Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Ápr. 03, 2017 1:56 pm

    Vasas1969 írta:

    Erre írják a kocsmában a 10/10 -et. Storcknál még nem is annyira ,de a miénknél jobban érzem ezt ,hogy csak a maga feje után megy. Bár Storck is ilyen ,de talán neki többször van igaza. Az is lehet ,hogy a Vasasos dolgokat jobban ismerem és emiatt gondolom csak így. Váltani csak akkor váltanék ,ha jobbat találunk. Tőlem lehet német is csak legyen kicsit tapasztaltabb mint Oenning. De egyelőre bízzunk a kupatovábbjutásban és ,hogy talpra állunk a bajnokságban is. Valamint ,hogy a mesterünk tud(megtanul) önkritikát gyakorolni.

    Mit szólsz Kovács Dávidhoz? Nagyon örülök a góljának. Remélem lesz még több is neki tavasszal.
    Már most utol érte Murkát,ami a gól lövést illeti neki több mint egy szezon alatt jött össze ennyi,az is az utolsó mérkőzésén.Én is abban reménykedek hogy kap elég lehetőséget,és élni is fog vele.De mint írtam már,fizikálisan is fel kell építeni még hiányzik róla pár kiló izom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 03, 2017 10:50 am

    Potyogtak a gólok az NB I-ben – Összefoglalók

    Egy meccsen nem született találat, a többi ötön tizenkilencszer zörgött a háló.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 417652_potyogtak_a_golok_az_nb_i_ben_osszefoglalokhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/417652_potyogtak_a_golok_az_nb_i_ben_osszefoglalok


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 03, 2017 8:47 am

    Megint a hajrában bukott pontokat a Siófok

    Tavasszal már harmadszor bukott a BFC Siófok a hajrában, ezúttal Cegléden hagytak két pontot. Megnyert meccsen Farkas kiállítása hozta meg a fordulatot, a hosszabbítás lejárat után szerzett góllal egyenlítettek a házigazdák.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Megint-a-hajraban-bukott-pontokat-a-siofok-717798http://www.sonline.hu/somogy/sport/megint-a-hajraban-bukott-pontokat-a-siofok-717798/


    Ceglédi VSE – BFC Siófok 1–1 (0–1)

    Merkantil Bank Liga NBII – 27. forduló

    Cegléd, Ecsedi László Sportcentrum, 600 néző. Vezette: Szilágyi S. (Garai, Bornemissza)

    Ceglédi VSE: Mursits – Nagy S. (Karacs P. – 78.p.), Nánási, Preklet, Farkas A. – Asztalos (Szabó V. – 64.p.) , Takács P. – Peres, Lengyel B., Albert Á. – Tóth M. (Kovács B. – 84.p.). Edző: Miskei Attila

    BFC Siófok: Tajti – Tamaskó – Gál M., Czingráber, Farkas N. – Nagy D.,Lázár Zs., Czvitkovics, Kovács D. (Szalai V. – 89.p.) – Kozma (Petneházi – 80.p.), Elek B.(Berde – 74.p.). Edző: Disztl László

    Gólszerző:Szabó V. (94.p.) illetve Kovács D. (44.p.)

    Piros lap: Farkas N. (72.p. – második sárga lap után)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 02, 2017 7:31 pm

    colocolo írta:
    Az a baj hogy egy magasabb foci kultúrájú országból jött edző,mint nálunk Oening,Storck nem akar elfogadni semmilyen tanácsot.Biztosak benne hogy amit csinálnak az úgy jó,elég makacsak ahhoz hogy be ismerjék hogy valami már nem működik változtatni kellene.Általában van két módszer csapat építésre,az első van egy adott keret és ahhoz kell meg találni azt a játék formát ,amiből leg jobban ki lehet hozni a játékosokban rejlő lehetőséget.A másik van egy elképzelt játékrendszer,és ahhoz keresed meg lehetőleg a meg felelő játékosokat.De mindig van egy origó ahonnan el kell indulni,az már egy edzői nagyság ha valaki képes belátni hogy az általa elképzelt módszer valami miatt most nem működik.Jelenleg én sem váltanák,de az eredmények fényében nem is zárnám ki a lehetőséget.Szerintem már csak a kupában maradt esélyünk.

    Erre írják a kocsmában a 10/10 -et. Storcknál még nem is annyira ,de a miénknél jobban érzem ezt ,hogy csak a maga feje után megy. Bár Storck is ilyen ,de talán neki többször van igaza. Az is lehet ,hogy a Vasasos dolgokat jobban ismerem és emiatt gondolom csak így. Váltani csak akkor váltanék ,ha jobbat találunk. Tőlem lehet német is csak legyen kicsit tapasztaltabb mint Oenning. De egyelőre bízzunk a kupatovábbjutásban és ,hogy talpra állunk a bajnokságban is. Valamint ,hogy a mesterünk tud(megtanul) önkritikát gyakorolni.

    Mit szólsz Kovács Dávidhoz? Nagyon örülök a góljának. Remélem lesz még több is neki tavasszal.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 02, 2017 6:54 pm

    Vasas1969 írta:
    "Sajnos önerőből,szerencse nélkül ez a csapat nem tud nyerni" ezt érzem én is. Nem is annyira a rendszerrel van a baj ,hanem hogy edzőnk lemondott azokról a játékosokról akikkel jobban működhetett volna és télen sem akart posztra igazolni. Mivel ez elmaradt valóban érdemes lett volna játék rendszert váltani. Mi tényleg nem vagyunk a Barcelona. Ezt a támadó stílust itthon is csak a leggazdagabb legkiemelkedőbb játékosállományú csapat játszhatná. Ezzel szemben a Vidi is sokszor visszaáll és kontrázik.
    Ha nem tud talpra állni most tavasszal a csapat akkor én is félnék Oenninggel neki vágni a következő bajnokságnak. A kiesés ellen küzdenénk vele. Ha sikerül felráznia a fiúkat és összejönne a dobogó vagy a kupa akkor nem hiszem ,hogy megválnának tőle. Azonban könnyen nehéz helyzetbe kerülhetünk a mesterrel ,ha nem látja be a hibáit.
    Amiatt ne aggódj ,hogy nem leszel népszerű. Mi biztos nem fogunk számon kérni. Régóta fűzőm egy ismerősömet aki még Ihász Gáborral játszott együtt a Vasas ifiben. Már kezd hajlani rá ,hogy  jöjjön de fél ,hogy mit szólnánk mert ő sokkal határozottabban megmondaná itt a véleményét. Úgyhogy Te sem fogd vissza magad ,amúgy is érdekel a véleményed . Ne fossz meg bennünket a gondolataidtól avval ,hogy a népszerűségre hajtasz ! Very Happy
    Az a baj hogy egy magasabb foci kultúrájú országból jött edző,mint nálunk Oening,Storck nem akar elfogadni semmilyen tanácsot.Biztosak benne hogy amit csinálnak az úgy jó,elég makacsak ahhoz hogy be ismerjék hogy valami már nem működik változtatni kellene.Általában van két módszer csapat építésre,az első van egy adott keret és ahhoz kell meg találni azt a játék formát ,amiből leg jobban ki lehet hozni a játékosokban rejlő lehetőséget.A másik van egy elképzelt játékrendszer,és ahhoz keresed meg lehetőleg a meg felelő játékosokat.De mindig van egy origó ahonnan el kell indulni,az már egy edzői nagyság ha valaki képes belátni hogy az általa elképzelt módszer valami miatt most nem működik.Jelenleg én sem váltanák,de az eredmények fényében nem is zárnám ki a lehetőséget.Szerintem már csak a kupában maradt esélyünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 02, 2017 5:10 pm

    Cegléd - Siófok



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 1141705http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14967/27/1141705.html

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Elokozvetiteshttp://www.cegledfoci.hu/elokozvetites.html


    A közvetítésben 1-1 lett a meccs . Az eredmények.com-on 1-0-ra nyert a Siófok. A Siófok gólját a Vasas kölcsönjátékosa Kovács Dávid szerezte. Sajnos nem lett győztes gól . Gratulálok neki az első NB2-es góljához.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 02, 2017 6:55 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 02, 2017 4:05 pm

    colocolo írta:Vasas - Debrecen  2:3

      Vasas: Nagy G.6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 5 - Kleisz 5 James 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Ádám 5 Remili 6

            csere: Ádám - Király 6 szünetben
                      Gaál  - Murka 5  62. perc
                      Kleisz - Kulcsár  72. perc

    Nagyon mérges vagyok megint ugyanaz a hátul passzolgatós unalmas önmagunkra veszélyes játék,egyéni hibákkal fűszerezve.Sajnos önerőből,szerencse nélkül ez a csapat nem tud nyerni,az edzőnknek meg fogalma.és ötlete sincs mit csináljon.Ami még fájóbb megint a fiatalok tapasztalanságával takarózott,nem meri vállalni a taktikából összeállitásból eredő hibákat.Ami most van az zsák utca,ebben a rendszerben ennyi volt,már mindenki ki ismerte.Nem leszek népszerű de elismerve az eddig elért eredményeket,de én nem szeretném ha ő lenne az edzőnk a következő bajnokságban.
               
    "Sajnos önerőből,szerencse nélkül ez a csapat nem tud nyerni" ezt érzem én is. Nem is annyira a rendszerrel van a baj ,hanem hogy edzőnk lemondott azokról a játékosokról akikkel jobban működhetett volna és télen sem akart posztra igazolni. Mivel ez elmaradt valóban érdemes lett volna játék rendszert váltani. Mi tényleg nem vagyunk a Barcelona. Ezt a támadó stílust itthon is csak a leggazdagabb legkiemelkedőbb játékosállományú csapat játszhatná. Ezzel szemben a Vidi is sokszor visszaáll és kontrázik.
    Ha nem tud talpra állni most tavasszal a csapat akkor én is félnék Oenninggel neki vágni a következő bajnokságnak. A kiesés ellen küzdenénk vele. Ha sikerül felráznia a fiúkat és összejönne a dobogó vagy a kupa akkor nem hiszem ,hogy megválnának tőle. Azonban könnyen nehéz helyzetbe kerülhetünk a mesterrel ,ha nem látja be a hibáit.
    Amiatt ne aggódj ,hogy nem leszel népszerű. Mi biztos nem fogunk számon kérni. Régóta fűzőm egy ismerősömet aki még Ihász Gáborral játszott együtt a Vasas ifiben. Már kezd hajlani rá ,hogy jöjjön de fél ,hogy mit szólnánk mert ő sokkal határozottabban megmondaná itt a véleményét. Úgyhogy Te sem fogd vissza magad ,amúgy is érdekel a véleményed . Ne fossz meg bennünket a gondolataidtól avval ,hogy a népszerűségre hajtasz ! Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 02, 2017 3:18 pm

    colocolo írta:Vasas - Debrecen  2:3

      Vasas: Nagy G.6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 5 - Kleisz 5 James 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Ádám 5 Remili 6

            csere: Ádám - Király 6 szünetben
                      Gaál  - Murka 5  62. perc
                      Kleisz - Kulcsár  72. perc

    Nagyon mérges vagyok megint ugyanaz a hátul passzolgatós unalmas önmagunkra veszélyes játék,egyéni hibákkal fűszerezve.Sajnos önerőből,szerencse nélkül ez a csapat nem tud nyerni,az edzőnknek meg fogalma.és ötlete sincs mit csináljon.Ami még fájóbb megint a fiatalok tapasztalanságával takarózott,nem meri vállalni a taktikából összeállitásból eredő hibákat.Ami most van az zsák utca,ebben a rendszerben ennyi volt,már mindenki ki ismerte.Nem leszek népszerű de elismerve az eddig elért eredményeket,de én nem szeretném ha ő lenne az edzőnk a következő bajnokságban.
               


    Igen. Engem is megütött a fiatalokra való hivatkozása. Mintha nem is élne jó egy éve köztük. Ez nem volt fair.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 02, 2017 3:03 pm

    Juhos2 írta:

    Igen, én is Vidával nyugtatom magam. /?/
    Végre James a kezdőben, de nyomokban sem hasonlított a szerdai önmagára. Ettől függetlenül a bizalmat megszavaznám neki. A loki kocsmában sem nagyon hitték, hogy Könyves betalál. Szerintem a góljáig értékelhetetlen volt. Megnyugvással vettem tudomásul, hogy már nem nálunk játszik.
    A mérkőzés összefoglalóját megnézve, ez a rengeteg kontra. Egyszerű, edzőbarát lett ellenünk játszani.
    Egyben bízom.
    Ha Oening marad, végre talál egy-két németet a nagy számok törvénye alapján aki meghatározó játékosa tud lenni /pozitív értelemben/ a következő év csapatának.

    Mindenképpen játsszon James ,főleg amíg Vida 100%-os nem lesz. Különben soha nem kapunk képet róla ,hogy mire képes. Bár szerintem inkább akkor lehet jó amikor rombolni kell ,az építkezés kevésbé az ő műfaja. Mindig hiányolom a hétközi edzőmeccseket ,erre sajnos már nem lesz lehetőség a sűrű program miatt. Pedig megnéztem volna mire képes középső védőként ,igaz nem valami labdabiztos ,de Vaskónál és Debreceninél gyorsabbnak tűnik.
    Azért érdekes ,hogy azt a Könyvest sikerült lenulláznunk aki előtte élete legjobb szezonját játszotta. Remélem Gaál nem jut erre a sorsra.
    Igen a kontrák miatt ez az időszak már kezd a Szanyó éra végére emlékeztetni ,bár az erőnlétünk most talán jobb valamivel mint akkor.
    Ha marad Oenning és valóban le lesznek cserélve a németek még mindig kérdéses ,hogy Jámbor úr pénztárcája elbír e náluk jobbakat? Az tény ,hogy mindenképpen jobb játékosokra van szükség ,de lehet ,hogy más országban kellene körülnézni.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 02, 2017 9:51 am

    Vasas - Debrecen 2:3

    Vasas: Nagy G.6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 5 - Kleisz 5 James 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Ádám 5 Remili 6

    csere: Ádám - Király 6 szünetben
    Gaál - Murka 5 62. perc
    Kleisz - Kulcsár 72. perc

    Nagyon mérges vagyok megint ugyanaz a hátul passzolgatós unalmas önmagunkra veszélyes játék,egyéni hibákkal fűszerezve.Sajnos önerőből,szerencse nélkül ez a csapat nem tud nyerni,az edzőnknek meg fogalma.és ötlete sincs mit csináljon.Ami még fájóbb megint a fiatalok tapasztalanságával takarózott,nem meri vállalni a taktikából összeállitásból eredő hibákat.Ami most van az zsák utca,ebben a rendszerben ennyi volt,már mindenki ki ismerte.Nem leszek népszerű de elismerve az eddig elért eredményeket,de én nem szeretném ha ő lenne az edzőnk a következő bajnokságban.


    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 02, 2017 6:36 am

    Vasas1969 írta:

    Valahol őket is meglehet érteni. Az anyja csak azt érzi ,hogy méltánytalanság érte itt a fiát és ennek adott hangot és sajnos túlzásba vitte. Nem gondolta azt végig amit Te itt leírtál. Ha beleolvasna a Vasas fórumokba azért remélem egy picit elszégyellné magát ,hisz a legnagyobb fájdalmunk nekünk is az ,hogy a fia nincs a csapatban.
    Vitted mindkét fiút? Csak a 2. félidőt láttam ,de többször is behallatszott a közvetítésbe ,ahogy hasonló korú kis srácok biztatták a csapatot. Sajnos a felnőttek hangját csak ritkábban lehetett hallani. Jó volt a megérzésed , most Könyves végzett ki minket.
    Úgy látszik nekünk csak olyan játékosaink vannak akik jók voltak ,meg olyanok akik még nem jók ,de olyan alig aki most is jó mint Ristevski. Most már attól tartok ,hogy a tavaszi szezon alapján kieső helyen fogunk végezni. Végén a bajnokságban is több vereségünk lesz ,mint győzelmünk.
    Nem értettem a mestert ,ha már levitte Gaált miért nem hozta be akkor Ferenczit, hiszen úgyis támadnunk kellett. Így nem igazán volt kire játszani a befejezéseknél.

    Még talán annyi.
    Lehet barmozni Csanádot, de . . . . . emberileg nekem ott van a topban.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 02, 2017 5:06 am

    Vasas1969 írta:

    Olyan fejetlenül mentünk előre a végén , hogy talán csak akkor nem kapunk gólt kontrából ,ha saját magunkkal játszunk. Sajnos nem volt a pályán egy igazi vezér. Korcsmár sérüléséről megtudtatok valamit ?
    Nem tudom Vida visszatérése elég lesz e ahhoz ,hogy megváltozzanak a dolgok? Mindenesetre kevesebb lesz a lyukas poszt ,de sajnos ez volt a legnyerhetőbb meccsünk az áprilisiakból.

    Igen, én is Vidával nyugtatom magam. /?/
    Végre James a kezdőben, de nyomokban sem hasonlított a szerdai önmagára. Ettől függetlenül a bizalmat megszavaznám neki. A loki kocsmában sem nagyon hitték, hogy Könyves betalál. Szerintem a góljáig értékelhetetlen volt. Megnyugvással vettem tudomásul, hogy már nem nálunk játszik.
    A mérkőzés összefoglalóját megnézve, ez a rengeteg kontra. Egyszerű, edzőbarát lett ellenünk játszani.
    Egyben bízom.
    Ha Oening marad, végre talál egy-két németet a nagy számok törvénye alapján aki meghatározó játékosa tud lenni /pozitív értelemben/ a következő év csapatának.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 01, 2017 11:21 pm

    Juhos2 írta:

    Szegény Oening-en látszott mennyire bizakodó. Nekem inkább elkeseredettnek tűnt.

    Dupla pofon volt neki ,hogy olyan játékosok voltak a másik oldalon akikről ő lemondott és ráadásul az egyik ilyen góllal alázott minket.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Watch?v=j1GtZotEb0shttps://www.youtube.com/watch?v=j1GtZotEb0s

    Ha nem látom ,nem hiszem el ,hogy eltudta lőni 4 védő mellett. Remélem a mester ki fog találni valamit ,de egyelőre nem érzem rajta ,hogy változtatni tudna. Mintha a sajátjai is ellene játszanának.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 01, 2017 11:09 pm

    Juhos2 írta:

    Nagyon sokat késtünk, de amikor beértünk a pályára és végig néztük a csapatot, úgy éreztük ez egy jó összeállítás. Martin erőcsatárban, Gaál a szélen, Kiréék a csapatban. Kleisz sajnos ott nagyon kilógott, egymás után szórta el a labdákat erre hamar felfigyeltünk. Pedig látjuk, hogy Zsombor egyedül kevés. Vártam az újabb csodagólt, de lehet, hogy kell hozzá vagy tíz év. Vaskót a gólja után nem értettem. Én jobban örültem volna, ha velünk örül.
    Van egy számunkra erősnek tűnő keretünk, a jobboldal problémáját leszámítva és mégsem működik hónapok óta.
    Csak elkapjuk újra a fonalat, mert ez kezd kínos lenni.

    Olyan fejetlenül mentünk előre a végén , hogy talán csak akkor nem kapunk gólt kontrából ,ha saját magunkkal játszunk. Sajnos nem volt a pályán egy igazi vezér. Korcsmár sérüléséről megtudtatok valamit ?
    Nem tudom Vida visszatérése elég lesz e ahhoz ,hogy megváltozzanak a dolgok? Mindenesetre kevesebb lesz a lyukas poszt ,de sajnos ez volt a legnyerhetőbb meccsünk az áprilisiakból.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 01, 2017 10:54 pm

    Vasas1969 írta:

    Szegény Oening-en látszott mennyire bizakodó. Nekem inkább elkeseredettnek tűnt.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 01, 2017 10:46 pm

    Vasas1969 írta:

    Valahol őket is meglehet érteni. Az anyja csak azt érzi ,hogy méltánytalanság érte itt a fiát és ennek adott hangot és sajnos túlzásba vitte. Nem gondolta azt végig amit Te itt leírtál. Ha beleolvasna a Vasas fórumokba azért remélem egy picit elszégyellné magát ,hisz a legnagyobb fájdalmunk nekünk is az ,hogy a fia nincs a csapatban.
    Vitted mindkét fiút? Csak a 2. félidőt láttam ,de többször is behallatszott a közvetítésbe ,ahogy hasonló korú kis srácok biztatták a csapatot. Sajnos a felnőttek hangját csak ritkábban lehetett hallani. Jó volt a megérzésed , most Könyves végzett ki minket.
    Úgy látszik nekünk csak olyan játékosaink vannak akik jók voltak ,meg olyanok akik még nem jók ,de olyan alig aki most is jó mint Ristevski. Most már attól tartok ,hogy a tavaszi szezon alapján kieső helyen fogunk végezni. Végén a bajnokságban is több vereségünk lesz ,mint győzelmünk.
    Nem értettem a mestert ,ha már levitte Gaált miért nem hozta be akkor Ferenczit, hiszen úgyis támadnunk kellett. Így nem igazán volt kire játszani a befejezéseknél.

    Nagyon sokat késtünk, de amikor beértünk a pályára és végignéztük a csapatot, úgy éreztük ez egy jó összeállítás. Martin erőcsatárban, Gaál a szélen, Kiréék a csapatban. Kleisz sajnos ott nagyon kilógott, egymás után szórta el a labdákat erre hamar felfigyeltünk. Pedig látjuk, hogy Zsombor egyedül kevés. Vártam az újabb csodagólt, de lehet, hogy kell hozzá vagy tíz év. Vaskót a gólja után nem értettem. Én jobban örültem volna, ha velünk örül.
    Van egy számunkra erősnek tűnő keretünk, a jobboldal problémáját leszámítva és mégsem működik hónapok óta.
    Csak elkapjuk újra a fonalat, mert ez kezd kínos lenni.


    A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 01, 2017 11:05 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 01, 2017 10:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 01, 2017 10:06 pm

    Juhos2 írta:Első felindulás.
    Valami jobban fájt, mint a vereség.
    Osi anyja, baráti köre pont előttünk ült. Úgy nyomták a Hajrá Lokit! Adjál lapot! Nem volt tizenegyes! Stb., hogy el sem hiszitek. Csak kiszaladt belőlem, hogy ezért tart itt ez a kibaszott ország. Egy tál lencséért /még fehér ló se kell/ szembeköpjük azokat akikért eddig szorítottunk. Akik eddig szorítottak Osiért.
    Felháborító volt vagy inkább /holnapra/ elgondolkoztató.
    Kiváncsi vagyok /ha egyszer mégis visszatér/ arra a Hajrá Vasasra!
    Ezeknek semmit nem jelent . . . . . .

    Valahol őket is meglehet érteni. Az anyja csak azt érzi ,hogy méltánytalanság érte itt a fiát és ennek adott hangot és sajnos túlzásba vitte. Nem gondolta azt végig amit Te itt leírtál. Ha beleolvasna a Vasas fórumokba azért remélem egy picit elszégyellné magát ,hisz a legnagyobb fájdalmunk nekünk is az ,hogy a fia nincs a csapatban.
    Vitted mindkét fiút? Csak a 2. félidőt láttam ,de többször is behallatszott a közvetítésbe ,ahogy hasonló korú kis srácok biztatták a csapatot. Sajnos a felnőttek hangját csak ritkábban lehetett hallani. Jó volt a megérzésed , most Könyves végzett ki minket.
    Úgy látszik nekünk csak olyan játékosaink vannak akik jók voltak ,meg olyanok akik még nem jók ,de olyan alig aki most is jó mint Ristevski. Most már attól tartok ,hogy a tavaszi szezon alapján kieső helyen fogunk végezni. Végén a bajnokságban is több vereségünk lesz ,mint győzelmünk.
    Nem értettem a mestert ,ha már levitte Gaált miért nem hozta be akkor Ferenczit, hiszen úgyis támadnunk kellett. Így nem igazán volt kire játszani a befejezéseknél.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 01, 2017 9:18 pm

    Első felindulás.
    Valami jobban fájt, mint a vereség.
    Osi anyja, baráti köre pont előttünk ült. Úgy nyomták a Hajrá Lokit! Adjál lapot! Nem volt tizenegyes! Stb., hogy el sem hiszitek. Csak kiszaladt belőlem, hogy ezért tart itt ez a kibaszott ország. Egy tál lencséért /még fehér ló se kell/ szembeköpjük azokat akikért eddig szorítottunk. Akik eddig szorítottak Osiért.
    Felháborító volt vagy inkább /holnapra/ elgondolkoztató.
    Kiváncsi vagyok /ha egyszer mégis visszatér/ arra a Hajrá Vasasra!
    Ezeknek semmit nem jelent . . . . . .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 01, 2017 5:12 pm

    Vasas - DVSC


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Vasas_-_dvsc-221http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dvsc-221


    Kezdőcsapatok:Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 1141315http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/24/1141315.html


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Itt-nezheti-eloben-a-vasas-loki-labdarugo-bajnokithttp://www.m4sport.hu/2017/04/01/itt-nezheti-eloben-a-vasas-loki-labdarugo-bajnokit/

    Vaskót nem hagytam volna ki. A koreai toronnyal ő vívta volna meg a legnagyobb sikerrel a fejpárbajokat. A kérdésre válaszolva jó lenne ,ha kivételesen se Osváth, se Könyves ,ha becserélik nem találna be ellenünk .Reméljük más se veszi be Nagy kapuját.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 01, 2017 2:51 pm

    A honlapokról:
    Oenning: Támadó szellemben fogunk játszani

    Áprilisi mérkőzéssorozatunk szombaton 18 órakor a Debrecen elleni bajnoki mérkőzéssel folytatódik a Szusza stadionban. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Pic2_2443

    Az Újpest elleni kupameccsünk után három nappal már a Debrecent fogadjuk. Pihenésre nem volt túl sok idő.

    - Először is újra a bajnokságra kezdtünk el koncentrálni. Előny számunkra, hogy több játékos visszatér sérüléséből, illetve a válogatottaktól, így nagyobb variációs lehetőségünk lesz taktikai szempontból is. Ezt ki is fogjuk használni a következő mérkőzéseken. Bízom benne, hogy a Debrecen ellen olyan koncentráltan fogunk kezdeni, mint ahogy az előző mérkőzést befejeztük.

    A Debrecennél a télen jelentősebb játékosmozgás zajlott le. Az összeszokottság hiánya előnyünkre válhat?


    - Ahogy eddig is, úgy most is elsősorban magunkra összpontosítunk, persze azért figyeljük az ellenfelet is. Nehéz most pontosan felmérni őket, mivel sok új játékosuk van. Ettől függetlenül egy jó csapatról van szó, amelyik egyéni szinten jó játékosokkal rendelkezik. Rajtunk múlik, hogy mit tudunk ebből a mérkőzésből kihozni. Hazai mérkőzés lévén támadó szellemben kívánunk fellépni és meg is akarjuk nyerni a meccset.




    Osváth Attila: Nem lesz gond az erőnlétünkkel


    Fiatal védőnk szerint a helyzetkihasználás lesz a döntő a mérkőzésen.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Osvath_interju720


    A magyar válogatott világbajnoki selejtezője miatt háromhetes szünetet tartottak az NB I-ben. Hétvégén azonban folytatódnak a küzdelmek, együttesünk a tabella 3. helyén álló Vasas ellen játszik szombaton 18 órától a Szusza Ferenc Stadionban.

    - Úgy gondolom, nagyon jót tett a háromhetes szünet – nyilatkozta honlapunknak fiatal jobbhátvédünk, Osváth Attila. - Jó, kemény edzéseink voltak, az erőnlétünkkel biztosan nem lesz gond az elkövetkezendő meccseken. Kiváló gyakorlatokat végeztünk, lesz dinamikája a csapatnak, remélhetőleg eredményes játék is párosul majd hozzá. Nyilván különleges találkozó lesz a számomra, hisz a Vasasban játszottam az első élvonalbeli mérkőzésemet, és tőlük érkeztem a Lokihoz a télen. Mindig jó érzéssel gondolok a piros-kékekre, most azonban a Debrecen sikeréért küzdök. Nincs extra motivációm azért, mert a fővárosiak ellen lépünk pályára, ugyanolyan ellenfél, mint bármely másik. Nem számítok könnyű mérkőzésre, hisz egy dobogós együttes ellen játszunk. Minden összecsapáson megvan az esélyünk a győzelemre, jó a keretünk, minden adott a három pont megszerzéséhez. Azt gondolom, mind a két félnek lesz lehetősége, a helyzetkihasználáson múlik majd minden. Ha egyet-kettőt gólra tudunk váltani, megnyerhetjük a mérkőzést.

    HB

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 01, 2017 6:35 am

    [quote="Vasas1969"]A Loki honlapról:
    Könyves Norbert: Maximális koncentráció szükséges

    Játékosunk szerint nagy lendületet adott a Vasasnak a hétközi kupasiker.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Konyves_720



    Szombaton 18 órától a Vasas ellen lép pályára a DVSC a Szusza Ferenc Stadionban. A találkozóval kapcsolatban a Loki középpályása, Könyves Norbert nyilatkozott.
    - Végig koncentráltan edzettünk a három hét során, hisz újabb fontos összecsapás vár ránk – kezdte Könyves Norbert. – Jó csapatnak tartjuk a Vasast, igaz, az elmúlt két bajnokijukon nem tudtak győzni. A hétközi Magyar Kupa-találkozójukon azonban láthattuk, hogy hátrányból fordítottak és nyertek az Újpest ellen. Biztos vagyok benne, hogy ez a siker nagy lendületet adott nekik. Nem gondolnám, hogy a hétközi kupameccs kihatással lenne a hétvégi teljesítményükre, hisz profi futballistákról van szó. Vigyáznunk kell majd, hisz a védőik sokszor besegítenek a támadóknak a széleken. Gyors kontrákkal, maximális koncentrációval és odafigyeléssel azonban elhozhatjuk a három pontot a fővárosból.

    HB


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Beharangozo-vasas-dvschttps://www.dvsc.hu/kiemelt-hirek/beharangozo-vasas-dvsc[/quo

    A nap kérdése.
    Vajon ma valamelyik /volt/Vasas játékos lő gólt?

    Jók ezek a múltidézők. Néhányukra már nem is emlékszem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 31, 2017 4:33 pm

    A Loki honlapról:
    Könyves Norbert: Maximális koncentráció szükséges

    Játékosunk szerint nagy lendületet adott a Vasasnak a hétközi kupasiker.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Konyves_720



    Szombaton 18 órától a Vasas ellen lép pályára a DVSC a Szusza Ferenc Stadionban. A találkozóval kapcsolatban a Loki középpályása, Könyves Norbert nyilatkozott.
    - Végig koncentráltan edzettünk a három hét során, hisz újabb fontos összecsapás vár ránk – kezdte Könyves Norbert. – Jó csapatnak tartjuk a Vasast, igaz, az elmúlt két bajnokijukon nem tudtak győzni. A hétközi Magyar Kupa-találkozójukon azonban láthattuk, hogy hátrányból fordítottak és nyertek az Újpest ellen. Biztos vagyok benne, hogy ez a siker nagy lendületet adott nekik. Nem gondolnám, hogy a hétközi kupameccs kihatással lenne a hétvégi teljesítményükre, hisz profi futballistákról van szó. Vigyáznunk kell majd, hisz a védőik sokszor besegítenek a támadóknak a széleken. Gyors kontrákkal, maximális koncentrációval és odafigyeléssel azonban elhozhatjuk a három pontot a fővárosból.

    HB

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Beharangozo-vasas-dvschttps://www.dvsc.hu/kiemelt-hirek/beharangozo-vasas-dvsc
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 31, 2017 4:22 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 31, 2017 7:09 am

    Egy emelés története

    A barátság megmaradt



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 69755#2https://digitalstand.hu/olvaso/69755#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 30, 2017 7:11 pm

    colocolo írta:Sajna nem láttam a mérkőzést,csak a gólokat ezért érdemben nem is tudok mit mondani a játékunkról.A győzelemnek örülni kell,most már innen tovább kell jutni.Most úgy tűnik a kupában könnyebb elérni a célt.mint a bajnokságban.

    Próbáld meg este megnézni 11 után ,ha ébren tudsz maradni. Kíváncsi lennék mit mondanál? Sajnos nekem a korai kelések miatt esélytelen fent maradni. Nagyon fájlaltam a fradi 93.perces győztes gólját a DVTK ellen ,de korai is még ennyire előre tekinteni mert még nincs lefutva a továbbjutás. Mondjuk 51 % már az esélyünk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Márc. 30, 2017 6:43 pm

    Sajna nem láttam a mérkőzést,csak a gólokat ezért érdemben nem is tudok mit mondani a játékunkról.A győzelemnek örülni kell,most már innen tovább kell jutni.Most úgy tűnik a kupában könnyebb elérni a célt.mint a bajnokságban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 30, 2017 6:13 pm

    Juhos2 írta:

    Senkivel nem beszélgettem. Z azt hittem azért nem játszik, mert rotál Oening.
    Hát azért elég furcsa passz volt Szivacskitól.
    Botond nekem nem jött át egyáltalán. Az hogy támadta a kapust. Szép is lett volna ha nem mozdul rá. Fent volt az egész csapat. Úgy üvöltöttünk, hogy hajtsad!

    Meg kellene nézni még egyszer a meccset ,mert az elején történtek miatt leszállt nálam a lila köd és ez nem segítette ,hogy reálisan értékelni tudjam a meccset ,ráadásul dolgoztam is közben. Nekem sem volt meg ,hogy Király érdeme is a 2.gól. Az viszont tetszett ,hogy nem adtuk fel és a 2.félidő elején volt csak egy rövid időszak amikor nem bíztam az egyenlítésben. Pozitív az is ,hogy próbáltunk gyorsabban támadást építeni kevesebb átadással a kapujuk elé kerülni. Ez a Vidinél és a fradi otthonában is követendő lenne. Egy miatt félek a Loki meccstől ,hogy magyar csapat ritkán bír 2 meccset egy héten főleg ,ha az ellenfele pihent. Emiatt lenne nagyon jó ,ha Ristevski mellett Hangya is bevethető lenne szombaton.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Zsenialis-gollal-elonyben-a-vasashttp://www.m4sport.hu/2017/03/29/zsenialis-gollal-elonyben-a-vasas/

    Ti ,hogy láttátok a végén Kulcsár buktatását? Sajnos nincs benne az összefoglalóban. Este 23:10-től leadja újból az M4 a meccset.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Márc. 30, 2017 10:47 am

    Vasas1969 írta:

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Ferencvaros_magyar_kupa_ujpest_vasashttp://index.hu/sport/futball/2017/03/29/ferencvaros_magyar_kupa_ujpest_vasas/

    Valóban az. Tudsz valamit Hangya sípcsontsérüléséről ,hogy mennyire súlyos? Kellene ő is a Loki ellen. Brkovic a debreceniek legjobb védője 5 sárgás. Ki kellene használni. Király sokat dolgozott ,de nem tetszett ,hogy feladta a futóversenyeket. Murka alakul ,1 év múlva ilyenkor már jó is lehet. Vaskó sem volt rossz és Nagy is "csak" a gólnál hibázott.

    Senkivel nem beszélgettem. Z azt hittem azért nem játszik, mert rotál Oening.
    Hát azért elég furcsa passz volt Szivacskitól.
    Botond nekem nem jött át egyáltalán. Az hogy támadta a kapust. Szép is lett volna ha nem mozdul rá. Fent volt az egész csapat. Úgy üvöltöttünk, hogy hajtsad!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 30, 2017 10:34 am

    A honlapokról:

    Michael Oenning értékelt az Újpest 2-1-es legyőzése után.
    - Annyi minden történt most, ami elég lenne egy teljes szezonra. Mindkét csapatnak már a mérkőzés előtt voltak különböző gondjai, amelyek nem egyszerűsítették egyikünk a dolgát sem. Az elbizonytalanodottság ott volt a játékosokon, ezen nem segített, hogy a mérkőzés elején egy nagy hibából megint gólt kaptunk, majd megkapjuk a tizenegyest, amit nem értékesítettünk. Az első félidőben sok időre volt szükség, hogy összeszedjük magunkat. A második félidőben pedig, amikor olyan fázisban voltunk, amelyben rosszul játszottunk, megszereztük az egyenlítést, a végén pedig a mérkőzést is megnyertük. Az mindegy nekem, hogy mi voltunk a gyengébb csapat vagy sem, a lényeg a jó kiindulópont, amit szereztünk a visszavágóra. A futballban vannak időnként furcsa dolgok, ezen a mérkőzésen több ilyen is volt. A legfontosabb, hogy megmutattuk, képesek vagyunk ilyen helyzetből is győztesként kijönni, de sok munkánk lesz még. Mondhatjuk, hogy egy klasszikus kupamérkőzést láthattunk.


    Nebojsa Vignjevic
    értékelte a 2-1-re elveszített találkozót.
    Jól indult, de rosszul végződött a Vasas FC elleni kupamérkőzésünk. Vezetőedzőnk így értékelte a meccset a lefújást követően: „Úgy gondolom a mai napon 6-7 játékosom tudott csak felnőni a feladathoz, a többiek nem tudták kezelni a negyeddöntővel járó nyomást, amiért vállalom a felelősséget. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy a jövő heti összecsapáson sokkal jobban teljesítünk majd, hiszen nem lesz veszíteni valónk. Bízom benne, hogy a visszavágón megfordítjuk az állást, és mi kerülünk ki győztesen a párharcból.”


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 11:30 am