Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Feb. 10, 2016 2:31 pm

    Vasas1969 írta:Elköszöntünk két játékosunktól

    A Vasas FC közös megegyezéssel szerződést bontott Tomislav Pajoviccsal és Marko Vukaszoviccsal - tájékoztatta honlapunkat Vancsa Miklós ügyvezető igazgató.


    Michael Oenning vezetőedző a tavaszi idényben kevés játéklehetőséget tudott volna biztosítani a két labdarúgónak, ezért az ő érdeküket is szolgálta, hogy a Vasas FC vezetése nem gördített akadályt távozásuk elé.

    Vukaszovics 2015 augusztusában igazolt csapatunkba, 15 alkalommal játszott az őszi 19 találkozón, gólt nem szerzett.

    Pajovics szintén 2015 nyarán érkezett hozzánk, 17-szer szerepelt együttesünkben, találatot ő sem jegyezhetett.

    A két labdarúgónak sok szerencsét kívánunk a további pályafutásához.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1725

    Gondolom szerdán az ankéton többet is meglehet tudni.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Szurkoloi_anket_lesz_szerdan-1724http://www.vasasfc.hu/hirek/szurkoloi_anket_lesz_szerdan-1724

    Szpari - Loki az M4-en most !




    Nekem az lenne a meglepetés,ha tényleg lenne valami meglepetés az ankéton.A képlet egyszerű,5 mentek 5 jöttek hogy ebből jól jövünk e ki az idő majd eldönti.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 09, 2016 5:03 pm

    Elköszöntünk két játékosunktól

    A Vasas FC közös megegyezéssel szerződést bontott Tomislav Pajoviccsal és Marko Vukaszoviccsal - tájékoztatta honlapunkat Vancsa Miklós ügyvezető igazgató.


    Michael Oenning vezetőedző a tavaszi idényben kevés játéklehetőséget tudott volna biztosítani a két labdarúgónak, ezért az ő érdeküket is szolgálta, hogy a Vasas FC vezetése nem gördített akadályt távozásuk elé.

    Vukaszovics 2015 augusztusában igazolt csapatunkba, 15 alkalommal játszott az őszi 19 találkozón, gólt nem szerzett.

    Pajovics szintén 2015 nyarán érkezett hozzánk, 17-szer szerepelt együttesünkben, találatot ő sem jegyezhetett.

    A két labdarúgónak sok szerencsét kívánunk a további pályafutásához.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1725

    Gondolom szerdán az ankéton többet is meglehet tudni.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Szurkoloi_anket_lesz_szerdan-1724http://www.vasasfc.hu/hirek/szurkoloi_anket_lesz_szerdan-1724

    Szpari - Loki az M4-en most !

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 09, 2016 4:23 pm

    Síposúr írta:

    Még ma is volt probléma. Eltűnt az oldal jó időre.
    Csúnya leckét kaptunk szombaton. Erre még Müller fájós háta sem mentség. Gyógyítsák meg gyorsan azt a hátat, ha az kell hogy Müller Sanyi legyen belőle. Nekünk minimum a bajnokcsapatunk Müllere kellene most . Pont kell Debrecenből és senki nem emlékszik erre a Dorog meccsre. Tegyétek oda magatokat keményen ,harcosan ! Legyetek méltók végre a mezhez ami rajtatok van! Hajrá Vasas!

    Remélem ez nem olyan deréksérülés mint az enyém , mert én már 15 éve küzdöm vele. Szerintem is lenne esély pontot(okat) elhozni , de ahhoz nem csak papíron kéne , hogy a legerősebb csapatrészünk legyen a védelem.


    Helyzetkép sérültjeinkről

    A szombati Dorog elleni felkészülési mérkőzésen kisebb sérülést szenvedett Christian Müller és Novák Csanád.



    Szerencsére egyikük sérülése sem tűnik súlyosnak. Német támadó középpályásunk egy hirtelen mozdulatnál deréksérülést szenvedett.

    Novák Csanád pedig a találkozó utolsó percében, ellenfelünk győztes találata előtt szenvedett combhajlítóizom húzódást. Az orvosi diagnózisra még várunk.

    Jevgenyij Pavlov a múlt hét szombati Siófok elleni (1-0) mérkőzésen kapott egy rúgást bokájára, ami miatt le is kellett cserélni. Szerencsére törést nem állapított meg a röntgenfelvétel, ám erőteljes véraláfutás alakult ki a zúzódás következtében. Csapatunk két masszőre naponta több alkalommal fizikoterápiás és speciális gyógynövénykrémes gyúrással kezeli csatárunk sérült bokáját.  

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Hétf. Feb. 08, 2016 7:27 pm

    Vasas1969 írta:Németes akarat

    Ismerős szlogen: gyatra főpróba , remek előadás , de látható , hogy rengeteget kéne javulni Angyalföldön.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 46093#2https://digitalstand.hu/olvaso/46093#2


    Remélem tényleg csak 1-2 hét lesz amíg utoléri magát. Mai hír :

    Az nb1.hu információi szerint már nem tagja a Vasas keretének Marko Vukaszovics, aki a tegnapi vereséggel végződő, NB III-as Dorog elleni edzőmeccsen sem léphetett már pályára. A szerb futballista is azok közé a légiósok közé tartozik, akik semmi pozitívat nem tettek hozzá a gárda őszi szerepléséhez. A középpályás mostantól szabadon igazolható.



    Nem tudom másnál volt e probléma ,de én egész nap nem tudtam belépni és tegnap is gondok voltak.

    Még ma is volt probléma. Eltűnt az oldal jó időre.
    Csúnya leckét kaptunk szombaton. Erre még Müller fájós háta sem mentség. Gyógyítsák meg gyorsan azt a hátat, ha az kell hogy Müller Sanyi legyen belőle. Nekünk minimum a bajnokcsapatunk Müllere kellene most . Pont kell Debrecenből és senki nem emlékszik erre a Dorog meccsre. Tegyétek oda magatokat keményen ,harcosan ! Legyetek méltók végre a mezhez ami rajtatok van! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 07, 2016 10:53 pm

    Horváth M. Attila

    ELEMZÉS. Mennyi az annyi? NB I-től az NB III-ig

    Amiről a napokban beharangozónkban írtunk, a Foci a köbön megvizsgálta, megéri-e ma Magyarországon NB-s szintű futballistának lenni?



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Elemzes-mennyi-az-annyi-nb-i-tol-az-nb-iii-ighttp://fociakobon.cafeblog.hu/2016/02/06/elemzes-mennyi-az-annyi-nb-i-tol-az-nb-iii-ig/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Focipenz_elemzes1-600x450
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 07, 2016 10:40 pm

    Horváth M. Attila
    DOROG: LENDÜLETBEN. Angyalföldiek verték a Vasast * Kapus jött az élvonalból

    Szombat délelőtt a Fáy utcában az NB I-ben szereplő, de a találkozón egy héttel a bajnokság tavaszi folytatása előtt korántsem élvonalbeli produkciót nyújtó Vasas a „kis Vasast”, avagy az NB III, Nyugati csoportjában szereplő Dorogot fogadta.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Dorog-lenduletben-angyalfoldiek-vertek-a-vasast-kapus-jott-az-elvonalbolhttp://fociakobon.cafeblog.hu/2016/02/07/dorog-lenduletben-angyalfoldiek-vertek-a-vasast-kapus-jott-az-elvonalbol/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 PA120056-600x443
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 07, 2016 9:16 pm

    Németes akarat

    Ismerős szlogen: gyatra főpróba , remek előadás , de látható , hogy rengeteget kéne javulni Angyalföldön.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 46093#2https://digitalstand.hu/olvaso/46093#2


    Remélem tényleg csak 1-2 hét lesz amíg utoléri magát. Mai hír :

    Az nb1.hu információi szerint már nem tagja a Vasas keretének Marko Vukaszovics, aki a tegnapi vereséggel végződő, NB III-as Dorog elleni edzőmeccsen sem léphetett már pályára. A szerb futballista is azok közé a légiósok közé tartozik, akik semmi pozitívat nem tettek hozzá a gárda őszi szerepléséhez. A középpályás mostantól szabadon igazolható.


    Nem tudom másnál volt e probléma ,de én egész nap nem tudtam belépni és tegnap is gondok voltak.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07, 2016 11:01 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 06, 2016 8:03 pm

    Horváth M. Attila

    JÁTÉKOSSORS. Korcsmár Zsolt: „Sokan kérdőre vonnak, miért pont a Fáy utcát választom, hiszen Újpestről indultam”

    Immár hivatalos, hogy a Németországból hazatérő Korcsmár Zsolt, az Újpest korábbi labdarúgója az NB I-ben a kiesés ellen küzdő Vasasban folytatja pályafutását.


    A 27 esztendős válogatott labdarúgó mindezt közösségi oldalán tudatta a nagyvilággal, amely nyílt levelet az alábbiakban a Foci a köbön teljes egészében, változtatás nélkül közread.

    „Sziasztok! Sokan tudjátok már, hogy hosszú évek után ismét Magyarországra igazolok a tavaszra. Szeretnék saját magam nyilatkozni a helyzetemről, és a céljaimról, melyek változatlanok. A hosszútávú célom továbbra is a külföldi karrierem építése, amelyet tavaly beárnyékolt egy hosszú, lassan gyógyuló sérülés. A felépülésemet követően januárban már teljes értékű munkát végezve térhettem vissza a pályára, és eltökélt szándékom volt, hogy megküzdjek a helyemért a Greuther Fürth csapatánál. Most is úgy gondolom, hogy idővel reális esélyem lett volna visszakerülni a kezdőbe, de ismerve a Bundesliga erejét, nem valószínű, hogy ez már rögtön a bajnoki startnál bekövetkezett volna. Ezt pedig a nyári Európa-bajnokság közelsége miatt mindenképpen el akartam kerülni. Pályán akartam lenni már az első fordulóktól kezdve! Egy nyolc hónapos sérülést követően nem álltak sorban a kérőim, de meg szeretném köszönni azoknak a vezetőknek és edzőknek, akik jelezték: még egy ilyen hosszú kihagyás után is partnerek lennének a törekvéseimben. Sokan kérdőre vonnak, miért pont a Fáy utcát választom, hiszen Újpestről indultam, és a Vasas jelen pillanatban a kiesés ellen menekül. A kérdés rendkívül összetett, de nem bocsátkoznék hosszú magyarázatokba. Valamennyi érdeklődő mellett szóltak érvek, de a Vasasnál már az első egyeztetések során kiderült: abszolút partnerek abban, hogy külföldön folytathassam a pályafutásomat, hiszen ebből a klub is profitálhat. Szintén fontos, hogy a klubnál dolgozó német vezetőedzőről csak jót hallottam. Úgy gondolom, segíteni tud majd a játékom újraépítésében, ahogy abban is bízom, hogy én is segíteni tudom a Vasast a céljai elérésében, azaz az első osztályú tagság megőrzésében. Végül, de nem utolsó sorban a folyamatos játéklehetőséget emelném ki, amelyen keresztül esély nyílhat a bizonyításra a válogatott szakmai stábja felé. Természetesen nincsen semmilyen garancia arra vonatkozóan, hogy néhány jó meccsel visszaverekedhetem magamat a nemzeti csapatba. Ugyanakkor az Európa-bajnokságon való részvétel egy olyan lehetőség, amelyért most kockáztatnom kellett! Érdekes kihívás lesz az NB1-ben pályára lépni (különösen ellenfélként a Megyeri úton…), hiszen láthatóan javul a nívó, emelkedik a színvonal. Ettől függetlenül bízok magamban, bízok a képességeimben, és hiszek a munkában, amit eddig a hivatásomba fektettem! Úgy gondolom, ha továbbra is 100%-os erőbedobással készülök, és mindent elkövetek a sikeres szereplés érdekében, akkor kölcsönösen eléri céljait a Vasas és én is. Ugyanakkor – különösen az elkövetkező időszakban – csakis és kizárólag a futballra akarok koncentrálni, ezért ezen a nyílt levélen kívül nem szeretnék nyilatkozni. Remélem a média és a szurkolók is tiszteletben tartják ezt a kérésemet, és engedik, hogy a dolgomat végezhessem. Szeretném megköszönni mindazoknak, akik ebben a helyzetben is mellettem állnak, megértik és elfogadják a döntésemet!”

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 06, 2016 7:47 pm

    VasasTata írta:

    Ritkán szólok hozzá, de most beszéltük az öreggel, hogy valami nincs rendben. Látatlanban innen a távolból nem akarunk bírálni, de ez a második vereség a héten és csak alsóbb osztályú csapatokkal játszottunk.
    Úgy gondoljuk, egy Dorogot 4-5 góllal kellene hazaküldeni - de nem úgy, hogy mi is kapunk hármat!
    Az új játékosok érkezése felett érzett örömünkbe most nem kis üröm is került. Sürgősen ki kell(ene) javítani a hibákat; egy hét van rá. Drukkolunk, hogy sikerüljön!

    Engem is lelombozott a vereség. Azt nyilatkozta az egyik játékos ,hogy az új mester minden apró hibát észrevesz. Arra is figyelniük kell ,hogy a csapattárs jobbik lábára passzoljanak. Ha viszont egy NB3-as hármat rúg nekünk az több mint apró hiba! Az a baj eddig nem látszik a javulás az eredményeken. Igaz ,hogy az új játékosok beépítéséhez idő kell ,de pont az ami nincs nekünk. Talán érdemes lenne még egy edzőmeccset lekötni keddre ,hogy jobban összeszokjanak a fiúk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 06, 2016 7:11 pm



    Egy gólos vereség jó játékkal a Bajnokok Ligájára hajtó örmény csapat ellen!


    Lejátszotta első törökországi felkészülési mérkőzését csapatunk, az ellenfél az örmény bajnokságot vezető FC Alashkert volt.
    Az Alashkert 2012-ben alakult, és a semmiből felépítettek egy kisebb birodalmat: idén már a bajnoki címért küzdenek, és céljuk a főtáblára jutás a Bajnokok Ligájában.

    Csapatunk úgy tűnt jól kezdi a találkozót, agresszívan támadtuk le az örményeket, mégis ők szerezték meg a vezetést:egy védők mögé bepasszolt labdával Manasyan lépett ki, és higgadtan lőtt Filipánics mellett a kapunkba (1:0).
    Nagy Dániel elfutásaival többször zavart keltett a jobb oldalon, a középre adott labdákat azonban hatástalanítani tudták.
    Filipánics bravúrjára is szükség volt, hogy növelje előnyét az Alashkert: a brazil házi gólkirály Heber kapott jó labdát a 16-osunk baloldalán, ziccerét azonban hárítani tudta Filipánics, a kipattanó azonban ismét Heber elé került, aki a kapufára tekert, végül Tamás szabadított fel.
    Egy kontra végén megszerezte második találatát az FC Alashkert: a balról átforgatott labdával Edigaryan tört be a 16-os jobb oldalán, és laposan kilőtte a hosszú sarkot (2:0).
    Csapatunk nem adta fel, derekasan küzdött tovább: előbb Mogyorósi 20 méterről leadott lövése ment mellé, melynél nem sok hiányzott, hogy Eleken irányt változtasson és még nagyobb helyzet adódjon. Pár perccel később Nagy Dániel passzával Elek fordult kapura, de mielőtt lőhetett volna, szögletre tolta az örmény védő a labdát.
    A félidő végén még gólt szerezhetett volna az Alashkert, Arakelyan lövése azonban a felső lécen csattant.

    A szünetben cserélt Goran Kopunovic: Bognár helyett Ivancsics, Elek helyett friss igazolásunk, Paudits lépett pályára.
    A második részben is keményen küzdött, hajtott csapatunk.
    Ivancsics baloldalról betekert szabadrúgása okozott komoly veszélyt, az élesen belőtt labdát csak másodjára tudta összeszedni Kasparov.
    Filipánicsnak még egy nagy bravúrja volt: Balabekyan lépett ki a védők között az üres területbe, ziccerét azonban kapusunk megfogta.
    Már csak negyed óra volt hátra, amikor sikerült szépítenünk. A szünetben beálló Paudits remekül debütált: Ivancsics egy jobb oldali támadás végén gyönyörűen pörgetett Paudits elé, aki védővel a nyakán higgadtan jobb külsővel a kapuba lőtt (2:1).
    A mérkőzés ezzel a végeredménnyel zárult. Összességében jól játszott csapatunk, az örmény vezetőség is dicsérte a játékunkat, ami reményteli lehet a bajnoki rajtra nézve.

    FC Alashkert - BFC Siófok 2:1 (2:0)

    FC Alashkert: Kasparov, Pogosyan, Voskanyan, Arakelyan, Avakyan, Edigaryan, Grioryan, Muradyan, Veranyan, Manasyan, Heber. Csereként beállt: Sekou, Felipe, Minasyan, Baregamyan, Pogosyan, Hovsepyan, Jozalyan, Balabekyan. Vezetőedző: Khashmanyan Abraham

    BFC Siófok: Filipánics, Mogyorósi, Czingráber, Tamás (Rusvai 62'), Farkas, Nagy D., Gál, Bognár (Ivancsics 46'), Gréczi (Nagy R. 65'), Berki (Baksa 75'), Elek (Paudits 46'). Vezetőedző: Goran Kopunovic
    Gólszerzők: Manasyan, Edigaryan, ill. Paudits
    Csapatunk következő mérkőzését február 9-én játssza Törökországban a német Kickers Offenbach ellen.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Feb. 06, 2016 3:37 pm

    Nem ezt vártam,elméletileg a keret erősödött állitólag az edzések jók,eredmény meg semmi.Kezdődik a bajnokság és még nincs meg a kezdő csapat,újra a régi nóta ,kezdés előtt beeső játékosok ,gólképtelen csatárok,gólképes védelem.Hogy mi lesz ebből nem tudom,persze a bizalom még meg van ,mert vannak még csodák és nekünk szükségünk is lesz rá most úgy tűnik.
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Szomb. Feb. 06, 2016 2:30 pm

    Vasas1969 írta:Túl az utolsó felkészülési meccsen

    Egy visszafogott első félidőt követően 3-2-es vereséget szenvedett csapatunk az utolsó felkészülési mérkőzésen.


    Az első félidő nem a terveink szerint alakult. Sokat birtokoltuk a labdát, de igazán nagy gólhelyzeteket nem tudtunk kialakítani. A félidő végén Novák fejese csattant a keresztlécen, ez volt a legnagyobb lehetőségünk. Ellenben a vendég Dorog nagyjából kétszer veszélyeztetett, és sajnos mind a kétszer a kapunkba került a labda. A 7. percben Sitku fejelt be egy szögletet, a 21. percben pedig Szedlár passzát követően Mészáros talált be (0-2).

    A második félidőben a játék képe hasonló volt, mi irányítottunk, többet birtokoltuk a labdát. Az első percekben a helyzetek továbbra is elmaradtak, majd a 60. percben Novák húzott egy váratlant, 24 méterről, középről nagy erővel előtte és a kapu bal oldalában kötött ki a labda (1-2).

    Utána hosszú percekig lehetőséget nem láthattunk se itt, se ott. A 80. percben aztán a csereként beállt Könyves egyenlített (2-2). Egy hosszúnak tűnő indítást ért el, és elpöccintette a vendég kapus mellett. Már azt hitte mindenki, hogy döntetlennel zárul a mérkőzés, de az utolsó pillanatokban egy szögletet követően Reznek talált be szerencsés módon, így 2-3-ra módosította az állást, ezzel a végeredményt is beállította.  



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1721


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Vasas_-_dorog_2-3_0-2-151http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dorog_2-3_0-2-151

    Ritkán szólok hozzá, de most beszéltük az öreggel, hogy valami nincs rendben. Látatlanban innen a távolból nem akarunk bírálni, de ez a második vereség a héten és csak alsóbb osztályú csapatokkal játszottunk.
    Úgy gondoljuk, egy Dorogot 4-5 góllal kellene hazaküldeni - de nem úgy, hogy mi is kapunk hármat!
    Az új játékosok érkezése felett érzett örömünkbe most nem kis üröm is került. Sürgősen ki kell(ene) javítani a hibákat; egy hét van rá. Drukkolunk, hogy sikerüljön!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 06, 2016 1:36 pm

    Túl az utolsó felkészülési meccsen

    Egy visszafogott első félidőt követően 3-2-es vereséget szenvedett csapatunk az utolsó felkészülési mérkőzésen.


    Az első félidő nem a terveink szerint alakult. Sokat birtokoltuk a labdát, de igazán nagy gólhelyzeteket nem tudtunk kialakítani. A félidő végén Novák fejese csattant a keresztlécen, ez volt a legnagyobb lehetőségünk. Ellenben a vendég Dorog nagyjából kétszer veszélyeztetett, és sajnos mind a kétszer a kapunkba került a labda. A 7. percben Sitku fejelt be egy szögletet, a 21. percben pedig Szedlár passzát követően Mészáros talált be (0-2).

    A második félidőben a játék képe hasonló volt, mi irányítottunk, többet birtokoltuk a labdát. Az első percekben a helyzetek továbbra is elmaradtak, majd a 60. percben Novák húzott egy váratlant, 24 méterről, középről nagy erővel előtte és a kapu bal oldalában kötött ki a labda (1-2).

    Utána hosszú percekig lehetőséget nem láthattunk se itt, se ott. A 80. percben aztán a csereként beállt Könyves egyenlített (2-2). Egy hosszúnak tűnő indítást ért el, és elpöccintette a vendég kapus mellett. Már azt hitte mindenki, hogy döntetlennel zárul a mérkőzés, de az utolsó pillanatokban egy szögletet követően Reznek talált be szerencsés módon, így 2-3-ra módosította az állást, ezzel a végeredményt is beállította.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1721


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Vasas_-_dorog_2-3_0-2-151http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dorog_2-3_0-2-151
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 05, 2016 9:36 pm

    Síposúr írta:

    Előre ittam a medve bőrére. Vendégségben vagyunk , kértem a rokon gyereket nézzünk be ide. Nagyon örülök neki . Kezdtem nem hinni  ,hogy idejön. Szükség lesz rá mert nem igazi a játék. Kell aki irányítja a többit a pályán. Már a 2. nb2-estől kapunk ki. Ez kevés lesz Debrecenben.  Na mindegy ettől a hírtől most jó kedvem lett! Sok sikert a német mesternek! Váczi Zolinak meg még 50 boldogat! Hajrá Vasas !

    Én is aggódom és félek. Hátul már jók vagyunk emberanyagban, csak össze kell tudni rakni a védelmet. Elől vannak a gondok. Ki fog itt gólt rúgni ? Ez motoszkál az agyamban . Ha más nem akkor Ő. Talán már holnap 11 órától a Dorog ellen is.


    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Feb. 05, 2016 9:12 pm

    Vasas1969 írta:Korcsmár Zsolt másfél éves szerződést írt alá

    Korcsmár Zsolt 2017 nyaráig kötelezte el magát a Vasas FC-hez.


    A 24-szeres felnőtt válogatott belső védő és védekező középpályás posztján is bevethető játékos pénteken délután már együtt edz játékostársaival, egyebek mellett Debreceni Andrással, akivel társak voltak 2009-ben az egyiptomi U20-as világbajnokságon bronzérmet nyert csapatban.

    Korcsmár Zsolt Komlón született 1989. január 9-én, és labdarúgó pályafutását is a helyi Góliát FC-ben kezdte.

    Első profi szerződését 2005-ben írta alá az Újpesttel. Első NB I-es meccsét 2006. április 29-én játszotta a Honvéd ellen. Újpesten 96 mérkőzésen 12 gólt szerzett, majd 2010-ben a norvég SK Brannhoz igazolt, ahol 79 találkozón 7-szer talált be az ellenfelek kapujába.

    2013-ban a német Bundesliga II-es Fürth csapatához került, ahol 34 alkalommal lépett pályára és egyszer volt eredményes.

    Tagja volt az U19-es, U20-as, U21-es korosztályos válogatottnak, míg a felnőtt válogatottban 2011. augusztus 10-én debütált Izland ellen, amelyen 4-0 arányban diadalmaskodtunk.

    Összesen 24-szer ölthette magára a nemzeti mezt, utoljára 2014. október 11-én a Románia-Magyarország 1-1-re végződött Eb-selejtezőn.

    A válogatott védőnkkel készült interjú hamarosan olvasható lesz a honlapon.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1718


    Síposúr indulhatsz a kocsmába!

    Előre ittam a medve bőrére. Vendégségben vagyunk , kértem a rokon gyereket nézzünk be ide. Nagyon örülök neki . Kezdtem nem hinni ,hogy idejön. Szükség lesz rá mert nem igazi a játék. Kell aki irányítja a többit a pályán. Már a 2. nb2-estől kapunk ki. Ez kevés lesz Debrecenben. Na mindegy ettől a hírtől most jó kedvem lett! Sok sikert a német mesternek! Váczi Zolinak meg még 50 boldogat! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 05, 2016 6:20 pm

    A honlapról:
    Interjú Korcsmár Zsolttal

    Amint arról korábban hírt adtunk, a 24-szeres magyar felnőtt válogatott, pénteken másfél éves szerződést kötött csapatunkkal. Játékosunkat az aláírást követően kérdeztük.



    Milyen várakozásokkal igazoltál Angyalföldre?

    - Nagyon kíváncsi és izgatott vagyok abból a szempontból, hogy milyen lesz a csapat, másrészt milyen lesz a színvonala a magyar első osztálynak, tekintettel arra, hogy most már több mint 5 éve nem játszottam az NB I-ben. Bár nyilván figyeltem külföldről, de azért ez mégis más lesz, újra a részesének lenni. Úgy tapasztaltam, hogy az utóbbi 1-2 évben emelkedett a magyar bajnokság színvonala. Bízom abban, hogy ezt a saját bőrömön is fogom tapasztalni. Nagyon várom már, hogy ismét pályára léphessek magyar bajnokin.

    Úgy hozta a sors, hogy a 2009-es egyiptomi U20-as vb-csapat védelme részben összejöhet, mivel annak az együttesnek tagja volt Debreceni András is.

    - Igen. Akkor én védekező középpályást játszottam, Andris pedig belső védő volt. Szerettem vele együtt játszani és gyönyörű emlék az a bronzérem. Remélem most így csaknem 7 év után ismét jól tudunk együttműködni a védelemben.

    Melyik poszt áll hozzád közelebb?

    - A belső védő, de ahol Oenning mester szerint a csapatnak hasznosabb tudok lenni, természetesen ott játszom majd. Az utóbbi öt évben jobbára belső védő voltam, bár néhány alkalommal előrébb kellett teljesítenem.

    Közismert, hogy 2015 márciusában megsérültél és több mint féléves kihagyás, regenerálódás következett. Mikor tudtad elkezdeni a teljes terhelésű edzéseket?

    - Egészen pontosan december 1-jével lettem egészségesnek nyilvánítva. Onnantól kezdve már a csapattal edzettem. Ez év januárjától már teljesértékű edzéseket végeztem, sőt már extra munkát is csináltam és edzőmeccseket is játszottam a Fürth csapatában. Most már a sérülésem nem zavart a játékban, fájdalmat sem érzek már.

    Milyen céljaid vannak a közeljövőben?

    - Nyilván arra törekszem, hogy minél többet játsszak, minél jobb formába lendüljek, minél inkább hasznosabb tagja legyek a Vasas csapatának. És természetesen azt is szeretném elérni, hogy jó játékommal felkeltsem az érdeklődését Bernd Storck szövetségi kapitánynak és sikerüljön beverekednem magam az Eb-re utazó magyar válogatott keretébe. Középtávon egyértelmű célom, hogy külföldön focizhassak ismét, ami a Vasas sikeres szereplése mellett külön motivációt jelent számomra. De ez azért odébb van még, és én inkább olyan típus vagyok, aki mindig a következő edzésre, mérkőzésre koncentrál.

    Talán nem annyira közismert, hogy 2007 decemberében az angol West Hamnél, míg 2009 novemberében a skót Celticnél jártál próbajátékon. Megfeleltél, kellettél volna, de a klubok nem tudtak megegyezni vételáradról.

    - Szerintem ennek így kellett történnie, most már nem bánom. Lehet, nem így alakult volna a pályafutásom ha odamentem volna.

    Van-e rálátásod a mostani Vasasra? Volt-e lehetőséged videón megnézni a csapatot?

    - A bajnoki összefoglalókat mindig megnéztem, így valamelyest van reális képem új csapatom képességeiről. Emellett néhány játékossal játszottam anno együtt, ezért, úgy ahogy ismerem a társaság jelentős részét, de nyilván lakva ismeri meg az ember a társát. Nagyon várom, milyenek lesznek az edzések, a meccsek.



    "Hallgatva Zsoltot, a rendkívüli derűlátása és optimizmusa bizakodásra ad okot, ha a közte és a Vasas közötti együttműködésre gondolok. Érezni rajta azt a profizmust, amit az elmúlt csaknem hat évben magára szedett, a norvég és német csapatokban. Ismerve őt, a képességét, a tudását, rendkívüli módon boldog és büszke vagyok, hogy a Vasas csapatához csatlakozott" - értékelte az aláírást követően a magyar válogatott védővel történt megállapodást Vancsa Miklós.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 05, 2016 2:38 pm

    Korcsmár Zsolt másfél éves szerződést írt alá

    Korcsmár Zsolt 2017 nyaráig kötelezte el magát a Vasas FC-hez.


    A 24-szeres felnőtt válogatott belső védő és védekező középpályás posztján is bevethető játékos pénteken délután már együtt edz játékostársaival, egyebek mellett Debreceni Andrással, akivel társak voltak 2009-ben az egyiptomi U20-as világbajnokságon bronzérmet nyert csapatban.

    Korcsmár Zsolt Komlón született 1989. január 9-én, és labdarúgó pályafutását is a helyi Góliát FC-ben kezdte.

    Első profi szerződését 2005-ben írta alá az Újpesttel. Első NB I-es meccsét 2006. április 29-én játszotta a Honvéd ellen. Újpesten 96 mérkőzésen 12 gólt szerzett, majd 2010-ben a norvég SK Brannhoz igazolt, ahol 79 találkozón 7-szer talált be az ellenfelek kapujába.

    2013-ban a német Bundesliga II-es Fürth csapatához került, ahol 34 alkalommal lépett pályára és egyszer volt eredményes.

    Tagja volt az U19-es, U20-as, U21-es korosztályos válogatottnak, míg a felnőtt válogatottban 2011. augusztus 10-én debütált Izland ellen, amelyen 4-0 arányban diadalmaskodtunk.

    Összesen 24-szer ölthette magára a nemzeti mezt, utoljára 2014. október 11-én a Románia-Magyarország 1-1-re végződött Eb-selejtezőn.

    A válogatott védőnkkel készült interjú hamarosan olvasható lesz a honlapon.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1718


    Síposúr indulhatsz a kocsmába!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 05, 2016 11:59 am

    SZÜLETÉSNAP. Váczi Zoltán: 50!

    Február 5-én, pénteken ünnepli ötvenedik születésnapját Váczi Zoltán, a kilencvenes évek magyar futballistaegyénisége, a Vasas-publikum egyik legnagyobb kedvence, többek között a Debreceni MTE, a Debreceni VSC, a Kispest Honvéd és a Ferencváros egykori 2-szeres válogatott játékosa. Az alábbiakban őt köszöntjük: Isten éltesse sokáig!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Szuletesnap-vaczi-zoltan-50http://fociakobon.cafeblog.hu/2016/02/05/szuletesnap-vaczi-zoltan-50/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Vaczizoltan_6-600x450
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 05, 2016 10:18 am

    VIDEO - „NE LEGYENEK KISHITŰEK, A MAGYAR TOPCSAPATOK A BUNDESLIGÁBAN IS HELYTÁLLNÁNAK”

    Michael Oenning, a Vasas futballistáinak új vezetőedzője volt Szombathy Pál vendége a Reggeli Start stúdiójában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 29513http://www.digisport.hu/video/29513


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 206610http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/node/206610


    A mai sport azt írja , hogy Pavlov teljes felépüléséhez még hetekre van szükség.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 05, 2016 1:59 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 04, 2016 4:51 pm

    colocolo írta:

    Biztos hogy ugyan arról írnak, mint a honlapunk ,vagy a mérkőzést helyszinen meg néző szurkolóink? Miszerint a második félidőben még térfelünkre se nagyon tudtak át jönni.Ha ,tényleg úgy volt ,ahogy ők írják az nagy gáz.


    Kíváncsi leszek mit mond a holnap reggeli digisportban az edzőnk? Ő hogy látja majd ezt a mérkőzést? Ezért kár ,hogy kevés meccset látunk a saját szemünkkel. A Hali ellen felmegyek és remélem olyan jól játszunk ,hogy nem fogok hinni a szememnek. Játszhatunk akár pocsékul is , csak nyerjünk.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 A_digisport_vendege_lesz_michael_oenning-1715http://www.vasasfc.hu/hirek/a_digisport_vendege_lesz_michael_oenning-1715

    Lehet érdemes lenne a jövő keddre egy másik Nb3-assal még játszani , hátha rúgnánk párat és lenne egy kis önbizalma a csapatnak.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 04, 2016 3:26 pm

    Vasas1969 írta:

    Remélem csak tréfa a dolog. Végre találtam valamit a kövesdi oldalakon. Remélem Beton úr nem olvassa.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Egygolos-siker-a-vasas-ellenhttp://mezokovesdzsory.hu/egygolos-siker-a-vasas-ellen/

    Biztos hogy ugyan arról írnak, mint a honlapunk ,vagy a mérkőzést helyszinen meg néző szurkolóink? Miszerint a második félidőben még térfelünkre se nagyon tudtak át jönni.Ha ,tényleg úgy volt ,ahogy ők írják az nagy gáz.



    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 04, 2016 3:02 pm

    colocolo írta:Akkor most mégsem lesz igazolás DK 283224 hsz Junó?

    Remélem csak tréfa a dolog. Végre találtam valamit a kövesdi oldalakon. Remélem Beton úr nem olvassa.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Egygolos-siker-a-vasas-ellenhttp://mezokovesdzsory.hu/egygolos-siker-a-vasas-ellen/



    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 04, 2016 1:36 pm

    Akkor most mégsem lesz igazolás DK 283224 hsz Junó?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 03, 2016 8:42 pm

    Egy 11-es góllal kikaptunk Mezőkövesden

    Csapatunk előkészületi mérkőzésen 1-0-ra kikapott a Mezőkövesd otthonában.


    Szatmári lövésével kezdődött a mérkőzés, de a középpályás próbálkozása fél méterrel elkerülte a kapunkat. A 24. percben Ádám távoli bombája alig ment fölé. A 36. percben a frissen szerződtetett Müller kemény szabadrúgását ütötte ki a kapus. Közvetlenül a szünet előtt egy kipattanó után Remili lőtt fölé.

    A második félidő elején vezetést szerzett a Mezőkövesd: Könyves buktatta Nicorecet a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett értékesítette. Ezt követően kétszer is veszélyeztettünk, de előbb Grúz, majd Novák fejelt mellé. A végén Vukaszovicsnak volt még egy lövése 10 méterről, a kapus azonban védett.

    A második félidőben szinte egykapuztunk, ellenfelünk a 11-esen kívül még a tizenhatosunkig is alig jutott el, de így sem sikerült gólt szereznünk.

    Az utolsó felkészülési mérkőzésünkön, szombaton 11 órakor a Dorogot fogadjuk a Fáy utcában.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Mzsfc-vasas_felk-460x321

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 03, 2016 8:32 pm

    colocolo írta:Vidi- Siófok 5:1   Felforgatott ószeállitás nagy zakó,Ivancsics és Nagy R, előkerült Kovács Szilágyi nem volt a keretben.

    A Vidi honlapján találtam részleteket a meccsről :

    VIDEOTON FC - BFC SIÓFOK 5-1 (1-1)



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Ot-golt-szerezve-nyertunk-a-siofok-ellenhttp://www.vidi.hu/2016/02/03/ot-golt-szerezve-nyertunk-a-siofok-ellen.html

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Msvid-2746http://www.vidi.hu/video-galeria/msvid-2746.html
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Feb. 03, 2016 3:42 pm

    Vidi- Siófok 5:1 Felforgatott ószeállitás nagy zakó,Ivancsics és Nagy R, előkerült Kovács Szilágyi nem volt a keretben.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 03, 2016 2:48 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 03, 2016 1:36 pm

    colocolo írta:

    Nekem reggel első olvasatra az jött le,amikor az Újpesti kötödését emlegeti hogyha az Újpest hívná könnyebb lenne a döntés.

    Igen az is benne volt. Gondolom egy anyagilag előnyösebb ajánlat nem lett volna ellenére és evvel is emelhette volna az itteni bérét. Az Uténél szerencsére vannak elegen a posztján. Legalábbis ilyen véleményeket olvastam a drukkereiktől.
    Bár az is lehet ,hogy kötödése és a lila drukkerek miatt illő volt egy ilyent nyilatkoznia , ahogy Te is mondod. A magocska szerint nincs miért aggódnunk . Számunkra kedvezően dőlt el az ügy.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Feb. 03, 2016 1:21 pm

    Vasas1969 írta:VASAS - Tárgyalás
    Védőbeszéd döntés előtt


    Játéklehetőségre várva: Korcsmár Zsolt az Angyalföldiekkel egyeztet és napokon belül eldől ,marad e Németországban vagy inkább hazatér ?



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 46089#2https://digitalstand.hu/olvaso/46089#2


    Az a baj ,hogy szinte már csak napok vannak hátra a rajtig. Közös edzőmeccs és edzés nélkül akar majd kezdeni Debrecenben ? Már ha egyáltalán hozzánk akar jönni , vagy csak feljebb strófolni akarja a pénzét ?

    Nekem reggel első olvasatra az jött le,amikor az Újpesti kötödését emlegeti hogyha az Újpest hívná könnyebb lenne a döntés.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 03, 2016 11:05 am

    Leigazoltuk a német Christian Müllert

    Szerdán aláírta szerződését a Vasas FC-hez a 31 esztendős német Christian Müller – tájékoztatta honlapunkat Vancsa Miklós, ügyvezető igazgató.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Pic2_1712

    Christian Müller 1984. február 28-án született Berlinben. A 182 centiméter magas támadó középpályás, a Bundesliga II-ben játszó Arminia Bielefeldből érkezett hozzánk.
    Müller labdarúgó pályafutását hatévesen kezdte az SV Tasmania-Gropiusstadt 1973-nál. 2001-ben csatlakozott a Hertha BSC együtteséhez.

    2007 februárjában játszotta első Bundesliga mérkőzését a Hertha színeiben a Hamburg ellen.
    2008-ban az Energie Cottbushoz igazolt, majd 2009-ben a TuS Koblenz játékosa lett. 2010-ben a Bielefeldbe igazolt, majd egy év múlva ismét a Cottbus játékosa lett, amit 2012-ben ismét a Bielefeld követett, ahol 80 mérkőzésen 15 gólt szerzett. 2004-ben tagja volt Németország U21-es válogatottjának.

    Vancsa Miklós az aláírást követően honlapunknak elmondta:
    „Nagy jelentőségűnek tartom, hogy a Bundesliga II-ből meg tudtunk nyerni egy kiváló játékost, hogy segítse céljainkat. Egyelőre idén nyárig szól a megállapodás, de természetesen mindkét fél ennél tovább gondolkodik ennél.”

    Christian Müller várhatóan ott lesz a csapattal Mezőkövesden, ám, hogy sor kerül-e bemutatkozására a Vasas FC színeiben, az Michael Oenning vezetőedző döntésén múlik.


    A honlapon már fenn is van a fenti jó hír.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 0?saison=geshttp://www.transfermarkt.de/christian-muller/leistungsdaten/spieler/10248/plus/0?saison=ges

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 0?saison=2015http://www.transfermarkt.de/christian-muller/leistungsdaten/spieler/10248/plus/0?saison=2015

    Mindjárt 32 éves ,de szerintem van még benne kakaó .

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 28 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 12:17 am