Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 15, 2016 10:01 pm

    Juhos2 írta:

    Akárhol játszunk én mindig három pontot várok. Tavaly a fradi pályára azért mentem, mert azt reméltem felavatjuk újra őket és nem akartam lemaradni róla.  Very Happy  Magamban megdöbbentem amikor a többiek azt mondták tuti zakó egy héttel a meccs előtt.
    Szóval, ha a csapat pályára lép az nekem a csoda!

    A remélt 3 pont megszerzéséhez mindenesetre nem jön rosszul Király és Gaál Bálint sérülése . Az sem baj ,hogy Calvente és Jagodics régóta sérült ,ha Németh Márió sem lenne bevethető az komoly sansz lenne számunkra ,de nélkülük is erősek. Az 1 pont sem rossz eredmény ellenük , jól erősítettek a nyáron. Mivel szerintem ők is harcban lesznek a dobogóért jó lenne megcsípni őket és mégjobban leszakítani Gézáékat.

    Idén a sikeres szereplés miatt szerencsére már nem vagy egyedül evvel az optimizmussal. Tavaly ősszel összesen 16 pontot szereztünk , most pedig már 19 pontunk van 8 forduló után. Már én sem lennék elégedett a 9.hellyel . A dobogóról álmodozom és talán nem is alaptalanul.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Szept. 15, 2016 6:37 pm

    Vasas1969 írta:

    Nem is tudom ,hogy játszott e már együtt az általam is legerősebbnek tartott Korcsmár ,Vaskó , Ristevski hármas hátul ? Pont most értem a kocsma olvasásában ahhoz a részhez ahol Burmeister a téma. Ezután jobban figyelem majd a játékát. Állítólag a leggyorsabb emberünk , talán emiatt kerülhet be mivel a halinak van pár lendületes embere (Halmosi ,Bosnják) és a másik oldalon az ausztrál is ad majd munkát Hangyáéknak. A Kövesdnek is lesz majd egy fiatal villámembere emiatt is érthető ,ha tűzben tartunk egy gyors védőt ,de Vaskóékkal úgy érzem jobbak volnánk még az ellenfél kapuja előtt is.
    Hány pontot vársz Győr-Sopronból?

    Akárhol játszunk én mindig három pontot várok. Tavaly a fradi pályára azért mentem, mert azt reméltem felavatjuk újra őket és nem akartam lemaradni róla.  Very Happy  Magamban megdöbbentem amikor a többiek azt mondták tuti zakó egy héttel a meccs előtt.
    Szóval, ha a csapat pályára lép az nekem a csoda!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 15, 2016 5:35 pm

    Egy kis múltidézés:




    Nekem a gólszerző volt a nagy kedvencem ebből a csapatból.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 15, 2016 2:44 pm

    Juhos2 írta:

    Túl vagyunk rajta. Jobban örültem volna, ha a kezdőben látom Baumeister-t. A Korcsmár/Vaskó párost tartogattam volna a hétvégére /legalább az egyiket/. Lehet hogy a Mester a hétvégére a németet tartogatja.

    Nem is tudom ,hogy játszott e már együtt az általam is legerősebbnek tartott Korcsmár ,Vaskó , Ristevski hármas hátul ? Pont most értem a kocsma olvasásában ahhoz a részhez ahol Burmeister a téma. Ezután jobban figyelem majd a játékát. Állítólag a leggyorsabb emberünk , talán emiatt kerülhet be mivel a halinak van pár lendületes embere (Halmosi ,Bosnják) és a másik oldalon az ausztrál is ad majd munkát Hangyáéknak. A Kövesdnek is lesz majd egy fiatal villámembere emiatt is érthető ,ha tűzben tartunk egy gyors védőt ,de Vaskóékkal úgy érzem jobbak volnánk még az ellenfél kapuja előtt is.
    Hány pontot vársz Győr-Sopronból?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Szept. 15, 2016 12:54 pm

    Vasas1969 írta:NS:
    Szabadság ,Egyenlőség - Testvériség

    Családias hangulatú meccsen az újpalotai csapat megmutatta az NB1-es tabella élén álló Vasasnak ,hogy tud küzdeni , az angyalföldi fiatalok pedig bizonyították ,hogy a forradalmi ,lelkes hangulat közepette is képesek nyerni





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 46310#2https://digitalstand.hu/olvaso/46310#2

    Túl vagyunk rajta. Jobban örültem volna, ha a kezdőben látom Baumeister-t. A Korcsmár/Vaskó párost tartogattam volna a hétvégére /legalább az egyiket/. Lehet hogy a Mester a hétvégére a németet tartogatja.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 15, 2016 9:25 am

    NS:
    Szabadság ,Egyenlőség - Testvériség

    Családias hangulatú meccsen az újpalotai csapat megmutatta az NB1-es tabella élén álló Vasasnak ,hogy tud küzdeni , az angyalföldi fiatalok pedig bizonyították ,hogy a forradalmi ,lelkes hangulat közepette is képesek nyerni





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 46310#2https://digitalstand.hu/olvaso/46310#2
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Csüt. Szept. 15, 2016 9:17 am

    Vasas1969 írta:
    csaposur írta:bíztató kezdet

    http://steelers.hu/bevettuk-a-fovarost/


    Gratulálok! Hasonló folytatást kívánok!


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 SteelersSmileyWallpaper
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 15, 2016 8:47 am

    csaposur írta:bíztató kezdet

    http://steelers.hu/bevettuk-a-fovarost/


    Gratulálok! Hasonló folytatást kívánok!
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Csüt. Szept. 15, 2016 8:36 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 15, 2016 8:30 am

    Balmazújváros - Siófok 0-1(0-0)


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Balmaz-siofok



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Ez-nem-a-mi-napunk-volt-2http://balmazfoci.hu/2016/09/ez-nem-a-mi-napunk-volt-2/


    MESTERMÉRLEG

    Feczkó Tamás: – Visszafogottan futballoztunk az első félidőben, míg a szünet utáni teljesítményünk majdnem elfogadható volt. A vereségért én vagyok a legnagyobb hibás.

    Goran Kopunovics: – Felkészültünk a Balmazújvárosból, végig taktikusan játszottunk, és a második félidőben szép kontratámadást követően sikerült a mindent eldöntő gólt megszereznünk.



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 15, 2016 8:42 am-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 14, 2016 11:20 am

    A honlapról:
    Oenning: Nem fogjuk alábecsülni az ellenfelet

    Ma 15:30-tól a BLASZ I-es Testvériség lesz a mieink ellenfele a Magyar Kupában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Pic2_2122




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Oenning_nem_fogjuk_alabecsulni_az_ellenfelet-2122http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nem_fogjuk_alabecsulni_az_ellenfelet-2122


    Élő közvetítés:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Testveriseg_se_-_vasas-195http://www.vasasfc.hu/kozvetites/testveriseg_se_-_vasas-195
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 14, 2016 11:14 am

    A honlapról:
    Vida: Megjött a kedvem az átlövésekhez

    Vida Máté a Paks elleni 1-0-ra megnyert mérkőzésen kiváló teljesítménnyel, „dupla tüdővel”, rengeteg futással és néhány átlövéssel hívta fel magára a figyelmet.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Pic2_2121



    Gratulálunk a győzelemhez és csupa szív játékodhoz! A találkozón úgy tűnt, hogy megjött az „étvágyad”, a lövőkedved. Kevés hiányzott, hogy feliratkozz a góllövőlistára.

    - Igen, sokan kérik tőlem, hogy bátran lőjek minél többet kapura, akár távolabbról is. A mesternek csupán annyi a kikötése, hogy 30 méternél messzebbről ne kísérletezzek. Bár ennek a kérésének az elmúlt bajnoki évad utolsó mérkőzésén nem engedelmeskedtem, és azóta – érthető módon - elnézi nekem, ha ennek az utasításának nem teszek eleget…Az elmúlt meccseken bátran tüzelek én is és Zsombor is. Úgy gondolom, próbálkozásaink egyszer-egyszer már bejöttek mindkettőnknek, így továbbra sem adjuk fel, és hiszem, hogy mindketten akár többször is eredményesek tudunk még lenni az ősz folyamán átlövésből.

    Hogyan értékeled a Paks elleni találkozót?

    - Küzdelmes, hajtós mérkőzés volt. Nem azt mondom, hogy ez volt az eddigi 8 bajnokinkból a legjobban sikerült, ám úgy gondolom, hogy azzal tudtunk dominálni a Paks felett, hogy mi jobban akartuk a győzelmet.

    Megítélésed szerint a meccs előtt mennyire volt a fejekben, hogy a múlt évi bajnokságban nem sikerült még csak pontot sem szerezni a tolnai gárda ellen?

    - A sajtóban természetesen fel-felvetődött, hogy háromszor is vereséget szenvedtünk ellenük és csupán egy gólt sikerült lőnünk, de az egymás közötti beszélgetésekben erről egyáltalán nem volt szó. Tudtuk, hogy stabil, összeszokott csapat, kiváló egyéni képességekkel rendelkező játékosokkal. Úgy gondolom, az igazi tudásuknak nem is a kiesőjelölti pozíció felel meg, ám ilyen a futball, hogy apró mozzanatokon múlik olykor a siker, vagy a kudarc. Ám a legfontosabb dolog az, hogy ezúttal ezek a parányi momentumok a mi oldalunkra billentették a mérleg nyelvét.

    Mit tudtál kamatoztatni a háromhetes felnőtt és utánpótlás válogatottaknál töltött időből? Mi volt az, amit magaddal tudtál hozni az ottani felkészülésből erre a mérkőzésre?

    - Sajnos ezen időszak második felében egészségileg nem voltam százszázalékos. Feröerben volt ugyanis 5 Celsius fok, itthon meg 35, így egy kicsit megfáztam. És mivel pihenőnapom nem volt már több mint egy hónapja, így a szervezetem nehezebben dolgozta fel a hőmérséklet különbséget. Úgy gondolom, szombaton a Haladás ellen már jobb erőben leszek és kijön majd a játékomon, amit a válogatottakkal töltött felkészülés során gyakorolhattam. Az edzőtáborban is kérte tőlem Bernd Storck, hogy lőjek minél többet kapura. Megpróbáltam a liechtensteiniek ellen a távoli lövést, nem sokat tévesztettem, ám remélem, hogy ami az U21-es válogatott meccsen és a Paks ellen nem sikerült, az szombaton a Haladás ellen már beakad!

    A hétvégén egy újabb nehéz megmérettetés vár a csapatunkra. Mit vársz attól a meccstől?

    - Nem lesz egyszerű megküzdeni a Haladással, amely jól szerepel a bajnokságban, még a Videotontól elszenvedett hétvégi 3-0-s vereség ellenére is. Most öt pontra vannak mögöttünk, ám a szombathelyiek nagyon masszívak. Ez Mészöly Géza csapatainak egyik jellegzetessége. Bizonyos vagyok abban, hogy egy nagyon taktikus mérkőzés lesz, de próbálunk felülkerekedni rajtuk is.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 14, 2016 10:30 am

    NS:
    Nem lesz Tesi-óra

    A Testvériségnél a meccsek utáni bográcsozás a jutalom, ugyanakkor az újpalotai csapatnél a Vasas elleni meccs kapcsán nem feledhetik az 1964-es 1-0-ás győzelmet.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 46309#2https://digitalstand.hu/olvaso/46309#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 14, 2016 10:21 am

    Juhos2 írta:

    Sikerült megnézned a Vasas Armadát?  

    Igen. Szégyellem de többször leragadt a szemem közben (a büntetőgyanús esetről le is maradtam) annyira "jó" meccs volt. Meg fáradt is voltam.Szóval összességében úgy láttam mint Te. Már a stream alapján is volt egy olyan érzésem ,hogy a mester éles meccsen akarta játékban tartani az eddig kevesebbet játszókat. Egy kis szerencsével sikerült emellett a 3 pontot is behúzni, de ez a teljesítmény kevés lesz a Győr-Sopronban. Az jó ,hogy próbálgatta Ádámot és Kulcsárt is a baloldalon mert Remili kiesése esetén lyukasak leszünk itt ,akárcsak Hangya posztján.
    Volt megemlékezés azért a szünetben az elhunyt drukkertársunkról.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Szept. 14, 2016 9:49 am

    Vasas1969 írta:


    Szomorú eset , de biztos , hogy nem volt szándékos. Sajnos az ember feje nem káptalan és sokszor az ilyen fontos dolgok is kimennek a fejéből. Gondolom a klubnál dolgozóknak is ezer dologra kell figyelniük. Azt tehetjük ,hogy a fórumokban előre felhívjuk ezekre a megemlékezésekre , évfordulókra a figyelmet.
    Éreztem én is ,hogy többször meleg volt a pite és a tizenegyesgyanús esetet még nem is láttam. Holnap valószínűleg tudom nézni. Addig meg vigasztaljon bennünket az ,hogy így jobban fáj a paksiaknak a vereség. Legalább áttudják érezni amit mi a tavalyi meccseink után.

    Sikerült megnézned a Vasas Armadát?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 13, 2016 8:30 am

    NS:
    VASAS MENETELÉS

    Nem is olyan vicces




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 46308#2https://digitalstand.hu/olvaso/46308#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 12, 2016 10:44 pm

    Juhos2 írta:

    Ha lehet igyekszünk korábban érkezni. Most összejött. Egy kicsit nehezen telt az ülő, de lettünk egy páran. A mérkőzés előtti gyászszünet elmaradásán nagyon elcsodálkoztam/felháborodtam. Nem is tudtam a meccsre koncentrálni. A 2. félidő kezdete előtt emlékeztünk. Nagyon kellett.
    A mérkőzés szerintem élvezhetetlen volt. Az első félidő vége borzalmas. Hogy lehetet kihagyni azt az ajtó ablakot. Szerencsére hibáztak. A kezet amiről Csertői beszélt, 100-ból 99-szer befújják. Mohával, Pavlovval nagyon feljavultunk, jöttek a helyzetek, átlövések. Sziva mögé játszottak, meleg volt.
    Az erőnk, hogy elbírtuk a gyengébb kezdőt. Ennél tud többet a csapat.


    Szomorú eset , de biztos , hogy nem volt szándékos. Sajnos az ember feje nem káptalan és sokszor az ilyen fontos dolgok is kimennek a fejéből. Gondolom a klubnál dolgozóknak is ezer dologra kell figyelniük. Azt tehetjük ,hogy a fórumokban előre felhívjuk ezekre a megemlékezésekre , évfordulókra a figyelmet.
    Éreztem én is ,hogy többször meleg volt a pite és a tizenegyesgyanús esetet még nem is láttam. Holnap valószínűleg tudom nézni. Addig meg vigasztaljon bennünket az ,hogy így jobban fáj a paksiaknak a vereség. Legalább áttudják érezni amit mi a tavalyi meccseink után.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Szept. 12, 2016 3:25 pm

    Vasas1969 írta:

    Én is csak örülök a győzelemnek ,de annak nagyon . Mivel a neten néztem és nem is túl jó minőségben ,ráadásul többször lefagyott , emiatt nem is írnák "okosságokat" amíg tévén meg nem tudom nézni. Örülök ,hogy Kulcsár jól mutatkozott be ,bár ő ehhez ért. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lesz. Valóban ilyen sok néző (3612) volt a meccsen ?
    Közben nézem a fradi meccset . Emlékszel ,hogy az újvárosi meccsünkön is volt egy ilyen MTK-s betörés ,mint amiből most a gólt rúgta Gera a fradinak ? Ahogy néztem újra kivert a víz ,bár ennek a gólnak most nagyon örültem.

    Ha lehet igyekszünk korábban érkezni. Most összejött. Egy kicsit nehezen telt az ülő, de lettünk egy páran. A mérkőzés előtti gyászszünet elmaradásán nagyon elcsodálkoztam/felháborodtam. Nem is tudtam a meccsre koncentrálni. A 2. félidő kezdete előtt emlékeztünk. Nagyon kellett.
    A mérkőzés szerintem élvezhetetlen volt. Az első félidő vége borzalmas. Hogy lehetet kihagyni azt az ajtó ablakot. Szerencsére hibáztak. A kezet amiről Csertői beszélt, 100-ból 99-szer befújják. Mohával, Pavlovval nagyon feljavultunk, jöttek a helyzetek, átlövések. Sziva mögé játszottak, meleg volt.
    Az erőnk, hogy elbírtuk a gyengébb kezdőt. Ennél tud többet a csapat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 12, 2016 12:24 pm

    labdabiztosblog.hu:
    Oleg, Angyalföld királya


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Sirinbekov


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Oleg_angyalfold_kiralyahttp://labdabiztos.blog.hu/2010/10/30/oleg_angyalfold_kiralya



    Boldog születésnapot neki!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 12, 2016 11:59 am

    A magyar válogatott az 1938-as vb-n | MLSZ TV

    1938. június 4 és 19 között Franciaországban rendezték meg a világbajnokságot. A magyar válogatott Holland-India, Svájc és Svédország legyőzésével bekerült a párizsi döntőbe, ahol 4-2-re kikapott Olaszországtól.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 12, 2016 11:54 am

    NB1.hu
    A legrégebbi hagyományunk: a forduló válogatottja

    A piros-kékek uralják a heti álomcsapatot.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 7206


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 A-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20160911120903http://nb1.hu/otp-bank-liga/a-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20160911120903


    A forduló válogatottja:

    Dombó – Nego, Debreceni, Stopira – Kulcsár, Strestík, Berecz, Gera D. – Feczesin, Torghelle, Sallói.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 12, 2016 11:48 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 11, 2016 11:30 pm

    A honlapról:
    Kulcsár: Álomszerű bemutatkozás

    Kulcsár Tamás tíz napja csapatunk játékosa, ám a Szolnok elleni felkészülési mérkőzés (2-0) után, ezúttal már tétmérkőzésen is betalált az ellenfél hálójába, ami egyúttal három pontot ért a Paks ellen.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Pic2_2118



    Gratulálunk a győzelemhez, a gólodhoz, ami az első bajnoki találatod a Vasas címeres mezében. Álomszerű bemutatkozás. Milyen érzések kavarognak most benned?

    - Köszönöm, nagyszerűek, és nagyon boldognak érzem most magam. Kitűnő volt a hangulat a Paks elleni mérkőzésen. Le a kalappal a szurkolók előtt, nagyon kitettek magukért, régen élhettem meg már ilyen csodálatos buzdítást. Egészen más volt ilyen miliőben játszani és ráadásul gólt is rúgni és nyerni.

    Mennyire volt nehéz ellenfél a Paks?

    - Nagyon nehéz volt ellenük játszani, pedig tudtuk, hogy jó csapat. Összességében nekem az a véleményem a 12 csapatos bajnokságról, hogy gyakorlatilag mindegy, hogy melyik csapat hanyadik helyet foglalja el – nem lebecsülve, vagy felmagasztalva egy csapatot sem – de mindegyik mérkőzés roppant nehéz. Látszik, hogy a szakmai stábok alaposan kielemzik a soron következő ellenfelet, és jól felkészülnek belőlük. Mi is így tettünk a Paks esetében, minden játékost és csapatrészt feltérképeztünk, erősségeik és gyengeségeik szerint. A mai mérkőzésen szerencsénk is volt, de úgy vélem, hogy ezért sokat is tettünk.

    Volt-e mégis valami, amivel meglepett titeket a pályán a Paks?


    - Nem. Azt kaptuk tőlük, amire számítottunk. A vezetőedzőnk a hét közben kiértékelte a játékosokat, minden várhatóra felhívta a figyelmünket. Ami esetleg fejfájást okozott nekünk, amikor gólhelyzetbe tudtak kerülni, az amiatt volt, mert mi elrontottuk azt amit mi előtte megbeszéltünk. Vagy valamilyen játékelemet nem jól valósítottunk meg. De úgy gondolom a küzdeni tudásra ma a csapatunk kiérdemelte az ötös osztályzatot.

    Fel lehet-e készülni egy olyan szituációra, mint amiből a gólod született, hogy egy szabadrúgásnál a labda elszáll minden felugró játékos feje felett érintés nélkül, ráadásul a kapufáról kipattan?


    - Olyannyira igen, hogy a beíveléseknél mindenkinek megvan a maga helye. A kipattanó labda éppen arra a területre érkezett ahol nekem kellett lennem. Én reagáltam le a leggyorsabban a kialakult pillanatnyi, adódó lehetőséget. Azt, hogy adott esetben most előrevetődve fejeltem be a labdát és nem lábbal, már nem kell megmagyarázni. Gól lett, ez a lényeg, még ha ehhez természetesen sok körülménynek kellett egybejátszania. Csodálatos érzés volt új játékosként így bemutatkozni bajnoki mérkőzésen, főleg a hazai közönség előtt. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lehetek és hozzájárulhatok a csapatunk további sikerességéhez.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 11, 2016 11:18 pm

    Síposúr írta:Olyan szép ez az egész ,hogy sokszor azt hiszem álmodom az egészet vagy nem vagyok magamnál . Pedig már alig iszom. Bosszankodtam Könyves miatt ,de eddig bejött a csere. Amihez nyúlnak a vezetők arannyá válik. Gratulálok nekik meg a csapatnak ! Tudni már mikor adják le a tévén? Nem az én szemeimnek való már az internetes meccsnézés. Hajrá Vasas !

    Kedden délután 1 óra 5 perctől fog menni a meccsünk az M4-en, ha minden igaz . Mindenesetre én is nagyon várom , hogy láthassam a meccset.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 11, 2016 11:13 pm

    Sonline.hu Keszthelyi Zoltán
    Fordulatos meccsen nyert a BFC Siófok

    A labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában a Siófok hazai pályán egy rendkívül fordulatos találkozón 4–2-re legyőzte a Ceglédet.



    BFC Siófok–Ceglédi VSE 4–2 (1–1)

    Siófok, 300 néző. Vezette: Berényi (Aradi, Kis Z.)

    Kijött a gödörből a BFC Siófok, hisz három vereség után újra nyerni tudott, igaz a Cegléd mindehhez ideális ellenfél volt. Vezetésük után szereztek két öngólt, illetve rúgattak egyet a Siófokkal. Az első esetnél Horváth kapus egyszerűen beütötte a kapujába Farkas bal oldali beadást, majd Tajti kirúgása után Valkovszki és Wild egyszerűen egymásnak futott, a labda pedig a kapussal egy az egyben álló Futó elé került, aki nem is hibázott. A negyedik találatnál pedig Kozma jobb oldali beadását rúgta saját kapujába Nánási, pedig Horváth már kivetődve felszedte volna a labdát. Komikus jelentek egész sorát produkálták a vendégek...


    Padlón volt a Siófok, de amit labdarúgás címén bemutattunk, az a sport megalázása volt. – Elnézést kérek, rendkívül szégyellem magam – mondta Varga Attila a vendégek trénere.
    Van igazságtartalma annak, amit mondott, ám tegyük hozzá, ha egygólos hazai vezetésnél Tamaskó jobb beadását ajtó-ablak helyzetben értékesíti Gréczi, akkor huszonnyolc perc után véget ér a mérkőzés... Hogy nem így történt a balatoniak szokásos hibáinak köszönhető, hisz ez egymás után már a hetedik meccsük volt, amit képtelenek voltak lehozni nullára. Hét forduló alatt kaptak tizenkét gólt, aminél rosszabb mutatóval pedig mindössze négy klub bír a húszcsapatos másodosztályban.

    Igaz, a tizenkét rúgott gól nem rossz mutató, ráadásul úgy, hogy az elmúlt három fordulóban képtelenek voltak betalálni. A 295 perces góltalanságot ezúttal Kozma törte meg, aki 2014 novemberében szerzett utoljára gólt.

    BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Szalai, Czingráber, Farkas N. – Futó – Kozma, Elek B. (Berde 91.p.), Petneházi (Gál 83.p.), Gréczi – Berki. Edző: Goran Kopunovic.

    Ceglédi VSE: Horváth G. – Albert I., Nánási, Makrai – Wild (Farkas A. 68.p.), Csordás (Tóth L. 76.p.), Popovics, Albert Á., Valkovszki – Peres, Szabó V. (Pozsár 46.p.). Edző: Varga Attila.

    Gólszerzők: Kozma (22.p.), Makrai (40.p.), Csordás (48.p.), Horváth G. (52.p. – öngól), Futó (68.p.), Nánási (86.p. – öngól).

    Goran Kopunovics: – Három egymást követő vereség után rendkívül fontos volt számunkra ez a győzelem. Jól játszottunk, négy gólt is szereztünk, de azért néha megjártam a poklot is.



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 11, 2016 11:20 pm-kor.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Szept. 11, 2016 8:02 pm

    Olyan szép ez az egész ,hogy sokszor azt hiszem álmodom az egészet vagy nem vagyok magamnál . Pedig már alig iszom. Bosszankodtam Könyves miatt ,de eddig bejött a csere. Amihez nyúlnak a vezetők arannyá válik. Gratulálok nekik meg a csapatnak ! Tudni már mikor adják le a tévén? Nem az én szemeimnek való már az internetes meccsnézés. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 11, 2016 5:05 am

    NS:
    Angyalföld tovább szárnyal

    Amire nem sokan fogadtak volna a szezon előtt:8 forduló elteltével MÉG MINDIG A VASAS ÁLL AZ ÉLEN. A hazaiak a csapatban bemutatkozó Kulcsár Tamás góljával szerezték meg a győzelmüket a halovány paksiak ellen.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 46306#3https://digitalstand.hu/olvaso/46306#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 10, 2016 10:37 pm

    A honlapokról:
    Oenning: Több helyzetünk volt, megérdemelten nyertünk

    A találkozó után a vezetőedzőnk értékelte a Paks elleni (1-0) mérkőzésünket.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Pic2_2116


    Michael Oenning:- Örülünk, hogy végre legyőztük a Paksot, az előző szezonban ez nem sikerült. Pár perctől eltekintve, elégedett vagyok a játékosok teljesítményével. Megszereztük a vezetést, nyomás alatt tartottuk az ellenfelet. A második félidőben szétesettebb volt a találkozó. Nem tudtuk a  második találatunkat megszerezni, ezért 90 percig kellett küzdenünk. Nekünk volt több helyzetünk, így megérdemeltük a győzelmet.




    "NEHÉZ HELYZETBEN VAGYUNK"

    Csertői Aurél értékelése a Vasas elleni bajnokiról


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Csertoiaurel


    Nehéz helyzetben vagyunk. Az első félidőben voltak ugyan lehetőségeink, sikerült még három méterről is kihagynunk a ziccert. A Vasas egy pontrúgásból megszerezte a vezetést, és körübelül ennyi is történt az első félidőben. A másodikban már több lehetőse volt a hazai csapatnak, de ez abból is következett, hogy mi kitámadtunk. Megint volt egy kétes szituáció, egy kezezés, ami tizenegyest érhetett volna, de megint nem kaptuk meg a büntetőt. Ne értse félre senki, a vereséget nem ezzel igyekszem magyarázni, csak jó volna, ha velünk is úgy bánnának, mint a többi csapattal.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 10, 2016 9:44 pm

    Juhos2 írta:Elsőre.
    Moha Istenkirály.
    Pavlov Istenkirály.
    Nekem ez jött le a mai meccsből.

    Én is csak örülök a győzelemnek ,de annak nagyon . Mivel a neten néztem és nem is túl jó minőségben ,ráadásul többször lefagyott , emiatt nem is írnák "okosságokat" amíg tévén meg nem tudom nézni. Örülök ,hogy Kulcsár jól mutatkozott be ,bár ő ehhez ért. Remélem a folytatásban is hasonlóan eredményes lesz. Valóban ilyen sok néző (3612) volt a meccsen ?
    Közben nézem a fradi meccset . Emlékszel ,hogy az újvárosi meccsünkön is volt egy ilyen MTK-s betörés ,mint amiből most a gólt rúgta Gera a fradinak ? Ahogy néztem újra kivert a víz ,bár ennek a gólnak most nagyon örültem.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 10, 2016 9:26 pm

    Elsőre.
    Moha Istenkirály.
    Pavlov Istenkirály.
    Nekem ez jött le a mai meccsből.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 23 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 1:11 pm