Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 10, 2016 8:50 pm

    Rangadó.hu
    Ismét győzött a listavezető Vasas

    A Paks az angyalföldiek újabb áldozata.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 382916_ismet_gyozott_a_listavezeto_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/382916_ismet_gyozott_a_listavezeto_vasas


    A Rangadó.hu szakértője

    – Már hetek óta ott maradnak ünnepelni a stadionban a lefújást követően a Vasas-szurkolók. Nagyon nagy az öröm. A játék hagy kívánnivalót maga után, de a három pont a fontos. A mai gól egy pontrúgást követő kavarodás végén született. Úgy néz ki, ha futballozni nem is, de győzni megtanult a Vasas - mondta a Rangadó.hu állandó szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára.



    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Örülök , hogy jó adós módjára elkezdtünk törleszteni a Paksnak és ma megkapták az első részletet a tolnaiak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 10, 2016 6:12 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 10, 2016 1:36 pm

    A honlapról:
    Ristevski: itthon szeretnénk tartani a három pontot

    Kire Ristevski belső védőnk a hét közben a macedón válogatott tagjaként végig a pályán volt az Albánia elleni 2-1-es vereséggel véget ért mérkőzésen. A Paks elleni találkozó előtt várakozásáról nyilatkozott.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Pic2_2112



    Három hét szünet után lesz újra bajnoki mérkőzésünk. Milyen érzés volt visszatérni a csapathoz?

    - Nagyszerű érzés volt, mert újra találkozhattam és beszélhettem a társakkal és ugyanazt a jó atmoszférát élhettem át, mint mielőtt elmentem volna a macedón válogatotthoz. Kifejezetten örülök ennek. Most már természetesen a Paks elleni mérkőzésre koncentrálunk.

    A Paks ellen az előző három találkozót elveszítettük. Mi szükséges ahhoz, hogy most nyerjünk ellenük?


    - Igen, az elmúlt évadban sajnos nem tudtunk nyerni ellenük. Két mérkőzésen én is pályára léphettem, így van személyes tapasztalatom szombati ellenfelünkről, amely összetételében alig változott azóta. Nem vagyok olyan típusú ember, aki hangzatos ígéreteket tesz, mint például, hogy simán megverjük őket 4-0-ra. A Paks nem rossz csapat. Nehéz és hajtós mérkőzésre számítok. Azt viszont megígérhetem, hogy küzdeni fogunk és 100 százalékot akarunk majd nyújtani szombat este.

    Az elkövetkezendő két hétben öt mérkőzése - négy bajnokija és egy kupa meccse - lesz a csapatnak a paksival együtt. Mit vársz e meccsektől?


    - Igen, sok mérkőzés vár ránk a következő 14 napban, de ennek kezelése szerintem nem okozhat problémát, mivel sok jó játékosunk van, akik a kezdőben is szerepelhetnek bármikor. Úgy vélem, az edzőnk meg fogja találni a megfelelő megoldást erre. Ám mivel mérkőzésről mérkőzésre készülünk, így először a Paks ellenire összpontosítunk, amelyen itthon szeretnénk tartani a 3 pontot.  




    Mindent bele fiúk ! Ne hagyjátok ,hogy azok nyerjenek akik ellenünk fogadnak. Menjenek pont nélkül haza Csertőiék.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 11802_nb_i_vasas_pakshttp://www.profitipp.hu/tartalom/cikk/11802_nb_i_vasas_paks


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 News.php?extendhttp://paksifc.hu/news.php?extend.6666
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Szept. 09, 2016 2:22 pm

    Vasas1969 írta:


    Betenném a Pistát a csapatba. Jó formában van ,nem beszari gyerek aki megijed a mumustól. Szép is lenne az ő korában. Érzem ,hogy benne van a gól. Nagyon kell kaparni végig és mi találjuk most a gólt. Én is sajnálom a Könyvest ,de hátha jó lesz a Kulcsár . Kár ,hogy kicsit későn jött már ide. Pár éve még jó zsugás volt. Az meg a vikingek ellen se volt a csapatban. Buktam is pár sört az ikszen. Nagy az űr a Gera után.
    Holnap nyerni kell ! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 09, 2016 1:12 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 09, 2016 8:40 am

    Juhos2 írta:

    Azért Sanyit a 12. fordulóban biztos ami biztos kiállíthatnák.

    Lehet akár picit korábban is mivel nem szokta elaprózni 1-2 meccses eltiltásokkal .Very Happy Ha fogadni lehetne rá én 3-5 meccs közé tenném a következő büntijét, így látatlanban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 09, 2016 8:34 am

    NSO:
    VASAS készülődés

    Jön a mumus





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 46304#3https://digitalstand.hu/olvaso/46304#3
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Szept. 09, 2016 8:04 am

    Vasas1969 írta:Rangadó.hu
    A Fradi és az MTK lehet az átigazolási idény nagy vesztese

    Három csapat viszont jól járt.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 382056_atigazolasi_piac_nyertesei_veszteseihttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/382056_atigazolasi_piac_nyertesei_vesztesei


    Érdekes a hétvégi meccs előtt ,hogy minket és a Paksot is a nyertesek közé rakták.

    Azért Sanyit a 12. fordulóban biztos ami biztos kiállíthatnák.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 08, 2016 4:38 pm

    Rangadó.hu
    A Fradi és az MTK lehet az átigazolási idény nagy vesztese

    Három csapat viszont jól járt.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 382056_atigazolasi_piac_nyertesei_veszteseihttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/382056_atigazolasi_piac_nyertesei_vesztesei


    Érdekes a hétvégi meccs előtt ,hogy minket és a Paksot is a nyertesek közé rakták.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 08, 2016 4:13 pm

    A honlapról:
    Oenning: Meg akarjuk mutatni, hogy legyőzhető a Paks

    Michael Oenning vezetőedzőnk mondta el várakozásait a szombaton 18:00 órakor az Illovszky-stadionban rendezendő Paks elleni bajnoki mérkőzésről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Pic2_2110



    Jó formában volt a csapat a válogatott szünet előtt. Folytatható ez a trend?

    - Most valóban egy hosszabb, háromhetes szünetünk volt, így majd kiderül, hogy a játékosok milyen formában vannak meccsszituációban. Azt azonban látom, érzékelem, hogy a hangulat továbbra is jó és a játékosok már nagyon várják a szombati Paks elleni hazai mérkőzést.

    Az elmúlt három mérkőzést elvesztette a Paks ellen a Vasas. Valószínűleg nagy bizonyítási vágy van a csapatban.

    - Elcsépelt közhely, de minden mérkőzés más. Nem lehet már összehasonlítani ezeket a találkozókat, ahhoz túl sok idő telt el. Persze tudjuk, hogy az előző szezonban nem sikerült legyőzni a Paksot. Nagyon motiváltak vagyunk, a játékosok meg akarják mutatni, hogy tudnak győzni ellenük... A Paks egy okos csapat, nem lesz egyszerű legyűrni. Ám mivel hazai mérkőzésünk lesz, így arra törekszünk, hogy mi irányítsuk a mérkőzést és a legjobb esetben meg is nyerjük azt.

    Említette, hogy nehéz mérkőzésre számít a Paks ellen, ez miben nyilvánulhat meg?

    - Ebben a bajnokságban nincsen könnyű ellenfél. A Paksnak a Ferencváros ellen is sikerült döntetlent elérnie. A tabella állása esetünkben kicsit csalóka, mert úgy vélem, hogy a Paks jobb csapat annál, mint ahol jelenleg elhelyezkedik, a 10-11. helyen. Nyugodtan és felkészülten várjuk a meccset, és mivel mérkőzésről mérkőzésre gondolkodunk, jelenleg ez a legfontosabb összecsapás, amit meg szeretnénk nyerni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 08, 2016 3:43 pm

    Juhos2 írta:

    Kevés gyűlöltebb figurája van a rendszerváltásnak, még jó, hogy benne bízhatunk. Very Happy


    Látom ,hogy nemcsak a foci terén értünk egyet. Nem is nagyon tudnék mást hirtelen felsorolni a fentin kívül amivel egyetértenék vele és még emiatt is hülyén érzem magam ,mert hasonlóan érzek iránta , mint az ország többsége.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Szept. 08, 2016 2:52 pm

    Vasas1969 írta:

    Ugyanez a gondolatsor futott nekem is végig az agyamon. Szerencsére Csányi a bizalmáról biztosította a VB selejtezők végeredményétől függetlenül . Bár azt nem tudom , hogy ez jelent e valamit ebben a közegben ?

    Kevés gyűlöltebb figurája van a rendszerváltásnak, még jó, hogy benne bízhatunk. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 07, 2016 10:16 pm

    Juhos2 írta:Persze drukkolok a válogatottnak és drukkolok Storcknak is, hogy  sikerüljön felrázni a magyar labdarúgás. Bár a hiénák csak az első koncra várnak, ahogy látom, hogy kibújjanak a palackból. Szerintem nem lesz ennek jó vége, meg fogja enni a közeg. Nekem ez jött le a tegnapi meccsből. Akkor meg, sorra kerül a Vasas is.

    Ugyanez a gondolatsor futott nekem is végig az agyamon. Szerencsére Csányi a bizalmáról biztosította a VB selejtezők végeredményétől függetlenül . Bár azt nem tudom , hogy ez jelent e valamit ebben a közegben ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 07, 2016 9:35 pm

    Egy kis múltidézés:





    Ha a hétvégén 1 lesz közte a javunkra avval is nagyon elégedettek leszünk szerintem.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Szept. 07, 2016 9:33 pm

    Persze drukkolok a válogatottnak és drukkolok Storcknak is, hogy sikerüljön felrázni a magyar labdarúgás. Bár a hiénák csak az első koncra várnak, ahogy látom, hogy kibújjanak a palackból. Szerintem nem lesz ennek jó vége, meg fogja enni a közeg. Nekem ez jött le a tegnapi meccsből. Akkor meg, sorra kerül a Vasas is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 07, 2016 4:15 pm

    colocolo írta:



    Ez olyan gyenge teljesítmény volt hogy kár rá még szót vesztegetni is,és akkor arról nem beszélve hogy 3 hetes felkészülés után sikerült ezt össze hozni.

    Tudom , hogy nem vigasz , de még mindig jobb teljesítményt nyújtottunk mint az első kinti meccsünkön. Nekem Dzsudzsák és Németh Krisztián volt a legnagyobb csalódás. Viszont a ferröeriek kontratámadásai a széleken nagyon tetszettek. Félelmetesen gyorsan tudtak a kapunk elé érni. Erre nekünk is meglennének az embereink(Hangya ,Osváth, Szivacski,Kulcsár) és ezekkel a villámgyors kontrákkal eredményesebbek tudnánk lenni mint a sokpasszos támadásépítéssel. Persze hasznos az is ,hisz az egyben labdatartás is és addig sincs az ellenfélnél a labda ,de a bizonyos könnyű gólokat kontrákból tudnánk szerezni. Igaz ,hogy pl Csanádot hiába lődözgettük volna fejbe a beadásokkal, de egy Ferenczinek feküdne ez a stílus.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 07, 2016 3:41 pm

    Juhos2 írta:Lassan folytatódik a menet/elés(?).

    Tegnap este arról beszélgettünk, hogy Csanád esete talán annyin múlott, hogy felrúgták Diósgyőrben. Ha kapura tud törni és bevágja szerintem maradt volna nálunk.


    Valahogy én is úgy éreztem ,hogy Oenninng amúgy csípte őt. Mindenesetre kölcsönbe ment , így van esély a visszatérésére. Igaz tovább olvastam és Colo mondanivalója elgondolkoztatott avval kapcsolatban ,hogy mennyire illik bele ő ebbe a játékstílusba ? Régi vesszőparipám hogy egy Mezey -féle pálya jó lenne nekünk is. Pont Csanád vette volna a legnagyobb hasznát.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Szept. 07, 2016 1:43 pm

    Juhos2 írta:Lassan folytatódik a menet/elés(?).

    Tegnap este arról beszélgettünk, hogy Csanád esete talán annyin múlott, hogy felrúgták Diósgyőrben. Ha kapura tud törni és bevágja szerintem maradt volna nálunk.


    Lehet hogy igazad van,de ez a sok passzos kombinatív játék nem az ő világa majd kiderül egy másik környezet, másik edző ki tud e hozni belőle többet,mert amit nálunk produkált az az nb1 ben kevés.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Szept. 07, 2016 1:34 pm

    Vasas1969 írta:NSO:
    Feröer - Magyarország  0 - 0

    Feröeri bánat: elfújta a szél




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 46302#2https://digitalstand.hu/olvaso/46302#2



    Hát nem lehet mindig szerencsénk ellenük. Megérdemelték a szigetlakók az 1 pontot és nemcsak a tegnapi meccs alapján.



    Ez olyan gyenge teljesítmény volt hogy kár rá még szót vesztegetni is,és akkor arról nem beszélve hogy 3 hetes felkészülés után sikerült ezt össze hozni.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Szept. 07, 2016 12:53 pm

    Lassan folytatódik a menet/elés(?).

    Tegnap este arról beszélgettünk, hogy Csanád esete talán annyin múlott, hogy felrúgták Diósgyőrben. Ha kapura tud törni és bevágja szerintem maradt volna nálunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 07, 2016 9:31 am

    NSO:
    Feröer - Magyarország  0 - 0

    Feröeri bánat: elfújta a szél




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 46302#2https://digitalstand.hu/olvaso/46302#2



    Hát nem lehet mindig szerencsénk ellenük. Megérdemelték a szigetlakók az 1 pontot és nemcsak a tegnapi meccs alapján.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 06, 2016 1:48 pm

    mlsz.hu
    U21: Óriási az érdeklődés a magyarok iránt Lengyelországban

    Közel tízezer szurkoló, számos játékosmegfigyelő és a lengyel klubok képviselői is ott lesznek a stadionban a vendéglátók szerint.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 U21-oriasi-az-erdeklodes-az-eb-re-keszulo-lengyelorszagbanhttp://www.mlsz.hu/blog/2016/09/06/u21-oriasi-az-erdeklodes-az-eb-re-keszulo-lengyelorszagban/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Arena_lublin


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Panoramahttp://www.mosir.lublin.pl/obiekty/arena-lublin/multimedia/panorama


    A magyar válogatott kerete

    Kapusok: Banai Dávid (Újpest), Horváth Dániel (Győri ETO).

    Védők: Bobál Dávid (Budapest Honvéd), Forgács Dávid (Ancona), Lenzsér Bence (Paks), Polgár Kristóf (Szombathelyi Haladás), Osváth Attila (Vasas), Szilvási Péter (DVSC), Szivacski Donát (Vasas), Tamás Krisztián (Spezia).

    Középpályások és csatárok: Cseke Benjámin (Újpest), Géresi Krisztián (Videoton FC), Madarász Márk (Gyirmót FC Győr), Márkvárt Dávid (PFLA), Mervó Bence (Slask Wroclaw), Prosser Dániel (Budapest Honvéd), Varga Szabolcs (MTK), Zsótér Donát (Budapest Honvéd).



    Nem értettem miért maradt ki több játékosunk ,de az edző lehetőséget kíván adni az eddig kevesebbet játszóknak is.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 U21-meccsnap-jon-harcolnunk-kellhttp://www.mlsz.hu/blog/2016/09/06/u21-meccsnap-jon-harcolnunk-kell/


    "A magyar válogatott hivatalos edzésére a kora esti órákban került sor a meccs helyszínén. A jövendő Eb-házigazda Lublin Aréna nagyságrendileg egymilliárd forintból épült fel 2014-ben, a minden igényt kielégítő, 15 ezer fős stadion jelenleg a negyedosztályú Motor Lublin és a KS Lublinianka otthona."

    Azért az mindenesetre érdekes ,hogy a lengyeleknek mindössze 1 milliárd is elég volt erre a 15 ezres stadionra 2014-ben. scratch Gyanús ,hogy nálunk "kicsit" többe került volna , ebből a fentit felépíteni. Viszont a mienk szebb lesz a hírek szerint.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Zygmuntowskie


    ÉLŐ közvetítés: Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 93932-elo-lengyelorszag-u21-magyarorszag-u21http://www.csakfoci.hu/utanpotlas/93932-elo-lengyelorszag-u21-magyarorszag-u21
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 05, 2016 12:16 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Ika%20vasas


    Élő közvetítés lesz a honlapon.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Ikarus_bse_blsz_io_-_vasas-194http://www.vasasfc.hu/kozvetites/ikarus_bse_blsz_io_-_vasas-194



    Remélem a kevesebbet játszók pl Kleisz , Király meg Preki is szerepet kap majd és ,hogy az időjárás sem szól majd közbe. Örömteli ,hogy egy amolyan testvércsapatot választottunk ellenfélnek. Kimondottan szép kis pályájuk van.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 04, 2016 8:43 pm

    A honlapról:
    Debreceni: Az erőnléttel aligha lesz gond - lapszemle

    Bernd Storck szövetségi kapitány arról beszélt, jelentősen megnehezíti a Feröer elleni felkészülést, hogy az élvonalbeli csapatök közül mindössze két-három klub alkalmazza a válogatottnál használt fizikai állapotfelmérő teszteket. Nos, a kivételt képező együttesek közé tartozik a Vasas is, ahol a bajnoki szünetben a kerettel készülő játékosok átestek a különböző méréseken és vizsgálatokon.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Pic2_2106




    „A pontos teszteredményeket csak a szakmai stáb látta, Michael Oenning vezetőedző viszont az alapján állította össze az edzéstervet a szünetre – mondta a Nemzeti Sportnak Debreceni András, a Vasas védője. – Ebben az esetben szerencsés, hogy honfitársa a szövetségi kapitánynak, megvan a kapocs kettejük között, szezon közben többször kommunikálnak egymással. A fizikai fejlesztésre egyébként a három hetes szünetben is nagy hangsúlyt fektetünk. Több játékosunk is a korosztályos, valamint a felnőtt válogatottnál tölti ezeket a napokat, emiatt megesett, hogy olykor csak tízen voltunk az edzésen. A hét első napjain nem is nagyon láttunk labdát, ha mégis, akkor öt az öt elleni gyors iramjáték szerepelt a programban. Többnyire viszont erősítő, stabilizációs gyakorlatokat végeztünk.”

    A keretben több változás is történt a héten, hiszen Könyves Norbert Debrecenbe szerződött, Novák Csanád kölcsönjátékosként a szezon végéig Gyirmótra került, míg Iliasz Ignatidisszel szerződést bontott a klub. Ugyanakkor érkező is akadt, a 33 esztendős Kulcsár Tamást a Debrecentől szerződtette a klub.
    „Az egymás közötti játéknál már vívtunk néhány párharcot, biztos vagyok benne, hogy erősödtünk vele – folytatta a 27 esztendős középső védő. – Nagyon érzi a kaput, az érkezésével a variációs lehetőségeink is bővültek. Elég bőnek érzem a keretünket a szezon hátralévő részére, ám konkrét helyezésre továbbra sem tippelnék. Az átigazolási időszak utolsó napjaiban több rivális is erősített, emiatt kicsit átalakultak az erőviszonyok.”

    A hátvédsorban mindenesetre továbbra is nagy harc várható a csapatba kerülésért. A Vasas ebben a szezonban rendszerint három belső védővel lép pályára, és az összeállítást böngészve kirajzolódik egyfajta tendencia. Az eddig hét forduló során ötször Korcsmár Zsolt, Deberecni András és Kire Risztevszki alkotta a védelmet, míg kétszer utóbbi mellett Vaskó Tamás és Felix Burmeister lépett pályára. Kérdés, vajon mi dönti el, hogy melyik hármas kap bizalmat az adott meccsen?
    „Erre száz százalékos biztonsággal csak a vezetőedző tudna válaszolni. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy minden bajnoki előtt aprólékosan kielemzi az ellenfelet, és az ellenfél támadóinak képességeit felmérve, azokat a labdarúgókat küldi pályára, akik szerinte a leghatékonyabban tudják semlegesíteni a rivális játékosait. Az edzéseken egyébként gyakran keveredik a felállás, szó sincs róla, hogy az egymás közötti játéknál csak Korcsmár Zsolttal lennék együtt. Öten pályázunk három helyre, emiatt mindenki megfeszül az edzésen, nagy a konkurencia harc, de feszültségről szó sincs.”

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 03, 2016 11:32 pm

    A honlapról:
    Oenning a rendkívüli körülmények ellenére elégedett

    Michael Onning vezetőedzőnk nyilatkozott a Szolnok elleni győzelemről, valamint az U21-es és felnőtt válogatottról.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Pic2_2105



    Bár tegnap 2-0-ra nyertünk a Szolnok ellen, látható volt a játékosokon, hogy kevésbé voltak frissek. Ez az előző napok futásokkal teletűzdelt edzéseinek volt köszönhető?

    - Természetesen, de e mérkőzés célja az is volt, hogy a játékosok meg legyenek "dolgoztatva". Azt is hozzá kell tennem, hogy hét-nyolc támadó szellemű játékos volt ma a pályán, ami egy éles mérkőzésen nem szokott előfordulni. Ez ugye a jelenleg rendelkezésemre álló játékosaim függvénye is volt. Alapvetően szerintem jól végezték el a feladatukat a srácok, igaz, koncentráltabb helyzetkihasználással több gólt is szerezhettünk volna. Ez egy kicsit bosszant.

    Berecz Zsombor csereként lépett pályára, miközben előző nap még az U21-es válogatott mérkőzésén játszott.


    - Ezt megbeszéltük előre, hogy így legyen. Alapvetően az ő döntése volt, mivel volt annyi becsvágya, hogy a Szolnok ellen is pályára lépjen. Abban maradtunk, hogy a párharcok helyett a futásra helyezze a hangsúlyt. Ez így is történt, ez rendben is volt.

    Szóba került az U21-es válogatott. Ott volt Gyirmóton a mérkőzésen. Mi a legfontosabb tanulsága annak a meccsnek?


    - Először is örülök annak, hogy a négy pályára lépő játékosunk jól játszott, sőt annak még inkább örültem, hogy kezdők is voltak. Nagyon elszántan játszottak, az eredmény pedig egyértelmű lett. Emiatt pozitívan értékelem azt a mérkőzést.

    Lezárult a nyári átigazolási időszak, és a finisben még tudtunk egy csatárt igazolni. Mi a véleménye a Kulcsár Tamásról az első itt töltött napjai után?


    - Kulcsár Tamással egy újabb variációs lehetőséggel gyarapodott taktikai fegyverzetünk, aki a támadójátékunknak tud új impulzusokat adni. Tapasztalt játékos és továbbra is nagyon gyors támadó. Elégedett vagyok, hogy meg tudtuk szerezni.

    Több csapat az átigazolási időszak utolsó napjaiban sok igazolást hajtott végre – Debrecen, Videoton, Gyirmót -, néhol jelentős keretváltozásokkal, és esetükben csaknem újra kell majd építeni a csapatot. Mennyire lehet előny az nekünk, hogy nálunk stabilan megmaradt a keret magja?


    - Mindegyik csapat úgy végzi az átigazolásait, ahogy a legjobbnak találja. Mi magunkra figyelünk. Véleményem szerint a mi játékoskeretünk kiegyensúlyozott, sok fiatallal, akiknek még időre van szükségük, és jó néhány rutinos játékossal. Így esetünkben nem volt értelme mindent átvariálni. E tekintetben is jó helyzetben vagyunk.

    Kedden játszik a magyar felnőtt válogatott egy fontos vb-selejtezőt a Feröer-szigetek ellen. Mit vár a mérkőzéstől?


    - Feröer ellen nehéz játszani, egyrészt az ottani hűvös, esős, szeles időjárás, és műfüves pálya körülményei miatt, másrészt pedig azon elvárás miatt is, hogy a magyar csapatnak céljai eléréséhez mindenképpen győzelmet kell aratni. Ettől függetlenül azt várom, hogy a magyar válogatott egy jó, küzdelmes mérkőzést fog játszani és három ponttal tér haza.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 03, 2016 9:22 pm

    ETO-Loki, Pécs-Vidi és Eger-Diósgyőr a Magyar Kupában - sorsoltak

    Pénteken elkészültek a Magyar Kupa 6. fordulójának párosításai. Velük játszanak az NB I-es csapatok.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 93826-eto-loki-pecs-vidi-es-eger-diosgyor-a-magyar-kupaban-sorsoltakhttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/206-magyar-kupa-liga-kupa/93826-eto-loki-pecs-vidi-es-eger-diosgyor-a-magyar-kupaban-sorsoltak


    Szeptember 14., szerda, 15:30: Testvériség SE (megye I) - Vasas FC (OTP Bank Liga)


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Apam-a-tesi-1630273http://nol.hu/sport/apam-a-tesi-1630273
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 03, 2016 5:34 pm

    Vasas1969 írta:


    Ott voltatok Szolnokon ? Tudsz valamit ,hogy Preklet, Kleisz és Király miért nem kapott lehetőséget ?
    Sajnos én is lemaradtam az U21 csütörtöki meccséről. Elmentem egy napot nyaralni és ott nem tudtam nézni a meccset sajnos , pedig az első 2 gólban benne voltak a mieink.



    Nem. Dolgozgatom.
    Nem tudok semmit róluk.
    Azért James is nagyon durva volt, ahogy berobbant a szögletnél. Hihetetlen, hogy egyelőre egy kanadai válogatott a keretbe sem fér be a Vasasnál. Mindezt nem egészen 3 év alatt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 03, 2016 12:48 pm

    A honlapról:
    Gólt lőtt a válogatottban játékosunk - videó

    Nemzetközi mérkőzésen szerzett gólt szerzett Manjrekar James.



    Fiatal középpályásunk Kanada színeiben lépett pályára, és ő szerzett vezetést Honduras ellen az első félidő 35. percében, játékosunk egy fejessel volt eredményes. A beszámolók szerint James 65 percet töltött a pályán, és belső védőként kapott lehetőséget. Az egyenlítő gólt akkor szerezték a hazaiak, amikor játékosunkat épp ápolták egy kisebb sérülés miatt. A hazaiak végül fordítottak 2-1-re.






    Remélem a többi válogatott játékosunk is hasonlóan jó teljesítményt nyújt majd.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 03, 2016 12:44 pm

    Juhos2 írta:

    Ott voltatok Szolnokon ? Tudsz valamit ,hogy Preklet, Kleisz és Király miért nem kapott lehetőséget ?
    Sajnos én is lemaradtam az U21 csütörtöki meccséről. Elmentem egy napot nyaralni és ott nem tudtam nézni a meccset sajnos , pedig az első 2 gólban benne voltak a mieink.


    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 03, 2016 11:12 am

    [quote="Vasas1969"]Élő közvetítés a honlapról:

    Szolnok - Vasas


    + Szerencsére senki sem sérült meg. Hangya játszott. Póser kopogtat.
    - Sagliknak nem sikerült gólt lőni. Pista nagyszerű, de remélem nem kerülünk mégegyszer abba a helyzetbe, hogy a Messiást várjuk/lássuk benne.

    Az U 21-ről jól lemaradtam. Tegnap estére vártam. Tegnapelőtt volt?

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 5:16 am