Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 08, 2017 8:36 am



    https://www.youtube.com/watch?v=tWTCYabUSek


    Most nem hibázhatunk ellene. Eljött a visszavágás ideje. Viccet félretéve remélem az összeszokottságunk egy pontra mindenképpen elég lesz. A többi csak hab lenne a tortán meg persze a legnagyobb boldogság nekünk. Sok jó játékost igazoltak ,de szerintem még mindig Gera a legjobb és ő szerencsére nem fog játszani. A kupadöntőben nem tudtuk kihasználni amikor lement, most ki kell !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 06, 2017 9:10 pm

    A honlapról:
    Benes: Jó úton haladok a teljes gyógyulás felé

    Vít Benes nyári sérülése után hamarosan újra a csapattal készülhet.


    Vít Benes, július 19-én a III. Kerületi TVE elleni felkészülési mérkőzésen szenvedett részleges oldalszalagszakadást. Az azt megelőző nyári felkészülési mérkőzéseken (Graz ellen 4-3-as, a Haladás ellen 3-1-es, és a Dorog ellen 2-1-es győzelem alkalmával) cseh belső védőnk meggyőző, stabil védőjátékot mutatott be.

    Hét héttel a balszerencsés sérülése után érdeklődtünk Vítnél, hogyléte felől.

    - Jó úton haladok a teljes gyógyulás felé. A térdem jól reagál a Kubó Ádi által előírt rehabilitációs gyakorlatokra. A futóedzések is rendben zajlanak. Összességében jól érzem magam. Az edzések mostanában úgy zajlanak, hogy bemelegítés után 20-25 percet futok, majd stabilizációs és comberősítő feladatokat végzek, illetve a végén ismét futás következik. Bízom abban, hogy a következő egy-két hét folyamán már beszállhatok a cicázásba, de csak akkor, ha nem lesznek panaszaim. Szeretnék végre a csapat és a stáb rendelkezésére állni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 05, 2017 4:45 pm

    5 órakor kezdődik az U21 -es válogatott meccse az M4-en Vidával és talán Szivacskival.
    http://www.csakfoci.hu/utanpotlas/u21-az-eb-majd-az-olimpia-tet-magyaroknak-indulo-selejtezosorozatban-pontos-program

    Remélem biztos győzelemmel , önbizalomtól duzzadva térnek vissza a csapathoz és a hétvégén is győzelemnek örülhetnek a fradi ellen.

    Más ,nincs köze a Vasashoz ,de érdekesnek találtam. A kis srácnak már megérte meccsre járni.
    http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/434996_milliomos_lehetett_volna_a_magyar_kisfiu_de_nem_el
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 04, 2017 8:40 pm

    Megválasztották a legutóbbi NB I-es szezon álomcsapatát


    http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/434952_megvalasztottak_az_nb_i_es_szezon_alomcsapatat


    Dibusz Dénes (FTC) - Loic Nego (Videoton FC) , Vinícius Paulo (Videoton FC) , Juhász Roland (Videoton FC), Hangya Szilveszter (Vasas FC) - Berecz Zsombor (Vasas FC) , Gera Zoltán (FTC) , Hidi Patrik (Budapest Honvéd FC) - Eppel Márton (Budapest Honvéd FC) , Davide Lanzafame (Budapest Honvéd FC) , Danko Lazovics (Videoton FC)


    Gratula a mieinknek!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 04, 2017 10:59 am

    Tata ,ha sátorban aludtatok mindkét este , akkor nem irigyellek annyira a Körös-torokért. Persze ,ha volt kivel összebújni az már más ...... Very Happy
    Köszi ,hogy feltetted a cikket .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Szept. 03, 2017 1:27 pm

    VasasTata írta:Indulok egy tájfutó versenyre (nyugim csak rendezek) de kívánhattok csapadékmentes hétvégét!  bounce
    Bár ahogy a csapatfőnök mondta "nem vagy veszélyes a dobogóra" - szóval futhatnék is... majd megkeresnek.
    Na, a lényeg (kattintás szokás szerint a bal felső sarokba és nagyobb a kép)
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Sport_11
    és a másik 3 hasáb
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Sport_12

    Célba értek az indulók? Vagy kijelöltél még egy pár kört végkimerülésig? Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 02, 2017 3:28 pm



    https://www.youtube.com/watch?v=kMSKFXmpuAw

    https://www.youtube.com/watch?v=W0QnVXlwpoc

    Ezeket találtam Nikosról. Márciusban az U21-ben ellenünk is játszott és gólt is szerzett (Ő a 10-es). A hosszabb videó a Castilla meccse , ott is eredményes volt 9-es mezben.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 02, 2017 2:17 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Egy ilyen mentalitású játékost , mint Hangya tudnék elképzelni hosszú távon a Vasas csapatkapitányának. Ha nem akar a közeljövőben külföldre igazolni ő lenne a jelöltem erre . Valahogy el kellene érni ,hogy minden játékosunk hozzáállása ilyen legyen. Egy új igazolásnak tisztában kelljen lennie avval ,hogy itt meg kell dögleni a pályán.

    A dunaújvárosi megmenekülésünk másnapján én is pont a 4-4-2-ről beszéltem Juhosnak . Hangya és Osváth lett volna a középpálya 2 oldalán így stabilizálva a széleket. Szivacski és Ristevski mögöttük. Igazat adok neked abban amit írsz. Nagyon sokat hibázunk ebben a rendszerben. A legnagyobb bajom a csiga lassú támadásépítés és ,hogy a csatáraink alig segítenek be a védekezésbe ,de a középpálya közepétől is több kellene ebben. Mivel a szélső középpályások és a védők is segítik a támadást túl sokan ragadunk elől amikor elveszítjük a labdát , elmarad részünkről az azonnali visszatámadás . Azt sem látom kik húzódnak a támadó hátsó embereink helyére ? Valószínűleg senki mert mire felvánszorgunk mindig 10 ember ellen kell már támadnunk és emiatt kell minél több játékosunknak bekapcsolódni a támadásba . A kondival is nagy bajok vannak szerintem már a kupadöntőt is azért veszítettük el . Alig 2-3 ember tudott már csak futni a csapatból a 2. félidő közepétől. Osztom azt is ,hogy több játékosunk nem alkalmas erre a rendszerre és emiatt vannak a hiányposztok ,ha nem jönnek erre alkalmas új igazolások , akkor mást kellene megpróbálni.
    Mindezek ellenére szerintem Oenning nem fog eltérni a 3-4-3-tól. Inkább egy kicsit defenzívebbé teszi azt amíg a csehek fel nem épülnek. A rangadókon hamarosan kiderül ,hogy jól teszi e ?

    A görögről mi a véleményed ? Bognár esetleges érkezése esetén ,milyen szerkezetben játszatnád a csapatot ? Egyáltalán kezdő lenne nálad ?

    Ami a görög srácot illeti,kell egypár mérkőzés hogy reális képet kapjunk mit tud.Nálam a videó nem szempont,ha már valakiről egy jó videót sem lehet össze vágni,akkor meg ette a fene az egészet.Ha még a Pavlov,Ádám szintet sem tudja túl szárnyalni akkor baj van reménykedem nem így lesz.Lehet ahogy öregszem egyre kritikusabbá válok,de nekem Bognár sem tetszik csak akkor lenne lét jogosultsága az egésznek ha Bereczet eladtuk volna.Ketten egyszerre a pályán,ebben a rendszerben nem egy életbíztositás az ő védekező teljesítményével.Jó teljesítményt egy 4-3 1-2 rendszerben tudott nyújtani kötetlenül,a csatárok és kp. között védekező feladat nélkül.Iszlainak jobban örültem volna,ő több poszton használható jó a fejjátéka is.De ő meg ráér várni,lejárt a szerződése nem köti az igazolási határidő érdeklődő meg akad.
    Neki is állok keresni még róla valamit úgyis ígértem már. Nem sok remény van rá , mert amikor felhozták Storck ajánlását már akkor rábukkantam a srácra és akkor is csak azokat találtam amit feltettem. Jó volna egy teljes meccset találni ,most úgyis ráérnénk megnézni a szünet miatt. Az alapelképzelés nagyon jó szerintem ,hogy egy nagy csapat tartalékcsapatából hozunk el valakit. Aki nálunk bőven jó lehet és még pénz is lehet majd belőle , persze csak akkor ,ha opció is van rá. Régebben pont egy Ajax tarcsiból eljött srácot tettem be még a régi  alcsúti fórumba ,de Lepi azt mondta nem elég jó a Vasasba . https://www.transfermarkt.de/dejan-meleg/profil/spieler/168942
    Ezért mutattam Babunskit is aki Barcás volt és szerintem nagyon illett volna a játékunkba.
    https://www.transfermarkt.de/david-babunski/profil/spieler/133628
    Ha jönne Bognár én is mindenképpen átállnék 2 csatárra és mögöttük játszatnám. Viszont neki is legalább annyi munkát be kellene tenni a védekezésbe mint Berecznek. Ehhez meg olyan kondiba kellene hozni ami még sosem volt talán neki. Szerintem Hidi lett volna a legjobb ,nem véletlenül akartuk és tény Iszlaival is jóval masszívabbak lennénk. Mindkettőre igaz ,hogy sokoldalúbb mint Bognár ,de ha csak a támadójátékot nézzük akkor a kis Bogesz a legjobb közülük. Iszlai rendesen kivár . A volt kijevi Bodnár jutott eszembe , évekig válogatott és végül visszavonult.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Szept. 02, 2017 1:36 pm

    Vasas1969 írta:
    Egy ilyen mentalitású játékost , mint Hangya tudnék elképzelni hosszú távon a Vasas csapatkapitányának. Ha nem akar a közeljövőben külföldre igazolni ő lenne a jelöltem erre . Valahogy el kellene érni ,hogy minden játékosunk hozzáállása ilyen legyen. Egy új igazolásnak tisztában kelljen lennie avval ,hogy itt meg kell dögleni a pályán.

    A dunaújvárosi megmenekülésünk másnapján én is pont a 4-4-2-ről beszéltem Juhosnak . Hangya és Osváth lett volna a középpálya 2 oldalán így stabilizálva a széleket. Szivacski és Ristevski mögöttük. Igazat adok neked abban amit írsz. Nagyon sokat hibázunk ebben a rendszerben. A legnagyobb bajom a csiga lassú támadásépítés és ,hogy a csatáraink alig segítenek be a védekezésbe ,de a középpálya közepétől is több kellene ebben. Mivel a szélső középpályások és a védők is segítik a támadást túl sokan ragadunk elől amikor elveszítjük a labdát , elmarad részünkről az azonnali visszatámadás . Azt sem látom kik húzódnak a támadó hátsó embereink helyére ? Valószínűleg senki mert mire felvánszorgunk mindig 10 ember ellen kell már támadnunk és emiatt kell minél több játékosunknak bekapcsolódni a támadásba . A kondival is nagy bajok vannak szerintem már a kupadöntőt is azért veszítettük el . Alig 2-3 ember tudott már csak futni a csapatból a 2. félidő közepétől. Osztom azt is ,hogy több játékosunk nem alkalmas erre a rendszerre és emiatt vannak a hiányposztok ,ha nem jönnek erre alkalmas új igazolások , akkor mást kellene megpróbálni.
    Mindezek ellenére szerintem Oenning nem fog eltérni a 3-4-3-tól. Inkább egy kicsit defenzívebbé teszi azt amíg a csehek fel nem épülnek. A rangadókon hamarosan kiderül ,hogy jól teszi e ?

    A görögről mi a véleményed ? Bognár esetleges érkezése esetén ,milyen szerkezetben játszatnád a csapatot ? Egyáltalán kezdő lenne nálad ?

    Ami a görög srácot illeti,kell egypár mérkőzés hogy reális képet kapjunk mit tud.Nálam a videó nem szempont,ha már valakiről egy jó videót sem lehet össze vágni,akkor meg ette a fene az egészet.Ha még a Pavlov,Ádám szintet sem tudja túl szárnyalni akkor baj van reménykedem nem így lesz.Lehet ahogy öregszem egyre kritikusabbá válok,de nekem Bognár sem tetszik csak akkor lenne lét jogosultsága az egésznek ha Bereczet eladtuk volna.Ketten egyszerre a pályán,ebben a rendszerben nem egy életbíztositás az ő védekező teljesítményével.Jó teljesítményt egy 4-3 1-2 rendszerben tudott nyújtani kötetlenül,a csatárok és kp. között védekező feladat nélkül.Iszlainak jobban örültem volna,ő több poszton használható jó a fejjátéka is.De ő meg ráér várni,lejárt a szerződése nem köti az igazolási határidő érdeklődő meg akad.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 02, 2017 12:38 pm

    colocolo írta:Pontosan erre gondoltam Hangya ha nem is játszik jól,de mindig akar ezt nem tudom mindenkiről elmondani.A másik dolog nekem azért nem tetszik ez a játékrendszer mert több benne a hiba lehetőség.Egy 4-4-2 rendszerben alapból meg van a létszámfölény még 3 csatárnál is,mig a miénknél időben vissza kell zárni Hangyának,vagy másik oldalon Szivacskinak a támadásból hogy meg legyen a létszámfölény.Ez sokkal jobb kordinálást igényel a védelem és a középpálya között mint ami nálunk működik.Minden terv annyit ér,amennyit sikerül meg valósítani belőle még akkor is ha meg vannak a megfelelő emberek hozzá.Nálunk meg akad egy-két lyukas poszt minnél hamarabb be kell tömni a réseket,ha tudunk minőséget igazolni és sérültek is felépülnek nem lesz gond.Egy izgalommentes bent maradásra mindenképp,elég alacsonyra tettem a lécet.
    Egy ilyen mentalitású játékost , mint Hangya tudnék elképzelni hosszú távon a Vasas csapatkapitányának. Ha nem akar a közeljövőben külföldre igazolni ő lenne a jelöltem erre . Valahogy el kellene érni ,hogy minden játékosunk hozzáállása ilyen legyen. Egy új igazolásnak tisztában kelljen lennie avval ,hogy itt meg kell dögleni a pályán.

    A dunaújvárosi megmenekülésünk másnapján én is pont a 4-4-2-ről beszéltem Juhosnak . Hangya és Osváth lett volna a középpálya 2 oldalán így stabilizálva a széleket. Szivacski és Ristevski mögöttük. Igazat adok neked abban amit írsz. Nagyon sokat hibázunk ebben a rendszerben. A legnagyobb bajom a csiga lassú támadásépítés és ,hogy a csatáraink alig segítenek be a védekezésbe ,de a középpálya közepétől is több kellene ebben. Mivel a szélső középpályások és a védők is segítik a támadást túl sokan ragadunk elől amikor elveszítjük a labdát , elmarad részünkről az azonnali visszatámadás . Azt sem látom kik húzódnak a támadó hátsó embereink helyére ? Valószínűleg senki mert mire felvánszorgunk mindig 10 ember ellen kell már támadnunk és emiatt kell minél több játékosunknak bekapcsolódni a támadásba . A kondival is nagy bajok vannak szerintem már a kupadöntőt is azért veszítettük el . Alig 2-3 ember tudott már csak futni a csapatból a 2. félidő közepétől. Osztom azt is ,hogy több játékosunk nem alkalmas erre a rendszerre és emiatt vannak a hiányposztok ,ha nem jönnek erre alkalmas új igazolások , akkor mást kellene megpróbálni.
    Mindezek ellenére szerintem Oenning nem fog eltérni a 3-4-3-tól. Inkább egy kicsit defenzívebbé teszi azt amíg a csehek fel nem épülnek. A rangadókon hamarosan kiderül ,hogy jól teszi e ?

    A görögről mi a véleményed ? Bognár esetleges érkezése esetén ,milyen szerkezetben játszatnád a csapatot ? Egyáltalán kezdő lenne nálad ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 01, 2017 8:24 pm



    https://www.youtube.com/watch?v=-Hatld06ydA

    Németország-Magyarország 1-2 (0-1)

    Magyarország: Demjén Patrik (Bukrán Erik, 46.) - Csernik Kornél (Szivacski Donát, 46.), Lenzsér Bence (Jancsó András, 46.), Kecskés Ákos (Hegedűs János, 46.), Tóth Bence (Szalai Attila, 46.), Spandler Csaba (Óvári Zsolt, 62.) - Vida Máté (Haris Attila, 62.), Szoboszlai Dominik (Szabó Bence, 62.), Zsótér Donát (Katona Máté, 46.) - Bíró Bence (Koszta Márk, 62.), Makrai Gábor (Kundrák Norbert, 46.) Gólszerző: Eggestein a 65., ill. Zsótér 15., Vida 60.



    http://www.mlsz.hu/blog/2017/09/01/u21-bravuros-gyozelem-az-eb-cimvedo-nemetek-otthonaban/
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Pént. Szept. 01, 2017 3:37 pm

    Indulok egy tájfutó versenyre (nyugim csak rendezek) de kívánhattok csapadékmentes hétvégét!  bounce
    Bár ahogy a csapatfőnök mondta "nem vagy veszélyes a dobogóra" - szóval futhatnék is... majd megkeresnek.
    Na, a lényeg (kattintás szokás szerint a bal felső sarokba és nagyobb a kép)
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Sport_11
    és a másik 3 hasáb
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Sport_12
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 01, 2017 9:39 am

    Juhos2 írta:
    Síposúr írta:A kis Bognár nagyon tud focizni. Az akarással vannak a bajok nála . Gatyába kéne rázni a gyereket me ebben az nb1-ben király lehetne. Örülök ,ha idejön.
    Végre a Paks elleni meccs után be mertem menni a vendéglőbe. Így is baszogattak eleget az ismerősök a debreceni zakó után. A játékot hagyjuk, az nem volt. Ez a fradi ellen is belefér csak verjük őket is. A görögöt nem tudom milyen . A másiknál biztos nem lesz rosszabb. Jó pihenést a fiúknak a szünetben , a Hangyának meg győzelmeket a válogatottban. Hajrá Vasas !

    Sajnos nem nyert megerősítést.
    Pedig azt hittem Vancsa azért van pizsama nadrágban a stadion bejárásakor, mert vár az utolsó pillanatra és már nem akar hazamenni.
    Ez pizsamás poén hatalmas! Very Happy  Ha mégis jön Bognár , akkor viszont Vogyicska nem sokat fog játszani , esetleg jobbközépben és a jobb szélen valamennyit. Viszont a kis Bognár érkezése azt is jelentené ,hogy Berecz (ha olyan formát mutat) akár már a télen ,de a jövő nyáron szinte biztosan távozik.

    Egy fiatal tehetséget meg rossz piros-kék csapathoz irányítottak.
    http://www.vidi.hu/2017/09/01/ujabb-magyar-utanpotlas-valogatottat-igazoltunk-.html
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 01, 2017 9:27 am

    Síposúr írta:A kis Bognár nagyon tud focizni. Az akarással vannak a bajok nála . Gatyába kéne rázni a gyereket me ebben az nb1-ben király lehetne. Örülök ,ha idejön.
    Végre a Paks elleni meccs után be mertem menni a vendéglőbe. Így is baszogattak eleget az ismerősök a debreceni zakó után. A játékot hagyjuk, az nem volt. Ez a fradi ellen is belefér csak verjük őket is. A görögöt nem tudom milyen . A másiknál biztos nem lesz rosszabb. Jó pihenést a fiúknak a szünetben , a Hangyának meg győzelmeket a válogatottban. Hajrá Vasas !
    Hajnal negyed háromig vártam hátha fent lesz a jó hír. Sajnos hiába ,bár az igaz ,hogy ha szabadon igazolhatóvá válik akkor még nincs minden veszve. Még ideérhet a fradi meccsre is . A véleményünk egyezik róla.
    A görögnél abban bízom ,hogy korosztálya egyik legjobbja volt és remélem ez felnőtt szinten is kifog jönni belőle. Az ifi BL-ben szépen rugdosta a gólokat . Hátha nálunk érik be a felnőtt fociba . Holnap megpróbálok keresni még videót róla mert amiket eddig feltettem azért még nem győztek meg engem sem.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Szept. 01, 2017 5:25 am

    Síposúr írta:A kis Bognár nagyon tud focizni. Az akarással vannak a bajok nála . Gatyába kéne rázni a gyereket me ebben az nb1-ben király lehetne. Örülök ,ha idejön.
    Végre a Paks elleni meccs után be mertem menni a vendéglőbe. Így is baszogattak eleget az ismerősök a debreceni zakó után. A játékot hagyjuk, az nem volt. Ez a fradi ellen is belefér csak verjük őket is. A görögöt nem tudom milyen . A másiknál biztos nem lesz rosszabb. Jó pihenést a fiúknak a szünetben , a Hangyának meg győzelmeket a válogatottban. Hajrá Vasas !

    Sajnos nem nyert megerősítést.
    Pedig azt hittem Vancsa azért van pizsama nadrágban a stadion bejárásakor, mert vár az utolsó pillanatra és már nem akar hazamenni.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Aug. 31, 2017 4:03 pm

    A kis Bognár nagyon tud focizni. Az akarással vannak a bajok nála . Gatyába kéne rázni a gyereket me ebben az nb1-ben király lehetne. Örülök ,ha idejön.
    Végre a Paks elleni meccs után be mertem menni a vendéglőbe. Így is baszogattak eleget az ismerősök a debreceni zakó után. A játékot hagyjuk, az nem volt. Ez a fradi ellen is belefér csak verjük őket is. A görögöt nem tudom milyen . A másiknál biztos nem lesz rosszabb. Jó pihenést a fiúknak a szünetben , a Hangyának meg győzelmeket a válogatottban. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 31, 2017 1:24 pm

    Na ez vajon igaz ?

    Bréking: a Vasashoz igazol a Fradi játékosa!

    http://nb1.hu/otp-bank-liga/breking-a-vasashoz-igazol-a-fradi-jatekosa
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 30, 2017 9:34 pm

    Juhos2 írta:A fiúról. Csak jöjjenek azok a labdák nálunk is.
    Bálint nyilatkozatáról. Az jutott eszembe, ha új regisztrálóként beírta volna véleményét. Vajon mit kapott volna? Very Happy
    A meccsről. A 2. félidővel nem az volt a baj, hogy behúzódtunk. Hanem az, hogy nem jöttünk át a félpályán. Very Happy
    "A meccsről. A 2. félidővel nem az volt a baj, hogy behúzódtunk. Hanem az, hogy nem jöttünk át a félpályán. Very Happy"
    Ez nagyon tetszik és persze én is így láttam. Very Happy  De annyiszor volt már fordítva ,hogy mi játszottunk jobban ,sőt sokkal jobban és akkor is ők nyertek. Legalább most megtudták a paksiak ,hogy mit éreztünk az ilyen vereségek után. Valahogy még kibírnék 2 ilyen szar játékkal behúzott győzelmet ellenük. Very Happy

    A görög srácra visszatérve szerintem van benne lehetőség. Amúgy is azt gondolom ,hogy a mi stílusunkhoz olyan játékos kell aki otthonos a spanyol fociban. Bár nem a Barcelonától jött ,de hát minden nem lehet tökéletes. Viszont én is félek ,hogy egyedül nem lesz képes lendületet adni a csapatnak , pont azért amit írsz ,mert ki kellene szolgálni. Ha Murka nem lenne sérült talán meg is lennénk , de így úgy érzem kellene még valaki aki már kész játékos. Annyit még megjegyeznék ,hogy itthon magasabb védőket kell túlugornia majd mint kint és a videón sem láttam semmi különöset a sráctól .

    Teljesen igazad van Bálint nyilatkozata kapcsán és arról ,hogy milyen fogadtatása lenne ,ha egy újonc írná be.  Szerintem pont az segítené az előrelépést ,ha reálisan látjuk a teljesítményünket. Végre egy olyan nyilatkozat ami a valóságról szól , arról amit mi is láttunk a pályán.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 30, 2017 7:26 pm

    Stadionbejárás az új Illovszkyban

    A kivitelező konzorcium képviselői körbevezették Markovits Lászlót, Vancsa Miklóst és a Michael Oenning vezette szakmai stábot az épülő Illovszky-stadionban.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Pic2_2713


    http://www.vasasfc.hu/hirek/stadionbejaras_az_uj_illovszkyban-2713
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Aug. 29, 2017 7:15 pm

    A fiúról. Csak jöjjenek azok a labdák nálunk is.
    Bálint nyilatkozatáról. Az jutott eszembe, ha új regisztrálóként beírta volna véleményét. Vajon mit kapott volna? Very Happy
    A meccsről. A 2. félidővel nem az volt a baj, hogy behúzódtunk. Hanem az, hogy nem jöttünk át a félpályán. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 29, 2017 5:31 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 29, 2017 5:02 pm

    A honlapról:
    Egy évre kölcsönvettük Nikolaos Vergost

    A 21 esztendős görög Nikolaos „Nikos” Vergost, a Vasas FC egy évre kölcsönvette a görög Olympiakos csapatától.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Pic2_2711


    Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója a szerződés aláírását követően honlapunknak elmondta: - Sok csatár lehetőség közül a szakmai vezetésünk a fiatal görög támadó mellett döntött. Sok sikert kívánok a játékosnak a Vasas csapatában.

    Nikos, 1996. január 13-án született Kilkisben. A 185 centiméter magas csatárt hazájában, korosztálya egyik legtehetségesebb labdarúgójának tartják.

    Pályáját a Klilkis Alexandrosban kezdte, majd 2014-ben leigazolta az Olympiakos, amely 2015-ben egy évre kölcsönadta a spanyol Elche csapatának, ahol 12 találkozón 2 gólt szerzett. 2016-ban a Real Madrid B csapatához került szintén kölcsönbe, ahol 24-szer lépett pályára és ötször talált be az ellenfelek hálójába.

    2011 óta végigjárta a görög utánpótlás válogatottakat az U17-től az U21-ig. Eddig összesen 30-szor ölthette magára a hellén nemzeti mezt, és ezeken 7 gólt ért el.

    Új támadónknak eredményes szezont kívánunk!


    https://www.transfermarkt.de/nikolaos-vergos/leistungsdaten/spieler/118302/plus/0?saison=2016
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 29, 2017 8:27 am

    Vogyicska: Ott kell jól játszanom, ahol szükség van rám

    Vogyicska Bálint, a Paks elleni 3-1-re megnyert bajnoki mérkőzésen mutatkozott be először kezdőként csapatunkban. Fiatal középpályásunkat kérdeztük a mérkőzésről és a beilleszkedésről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Pic2_2709


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vogyicska_ott_kell_jol_jatszanom_ahol_szukseg_van_ram-2709
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 28, 2017 7:55 am

    Juhos2 írta:Meccs előtt bekukkantottunk a Fáyba. Tényleg így van, mert az építési terület teljesen le van zárva. Szinte semmit nem lehet látni, így továbbra is csak a lerakott elemek magasságából lehet következtetni a két oldalsó lelátó befogadóképességére. A Béke út felőli oldal jóval alacsonyabb. Ha 2. ütem egy akkora lelátót jelent, mint a VIP oldal akkor ebből nem lesz semmi.
    Kiírva nyári átadás volt.
    Nézem mit is láthattál (volna) és ez alapján én sem lettem optimistább ,de hát a Budapest FC-s miatt eddig sem voltam az.
    http://www.market.hu/hu/epitkezes/928/vasas-stadion
    Este elnéztem a Panchót és amellett ,hogy gyönyörű , szerintem minden ülőhelyről jól lehet meccset nézni. Nálunk ez biztosan nem lesz így. Sajnos Makovecz csak egy volt ,bár én egy jóval puritánabb stadival is beértem volna tőle.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 27, 2017 11:52 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 27, 2017 9:29 pm

    A honlapról:
    „Mindent megtettem a sikerért”

    A Paks ellen 3-1-re megnyert mérkőzés első gólját, és ezzel első vasasos bajnoki találatát szerző Manjrekar James tevékeny részt vállalt a csapat sikerében. Kanadai válogatott játékosunkat kérdeztük a meccsről és a válogatott programjáról.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Pic2_2708


    Gratulálunk az első bajnoki gólodhoz!

    - Köszönöm szépen. Nem teljesen ismeretlen számomra ez a poszt, a kanadai válogatottban többször szerepeltem már ebben a pozícióban. Michael Oenning vezetőedző úgy döntött, hogy most középső védőként tudok hasznos tagja lenni a csapatnak, ezt a döntést elfogadtam, és mindent megtettem annak érdekében, hogy sikeresek legyünk. Úgy érzem, tudtam segíteni. Az első gól megszerzése mindig nagy öröm, főleg nekünk, akik inkább a védekezésben vállalunk szerepet.

    A gólod után Mohával különös módon ünnepeltetek: imába kulcsolt kezekkel csapatkapitányunk meghajoltat előtted. Hogy jött ez a gólöröm?

    - Igen, az edzések során korábban beszélgettünk arról, hogy csinálni kéne egy ilyet, a tiszteletadás jeleként. Moha emlékeztetett rá a pályán, így egyszerűen megcsináltuk. Örülök, hogy a közönségnek is tetszett.

    A Paks ellen mindig nehéz mérkőzéseket játszunk. Milyen pluszt sikerült most a csapatnak produkálni ahhoz, hogy ezúttal győztesen hagyjuk el a pályát?


    - Viszonylag korán szereztünk vezetést, így a Paksnak kellett kezdeményeznie. A második gól pedig erősítette ezt a helyzetünket. Az is nagyon számított, hogy a bekapott gól a félidő előtt jött, ezért tudtuk, hogy nagy hangsúlyt kell helyezni a védekezésre. Ez jól sikerült, még ha a szerencse egy-két alkalommal mellénk is állt.

    A kanadai válogatottal Jamaika ellen játszotok barátságos mérkőzést. Gondolom, a cél a visszavágás az Aranykupán történt kiesés miatt.

    - Pontosan, van még nyitott számlánk velük szemben. Vereséget szenvedtünk ellenük az Aranykupa negyeddöntőjében, így mindent megteszünk azért, hogy jövő szombaton Torontóban, hazai pályán megverjük őket, és egy kicsit kárpótoljuk a szurkolóinkat és magunkat is. Várom már a meccset.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Aug. 27, 2017 7:07 pm

    Meccs előtt bekukkantottunk a Fáyba. Tényleg így van, mert az építési terület teljesen le van zárva. Szinte semmit nem lehet látni, így továbbra is csak a lerakott elemek magasságából lehet következtetni a két oldalsó lelátó befogadóképességére. A Béke út felőli oldal jóval alacsonyabb. Ha 2. ütem egy akkora lelátót jelent, mint a VIP oldal akkor ebből nem lesz semmi.
    Kiírva nyári átadás volt.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Aug. 27, 2017 7:00 pm

    Pontosan erre gondoltam Hangya ha nem is játszik jól,de mindig akar ezt nem tudom mindenkiről elmondani.A másik dolog nekem azért nem tetszik ez a játékrendszer mert több benne a hiba lehetőség.Egy 4-4-2 rendszerben alapból meg van a létszámfölény még 3 csatárnál is,mig a miénknél időben vissza kell zárni Hangyának,vagy másik oldalon Szivacskinak a támadásból hogy meg legyen a létszámfölény.Ez sokkal jobb kordinálást igényel a védelem és a középpálya között mint ami nálunk működik.Minden terv annyit ér,amennyit sikerül meg valósítani belőle még akkor is ha meg vannak a megfelelő emberek hozzá.Nálunk meg akad egy-két lyukas poszt minnél hamarabb be kell tömni a réseket,ha tudunk minőséget igazolni és sérültek is felépülnek nem lesz gond.Egy izgalommentes bent maradásra mindenképp,elég alacsonyra tettem a lécet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 27, 2017 5:38 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Köszi Colo! Szerinted mit lehetne csinálni a támadójátékunkkal ? A 3 gól ellenére is teljesen hatástalannak tűnt a 2. játékrészben. Nem tudtuk még elől tartani sem a labdát . Hangya gólján kívül szinte momentumunk sem volt. Nem tudtuk tehermentesíteni a védelmet . Bár a fradi sőt bárki ellen elfogadnék egy ilyen győzelmet félek ez kevés lesz az erősebb csapatok ellen. Sajnos Kleisz és a csehek sem lesznek még bevethetőek egy ideig. James ,hogy tetszett hátul ?
    Hogy mit kell csinálni a támadójátékunkkal,igazolni kell két olyan játékost mint amilyen az albán-macedon általad kiválasztott csatár.Nagyon meg győző videó,a támadójáték minden elemében,fejjel-lábbal,közelről-távolról egyaránt veszélyes.Csak hát az ára,attól félek ez nem a mi kategóriánk persze azt nem tudom hogy a cseh vitéz mibe került volna.Egy közepes szintű támadó is rúg annyi gólt,mint Ádám,Pavlov,Remili eggyütt,csak létszámban vagyunk meg elől nem minőségben.Dominálni pedig azért nem tudunk,mert középpályán csak Hangya teljesítménye megfelelő a többiek elmaradnak az elvárttól.James mire meg tudnánk mire képes addigra felépülnek a sérültek,egy mérkőzés alapján meg nem lehet eldönteni igazán ezen a poszton mire képes.
    Én nagyon bízom benne ,hogy bejelentenek a jövő héten valakit. Kettő lenne az optimális ,de ebben nem hiszek . Talán ,ha Kamenár megkapná az állampolgárságot akkor lenne esély rá és persze ,ha nem volnának anyagi korlátaink. Szerintem Jámborék takarékoskodhatnak is egy picit mert diszkont áron lehet majd igazolni jövő nyáron (főleg magyar játékost) ,ha leáldozik a vezér csillaga. Bár amiatt amit múltkor írtál ,hogy a sok légiós miatt fontos lenne a kupás hely, ezért gondolom ,hogy egy ilyen idősebb játékos is hasznos lenne ,ha segítene ebben. Azóta már teljesen magamévá tettem az álláspontodat ,hogy kellene a kupaindulás az említett ok miatt . Ráadásul az edző mozgástere is jóval nagyobb 5 légiósnál .
    Szerintem Kulcsár szint a fiú és nem a tegnapi Kulcsár. A támadó középpályásként és a bal szélen is tudna ráadásul játszani . 1 évet biztosan tudna segíteni és egy év múlva lehetne keresni fiatalabbat és akkora pl egy Bognárnak is már csak 1 év lesz hátra a szerződéséből ami nem éppen drágító hatás az árára.
    Amiatt vagyok bizakodó mert a kocsmában mintha 3 másik lehetőséget is említettek volna amikor húzódni kezdett a cseh vitéz ügye ,bár közben lehet lemaradtunk róluk is ,de Vancsa biztosan elővarázsol majd valakit a zsákból. Very Happy

    A középpályánkat erősnek hittem a nevek alapján és szerintem jók leszünk ebben az összeállításban is , de kellemetlen meglepetés volt ,hogy itt is fölénk nőt tegnap a Paks. James pedig inkább kellemes ,többet nyújtott mint vártam ,de ez tényleg csak egy meccs volt és azért volt egy olyan érzésem a 4 védős felállás jobban feküdne neki akár Vaskóval párban is. Azt hiszem a válogatottban is a 2 belső védő egyikeként játszik amikor nem védekező középpályás .
    Hangya góljának nagyon örültem . Igazán megérdemelte. Nem mindig játszik jól, de az akarása példaértékű ,ha mindenkié ilyen volna , akkor most több pontunk lenne és tavaly is begyűjtöttük volna valamelyik címet.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Aug. 27, 2017 2:23 pm

    Vasas1969 írta:
    Köszi Colo! Szerinted mit lehetne csinálni a támadójátékunkkal ? A 3 gól ellenére is teljesen hatástalannak tűnt a 2. játékrészben. Nem tudtuk még elől tartani sem a labdát . Hangya gólján kívül szinte momentumunk sem volt. Nem tudtuk tehermentesíteni a védelmet . Bár a fradi sőt bárki ellen elfogadnék egy ilyen győzelmet félek ez kevés lesz az erősebb csapatok ellen. Sajnos Kleisz és a csehek sem lesznek még bevethetőek egy ideig. James ,hogy tetszett hátul ?
    Hogy mit kell csinálni a támadójátékunkkal,igazolni kell két olyan játékost mint amilyen az albán-macedon általad kiválasztott csatár.Nagyon meg győző videó,a támadójáték minden elemében,fejjel-lábbal,közelről-távolról egyaránt veszélyes.Csak hát az ára,attól félek ez nem a mi kategóriánk persze azt nem tudom hogy a cseh vitéz mibe került volna.Egy közepes szintű támadó is rúg annyi gólt,mint Ádám,Pavlov,Remili eggyütt,csak létszámban vagyunk meg elől nem minőségben.Dominálni pedig azért nem tudunk,mert középpályán csak Hangya teljesítménye megfelelő a többiek elmaradnak az elvárttól.James mire meg tudnánk mire képes addigra felépülnek a sérültek,egy mérkőzés alapján meg nem lehet eldönteni igazán ezen a poszton mire képes.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:48 pm