Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 22, 2016 9:05 am

    Vaskó: A kiállítás előtt is mi irányítottuk a meccset

    Kezdőként lépett pályára rutinos belső védőnk, Vaskó Tamás a Ferencváros ellen 2-2-re végződő rangadón. A mérkőzésről és a csapaton belüli hangulatról kérdeztük.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Vasko_a_kiallitas_elott_is_mi_iranyitottuk_a_meccset-2253http://www.vasasfc.hu/hirek/vasko_a_kiallitas_elott_is_mi_iranyitottuk_a_meccset-2253


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Pic2_2253
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 22, 2016 8:45 am

    A Vasas és Pintér nyerőembere is a forduló válogatottjában - itt a csapat




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 95849-a-vasas-es-pinter-nyeroembere-is-a-fordulo-valogatottjaban-itt-a-csapathttp://www.csakfoci.hu/nb-i/95849-a-vasas-es-pinter-nyeroembere-is-a-fordulo-valogatottjaban-itt-a-csapat


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 16.fordulo-fill-670x450
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Nov. 21, 2016 1:45 pm

    Juhos2 írta:

    Teljesen visszazártak, egyszerűen nem volt tér ahová be lehetett volna indulni. Próbálták pl. Murkát a szélről, de sajnos elhaltak a beadások. A percek meg fogytak. Átlövésre esély sem volt, igazi cselgép aki meg tudná bontani a védelmet meg nincs a csapatban, területek lezárva, nagyon nehéz volt.
    De legalább mentek. Tavaly még a hátvédek hátul passzolgattak, esetleg Kire próbált beindulni, de a rá kijövő helyzeteket nem tudta gólra váltani.
    Ami jól esett, hogy az m1 vendégei kiálltak Kassai mellett, nem fordult össznépi mocskolódásba a műsor.

    Biztosan igazad van tv keresztül nem ugyanaz jön le mindig,mint amikor kint élőben egyszerre látja az egész pályát.Nekünk akik tv néztük csak az jut amit éppen a kamera követ,és esetleg ezért látunk valamit másként.Azért bennem mocorog a kis ördög,nem tudom feledni amit Kiss Laci mondott.Jó ez a játékrendszer csak kell hozzá három jó csatár,a Vasasnak meg egy sincs.Ha nem is ilyen sarkos a helyzet,de gyors vonal szélsőkkel több lenne a variálási lehetőség.A keretben is van még lehetőség,csak ahhoz fel kellene adni néhány most gyakorolt elvet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 21, 2016 12:36 pm

    colocolo írta:

    Sok minden volt ebben a meccsben pozitív,és negatív dolgok edzői hibák egyaránt.Korán gólt kaptunk,mert megint nem tudtuk meg oldani a jobb oldali védekezést félpályáról a kapuig vitték akadálytalanul.Pedig már kaptunk ilyen gólt az idén,Bacsa Patrik is hasonlót szerzett ellenünk ,nem tudom hány gólt kell még kapni jobb oldalról, mire lesz változás.Aztán Ádám Martin,nálam biztos nem lett volna kezdő egy hét edzés után főleg nem rúg büntetőt ,Saglikkal is kezdeni kellett volna valamit az edzőnek ami a viselkedést illeti a pályán,mert ez sem egyedi eset volt.Ami nagyon tetszett,volt hajtás meg volt az akarat,nem adtuk fel még a végén sem ezzel a résszel nagyon rendben vagyunk.Az már kevésbé hogy kevés helyzetett tudtunk kialakítani,váratlanul ért minket a Fradi védekező játéka,és nem tudtuk ki használni az ember előnyt sem.Lélektanilag jó hogy nem kaptunk ki ,viszont ha a számokat nézzük a két x két pont egy vereség egy győzelem 3 pont,így negatív a mérleg ha meg az utolsó 3 mérkőzést nézem akkor meg egál.A Vidi ellen buktunk 2, Újpest, Fradi szereztünk kettőt. minden csak nézőpont kérdése.Nekem elég az 1pont előny is ,ha az a 33 forduló után is meg lesz,most még nem tudom mennyit jelent majd a hazai pálya hiánya.Van még hova fejlődnünk,és remélem fogunk is.

    Érdemes lenne megpróbálni a Kulcsár , Ferenczi (Pavlov), Remili csatártriót a hátralévő pár idei meccsen. Hátha észhez kap eltiltása alatt Saglik is.
    Ha Osváth végre a csapatba kerülne sok problémánk megoldódhatna. A hátralévő meccsek is nagyon kemények lesznek (Honvéd , DVTK , Paks ), ránk férne egy kis házon belüli erősítés .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 21, 2016 12:13 pm

    Juhos2 írta:

    Teljesen visszazártak, egyszerűen nem volt tér ahová be lehetett volna indulni. Próbálták pl. Murkát a szélről, de sajnos elhaltak a beadások. A percek meg fogytak. Átlövésre esély sem volt, igazi cselgép aki meg tudná bontani a védelmet meg nincs a csapatban, területek lezárva, nagyon nehéz volt.
    De legalább mentek. Tavaly még a hátvédek hátul passzolgattak, esetleg Kire próbált beindulni, de a rá kijövő helyzeteket nem tudta gólra váltani.
    Ami jól esett, hogy az m1 vendégei kiálltak Kassai mellett, nem fordult össznépi mocskolódásba a műsor.

    Kulcsár talán képes lenne rá ,de ő meg nem kerül be a csapatba. Az is pozítivum ,hogy kevés kontrát tudott vezetni a fradi , pedig nekik voltak gyors embereik a pályán .
    A műsor kapcsán az is eszembe jutott ,hogy pont azt a Bozsikot kérdezték aki elszenvedője volt a fradi Bukovicstól ajándékba kapott 3 tizenegyesének.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Remili-furcsallja-a-ferencvaros-nyilatkozatathttp://nb1.hu/otp-bank-liga/remili-furcsallja-a-ferencvaros-nyilatkozatat
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Nov. 21, 2016 11:55 am

    colocolo írta:

    Sok minden volt ebben a meccsben pozitív,és negatív dolgok edzői hibák egyaránt.Korán gólt kaptunk,mert megint nem tudtuk meg oldani a jobb oldali védekezést félpályáról a kapuig vitték akadálytalanul.Pedig már kaptunk ilyen gólt az idén,Bacsa Patrik is hasonlót szerzett ellenünk ,nem tudom hány gólt kell még kapni jobb oldalról, mire lesz változás.Aztán Ádám Martin,nálam biztos nem lett volna kezdő egy hét edzés után főleg nem rúg büntetőt ,Saglikkal is kezdeni kellett volna valamit az edzőnek ami a viselkedést illeti a pályán,mert ez sem egyedi eset volt.Ami nagyon tetszett,volt hajtás meg volt az akarat,nem adtuk fel még a végén sem ezzel a résszel nagyon rendben vagyunk.Az már kevésbé hogy kevés helyzetett tudtunk kialakítani,váratlanul ért minket a Fradi védekező játéka,és nem tudtuk ki használni az ember előnyt sem.Lélektanilag jó hogy nem kaptunk ki ,viszont ha a számokat nézzük a két x két pont egy vereség egy győzelem 3 pont,így negatív a mérleg ha meg az utolsó 3 mérkőzést nézem akkor meg egál.A Vidi ellen buktunk 2, Újpest, Fradi szereztünk kettőt. minden csak nézőpont kérdése.Nekem elég az 1pont előny is ,ha az a 33 forduló után is meg lesz,most még nem tudom mennyit jelent majd a hazai pálya hiánya.Van még hova fejlődnünk,és remélem fogunk is.

    Teljesen visszazártak, egyszerűen nem volt tér ahová be lehetett volna indulni. Próbálták pl. Murkát a szélről, de sajnos elhaltak a beadások. A percek meg fogytak. Átlövésre esély sem volt, igazi cselgép aki meg tudná bontani a védelmet meg nincs a csapatban, területek lezárva, nagyon nehéz volt.
    De legalább mentek. Tavaly még a hátvédek hátul passzolgattak, esetleg Kire próbált beindulni, de a rá kijövő helyzeteket nem tudta gólra váltani.
    Ami jól esett, hogy az m1 vendégei kiálltak Kassai mellett, nem fordult össznépi mocskolódásba a műsor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Nov. 21, 2016 11:02 am

    Vasas1969 írta:

    Én is ugyanezt érzem ,de inkább örüljünk ,hisz a Kövesdnek hála még nőt is az előnyünk. Persze ,ha azt nézem ,hogy a Vidi és most a fradi ellen is meglehetett volna a győzelem ,akkor pedig kilenc ponttal vezethetnénk. Lehet így ,hogy szoros az állás ez segít tűzben tartani a csapatot és végig kitart az előnyünk.
    Hogy láttad a meccset ? Kifejtenéd bővebben, úgyis nagyon elvagy veszve mostanában . Az egészség rendben?

    Eszembe jutott egy másik módszer is ,hogy ne szálljon el a hosszabb hozzászólásod. 8-10 perc után küld el a send-el. Utána a hozzászólásodat az edit-re kattintva folytathatod. Ezt többször is megismételheted. Nem 100%-os módszer ,de többségében bejön. Sajnos csak este leszek a gép előtt újra.

    Sok minden volt ebben a meccsben pozitív,és negatív dolgok edzői hibák egyaránt.Korán gólt kaptunk,mert megint nem tudtuk meg oldani a jobb oldali védekezést félpályáról a kapuig vitték akadálytalanul.Pedig már kaptunk ilyen gólt az idén,Bacsa Patrik is hasonlót szerzett ellenünk ,nem tudom hány gólt kell még kapni jobb oldalról, mire lesz változás.Aztán Ádám Martin,nálam biztos nem lett volna kezdő egy hét edzés után főleg nem rúg büntetőt ,Saglikkal is kezdeni kellett volna valamit az edzőnek ami a viselkedést illeti a pályán,mert ez sem egyedi eset volt.Ami nagyon tetszett,volt hajtás meg volt az akarat,nem adtuk fel még a végén sem ezzel a résszel nagyon rendben vagyunk.Az már kevésbé hogy kevés helyzetett tudtunk kialakítani,váratlanul ért minket a Fradi védekező játéka,és nem tudtuk ki használni az ember előnyt sem.Lélektanilag jó hogy nem kaptunk ki ,viszont ha a számokat nézzük a két x két pont egy vereség egy győzelem 3 pont,így negatív a mérleg ha meg az utolsó 3 mérkőzést nézem akkor meg egál.A Vidi ellen buktunk 2, Újpest, Fradi szereztünk kettőt. minden csak nézőpont kérdése.Nekem elég az 1pont előny is ,ha az a 33 forduló után is meg lesz,most még nem tudom mennyit jelent majd a hazai pálya hiánya.Van még hova fejlődnünk,és remélem fogunk is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 21, 2016 10:00 am

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Orosz-pal-keri-hogy-kassai-viktor-ne-vezessen-a-fradinakhttp://www.m4sport.hu/2016/11/20/orosz-pal-keri-hogy-kassai-viktor-ne-vezessen-a-fradinak/

    Tényleg azt hiszi ,hogy nekik jár a bajnokság mert ők a fradi.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 21, 2016 9:49 am

    Ferenczi: A Vasas az életem!

    A világ legkiválóbb drámaírója sem lehetett volna képes olyan dramaturgiai és drámai fordulatokat alkotni, mint ahogyan a Vasas-FTC 2-2-re végződött mérkőzés alakult. Ferenczi Pista erőnléti edzőnk két góljával sikerült 1 pontot megszerezni.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Ferenczi_a_vasas_az_eletem-2252http://www.vasasfc.hu/hirek/ferenczi_a_vasas_az_eletem-2252



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Pic2_2252
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 21, 2016 7:48 am

    Rangadó visszajátszás

    Feldobták és félt





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 46375#3https://digitalstand.hu/olvaso/46375#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 20, 2016 5:32 pm

    Juhos2 írta:

    A meccs előtt szomorú voltam, hogy a cserepadra se fért oda Osi mondjuk Pista helyett, de az élet a legnagyobb rendező.
    Újra egy hihetlen katarzisba torkollott a végjáték, bár minden adott volt, hogy 6 pontot vegyünk el tőlük, két meccs után. Szerintem jobb ha felkészülünk rá, hogy amíg tart az eufória a vérnyomásunkkal gondok lehetnek.
    Saglik, ha magyar lenne a tegnapi hozzáállása alapján egy időre jegelné a mester. Láttam, hogy ki volt bukva Oening, ezt senki más nem merte volna megcsinálni a keretből.
    Várom, hogy megszabaduljunk Kispesttől, pedig a következő hetekben még egypárszor megfordulunk ott.
    Igazi csemege volt a tegnapi mérkőzés, hozta egy komoly rangadó hangulatát. Jókat röhögtem a pattogó /ikon/Hajnalon csinálta a feszkót rendesen, mint egy igazi jó fradista.
    Bödének a szünetben bekiabáltam.
    Dani, . . . Hajrá Vasas!!
    Mire felemelte az ujját az ég felé.
    A végén még találkoztam pár ismerőssel, kiörömködtük magunkat.
    Szerintem volt még egy kis rohangálás is a végén, a felfokozott meccs közbeni hangulat miatt.
    Szóval, jól sikerült este volt.

    Osváthot én is nagyon sajnálom. Jön a Győr elleni kupameccs ,ott remélem már játszani fog. A 2.félidőben végig az járt az eszemben ,hogy Pistának lenne keresni valója elől ,ha a pályán lenne. Szerencsére nevezve volt. Saglik nekem se tetszett. A tizenegyest kiharcolta ugyan ,de azonkívül gyenge volt. Nem is értem mit láttak a sport újságírói ,hogy jobbnak látták ,mint Remilit és csak a kiállítás miatt kapott hármast Mahir. Várható volt ,hogy ,ha provokálni fogják pirosat fog kapni. Mintha meg is sértődött volna ,hogy nem ő rúgta az első tizenegyest . Mondjuk én is vele rúgattam volna. Erre kihagyta a másodikat . Remilit lepontozták. A tegnapi Moha nekem bejött. Sajnálom ,hogy nem nyertünk mert jobbak voltunk végig és nem csak emberelőnyben. Remélem a többi csapat látta ,hogy nem verhetetlen csapat ez a fradi és pontokat vesznek majd el tőle.

    Észrevettétek ,hogy tegnap csak 1 MLSZ fiatal volt a pályán nálunk?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Nov. 20, 2016 3:19 pm

    Vasas1969 írta:

    Pista tudta mikor kell megszereznie a 100. NB1-es gólját! Erre még a legnagyobbak sem képesek ,hogy pár perccel a becserélése után belője a tizenegyest. Milyen igazságtalan ,hogy nem fiatalabb 8-10 évvel . Ő lenne itthon a király, bár így is az !!!! De akkor kirobbanthatatlan lenne a válogatottból. Gratulálok neki és a csapatnak is!!! Én is hajnalban kelek . A többit holnap.

    A meccs előtt szomorú voltam, hogy a cserepadra se fért oda Osi mondjuk Pista helyett, de az élet a legnagyobb rendező.
    Újra egy hihetlen katarzisba torkollott a végjáték, bár minden adott volt, hogy 6 pontot vegyünk el tőlük, két meccs után. Szerintem jobb ha felkészülünk rá, hogy amíg tart az eufória a vérnyomásunkkal gondok lehetnek.
    Saglik, ha magyar lenne a tegnapi hozzáállása alapján egy időre jegelné a mester. Láttam, hogy ki volt bukva Oening, ezt senki más nem merte volna megcsinálni a keretből.
    Várom, hogy megszabaduljunk Kispesttől, pedig a következő hetekben még egypárszor megfordulunk ott.
    Igazi csemege volt a tegnapi mérkőzés, hozta egy komoly rangadó hangulatát. Jókat röhögtem a pattogó /ikon/Hajnalon csinálta a feszkót rendesen, mint egy igazi jó fradista.
    Bödének a szünetben bekiabáltam.
    Dani, . . . Hajrá Vasas!!
    Mire felemelte az ujját az ég felé.
    A végén még találkoztam pár ismerőssel, kiörömködtük magunkat.
    Szerintem volt még egy kis rohangálás is a végén, a felfokozott meccs közbeni hangulat miatt.
    Szóval, jól sikerült este volt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 20, 2016 2:45 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 20, 2016 2:43 pm

    colocolo írta:
        Vasas:Ferencváros 2:2


          Vasas: Nagy G 0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Korcsmár 4 - Berecz 5 Vida 5 Hangya 5 - Saglik 5-3=2 Ádám 4 Remili 4

       csere: Ádám - Pavlov 3 szünetben
                Burmeister - Murka 3  57.perc
                Vida - Ferenczi 7  78.perc

    Most még nem tudom eldönteni,hogy örüljek az egy pontnak vagy bánkódjak az elbukott kettő miatt.

    Én is ugyanezt érzem ,de inkább örüljünk ,hisz a Kövesdnek hála még nőt is az előnyünk. Persze ,ha azt nézem ,hogy a Vidi és most a fradi ellen is meglehetett volna a győzelem ,akkor pedig kilenc ponttal vezethetnénk. Lehet így ,hogy szoros az állás ez segít tűzben tartani a csapatot és végig kitart az előnyünk.
    Hogy láttad a meccset ? Kifejtenéd bővebben, úgyis nagyon elvagy veszve mostanában . Az egészség rendben?

    Eszembe jutott egy másik módszer is ,hogy ne szálljon el a hosszabb hozzászólásod. 8-10 perc után küld el a send-el. Utána a hozzászólásodat az edit-re kattintva folytathatod. Ezt többször is megismételheted. Nem 100%-os módszer ,de többségében bejön. Sajnos csak este leszek a gép előtt újra.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Nov. 20, 2016 9:51 am


    Vasas:Ferencváros 2:2


    Vasas: Nagy G 0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Korcsmár 4 - Berecz 5 Vida 5 Hangya 5 - Saglik 5-3=2 Ádám 4 Remili 4

    csere: Ádám - Pavlov 3 szünetben
    Burmeister - Murka 3 57.perc
    Vida - Ferenczi 7 78.perc

    Most még nem tudom eldönteni,hogy örüljek az egy pontnak vagy bánkódjak az elbukott kettő miatt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 9:03 pm

    Juhos2 írta:Ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!
    A többit majd holnap.

    Pista tudta mikor kell megszereznie a 100. NB1-es gólját! Erre még a legnagyobbak sem képesek ,hogy pár perccel a becserélése után belője a tizenegyest. Milyen igazságtalan ,hogy nem fiatalabb 8-10 évvel . Ő lenne itthon a király, bár így is az !!!! De akkor kirobbanthatatlan lenne a válogatottból. Gratulálok neki és a csapatnak is!!! Én is hajnalban kelek . A többit holnap.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 19, 2016 8:56 pm

    Ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!
    A többit majd holnap.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 8:53 pm

    Oenning: Ezt az unokáinknak is mesélni fogjuk

    Michael Oenning értékelte a Ferencváros elleni mérkőzésünket.




    - A meccs végére pár ősz hajszállal több lett a fejemen. Mondtam a játékosaimnak, hogy ezt az unokáiknak is mesélni fogják. Nagy árat fizettünk ezért az egy pontért, Saglikot elveszítettük. Örülök az ereménynek, mi voltunk az a csapat, amelyik nyerni akart. Büszke vagyok a csapatomra, az egységgel hegyeket tudnak megmozgatni. Pista sztorija egy soha véget nem értő történet, egyelőre nem gondolkodunk a nyugdíjazásában...




    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 8:31 pm

    A Rangadó.hu szakértője: Csank János
    Négy tizenegyes és két kiállítás után pontosztozkodás a forduló rangadóján

    Hiába egykapuzott a Vasas, a végén ők örülhettek az egy pontnak.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 395956_vasasfc_ferencvarositchttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/395956_vasasfc_ferencvarositc



    A mérkőzést a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya, Csank János, a VÁC VLSE jelenlegi szakmai igazgatója értékelte:



    Ez a szezon meccse volt így ebben a variációban, hiszen minden volt, ami a futballt érdekessé teszi. Meg lesz vita nyilván róla, bár a második tizenegyesnél éreztem egy kicsit több kamut, de az is adható volt, annyira kiélezett volt a szituáció, a többi pedig mind jogos volt. Mindenképpen azt lehetett érezni, hogyha most nem így alakult volna, akkor a jobbik csapat kapott volna ki, végig az volt, amit a Vasas akart. A Fradi 4-1-4-1-es felállására is jól reagáltak, jobban feküdt a Vasasnak. Belül támadtak, egyedül a Hangya húzta meg a jobb szélen. Két jobb bekket csináltak ott gyorsan a Dominikből meg a Lovrencsicsből. A belső emberek pedig az egy védekező középpályást át tudták játszani, folyamatos nyomás alatt tartották a Ferencvárost, úgyhogy nem nézett jól ki ezen a meccsen a Fradi. Szerintem rengeteget szabálytalankodtak, s túl idegesek voltak. Ilyen szempontból a Vasas jobban nézett ki. Amikor rengeteget adtak be a szélről, bennem is volt, hogy be volt írva tarcsinak a Ferenczi, hogy be lehetne küldeni, mert ő levegőbe elég jó. Érdekes módon utána egyetlen beívelés se jött, de ugyanakkor mégis döntő volt ez az ego, ami benne van. Azért a rutin kijött, oda mert állni a tizenegyeshez, az érkezését pedig nagyon jól csinálta. A védők durva hibákat csináltak a tizenegyesek előtt, tök üresen volt a Ferenczi, le kellett volna tudni védekezni, alig volt már hátra. De a Böde lerántása is amatőrség volt, hiszen három tizenegyes után várható, hogy bármit csinálnak belül, ami kicsit is szabálytalan, azt lefújják. Nem szabad ilyet csinálni, hogy belemegyek egy ilyenbe, hogy meghúzom a csatárt. Ilyen szempontból érdekes találkozó volt, biztos vagyok benne, hogy sokat fognak még beszélni róla. A Vasas meggyőzőbb volt nekem, szerintem hízelgő a Fradira az iksz, amellett, hogy mentek becsülettel, de nagyon idegesek voltak és sok hibát csináltak. Kellett az, hogy Dibusz meccsbe tartsa őket. Ha az első tizenegyes bemegy, akkor érdekes lett volna, hogy a Fradi mit tud lépni. Vezettek és a védekezésre koncentráltak, ami a Fradira egyébként nem jellemző, de totál védekezésre voltak kényszerítve. Kimaradt a második tizenegyes, maradt ugyanaz a helyzet. A nagyobb nyomás miatt tutira akartak menni, talán ezért is görcsösebben igyekeztek tartani az eredményt, s ezért nem tudtak úgy játszani, ahogyan szoktak. A Fradi játszósabb csapat annál, mint amit most tőlük láttunk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 6:52 pm

    Juhos2 írta:

    A tv előtt az ismétlésekkel  jobban átjön. Persze, ha lesz valami érdekes osztom.
    Na akkor,
    HAJRÁ, VASAS!!

    A Diósgyőr ellen felmegyek. Kell a nézőszám a nagyobb stadihoz. Remélem sikerül majd összefutnunk. De most drukkoljunk nagyon a csapatért. Nem igazságos az eddigi eredmény. Fordítani kell! Hajrá Vasas!!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 4:59 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 4:55 pm

    A honlapokról az edzői várakozások:
    Oenning: A győzelem a cél a Fradi ellen is

    Michael Oenning vezetőedzőnk mondta el véleményét az elmúlt két hétben elvégzett munkáról, válogatottjainkról és az FTC elleni mérkőzésről.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Oenning_a_gyozelem_a_cel_a_fradi_ellen_is-2248http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_gyozelem_a_cel_a_fradi_ellen_is-2248



    Szombaton Vasas-Fradi mérkőzéssel folytatódik a bajnokság, amely küzdelmeiben egy nagyon fontos mérkőzés következik Thomas Doll szerint.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 15004http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/bajnoki-rangado/20161118/c/15004
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 19, 2016 3:46 pm

    Vasas1969 írta:

    Majd megpróbálok valami cikket keresni róla. A kocsmában olvastam korábban,de a sport is írta akkoriban. Biztos emlékszik más is rá. Sajnos ma is a tv előtt nézem. Remélem lesz helyszíni beszámoló a részedről.

    A tv előtt az ismétlésekkel jobban átjön. Persze, ha lesz valami érdekes osztom.
    Na akkor,
    HAJRÁ, VASAS!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 19, 2016 2:27 pm

    Juhos2 írta:

    Ez a sztori nekem nincs meg.
    Az égett bele a retinámba amikor Sowunmi melegített, mint fradi cserejátékos a kapu mögött és a fradi góljánál úgy örült, hogy szétrúgta a kapu mögötti reklámtáblát.
    Azóta is csak bambán bámulok az agyamból.
    Most meg parádézik, Felcsúton, mint Vasas fan. Nekem ez hasonló történet mint Polekszics. Érthetetlen és feldolgozhatatlan. Csak max. nem beszélünk róla.

    Majd megpróbálok valami cikket keresni róla. A kocsmában olvastam korábban,de a sport is írta akkoriban. Biztos emlékszik más is rá. Sajnos ma is a tv előtt nézem. Remélem lesz helyszíni beszámoló a részedről.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 19, 2016 6:37 am

    Vasas1969 írta:

    Te biztos ott voltál azon a bizonyos fradi elleni meccsen amikor ujjongott a fradi góljainál , ami a mi kiesésünket okozta. Focipályán a  gólszerző  sem ünnepel a volt csapata ellen ,ha van benne egy kis jó érzés .

    Ez a sztori nekem nincs meg.
    Az égett bele a retinámba amikor Sowunmi melegített, mint fradi cserejátékos a kapu mögött és a fradi góljánál úgy örült, hogy szétrúgta a kapu mögötti reklámtáblát.
    Azóta is csak bambán bámulok az agyamból.
    Most meg parádézik, Felcsúton, mint Vasas fan. Nekem ez hasonló történet mint Polekszics. Érthetetlen és feldolgozhatatlan. Csak max. nem beszélünk róla.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 18, 2016 8:27 pm

    Juhos2 írta:

    Valószínűleg későn került a Vasasba, addigra már kialakult az érzelmi kötődés. Szerintem ez az ellenszenv tárgya. Eredményeit mint Vasas sportoló érte el, mégsem tudott azonosulni ezzel a közösséggel. Ez fájhat a hívőknek.
    A többit hagyjuk.

    Te biztos ott voltál azon a bizonyos fradi elleni meccsen amikor ujjongott a fradi góljainál , ami a mi kiesésünket okozta. Focipályán a gólszerző sem ünnepel a volt csapata ellen ,ha van benne egy kis jó érzés .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 18, 2016 7:45 pm

    Juhos2 írta:Számomra talán a debreceni meccs előtt tűnt fel amikor Oening mester kijelentette, hogy pontért/pontokért utazunk Debrecenbe az a változás, ami azóta is tart a csapat részéről. Én nem emlékszem, hogy valaha a Vasasnál tapasztaltam volna ezt a szemléletet. Kicsit vaskalaposnak vagy régi idők tanújának érzem magam, mert a kétség bevallom minden meccs előtt bennem van, bármennyire is hiszek a mindenkori csapatban és minden meccsre úgy készülök, hogy hátha.

    Jelenleg inkább magunkat, a csapatot féltem, hogy hétről hétre kitartson a lendület, be ne pánikoljunk a helyzettől. De úgy látom a csapat ad erőt a szurkolóknak valahogy így,
    -NYUGI VAN, ITT VAGYUNK!!-

    Ugyanezek az érzések vannak bennem is. Én is félek minden meccs előtt ,hogy most fog véget érni az álom. Az elmúlt másfél évtizedben többször is volt olyan idényünk amikor végig balszerencsések voltunk. Most az egyszer a nyerő szériánk is kitarthatna végig. Ha holnap nyernénk a többség már hinne benne ,hogy véget érhet a 4 évtizedes böjt.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Nov. 18, 2016 3:21 pm

    Vasas1969 írta:

    Elég egységes lehet a megítélése a táborban és ez nem éppen pozitív. Pedig szerettem a bunyóját. Ha a sport mellett marad és hagyja a politikát , még azt is elnéztem volna ,hogy fradista. Amennyiben kinézne neki nálunk valami zsíros állás biztos rájönne. Szomorú az egész, mert a sportmúltja alapján tényleg legendának kellene lennie nálunk.

    Valószínűleg későn került a Vasasba, addigra már kialakult az érzelmi kötődés. Szerintem ez az ellenszenv tárgya. Eredményeit mint Vasas sportoló érte el, mégsem tudott azonosulni ezzel a közösséggel. Ez fájhat a hívőknek.
    A többit hagyjuk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Nov. 18, 2016 10:35 am

    Számomra talán a debreceni meccs előtt tűnt fel amikor Oening mester kijelentette, hogy pontért/pontokért utazunk Debrecenbe az a változás, ami azóta is tart a csapat részéről. Én nem emlékszem, hogy valaha a Vasasnál tapasztaltam volna ezt a szemléletet. Kicsit vaskalaposnak vagy régi idők tanújának érzem magam, mert a kétség bevallom minden meccs előtt bennem van, bármennyire is hiszek a mindenkori csapatban és minden meccsre úgy készülök, hogy hátha.

    Jelenleg inkább magunkat, a csapatot féltem, hogy hétről hétre kitartson a lendület, be ne pánikoljunk a helyzettől. De úgy látom a csapat ad erőt a szurkolóknak valahogy így,
    -NYUGI VAN, ITT VAGYUNK!!-
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 17, 2016 7:21 pm

    Hangya: Növelnénk az FTC-vel szembeni előnyünket

    22 éves baloldali középpályásunk labdarúgó pályafutása mérföldkövéhez érkezett kedden, amikor a 45. percben a válogatottságtól visszavonuló Juhász Rolandot váltva, első felnőtt válogatott mérkőzését játszotta Svédország ellen.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Hangya_novelnenk_az_ftc-vel_szembeni_elonyunket_-2244http://www.vasasfc.hu/hirek/hangya_novelnenk_az_ftc-vel_szembeni_elonyunket_-2244



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Pic2_2244

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 12 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 2:11 pm