Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 22, 2016 5:20 pm

    Akinek van kedve az még itt elemezgetheti a mérkőzés és a játékosok statisztikáit.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Hungaryhttp://instatfootball.tv/hungary/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 22, 2016 12:58 pm

    Gólösszefoglaló az NB I 21. fordulójának a meccseiről

    Böde parádéja, Ferenczi visszatérése, Bacsa duplája. VIDEÓ


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Golosszefoglalo-az-nb-i-21-fordulojanak-meccseirolhttp://www.nb1.hu//hirek/golosszefoglalo-az-nb-i-21-fordulojanak-meccseirol

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 22, 2016 11:35 am

    Síposúr írta:

    Gratulálok a csapatnak! A Pakstól sem kell beszarni. A Haladás meg ők is sem olyan jók mint amilyen elől vannak. Nagy malacuk volt ellenünk tavaly . Most mi kapjuk el őket ! Ugye megmondtam ,hogy Pistának nem kellett volna abbahagyni . Rúgni is fog még gólt csak engedjék játszani. Le a kalappal előtte! Úgy örültem tegnap mint egy gyerek mikor hallottam a jó hírt. Végre nem engem cseszegetnek majd a vendéglőben se. Sietek is otthon akarom nézni a gólt. Csak így tovább! Hajrá Vasas!

    Ferencziben igazad volt ,de nem is volt köztünk vita ebben , mert ugyanígy látom a dolgot. Remili 4 pontot akar minimum a 2 paksi meccsből. Én is.


    VASAS - Győzelem


    Na ez jó munka volt!


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 46108#3https://digitalstand.hu/olvaso/46108#3
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Feb. 21, 2016 7:28 pm

    Vasas1969 írta:

    Pont akartam kérni a Siófok osztályzatait is ,de közben láttam megírtad azt is. Én se tudom hova tűntek a Vasasos fiatalok, persze tudom , hogy a bennmaradás a legfontosabb most . Majd a 20 csapatos másodosztályban több szerepet kaphatnak ,de valóban picit furcsa , mert nem a Vidinek kéne játékosokat felépíteni.

    Úgy érzem Pakson beállhatnánk hátra. Nem fekszik nekik ,ha támadniuk kell. Barthát és Koltait kikapcsolni és valami értékelhető kontrajátékot nyújtani ellenük. A pontszerzésre jó esélyünk van . Kis szerencsével 3 is lehet belőle. Én is örülnék még egy jó támadójátékosnak. Ha nem jön senki, akkor Pistának jóval több szerepet kell adni és Müllernek nagyot kell javulnia a középpályán. Ha a német középpályás jó lesz talán az is elég lesz a hatékonyabb támadójátékhoz és első osztályú tagságunk megőrzéséhez.

    Holnap azaz hétfőn végre győztes meccset nézhetünk meg felvételről az M4-en .
    13:55 Labdarúgó mérkőzés: OTP Bank Liga: Vasas FC - Szombathelyi Swietelsky Haladás, felvételről

    Ma este 8-kor Gól az M4-en !

    Gratulálok a csapatnak! A Pakstól sem kell beszarni. A Haladás meg ők is sem olyan jók mint amilyen elől vannak. Nagy malacuk volt ellenünk tavaly . Most mi kapjuk el őket ! Ugye megmondtam ,hogy Pistának nem kellett volna abbahagyni . Rúgni is fog még gólt csak engedjék játszani. Le a kalappal előtte! Úgy örültem tegnap mint egy gyerek mikor hallottam a jó hírt. Végre nem engem cseszegetnek majd a vendéglőben se. Sietek is otthon akarom nézni a gólt. Csak így tovább! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 21, 2016 11:28 am

    colocolo írta:Vasas: Nagy G 4-Preklet 4 Korcsmár 4 Debreceni 4 Hangya 0-Berecz 4 Vida 4 Czvitkovics 4 Remili 3-Ádám 4 Ch.Müller 3

          csere:Hangya-Risztevszki 4 21.perc
                  Berecz-Pavlov            72.
                  Ádám-Ferenczi           80.

    Nagyon várt győzelem ami további bizakodásra ad okot,a játék még nem az igazi de küzdéssel már nem volt gond.A támadó játékból nagyon hiányzik egy gól érzékeny játékos,remélem nem adtuk fel hogy találjunk valakit oda.Pakson is van esélyünk pont szerzésre,ha hátul stabil lesz a csapat mert gólokban nem nagyon bízok,habár valakinek már elsülhetne a lába.

    Pont akartam kérni a Siófok osztályzatait is ,de közben láttam megírtad azt is. Én se tudom hova tűntek a Vasasos fiatalok, persze tudom , hogy a bennmaradás a legfontosabb most . Majd a 20 csapatos másodosztályban több szerepet kaphatnak ,de valóban picit furcsa , mert nem a Vidinek kéne játékosokat felépíteni.

    Úgy érzem Pakson beállhatnánk hátra. Nem fekszik nekik ,ha támadniuk kell. Barthát és Koltait kikapcsolni és valami értékelhető kontrajátékot nyújtani ellenük. A pontszerzésre jó esélyünk van . Kis szerencsével 3 is lehet belőle. Én is örülnék még egy jó támadójátékosnak. Ha nem jön senki, akkor Pistának jóval több szerepet kell adni és Müllernek nagyot kell javulnia a középpályán. Ha a német középpályás jó lesz talán az is elég lesz a hatékonyabb támadójátékhoz és első osztályú tagságunk megőrzéséhez.

    Holnap azaz hétfőn végre győztes meccset nézhetünk meg felvételről az M4-en .
    13:55 Labdarúgó mérkőzés: OTP Bank Liga: Vasas FC - Szombathelyi Swietelsky Haladás, felvételről

    Ma este 8-kor Gól az M4-en !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Feb. 21, 2016 11:06 am

    Siófok: Filipánics 4-Mogyorósi 3 Czingráber 3 Tamás 4 Farkas 4-Futó 3 Gál 3 Nagy D.4 Berki 4 Gréczi 4- Paudits 3

    csere:Futó-Ivancsics 71. perc
    Gréczi-Kozma 87.
    Paudits-Elek 77

    A Vasas fiatalok nem tudom hová lettek, Murka,Szilágyi,Kovács mert már az utolsó edző mérkőzéseken sem játszottak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 21, 2016 11:03 am

    Ha röviden akarnám összefoglalni a mérkőzést azt mondanám és evvel talán nem mondok nagy valótlanságot , hogy csapatunk a helyzeteit 100%-ban értékesítve , megnyerte a mérkőzést.Na jó a 64. percben is volt egy lehetőség ,meg talán 2-3 lehetőségecske , de ahhoz hogy ezeket is megemlítse az ember már igencsak fanatikus Vasas drukkernek kell lennie.

    A Haladásnak valamivel több lehetősége volt. Több veszély volt a támadásaikban és talán egy árnyalattal jobban is játszottak. A hali több lehetősége főleg annak volt köszönhető ,hogy ők 3-4 húzásból veszélyt tudtak teremteni a kapunk előtt. Míg mi lassan , körülményesen , nagyon sok átadással építkeztünk. Egy öregfiúk csapat is régen visszazárt volna mire felértünk a kapujuk előterébe. Amikor mód adódott volna egy picivel lendületesebb támadásra akkor mindig hiányzott 1-2 ember ,hogy igazi veszélyt tudjunk teremteni.
    A meccs előtt féltem , hogy fejetlenül fogunk támadni , hát ezen aggodalmam teljesen eloszlott a mérkőzés alatt. Valószínűleg reggelig nem lőttünk volna gólt ,ha nem lép pályára Pista 79.percben. Addigra már a Hali vagy 25 perce 10 emberrel játszott , mert Martint kétszer is csak sárga lap árán tudta megállítani Jagodics. Sajnos a létszámfölényünk nem látszott meg a meccs képén. Ekkor jött Pista és 1-2 perccel később már le is fordult emberéről a 16 oson belül. 11-es! Messze volt tőlem ,nem láttam pontosan ,de hiszek Pistának , hogy jogos volt. Aggódtam kilövi , de Pista határozottan ment oda. Mivel 1-2 perce állt be csak fél szemmel mertem odanézni. Bement! Megható pillanat volt! Be kell valljam ki is buggyant egy könnycsepp a szemem sarkából . Még jó bő 10 perc volt hátra ez egy veszélyes vendég lövésre volt elég. Bár erős volt  és viszonylag közeli kb 10 méteres, de szerencsére középre ment és Nagy a helyén volt. Méltán zúgott a meccs végén a Pistaaa!!

    Bár a Hali volt a veszélyesebb a meccsen ,de ha minden ellenfélnek csak ennyi lehetőséget engedünk mint a Halinak volt akkor nem lesz baj. A védekezés kezd összeállni. A támadójátékban viszont rengeteget kell javulni. Ennyi helyzettel viszont nehéz lesz újra meccset nyerni.

    Nagy Gergely: ott volt amikor kellett. Egy esetre emlékszem amikor lemaradt egy veszélyes beadásról , de ekkor kisegítették.

    Prekletnek : volt egy óriási bakija, amikor majdnem gólpasszt adott a Halinak mert olyan lassú volt a hazaadása. Amúgy nem lett volna rossz a teljesítménye ,mégis csak a vendégek legjobbját Halmosit fogta.

    Korcsmár :a csapat legjobbja volt. Úgy tűnt egyedül annyi felszabadítása volt mint a többi védőnknek összesen. Próbált a támadásokban is részt venni. 2-szer is keményen odapakoltak neki , örültem ,hogy nem sérült meg.

    Debreceninek :most kevesebb dolga volt mert Korcsmár mindenütt ott volt.

    Hangya :nagyot küzdött a Hali meglepően aktív új igazolásaival.Remélem nem súlyos a sérülése.

    Berecz :nem volt jó,  de hasznos , nem gondoltam volna ,hogy Preklettel közösen ilyen jól le tudják zárni a Hali baloldalát. Úgy érzem a távoli lövései előbb -utóbb a hálóban fognak kikötni.

    Vida : Kár a felesleges sárgáért . Hasznos volt , de többet várok tőle .

    Czitkovics: Igyekezett ,de több kellene tőle is. Vezérnek kellene lennie középen. Igaz könnyebb dolga volna ,ha össze lenne rakva az előre játék.

    Müller: nem ügyetlen játékos ,de elől nem sok vizet zavart. A második félidő közepén teljesen eltűnt. Ferenci becserélése után, mikor a középpályára került aktivizálta magát újra. Látszik ,hogy ott jobban érzi magát. Úgy érzem ő is jobb lesz a tegnapinál.

    Ádám: Benne reménykedtem végig ,hogy betalál ,de a nehéz talaj nem könnyítette meg a dolgát. Avval,hogy kiállítottak róla egy embert fontos szerepe volt a győzelemben.

    Remili: Nem volt segítsége elől ezért nem tudott veszélyes lenni ,de próbált a csapat számára hasznosan játszani. Nála talán ez a legfontosabb.

    Ristevski :Volt pár kisebb hibája ,de jó igazolásnak tűnik. Szerintem Korcsmár után a 2.legjobb igazolásunk lesz ,ha összeszokik a többiekkel.

    Pavlov: Talán volt egy jó lövése

    Pista: A meccs embere! Visszaadta a hitet és a reményt a bennmaradásra.Úgy sprintelt mint a nyúl . Persze aki félmaratonikat fut annak nem kell félteni a kondiját. Több játékidőt neki!

    Összességében pozitív érzések maradtak bennem a meccs után és nem csak a győzelem miatt ,pedig mint mondtam nem játszottunk jól ,de megérte a 8 óra utazás.



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 21, 2016 11:08 am-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Feb. 21, 2016 10:36 am

    Vasas: Nagy G 4-Preklet 4 Korcsmár 4 Debreceni 4 Hangya 0-Berecz 4 Vida 4 Czvitkovics 4 Remili 3-Ádám 4 Ch.Müller 3

    csere:Hangya-Risztevszki 4 21.perc
    Berecz-Pavlov 72.
    Ádám-Ferenczi 80.

    Nagyon várt győzelem ami további bizakodásra ad okot,a játék még nem az igazi de küzdéssel már nem volt gond.A támadó játékból nagyon hiányzik egy gól érzékeny játékos,remélem nem adtuk fel hogy találjunk valakit oda.Pakson is van esélyünk pont szerzésre,ha hátul stabil lesz a csapat mert gólokban nem nagyon bízok,habár valakinek már elsülhetne a lába.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 21, 2016 9:09 am

    Elintézte a segítő

    Az utolsó szalmaszálba kapaszkodtak bele Ferencz István hathatós segítségével a kiesés elől menekülő Angyalföldiek.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 46107#2https://digitalstand.hu/olvaso/46107#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 21, 2016 1:34 am



    Szép volt Pista!!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 21, 2016 12:20 am

    Keszthelyi Zoltán
    Siófoki siker az amatőr újvárosiak ellen

    Győzelemmel kezdte a Labdarúgó NB II tavaszi nyitófordulóját a BFC Siófok, mely az amatőr játékosokból álló Dunaújvárost verte meg.


    Dunaújváros PASE–BFC Siófok 1–2 (0–2)


    Dunaújváros, Városi Stadion, 200 néző. Vezette: Botló.

    A kötelező győzelmek a legnehezebbek szokták mondani, lehet benne valami, mert a balatoniaknak is meg kellett izzadniuk a három pontért a pénzhiány miatt profi labdarúgóikat elküldő, amatőrökkel felálló házigazdák ellen. Pedig az első félidő után úgy tűnt sima balatoni siker lesz a vége...

    Jól kezdtek a vendégek, már az ötödik percben a kapusra vezethette a labdát Berki, aki Dánielbe rúgta a játékszert, ám két perc múlva már nem kegyelmezett, balról becselezte magát a tizenhatoson belülre és kilőtte a rövid alsót (0–1). A folytatásban egy Paudits, Gréczi, Nagy Dániel akció után utóbbi találhatott volna be, majd akadt egy ígéretes Farkas kísérlet is, de a második gólt végül Nagy Dániel elfutása hozta meg, akinek beadását Gréczi fejelte a kapuba (0–2).

    Ezzel el is dőlt a mérkőzés, valószínűleg ezt gondolhatták a balatoniak, akik a fordulás után túl nagy teret engedtek a házigazdáknak, nem volt az a nyomás részükről, mint az első félidőben. Igaz ekkor is akadtak lehetőségeik, de nem éltek ezekkel, ezt pedig jól használták ki a vendégek, akik egy szabadrúgás utáni fejesel szépítettek (1–2). Az utolsó percekben így azért izgulniuk kellett a vendégeknek, ám újabb találat már nem esett, igaz nem is volt nagy a dunaújvárosi nyomás, viszont a pontrúgásaik magukban hordozták a veszélyt.

    A balatoniak hozták tehát a kötelezőt, ám a játékban még akadtak hibák, a következő fordulóban, Gyulán viszont jobb teljesítmény kell tőlük. Igaz, ahogy mondani szokták, minden kezdet nehéz!

    Dunaújváros PASE: Dániel – Tamaskó, Lorentz, Hajdók, Vitos (Barnucz 60.p) – Koval,Huszárik – Tóth T., Kercsó (Szellák 46.p), Keglovics – Maka. Edző: Dobos Barna.

    BFC Siófok: Filipánics – Mogyorósi, Czingráber, Tamás, Farkas – Gál, Futó (Ivancsics 72.p) – Nagy D., Berki, Gréczi (Kozma 87.p) – Paudits (Elek 77.p). Edző: Goran Kopunovics.
    Gólszerző: Berki 7., Gréczi 35., illetve Lorencz 81.perc.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 21, 2016 12:14 am

    A Rangadó.hu szakértője


    Ferenczi góljával nyert a Vasas

    Az újonc 1-0-ra legyőzte a Haladást a 21. fordulóban.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 346452_ferenczi_goljaval_nyert_a_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/346452_ferenczi_goljaval_nyert_a_vasas

    – Nagyon átlagos meccs volt, minden szempontból. Ritkán történt valami, és akkor sem olyan nagy dolog. Az első félidőben egy árnyalattal jobb volt a Haladás, míg a második játékrészben – főleg a kiállítás után – a Vasas vette át az irányítást. Lett egy tizenegyes, ezt a Vasas kihasználta. A hazaiaknak nagyon kellett a három pont, meglett. Abszolút kiegyenlített volt a meccs, de a jogos tizenegyest értékesítette a Vasas, így begyűjtötte a három pontot – mondta a Rangadó.hu szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 20, 2016 9:11 am

    VASAS - HALADÁS

    Meccs , érzelmek nélkül




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 46106#3https://digitalstand.hu/olvaso/46106#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 19, 2016 8:20 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Idopont


    Sajtótájékoztató – A csikócsapat első tétmeccse következik



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Sajtotajekoztato-bemutatkozas-a-siofok-ellenhttp://dpase.hu/2016/02/18/sajtotajekoztato-bemutatkozas-a-siofok-ellen/


    A sport így látja a Siófok esélyeit:

    Az ősz egyik nehezen megfejthető „feladványa” a Siófok szereplése volt, sokan nem értették, hogy a nyáron nagymértékben átalakuló és zömében fiatal labdarúgókat igazoló klub hogyan szerepelt – relatíve – sikeresen ez idáig. Nos, most hasonló események történtek a Balaton-partiak háza táján, hiszen Goran Kopunovics együttese ismét fiatalokkal erősített: Baksa Dénes, Bognár Bence, Gábor Péter és Paudits Patrik egyaránt a Videoton II-től érkezett. A bennmaradás kiharcolásához mindenesetre mindenképpen bravúr kell, már csak azért is, mert a tizenkilenc pontjából tizennégyet hazai pályán megszerző együttes tavasszal csak hatszor játszik otthon.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Pofozogep-lehet-a-korabbi-nb-i-es-gardabol-mire-eleg-a-pinter-hatas-2484705http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/pofozogep-lehet-a-korabbi-nb-i-es-gardabol-mire-eleg-a-pinter-hatas-2484705
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Feb. 19, 2016 7:23 pm

    Vasas1969 írta:

    Mivel Te még nem láttad ! Régebben már feltettem ide .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Indexhttp://www.internazionale.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=422&Itemid=85


    Köszönöm. Egyiket sem láttam. Úgy emlékszem már volt tévénk akkor de nem biztos. Élőben láttam a csapatot többször Pesten meg a keresztapámnál Szegeden a Szeac ellen . Döntetlen volt szinte mind amit láttam. Keményen odatették magukat a szegediek. Nem estek hasra a nagy Vasastól. Szép idők voltak. Holnap nekünk is keményen, Vasas szívvel kell harcolni és nyerünk majd. Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 19, 2016 2:16 pm

    Mészöly: egységesen, fegyelmezetten a támadó Vasas ellen

    Szombaton délután Angyalföldön lép pályára a Haladás az OTP Bank Liga 21. fordulójában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 111406_meszoly_egysegesen_fegyelmezetten_a_tamado_vasashttp://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/cikk/111406_meszoly_egysegesen_fegyelmezetten_a_tamado_vasas

    Gáál Bálint:„Habár a tabellán elfoglalt helyezés alapján mi vagyunk az esélyesek, ez semmit sem jelent, dolgunkat nehezítheti, hogy nem tudjuk, milyen lesz a pálya talaja, milyenek lesznek a körülmények – mondta az őszi meccsen a vasiak gólját szerző Gaál Bálint a haladas.hu-nak. – Nem beszélve arról, hogy a Vasasban több van, mint amit a helyezése sejtet. Nem szabad lebecsülnünk az angyalföldi gárdát, nem számítok könnyű összecsapásra. Jól, győzelemmel kezdtük a bajnokságot, így is szeretnénk folytatni. Azt nem ígérhetem, hogy minden meccsünket megnyerjük, de azt igen, hogy mindent megteszünk azért, hogy a lehető legtöbb pontot szerezzük és a bajnokságot előkelő helyen zárjuk. Ami a Honvéd-meccset illeti, nagy győzelmet arattunk, az első félidőben én és a csapat is jól játszott – helyzetem, helyzetünk is akadt –, a másodikban ránk erőltette akaratát a kispesti együttes, ekkor már jobbára a védekezésre kellett koncentrálni. Ugyanakkor elöl voltak lehetőségeink, ha pontosabban lejátsszuk az akciókat, már korábban eldönthettük a meccset.”


    A link szerint Németh Máriót átviszik a jobboldalra , hogy ott is veszélyesek legyenek. Hangyának nem szabad lemaradnia róla.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 19, 2016 1:03 pm

    VASAS77 írta:

    Szerintem nem vett visssza a debrecen,nagyon gyengék ők is, de az egész magyar foci szintén,
    volt néha, hogy szépen tettük a labdát,csak a befejezés.
    Engem nem érdekelne, hogy ki keret tag,Nagy nagyon gyenge volt, így nem lehet gólokat kapni.

    Akkor legalább némi javulást mutatott a csapat a 2. félidőben. Az a Hangya - Remili kényszerítő nekem is nagyon tetszett. Sokkal több ilyen kellene , hiszen már egy éve egymás mellett játszanak ,de nem is emlékszem hasonlókra , bár én sokkal ritkábban látom őket mint pl Te.
    Teljesen igaz a Vasas a legfontosabb , akinek a teljesítménye nem segíti a bennmaradást , annak nincs helye a csapatban. Ettől persze még holnap az egyik legjobbunk is lehet Nagy. Mindenesetre az Andruschal végzett munka még nem látszott rajta Debrecenben , ha mégis akkor az  nem túl biztató. Nem csak neki ,de mindenkinek sokat kell javulni holnap ,hogy győzni tudjunk.

    Még Korcsmárnak is. Úgy látszik nagyon népszerű most a médiában. Remélem köztünk is az lesz hamarosan.

    Korcsmárnak csak átmeneti állomás az NB I

    VIDEÓ


    A Vasas válogatott védője egy jól sikerült Európa-bajnokság után visszatérne Németországba.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 346260_korcsmarnak_csak_atmeneti_allomas_az_nb_ihttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/346260_korcsmarnak_csak_atmeneti_allomas_az_nb_i
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Pént. Feb. 19, 2016 12:23 pm

    Vasas1969 írta:

    A nézőtérről ,hogy tűnt ? Visszavett az ellenfél a 2.félidőben ?
    Igen én is úgy érzem ,hogy nem visszafelé kell mutogatni ,hanem a jelenlegi helyzetből kell kihozni a maximumot. Most az a lényeg ,hogy megverjük holnap a Halit. Remélem felhívják Oenning figyelmét a Hali baloldalára , ami általában megnyeri a meccset a Szombathelyieknek. Jónak tűnik a kezdő ,végül is egyszer el kell kezdeni játszatni Ristevskit is ,ha valóban annyira jó. Rá és Möllerre ( szerintem mivel megsérült még ő sincs 100 %-os formában ,pedig egy harcos, focizni tudó középpályásra nagy szükség lenne),  meg persze Korcsmárra és a felépülőben lévő Osváthra gondoltam, hogy gyorsíthatná beépülésüket a csapatba a hétközi edzőmeccs , amikor nincs szerdai forduló. Pósert még nem láttam védeni ,de érdekes milyen sokan vannak jó véleménnyel róla. Bár gondolom mivel a bő válogatott keret tagja Nagy Gergely ezért nem fogja kihagyni a német. Talán emiatt Debrecenit sem. Ádámban gólt érzek ,ha Remili is rúg egyet és a Halmosiékat kikapcsoljuk valamint nem támadunk fejetlenül akkor meglehet a győzelem holnap szerintem. Na ebben is benne van a ha szó.

    Szerintem nem vett visssza a debrecen,nagyon gyengék ők is, de az egész magyar foci szintén,
    volt néha, hogy szépen tettük a labdát,csak a befejezés.
    Engem nem érdekelne, hogy ki keret tag,Nagy nagyon gyenge volt, így nem lehet gólokat kapni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 19, 2016 11:12 am

    VASAS77 írta:

    Igen egy 0 debrecentől kikapni ráadásul úgy, hogy ott szenvedjük végig az egészet, elég fájó volt.
    Igen sokat kellene játszani, ha ősszel történt volna a váltás és nem simon lett volna az edző...
    De a ha kezdetű mondatoknak nincs is értelme.
    Én így küldeném őket ki:
    Póser Grúz Korcsmár Ristevski  Hangya Vida Müller (Adamovic) Czvitkovics
    Könyves Ádám Remili

    A nézőtérről ,hogy tűnt ? Visszavett az ellenfél a 2.félidőben ?
    Igen én is úgy érzem ,hogy nem visszafelé kell mutogatni ,hanem a jelenlegi helyzetből kell kihozni a maximumot. Most az a lényeg ,hogy megverjük holnap a Halit. Remélem felhívják Oenning figyelmét a Hali baloldalára , ami általában megnyeri a meccset a Szombathelyieknek. Jónak tűnik a kezdő ,végül is egyszer el kell kezdeni játszatni Ristevskit is ,ha valóban annyira jó. Rá és Möllerre ( szerintem mivel megsérült még ő sincs 100 %-os formában ,pedig egy harcos, focizni tudó középpályásra nagy szükség lenne), meg persze Korcsmárra és a felépülőben lévő Osváthra gondoltam, hogy gyorsíthatná beépülésüket a csapatba a hétközi edzőmeccs , amikor nincs szerdai forduló. Pósert még nem láttam védeni ,de érdekes milyen sokan vannak jó véleménnyel róla. Bár gondolom mivel a bő válogatott keret tagja Nagy Gergely ezért nem fogja kihagyni a német. Talán emiatt Debrecenit sem. Ádámban gólt érzek ,ha Remili is rúg egyet és a Halmosiékat kikapcsoljuk valamint nem támadunk fejetlenül akkor meglehet a győzelem holnap szerintem. Na ebben is benne van a ha szó.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 19, 2016 10:27 am

    Vasas -Játékban    Önmagát kell utolérnie

    Az erőnlétével nincs gond ám a jétátékhiány miatt újra el kell kapnia a fonalat , a hazatérő Korcsmár Zsoltnak , aki vasárnaptól Telkiben készül a válogatottal.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 46105#3https://digitalstand.hu/olvaso/46105#3


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Korcsmar_zsolt
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Pént. Feb. 19, 2016 10:24 am

    Vasas1969 írta:

    Mint gyömrői találkozós törzstagnak még biztosan lesz rá lehetőséged.
    Igen valóban olyan a csapat mintha 11 új igazolás lenne a pályán egyszerre .A Loki ellen mindenesetre úgy tűnt . Szerinted nem lenne hasznos ,ha lennének hét közben edzőmeccsek ,hogy hamarabb összeálljon a csapat és a sérülésből lábadozók felépülése is gyorsabb legyen ? Én is bízom , főleg abban ,hogy Ádámmal sokkal veszélyesebbek és gólerősebbek leszünk elől és Korcsmár is meccsről meccsre jobb lesz majd remélhetőleg . Az edző és Möller talány számomra. Nem tudom mire lesznek képesek? Te kikkel kezdenél a Hali ellen?

    Igen egy 0 debrecentől kikapni ráadásul úgy, hogy ott szenvedjük végig az egészet, elég fájó volt.
    Igen sokat kellene játszani, ha ősszel történt volna a váltás és nem simon lett volna az edző...
    De a ha kezdetű mondatoknak nincs is értelme.
    Én így küldeném őket ki:
    Póser Grúz Korcsmár Ristevski  Hangya Vida Müller (Adamovic) Czvitkovics
    Könyves Ádám Remili
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 18, 2016 10:36 pm

    Síposúr írta:

    Csak sajnálni tudom azokat akik nem látták játszani a nagy Vasast aminek tagjai voltak. Nekem megadatott látni őket , ezért szerencsés vagyok.  Istenem micsoda csapat volt. Akkor a világ egyik csapata se mehetett biztosra ellenünk. Ma beérem a bentmaradással. Szombaton mindenáron győzni kell ! Hajrá Vasas!

    Mivel Te még nem láttad ! Régebben már feltettem ide .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Indexhttp://www.internazionale.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=422&Itemid=85

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 18, 2016 9:35 pm

    VASAS77 írta:

    Beszéltem vele,ez a sztori nem került szóba.
    Nem vagyunk csapat, ha a német ősszel jön már okosabbak lennénk, bár lehet Misi
    már itt sem lenne.
    Azért bízok, hogy maradunk.

    Mint gyömrői találkozós törzstagnak még biztosan lesz rá lehetőséged.
    Igen valóban olyan a csapat mintha 11 új igazolás lenne a pályán egyszerre .A Loki ellen mindenesetre úgy tűnt . Szerinted nem lenne hasznos ,ha lennének hét közben edzőmeccsek ,hogy hamarabb összeálljon a csapat és a sérülésből lábadozók felépülése is gyorsabb legyen ? Én is bízom , főleg abban ,hogy Ádámmal sokkal veszélyesebbek és gólerősebbek leszünk elől és Korcsmár is meccsről meccsre jobb lesz majd remélhetőleg . Az edző és Möller talány számomra. Nem tudom mire lesznek képesek? Te kikkel kezdenél a Hali ellen?
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Csüt. Feb. 18, 2016 9:02 pm

    Vasas1969 írta:

    Köszi ,hogy feltetted ide őket. A Dunán láttam régebben a "Hogy voltban" talán , egy interjút Ihász Kálmánnal pár éve. Akkor mesélt egy jó kis sztorit az öccséről Gáborról. Azt hiszem Chilében edzőtáborozott a Vasas és Gábor is velük volt, mint fiatal tehetség. Kora reggel látja az öccsét egy nagy csokor rózsával. Kérdezi tőle.
    -Öcsi kinek viszed ?
    Azt mondta erre Gábor.
    -Láttad már a újságárusnőt? Akkora bajusza van mint egy férfinak és annyira kövér meg ronda szegény ,hogy biztosan nem kapott még életében virágot férfitól. Őt akarom meglepni.

    Bocs, ha már írtam ezt a sztorit. Gyömrőn kérdezz rá ,ha ott lesz Kálmán , hogy történt pontosan.
    A Szikláról nem mondok semmit ,mert akaratlanul is sikerült vitát szítanom amott. De azért nagyon jó , hogy feltetted őket. Nézz be gyakrabban és ,ha bármit találsz , tedd fel légyszíves .

    Hogy látod a helyzetünk? Van remény a bennmaradásra ?

    Beszéltem vele,ez a sztori nem került szóba.
    Nem vagyunk csapat, ha a német ősszel jön már okosabbak lennénk, bár lehet Misi
    már itt sem lenne.
    Azért bízok, hogy maradunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 18, 2016 8:51 pm

    Horváth M. Attila

    EDZŐSORS. Pál Zoltán visszatért, már felkészülési meccseken is irányította csapatát

    A futballtársadalom egy emberként rezzent össze: már megint gond van, már megint valami szörnyűség történt. Szerencsére mindez azonban már csak rossz emlék, és visszatért minden a régi kerékvágásba Pál Zoltán életében.

    Az egészség a legfontosabb. A Vasas-szurkolók korábbi kedvence, az utánpótlásedzőként dolgozó, korábban szívproblémával küzdő, negyvenedik életévében járó tréner február 7-én az alábbi poszttal jelentkezett saját közösségi oldalán: „Kedves barátaim és ismerőseim! Ezúton szeretném megköszönni azt a sok szeretetet és jókívánságot, amit tőletek kaptam! Pénteken kiengedtek a kórházból, és végre teljesen egészségesen elkezdhetem az idei évemet! Még egyszer nagy köszönet nektek a lelkesítő szavakért!”
    A korábbi hírek fejbe kólintották a Pál Zoltánért aggódókat, hiszen agyvérzésről szólt a fáma, de a lényeg az, hogy immár minden rendben van vele és körülötte, amit az is bizonyít, hogy február 8-án, hétfőn már ott volt a Vasas Kubala Akadémia „falai”, no meg a gyerekek között, és tréninget tartott boldogan, mosolygósan. Azóta már a Pomázzal és a Budakeszi Labdarúgó Akadémia korosztályos csapatával is megmérkőzött felkészülési találkozón az általa irányított U13-as társulat.
    Akarni, küzdeni, játszani.
    A közelmúlt eseményeit figyelembe véve naná, hogy a Vasas Kubala Akadémia jelmondata teljességgel egybecseng az egykori Vasas-csatár, Pál Zoltán mottójával.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Palzoltan2-600x452

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Edzosors-pal-zoltan-visszatert-mar-felkeszulesi-meccseken-is-iranyitotta-csapatathttp://fociakobon.cafeblog.hu/2016/02/17/edzosors-pal-zoltan-visszatert-mar-felkeszulesi-meccseken-is-iranyitotta-csapatat/
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Feb. 18, 2016 5:58 pm


    Csak sajnálni tudom azokat akik nem látták játszani a nagy Vasast aminek tagjai voltak. Nekem megadatott látni őket , ezért szerencsés vagyok. Istenem micsoda csapat volt. Akkor a világ egyik csapata se mehetett biztosra ellenünk. Ma beérem a bentmaradással. Szombaton mindenáron győzni kell ! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 18, 2016 3:52 pm


    Köszi ,hogy feltetted ide őket. A Dunán láttam régebben a "Hogy voltban" talán , egy interjút Ihász Kálmánnal pár éve. Akkor mesélt egy jó kis sztorit az öccséről Gáborról. Azt hiszem Chilében edzőtáborozott a Vasas és Gábor is velük volt, mint fiatal tehetség. Kora reggel látja az öccsét egy nagy csokor rózsával. Kérdezi tőle.
    -Öcsi kinek viszed ?
    Azt mondta erre Gábor.
    -Láttad már a újságárusnőt? Akkora bajusza van mint egy férfinak és annyira kövér meg ronda szegény ,hogy biztosan nem kapott még életében virágot férfitól. Őt akarom meglepni.

    Bocs, ha már írtam ezt a sztorit. Gyömrőn kérdezz rá ,ha ott lesz Kálmán , hogy történt pontosan.
    A Szikláról nem mondok semmit ,mert akaratlanul is sikerült vitát szítanom amott. De azért nagyon jó , hogy feltetted őket. Nézz be gyakrabban és ,ha bármit találsz , tedd fel légyszíves .

    Hogy látod a helyzetünk? Van remény a bennmaradásra ?
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Ihász

    Témanyitás by VASAS77 Csüt. Feb. 18, 2016 10:26 am

    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Kálmán bácsi és a VASAS

    Témanyitás by VASAS77 Szer. Feb. 17, 2016 11:52 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 17, 2016 10:56 pm

    Egy kis múltidézés. Gala bemutatkozása.



    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 7:32 pm