Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Szomb. Ápr. 02, 2016 11:41 pm

    A mai nap pozitívuma a gyözelem és végül is ez a lényeg.
    Ádám gólja nagyon szép volt.
    De se helyezkedni,se passzolni,se gondolkodni nem igazán tudnak a srácok,az összjátékról nem is beszélve.
    Az nb1 színvonala pedig nagyon lent van sajnos.
    Gyakorolni,gyakorolni!
    Hajrá VASAS!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 02, 2016 11:21 pm

    Rangadó.hu

    Kétszer is egyenlített, de végül kikapott az Újpest

    Nagyon fontos három pontot szerzett a Vasas.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 353508_vasas_ujpesthttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/353508_vasas_ujpest

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas629



    A Rangadó.hu szakértője, Glázer Róbert, korábbi válogatott szövetségi kapitány:

    Az első félidő kicsit gyengébbre sikerült, de aztán azt a mérkőzést kaptam vissza, amit vártam. Az Újpest változtatott a megszokott összeállításán, és Angelov beállításával most 4-4-2-es felállásra váltottak. A Vasas sem a megszokott formációban lépett pályára, 4-4-1-1-et állított össze erre a mérkőzésre az edző. Az Újpest az egyenlítő gól után folyamatosan átvette az irányítást, és jobban játszott, még akkor nem éreztem a hazaiakban a nagy akaratot. A Vasas egyéni hibáiból tudtak a vendégek helyzeteket kialakítani. A második játékrészben jobban kezdtek az angyalföldiek, rögtön két helyzettel nyitottak, és támadóbbá váltak a 4-3-3-as játékrendszerre való áttérés miatt. Egész jó mérkőzés alakult ki ebből, a cserék is hozzá tudtak tenni mindkét oldalon a játékhoz. Müller produkciójával nem voltam elégedett, passzív volt a középpályás. A hazaiak második és harmadik gólja is a bal oldalról, Heris helyéről született, ez mindenképpen kiemelendő. A végén jött Hangya gólja, amiben véleményem szerint Balajcza is benne volt. A Vasas a második félidei játékának köszönhetően megérdemelten nyert. Én élveztem a mérkőzést, annak ellenére, hogy rossz volt a pálya talaja, a küzdés és a játékosok hozzáállása miatt izgalmas találkozó kerekedett belőle. Sajnálom, hogy kevés néző volt, bár az újpesti szektor megtelt, de jobban örülnék, ha az emberek visszatérnének a lelátókra.




    Én is majd kibújok a bőrömből. Gratulálok a csapatnak! Szépen búcsúztak Sárosi Laci bácsitól ! Egész tavasszal vártam az ilyen Ádám bombákat. Könyves sem felejtett el focizni és Hangya is nagyon megérdemelte a gólt , bár Balajcza is benne volt. Hasonlóan láttam mint Síposúr . A lényeg viszont az ,hogy reménykedhetünk tovább!


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 02, 2016 11:41 pm-kor.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Ápr. 02, 2016 10:48 pm

    Társaságban néztem. Vendégségben vagyunk. Nagyon boldog vagyok! A játék hagyott kívánnivalót, Fortuna is kellett , de nem érdekel semmi a győzelmen kívül. Még iszom egyet a csapat egészségére ,mert ez csapatmunka volt ! Csak így tovább! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 02, 2016 7:51 pm

    Sonline.hu

    Labdarúgó NB II: folytatódott a Siófok vesszőfutása

    Folytatódott a BFC Siófok vesszőfutása a Labdarúgó NB II-ben, a balatoni együttes egymás után harmadik vereségét szenvedte el, ráadásul Elekéknek egyetlen kaput eltaláló lövése sem volt hazai pályán, ahol tavaly novemberben nyertek utoljára.



    BFC Siófok–Soroksár 0–1 (0–0)

    Siófok, Városi Stadion, 300 néző. Vezette: Kiss N.

    Szégyen a mai produkció – mondta önkritikusan a lefújás után Goran Kopunonovic, a balatoniak edzője. – Az első félidőben focisulit tartottak a vendégek, akik jobban akarták a sikert, megérdemelten nyertek.
    A balatoniak egyszer sem találtak kaput, illetve egyszer, ami gól is lett, de érvénytelenítette a játékvezető, így ezzel a találkozóval együtt immár 305 perce gólképtelenek a – a téli átigazolási szezont elpocsékoló – balatoniak! Ilyen mutatóval képtelenség bármilyen eredményt is elérni...

    A tartalékos – Gál, Futó nélküli – siófokiak hiába védekeztek jól a pontrúgások ellen, egy Ivancsics eladott labda után Mihály jobb oldali beadását a halóba pofozta a hosszú oldalon érkező Pál. Ezen kívül egy kapufája is volt a vendégeknek, Gohér találta el a felső lécet szabadrúgásból négy perccel a vége előtt. A helyzetek alapján tehát teljesen megérdemelt a vendégek sikere, ráadásul a balatoniak sérülés miatt Berkit, eltiltás miatt Mogyorósit és Czingrábert is elvesztették a következő fordulóra, akik még ezúttal elfogadható teljesítményt nyújtottak Filipániccsal és Rusvaival egyetemben, ám a többiek...

    BFC Siófok: Filipánics – Rusvai, Czingráber, Tamás, Farkas N. – Mogyorósi – Nagy D., Bognár (Berki 46.p, Nagy J. 71.p), Ivacsics, Gréczi (Paudits 57.p) – Elek. Edző: Goran Kopunovic.

    Soroksár: Holczer – Fülöp, Gyepes, Gengeliczki, Gohér – Papp M., Peszmeg – Csilus (Huszák 67.p), Korozmán (Gárdos 67.p), Pál A. – Mihály (Haris 87.p). Edző: Lucsánszky Tamás.

    Gólszerző: Pál 55. percben.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 02, 2016 6:35 pm

    Gyász: elhunyt a Vasas ötszörös bajnoka, aki bent tartotta a Fradit

    Nyolcvannégy éves korában elhunyt Sárosi László, 46-szoros magyar válogatott labdarúgó, a Vasas ötszörös magyar bajnok játékosa. Erről a család barátja, Nyári József értesítette a Nemzeti Sportot.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Gyasz-elhunyt-a-vasas-otszoros-bajnoka-aki-bent-tartotta-a-fradit-2492949http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-a-vasas-otszoros-bajnoka-aki-bent-tartotta-a-fradit-2492949

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Sarosi1


    Őszinte részvétem. Megint elment egy legendánk. A mostani helyzetünkben Ő biztos tudott volna hasznos tanácsokat adni. Illő volna ma a fiúknak valami szép eredménnyel búcsúzni Tőle.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 02, 2016 5:30 am

    Nemzeti Sport

    Érzelmek viharában

    Furcsa érzés lesz Korcsmár Zsoltnak pályára lépnie a lila-fehérek ellen , de ettől még pontokat rabolna tőlük , hiszen nem akar kiesni a Vasassal.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 46147#3https://digitalstand.hu/olvaso/46147#3


    Ahhoz képest ,hogy tegnap még olyasmit is olvastam ,hogy 2 meccset is ki kell hagynia , ahhoz képest itt már a sérülését sem említi meg.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 01, 2016 9:31 pm

    A honlapról:

    Ellenfélnézőben: nincs jó formában az Újpest


    Szombat esti ellenfelünk ugyan a dobogó alsó fokán várja a 20:45-kor kezdődő mérkőzést, ám az elmúlt öt fordulóban mindössze 5 pontot szerzett.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Pic2_1824


    Az Újpest elmúlt öt mérkőzést figyelembevevő tabellán a 8. helyet foglalja el. Nálánál csak a Debrecen (5), a Haladás (4), a Puskás Akadémia (4) és csapatunk (2) van rosszabb formában. A IV. kerületiek kikaptak az MTK-tól (2-1), a Békéscsabától (1-0), 1-1-et értek el a Debrecen és a Haladás ellen és csupán a Diósgyőrt sikerült legyőzniük 1-0 arányban.

    Utoljára 2015. október 24-én találkozott a két csapat és a Szusza Ferenc Stadionban 2-0-s vereséget szenvedtünk. (Ezen a találkozón sérült meg Osváth Attila.) A bajnokság első körében pedig a 2. fordulóban hazai pályán kaptunk ki 3-1-re.

    Az Újpest teljesítménye az ősszel lejátszott 19 forduló alapján 54 százalékos volt, míg a tavasz eddigi 7 mérkőzésén a megszerezhető pontoknak mindössze 43 százalékát tudták realizálni, vagyis e tekintetben is kimutatható a visszaesésük.

    Ha a téli játékos mozgást áttekintjük, akkor egyértelműen a legnagyobb érvágás a szenegáli Mbaye Diagne távozása volt Kínába. Ő szerezte az újpest őszi góljainak 40 százalékát, 11-et. (Sajnos nekünk is kétszer betalált idegenben). Az ősszel vele 1,42-es gólátlagot ért el az Újpest, miközben a tavaszi hét lejátszott mérkőzésen mindössze 6 gólt lőttek, ami 0,85-ös gól átlagot jelent.

    A pótlására félévre kölcsönbe megszerzett Lencse eddig 2 gólt lőtt. A másik két csatár Viktor Angelov és Lázok János eddig nem talált be a kapuba az Újpest színeiben, utóbbi sérülés miatt nem bevethető.  

    A két hete megrendezett Békéscsaba-Újpest (1-0) mérkőzésen így állt fel szombati ellenfelünk, várhatóan ellenünk is így kezdenek:
    Balajcza – Diarra, Kálnoki Kis, Litauszki, Balogh B. - Bardhi (Cseke, 77.), Andric, Windecker, Hazard - Lencse (Mohl, 55.), Angelov (Kabát, 64.).

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 31, 2016 3:05 pm

    A honlapról:

    Andrusch: 60

    Kapusedzőnk ünnepel.


    Csütörtökön ünnepli 60. születésnapját Andrusch József. A szakember jelenleg kapusedzőként segíti csapatunk munkáját, de a korábbi kapus 1987 és 1990 között játékosként is magára öltötte a Vasas mezét.

    Isten éltesse Andrusch Józsefet!






    Bocs ,hogy nem Vasas meccs ,de azt hiszem ez volt a legjobb meccse. Remélem Nagy Gergő hasonló formában védi végig a hátralévő meccseket. Aki már nem emlékszik , vagy még túl fiatal az itt olvashat erről az időszakról.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Gullit-es-van-basten-sem-birt-vele-andrusch-jozsef-ismet-oltonyben-furdenehttp://www.hatharom.com/2013/10/04/gullit-es-van-basten-sem-birt-vele-andrusch-jozsef-ismet-oltonyben-furdene
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 31, 2016 2:38 pm

    A honlapról:

    Oenning: Egy picit változott az edzésmunka

    Michael Oenning elmondta a várakozásait az Újpest elleni mérkőzés előtt.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Pic2_1823


    - Mit vár az Újpest elleni - este 20.45-kor kezdődő - mérkőzéstől?

    - Kétségtelenül szokatlan, hogy „BL-időben” lesz a mérkőzés, de remélem, hogy magyar szinten jó színvonalú mérkőzést fognak a nézők látni. Személy szerint szeretem az esti mérkőzéseket, egészen más a hangulatuk és talán a pályánknak is jót fog tenni, ha egy kicsit nedvesebb lesz az esti órákra, a rászálló harmattól. Az Újpestet jó csapatnak tartom, még ha mostanában hullámzó is volt a teljesítményük. Már csak azért sem árt játékosaimnak koncentráltnak lenni, mert egy hosszú, sok évtizedes hagyományokkal rendelkező derbiről beszélünk, ami mindig pluszmotivációt jelenthet labdarúgóinknak.

    - Mennyiben változtatja meg a szokott heti edzésmunkát, egy ilyen későn megrendezendő mérkőzés?

    - Egyértelműen van kihatása a felkészülésünkre, főleg, hogy csak kedden délután vált hivatalossá az időpont módosítás. Bár már néhány nappal korábban informálisan a szövetségnél rebesgették, hogy várható egy ilyen döntés. Így például szombaton délelőtt is lesz edzésünk, amire eddig nem volt példa. Másrészt a játékosaimnak is fel kell készülniük arra, hogy a szokottnál később kell megfelelő hőfokra hevülniük, illetve formába lendülniük. Emiatt és a kéthetes válogatott szünet miatt a hét minden napján volt edzés, sőt jövő szerdáig – a Haladás elleni soproni meccsünkig – pihenőnap nélkül folyamatosan készülünk.
    Ezeken az edzéseken az előző meccseken felmerült hibák kijavítása szerepel a középpontban. Ilyen például a játékfelépítésben elkövetett gyakori pontatlanságok korrigálása, valamint a rögzített szituációk és természetesen a góllövés.

    - Mi a helyzet a játékosállományunkkal? Többen hiányoztak válogatott elfoglaltság vagy könnyebb sérülés miatt.


    - Szerencsére jó hírekről számolhatok be. A három U21-es válogatottunk – Nagy, Hangya és Vida -, illetve a macedón válogatottban játszó Kire Risztevszki sérülésmentesen tértek vissza.  Örömteli, hogy Grúz Tamás újra edzésbe állt és Korcsmár Zsolt hajlítóizmának gyógyulása is jól halad. Az U19-es csapatban játszó három játékosunk - Kleisz Márk, Micsinai Miklós és Tóth Olivér - pedig továbbra is a felnőttekkel edz együtt.



    Sajnos a válogatottaktól visszatérők sem szereztek sok sikerélményt. Az U válogatottak elvesztették a továbbjutási esélyeiket és Ristevski is csak az újabb 2 válogatottságának örülhetett ,mert mindkét alkalommal vesztesen hagyta el a pályát a macedón tizenegy.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 31, 2016 8:10 am

    A tehetséges Illovszky, aki utálja a focit

    Ki nem állhatom – válaszolta „A futballt kedveli?” kérdésre Illov­szky ­Dominik. A labdarúgásban járatosaknak ismerős a vezetéknév. ­Illovszky Rudolfról, a Vasas egykori játékosáról és legendás edzőjéről nevezték el az angyalföldi klub Fáy utcai stadionját.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 A-tehetseges-illovszky-aki-nem-szereti-a-focit-1608651http://nol.hu/sport/a-tehetseges-illovszky-aki-nem-szereti-a-focit-1608651

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 30162-illovszky_FDA
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 29, 2016 2:27 pm

    Egy kis múltidézés a hétvégi meccs előtt. Sajnos a minőség nem túl jó,de azt hiszem érdemes megnézni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 29, 2016 12:32 pm

    Rangadó.hu

    Később lesz a Vasas–Újpest


    Az MLSZ átrendezte az április 2-ára kiírt 28. forduló menetrendjét az OTP Bank Ligában – számolt be az újpestiek honlapja.

    A lila-fehérek eredetileg 18.30-kor kezdtek volna az Illovszky Rudolf Stadionban a Vasas vendégeként. A változtatásnak köszönhetően ez az időpont 20.45-re módosult. Az összecsapást az M4 Sport élőben közvetíti.

    A fordulóban eredetileg a Puskás FC – Haladás bajnoki került 20.45-re, a múlt héten közzétett menetrend szerint azt közvetítette volna a tévé.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 28, 2016 1:39 pm

    U21: a jó játék a legfontosabb Albánia ellen

    Az Izrael elleni csütörtöki döntetlen után hétfőn este Tiranában, Albánia ellen lép pályára korosztályos válogatottunk Euróba-bajnoki selejtezőn.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 U21-a-jo-jatek-a-legfontosabb-albania-ellenhttp://www.mlsz.hu/blog/2016/03/27/u21-a-jo-jatek-a-legfontosabb-albania-ellen/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 DSC_0284

    A keretnek tagja Nagy Gergely, Hangya Szilveszter és Vida Máté is. Nekik sok sikert ma este. Én is kellemes Húsvétot kívánok Mindenkinek.

    Albánia-Magyarország
    UEFA U21-es Eb-selejtező mérkőzés 2016. 03. 28. 20.00
    Elbasan Aréna, Albánia
    Tv: m4 Sport, 19.50


    Aki újra megnézné a fradi elleni meccset ,az most kapcsoljon az M4-re.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Márc. 27, 2016 3:10 pm

    Kellemes Húsvéti ünnepeket mindenkinek! Hozzon sok-sok pontot nekünk a nyuszi ,holnap meg pár felest nekem a meglocsolt hölgyek ! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 25, 2016 9:02 pm

    Sinkovics Gábor


    Edzősors - visszajátszás


    Kiporciózná a bizalmát

    "Nem távoztam dicstelenül" - Szanyó Károly kitart a harcos futballt erőltető filozófiája mellett , és a nyártól szeretne ismét leülni a kispadra.


    Mit gondol, besorolták a bukott edzők közé?

    Nem hiszem - mondta Szanyó Károly. Amikor átvettem a Vasast , a kiesés fenyegette az NB2-ben. Így kezdtük a munkát , és léptünk előre folyamatosan. A feljutás másfél év alatt sikerült , és az a nagyjából ötezer szurkoló , aki kijött a Mezőkövesd elleni bajnokavatóra , alighanem életre szoló élményt kapott. Aztán elkezdtük a szereplést az első osztályban , és a dolgok már nem úgy alakultak ,ahogy elterveztük.

    Talán ,ha nem választ kamikázetaktikát, és nem a támadófutballt erőlteti, még mindig ön lenne a Vasas edzője.

    A futballfilozófiámon nem akarok, és nem is tudok változtatni. Azt gondolom , a néző azért áldoz ezer forintot a meccsjegyre, hogy izguljon , élvezze a produkciót. Sohasem értem a játékosaimtól , hogy tolják be a buszt az ötösünkre, az nem az én stílusom. Egyébként pedig nem érzem kamikázetaktikának a Vasas esetében sem , ha unatkozik kölcsönadom a 12 meccsünk felvételét, megnézheti , hogyan is alakultak azok a mérkőzések.

    Csakhogy a támadófutballal 12 mérkőzésen 9 gólt rúgott a csapata.

    A 9 gólunk mellett majd 90 helyzetet rontottunk el. Mindjárt kezdésként Diósgyőrben 14-et. Megszámoltam . Újonccsapatként léptünk pályára a miskolci oroszlánbarlangban, és mi véletlenül sem játszottuk el a riadt nyúl szerepét. Mentünk , támadtunk , ziccereket dolgoztunk ki , és végül hihetetlen balszerencsével kaptunk ki. Már többször nyilatkoztam , és most is vallom , ha akor egy pontot szerzünk - pedig a három is nekünk járt volna - másként alakul a bajnokság a Vasasnak.

    Nagyon úgy tűnik, hogy a Vasas játékoskerete nem alkalmas látványos támadófutballra.

    Ebben lehet , hogy igaza van. De akor hasonlítsuk össze a Fradi elleni 3 mérkőzést. A Fáy utcában 4-1 re kapott ki a Vasas , ősszel pedig 5-1-re az Üllői úton. Amikor a kispadon ültem 2-0-ra kaptunk ki még a 3.fordulóban, ki-ki meccset játszottunk a zöld-fehérekkel és ebben nincs túlzás. Azt mondtam a játékosaimnak futballozzanak bátran , támadják le a saját térfelükön az ellenfelet, menjünk előre , megalkuvás nélkül. Ehhez a harcmodorhoz természetesen tökéletes kondíció kell , és sok -sok figyelem. A 12 találkozó közül 3 félidőt szégyellek és tartok elfogadhatatlannak. Az MTK elleni 1-0-ás vereségünket ,azon a meccsen botrányosan rosszul futballoztunk , és a Videoton elleni első játékrészt , amely ugyancsak kritikán alul sikerült , az más kérdés , hogy a szünet után fordítottunk és nyertünk.

    Mit csinálna másként , ha a hét végén kezdődne a bajnokság, és ott ülne a Vasas kispadján?

    Először is ragaszkodnék hozzá , hogy Tóth András maradjon a szakmai stáb tagja. A távozása érzékeny veszteség volt a csapatnak. Vele fél szavakból is megértettük egymást , már-már tökéletes párost alkottunk. Ráadásul őt szeretik, tisztelik a Vasas-szurkolók , él ,hal a klubbért , és volt tekintélye a játékosok előtt. A vezetőedző ne mászkáljon be mindig az öltözőbe , de egy pályaedző ezt megteheti. Aztán néhány futballistának nem adnék olyan sok bizalmat, amelyet érdemtelenül kapott az ősszel.

    Mit gondol , bent maradhat a csapat az élvonalban?

    Most már szerencse is kell hozzá.

    Fél éve munkanélküli edző ,nem keresik , nem hívják?


    Már akkor munkába állhattam volna ,amikor a Vasastól elküldtek ,de nem akarok kapkodni. Abban biztos vagyok ,hogy a nyártól lesz munkám, lesz csapatom . Persze megkérdezhetik ,hogy a megfelelő papírok híján a nyáron miként akarok edzősködni , beiratkozom az UEFA - tanfolyamra , de megsúgom , van olyan szakember aki követne engem bárhová a pro diplomájával - stábtagként.

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Márc. 24, 2016 2:30 pm

    Vasas1969 írta:Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas   Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vac-fc-logo

    VASAS   -  VÁC    ÉLŐ



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas_-_vac-163http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_vac-163


    A szünetben jól állunk. Bár tartalékos mindkét csapat , főleg a Vác. Alig játszik valaki a ZTE ellen győztes csapatból.


    A győzelem íze volt a fontos ma ,meg hogy gólt rúgtak a csatárok és Berecz. Egyik játékos önbizalmának se árt a gól. A mieinkre ez most nagyon igaz. Remilivel kellett volna még rúgatni egyet . Nagyon maga alatt van. A Cicó által említettek meg takarodjanak a Vasas közeléből. Olyanok kellenek akik megdöglenek a pályán a Vasasért! Velük sikerülhet csak! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 24, 2016 1:28 pm

    Csakfoci.hu :

    Kiderült: Csalással vehették el Magyarországtól a foci-Eb-t

    Komoly botrány robbanhat ki azután, hogy kiderült, Portugália szavazatokat vásárolva szerezte meg a 2004-es Európa-bajnokság rendezési jogát, megelőzve Ausztria és Magyarország közös pályázatát. Kenőpénzekről és megvesztegetett kelet-európai futballvezetőkről ír a portugáliai Eb-t szervező bizottság akkori elnöke.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 209593http://www.csakfoci.hu/valogatott/valogatott/node/209593

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Port2004


    Gondolom ez nem csak a Vasas drukkereket érdekelheti.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 24, 2016 1:19 pm





    U21 válogatott: Vida Máté jelenti a meccs előtt



    "Vasárnap óta bent vagyunk a válogatottban, azóta készülünk napi egy, illetve két edzéssel. Felkészültünk az izraeli csapatból! Ősszel náluk sportszerűtlennek éreztük a hozzáállásukat, mert ételmérgezésben szenvedett a csapat nagy része, vereséget is szenvedtünk. Szeretnénk visszavágni emiatt is, ráadásul a csoport második helyéhez elengedhetetlen, hogy holnap győzelem legyen, és úgy induljunk ki Albániába, ami szintén nagyon fontos mérkőzés lesz!"




    M4 Sport:18:55: U21-es Eb-selejtező, Magyarország - Izrael, ÉLŐ!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 24, 2016 11:53 am

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas   Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vac-fc-logo

    VASAS   -  VÁC    ÉLŐ



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Vasas_-_vac-163http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_vac-163


    A szünetben jól állunk. Bár tartalékos mindkét csapat , főleg a Vác. Alig játszik valaki a ZTE ellen győztes csapatból.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 23, 2016 12:40 pm




    Balmazújvárosi FC - Siófok 4 - 0
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 23, 2016 12:28 pm

    Mifocink.hu

    A debreceniek azt a pályát szidják, amelyikhez ők ragaszkodtak!


    Furcsa sztori ez az MTK-Debrecen mérkőzés, és hűen mutatja, micsoda szereptévesztésben vannak egyesek. A Loki játékosai már a mérkőzés előtt „fikázták” a meccs helyszínét, mondván, a Vasas pályája nem NB I-es szintű Ez a „fikázás” a meccs után csak folytatódott, miután a Debrecen év potyagóljával kikapott 1-0-ra, és ermészetesen a pálya volt a hibás. Azt azonban elhallgatják a debreceniek, hogy ők ragaszkodtak a Fáy utcához, ők nem voltak hajlandóak elutazni Dunaújvárosba.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 ?p=5942http://www.mifocink.com/?p=5942



    - Megtapasztalhattuk, hogy nem NB I-es szintű a pálya, de már tudjuk, mi vár ránk, és próbáljuk függetleníteni magukat a körülményektől – mondta már a mérkőzés előtt kibúvót keresve dr. Horváth Zsolt, a Debrecen támadója a dvsc.hu-n.

    Aztán az MTK 1-0-ra nyert a mérkőzésen, ráadásul mindezt az év potyagóljával tette. Természetesen ezt nem hagyta szó nélkül Bozidar Radosevic, a Debrecen hibázó kapusa, aki elmondta, természetesen ő a felelős a gólért, hiszen el kellett volna rúgnia a labdát, de…
    - Óriásit hibáztam, nagyon kivártam, hamarabb el kellett volna rúgnom a labdát, de… Ilyen pályán nem lehet meccset rendezni. Katasztrófa! Ezzel nem felmenteni akarom magam, de a gyep minősége botrányos volt – mondta a kapus.

    Az igazság az, hogy egyrészről erre szokták mondani, hogy mindkét csapat ugyanazon a pályán játszott, másrészről egy nappal korábban a Fradi egy sima négyes gurított a Vasasnak azon a pályán, harmadrészt – és ez a legérdekesebb a sztoriban – a Debrecennek volt lehetősége, hogy máshol játsszon, de a vezetők ragaszkodtak a Fáy utcához.

    Ők ragaszkodtak ahhoz a pályához, amelyik szerintük nem NB I-es szintű.

    Az MTK pedig nemrég úgy döntött az MLSZ beleegyezésével, hogy  Dunaújvárosba „költözik”, és tervei szerint a hátralévő tavaszi, "hazai" találkozóinak többségét is ott játszotta volna.

    - Két mérkőzést játszottunk eddig Dunaújvárosban, a Honvéd és a Haladás ellen, méghozzá ragyogó minőségű pályán. A Debrecen csapata azonban nem ment bele a pályacserébe – mondta el a csakfoci.hu-nak Domonyai László, az MTK klubigazgatója, aki hozzátette, a debreceniek legfőbb indoka az volt, hogy így szombaton kellett volna játszania.

    - Ebbe  viszont nem ment bele a Debrecen a Ferencváros elleni, szerdai kupameccsére hivatkozva, így maradt a vasárnap és a Fáy utca – mondta Domonyai.

    Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy az indok nevetséges és érthetetlen, hiszen a Ferencváros, az Újpest és a Békéscsaba is szerdán kupameccset játszott, mégis pályára lépett szombaton, így a Debrecen lényegében jogtalan előnyhöz jutott a Magyar Kupa és a bajnoki ellenfeleivel szemben.

    Az már más kérdés, hogy ez a döntés nem jött be.

    - Sajnos így nem tudunk mit tenni, hiszen valamennyi résztvevő beleegyezése kell a helyszínváltozáshoz. Azt szeretném viszont még hozzátenni, hogy a Békéscsaba és a Puskás Akadémia együttese belement a pályacserébe, előbbiekkel a 29., utóbbiakkal a 31. fordulóban Dunaújvárosban játsszunk majd – tette hozzá Domonyai.

    A debreceni vezetők okoskodni akartak, saját csapatukat küldték ki a játékosok által szidott pályára, így a játékosoknak a körülményekért nem a Fáy utcai pályán kell keresni a hibát, hanem be kell kopogni saját klubjuk vezetőihez.


    Nem örülök ,hogy a 2 vetélytárs elleni meccs nem a Fáyban lesz. Az Illovszkyba legalább kitudtak volna menni a Vasas drukkerek (már akit beengednek) ,hogy drukkoljanak az MTK-nak ,vagy télikabátot kiabáljanak ,ha kilóg a lóláb.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 21, 2016 5:23 pm

    A honlapról:
    Vitatott szituációk az FTC elleni meccsen - videó

    Az élő közvetítésben is elhangzott, hogy jogos büntető(ke)t kaphatott volna csapatunk a Ferencváros elleni bajnokin.


    Vitatott szituációk is tarkították a Ferencváros elleni mérkőzést. A bajnokiról készült összefoglalóból sajnálatos módon kimaradtak a jelenetek, az élő közvetítés során azonban mindkét eset beszédtémát szolgáltatott.

    A 73. percben Jevgenyij Pavlovot buktatták a 16-oson belül 1-3-as állásnál, a televíziós közvetítésben el is hangzott, hogy ezért büntető járt volna. Később volt még egy újabb "gyanús" szituáció, akkor Cristian Ramírez kezére pattant a labda, de ez esetben sem ítélt 11-est a játékvezetői csapat.

    Az alábbiakban megtekinthető az összefoglalóból kimaradt két ominózus büntetőgyanús eset.





    Kár ,hogy a fradi kapott büntetője nem szerepel. Egy kocsmatárs kikockázta, az is érdekes szerintem . Bár a 3 pont sorsát nem befolyásolta volna .Jobb volt a fradi.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 THM_0013592003
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 21, 2016 5:08 pm

    A honlapról:

    Csütörtökön edzőmeccs a Váccal


    A szombati válogatott mérkőzés miatti bajnoki szünetre tekintettel, csütörtökön 11:00 órakor a másodosztályú Vác együttesével mérkőzünk meg az Illovszky-stadionban.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Pic2_1811


    Ellenfelünk a 16 csapatos Merkantil Bank NB II-es liga 13. helyén áll 21 ponttal, 1 ponttal megelőzve a kieső helyen lévő 15. Soroksár gárdáját.

    A Nagy Tibor vezette csapat tavasszal már szebbik arcát mutatja, mint ősszel. Ezt támasztja alá, hogy az idén már legyőzték a feljutásra esélyes Mezőkövesdet (2-1), a Dunaújvárost (idegenben 2-0-ra) és az elmúlt hétvégén pedig hatalmas meglepetésre Zalaegerszegen is diadalmaskodtak 4-3-ra.

    Így az ősszel biztos kiesőnek kikiáltott és lesajnált csapat - ha tartja tavaszi formáját - minden bizonnyal meghosszabbíthatja másodosztályú tagságát.

    A csapatban több rutinos NB I-et is megjárt játékos is található: az ősvasasos Görgényi Dávid, szintén egykori játékosunk Majoros Árpád, de náluk szerepel Palásthy, Rása, Rusvai és Sipeki is.

    Nem ismeretlen számunkra csütörtöki ellenfelünk, mivel az idén január 20-án, a Mészöly Kálmán műfüves pályán már megmérkőztünk velük és akkor 2-1-es vereséget szenvedtünk. A Vác góljait Majoros és Csirszki szerezték, amire Remili válaszolt, ímég az első félidőben beállítva a végeredményt.


    Végre valamit teszünk. Hátha egy győzelemtől picit több önbizalma lesz a fiúknak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 21, 2016 4:30 pm

    NEMZETISPORT.HU

    NB I: PAFC, Vasas, Csaba – melyik kiesőjelöltnek nehezebb a sorsolása?

    Hét forduló van hátra a labdarúgó NB I 2015–2016-os kiírásából, s a huszonkét pontos előnnyel éllovas Ferencváros gyakorlatilag bajnoknak tekinthető, a nemzetközi kupaindulást jelentő helyekért pedig óriási csata várható. A bennmaradásért hasonlóan izgalmas küzdelem van kilátásban, hiszen a tabella tizedik helyén álló Puskás Akadémiának 23, az utolsó előtti és utolsó pozícióban lévő Vasasnak és Békéscsabának pedig egyaránt 21 pontja van. Megnéztük, a három veszélyben lévő együttesre milyen sorsolás vár a bajnoki hajrában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Nb-i-pafc-vasas-csaba-melyik-kiesojeloltnek-nehezebb-a-sorsolasa-2490751http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-pafc-vasas-csaba-melyik-kiesojeloltnek-nehezebb-a-sorsolasa-2490751
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 21, 2016 11:16 am

    VIDEO - CZVITKOVICS: EGYESEK FEJBEN FELADJÁK, EZÉRT NEM ELÉG EGYSÉGES A VASAS

    Czvitkovics Péter, a Vasas labdarúgója volt Szombathy Pál vendége a Reggeli Start stúdiójában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 30264http://www.digisport.hu/video/30264
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 21, 2016 10:29 am

    Gólösszefoglaló az NB I 26. fordulójának a meccseiről

    Darko Nikacs találatát még sokáig fogjuk emlegetni.VIDEÓ
    Tizenkét találatot hozott az NB I 26. fordulója, amelyek közül a legemlékezetesebb az MTK-DVSC találkozón született. A legtöbb gólt a Vasas-FTC párharc hozta, míg a PAFC-Videoton meccsen egyetlen egyszer sem rezdültek meg a hálók.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Golosszefoglalo-az-nb-i-26-fordulojanak-meccseirolhttp://nb1.hu//hirek/golosszefoglalo-az-nb-i-26-fordulojanak-meccseirol

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 20, 2016 8:48 am

    Fényesedik az arany

    Mosoly utca - Aki talált parkolót megnézhette ,hogy a ferencváros Stanislav Sesták és Böde Dániel duplájával miként intézte el Angyalföldön a Vasast



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 46134#2https://digitalstand.hu/olvaso/46134#2


    Sajnos Vidát már vinnék is. Képet kaphatunk mi lesz velünk ,ha kiesünk ,amire egyre nagyobb sajnos az esély. Már elveszítjük ,mielőtt még egyáltalán jó lett volna nálunk. Sad
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 19, 2016 10:16 pm

    Keszthelyi Zoltán
    Elpuskázott lehetőségek: két meccse gólképtelen a Siófok

    Négy–nullra kapott ki a BFC Siófok Balmazújvárosban a Labdarúgó NB II. 20. fordulójában. Pocsék formában vannak a somogyiak: a legutóbbi két bajnokin gól sem rúgtak, kaptak viszont hetet...


    Balmaz Kamilla Gyógyfürdő–BFC Siófok 4–0 (2–0)
    Balmazújváros, 800 néző. Vezette: Radványi.


    Kisvárda elleni formáját hozta Balmazújvárosban a BFC Siófok, mely védekezésben hibát hibára halmozott, miközben a helyzeteit elhibázta. Mint már a hatodik percben, amikor Berki passza utáni Ivancsics lövését védte Horváth. A hazaiak egy a tizenhatos bal sarkától elvégzett szabadrúgással szereztek vezetést, melynél simán elcsavarta a labdát a rossz helyen álló sorfal mellett Bor, amit Filipánics csak beljebb tudott segíteni. A folytatásban Gál jobb oldali beadása után Gréczi szerezhetett volna gólt, ám fölé lőtt... Konyának helyzet sem kellett a gólhoz, egy szabadrúgás utáni kipattanót lőtt a hálóba. A balatoniak ezen a találkozón – csak úgy, mint a kisvárdaiak ellen – ezúttal is képtelenek voltak a rögzített szituációkat lereagálni.

    A fordulás után szinte azonnal jött a harmadik is, egy eladott labda után Kovács lőtte ki 19 méterről a kapu bal oldalát, bebiztosítva a sikert. Hogy a diadal fölényesebb legyen, arról Kovács gondoskodott egy szabadrúgásból kapu ívelt labda után. A balatoniak – akik közül csak Gál nyújtott elfogadhatót – is szerezhettek volna gólt ám Paudits a kapufát találta el, majd Ivancsics lövését védte Horváth. Igaz, megkaphatták volna az ötödiket is a balatoniak, ám Filipánics nagyot védett, nem úgy, mint az első gólnál, ami óriási hiba volt.

    Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Horváth L. – Bokros, Papp F., Kiss L., Virág – Kónya, Sigér – Vajda (Pintér 80.p), Belényesi (Hadházi 68.p), Bor (Zsiga 74.p)– Kovács Á. Edző: Feczkó Tamás.

    BFC Siófok: Filipánics – Nagy J., Czingráber, Tamás, Farkas N. – Nagy D., Gál, Berki (Bognár 53.p), Gréczi (Elek 64.p) – Ivancsics, Paudits (Kozma 85.p). Edző: Goran Kopunovics.

    Gólszerzők: Bor 22., Kónya 36. , Kovács 47., 59. perc.

    Feczkó Tamás: – Nagyon jó iramú meccset játszottunk egy jó csapat ellen, lelkes szurkolóinknak már tartoztunk ezzel az eredménnyel.

    Goran Kopunovics: – Élvezhető mérkőzés volt a nézőknek, csak sajnos minden kapura lövésből gólt kaptunk. Ennek ellenére folytatjuk a megkezdett munkát a bennmaradás érdekében.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 19, 2016 4:54 pm

    Romic és Szivacski a kezdőben.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1043433

    Rangadó.hu




    Sesták és Böde duplájával könnyed Fradi-győzelem

    Magabiztosan nyert a leendő bajnok a 105 éves Vasas otthonában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 351076_vasas_ferencvarosi_tchttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/351076_vasas_ferencvarosi_tc

    A találkozót a Rangadó.hu szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára értékelte:

    – Elég gyámoltalanul kezdett a Vasas, és ezt egyből ki is használta a Ferencváros. Nulla-kettőnél úgy nézett ki, hogy egy nagyon sima mérkőzés lesz, ami a végén meg is valósult. A második félidőben változott valamelyest a játék, bátrabb lett a Vasas, jobban odatették magukat a játékosok. Ennek ellenére eredménytelenek voltak, a Ferencváros félgőzzel is simán hozta a találkozót. A hazaiak megpróbáltak mindent, de összességében ennyit tud jelen pillanatban a csapat. Úgy gondolom, hogy a védekezésnél és a támadásoknál is óriási problémák vannak az angyalföldieknél. Nem látok a jelenlegi keretben olyan csatárt, aki minőségi lenne és veszélyt jelentene. Akár szorosabb is lehetett volna a mérkőzés, mivel véleményem szerint két tizenegyest sem adott meg a játékvezető a piros-kékeknek.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 19, 2016 2:29 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Balmazsio_0


    A balmazi honlapról:

    Nehéz lesz, de nyerni kell

    A legutóbbi hazai találkozónk óta négy hét telt el, így a szurkolóink már nagyon ki vannak éhezve egy újabb hazai mérkőzésre. Ezt az érzést csak fokozza, hogy az utolsó két idegenbeli összecsapásunkból jó játékkal, győztesen kerültünk ki. Feczkó Tamással péntek délután beszélgettünk a már régóta (négy hete) várt kilencven percről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Nehez-lesz-de-nyerni-kellhttp://balmazfoci.hu/2016/03/nehez-lesz-de-nyerni-kell/

    A kezdők:

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1045235


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 19, 2016 4:56 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 3:13 pm