Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 22, 2016 8:58 am

    NS: Vasas fogadkozás
    Életben maradni


    Az első osztályért harcolnak az angyalföldiek a felcsútiak ellen , az elszántsággal nincs gond




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 46167#3https://digitalstand.hu/olvaso/46167#3


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 629adam2151128_VASAS-FC---PUSKAS-AKADEMIA-FC_Meder_8231_
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 21, 2016 9:33 pm

    A honlapról:
    Oenning: Nekünk kell fejben erősebbnek lenni

    Michael Oenning vezetőedzőnk mondta el várakozásait a szombaton 18:00 órakor kezdődő Puskás Akadémia elleni mérkőzésről.


    - Az előző forduló eredményei után lépéskényszerbe kerültünk és éppen közvetlen riválisunk a Puskás Akadémia ellen játszunk. Mit vár a mérkőzéstől?

    - Az alaphelyzeten nem változtatott a hétközi forduló: ezt a soron következő mérkőzést mindenképpen meg kell nyerni, hiszen óriási tétje van a szombati hazai meccsnek. A felcsútiak elleni mérkőzésen nagyon sok fog azon múlni, hogy a játékosok fejben hogyan tudják kezelni a győzelmi kényszert, ami mindkét csapat játékosainál egyaránt jelen lesz. A lényeg, hogy az esetlegesen felmerülő negatív gondolatokat ki tudjuk zárni. Hazai mérkőzésről van szó, meg kell mutatnunk, hogy győzni akarunk és győzni is tudunk. A sikerhez a szurkolókra is elengedhetetlenül szükség lesz, mivel a biztatásuk is segít abban, hogy a csapat még jobb teljesítményt nyújtson. Erre pedig nagy szükségünk lesz.

    - A Puskás Akadémia edzőcsere és győzelem után érkezik a Fáy utcába. Milyen hatással lehet ez a mérkőzésre?

    - Mindkét csapat ugyanabban a szituációban van. A focisták tudják, hogy mi forog kockán. Amelyikük nyer, az nagy lépést tesz előre a bennmaradás érdekében. A tabella jelenlegi helyzete egy pillanatfelvétel, a két csapat közül az lesz a sikeresebb, amelyik a saját játékát végig tudja vinni a mérkőzésen. A döntő az lesz, hogy fejben melyik csapat lesz erősebb. Nekünk kell annak lenni.




    Hangya véleménye a Digisporton:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 30806http://www.digisport.hu/video/30806
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 21, 2016 2:08 pm

    Síposúr írta:Nem tett jót a feszült idegállapotomnak Müller tizenegyese. Nem is mondok rá inkább semmit. Még jó ,hogy nem voltam gépközelben. Éreztem ,hogy sokba fog ez fájni nekünk még! Be is igazolódott tegnap . Még nem veszett el minden . Meg kell dögleni mindenkinek a pályán és mindkét meccset behúzni. Mindegy bármilyen csúnya játékkal ,de nyerni kell ! A kedd este mutatott teljesítmény kevés és nem csak szerintem,  mondta több ismerős is a vendéglőben. Azt mondták nekünk drukkolnak majd hétvégén. Mindent bele ! Hajrá Vasas ne hagyd magad!!!


    Így talán könnyebb lesz kiharcolni a győzelmet ,ha sokan biztatják a fiúkat a nézőtérről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Ingyenes_lesz_a_belepes_a_puskas_akademia_ellen-1873http://www.vasasfc.hu/hirek/ingyenes_lesz_a_belepes_a_puskas_akademia_ellen-1873
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Ápr. 21, 2016 1:24 pm

    Nem tett jót a feszült idegállapotomnak Müller tizenegyese. Nem is mondok rá inkább semmit. Még jó ,hogy nem voltam gépközelben. Éreztem ,hogy sokba fog ez fájni nekünk még! Be is igazolódott tegnap . Még nem veszett el minden . Meg kell dögleni mindenkinek a pályán és mindkét meccset behúzni. Mindegy bármilyen csúnya játékkal ,de nyerni kell ! A kedd este mutatott teljesítmény kevés és nem csak szerintem, mondta több ismerős is a vendéglőben. Azt mondták nekünk drukkolnak majd hétvégén. Mindent bele ! Hajrá Vasas ne hagyd magad!!!
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Szer. Ápr. 20, 2016 7:15 pm

    Vasas1969 írta:NSO:
    Bombagól az Európa-bajnoknak, majd elintézte a Fradit is

    Néhány képsor erejéig Várady Bélára emlékezünk labdarúgó-válogatottunk győzelmeiből szemezgető, az Eb-részvétel alkalmából indított évfordulós sorozatunk mai epizódjában. A Vasas ezüstcipős támadója 1977. április 20-án nagy gólt lőtt szabadrúgásból az akkor Eb-címvédő csehszlovákok kapujába, a meccset 2–0-ra megnyertük – nézzük, hogyan!




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Bombagol-az-europa-bajnoknak-majd-elintezte-a-fradit-is-2496133http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bombagol-az-europa-bajnoknak-majd-elintezte-a-fradit-is-2496133





    A tatám hatalmas kedvence volt . Megsiratta amikor elment . Nem érti hogy történhetett ,hisz jóval fiatalabb nála. Ezt nem is mutatom meg neki ,mert csak elszomorodik megint.
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Szer. Ápr. 20, 2016 6:44 pm

    Vasas1969 írta:


    Az öreggel néztük a meccset . Szegénynek a szíve se jó ,komolyan aggódni kellett , hogy megárt neki a sok izgalom . Az mondja nem is bánja ,hogy nem adják a Puskás meccset . Még egy ilyen már megártana neki. Nem tudja , hogy lehet három lépésről 11-est rúgni. Mit gyakorolnak edzéseken a játékosaink ,ha nem ezt? Győzelmet reméltünk előtte , végül örülhetünk az 1 pontnak is.Megmondom őszintén többet vártunk a csapattól . Nagyon szurkolunk a csapatért, hogy sikerüljön a bennmaradás. A tájfutóknál azt tanultam ,hogy a végét kell nagyon megnyomni. Tegye a ezt a csapat is és nem lesz baj. Győzzétek le a Puskást ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 20, 2016 2:52 pm

    colocolo írta:Már megint eljátszottunk egy nagy esélyt,nem tudom meddig kisértjük még fortunát az esélyt mindig megkapjuk,és el is szórakozzuk.Megint olyan gólt kaptunk amire fel lehetett volna készülni mert eddig is ez volt a fő fegyverük,és mégsem tudjuk le védekezni Vaskót.Láttam az összehasonlítást a két edző között amit csináltál,csak egy apró észrevétel,általában egy edző két út közül választhat.Van egy általa favorizált taktika, és ahhoz keresi a meg felelő játékosokat, mint Szanyó akinek volt bele szólása a keret kialakitásába ,még ha nem is sikerült mindenkit leigazolni. A másik megoldás van egy adott keret,és annak adottságaihoz kell kidolgozni a legjobb taktikát ez Oening útja.A második út sokkal nehezebb,ezért én ezt nagyobb teljesítménynek tartom.Ennek ellenére még ha bent is tartja a csapatott,nem favorizálnám szivesebben látnék egy tűzesebb ,a játékosokat jobban fanatizáló edzőt.


    Sajnos valóban így van. Annyi pontot hagytunk már veszni az utóbbi meccseken ,hogy azok birtokában szinte már hátra is dőlhetnénk. Nagyjából már ebben is hasonló a mérleg a Szanyó időszak és a mostani között.

    Szanyó 12 meccs 3 győzelem 1 döntetlen 8 vereség = 10 pont

    Oenning 12 meccs 2 győzelem 4 döntetlen 6 vereség= 10 pont

    A veszélyes beadások miatt gondoltam kapuscserére nálunk , igaz Nagy sem nagyon jeleskedik a beadásoknál. Bár a gólban Hermány is benne volt , ettől eltekintve jól tette a dolgát ,de valóban készülni kellett volna rá ,hisz közel hasonló volt mint a felcsúti góljuk. Nem tudom ,hogy Oenningnak mekkora beleszólása volt az igazolásokba. Lehet ő is saras ,hogy nem mérte fel jól a keret erejét ,de tény ,hogy neki nehezebb dolga van mint Szanyónak volt. Hisz nem ismeri úgy az ellenfeleket mint egy magyar edző és még a saját játékosai erényeit sem talán, ezért kísérletezget. Az is látszik ,hogy a kezdeti támadó foci után nehéz ezt a mostani biztonságosabb focit játszatni a csapattal. Sajnos a kontrákhoz nincsenek gyors játékosaink. Remélem sikerül a bennmaradás ,de a tegnapi teljesítmény láttán nagy szükség lesz rá ,hogy az MTK és a Kispest elkapja a riválisainkat ,mert a mi előre játékunk nagyon vérszegény volt. Teljesen egyetértek az utolsó mondatoddal is , már máskor is említettem ,hogy tegnapi ellenfelünk edzője nagyon szimpatikus nekem. Gyakorlatilag kicserélte a feljutó csapatát és ugyanannyi pontjuk van mint nekünk. Ő az általad megfogalmazott kívánalmaknak is megfelelne. Szívesen látnám a kispadunkon.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Ápr. 20, 2016 1:42 pm

    Már megint eljátszottunk egy nagy esélyt,nem tudom meddig kisértjük még fortunát az esélyt mindig megkapjuk,és el is szórakozzuk.Megint olyan gólt kaptunk amire fel lehetett volna készülni mert eddig is ez volt a fő fegyverük,és mégsem tudjuk le védekezni Vaskót.Láttam az összehasonlítást a két edző között amit csináltál,csak egy apró észrevétel,általában egy edző két út közül választhat.Van egy általa favorizált taktika, és ahhoz keresi a meg felelő játékosokat, mint Szanyó akinek volt bele szólása a keret kialakitásába ,még ha nem is sikerült mindenkit leigazolni. A másik megoldás van egy adott keret,és annak adottságaihoz kell kidolgozni a legjobb taktikát ez Oening útja.A második út sokkal nehezebb,ezért én ezt nagyobb teljesítménynek tartom.Ennek ellenére még ha bent is tartja a csapatott,nem favorizálnám szivesebben látnék egy tűzesebb ,a játékosokat jobban fanatizáló edzőt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 20, 2016 12:54 pm

    NSO:
    Bombagól az Európa-bajnoknak, majd elintézte a Fradit is

    Néhány képsor erejéig Várady Bélára emlékezünk labdarúgó-válogatottunk győzelmeiből szemezgető, az Eb-részvétel alkalmából indított évfordulós sorozatunk mai epizódjában. A Vasas ezüstcipős támadója 1977. április 20-án nagy gólt lőtt szabadrúgásból az akkor Eb-címvédő csehszlovákok kapujába, a meccset 2–0-ra megnyertük – nézzük, hogyan!




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Bombagol-az-europa-bajnoknak-majd-elintezte-a-fradit-is-2496133http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bombagol-az-europa-bajnoknak-majd-elintezte-a-fradit-is-2496133



    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 20, 2016 10:51 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 20, 2016 10:49 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 20, 2016 9:29 am

    NS
    Ingyenes belépés : Zsúfolt lelátók előtt játszottak a csapatok

    Kihagyott tizenegyes is sokkolta Békéscsabán a Vasas szurkolókat , akik nem adják fel a reményt.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 46165#2https://digitalstand.hu/olvaso/46165#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 19, 2016 10:17 pm

    A Rangadó.hu szakértője



    Döntetlenre végződött a kiesési rangadó

    A Békéscsaba hazai pályán 1-1-et játszott a tizenegyest is hibázó Vasas ellen.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 356508_bekescsaba_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/356508_bekescsaba_vasas

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 284554_Download


    - A tétnek megfelelően hatalmas küzdelem folyt a pályán - kezdte értékelését Szenti Zoltán, a Békéscsaba korábbi kiváló játékosa, a Rangadó.hu szakértője. - Az ellenőr biztosan ki fogja értékelni, de szerintem a játékvezető nem biztosított egyenlő feltételeket a két csapat számára. Nagyot küzdött a hazai csapat, de úgy érzem a Békéscsaba nem kapta meg az egyenlő feltételeket, talán ez hiányzott a győzelemhez. Úgy gondolom, hogy igazságtalan lett volna, ha vereséget szenved az Előre.



    Zoran Szpisljak (Békéscsaba): - Ha a lehetőségeket nézzük, akkor igazságos a döntetlen. A Vasasnak volt egy büntetője, amelyet kihagyott, de nekünk talán nagyobb ziccereink voltak. Értékes pontot szereztünk, de majd csak a bajnokság végén derül ki, mekkora jelentőséggel bír. A csapatom dicsértet érdemel, mert nagy stressz alatt futballozott. Van még két mérkőzés, hat pontot kell szereznünk, erre kell kihegyezni az energiát és a játékunkat. Ma megint a labdarúgás nyert. Majdnem teltház volt, kilencven percen keresztül buzdítottak minket, segítettek. Nagyon fontos a labdarúgásnak, hogy minél több ilyen meccs legyen, még ha alsóházi találkozók is.


    Michael Oenning (Vasas): - Sajnáljuk, hogy kihagytuk azt a tizenegyest, ha berúgjuk, megnyertük volna a meccset. Igaz, Még mindig a mi kezünkben van a sorsunk és a következő két bajnokin ez sikerrel párosul. Felőlem mindketten bennmaradhatnának, ha mi bennmaradunk. Az utolsó meccsig tart a küzdelem. Szerettünk volna most nyerni, mert akkor könnyítettünk volna a helyzetünkön. Sajnos ez nem sikerült, de bizakodó vagyok, hogy ezt a koncentrált játékot a következő mérkőzéseken is tudjuk kamatoztatni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 19, 2016 7:39 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 19, 2016 5:56 pm

    colocolo írta:A mérkőzést megnézve se lettem okosabb,szervezetlenség elől ,hátul.Hiába erőltetem a szemem,sok elképzelést, tervszerűséget nem látok benne.Ha ma is csak ennyit nyújtunk,nem sok esélyünk lesz márpedig akár el is dőlhet a sorsunk akár így vagy úgy.Csak remélni tudom hogy mi örülhetünk,de fogadni nem mernék rá.


    Engem is nagyon bántott amit láttam. Nyoma sem volt az egymásért küzdésnek ,hogy kisegítették volna egymást.Ilyet már nem is említek ,hogy a Vasas Szívnek. Mindenki arra várt ,hogy a másik oldja meg. Legfőképp a szervezetlenség fájt ,ahogy mondod (már hetek óta ebből kapjuk a gólokat) Egyszerűen nem tudják elosztani az embereket hátul . Egymást fogják. A labdát vezető ellenfél játékosát senki nem meri megtámadni . Senki nem megy oda ,hogy segítsen a játékostársának ,hogy együttes erővel szereljék. Pedig ahogy mondják a szakértők ,létszámban megvagyunk hátul. A középpályások azt hiszik nekik nem kell besegíteni a védekezésbe. Erről mindent elmond ,hogy egy védekező középpályás rúgott nekünk 2 gólt és örülhetünk ,hogy csak kettőt. Nincs egy ember aki a pályán irányítsa a többit. Azt hittem avval ,hogy Korcsmár előrébb került védekező középpályásnak lesz aki irányítsa a középpályás védekezést és hatékonyabban tudja majd a támadásokat is támogatni mint Ristevski. Főleg az elsőt hiányoltam. Azt nem gondoltam ,hogy ekkora tanácstalanság lesz hátul .Hermánynak is dirigálnia kellene a kapuból a védekezést . Egy serdülő csapatnak nem biztos ,hogy rúgtak volna ilyen gólokat a miskolciak. Azok sokkal lelkesebbek lettek volna ketten - hárman támadták volna a diósgyőri játékost.

    Nem is folytatom . Remélem a mester leszűri a tanulságokat és orvosolja a hibákat (amiben bőven benne volt) és nem követik el újból. A Csabának kevesebb focizni tudó játékosa van mint a dióknak volt , ezért ha akaratban nem maradunk alul , akkor játékban biztos nem fogunk, főleg ha Calventét nem hagyjuk villogni. Bár ők is próbálnak valami hasonlót játszani mint a DVTK. Nagyon kell figyelni a pontrúgásoknál. Sok magas nagytestű játékosuk van a viharsarkiaknak. Ádáméknak mindig be kellene segíteni hátul. Evvel kihúznánk a méregfogukat . Lehet egy kapus vissza cserét érdemes volna meglépni. Könyves mindenképpen játszatni kéne legalább csereként . Ők is gondban vannak ,hogy kivel pótolják a balhátvédjüket. Könyves megtudná verni őket ott , bár szerintem Ádámnak is menni fog. Látni akarom minden Vasas játékoson az

    akarást

    , akkor biztos vagyok benne ,hogy döntetlennél rosszabb eredményt nem fogunk elérni. Sőt igenis nyerhetünk. A Csaba ellen idén megy , Remili és Könyves is eredményes volt ellenük. A sok néző is nyomni fogja a hazaiakat , ezt tavaly ilyenkor nyilatkozták is , amikor a feljutást érő meccsre hasonló nekibuzdulás volt a városban. Egy gyors Remili góllal az elején csak fokozhatnánk ezt a nyomást rajtuk.

    Remélem este nyolctól ki tudjuk szurkolni a Vasas sikert , ki a nézőtéren , ki a tv előtt ,de a pályán lévőkön múlik majd minden. Sokat törleszthetnek ma a fiúk. Kezükbe vehetik a sorsukat ma este és nagyot léphetnek a bennmaradás felé. Drukkoljunk nekik! Hajrá Vasas!!!!!!!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Ápr. 19, 2016 2:04 pm

    A mérkőzést megnézve se lettem okosabb,szervezetlenség elől ,hátul.Hiába erőltetem a szemem,sok elképzelést, tervszerűséget nem látok benne.Ha ma is csak ennyit nyújtunk,nem sok esélyünk lesz márpedig akár el is dőlhet a sorsunk akár így vagy úgy.Csak remélni tudom hogy mi örülhetünk,de fogadni nem mernék rá.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 19, 2016 6:09 am

    Irány a stadion

    Ingyen nézhetik a Vasas elleni meccset a szurkolók , Vaskó Tamás nem bánná , ha győzelembe hajszolnák őket.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 46164#2https://digitalstand.hu/olvaso/46164#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 19, 2016 12:19 am

    Egy kis múltidézés:

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 18, 2016 10:27 pm

    Rangadó.hu

    Ferenczi István, a százados, aki még mindig bírja erővel

    A hétvégén megszerezte 100. élvonalbeli találatát a csatár, akit csapattársa pszichopataként jellemzett.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 356226_ferenczi_istvan_a_szazados_aki_meg_mindig_birjahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/356226_ferenczi_istvan_a_szazados_aki_meg_mindig_birja


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 20110609ferenczii4
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 18, 2016 7:06 pm

    A Csaba honlapjáról:
    Beharangozó: Békéscsaba 1912 Előre – Vasas FC



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Beharangozo-bekescsaba-1912-elore-vasas-fc-20160419http://1912elore.hu/site/beharangozo-bekescsaba-1912-elore-vasas-fc-20160419/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 20160418_02
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 18, 2016 6:44 pm

    Beol.hu  Verasztó Lajos

    Békéscsaba: Fabio besárgult, ugrott az egyik kulcsember


    LABDARÚGÁS | A szombati után a hétközi 31. fordulóval folytatódik a harc a dobogós helyek megszerzéséért és a kiesés elkerüléséért a labdarúgó NB I-ben.



    A NB I-es labdarúgó-bajnokságban a kiesés szempontjából sorsdöntő mérkőzést játszik kedden 20 órakor a Kórház utcai stadionban a tabella tizenegyedik helyén álló Békéscsaba, és az előtte álló, szintén 25 pontos Vasas.

    Zoran Szpisljak
    , a szombaton Felcsúton győztes békéscsabaiak vezetőedzője így vélekedik az esélyekről: — A Puskás Akadémia elleni találkozó után egy újabb fontos mérkőzés vár a csapatra. Egész évben azért dolgoztunk a fiúkkal az edzéseken, hogy a hajrában legyen esélyünk a bennmaradás kivívására. Most három fordulóval a bajnokság vége előtt itt van az esély a számunkra, amelyet meg kell ragadnunk. Saját pályán, lelkes szurkolóink előtt lépünk majd kedden este pályára, és mindent megteszünk a három pont megszerzése érdekében, ami nem lesz könnyű feladat. Egy ilyen mérkőzésen a tudás mellett, a hozzáállás, az elszántság dönthet. Fabio begyűjtötte ötödik sárga lapját, így a brazil védőre nem számíthatok a piros-kékek ellen.

    A Békéscsaba várható összeállítása: Polekszics — Piermayr, Vaskó, Damajnovics, Juhász — Bényei, Spitzmüller, Paukner, Laczkó — Calvente, Punosevac. A kispadon: Mursits (kapus), Fehér Zs., Balog Zs., Viczián, Takács P., Koszó, Hudák foglalnak helyet.

    A lila-fehéreknél Fabio öt sárga lap miatt nem szerepelhet.


    Michael Oenning, a Vasas vezetőedzője a következőket mondta a találkozóról: — Hosszú a nap este nyolc óráig, így egy átmozgató edzésre biztosan sor kerül, illetve átbeszéljük a taktikai elemeket, amiket alkalmazni kívánunk. Azt különösen pozitívumnak érzem, hogy késői a mérkőzés, mert ez arra készteti a játékosokat, hogy ne lankadjon a figyelmük. A tévés közvetítés ténye és a több busszal érkező Vasas-szurkolók jelenléte — ami azt bizonyítja, hogy még hisznek bennünk és a sikerben — pedig a koncentrációt növelheti. Mivel a Békéscsaba játszik otthon, nekik kell többet kezdeményezniük, ami annyiból előnyös számunkra, hogy talán hátul jobban kinyílnak és sebezhetőbbek lesznek. Így ez azt is jelentheti, hogy számomra több variációs lehetőség nyílhat. Ez azonban annak a függvénye is, hogy kikre számíthatok a mérkőzésen, kikben látom a megfelelő mentális erőt. Mindenképpen nyerni akarunk Békéscsabán.

    A találkozót az Előre vezetésének döntése értelmében ingyen tekinthetik meg a szurkolók. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.


    Sajnos nálunk Hangya nem játszhat . Szivacski talán.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Vege_hangya_idenyenek-1868http://www.vasasfc.hu/hirek/vege_hangya_idenyenek-1868
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 18, 2016 9:34 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 18, 2016 9:25 am

    Gólösszefoglaló az NB I 30. fordulójának a mérkőzéseiről




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Golosszefoglalo-az-nb-i-30-fordulojanak-a-merkozeseirolhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/golosszefoglalo-az-nb-i-30-fordulojanak-a-merkozeseirol





    Még egy kis statisztika a szombati meccsről.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Vasas---diosgyor-merkozes-statisztikaja-2016-04-18http://amigeleken.hu/hirek/vasas---diosgyor-merkozes-statisztikaja-2016-04-18
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Ápr. 17, 2016 2:20 pm

    Szétvetett az ideg amikor este megtudtam az eredményt , még a vacsorát is kihagytam mérgemben . Félek megnézni a tévében csak még jobban felhúzom magam . A sokadik lehetőséget hagyjuk ki. Hiányoltam többször a szerencsét ,pedig örült mázlink van , a vetélytársak eredményei miatt vagyunk csak a tizedik helyen. Csabán már nem bízhatunk a többi eredményben . Ott az vegye csak fel a Vasas mezt aki tisztában van a meccs fontosságával. A többinek lapát. Kedden nyerni kell! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 17, 2016 11:05 am

    colocolo írta:Vasas: Hermány 3- Szivacski 3 Debreceni 3 Risztevszki 2 Hangya 3- Korcsmár 3- Müller 2 Vida 3 Berecz 3 Remili 3 - Ádám 3

             csere: Hangya - Preklet 2    34.perc
                      Szivacski - Ferenczi 4  szünetben
                      Berecz - Novák    69. perc

    Most erre a teljesítményre mit lehet mondani?

    Hát így látatlanban nehéz . Holnap délután 13:10 - től leadja az M4 a meccset ,utána többet fogunk tudni. Jobban hiszek már a saját szememnek. Az azért érdekes ,hogy hiába fogadkoztak itt a fiúk, a kint lévő drukkerek szerint az akarásnak nyoma sem volt. Úgy látszik valóban fel kellene tenni a fiúk éves bérét a bennmaradásra ,hogy a pályán is akarjanak, ne csak a nyilatkozatokban. A kocsmai vélemények és a sport cikke is felveti edzőnk felelősségét. Erre különösen kíváncsi leszek . A közvetítés alapján én sem értettem 1-2 döntését. Az is rejtély ,hogy Könyvessel és Grúzzal mi van?

    Nagyon örülök a Siófok sikerének és ,hogy a Vasastól érkezők ilyen jól teljesítettek. Sajnálom ,hogy Tamást a gólja után kiállították , már ősszel is volt hasonló eset. Ha nem altatja el ez a győzelem a játékosokat ,akkor nem lesz baj. Láttad a meccset ? Neked ki tetszett közülük a tegnapi meccs alapján?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 17, 2016 10:53 am

    Siófok: Gábor 4 - Baksa 3 Czingráber 4 Tamás 4-2 Farkas 4 -Gál 5 Futó 4 - Nagy D.4 Ivancsics 4 Nagy J.4 -Murka 3

    csere :Baksa - Mogyorósi 70. perc

    Murka - Elek 75.

    Nagy D. - Gréczi 91.


    Nagyon fontos 3 pont Vasas játékosokkal a főszerepben.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 17, 2016 10:40 am

    Vasas: Hermány 3- Szivacski 3 Debreceni 3 Risztevszki 2 Hangya 3- Korcsmár 3- Müller 2 Vida 3 Berecz 3 Remili 3 - Ádám 3

    csere: Hangya - Preklet 2 34.perc
    Szivacski - Ferenczi 4 szünetben
    Berecz - Novák 69. perc

    Most erre a teljesítményre mit lehet mondani?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 17, 2016 7:05 am

    Már nagy a baj: Egyre fenyegetőbb közelségbe kerül a Fáy utcához a másodosztály

    Három verést mért a DVTK a Vasasra , és Angyalföldön észre kellene venni már azt is , hogy a játékosok nem tudnak mit kezdeni a taktikával.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 46162#3https://digitalstand.hu/olvaso/46162#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 16, 2016 6:17 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 BFC_Si%C3%B3fok-233x300   Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Ajka-logo


    A kezdők:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1045252



    Élő közvetítés:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Elo-meccskozvetiteshttp://www.fcajka.hu/elo-meccskozvetites/

    Keszthelyi Zoltán:

    Labdarúgó NB II: négy vereség után nyert újra a Siófok

    Négy vereség után újra nyert a BFC Siófok a Labdarúgó NB II-ben egy két – egy kihagyott és egy értékesített – büntetőt, két kiállítást és rengeteg, főként hazai helyzetet hozó találkozón.


    BFC Siófok–Ajka FC 2–1 (1–0)

    Siófok, 300 néző. Vezette: Radványi.

    Nagyon megnehezítette saját dolgát a BFC Siófok, sima meccs lehetett volna, ám Tamás hibája felborította a találkozó menetét. A kiállítása és az értékesített tizenegyes felhozta a vendégeket, ráadásul még volt vissza harminc perc...

    A balatoniak azonban nem csak védekeztek, ennek volt köszönhető, hogy egy gyors kontra után a remekül beálló Elek harcolt ki büntetőt és kiállítást, ám Ivancsics tizenegyesét kivédte Jánosa, a kipattanó labdát pedig Nagy a kapufára rúgta. A folytatásban pedig egymás után jöttek a hazai ziccerek, előbb Farkas lőtt kapufát, majd Nagy Dániel, igaz az utóbbi löketénél Jánosa is közreműködött. Sőt a végén Gál fejesénél, Petneházi a gólvonalról rúgta ki a játékszert.
    A balatoniak 412 perc után szereztek újra gólt, a meccs legjobbja, Gál törte meg a sorozatot, majd egy szabadrúgás után Tamás is betalált, mindkettőnél a büntetőt hibázó Ivancsics volt a feladó.

    – Jól játszottunk, megérdemelt a győzelmünk, mellyel megszakadt egy rossz sorozat – mondta Goran Kopunovic, a BFC Siófok trénere, aki csak azt sajnálta, hogy játékosai nem értékesítették a lehetőségeiket. – A Soroksár ellen azt mondtam, hogy szégyelljük magunkat, most viszont csak gratulálni tudok a játékosaimnak.

    BFC Siófok: Gábor – Baksa (Mogyorósi 70.p), Czingráber, Tamás, Farkas – Gál, Futó – Nagy D.(Gréczi 91.p), Ivancsics, Nagy J. – Murka (Elek 74.p). Edző: Goran Kopunovic.

    Ajka FC: Jánosa – Jagodics, Pátkai (Szőllősi 64.p), Zámbó, Fodor – Petneházi, Horváth A. – Czár, Lattenstein (Melczer V. 46.p), Csehi T. – Sowunmi. Edző: Artner Tamás.

    Gólszerzők: Gál 17., Tamás 50., Major 11-esből 61. perc.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 16, 2016 5:06 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Vasas-dvtk3


    A kezdők :

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1043459



    Élő közvetítés:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Vasas_-_dvtk-165http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dvtk-165


    Michael Oenning (Vasas): Megérdemelten nyert a Diósgyőr, gratulálok az ellenfelünknek. Sajnos az egész mérkőzésen a fontos pillanatokban rossz döntéseket hoztunk. Nem tudunk mást tenni, le kell rázni magunkról ezt a meccset, kedden egy másik arcunkat akarjuk mutatni Békéscsabán. A most elkövetett hibákból tanulni kell. Még mindig a mi kezünkben van a sorsunk. A Diósgyőr emberhátrányban okosan játszott, kivitte a támadóit szélre, jól kontrázott. Sajnos a második félidő elején gólt kaptunk, 0-2-nél volt egy óriási helyzetünk, amit elrontottunk, majd az ellenfél újra betalált. Ezen a napon semmi nem sikerült.



    Egervári Sándor: - Örömteli a mai győzelmünk, mert tavasszal már volt lehetőségünk idegenben három pontot szerezni, de akkor nem sikerült, most viszont tíz emberrel kiharcoltuk, aminek külön értéke van. Nagyon fontos gólt rúgtunk a második félidő elején, ami megnyugtatta, és magabiztosabbá tette a létszámhátrányban lévő csapatot.



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 16, 2016 10:30 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 5:48 pm