Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 30, 2017 12:13 am

    Juhos2 írta:Az Indexen már az év góljaként aposztrofálják. Tényleg gyönyörű. Very Happy

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Ferencvaros_magyar_kupa_ujpest_vasashttp://index.hu/sport/futball/2017/03/29/ferencvaros_magyar_kupa_ujpest_vasas/

    Valóban az. Tudsz valamit Hangya sípcsontsérüléséről ,hogy mennyire súlyos? Kellene ő is a Loki ellen. Brkovic a debreceniek legjobb védője 5 sárgás. Ki kellene használni. Király sokat dolgozott ,de nem tetszett ,hogy feladta a futóversenyeket. Murka alakul ,1 év múlva ilyenkor már jó is lehet. Vaskó sem volt rossz és Nagy is "csak" a gólnál hibázott.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Márc. 29, 2017 11:20 pm

    Az Indexen már az év góljaként aposztrofálják. Tényleg gyönyörű. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Márc. 29, 2017 11:01 pm

    Vasas1969 írta:

    Szép volt fiúk! Az első félidőben magunkat vertük meg majd a másodikban szerencsére az Újpestet is! Az eredmény jó ,de még messze nincs lefutva a visszavágó. Kár ,hogy nem ismételték a végén a tizenegyesgyanús esetet .Szerintem az volt. Az elején nagyon negatív dolgok jutottak eszembe ,de a végére minden jól alakult. Remélem ez tényleg elég lendületet ad a hétvégére. Ez már olyan győzelem és fordítás volt amire Korcsmár gondolhatott. James és Remili volt a 2 nyerő ember.

    Érdekes. Negatív gondolataim nekem is voltak. Korcsmár passzánál amikor folyosó volt előtte, majd a harmatgyenge lövésénél.
    Kulcsár jóval gyorsabb volt a kopasznál, azt hittem megoldja élesben. Benne volt a meccsben, hogy a végén még lövünk egyet. Én legalábbis úgy éreztem. Szerintem James meccse volt, hálás vagyok a góljáért az égieknek. Megérdemelte.
    Moha gólját remélem sokáig nem feledem.
    Mahir cseréjénél azt hittem ez a pillanat soha nem fog eljönni.


    A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 29, 2017 11:30 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 29, 2017 10:15 pm

    Vasas1969 írta:Újpest - Vasas  Kezdőcsapatok:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 1163823http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14971/10/1163823.html


    Úgy néz ki tényleg beállunk hátra és az x-re megyünk. Mindjárt megy a meccs az M4-en.

    Szép volt fiúk! Az első félidőben magunkat vertük meg majd a másodikban szerencsére az Újpestet is! Az eredmény jó ,de még messze nincs lefutva a visszavágó. Kár ,hogy nem ismételték a végén a tizenegyesgyanús esetet .Szerintem az volt. Az elején nagyon negatív dolgok jutottak eszembe ,de a végére minden jól alakult. Remélem ez tényleg elég lendületet ad a hétvégére. Ez már olyan győzelem és fordítás volt amire Korcsmár gondolhatott. James és Remili volt a 2 nyerő ember.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 29, 2017 7:23 pm

    Újpest - Vasas  Kezdőcsapatok:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 1163823http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14971/10/1163823.html


    Úgy néz ki tényleg beállunk hátra és az x-re megyünk. Mindjárt megy a meccs az M4-en.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 29, 2017 8:06 am

    MK negyeddöntő: Vasas - Újpest

    Finálénak is jó lenne



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 69751#2https://digitalstand.hu/olvaso/69751#2


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Article?id=5253http://www.ujpestfc.hu/article?id=5253


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Oenning_a_kupameccsrol_bizom_egy_jo_eredmenyben-2436http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_kupameccsrol_bizom_egy_jo_eredmenyben-2436


    Bár Kleisz valószínűleg nem kap sok szerepet ma (sok a hétfő szerda ritmus),de azért örömteli ,hogy az U19 szakvezetője másik 2 játékos mellett őt emeli ki a jó teljesítménye miatt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 28, 2017 3:37 pm

    A honlapról:
    Korcsmár: Kiélezett párharc lesz az Újpest elleni

    Március 29-én, szerdán, 20:00 órakor a Magyar Kupa negyeddöntőjének első találkozóján a Szusza stadionban játszunk az Újpesttel. Belső védőnket kérdeztük várakozásairól.


    - Sokat várok magunktól. Bízom abban, hogy az Újpest elleni sikeres szerdai mérkőzéssel elkapunk egy jó szériát. Március 29. és április 15. közötti időszakban ugyanis 6 mérkőzést is játszunk, 3-4 naponként, aminek vannak előnyei és hátrányai is. Szerintem elég erős keretünk van ahhoz, hogy ezzel az erőltetett menettel megbirkózzunk. Nem szerettem volna kupaellenfélként az Újpestet kapni, mert szerintem egy veszélyes csapat. Megítélésem szerint azonban vagyunk azon a szinten, hogy bárkit is kaptunk volna, legalább 50 százalék az esélyünk a továbbjutásra. Ez egy kiélezett, izgalmasnak ígérkező párharc lesz, bízom abban, hogy mi jövünk ki belőle jobban – mondta Korcsmár Zsolt.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Informaciok_az_ujpest-vasas_kupamerkozeshez-2435http://www.vasasfc.hu/hirek/informaciok_az_ujpest-vasas_kupamerkozeshez-2435
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 28, 2017 3:33 pm

    Erről lemaradtam.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 28, 2017 3:31 pm

    Emelt fővel



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 69749#2https://digitalstand.hu/olvaso/69749#2


    Kleisz a jók között volt a lap szerint. Sajnos nem találtam teljes meccset csak ezt az összefoglalót. Kleisz mindkét tizenegyesnél főszereplő ,de én is úgy látom mint a sport ,hogy nem szabálytalankodott a skótok büntetője előtt.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 X5gfunr_scotland-u19-vs-hungary-u19-1-2-all-goals-highlights-hd-27-03-2017_sporthttps://www.dailymotion.com/video/x5gfunr_scotland-u19-vs-hungary-u19-1-2-all-goals-highlights-hd-27-03-2017_sport
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 27, 2017 10:28 pm

    Juhos2 írta:

    Mi akkor is győzünk, ha kikapunk.
    Ezek a népeket leigázó portugálok egyre jobban a begyemben vannak. Nem lehetne valahogy jól beolvasni nekik, a miheztartás végett? Very Happy

    Azon gondolkoztam ,hogy a válogatottnál várható generációváltás miatt több játékosunk is szerepet kaphat a nemzeti tizenegyben ,de jelenleg egyik sem jobb mint akik pályára léptek Lisszabonban. Először a Vasasban kell bizonyítaniuk avval ,hogy talpra állnak a rossz kezdés után.
    Hangyát hasonló szerkezetben (3-4-3) tudnám elképzelni a válogatottban. Más formációban a védő és a támadójátékának hiányosságai jobban kiütköznének. Vidánál szerintem jobb Nagy Ádám. Szerintem ő második számú játékos lesz a védekező középpályás posztján. Berecz stabil válogatott lehetne ,ha így fejlődne továbbra is ,de egyenlőre még az NB1-ben is ki tudják kapcsolni az ellenfelek. Osváthnak is a 3-4-3 feküdne legjobban . Talán Hangyánál is előrébb tartana ,ha nincs a sérülés és a hosszú kihagyás meg az affér az edzővel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 27, 2017 5:31 pm

    VasasTata írta:Az egész cikk túl széles, ezért csak a "vonatkozó részt" a mi középpályásunk nyilatkozatáról szkenneltem  Smile Rúghatna nálunk is olyanokat, mint CR7 (akit nem csípek egyébként) a szombati portugálon! Na, majd látjuk... bár asszem nem lesz közvetítés.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Sport_11

    Köszi Tata ! Megnéztem este héttől lesz a meccs . Hátha a skótok közvetítik ,bár ők már kiestek . Jó lenne ,ha Kleisz is ennyire pozitív főszereplő lenne ma, mint Szoboszlai vagy akár CR7 volt ,bár annak nem túlságosan örültem. A mi fiúnknak ehhez rá kellene tennie 1 ,de inkább 2 lapáttal az eddigiekre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 27, 2017 5:05 pm

    Őrület ez a srác! Íme Szoboszlai álomszerű triplája – VIDEÓ

    Az Eb-szereplést kiharcoló U17-es válogatott csapatkapitánya mestere az utolsó pillanatokban szerzett bombagóloknak.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 416266_orulet_ez_a_srac_ime_szoboszlai_alomszeru_triplajahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/416266_orulet_ez_a_srac_ime_szoboszlai_alomszeru_triplaja

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 416288_szoboszlai_dominik_interjuhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/416288_szoboszlai_dominik_interju

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Szekesfehervar_fonix_gyerekfoci_klub_tortenetehttp://index.hu/sport/futball/2016/12/05/szekesfehervar_fonix_gyerekfoci_klub_tortenete/

    A fenti cikket olvasva már elhiszem amit a srác apukája nyilatkozott ,hogy a fia gyakorlásképpen napi 300-400 szabadrúgást rúg. Így az edzésekkel együtt minimum 8 órát tölt a pályán . Meg is van az eredménye.
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Hétf. Márc. 27, 2017 3:53 pm

    Az egész cikk túl széles, ezért csak a "vonatkozó részt" a mi középpályásunk nyilatkozatáról szkenneltem  Smile Rúghatna nálunk is olyanokat, mint CR7 (akit nem csípek egyébként) a szombati portugálon! Na, majd látjuk... bár asszem nem lesz közvetítés.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Sport_11
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Márc. 27, 2017 6:24 am

    Vasas1969 írta:

    Még csak az első félidő vége felé járok. Kicsit mintha elbújna amikor mi kezdeményeznénk támadást . Majdnem közelebb van az emberéhez ilyenkor mint amikor védekeznie kellene. Láttam 1-2 szép dolgot is tőle de hibázott is párszor. Lehetne agresszívebb ,akarhatna kicsit jobban ,hogy ami kétségtelenül mocorog benne az ki is jöjjön belőle. Talán azért is lehetett visszafogottabb mert ő későn kerülhetett bele a keretbe ,a többiek már évek óta együtt játszanak , ő pedig csak most került közéjük amióta a Vasasban játszik.

    Az ősz végi Moha mezőnymunkája az tényleg hiányozna. A tavaszi az már nem annyira szerintem .Viszont a Hangya - Remili játékkapcsolat megbontásával lehet ,hogy többet veszítenénk mint amit nyernénk egy lendületesebb játékossal.

    Felállunk 0-2-ről?

    Mi akkor is győzünk, ha kikapunk.
    Ezek a népeket leigázó portugálok egyre jobban a begyemben vannak. Nem lehetne valahogy jól beolvasni nekik, a miheztartás végett? Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 25, 2017 9:48 pm

    Juhos2 írta:

    Tetszett. Ugyanazt játszatták vele, mint a Haladás ellen. Kicsit hátra vonva.
    Ne legyen igazam, de rá fogunk jönni, ha Király játszik Remili helyett, hogy Moha mekkora mezőnymunkát végez.

    Még csak az első félidő vége felé járok. Kicsit mintha elbújna amikor mi kezdeményeznénk támadást . Majdnem közelebb van az emberéhez ilyenkor mint amikor védekeznie kellene. Láttam 1-2 szép dolgot is tőle de hibázott is párszor. Lehetne agresszívebb ,akarhatna kicsit jobban ,hogy ami kétségtelenül mocorog benne az ki is jöjjön belőle. Talán azért is lehetett visszafogottabb mert ő későn kerülhetett bele a keretbe ,a többiek már évek óta együtt játszanak , ő pedig csak most került közéjük amióta a Vasasban játszik.

    Az ősz végi Moha mezőnymunkája az tényleg hiányozna. A tavaszi az már nem annyira szerintem .Viszont a Hangya - Remili játékkapcsolat megbontásával lehet ,hogy többet veszítenénk mint amit nyernénk egy lendületesebb játékossal.

    Felállunk 0-2-ről?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Márc. 25, 2017 7:43 pm

    Vasas1969 írta:

    Királynak maradnia kellene mert Gaál kiesik remélhetőleg csak rövid időre. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Gaal_balintra_mutet_var-2431http://www.vasasfc.hu/hirek/gaal_balintra_mutet_var-2431

    Kleiszt itt megtudjuk nézni ,hogy mire képes a saját korosztályában. Ő a fehér 6-os. Kicsit bele kell tekerni az elejébe.


    Tetszett. Ugyanazt játszatták vele, mint a Haladás ellen. Kicsit hátra vonva.
    Ne legyen igazam, de rá fogunk jönni, ha Király játszik Remili helyett, hogy Moha mekkora mezőnymunkát végez.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 25, 2017 11:27 am

    Juhos2 írta:Kleisznek helyet csinálnék. Királyt kiraknám.     Szeretem benne a fineszt, de nekem még kevés gyorsaságban, erőben, védekezésben. Jöjjön csereként.

    Királynak maradnia kellene mert Gaál kiesik remélhetőleg csak rövid időre. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Gaal_balintra_mutet_var-2431http://www.vasasfc.hu/hirek/gaal_balintra_mutet_var-2431

    Kleiszt itt megtudjuk nézni ,hogy mire képes a saját korosztályában. Ő a fehér 6-os. Kicsit bele kell tekerni az elejébe.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Márc. 25, 2017 9:58 am

    Kleisznek helyet csinálnék. Királyt kiraknám. Szeretem benne a fineszt, de nekem még kevés gyorsaságban, erőben, védekezésben. Jöjjön csereként.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 24, 2017 8:59 pm

    colocolo írta:

    Sok reményt a mai játék sem adott,a jövőre nézve nem valami biztató a csapat formája.

    Igen valószínűleg nem az ezen a meccsen való fordításra gondolt Korcsmár Zsolti sem mint ami olyan lökést ad a csapatnak ,hogy nyerő szériába kerülünk tőle. Az a baj ,hogy a fiatalok eddig kevés lehetőséget kaptak ,még az edzőmeccseken is és most a bajnokság közben kellene mély vízbe dobni őket . A rutinosabbak pedig most az első félidőt is képesek voltak lehozni 0-1-el. Nem irigylem Oenninget ,hogy kikben bízzon a következő meccseken ,bár mint már írtam a sűrű program miatt szinte mindenki lehetőséget kaphat majd. Viszont az első 3 meccs lesz a döntő ,ha ott nem sikerül nem valószinű ,hogy a Vidi ellen fogunk talpra állni . Mit szólnátok egy ilyen kezdőhöz Vida távollétében ? Nagy - Korcsmár ,Vaskó , Ristevski - Kulcsár , Szivacski , Berecz , Hangya - Király , Ferenczi (Saglik), Gaál

    A 2 szélső oldalt is cserélhet menet közben és talán inkább Sagliknak kellene kezdeni.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Márc. 24, 2017 6:54 pm

    Juhos2 írta:

    Legalább kipróbálta a Gaál, Saglik,Kulcsár csatársort.


    Sok reményt a mai játék sem adott,a jövőre nézve nem valami biztató a csapat formája.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Márc. 24, 2017 5:14 pm

    Vasas1969 írta:Vasas FC - Cigánd SE



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas_fc_-_cigand_se-224http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_fc_-_cigand_se-224


    Nem igaz ! Ez már nem is a mi volt Katona Gyurink ,de elég ,hogy a neve azonos ,hogy gólt rúgjon nekünk.

    Legalább kipróbálta a Gaál, Saglik,Kulcsár csatársort.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 24, 2017 3:03 pm

    A honlapról:
    Korcsmár: Nem kell temetni minket

    Csapatunk az elmúlt fordulókban kisebb hullámvölgybe került, Korcsmár Zsoltot kérdeztük a tavaszi formánkról.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Pic2_2429


    Rutinos játékos vagy, mintegy 300 kiélezett mérkőzéssel a hátad mögött idehaza, külföldön és a válogatottban. Bizonyára sok alkalommal átéltél már hasonlót, mint most, hogy a csapatnak balszerencsésen sikerült néhány mérkőzése. Korábbi tapasztalataid alapján, olyankor mivel tudtátok magatokat felrázni?

    - A legfontosabb ebben a helyzetben szerintem az lenne, hogy jöjjön egy-két olyan győzelem, amiket kibrusztolunk, vagy vert állásból fordítunk meg, amik nagy lökést tudnának adni a csapatnak. Igazából a Hali elleni meccset is megnyerhettük volna akár 1-3 után is, mert a mezőnyben sokkal jobban játszottunk és megvoltak a gólszerzési lehetőségeink. De az MTK ellen sem voltunk rosszabbak, mint ellenfelünk, de mégis kikaptunk egy góllal.
    Az ősz jelentős részében az ilyen mérkőzéseket megnyertük, ám most abban a periódusban vagyunk, hogy e találkozók mérlegnyelvét egyelőre nem sikerült felénk billenteni.
    Meggyőződésem azonban, hogy nem kell temetni minket. Mert nem lettünk rosszabb játékosok és csapat. Az öltözői hangulat is jó, tehát azzal sincsen gond. Tulajdonosunk és szakmai vezetésünk is biztosít minden eszközt ahhoz, hogy sikeresen szerepeljünk. Egyszerűen az adódó gólhelyzeteket kihagyjuk és kapunk pontrúgásból egy gólt, mint a Hidegkúti stadionban, és elkerülhető gólokat, mint a szombathelyiek ellen. Ezekkel pedig megnehezítjük saját magunk helyzetét. Én ezek után is bizakodó vagyok. Szerintem, amit szeretne játszani a csapat, az látszik, sokat birtokoljuk a labdát, kialakult a csapat alapjátéka. Még abban kell fejlődnünk, hogy több gólhelyzetet alakítsunk ki, amikből jó eséllyel több gólt tudunk szerezni.

    Feldolgoztátok már a Haladás elleni vereséget?


    - Nyílván szívesebben megy el úgy pihenőre a csapat, hogy az előző meccset megnyertük. De ez dacot és lökést is adhat ahhoz, hogy még jobban várjuk a következő meccset, hogy kijavíthassuk a hibát. Szerencsésebb lett volna, ha a Haladás meccs után normál ritmusban következett volna egy bajnoki találkozó, hogy arra koncentráljunk, és egy győzelemmel feledtethessük a kudarcot, ám így több időnk van agyalni a vereségen, annak tanulságain. Ez nem szerencsés állapot. Ám szerintem a közösségünk elég erős ahhoz, hogy ezt a kudarcot feldolgozza, és hasznos tapasztalásokkal jöjjön ki ebből a helyzetből.

    Hogyan érzed magad a védekező középpályás posztján?


    - Próbálok helytállni és a vezetőedzőnk által kért taktikát a legfegyelmezettebben betartani. Megkísérlem, hogy a középpályán stabilitást adjak a csapatnak. Abból a szempontból jó, hogy ott játszom, mert többet felérhetek az ellenfél kapuja elé, bár ennek ellenére az én kedvenc pozícióm a védelem közepe.

    Néha hallani szakértőktől, hogy bár a nyáron a háromvédős, rövidpasszos, gyors játékunkkal megleptük a mezőnyt, ám azóta ezt mintha kiismerték volna az ellenfeleink. Mit gondolsz erről?

    - Igen, ez észre is vehető, mert a bajnokság elején a játékunkra nem tudtak felkészülni, míg az utóbbi 7 mérkőzésen látható, hogy ellenfeleink olykor megtalálták játékunk ellenszerét, és jól alkalmazható taktikát voltak képesek kidolgozni és megvalósítani ellenünk. A Hali is visszaállt a saját térfelére, és várták, hogy mi hibázzunk, amik sajnos meg is történtek. Ám szerintem a csapat fejlődését egyértelműen bizonyítja, hogy míg ősszel mi figyeltünk és készültünk fel az ellenfél várható játékára, és alakítottuk ki taktikánkat azokhoz, addig az elmúlt 10 fordulóban már érezhetően az ellenfeleink alakítják hozzánk a játékstratégiájukat. Ez jó is, és részben rossz is, mert kiismerhetőbb a játékunk, viszont mindenképpen kedvező, hogy az állandóságok megvannak nálunk, vagyis mindig tudjuk azt, hogy ki-ki melyik pozícióban van, és hol érdemesebb megkezdeni az ellenfél védelmének a megbontását. Talán egy kicsit kreatívabbnak kellene lennünk elöl. Mert úgy tapasztalom, hogy az ellenfél 16-osáig pár percenként rendre eljutunk, ám az utóbbi mérkőzéseken ott mintha megállt volna a tudomány és nem sikerült kellő számú veszélyes támadást kialakítanunk.

    Az elmúlt évek általános tapasztalata az, hogy amely csapatoknál új stadiont építettek, vagy felújítottak, ott a hazai, megszokott pálya hiánya, az 1-1,5 éves „albérletezés” megmutatkozott a teljesítmény visszaesésében. Te hogy látod ezt, ennyire fontos a megszokott környezet?

    - Valószínűleg ennek van valós lélektana. A hazai és külföldi statisztikákból egyértelműen megállapítható, hogy a csapatok hazai pályán több pontot szereznek, mint idegenben. Az is egyértelmű, hogy az ősszel mi is erősek voltunk hazai pályán, és az ellenfelek nem szerettek idejönni az Illovszkyba. Nyílván, ha így nézzük, akkor most hátrányban vagyunk riválisainkkal szemben, mert most nincs hazai pályánk, és még állandó albérletünk sem alakult ki, amit megszokhatnánk. Talán majd a Szuszáról elmondhatjuk ezt.
    De ha az érem másik oldalát nézzük, hogy majd az Újpest elleni „hazai” kupameccset a jelenlegi legjobb talajú magyar pályán, a Hidegkutiban játszhatjuk, és ha a fű növekedés jobban beindul a Szuszában, akkor ott is jó minőségű gyepen játszhatunk, Ez az előnyünkre is válhat, mert a jó talajú pálya kedvez a rövidpasszos játékunknak.

    Milyen állapotban van az MTK ellen felszakadt szemöldököd?

    - Peches volt a sérülésem annyiban, hogy a fej eléggé vérzékeny területe a testünknek, ráadásul a homlok-szemöldök találkozását nemigen lehet körbetekerni gézzel, úgy, hogy közben ne akadályozzon a látásban. Amikor aztán sokadik alkalommal le kellett mennem a pályáról, a nem szűnő vérzések miatt, akkor kaptam egy kisebb turbánt, ami emiatt zavart is a látásban. Aztán tetézte a bajt, hogy összefejeltem Poór Patrikkal, és a jobboldali arccsontom alaposan be is kékült. Nem is éreztem jól magam, szédültem, emiatt le is kellett jönnöm a pályáról. De köszönöm, most már rendben vagyok, szépen összeforrt a seb. Meccset már tudok vele játszani, abban már nem hátráltat.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 24, 2017 2:20 pm

    Vasas FC - Cigánd SE



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas_fc_-_cigand_se-224http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_fc_-_cigand_se-224


    Nem igaz ! Ez már nem is a mi volt Katona Gyurink ,de elég ,hogy a neve azonos ,hogy gólt rúgjon nekünk.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 24, 2017 3:15 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 23, 2017 9:01 pm

    Juhos2 írta:A stadion építéshez egy gondolat.
    Azért építik többek között az új stadionokat, hogy a 21. század igényeinek megfelelve minél több nézőt csalogassanak ki a lelátókra. Ezt a csatát miért akarjuk elveszíteni? Pedig elfogjuk, ha kiszolgálásban, feelingben nem tudjuk felvenni a versenyt a többi budapesti csapattal. Nekem egy fájó pont amikor végig drukkoltuk a vb selejtezőket és nem jutottunk be az angolok ellen, mert a divatdrukkerekkel megtelt a Népstadion. Ha a fontosabb rangadókra nem fognak bejutni a szurkolók a Gyirmótra nem lesznek kíváncsiak, de a rangadókra sem. Ilyen a lélek. Ha nem volt rám szükség, most minek menjek? Aztán lehet mutogatni, hogy nincs is igény nagyobb stadionra.
    Pedig a következő nagy lehetőség az új stadion lesz. Sokan lesznek rá kíváncsiak, biztos vagyok benne, hogy sokaknak tetszeni is fog az új. Akik azt fogják mondani, hogy ez egy jó hely ide máskor is kijövünk.
    Teljesen egyetértek. Szerintem ez az 5 ezer néző aki bejuthat lefedi kb azokat akik eddig is jártak a Fáyba. Közülük ki többször pl Ti(szinte mindig), ki kevesebbszer mint pl én csak évi 3-5 alkalommal . Ez a befogadóképesség talán még arra sem elég ,hogy egyszerre ott legyen mindenki az avatón. Arra semmiképpen nem elég ,hogy meghívjuk a barátokat azokat a családtagokat ,rokonokat akiket talán egy ilyen eseményen tudnánk megnyerni magunknak. De nemcsak őket kellene hanem a régi Vasasosokat is ,drukkereket , sportolókat egyaránt akik már nem járnak ki , a kerület lakóit , sőt azokét a kerületekét is ahol a klub szakosztálya működnek , az itt lévő iskolákat. Az alapító Vasas szakszervezet tagságából is szerezhetnénk új drukkereket és még sorolhatnám , de nem akarok más kluboknak ötleteket adni akiknek olyan elnökük van aki azt szeretné ,hogy minél több új drukkere legyen a klubjának. Sajnos mi nem kapunk erre lehetőséget a miénktől ,aki valamiért nagyon ellene van ennek ,hogy többen legyünk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Márc. 23, 2017 7:53 pm

    Vasas1969 írta:

    Sajnos mintha nem fognánk fel ,hogy mekkora segítséget lehet adni a csapatnak a nézőtérről. A Gyirmót ellen is amikor ott voltunk. Láttuk ,hogy nem megy a csapatnak ,ráadásul vesztésre álltunk mégsem szólalt meg a kórus és amikor igen akkor sem csatlakozott ,hozzá a többség . Pedig a szurkolással lehetnénk többek a riválisoknál. Ezt a támogatást nem tudják megadni az állami pénzekkel az ellenfeleinknek. Emiatt is lehetnénk vonzóak az átigazolási szezonokban azoknál a játékosoknál akik szeretnék átélni ezt az atmoszférát. Nem kisebbítve a csapat és az edző érdemét,de ha a tavaly a Felcsút ellen nem olyan fantasztikus a szurkolás akkor ,most a másodosztályúak vagyunk. Sürgősen változtatni kell ezen ,mert különben soha nem fogjuk átélni ezt az érzést amiről Kövesdi ír ,csak az első felét a cikknek , a sikertelen évtizedeket.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 A_mi_magusunk_Verebes_K-Phttps://www.vasarnapihirek.hu/sport/a_mi_magusunk_Verebes_K-P






    Én is így látom a felcsútiakat. Ha megkapták volna a közönség támogatását nem esnek ki. De ez legyen Orbán baja. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 23, 2017 7:03 pm

    Vasas1969 írta:Bohém rapszódia



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 69737#3https://digitalstand.hu/olvaso/69737#3
    Megszólalt az eltűnt magyar kapus: "Nem Cristiano Ronaldótól félek a legjobban"

    A magyar és a portugál focit is jól ismerő, itthon ritkán megszólaló korábbi válogatott játékos Szalaiban, Nagyban és Gerában is bízik.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 98473-portugal-magyar-nem-cristiano-ronaldotol-felek-a-legjobbanhttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/valogatott/98473-portugal-magyar-nem-cristiano-ronaldotol-felek-a-legjobban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Meszarosbubu
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 23, 2017 5:13 pm

    Eredményeivel érvel a Vasas

    Amikor az ezredforduló után két évvel először a Vasas elnökévé választották az azóta negyedik ciklusát töltő sportvezetőt, csupán álom lehetett egy új Fáy utcai stadion – erről is beszélt a lapunknak adott interjújában Markovits László. Az angyalföldi sportklub első embere szerint nagyon meg kell becsülni az élvonalbeli labdarúgócsapat jelenlegi helyzetét, amellyel kapcsolatban azt is elmondta, reális célkitűzés-e a bajnoki aranyérem.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 1124338-eredmenyeivel-ervel-a-vasashttp://nepszava.hu/cikk/1124338-eredmenyeivel-ervel-a-vasas
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 23, 2017 4:09 pm

    Juhos2 írta:

    Folyamatos drukkolás . . . . .
    Nem akartam erről írni, de ha már szóba hoztad. Finoman fogalmazva lehetett volna jobb.  Az hogy 30 szombathelyi hangját lehetett hallani az ülőn, enyhén szólva elkeserített.
    Az is megfordult a fejemben, hogy Oening aki a külföldről /főleg Németországból/ érkezett, még jobban érzékeli a nézőszámban megmutatkozó hatalmas különbséget és valahol helyén kezeli a mi merő álmodozásainkat. Csak nem beszél róla.

    Sajnos mintha nem fognánk fel ,hogy mekkora segítséget lehet adni a csapatnak a nézőtérről. A Gyirmót ellen is amikor ott voltunk. Láttuk ,hogy nem megy a csapatnak ,ráadásul vesztésre álltunk mégsem szólalt meg a kórus és amikor igen akkor sem csatlakozott ,hozzá a többség . Pedig a szurkolással lehetnénk többek a riválisoknál. Ezt a támogatást nem tudják megadni az állami pénzekkel az ellenfeleinknek. Emiatt is lehetnénk vonzóak az átigazolási szezonokban azoknál a játékosoknál akik szeretnék átélni ezt az atmoszférát. Nem kisebbítve a csapat és az edző érdemét,de ha a tavaly a Felcsút ellen nem olyan fantasztikus a szurkolás akkor ,most a másodosztályúak vagyunk. Sürgősen változtatni kell ezen ,mert különben soha nem fogjuk átélni ezt az érzést amiről Kövesdi ír ,csak az első felét a cikknek , a sikertelen évtizedeket.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 A_mi_magusunk_Verebes_K-Phttps://www.vasarnapihirek.hu/sport/a_mi_magusunk_Verebes_K-P





    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Márc. 23, 2017 6:14 am

    A stadion építéshez egy gondolat.
    Azért építik többek között az új stadionokat, hogy a 21. század igényeinek megfelelve minél több nézőt csalogassanak ki a lelátókra. Ezt a csatát miért akarjuk elveszíteni? Pedig elfogjuk, ha kiszolgálásban, feelingben nem tudjuk felvenni a versenyt a többi budapesti csapattal. Nekem egy fájó pont amikor végig drukkoltuk a vb selejtezőket és nem jutottunk be az angolok ellen, mert a divatdrukkerekkel megtelt a Népstadion. Ha a fontosabb rangadókra nem fognak bejutni a szurkolók a Gyirmótra nem lesznek kíváncsiak, de a rangadókra sem. Ilyen a lélek. Ha nem volt rám szükség, most minek menjek? Aztán lehet mutogatni, hogy nincs is igény nagyobb stadionra.
    Pedig a következő nagy lehetőség az új stadion lesz. Sokan lesznek rá kíváncsiak, biztos vagyok benne, hogy sokaknak tetszeni is fog az új. Akik azt fogják mondani, hogy ez egy jó hely ide máskor is kijövünk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Márc. 23, 2017 5:42 am

    Vasas1969 írta:Sajnos a fiúk nagyon nehéz helyzetbe hozták magukat ,szinte a padlóról kellene felállni. Amennyiben az Újpest elleni kupameccsekből jól jönnénk ki és a Lokit vernénk a Szuszában , akkor lendületbe jönnénk és nem kellene feltett kézzel a Vidihez utazni . Ez nem is lenne lehetetlen csak javuló játék és annyi szerencse kellene ,mint ami az ellenfeleinknek volt. Persze a tavalyi bajnokság végi akarás a csapattól és a folyamatos drukkolás a szurkolóktól segíthetné mellénk állítani a szerencsét. Ha ez nem jön össze a Paks és az Újpest is beelőzhet bennünket és már ott is vagyunk valóban a 6.helyen. A sűrű program miatt kénytelen lesz a mester több lehetőséget adni az eddig kevesebbet játszóknak. Hátha lesz köztük  nyerő ember pl Király vagy Gaál és pár embernek egyébként is jót fog tenni elől a pihentetés.  


    Folyamatos drukkolás . . . . .
    Nem akartam erről írni, de ha már szóba hoztad. Finoman fogalmazva lehetett volna jobb. Az hogy 30 szombathelyi hangját lehetett hallani az ülőn, enyhén szólva elkeserített.
    Az is megfordult a fejemben, hogy Oening aki a külföldről /főleg Németországból/ érkezett, még jobban érzékeli a nézőszámban megmutatkozó hatalmas különbséget és valahol helyén kezeli a mi merő álmodozásainkat. Csak nem beszél róla.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 12:41 pm