holnapi győzelem a legszebb karácsonyi ajándék lenne. Tegyétek még egyszer oda magatokat gyerekek. Hajrá Vasas! Természetesen gratulálok a múlt szombathoz. Láttam nagyon szép dolgokat az összefoglalóban.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 8:07 am