Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Csüt. Okt. 19, 2017 5:39 pm

    A volt technikai vezetőnkkel készített riportot a Délmagyarország (még működik, de a főszerkesztői székben már cserélődött a hátsó fertály)
    Szokás szerint kattintsatok a bal felsőbe... a cikk olvashatóbb lesz!
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Storck10
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 19, 2017 10:08 am

    Gaál: Egyre inkább meglelem korábbi önmagam

    Gaál Bálintnak 2017. januári leigazolása óta a keddi volt a harmadik mérkőzése egykori csapata, a Haladás ellen, és a második gólját sikerült lőnie ellenük.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/gaal_egyre_inkabb_meglelem_korabbi_onmagam-2797
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szer. Okt. 18, 2017 1:28 pm

    Eddig bujdokoltam. Szerencsétlenségemre az 5 gólos verésnél a vendéglőben voltam. Minden hülye megtalált. Ennyi baszogatást tán még sose kaptam. Ma már kimentem az utcára. Ettől a tegnapitól is sokkal több kell. Csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg csak a 3 pontnak tudtam örülni. A Balmazújvárost is be kell húzni valahogy. Azt se bánom ,ha ilyen pocsék játékkal. Van még mit jóvátenni a csapatnak .Sokszor volt már rossz csapatunk azt mégse nagyon emlékszem ilyen csúnya verésre. Szedjétek össze magatokat! Hajrá Vasas!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Okt. 18, 2017 11:49 am


    Vasas : Haladás 1:0
    1085 néző

    Kamenár 5 - Burmeister 5 James 6 Benes 5 - Vogyicska 5 Vida 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Kulcsár 4 Remili 4

    csere: Kulcsár - Ádám (4) 57.perc
    Vogyicska - Szivacski 69.perc
    Gaál - Pavlov 92.perc

    A három ponton kívül sok pozitívumot nehéz találni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 18, 2017 9:06 am

    Kimaradt ziccerek, elmaradt büntető – így nyert a Vasas     VIDEÓ

    A Vasas 1-0-ra legyőzte a Haladás csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának félbeszakadt és kedden újrajátszott mérkőzésén, a Szusza Ferenc Stadionban.


    https://www.m4sport.hu/2017/10/17/kimaradt-ziccerek-elmaradt-bunteto-igy-nyert-a-vasas/

    https://www.m4sport.hu/2017/10/17/pompas-gollal-vezet-a-vasas/


    Nagyon ki lett centizve , egyedül 00:38-nál látom ,hogy nem volt les.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Okt. 17, 2017 9:13 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Én is azt sajnálom leginkább ,hogy nem a kerti munkát választottam. Ha tegnap megcsináltam volna ,akkor nem kellene most nekikezdenem.  Annyiból hasznos lenne egy ekkora vereség, hátha Oenning végre tanul  belőle ,de tudjuk mindnyájan ,hogy nem fog. Nem tudtam eldönteni ,hogy a mester legelső Vasas meccsére (loki) vagy a jeruzsálemi második félidőre emlékeztetett inkább a tegnapi. Még a 2.kapott gól után is reménykedtem . A harmadik után már csak a csodában bíztam ,később már abban sem mert feladtuk. Sajnos nem csak Szivacski volt gyenge ,hanem mindenki. Hiába gondolkodom, nem tudok mondani senkit aki jó volt. Ebben benne volt mindenki. Ami legjobban idegesít ,hogy pl Ugrai góljánál 4 dió hozta 3 védőre a labdát és nem nagyon láttam a többieken ,hogy igyekeznének vissza segíteni. Szivacski legalább a helyén volt ,de hol voltak a többiek ?  Vonatkozik ez a többi gólra is.
    Csak abban bízom ,hogy a Hali ellen a jelenlétetek elég lesz a gyökeres fordulathoz a játékunkban.

    Ezek a nagyarányú vereségek elbizonytalanítanak. A Gaál interjú is arról győzött megy, hogy nagyon nehéz játékrendszer sok buktatóval a miénk. Mindig van egy būnbak akit telitorokból lehet szídni, pedig abból is lehetne főzni amink van.
    Sajnos nem láttam a meccset. Ezért ,ha lesz majd időd kicsit bővebb lére engedhetnéd a beszámolódat. Egy 5-0-ás vereség után előre kiegyeztem volna az 1-0-al. Ez szerencsére megvan. Ennek lehet örülni ,ha másnak talán nem is.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Okt. 17, 2017 1:31 pm

    Vasas1969 írta:
    Én is azt sajnálom leginkább ,hogy nem a kerti munkát választottam. Ha tegnap megcsináltam volna ,akkor nem kellene most nekikezdenem.  Annyiból hasznos lenne egy ekkora vereség, hátha Oenning végre tanul  belőle ,de tudjuk mindnyájan ,hogy nem fog. Nem tudtam eldönteni ,hogy a mester legelső Vasas meccsére (loki) vagy a jeruzsálemi második félidőre emlékeztetett inkább a tegnapi. Még a 2.kapott gól után is reménykedtem . A harmadik után már csak a csodában bíztam ,később már abban sem mert feladtuk. Sajnos nem csak Szivacski volt gyenge ,hanem mindenki. Hiába gondolkodom, nem tudok mondani senkit aki jó volt. Ebben benne volt mindenki. Ami legjobban idegesít ,hogy pl Ugrai góljánál 4 dió hozta 3 védőre a labdát és nem nagyon láttam a többieken ,hogy igyekeznének vissza segíteni. Szivacski legalább a helyén volt ,de hol voltak a többiek ?  Vonatkozik ez a többi gólra is.
    Csak abban bízom ,hogy a Hali ellen a jelenlétetek elég lesz a gyökeres fordulathoz a játékunkban.

    Ezek a nagyarányú vereségek elbizonytalanítanak. A Gaál interjú is arról győzött megy, hogy nagyon nehéz játékrendszer sok buktatóval a miénk. Mindig van egy būnbak akit telitorokból lehet szídni, pedig abból is lehetne főzni amink van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 15, 2017 2:37 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_bosszanto_sajnos_minden_osszejott-2791

    A rózsaszínű álmaimból egy vödör jeges vízként ébresztett fel ez a vereség. Sokadjára sikerült ugyanabba a folyóba lépnünk. Amíg erőltetjük ezt az impotens támadófocinkat a kontrázni tudó csapatok ellen ,addig evvel gyakorlatilag leadjuk nekik a 3 pontot. Bódog megint leckét adott Oenningnek taktikából. Sajnos megint bebizonyosodott ,hogy lehet bárki hátul (még Benes is) a játékunk buktatói akkor is kijönnek. Simán megfutnak bennünket. Olyan jó lenne ilyen 1-2 húzásos gólt rúgni már nekünk is mint amilyet most is kaptunk. Az "NB1 leggyorsabb támadósora" mire felért a diók kapujához minden alkalommal felállt védelem várta. Meccs közben eszembe jutottak Colo sorai Storck kapitányról mintha rólunk szóltak volna.
    Jogosan győzött a DVTK (bár ők se fociztak igazán jól ,inkább csak össze jött nekik minden ),de mivel rendszeresek náluk az ilyen alattomos szabálytalanságok ,nem kéne megvárni még 8-10 hónapra lerúgnak valakit. Elsőre pirosat adnék nekik és legalább 7-8 hetest eltiltást kapnának .

    Nem tudtam végignézni, inkább kimentem a kertbe dolgozni, kihasználni a jó időt.
    Azt hittem 4-kor kezdődik a meccs, így az első félidőről is majdnem teljes egészében lemaradtam.
    Még a végeredményt sem tudom. Talán mostanra annyira lenyugodtam, hogy megnézzem. Történelmi vereség lett?
    A félidő értékélését láttam amire hagyatkozni tudok. Ebben Simek arról beszélt, hogy nem is érti a Diósgyőr részéről ezt a rengeteg taktikai szabálytalanságot. Mi akik már harmadik alkalommal szenvedjük el a Bódog féle alpári focit, értjük. Csodálkozom, hogy valaki aki hétről hétre a munkájából adódóan követi a mérkőzéseket nem látja. Úgy járnának, mint Juhász a nemzetközi porondon, aztán lehetne bírózni ezerrel.
    Amikor behozta Vaskót tudtam, hogy feladtuk és a következő mérkőzésre készülünk. Szivacski ma nagyon rossz döntés volt, bízni a gyorsaságában. Végeredményben arról a posztról ki is kaptunk. De valószínűleg nem egy újabb játékos megégetése, hanem a taktika okozta az újabb súlyos vereséget.
    A Hali ellen ott leszek, remélem ellenük ott folytatjuk ahol abba maradt az a mérkőzés. Very Happy
    Én is azt sajnálom leginkább ,hogy nem a kerti munkát választottam. Ha tegnap megcsináltam volna ,akkor nem kellene most nekikezdenem. Annyiból hasznos lenne egy ekkora vereség, hátha Oenning végre tanul belőle ,de tudjuk mindnyájan ,hogy nem fog. Nem tudtam eldönteni ,hogy a mester legelső Vasas meccsére (loki) vagy a jeruzsálemi második félidőre emlékeztetett inkább a tegnapi. Még a 2.kapott gól után is reménykedtem . A harmadik után már csak a csodában bíztam ,később már abban sem mert feladtuk. Sajnos nem csak Szivacski volt gyenge ,hanem mindenki. Hiába gondolkodom, nem tudok mondani senkit aki jó volt. Ebben benne volt mindenki. Ami legjobban idegesít ,hogy pl Ugrai góljánál 4 dió hozta 3 védőre a labdát és nem nagyon láttam a többieken ,hogy igyekeznének vissza segíteni. Szivacski legalább a helyén volt ,de hol voltak a többiek ? Vonatkozik ez a többi gólra is.
    Csak abban bízom ,hogy a Hali ellen a jelenlétetek elég lesz a gyökeres fordulathoz a játékunkban.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Okt. 15, 2017 10:14 am


    Dvtk - Vasas 5:0

    1081 néző

    Vasas: Kamenár 3 - Benes 3 James 3 Risztevszki 3 - Szivacski 3 Burmeister 3 Berecz 4 Hangya 4 - Kulcsár 4 Gaál 3 Remili 4

    csere:Remili - Vergosz(3) 57.perc
    Berecz - Vogyicska 65.perc
    James - Vaskó 67.perc
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Okt. 15, 2017 5:41 am

    Vasas1969 írta:http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_bosszanto_sajnos_minden_osszejott-2791

    A rózsaszínű álmaimból egy vödör jeges vízként ébresztett fel ez a vereség. Sokadjára sikerült ugyanabba a folyóba lépnünk. Amíg erőltetjük ezt az impotens támadófocinkat a kontrázni tudó csapatok ellen ,addig evvel gyakorlatilag leadjuk nekik a 3 pontot. Bódog megint leckét adott Oenningnek taktikából. Sajnos megint bebizonyosodott ,hogy lehet bárki hátul (még Benes is) a játékunk buktatói akkor is kijönnek. Simán megfutnak bennünket. Olyan jó lenne ilyen 1-2 húzásos gólt rúgni már nekünk is mint amilyet most is kaptunk. Az "NB1 leggyorsabb támadósora" mire felért a diók kapujához minden alkalommal felállt védelem várta. Meccs közben eszembe jutottak Colo sorai Storck kapitányról mintha rólunk szóltak volna.
    Jogosan győzött a DVTK (bár ők se fociztak igazán jól ,inkább csak össze jött nekik minden ),de mivel rendszeresek náluk az ilyen alattomos szabálytalanságok ,nem kéne megvárni még 8-10 hónapra lerúgnak valakit. Elsőre pirosat adnék nekik és legalább 7-8 hetest eltiltást kapnának .

    Nem tudtam végignézni, inkább kimentem a kertbe dolgozni, kihasználni a jó időt.
    Azt hittem 4-kor kezdődik a meccs, így az első félidőről is majdnem teljes egészében lemaradtam.
    Még a végeredményt sem tudom. Talán mostanra annyira lenyugodtam, hogy megnézzem. Történelmi vereség lett?
    A félidő értékélését láttam amire hagyatkozni tudok. Ebben Simek arról beszélt, hogy nem is érti a Diósgyőr részéről ezt a rengeteg taktikai szabálytalanságot. Mi akik már harmadik alkalommal szenvedjük el a Bódog féle alpári focit, értjük. Csodálkozom, hogy valaki aki hétről hétre a munkájából adódóan követi a mérkőzéseket nem látja. Úgy járnának, mint Juhász a nemzetközi porondon, aztán lehetne bírózni ezerrel.
    Amikor behozta Vaskót tudtam, hogy feladtuk és a következő mérkőzésre készülünk. Szivacski ma nagyon rossz döntés volt, bízni a gyorsaságában. Végeredményben arról a posztról ki is kaptunk. De valószínűleg nem egy újabb játékos megégetése, hanem a taktika okozta az újabb súlyos vereséget.
    A Hali ellen ott leszek, remélem ellenük ott folytatjuk ahol abba maradt az a mérkőzés. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 14, 2017 9:47 pm

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_bosszanto_sajnos_minden_osszejott-2791

    A rózsaszínű álmaimból egy vödör jeges vízként ébresztett fel ez a vereség. Sokadjára sikerült ugyanabba a folyóba lépnünk. Amíg erőltetjük ezt az impotens támadófocinkat a kontrázni tudó csapatok ellen ,addig evvel gyakorlatilag leadjuk nekik a 3 pontot. Bódog megint leckét adott Oenningnek taktikából. Sajnos megint bebizonyosodott ,hogy lehet bárki hátul (még Benes is) a játékunk buktatói akkor is kijönnek. Simán megfutnak bennünket. Olyan jó lenne ilyen 1-2 húzásos gólt rúgni már nekünk is mint amilyet most is kaptunk. Az "NB1 leggyorsabb támadósora" mire felért a diók kapujához minden alkalommal felállt védelem várta. Meccs közben eszembe jutottak Colo sorai Storck kapitányról mintha rólunk szóltak volna.
    Jogosan győzött a DVTK (bár ők se fociztak igazán jól ,inkább csak össze jött nekik minden ),de mivel rendszeresek náluk az ilyen alattomos szabálytalanságok ,nem kéne megvárni még 8-10 hónapra lerúgnak valakit. Elsőre pirosat adnék nekik és legalább 7-8 hetest eltiltást kapnának .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 14, 2017 3:30 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Okt. 14, 2017 1:52 pm

    Oenning: Rajtunk múlik, hogy mit hozunk ki a meccsből

    A válogatott szünet után folytatódik az OTP Bank Liga. A 12. fordulóban, szombaton 15:30-kor a Diósgyőrrel mérkőzünk Debrecenben. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_rajtunk_mulik_hogy_mit_hozunk_ki_a_meccsbol-2787

    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_szeretnenk_revansot_venni_a_diosgyoron-2788
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Okt. 13, 2017 11:01 pm

    Síposúr írta:
    A James nem tudom játszott e most válogatott meccset ? Eszetlen focistának tartottam, meg haragudtam is rá amikor cserbenhagyott bennünket és mégis kezdem kedvelni. Már nem csak egy nagydarab favágó a szememben. Tavaly minden összetartás után egyre szarabbak lettünk most jó lenne fordítva. Már egy pont is jó volna a Dvtk-tól . Háromnál meg kiugranék a bőrömből. Kutya nehéz lesz az biztos ,de pontot kell hozni. Mindent bele! Hajrá Vasas!

    Ismerjük őket. Menni fognak amíg bírnak. Hajtós meccs lesz. Mögöttem ült pár diósgyőri a Szuszában. Valahogy a Vasas ellen mindig megy - mondta az egyik. Rá kéne már cáfolni.
    Várom a folytatást. Örülök, hogy vége ennek a két hetes szünetnek. Bevallom, néha magamba is nézek, hogy lehet, de a válogatott meccsek nem ültetnek a tv elé. Talán a rengeteg hozsanna és az állandó kiábrándulás. A média lerágott csontjai. Csak csodálkozom, hogy egy Feröer/!/ elleni mérkőzésre ennyien kíváncsiak élőben. Mi motiválja a kilátogatókat? A hangulat/?/, mert engem egy esetleges több gólos győzelem sem hozna lázba.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Okt. 13, 2017 10:46 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Okt. 13, 2017 9:43 pm

    Síposúr írta:
    Juhos2 írta:

    Igen. Úgy fest James kivárta, hogy tartósan számolni kelljen vele a kezdőben. Szünetben elnéztem a melegítő játékosainkat. Nekem soknak tűnt a közel azonos poszton játszó három csatár. Sajnálom, de én nem látom a nagy variációs lehetőséget a cserepadon max., ha baj van hátha valamelyik betalál. Betalál?
    Kamenar nagyon jó választás. Nagyon örülök, hogy rátaláltak.
    A James nem tudom játszott e most válogatott meccset ? Eszetlen focistának tartottam, meg haragudtam is rá amikor cserbenhagyott bennünket és mégis kezdem kedvelni. Már nem csak egy nagydarab favágó a szememben. Tavaly minden összetartás után egyre szarabbak lettünk most jó lenne fordítva. Már egy pont is jó volna a Dvtk-tól . Háromnál meg kiugranék a bőrömből. Kutya nehéz lesz az biztos ,de pontot kell hozni. Mindent bele! Hajrá Vasas!
    http://www.vasasfc.hu/hirek/negy_jatekosunk_is_helytallt_a_valogatottakban-2786
    Jamesnek ezek szerint nem volt a válogatottban meccse. Szegény Ristevskit sajnálom neki szinte szabadnapja sem volt egész évben. Coloval beszéltünk Vergosról . Ezek szerint az utánpótlás válogatott meccs miatt nem játszott az edzőmeccsen és az is kiderült ,hogy nem csak edzésen tud gólt lőni.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Okt. 13, 2017 3:55 pm

    Juhos2 írta:

    Igen. Úgy fest James kivárta, hogy tartósan számolni kelljen vele a kezdőben. Szünetben elnéztem a melegítő játékosainkat. Nekem soknak tűnt a közel azonos poszton játszó három csatár. Sajnálom, de én nem látom a nagy variációs lehetőséget a cserepadon max., ha baj van hátha valamelyik betalál. Betalál?
    Kamenar nagyon jó választás. Nagyon örülök, hogy rátaláltak.
    A James nem tudom játszott e most válogatott meccset ? Eszetlen focistának tartottam, meg haragudtam is rá amikor cserbenhagyott bennünket és mégis kezdem kedvelni. Már nem csak egy nagydarab favágó a szememben. Tavaly minden összetartás után egyre szarabbak lettünk most jó lenne fordítva. Már egy pont is jó volna a Dvtk-tól . Háromnál meg kiugranék a bőrömből. Kutya nehéz lesz az biztos ,de pontot kell hozni. Mindent bele! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 12, 2017 8:19 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Persze ebben teljesen igazad van amit írsz ,de Dárdain kívül más alkalmasat nem tudnék mondani. Ő pedig csak akkor fog eljönni Berlinből ,ha küldik. Szerintem most bárki venné át a csapatot az biztosan megbukik 2 éven belül. Igaz én is jobban örültem volna egy magyarosabb vonalnak ,de ha már belekezdtünk ebbe a németbe a holland után talán érdemes lenne kipróbálni ,hogy végigviszünk valamit és nem váltunk irányt 2-3 évente. Bár egyelőre nem nagyon mutatkoznak még a pozitív jelek . Amúgy én is szimpatizálnék evvel a szerethető csapattal ,de ehhez az is kéne ,hogy a szurkolók is reálisan lássák az esélyeket és az újságírók se akarjanak mindig kapitányt buktatni mert az mindig megdobja az eladást.
    Az a baj a hazai bajnokság gyenge . Ráadásul a légiósaink is egyre gyengébb bajnokságokba szerződnek , vagy olyan csapatba ahol padoznak nagy pénzért. Alig van aki folyamatosan játszik. Így nem is sok hasznára vannak a válogatottnak . Igaz ettől még jogos a legtöbb kritikád a kapitány felé.
    Téged olvasva most azon is elgondolkoztam lehet ,hogy nem is a nagy futballnemzetektől kellene tanulnunk ,hanem a kicsiktől ,mert tényleg hihetetlen amit ezek a szigetlakók művelnek . Ők és Izland is.

    Igen az is egy alternatíva hogyha leváltják Storckot elveszítünk két évet,ellenben én azt mondom hogy nyerünk kettő évet.A félig üres vagy tele pohár esete nézőpont kérdése.Drasztikus változtatásokat senki nem tud csinálni,be határoltak a lehetőségek kevés játékos éri el azt a szintett,ami egy stabil válogatott kialakitásához kellene.A hazai tehetségek meg rekednek egy szinten,nehéz a jövőt tervezni.Mégis azt mondom olyan ember kell,aki ebből a keretből ki tudja hozni a maximumot.Mert ennél azért többet tudunk,hogy ki lenne a meg váltó nem tudom de nem szívesen  lennék Csányi S. helyében .
    Csak a játék kedvéért. Szerintem ,ha váltanak is eltudom képzelni ,hogy marad a német vonal. Emiatt esetleg  szóba jöhet a hazaiak közül : Bódog , László Csaba , Miriuta és Lőw Zsolt. Van egy rakat német edző is csapat nélkül .
    https://www.transfermarkt.de/trainer/verfuegbaretrainer/statistik/?statistik=40&plus=0[/url]
    Még azt is eltudom képzelni ,hogy Möller lép előre és Storck majd az utánpótlást felügyeli.
    Olyan szempontból lennék Csányi helyében ,hogy anyagi akadálya akkor biztos nem lenne ,hogy ott legyek minden Vasas meccsen.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Okt. 12, 2017 1:49 pm

    Vasas1969 írta:
    Persze ebben teljesen igazad van amit írsz ,de Dárdain kívül más alkalmasat nem tudnék mondani. Ő pedig csak akkor fog eljönni Berlinből ,ha küldik. Szerintem most bárki venné át a csapatot az biztosan megbukik 2 éven belül. Igaz én is jobban örültem volna egy magyarosabb vonalnak ,de ha már belekezdtünk ebbe a németbe a holland után talán érdemes lenne kipróbálni ,hogy végigviszünk valamit és nem váltunk irányt 2-3 évente. Bár egyelőre nem nagyon mutatkoznak még a pozitív jelek . Amúgy én is szimpatizálnék evvel a szerethető csapattal ,de ehhez az is kéne ,hogy a szurkolók is reálisan lássák az esélyeket és az újságírók se akarjanak mindig kapitányt buktatni mert az mindig megdobja az eladást.
    Az a baj a hazai bajnokság gyenge . Ráadásul a légiósaink is egyre gyengébb bajnokságokba szerződnek , vagy olyan csapatba ahol padoznak nagy pénzért. Alig van aki folyamatosan játszik. Így nem is sok hasznára vannak a válogatottnak . Igaz ettől még jogos a legtöbb kritikád a kapitány felé.
    Téged olvasva most azon is elgondolkoztam lehet ,hogy nem is a nagy futballnemzetektől kellene tanulnunk ,hanem a kicsiktől ,mert tényleg hihetetlen amit ezek a szigetlakók művelnek . Ők és Izland is.

    Igen az is egy alternatíva hogyha leváltják Storckot elveszítünk két évet,ellenben én azt mondom hogy nyerünk kettő évet.A félig üres vagy tele pohár esete nézőpont kérdése.Drasztikus változtatásokat senki nem tud csinálni,be határoltak a lehetőségek kevés játékos éri el azt a szintett,ami egy stabil válogatott kialakitásához kellene.A hazai tehetségek meg rekednek egy szinten,nehéz a jövőt tervezni.Mégis azt mondom olyan ember kell,aki ebből a keretből ki tudja hozni a maximumot.Mert ennél azért többet tudunk,hogy ki lenne a meg váltó nem tudom de nem szívesen lennék Csányi S. helyében .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 12, 2017 12:12 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:http://www.mlsz.hu/blog/2017/10/10/u21-egy-pontot-szereztunk-isztambulban/
    Az olaszok elleni nagy zakó után biztosan jobb kedvvel tér vissza az U21-től Szivacski és Vida a törökországi pontszerzéssel.

    A tegnapi nagy válogatott meccsről csak annyit jegyeznék meg velünk kapcsolatosan ,hogy fiataljaink közül aki külföldben gondolkodik annak stabil tagja kell lenni a felnőtt válogatottnak. Nem hinném ,hogy a nemzeti csapatban komolyabb riválisok lennének a csapatba kerülésért ,mint egy közepes erejű nyugati csapatban. Berecznek ,ha utoléri magát és rátud még tenni az előző évi teljesítményére legalább 50 szeres válogatottnak kell lennie. Hiányzott egy ilyen típusú játékos tegnap a szigetlakók ellen a nemzeti csapatból.
    Én Storckot sem küldeném el , mert hiába lesz más az edző a generációváltás problémái attól még nem oldódnak meg. Attól még nem lesznek rutinosabb és jobb játékosok a fiatalok. A sok sérülésről meg nem a kapitány tehet. Szinte sosem tudta pályára küldeni a legerősebb csapatot.
    Dárdai úgysem hagyja ott a Hertát. Persze ,ha Vergos sem válik be akkor nem biztos ,hogy sokáig ezen az állásponton leszek. Very Happy

    Ti ,hogy látjátok?

    Abban igazad van abból főz ami van,de nagyon nem mindegy hogyan az alapanyag olyan amilyen,de azért ebből még lehetne jobbat főzni.Na ő nem a séfek -séfje,nekem nem tetszenek az aktuális formától független bérelt helyek,nem látom azt sem hogy úgy tudná fanatizálni a csapatott mint Dárdai.És nagyon nagy baj,hogy már a szurkolók is elfordúltak a csapattól.Azt azért láthattuk lehet szerethető csapatot csinálni,egy jóval kisebb országban a kevés merithetőség  ellenére is.Nem látok semmi olyat jelenleg,ami azt mutatná hogy meg van a sikeres recept,lehet újra főzni a levest de most már lesznek benne fűszerek is.
    Persze ebben teljesen igazad van amit írsz ,de Dárdain kívül más alkalmasat nem tudnék mondani. Ő pedig csak akkor fog eljönni Berlinből ,ha küldik. Szerintem most bárki venné át a csapatot az biztosan megbukik 2 éven belül. Igaz én is jobban örültem volna egy magyarosabb vonalnak ,de ha már belekezdtünk ebbe a németbe a holland után talán érdemes lenne kipróbálni ,hogy végigviszünk valamit és nem váltunk irányt 2-3 évente. Bár egyelőre nem nagyon mutatkoznak még a pozitív jelek . Amúgy én is szimpatizálnék evvel a szerethető csapattal ,de ehhez az is kéne ,hogy a szurkolók is reálisan lássák az esélyeket és az újságírók se akarjanak mindig kapitányt buktatni mert az mindig megdobja az eladást.
    Az a baj a hazai bajnokság gyenge . Ráadásul a légiósaink is egyre gyengébb bajnokságokba szerződnek , vagy olyan csapatba ahol padoznak nagy pénzért. Alig van aki folyamatosan játszik. Így nem is sok hasznára vannak a válogatottnak . Igaz ettől még jogos a legtöbb kritikád a kapitány felé.
    Téged olvasva most azon is elgondolkoztam lehet ,hogy nem is a nagy futballnemzetektől kellene tanulnunk ,hanem a kicsiktől ,mert tényleg hihetetlen amit ezek a szigetlakók művelnek . Ők és Izland is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 11, 2017 9:30 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Very Happy Már máskor is észrevettem ,hogy remek a humorod. Ugyanezek a gondolatok fordultak meg az én fejemben is csak én nem tudtam ilyen jól megfogalmazni. Bár én is optimistán látom a jövőt ,de az eltelt időszak közel sem volt ennyire rózsaszín. Én szinte nem is tudnék mondani senkit a csapatból aki eddig jobb lenne mint tavaly. Talán Murka teljesítménye volt biztató. Gaál a góljai miatt dicsérhető ,de játékban még van hová javulnia. Kulcsár már a tavasz vége felé is jó volt . Ezt ősszel is hozza.

    Egyetértek veled,Berecz,Vida,Hangya de még Risztevszki sincs csúcsformában,ami különösen tetszett a mester szerint Vergosz gólérzékenysége az edzéseken.Hurrá Storck mester ajánlásával megint sikerült egy azonnal bevethető csatár helyet igazolni,egy edzésgól királyt.Meg van bennem a jó indulat,de Ignatídist feledni nagyon nehéz ezután már elvárnám az M4 től az edzésekről is készitsen összefoglalót,különben lehet sosem fogom látni.
    Emiatt vagyok optimista ,ha ez a 4 ember formába lendül az újabb kupaindulást jelenthet számunkra.
    Nemrég nézegettem ,hogy alakult Ignatidis pályafutása. A bolgár másodosztály után most augusztusban egy görög csapathoz igazolt. Nem tudom melyik osztályba ,de sokatmondó ,hogy a klub játékosainak összértéke a transfermarkt szerint 125000 euró volt. Szerintem még a 3.ligában is drágább játékoskeretek vannak , emiatt inkább a 4.ligára tippelek. Nem tudom Vergossal jobban járunk e ? Lehet ,hogy Storck is tudja ,hogy 3 a magyar igazság és a következő görögje lesz az igazi. Az a baj ,hogy az a fajta támadó foci ami neki feküdne túlságosan sebezhetővé tenné a hátsó alakzatunkat. Mi nem vagyunk sem az Olimpiakosz, sem a Real ,hogy azt játszhassuk. Sajnos más az edzés és más a mérkőzés ,bár ott még nem is láttuk ,de igazad van mert edzésen se. Ez viszont a mi hibánk mert nem járunk oda ,sajnos meccsre se nagyon.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Okt. 11, 2017 7:13 pm

    Vasas1969 írta:http://www.mlsz.hu/blog/2017/10/10/u21-egy-pontot-szereztunk-isztambulban/
    Az olaszok elleni nagy zakó után biztosan jobb kedvvel tér vissza az U21-től Szivacski és Vida a törökországi pontszerzéssel.

    A tegnapi nagy válogatott meccsről csak annyit jegyeznék meg velünk kapcsolatosan ,hogy fiataljaink közül aki külföldben gondolkodik annak stabil tagja kell lenni a felnőtt válogatottnak. Nem hinném ,hogy a nemzeti csapatban komolyabb riválisok lennének a csapatba kerülésért ,mint egy közepes erejű nyugati csapatban. Berecznek ,ha utoléri magát és rátud még tenni az előző évi teljesítményére legalább 50 szeres válogatottnak kell lennie. Hiányzott egy ilyen típusú játékos tegnap a szigetlakók ellen a nemzeti csapatból.
    Én Storckot sem küldeném el , mert hiába lesz más az edző a generációváltás problémái attól még nem oldódnak meg. Attól még nem lesznek rutinosabb és jobb játékosok a fiatalok. A sok sérülésről meg nem a kapitány tehet. Szinte sosem tudta pályára küldeni a legerősebb csapatot.
    Dárdai úgysem hagyja ott a Hertát. Persze ,ha Vergos sem válik be akkor nem biztos ,hogy sokáig ezen az állásponton leszek. Very Happy

    Ti ,hogy látjátok?

    Abban igazad van abból főz ami van,de nagyon nem mindegy hogyan az alapanyag olyan amilyen,de azért ebből még lehetne jobbat főzni.Na ő nem a séfek -séfje,nekem nem tetszenek az aktuális formától független bérelt helyek,nem látom azt sem hogy úgy tudná fanatizálni a csapatott mint Dárdai.És nagyon nagy baj,hogy már a szurkolók is elfordúltak a csapattól.Azt azért láthattuk lehet szerethető csapatot csinálni,egy jóval kisebb országban a kevés merithetőség ellenére is.Nem látok semmi olyat jelenleg,ami azt mutatná hogy meg van a sikeres recept,lehet újra főzni a levest de most már lesznek benne fűszerek is.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Okt. 11, 2017 6:42 pm

    Vasas1969 írta:
    Very Happy Már máskor is észrevettem ,hogy remek a humorod. Ugyanezek a gondolatok fordultak meg az én fejemben is csak én nem tudtam ilyen jól megfogalmazni. Bár én is optimistán látom a jövőt ,de az eltelt időszak közel sem volt ennyire rózsaszín. Én szinte nem is tudnék mondani senkit a csapatból aki eddig jobb lenne mint tavaly. Talán Murka teljesítménye volt biztató. Gaál a góljai miatt dicsérhető ,de játékban még van hová javulnia. Kulcsár már a tavasz vége felé is jó volt . Ezt ősszel is hozza.

    Egyetértek veled,Berecz,Vida,Hangya de még Risztevszki sincs csúcsformában,ami különösen tetszett a mester szerint Vergosz gólérzékenysége az edzéseken.Hurrá Storck mester ajánlásával megint sikerült egy azonnal bevethető csatár helyet igazolni,egy edzésgól királyt.Meg van bennem a jó indulat,de Ignatídist feledni nagyon nehéz ezután már elvárnám az M4 től az edzésekről is készitsen összefoglalót,különben lehet sosem fogom látni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 11, 2017 3:16 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Oenning: Kezdünk újra kiegyenesedni - interjú

    Michael Oenning vezetőedzőnk értékelte a bajnokság egyharmadánál a mögöttünk hagyott hónapokat.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_kezdunk_ujra_kiegyenesedni_-_interju-2784


    Pedig én is rózsaszínben láttam a dolgokat ,de meg sem közelítem a mestert.

    Szeretném hinni hogy igaza van,de sajnos nem tudom el kell gondolkodnom hogy ugyan arról a csapatról beszélünk e.Ha taktikában lenne ilyen erős mint a nyilatkozatokban,biztosan jobban állnánk.Ha be húzzuk az elmaradt mérkőzést,akkor azért jobb a kép.
    Very Happy Már máskor is észrevettem ,hogy remek a humorod. Ugyanezek a gondolatok fordultak meg az én fejemben is csak én nem tudtam ilyen jól megfogalmazni. Bár én is optimistán látom a jövőt ,de az eltelt időszak közel sem volt ennyire rózsaszín. Én szinte nem is tudnék mondani senkit a csapatból aki eddig jobb lenne mint tavaly. Talán Murka teljesítménye volt biztató. Gaál a góljai miatt dicsérhető ,de játékban még van hová javulnia. Kulcsár már a tavasz vége felé is jó volt . Ezt ősszel is hozza.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Okt. 11, 2017 1:54 pm

    Vasas1969 írta:Oenning: Kezdünk újra kiegyenesedni - interjú

    Michael Oenning vezetőedzőnk értékelte a bajnokság egyharmadánál a mögöttünk hagyott hónapokat.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_kezdunk_ujra_kiegyenesedni_-_interju-2784


    Pedig én is rózsaszínben láttam a dolgokat ,de meg sem közelítem a mestert.

    Szeretném hinni hogy igaza van,de sajnos nem tudom el kell gondolkodnom hogy ugyan arról a csapatról beszélünk e.Ha taktikában lenne ilyen erős mint a nyilatkozatokban,biztosan jobban állnánk.Ha be húzzuk az elmaradt mérkőzést,akkor azért jobb a kép.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 11, 2017 8:08 am

    http://www.mlsz.hu/blog/2017/10/10/u21-egy-pontot-szereztunk-isztambulban/
    Az olaszok elleni nagy zakó után biztosan jobb kedvvel tér vissza az U21-től Szivacski és Vida a törökországi pontszerzéssel.

    A tegnapi nagy válogatott meccsről csak annyit jegyeznék meg velünk kapcsolatosan ,hogy fiataljaink közül aki külföldben gondolkodik annak stabil tagja kell lenni a felnőtt válogatottnak. Nem hinném ,hogy a nemzeti csapatban komolyabb riválisok lennének a csapatba kerülésért ,mint egy közepes erejű nyugati csapatban. Berecznek ,ha utoléri magát és rátud még tenni az előző évi teljesítményére legalább 50 szeres válogatottnak kell lennie. Hiányzott egy ilyen típusú játékos tegnap a szigetlakók ellen a nemzeti csapatból.
    Én Storckot sem küldeném el , mert hiába lesz más az edző a generációváltás problémái attól még nem oldódnak meg. Attól még nem lesznek rutinosabb és jobb játékosok a fiatalok. A sok sérülésről meg nem a kapitány tehet. Szinte sosem tudta pályára küldeni a legerősebb csapatot.
    Dárdai úgysem hagyja ott a Hertát. Persze ,ha Vergos sem válik be akkor nem biztos ,hogy sokáig ezen az állásponton leszek. Very Happy

    Ti ,hogy látjátok?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 11, 2017 12:05 am

    Oenning: Kezdünk újra kiegyenesedni - interjú

    Michael Oenning vezetőedzőnk értékelte a bajnokság egyharmadánál a mögöttünk hagyott hónapokat.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_kezdunk_ujra_kiegyenesedni_-_interju-2784


    Pedig én is rózsaszínben láttam a dolgokat ,de meg sem közelítem a mestert.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Okt. 10, 2017 9:12 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Én 19 pontnál már azon agyalnék ,hogyan lehetne befogni a Vidit. Mondjuk ehhez kisebb csoda kellene és egy jó brazil az első lépés lenne ehhez. Az első körben 19 pont kimondottan jó teljesítmény lenne főleg a nehézségek miatt. 3x19 pont=57 pont is már öttel több mint amennyit tavaly szereztünk. Szerintem egyre jobbak leszünk , ahogy megy előre a szezon és akár 60 pont felett is zárhatunk. Nagy kár ,hogy a Vidi kimagaslani látszik és ,hogy a fradi is összeállt .Természetesen  a Honvédot sem szabad leírni. Valamiért úgy érzem 63-66 pontunk lesz a végén ,de abba nem vagyok biztos ,hogy elég lesz a hetedikhez.

    Én az ideivel még mindig beérném.
    Az újabb kupadöntőre kitaláltam egy tök jó drapit, jó volna betolni a tábor fölé.
    Lassan tovább fog állni pár szeretett figura szerintem a hónapokat számolgathatjuk.
    A hetedik még nem jutott eszembe Very Happy

    Sajnos nagyobb a versenyhelyzet a bajnokságban mint tavaly. Gondolom Te is leginkább a Ristevski ,Vida ,Berecz hármasra gondolsz . Velük kapcsolatban emlegették leggyakrabban a külföldre igazolást ,bár egyiküknek sincs jó szezonja eddig. Még Hangyánál is szóba kerülhet a légióskodás. Nehéz lesz megemészteni a távozásukat .Könnyebb lenne ,ha sikerült volna egy nagy eredményt elérni velük . Az idei tavasz az elhalasztott lehetőségek tavasza volt. Remélem a következő más lesz főleg ,ha a fentiek elkezdenek a tudásukhoz méltón teljesíteni. Eddig csak árnyékai önmaguknak. Egyedül Hangya nyújt elfogadhatót. Döntő lesz , hogy a téli felkészülés jobban sikerüljön mint az előző . Már csak attól jobbnak kell lennünk 2018 tavaszán , hogy végre kipihenhetik majd magukat a fiúk.
    Biztosan lesz majd több távozó is ,akiknek ez a bajnokság lesz az utolsó bizonyítási lehetőségük a Vasasban. Azon sem lepődnék meg ,ha lenne olyan akivel szemben már télen elfogyna a türelem. Főleg ,ha lehetőségünk lenne nyerni valamit , akkor erősíteni sem ártana a télen és erre csak akkor lesz mód ,ha lesz felszabaduló hely a keretben.

    A kupában lenne a nagyobb esély a végső győzelemre. Tavaly mázlink volt a sorsolással , idén biztosan ott is nehezebb dolgunk lesz. Mindenesetre nagyon szeretném látni a drapidat a döntőben.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Okt. 09, 2017 8:36 pm

    Vasas1969 írta:
    Én 19 pontnál már azon agyalnék ,hogyan lehetne befogni a Vidit. Mondjuk ehhez kisebb csoda kellene és egy jó brazil az első lépés lenne ehhez. Az első körben 19 pont kimondottan jó teljesítmény lenne főleg a nehézségek miatt. 3x19 pont=57 pont is már öttel több mint amennyit tavaly szereztünk. Szerintem egyre jobbak leszünk , ahogy megy előre a szezon és akár 60 pont felett is zárhatunk. Nagy kár ,hogy a Vidi kimagaslani látszik és ,hogy a fradi is összeállt .Természetesen  a Honvédot sem szabad leírni. Valamiért úgy érzem 63-66 pontunk lesz a végén ,de abba nem vagyok biztos ,hogy elég lesz a hetedikhez.

    Én az ideivel még mindig beérném.
    Az újabb kupadöntőre kitaláltam egy tök jó drapit, jó volna betolni a tábor fölé.
    Lassan tovább fog állni pár szeretett figura szerintem a hónapokat számolgathatjuk.
    A hetedik még nem jutott eszembe Very Happy

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 08, 2017 10:08 pm

    Juhos2 írta:Bevallom szívesebben nézegetném a tabellát a Haladás ellen begyűjtött 3 ponttal. Beleültünk a gyorsvonatba, jó lenne nem kiszállni. Remélem kitart a lendület.
    Én 19 pontnál már azon agyalnék ,hogyan lehetne befogni a Vidit. Mondjuk ehhez kisebb csoda kellene és egy jó brazil az első lépés lenne ehhez. Az első körben 19 pont kimondottan jó teljesítmény lenne főleg a nehézségek miatt. 3x19 pont=57 pont is már öttel több mint amennyit tavaly szereztünk. Szerintem egyre jobbak leszünk , ahogy megy előre a szezon és akár 60 pont felett is zárhatunk. Nagy kár ,hogy a Vidi kimagaslani látszik és ,hogy a fradi is összeállt .Természetesen a Honvédot sem szabad leírni. Valamiért úgy érzem 63-66 pontunk lesz a végén ,de abba nem vagyok biztos ,hogy elég lesz a hetedikhez.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 12:00 am