Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Május 15, 2016 11:10 am

    Siófok:Filipánics 2- Rusvai 3 Mogyorósi 4 Tamás 3 Körmendy 3- Gál 3 Futó 3 - Nagy D.3 Ivancsics 3 Nagy J. 3-Murka 2

    csere: Rusvai - Paudits 2 szünetben
    Murka - Elek 3 szünetben
    Körmendy - Baksa 75. perc

    Gólszerző: Szabó 11-ből 34. perc
    Sajbán M. 77. perc
    Ivancsics 11-ből 92. perc

    Szlezák Zoltán: Az eltiltások miatt az új felállásban rutintalanabbak voltunk.Elkerülhető, buta gólt kaptunk tizenegyesből,ami aztán átírta a játék képét.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 14, 2016 6:47 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 14, 2016 6:00 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 10:35 pm

    Oenning: a klubvezetéssel közösen tervezzük a jövőt - interjú

    Michael Oenning nyilatkozott a szerződéshosszabbítást követően.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Oe


    Michael Oenning szóban megállapodott a Vasas FC vezetésével, hogy újabb két évig irányíthatja a felnőtt labdarúgócsapatot.


    - Gratulálunk a szerződés meghosszabbításához! Ma péntek 13. van. Ez Önnek szerencsét és szerződést hozott. Ön babonás ember?

    - Köszönöm a gratulációt és a Vasas FC vezetése részéről a bizalmat. Alapvetően nem tulajdonítok az ehhez hasonló mende-mondáknak jelentőséget. De ha már kérdezi, volt egy kellemetlen élményem még 1977-ben, amikor tizenkét évesen nagyon csúnyán bevertem a jobb könyökömet, az épp péntek 13-án volt. Tekintsük úgy, hogy ma ezzel a bejelentéssel ki lett egyenlítve.

    - Az elmúlt napokban különféle találgatások jártak körbe egyes hazai sajtótermékekben csapatunk edzői posztjával kapcsolatosan, amiknek a végére most pont került. Hogyan élte meg ezt az időszakot?

    - Szerződéshosszabbítások előtt jó, ha előbb a szezonbeli élményeket feldolgozzuk és utána közösen megfontolt döntést hozunk. Így tettünk most mi is. Az elmúlt napokban állandó kapcsolatban, illetve eszmecserében voltam a klubvezetéssel. Azt mondhatom, hogy a viszony teljesen korrekt volt végig. Közösen tervezzük a jövőt.

    - Tekintsünk kicsit vissza a közelmúltra! Melyek az előző négy hónap legfőbb tanulságai, illetve lett volna bármi, amit másképpen tett volna?

    - Először is szerencsés lett volna, ha több idő áll rendelkezésre a tavaszi idényben. De ez az időhiány adódott a sűrű bajnoki programból a magyar válogatott EB szereplése miatt, és az abból fakadó nyomásból, ami a csapatunkra nehezedett a bennmaradással összefüggésben. El kellett dönteni, hogy mik azok a játék -és taktikai elemek, amelyekben sürgősen javulást kell elérni a sikeresebb szerepléshez és azokra kellett elsősorban fókuszálni.
    Az már a közös munka elején januárban hamar kiderült, hogy a rögzített szituációkra – szögletekre és szabadrúgásokra - nagyobb figyelmet kell fordítani a védekezésünkben. Ami fontos tanulság volt nekem, hogy rengeteg meggyőzésre volt szükség ahhoz, hogy a játékosaim elhiggyék: benn tudnak és benn is fognak maradni. Számos külső befolyástól kellett őket megszabadítani. Ez fokozatosan sikerült és azokban a szituációkban, amik a fejben dőlnek el, erősek voltunk. A nagy nyomás alatt is stabilak tudtunk maradni a szezon utolsó harmadának mérkőzésein. E tekintetben az Újpest elleni hazai 3-2-es diadal volt a fordulópont, ami elhitette játékosaimmal, hogy nincsenek elátkozva és képesek győzni.

    - Kialakultak már a tervek a felkészülésre, illetve vannak már kitűzött célok a helyezésszámot tekintve az új bajnokságban?

    - Először is majd június 6-án, a felkészülés első napján állapotfelmérést végzünk. Ezt nagy mértékben megkönnyíti, hogy a játékosok a szabadságuk idejére egyéni edzésterveket kaptak, amit a speciális GPS-es futás távolságmérővel és pulzusszámláló készülékkel tudunk folyamatosan kontrollálni.
    A célunk a további fejlődés elősegítése, az egyén és csapatszinten egyaránt. Az erőnlétünk a tavasszal már jó irányba fejlődött, ezt a nyári felkészülés alatt tovább akarjuk erősíteni. A támadófutballról nem fogunk továbbra sem lemondani. Konkrét helyezést, célt most még túl korai lenne megnevezni, de egy biztos, szeretnénk minél előbb a kiesési zónát elkerülni. Ehhez viszont egy jó felkészülés is kelleni fog.

    - A szezon vége után a szurkolók, a szakma és a sajtó mindig nagy érdeklődéssel várja az átigazolási híreket. Vannak már tervek új játékosok igazolására?

    - Tervek természetesen vannak. Szeretnénk néhány pozícióban megerősíteni a csapatot. Megkeresések a kiszemelt játékosok felé már megtörténtek, azonban konkrétumokról egyelőre nem tudok beszámolni. E téren is állandó kapcsolatban vagyok a klubvezetéssel, mert ezekről is közösen akarunk dönteni.
    Mindkét félnek megvannak a maga ötletei, amiket megbeszélünk, senki sem fog külön utakon járni. Szeretnénk azt az eddig is előtérben lévő alapelvünket tovább alkalmazni, hogy a Vasas futball csapatában ezután is jelentős számban és arányban fiatal magyar játékosok játsszanak. Ne felejtsük el, hogy az elmúlt bajnoki évad alapembereinek több mint fele 21 év alatti, amit az is mutat, hogy közülük 7-8 játékosunk rendszeresen tagja az utánpótlás és felnőtt válogatottaknak.
    De ez nem jelenti azt, hogy más magyar, esetleg külföldi játékosban nem gondolkodunk. Sok fog múlni a felkészülésen is, hogy kikben látom azt, hogy nagyon akarnak itt a Vasasban játszani és a csapatért tenni. Mert ez nálam döntő lesz. Amint tudunk konkrétumokról beszámolni, arról a klub honlapján természetesen hírt adunk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 10:17 pm

    Mlsz.hu
    Bernd Storcknak tetszett a válogatott játéka

    A-válogatottunk 4-0-ra legyőzte az U21-es válogatottat ausztriai edzőtáborában, egymás közti mérkőzésen.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Bernd-storcknak-tetszett-a-valogatott-jatekahttp://www.mlsz.hu/blog/2016/05/13/bernd-storcknak-tetszett-a-valogatott-jateka/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 DSC_0262



    Az Ausztriában edzőtáborozó A-válogatott pénteki napján egy edzőmérkőzés kapta a főszerepet, a gyakorlómeccset megelőzően csak egy taktikai megbeszélés és egy közös séta szerepelt a játékosok programjában. A délutáni összecsapáson az Oscar Corrochano vezette U21-es együttes volt a válogatott játszópartnere, a magyar-magyar derbit két - amúgy egy közeli nemzetközi tornán résztvevő, de a találkozó kedvéért a helyszínre elbuszozó - gyerekcsapat lelkes buzdítása tette hangulatossá.

    A mérkőzésen a sérülését követően még a rehabilitációt végző Elek Ákos és Németh Krisztián mellett a bokáját fájlaló Lang Ádám sem lépett pályára, a többiek számot adhattak jelenlegi felkészültségi állapotukról a szakmai stábnak. A mérkőzés négy gólját az első félidő hozta meg, Pintér Ádám, Lencse László, Sallai Roland és Korcsmár Zsolt is eredményes volt a szünet előtt, négygólos előnyt szerezve az A-válogatottnak. A fordulás után is a felnőttek domináltak, de újabb gól nem született, a második félidőt döntetlenre hozták az U21-esek. A meccsen Gera Dánielt és Korcsmár Zsoltot is le kellett cserélni kisebb sérülés miatt, előbbi a bokájára kapott rúgást, utóbbi a combját fájlalta.

    - Összességében nagyon tetszett, amit láttam, de természetesen nem kell túlértékelni ezt a mérkőzést - nyilatkozta a meccs után megtartott sajtótájékoztatón Bernd Storck szövetségi kapitány. - Sok helyzetet sikerült kialakítanunk, gyors futballt játszottunk, és a védelem is jó munkát végzett, hiszen minden ígéretes helyzetet sikerült meghiúsítania. A csapatrészek jól dolgoztak együtt, és a fiatalok is jól szálltak be a játékba. Nagyon intenzív edzésmunkát folytattunk az elmúlt napokban, ez az utolsó húsz percben volt észrevehető, de az Eb kezdetére csúcsformában lesznek a játékosok.

    A-válogatott - U21-es válogatott 4-0 (4-0)

    A-válogatott: Király Gábor (Dibusz Dénes, 46.) – Fiola Attila (Gera Dániel, 46., Nagy Dominik, 70.), Juhász Roland, Korcsmár Zsolt (Kecskés Ákos, 77.), Korhut Mihály – Bese Barnabás, Pintér Ádám (Kocsis Gergő, 46.), Vida Máté, Sallai Roland – Nagy Ádám, Lencse László (Böde Dániel, 46.).

    U21-es válogatott, első félidő: Nagy Gergő – Botka Endre, Kecskés Ákos, Bobál Dávid, Nemes Milán – Nagy Dominik, Berecz Zsombor, Németh Márió – Prosser Dániel, Novák Csanád, Zsótér Donát
    Második félidő: Székely György – Talabér Attila, Lenzsér Bence, Baki Ákos, Szivacski Donát – Cseke Benjámin, Haris Attila - Holander Filip, Madarász Márk, Ádám Martin - Novothny Soma

    Gólszerzők: Pintér (8.), Lencse (13.), Sallai (15.), Korcsmár (45.)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 9:41 pm

    Én a 8-10 főnél kisebb változásokat várok a keretben. Fél év még sőt még egy év se mindig elég ,hogy kiderüljön mire képes egy játékos. Íme egy példa tőlünk. Sajnos akinek nincs facebookja annál lehet , hogy nem látszik a cikk , de egy kolléganő lefordította nagy vonalakban a lényeget magyarra .


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 ?type=3&theaterhttps://www.facebook.com/fknovipazar.zvanicna/photos/a.198154776876318.47808.143456965679433/1253708631320922/?type=3&theater


    6 gól négy meccsen


    Ubiparip sorozatban a negyedik győzelmét hozta a Novi Pazarnak, amellyel beállították a klub rekordját, vagyis a leghosszabb egyhuzamban nyert meccsek sorozatát a szuper ligában. Ubipari beállította a személyes/saját rekordját is. Ez most a legjobb szezonja. Nagyon nehéz volt a mérkőzés, mert amúgy is elég nagy az ellentét a két klub között, de végül ők kerültek ki győztesen. Ezek a gólok mind azt mutatják, hogy elég stílusosan tért vissza a szerb klubhoz. A visszatérése helyes döntés volt, a gólok is ezt bizonyítják. Reméli, hogy továbbra is ilyen sikeres meccsei lesznek. A Novi Pazarnak a következő ellenfele a Javor lesz és Ubiparip reménykedik benne, hogy folytatódik ez a siker széria.
    Ubiparip a jövőbeni céljairól elmondta, hogy elsősorban külföldre szeretne majd visszatérni, de jelenleg az a fontos, hogy a Novi Pazar jól teljesítsen. Ha jól teljesítenek, még az is lehet, hogy visszatér a szerb csapatba.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 9:21 pm

    Síposúr írta:Beszállok egy névvel a játékba. Azt mondta a vendéglős ,hogy úgy látszik annyi pénzt kapnak a zödek ,hogy tán már Hajnal se elég jó nekik. Hozzánk beférne. A Berecznek lenne mit tanulni tőle. A német edző maradásának nem túlzottan örülök. Nem mintha tudnék jobbat. Finom leszek mégiscsak benttartotta a csapatom , nem győzött meg. Cáfoljon rám! Hajrá Vasas!


    Hajnal nagy kedvencem volt a Bundesliga korszakában. Még most is jó lehet ,bár a fradi meccseit se nagyon nézem(csak a Vasast) . 2-3 évvel fiatalabb kiadásban kisebb főnyeremény lenne nekünk. A Bundesligás Hajnallal meg el is felejthetnénk a kiesés szót.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 8:09 pm

    colocolo írta:

    Hogy őszinte legyek,nem repdesek az örömtől azt hittem edzői szinten tudunk húzni valami meglepőt.Nekem szintelen,szagtalan mint a szén monoxid,karakteres edzőt reméltem nincs más sok sikert neki.Félek hogy így marad az állóvíz,és újabb nehéz év következik.

    Én még csak nem is a vehemensséget kérném számon rajta. Bizonyos játékosoknál még inkább ez a nyugodtság lehet a célravezetőbb ,bár gyanús ,hogy az egész csapat nem ilyen játékosokból áll. Valóban teljesítette amiért idejött ,de sok olyan hibás döntése volt , ami a hozzá nemértőknek is (mint én) feltűnt. Szerintem az NB1 erejét alábecsülte. A csapatét meg túl. Mivel megugrotta a lécet (bár súrolta mindkét lábbal), emiatt érthető a vezetők döntése ,de én sem számítok könnyű szezonra. Biztos vagyok benne a mesternek lesz még olyan húzása amitől ez a kevés hajam is az égnek áll. Remélem sikerül jobban kiismernie az ellenfeleket és a saját csapatát is. Tény ,hogy emiatt komoly hendikeppel indult és nem volt egyszerű dolga. Drukkoljunk neki (és ,hogy jól igazoljunk), hátha kellemesen csalódunk.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Május 13, 2016 3:30 pm

    Beszállok egy névvel a játékba. Azt mondta a vendéglős ,hogy úgy látszik annyi pénzt kapnak a zödek ,hogy tán már Hajnal se elég jó nekik. Hozzánk beférne. A Berecznek lenne mit tanulni tőle. A német edző maradásának nem túlzottan örülök. Nem mintha tudnék jobbat. Finom leszek mégiscsak benttartotta a csapatom , nem győzött meg. Cáfoljon rám! Hajrá Vasas!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Május 13, 2016 12:58 pm

    Vasas1969 írta:


    A sportnak lett igaza. Már fenn van a honlapon.


    Michael Oenning folytathatja a megkezdett munkát



    Újabb két évre bizalmat kap Michael Oenning a Vasas NB I-es labdarúgócsapatának vezetőedzői posztján.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_1923



    Erről Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója tájékoztatta honlapunkat, miután szóban minden részletben megegyeztek a német szakemberrel.

    Bár a kétéves kontraktus aláírására csak később kerül sor, ám az FC vezetése ezzel le szerette volna zárni az edzőkérdéssel kapcsolatos sajtóban megjelent találgatásokat. Így már a nyugodt munkára összpontosíthat a szakmai vezetés.





    Hogy őszinte legyek,nem repdesek az örömtől azt hittem edzői szinten tudunk húzni valami meglepőt.Nekem szintelen,szagtalan mint a szén monoxid,karakteres edzőt reméltem nincs más sok sikert neki.Félek hogy így marad az állóvíz,és újabb nehéz év következik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 12:08 pm

    Vasas1969 írta:NS:
    VASAS - Jövőkép

    Pihenés , szótlanul




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 46187#3https://digitalstand.hu/olvaso/46187#3



    Na most akkor mi lehet a helyzet ? Valószínűleg a sport le van maradva egy héttel , vagy ki tudja ?


    A sportnak lett igaza. Már fenn van a honlapon.


    Michael Oenning folytathatja a megkezdett munkát



    Újabb két évre bizalmat kap Michael Oenning a Vasas NB I-es labdarúgócsapatának vezetőedzői posztján.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_1923


    Erről Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója tájékoztatta honlapunkat, miután szóban minden részletben megegyeztek a német szakemberrel.

    Bár a kétéves kontraktus aláírására csak később kerül sor, ám az FC vezetése ezzel le szerette volna zárni az edzőkérdéssel kapcsolatos sajtóban megjelent találgatásokat. Így már a nyugodt munkára összpontosíthat a szakmai vezetés.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 13, 2016 8:33 am

    NS:
    VASAS - Jövőkép

    Pihenés , szótlanul




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 46187#3https://digitalstand.hu/olvaso/46187#3



    Na most akkor mi lehet a helyzet ? Valószínűleg a sport le van maradva egy héttel , vagy ki tudja ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 12, 2016 8:25 pm

    colocolo írta:A kivánság listámon olyan játékosok vannak,akiket lehet esélyünk meg szerezni ha nem is sok.Kapuskérdés első számú jelöltem Polekszics,nem rajta múlott hogy kiesett a csapata,a b variáns Pogacsics Krisztián már volt jelölt nálunk.fiatal látok benne fantáziát. Belső védő ha Korcsmár elmegy kell egy hasonló színtü játékos,nálam ez Vaskó magas jól fejel gólerős,és van egy kis Vasas múltja is.Középpálya Laczkó jó védekező,elöl is hatékony,és szintén Vasas múlt,Nikházi nem lett alapember a dióknál rajta volt a listánkon,Windecker őt jól ismerem Siófokról,volt itt kölcsönben sokat dolgozó futó játékos,sérülésből jött vissza nincs állandó helye az Újpestben.Tudom hogy ez Vancsánál elvi kérdés,de én szivesen látnám Csekét is.Csatársor akkor Lencse az Újpesttel nem jutott dülőre,nekem tetszik a játéka lesz érte bőven jelentkező,az előző sorból kimaradt Fábió őt is jó játékosnak tartom,és már magyar állampolgár. Két posztra nem tudok magyar jelöltet,az eggyik az irányitó kp.és mindkét oldalra egy-egy gyors jól cselező szélsőt ide csak légióst lehetne.Remélem lesz meglepetés igazolásunk, persze pozitív irányban,írhattam volna még Varga Szabit vagy Haánt a Paksból de ezekre semmi esély.

    Eléggé egy rúgóra jár az agyunk. Ezekből a játékosokból egyedül Pogacsics az aki nem merült fel bennem .Igaz Windecker se ,de őt jó ötletnek gondolom. Pont most akartam egy kis puskát adni a kívánságlistádhoz ,de túl hamar kész lettél.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 360634_szetszeled_a_bekescsaba_es_a_puskas_akademiahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/360634_szetszeled_a_bekescsaba_es_a_puskas_akademia

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Május 12, 2016 8:14 pm

    A kivánság listámon olyan játékosok vannak,akiket lehet esélyünk meg szerezni ha nem is sok.Kapuskérdés első számú jelöltem Polekszics,nem rajta múlott hogy kiesett a csapata,a b variáns Pogacsics Krisztián már volt jelölt nálunk.fiatal látok benne fantáziát. Belső védő ha Korcsmár elmegy kell egy hasonló színtü játékos,nálam ez Vaskó magas jól fejel gólerős,és van egy kis Vasas múltja is.Középpálya Laczkó jó védekező,elöl is hatékony,és szintén Vasas múlt,Nikházi nem lett alapember a dióknál rajta volt a listánkon,Windecker őt jól ismerem Siófokról,volt itt kölcsönben sokat dolgozó futó játékos,sérülésből jött vissza nincs állandó helye az Újpestben.Tudom hogy ez Vancsánál elvi kérdés,de én szivesen látnám Csekét is.Csatársor akkor Lencse az Újpesttel nem jutott dülőre,nekem tetszik a játéka lesz érte bőven jelentkező,az előző sorból kimaradt Fábió őt is jó játékosnak tartom,és már magyar állampolgár. Két posztra nem tudok magyar jelöltet,az eggyik az irányitó kp.és mindkét oldalra egy-egy gyors jól cselező szélsőt ide csak légióst lehetne.Remélem lesz meglepetés igazolásunk, persze pozitív irányban,írhattam volna még Varga Szabit vagy Haánt a Paksból de ezekre semmi esély.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 12, 2016 12:18 pm

    colocolo írta:Valóban soknak tűnik ennyi ember,de azzal i s számoltam hogy lesz olyan Korcsmáron kívül akit meg tartanánk d e nem marad.Ilyen pl. Hangya aki  nem zárja ki a váltást.Szerintem sem lesz ekkora mozgás,de egy ütős kerethez kellene ennyi,a matek így jött ki, Póser+még egy kapus,Grúz,Preklet,Adamovics,Müller,Czvitkovics,Korcsmár, Ignatidisz, Berecz ? Remili? Novák? majdnem a keret fele,de sajnos ilyen sok volt a gyenge teljesítmény,nem neveket néztem hanem a teljesítményt.



    Abban teljesen egyet értünk ,hogy ilyen sok volt a gyenge teljesítmény. Csak nem tudom ,hogy tudnánk e ennyi minőségi játékost igazolni helyettük (főleg itthonról) ? Erre Te is utaltál "az érkezők függvényébennel" . Bár még össze is jöhet a 8-10 érkező ,hiszen biztosan lecsapnak Jámborék pár fiatal tehetségre is , akik majd nálatok Siófokon kapnak inkább lehetőséget. Ha jól emlékszem Kopunovic nem volt elragadtatva a Viditől tavaszra érkezőkkel. Talán az ő helyükre a Vasastól érkeznek majd játékosok. Nagyon várom ,hogy kik lesznek az érkezőid .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Május 12, 2016 10:10 am

    Valóban soknak tűnik ennyi ember,de azzal i s számoltam hogy lesz olyan Korcsmáron kívül akit meg tartanánk d e nem marad.Ilyen pl. Hangya aki nem zárja ki a váltást.Szerintem sem lesz ekkora mozgás,de egy ütős kerethez kellene ennyi,a matek így jött ki, Póser+még egy kapus,Grúz,Preklet,Adamovics,Müller,Czvitkovics,Korcsmár, Ignatidisz, Berecz ? Remili? Novák? majdnem a keret fele,de sajnos ilyen sok volt a gyenge teljesítmény,nem neveket néztem hanem a teljesítményt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 11, 2016 9:49 pm

    colocolo írta:A játék a nevekkel megy tovább, középpálya Müller egy volt Bundesliga2 játékostól jóval többet vártunk,ráadásul sérülékeny is nem fogok sírni utána.Adamovics gyenge kezdés után,erős vissza esés nem ő a mi emberünk.A DK-ba nem merném beírni a következőket,Czvitkovics 33 éves lejár a szerződése,de van opciónk rá,én nem élnék vele sokat sérült nem tudott igazi vezér lenni,Berecz saját nevelés,többet elnéz neki az ember mint egy idegennek,de ez nem volt nb1 szintű teljesítmény.

    Támadósor ha a gólok számát nézem,beirhatnám az összes támadónkat,annyira gyenge volt az előre játékunk. Nagy csalódás volt Remili,a légiósok kiválasztása sem sikerült.Ádámnak csak a bomba gólja,és mezőny munkája dicsérhető,Könyves méltatlanul kevés lehetőséget kapott.Pavlovban talán még mocorog valami, de Novák és Ignatidisz nagy tévedés volt.Ebben a sorban várható  a legnagyobb változás,és bármelyik név elküldése nem okozna nekem meglepetést,talán Ádám mégiscsak saját nevelés. Ha komoly változást akarunk a keretben,az nálam 8-10 fő az új igazolások függvényében,de amig nincs meg az edző és az elképzelése addig csak játék a nevekkel. É az lesz a következő rész, a kivánságlista is.


    100 %-ban egyetértek avval ,ahogy a játékosok által nyújtott teljesítményt láttad. Azonban szerintem nem lesz ennyi távozó , úgy gondolom többen is megkapják még az esélyt a folytatásra ,főleg a fiatalabbak közül. Ennyi érkező már picit talán kockázatos lenne ,hisz majdnem új csapatot kellene építeni. Bár abban teljesen igazad van , hogy egyik név elküldése sem okozna meglepetést. Kevés játékos után ejtenénk könnyeket. Azonban amiatt ,hogy sok játékosnak ez volt az első éve  az Nb1-ben vagy a Vasasban , ezért én több emberel is türelmesebb lennék. Most lenne jó az a cikk amit hétvégére ígértem ,akkor megérted mire gondolok. Egyébként nagyon jól átgondoltad az egészet , emiatt is nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Csináltál már valami hasonlót az életben is?

    Mire az edzőkig jutunk addigra ha a rangadó.hu információi helyesek lehet el is dől a kérdés. Én a Szpisjaknak örültem volna ő ismeri a hazai mezőnyt ráadásul debreceni utánpótlással is jó munkát végzett. . Azt hiszem veled beszéltük ,hogy jó lenne Garami Józsi bácsi. Talán a kocsmába írtam ,hogy egy valamivel fiatalabb rutinos  Közép-Európai edzőt látnék szívesen. Hát még nem találtam ilyet. Nézegettem egy bolgár edzőt akinek a neve ismerős lehet, hiszen játékosként tagja volt a nagy bolgár válogatottnak.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 320#http://www.transfermarkt.de/petar-hubchev/profil/trainer/320#

    Azt tetszik benne ,hogy egy gyenge bolgár középcsapatból képes volt a dobogóért harcoló gárdát csinálni. Játékosként van Bundesliga múltja és dolgozott 2 Bundesliga csapat tartalékcsapatával is ,ahol gondolom többségében utánpótláskorú játékosokkal foglalkozott.

    Említetted Romjic honosítását amiről nem tudjuk ,hogy áll. Erről főleg emiatt is jó lenne tudni valamit. Ráadásul én 2 olyan játékost is nézegettem akit ez érinthet.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 212716http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/node/212716

    Még annyit a sport írta , hogy Calvente iránt érdeklődünk ,de a kocsmában azt mondták már nem aktuális . Most olvastam és gondolom ez lehet az ok ,hogy a Csaba csak kölcsönbe adná 1 évre ,mert rögtön vissza akarnak jutni és utána újra számolnának a spanyollal. Mi valószínűleg hosszabb távra igazolnánk valakit.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 11, 2016 8:46 pm

    Rangadó.hu
    Horváth Ferenc a fő jelölt a Vasas kispadjára?

    Információink szerint nem marad sokáig csapat nélkül a Székesfehérváron nem marasztalt szakvezető.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Horvathf_1_0_0_1_0


    Az NB I-es tagságát nagy csatában meghosszabbító Vasas különös hétfői közleményéből már lehetett arra következtetni, hogy edzőváltás előtt áll a klub. Vancsa Miklós, az angyalföldiek ügyvezető igazgatója így fogalmazott:

    - Először is: Michael Oenningnek lejár a szerződése. Már túl vagyunk vele egy tárgyaláson. Egyeztetnünk kell álláspontjainkat a csapat jövőjéről. A tavaszi mérkőzések alapján azt mondhatom, hogy jó néhány dologban nem értettünk egyet, nem mindent láttunk egyformán.

    Azt kell tisztáznunk elsősorban Michaellel, hogy nagyon másképpen látjuk-e a jövőt, vagy sem. Ha nagyon eltérnek a szakmai álláspontjaink, akkor nyilván nem vele folytatjuk. Ha viszont közel azonosak a meglátásaink, akkor a kisebb különbségeket át tudjuk hidalni és ebben az esetben Michael folytathatja a januárban megkezdett munkát.

    A Rangadó.hu kedden megkereste a német trénert, aki annyit mondott, nem szeretne erről beszélni. Michael Oenning hozzátette, éppen a szabadságát tölti Németországban, s ha bármilyen fejlemény történik, az olvasható lesz a klub hivatalos honlapján.

    A Rangadó.hu megbízható forrásból úgy értesült, már szinte bizonyos, a Vasas nem a német mesterrel képzeli el a jövőt. A csapatot Horváth Ferenc veheti át, aki hiába hozta fel a Videotont az NB I második pozíciójába, Székesfehérváron nem volt maradása. A korábbi válogatott támadó piacképes edzőnek számít, nem túlságosan hosszú karrierje során irányította a Vecsés, a Szigetszentmiklós, a Kecskemét, a Paks, valamint a Győr felkészülését is. A Vasas lesz az új név a palettán?


    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Május 11, 2016 11:50 am

    A játék a nevekkel megy tovább, középpálya Müller egy volt Bundesliga2 játékostól jóval többet vártunk,ráadásul sérülékeny is nem fogok sírni utána.Adamovics gyenge kezdés után,erős vissza esés nem ő a mi emberünk.A DK-ba nem merném beírni a következőket,Czvitkovics 33 éves lejár a szerződése,de van opciónk rá,én nem élnék vele sokat sérült nem tudott igazi vezér lenni,Berecz saját nevelés,többet elnéz neki az ember mint egy idegennek,de ez nem volt nb1 szintű teljesítmény.

    Támadósor ha a gólok számát nézem,beirhatnám az összes támadónkat,annyira gyenge volt az előre játékunk. Nagy csalódás volt Remili,a légiósok kiválasztása sem sikerült.Ádámnak csak a bomba gólja,és mezőny munkája dicsérhető,Könyves méltatlanul kevés lehetőséget kapott.Pavlovban talán még mocorog valami, de Novák és Ignatidisz nagy tévedés volt.Ebben a sorban várható a legnagyobb változás,és bármelyik név elküldése nem okozna nekem meglepetést,talán Ádám mégiscsak saját nevelés. Ha komoly változást akarunk a keretben,az nálam 8-10 fő az új igazolások függvényében,de amig nincs meg az edző és az elképzelése addig csak játék a nevekkel. É az lesz a következő rész, a kivánságlista is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 10, 2016 10:41 pm

    A holland liga magyarja: "Otthon rúgtam ötvenet, itt alig sikerült tízet" - interjú

    Tizenhat éves volt mindössze, amikor Hollandiába került a Twente akadémiájára. Még mindig csak húsz éves, de már a holland élvonalban szerepel az újonc De Graafschap színeiben. Most nem csattan ki a boldogságtól, mert hiába lőtt gólt az Ajaxnak, tavasszal csak elvétve kapott lehetőséget csapatában, melynek az osztályozón kell kivívnia a holland élvonalban maradást. A fiatal magyar középpályást a korosztályos és a felnőtt-válogatottnál sem veszik számításba – sejtése sincs, hogy miért. Interjú Vida Kristopherrel.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 212688http://www.csakfoci.hu/kulfold/vilagfoci/node/212688



    Csak azért tettem be mert gondolkoztam rajta ,hogy az én kívánságlistámra rákerül. Érdekes ,hogy egykori Vasasos csapattársa a másik Vida ,Máté karrierje most előrébb jár, pedig ő itthon maradt. Egy másik Hollandiából hazatérő volt Vasasos fiatal ,Varga Szabolcs sem mutatott túl sokat ebben az idényben az Mtk-ban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 10, 2016 7:14 pm

    colocolo írta:Neki kezdek még egyszer,próbálom a tulajdonos szem szögéből nézni tehát teljesímény, fizetés,jövő.  A kapusokkal kezdem, Póser semilyen szerepet nem kapott harmadik számú kapusnak,elég egy fiatal tehetség ezért ő mehetne. Nagy G.utánpótlás válogatott,van még benne lehetőség, és akár pénz is nem engedném el legfeljebb kölcsönbe ha nem akar padozni.Hermány 26 éves ez ugyan kapusoknál nem kor,tapasztaltabb lehet,de sokat fejlődni már nem fog.Lejárt a szerződése ,és nekünk egy sokkal jobb kapus kellene a kezdőbe.

    Hátvédek Preklet nem tudott felnőni a feladathoz, ő mehet,Grúz ha marad az edző nem lesz nagyon esélye el fog menni,Romics ha meg kapta az állampolgit akkor maradhatna,légiósként jobb kell,Risztevszki középre nem fért be ahova igazoltuk,nem tudom mibe került de lehet hogy drága tartalék balhátvédnek.Korcsmár őt nem fogjuk tudni meg tartani,akiről nem írtam valószinü maradnak,talán Hangya lehet kérdéses,ezt a listát persze felülírhatja az kit sikerül meg szerezni.Folytatása következik középpálya, támadósor.


    Várom a folytatást . Én Ristevskit megtartanám . Olyan felállást is eltudnék képzelni ,hogy ő a balhátvéd és előtte Hangya a balközép .Egyébként Ristevski eredeti posztja a balhátvéd az utóbbi 2-3 évben került inkább középre a volt csapataiban .
    Én a hétvégén kezdek majd csak neki valami hasonlónak . Akkor reményeim szerint berakok majd egy cikket is (ha lefordítják addigra) ,amit talán Te is érdekesnek találsz. Addig itt egy másik érdekesség a Csakfociról , ami a későbbiek során talán a Siófokot is érintheti.


    Újpesti legenda után a Fradiból jön sportigazgató a Vasas Akadémiára

    A csakfoci.hu információi szerint Szekeres Tamás lesz a Vasas Kubala Akadémiájának sportigazgatója. Mint ismert, tavaly nyáron rövid ideig Kovács Zoltán töltötte be ezt a pozíciót, majd a Videotonhoz való távozása után márciusig nem volt sportigazgatója az akadémiának.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Szekerestamas1


    Értesüléseink szerint Szekeres Tamást napokon belül kinevezhetik a Kubala Akadémia sportigazgatójának. 2015 nyarán Kovács Zoltán irányította az akadémiát, de augusztusban a Videotonhoz távozott. A poszt hónapokig nem volt betöltve, majd márciustól Tóth Attila, korábbi scout-vezető látta el az igazgatói feladatokat.

    Szekeres itthon játszott többek között a Fradiban, az MTK-ban, Újpesten és Debrecenben is, a válogatottban hat alkalommal szerepelt. Játékos pályafutása befejezése után volt a válogatott technikai igazgatója, majd a Groupama Arénát üzemeltető LUSS Kft. ügyvezetője.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Május 10, 2016 11:52 am

    Neki kezdek még egyszer,próbálom a tulajdonos szem szögéből nézni tehát teljesímény, fizetés,jövő. A kapusokkal kezdem, Póser semilyen szerepet nem kapott harmadik számú kapusnak,elég egy fiatal tehetség ezért ő mehetne. Nagy G.utánpótlás válogatott,van még benne lehetőség, és akár pénz is nem engedném el legfeljebb kölcsönbe ha nem akar padozni.Hermány 26 éves ez ugyan kapusoknál nem kor,tapasztaltabb lehet,de sokat fejlődni már nem fog.Lejárt a szerződése ,és nekünk egy sokkal jobb kapus kellene a kezdőbe.

    Hátvédek Preklet nem tudott felnőni a feladathoz, ő mehet,Grúz ha marad az edző nem lesz nagyon esélye el fog menni,Romics ha meg kapta az állampolgit akkor maradhatna,légiósként jobb kell,Risztevszki középre nem fért be ahova igazoltuk,nem tudom mibe került de lehet hogy drága tartalék balhátvédnek.Korcsmár őt nem fogjuk tudni meg tartani,akiről nem írtam valószinü maradnak,talán Hangya lehet kérdéses,ezt a listát persze felülírhatja az kit sikerül meg szerezni.Folytatása következik középpálya, támadósor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 09, 2016 8:07 pm

    colocolo írta:Siófok: Gábor 4 - Baksa 4 Mogyorósi 4 Czingráber 4-2 Farkas 3 - Nagy D,4 Gál 3 Futó 3 Nagy J.3 - Ivancsics 4 Murka 4


       csere:Baksa - Elek 57. perc
               Murka - Paudits 68. perc


        Goran Kopunovics : Az első félidő rendben volt,a szünet után történtekkel nem szeretnék foglalkozni, a lényeg az hogy két pontot hagytunk Szolnokon.


    Azért azt hiszem így is nyugodtan lehet készülni a következő szezonra Siófokon. Mire vége a bajnokságnak addigra a Vasasnál is tisztulhatnak a dolgok és kiderül kik kerülhetnek kölcsönbe újra a Balaton partjára. Érdekelne ,hogy szerinted a Siófokban mik a hiányposztok?
    A Vasasos bakancslistát próbáltad e újra elküldeni ? Egy hír velünk is kapcsolatban ,hiszen 50%-ban a Vasas tulajdonában van a játékjoga ,ha jól tudom. Sajnos végleg elveszítjük ,de legalább kap érte az FC valamit.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 212670http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/node/212670
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Május 09, 2016 7:33 pm

    Siófok: Gábor 4 - Baksa 4 Mogyorósi 4 Czingráber 4-2 Farkas 3 - Nagy D,4 Gál 3 Futó 3 Nagy J.3 - Ivancsics 4 Murka 4


    csere:Baksa - Elek 57. perc
    Murka - Paudits 68. perc


    Goran Kopunovics : Az első félidő rendben volt,a szünet után történtekkel nem szeretnék foglalkozni, a lényeg az hogy két pontot hagytunk Szolnokon.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 09, 2016 5:04 pm

    colocolo írta:Több mint félórát gépeltem,és eltünt minden amikor a send re nyomtam erőt veszek magamon és beírom majd újra a bakancs lista első részét.

    A múlt héten 2-3 alkalommal én is így jártam. Csináld azt  amikor készen vagy ,hogy mielőtt elküldenéd , másold le és legyen benne az egérben . Ha mégis eltűnik a hozzászólás , akkor csak bemásolod újra. Ha újra eltűnne ,akkor már benne van az egérben , amíg mást nem másolsz vele. Szívesen segítek ,ha kell. Engem pl ki is dobott a fórum és újra be kellett lépnem. A kocsmában jártam nagyon sokszor így . Egy idő után már úgy írtam csak oda ,hogy eleve a freemailra írtam és elmentettem ott és onnan másoltam át.
    Egy érdekesség 5 Vasas játékossal Ausztriába utazott az U21-es válogatott egy ideiglenesen kinevezett külföldi edzővel ,aki viszont nem Oenning. Bár a Vancsa nyilatkozat kapcsán lehet, hogy edzői bakancslista is kell. Én még nem kezdtem neki az enyémnek , ha lesz időd a Siófok osztályzatait is írd be légyszíves.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 U21-23-jatekos-utazik-az-ausztriai-edzotaborba-2500277http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u21-23-jatekos-utazik-az-ausztriai-edzotaborba-2500277
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Május 09, 2016 2:54 pm

    Több mint félórát gépeltem,és eltünt minden amikor a send re nyomtam erőt veszek magamon és beírom majd újra a bakancs lista első részét.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 09, 2016 12:30 pm

    A honlapról:
    Vancsa: Az edző személye most a legfontosabb kérdés

    Még nem dőlt el, hogy ki lesz a vezetőedzőnk az új szezonban.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_1918



    Erről Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója tájékoztatta honlapunkat.


    „Most az edzőkérdés a legfontosabb, amit a közeljövőben el kell döntenünk, mert az edző személye alapvetően meghatározza, akár a lejáró szerződésű játékosok sorsát, akár az esetlegesen a csapathoz érkezők kiválasztását.

    Először is: Michael Oenningnek lejár a szerződése. Már túl vagyunk vele egy tárgyaláson. Egyeztetnünk kell álláspontjainkat a csapat jövőjéről. A tavaszi mérkőzések alapján azt mondhatom, hogy jó néhány dologban nem értettünk egyet, nem mindent láttunk egyformán. Ez önmagában még nem baj. Idézném Illovszky Rudi bácsi klasszikusnak számító gondolatát, miszerint „azért szép a futball, mert mindenki másképpen látja”.

    Azt kell tisztáznunk elsősorban Michaellel, hogy nagyon másképpen látjuk-e a jövőt, vagy sem. Ha nagyon eltérnek a szakmai álláspontjaink, akkor nyilván nem vele folytatjuk. Ha viszont közel azonosak a meglátásaink, akkor a kisebb különbségeket át tudjuk hidalni és ebben az esetben Michael folytathatja a januárban megkezdett munkát.

    Úgy vélem, hogy még további egyeztetések kellenek ahhoz, hogy tisztábban lássunk. Ezekre a közeljövőben sort fogunk keríteni.

    Természetesen én is olvastam, hogy mivel az U21-es válogatott szövetségi edzői posztja megüresedett, így egyesek kombinálnak, és arról cikkeznek, hogy esetleg Michael ott folytathatja a munkáját. Nekünk ezt nem jelezte a Michael. Ezzel együtt, mivel nálunk lejár a szerződése, így akár ez is benne lehet a pakliban.

    Mi soha egyetlen edzőnknek a „torkán” sem akartunk lenyomni egyetlen játékost sem, ám azért a vezetőség azt a jogát meg akarja tartani, hogy az edző se hozhasson ide akárkit. Ezzel kapcsolatban voltak rossz tapasztalataink az elmúlt 13 évben. Erre most már sokkal jobban odafigyelünk. A télen Michael teljesen szabadkezet kapott a játékosokkal kapcsolatos döntésekben. Amennyiben mellette döntünk, ez most sem lesz alapvetően másképpen, de amivel nem értünk egyet, amellett határozottan ki fogunk állni.”

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 08, 2016 9:59 pm

    Az akadémia honlapjáról:
    Vida Máté mesélt a mindent eldöntő bajnokiról




    Múlt héten óriási összefogás előzte meg azt a kis szurkolói, buzdító videót, amit az akadémista gyerekekkel közösen készítettünk Nektek. Úgy tudjuk, hogy közösen nézte meg a csapatotok a pár perces összeállítást.

    -Igen, láttuk az akadémisták videóját, nagyon motiváló volt, köszönjük nekik! Reméljük, hogy egyre több fiatal lépked majd a felnőtt a csapat kapujába, ehhez kívánok nekik sok sikert!

    Nagyon sok szurkoló és fiatal játékos állt mögöttetek, de az MTK elleni harcot Nektek kellett megvívni a pályán.

    -A mérkőzés előtt számíthattunk rá, hogy a Puskás Akadémia megnyeri a saját mérkőzését, így nekünk is nyernünk kellett idegenben az MTK ellen ahhoz, hogy bent maradjunk. Tudtuk, hogy nehéz feladat lesz, de ha úgy odatesszük magunkat, ahogy az elmúlt hetekben, akkor lehet keresnivalónk.

    Ahogy be is bizonyítottátok, igenis van jogosultságotok az első osztályra, sőt ehhez nem is akárhogyan járultál hozzá!


    -Fantasztikus érzés volt, nehezen fogtam föl, hogy milyen fontos gólt rúgtam. Azt hiszem, ennél fontosabb pillanatban nem is rúghattam volna! A meccs után megünnepeltük a győzelmet, hatalmas volt az öröm, hogy jövőre is NBI-es csapat a Vasas!

    2016.05.04.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 08, 2016 7:06 pm

    Szolnok – Siófok



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1045283


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Nb-ii-a-26-fordulo-eredmenykovetese-az-nso-n-2500027http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-26-fordulo-eredmenykovetese-az-nso-n-2500027


    Itt a Szolnok oldalán a lap közepén megy az online közvetítés.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Www.szolnokimavfchttp://www.szolnokimavfc.hu/


    Köszöntünk minden futballbarátot. Az NB II. 26. fordulójában a Siófok csapata vendégeskedik Szolnokon .

    Szolnoki MÁV FC–Siófok FC  Tiszaligeti Stadion,500 néző Vezeti:Oláh Gábor Asszisztensek: Farkas Balázs, Pápai Zoltán

    SZOLNOK:Somogyi Cs. – Villám, Vermes, Papp Sz. Fritz – Kenderes - Kovács O.,Lengyel, Nagy I. – Balajti, Gajdos. Vezetőedző: Csábi József

    SIÓFOK: Gábor P. – Baksa, Mogyorósi, Czingráber, Farkas N.– Nagy D, Gál M., Futó, Nagy J., – Ivancsics, Murka. Vezetőedző: Goran Kopunovics .

    A vendégek sárga mezben és sötét kék nadrágban, míg a mieink kék mezben és fehér nadrágban léptek pályára.

    9. perc:Balajti 6 méteres fejese alig kerülte el a vendégkapu jobb felső sarkát.  15. perc: Ivancsics passzát Nagy Dániel a jobb alsó sarokba lőtte (0-1)  

    33.perc: Nagy István jó cselekkel ment el a jobb oldalon,de éles szögből a Gábor Péter kapus kezébe lőtt  

    45.perc: Murka Benedek és Papp Szilárd futott versenyt a labdáért, balkötő helyén, egy fél méterrel a szolnoki 16-os előtt Papp buktatta a vendégek csatárát. A játékvezető kiállította a MÁV FC védőjét. Nagy János szabadrúgását a jobb felső saroknál csípte el Somogyi kapus.  Kitört a félidő, az állás: 0-1

    53.perc: Baksa visszafejelt labdáját a résen lévő Nagy István 15 méterről kapásból, félfordulattal a siófoki kapu jobb oldalába zúdította (1-1)

    72.perc: Gajdost ellökte Czingáber a 16-son belül, ezért 11-est adott a bíró, a védő előbb sárgát majd szövegért megkapta második sárgát.. Nagy I. büntetőjét kivédte a siófoki kapus

    75.perc: Gábor kapus buktatta Gajdost, a büntetőt a sértett értékesítette, (2-1) .

    80.perc: Kovács O. a 16-son belül buktatta Eleket, ez is tizi. A büntetőt Ivancsics értékestítete (2-2)

    93.perc: a vége 2-2

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 08, 2016 2:34 pm

    colocolo írta:


    Azon gondolkozom hogy kellene csinálnom két Vasas bakancs listát,egyiken az lenne akire nincs szükség,a másikon pedig akit szivesen leigazolnánk természetesen a realitás alapján olyan nevek akikre lehet esély.

    Jó ötlet és csinálhatnánk még egy értékelést is a bajnokságról. Szerencsére ez elég eldugott kis fórum , itt biztos nem szól ránk senki és talán a vetélytársaknak sem adunk ötleteket. A hír úgyis kevesebb lesz a nyáron ,így legalább jobban fórum jellege lesz a topiknak. Egyébként este Neked köszönhetően visszakerestem a télen igazolt játékosaink osztályzatait . Müller 12 meccsen játszott az osztályzatainak az átlaga 3,417 lett. Ristevski picit jobban teljesített ő is 12 meccsen játszott és 3,5 lett az átlaga. Szivacski 9-szer lépett pályára , ebből 8 alkalommal kapott osztályzatot ,az ő átlaga 3,375 lett. A legjobb közülük Korcsmár lett ,aki 14 alkalommal játszott a csapatban. Az ő osztályzatainak az átlaga kereken 4 lett. Amivel a csapatunk legjobbja lenne a sportnál , de ők csak a legalább 17-szer pályára lépőket vették számításba a lista elkészítésekor. Ignatidiszt nem néztem amiatt ,hogy ő inkább csak epizodista volt nálunk.

    Lassan a siófoki Vasas játékosok értékelésén is gondolkozhatsz ,bár még van egy hónapod. Úgy néz ki a Szeol megkapta az engedélyt ,hogy Szegeden játsszon . Így ,ha nem szúrják el a feljutást ,a következő szezonban megtudom nézni a Siófok szegedi vendégjátékát.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 11:45 am