Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 02, 2016 5:34 pm

    Élő közvetítés a honlapról:

    Szolnok - Vasas




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Szolnok_-_vasas-193http://www.vasasfc.hu/kozvetites/szolnok_-_vasas-193
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 01, 2016 12:00 pm

    Ma este Vidáékkal U21-ES EB SELEJTEZŐ, 4. CSOPORT 20.00: Magyarország–Liechtenstein (Tv: M4 Sport)




    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 01, 2016 1:00 am

    Péntek délután 17 órától Szolnokon edzőmeccs. Hétfő 17:30 Ikarus-Vasas edzőmérkőzés Ikarus pálya XVI. Bátony u. 1.


    Itt a végleges keret .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 5378http://www.transfermarkt.de/vasas-fc/startseite/verein/5378
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 01, 2016 12:51 am

    A honlapról:
    Elkészült az órára lebontott őszi menetrend

    Az MLSZ-ben elkészítették az őszi szezon hátralévő mérkőzéseinek pontos időbeosztását.



    Íme, a pontos programunk:

    8. forduló, szeptember 10. (szombat)

    18:00 Vasas-Paks            

    9. forduló, szeptember 17. (szombat)

    18:30 Haladás-Vasas    

    10. forduló, szeptember 21. (szerda)

    19:00 Gyirmót-Vasas    

    11. forduló, szeptember 24. (szombat)

    18:00 Vasas-Mezőkövesd          

    12. forduló, október 15. (szombat)

    18:00 Vasas-MTK            

    13. forduló, október 22. (szombat)

    18:00 Debrecen-Vasas  (M4)

    14. forduló, október 29. (szombat)

    18:00 Vasas-Videoton  

    15. forduló, november 5. (szombat)

    18:00 Újpest-Vasas (M4)

    16. forduló, november 19. (szombat)

    18:00 Vasas-Ferencváros (M4)

    17. forduló, november 26. (szombat)

    15:30 Honvéd-Vasas

    18. forduló, december 3. (szombat)

    15:30 Vasas-Diósgyőr  

    19. forduló, december 10. (szombat)

    15:30 Paks-Vasas

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 31, 2016 10:44 pm

    Juhos2 írta:Ha éppen nem a csapat akkor a vezetés tud meglepetést okozni. Pár napot nem voltam most meg olvasom, hogy még itt a végén is felpörgött az átigazolási piac. A hihetetlen végjáték szerintem még jobban összehozta a szurkolókat és a csapat tagjait. Talán ezért érzem úgy, hogy ez a keret a mi fiainkból áll. Könyvest sajnálom, ugyanúgy Csanádot is /ha elmegy/. Bár megértem azokat akik azt képviselik, hogy megkapták a lehetőségeiket élni kellett volna vele.
    Ezt a 34 évest nem nagyon értem. Egy párszor át kellett számolnom fejben a 82-es születést,  előszőr azt hittem elírták. Vancsa ahogy olvasom rég kinézte, most beteljesült a frigy. Valószínűleg már elfogadja az epizódista szerepet, mert ahogy 69 felhívta rá a figyelmem olyan játékosok akik csereként még egy löketet tudnának adni a csapatban elől, még hozzátehetnének a fegyverarzenálhoz.


    Csanád is ment kölcsönbe Gyirmótra.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Novak_csanad_kolcsonbe_kerult_gyirmotra-2098http://www.vasasfc.hu/hirek/novak_csanad_kolcsonbe_kerult_gyirmotra-2098

    Az utolsó mondatodban leírtakban bízom ,hogy alkalmas lesz Kulcsár erre a szerepre legalább ebben a bajnokságban és az utolsó 20-30 percekben gólokkal és gólpasszokkal tud segíteni nekünk.

    Ignatidis is hazament.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Ignatidis_tavozik_a_vasastol-2100http://www.vasasfc.hu/hirek/ignatidis_tavozik_a_vasastol-2100
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Aug. 31, 2016 10:15 pm

    Ha éppen nem a csapat akkor a vezetés tud meglepetést okozni. Pár napot nem voltam most meg olvasom, hogy még itt a végén is felpörgött az átigazolási piac. A hihetetlen végjáték szerintem még jobban összehozta a szurkolókat és a csapat tagjait. Talán ezért érzem úgy, hogy ez a keret a mi fiainkból áll. Könyvest sajnálom, ugyanúgy Csanádot is /ha elmegy/. Bár megértem azokat akik azt képviselik, hogy megkapták a lehetőségeiket élni kellett volna vele.
    Ezt a 34 évest nem nagyon értem. Egy párszor át kellett számolnom fejben a 82-es születést, előszőr azt hittem elírták. Vancsa ahogy olvasom rég kinézte, most beteljesült a frigy. Valószínűleg már elfogadja az epizódista szerepet, mert ahogy 69 felhívta rá a figyelmem olyan játékosok akik csereként még egy löketet tudnának adni a csapatban elől, még hozzátehetnének a fegyverarzenálhoz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 31, 2016 3:09 pm

    colocolo írta:

    Semmi más nem volt csak ennyi hogy oda megy,ami Völgyit illeti ő meg a Lokihoz Korhut helyére.Szerintem már csak akkor érdemes igazolni.ha van még hiányposzt ,vagy nagyon jó fogásnak mutatkozik.Így sem kis feladat ennyi embert tűzben tartani,már pedig jó nevek fognak a kispadon ülni,vagy még a keretbe sem kerülnek be.De ez kellemesebb gond mintha a kieső embert nem tudnánk meg felelően pótolni,azért én még várom hogy történik valami.

    Gondolkodom , hogy hol nincs megfelelő cserénk ehhez a szerkezethez. Így ,hogy Hangya sérült ott gondban lehetünk ,ha Remili is kiesne előle , akkor lehet ,hogy változtatni kellene a hadrenden. Persze remélem , hogy ilyen gondjaink nem lesznek.
    Valamiért én is azt hiszem ,hogy lesz még érkező. A távozóban valamivel biztosabb vagyok.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Aug. 31, 2016 1:43 pm

    Vasas1969 írta:

    Kölcsön vagy végleg , esetleg csere ? Cserealapnak ott van Simon Attila (elég negatív hozzászólásokat olvastam róla az NSO-on) ,Máté , Beliczky, Völgyi , Szekeres Adrián. Tőlük szabadulna Urbányi a hírek szerint. Mátét választanám. Ő tud gólt lőni. Beliczky jöhet még szóba. Cicónál talán jobb és Berecznek is lenne cseréje. Simonnak és Völgyinek rossz híre van sajnos. Középhátvédben (Szekeres) meg jól állunk.
    Inkább csak kölcsön adnám Novákot. Teljesen elment az önbizalma amiatt ügyetlenkedik . Az első pár meccsen még mintha ragadt volna hozzá a labda. A mostaniakhoz képest biztosan. Amennyiben  magára talál még értékes játékos is lehet ,ha meg nem akkor legalább megnyugodhatunk , hogy ennyi van benne.

    Most esett le csak ,hogy Verpeczre gondoltál tegnap. Ő valóban megfelelne nekünk.

    Semmi más nem volt csak ennyi hogy oda megy,ami Völgyit illeti ő meg a Lokihoz Korhut helyére.Szerintem már csak akkor érdemes igazolni.ha van még hiányposzt ,vagy nagyon jó fogásnak mutatkozik.Így sem kis feladat ennyi embert tűzben tartani,már pedig jó nevek fognak a kispadon ülni,vagy még a keretbe sem kerülnek be.De ez kellemesebb gond mintha a kieső embert nem tudnánk meg felelően pótolni,azért én még várom hogy történik valami.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 31, 2016 10:09 am

    colocolo írta:
       A mai NS szerint Novák a Gyirmótban folytatja,lehet hogy a mai nap még tartogat valamit.

    Kölcsön vagy végleg , esetleg csere ? Cserealapnak ott van Simon Attila (elég negatív hozzászólásokat olvastam róla az NSO-on) ,Máté , Beliczky, Völgyi , Szekeres Adrián. Tőlük szabadulna Urbányi a hírek szerint. Mátét választanám. Ő tud gólt lőni. Beliczky jöhet még szóba. Cicónál talán jobb és Berecznek is lenne cseréje. Simonnak és Völgyinek rossz híre van sajnos. Középhátvédben (Szekeres) meg jól állunk.
    Inkább csak kölcsön adnám Novákot. Teljesen elment az önbizalma amiatt ügyetlenkedik . Az első pár meccsen még mintha ragadt volna hozzá a labda. A mostaniakhoz képest biztosan. Amennyiben  magára talál még értékes játékos is lehet ,ha meg nem akkor legalább megnyugodhatunk , hogy ennyi van benne.

    Most esett le csak ,hogy Verpeczre gondoltál tegnap. Ő valóban megfelelne nekünk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Aug. 31, 2016 8:39 am


    A mai NS szerint Novák a Gyirmótban folytatja,lehet hogy a mai nap még tartogat valamit.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 9:31 pm

    colocolo írta:

    Jovanovics már a Fradiban is tetszett,de most tették ki az nb3 védő 21 éves kapusukat,és mi is keresünk 3.számú kapust. Nem tudom mi van Király B.ő sem tudott még a keretbe sem kerülni.

    Jovanovics tényleg jó. Amúgy nem is biztos ,hogy rossz lesz ez az új Loki. Ha hamar összerakja őket a portugál edző még előttünk is végezhetnek , amennyiben valóban Tőzsér féle erősítések jönnek még hozzájuk.

    Horváth megszerzése esetén már biztosan lenne gyors emberünk (ábrándozom picit). Kulcsár a középpályán is használható lenne és elég jól állnánk minden poszton , ha Polekszics nem volna sérült.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 30, 2016 4:36 pm

    Vasas1969 írta:


    Prekire nem is gondoltam. Tény Lázár elment tőlük a DVTK-hoz. Nem tudom ki játszik jobbhátvédet most náluk? Ignatidist valamiért nem hiszem , hogy a Lokihoz menne. Bár sose tudni! Csani ? Horváthton és Holmannon kívül tudsz mást aki jó lenne ? Én nem max Kertészt a tarcsiból. Mondjuk az ő helyére mehetne a görög. Az NB3-ban játszhat.

    Jovanovics már a Fradiban is tetszett,de most tették ki az nb3 védő 21 éves kapusukat,és mi is keresünk 3.számú kapust. Nem tudom mi van Király B.ő sem tudott még a keretbe sem kerülni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 4:17 pm

    colocolo írta:

    Három távozó játékosról volt szó,ez nálam Könyves,Preklet,Ignatidis .Most már nagyon kiváncsi vagyok hogyan jövünk ki ebből.


    Prekire nem is gondoltam. Tény Lázár elment tőlük a DVTK-hoz. Nem tudom ki játszik jobbhátvédet most náluk? Ignatidist valamiért nem hiszem , hogy a Lokihoz menne. Bár sose tudni! Csani ? Horváthton és Holmannon kívül tudsz mást aki jó lenne ? Én nem max Kertészt a tarcsiból. Mondjuk az ő helyére mehetne a görög. Az NB3-ban játszhat.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 30, 2016 4:07 pm

    Vasas1969 írta:Már Könyves eligazolása is végleges.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Konyves_norbert_a_dvsc-hez_igazolt-2095http://www.vasasfc.hu/hirek/konyves_norbert_a_dvsc-hez_igazolt-2095

    A Vancsa nyilatkozatból kiderült nem játékoscseréről van szó. Emiatt kár volt aggódnunk. Kíváncsi leszek lesz e más érkező is a Lokitól ? Gondolom távozó igen.

    Három távozó játékosról volt szó,ez nálam Könyves,Preklet,Ignatidis .Most már nagyon kiváncsi vagyok hogyan jövünk ki ebből.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 3:55 pm

    Már Könyves eligazolása is végleges.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Konyves_norbert_a_dvsc-hez_igazolt-2095http://www.vasasfc.hu/hirek/konyves_norbert_a_dvsc-hez_igazolt-2095

    A Vancsa nyilatkozatból kiderült nem játékoscseréről van szó. Emiatt kár volt aggódnunk. Kíváncsi leszek lesz e más érkező is a Lokitól ? Gondolom távozó igen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 3:24 pm

    A honlapról:
    Kulcsár Tamással kétéves szerződést kötöttünk

    Kulcsár Tamás 2018. június 30-ig szóló szerződést írt alá a Vasas FC-hez – közölte Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója, kedden.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Pic2_2096



    „Kulcsár Tamást már nagyon régóta szerettük volna megszerezni. Már 2006 óta figyeltük, amikor még a Vác együttesénél játszott. Örülök, hogy most a Debrecennel sikerült megegyeznünk a jobboldali támadó leigazolásáról. Kiemelném, hogy bár más játékosok ügyében is tárgyalunk a Lokival, mind vétel, mind pedig eladás szempontjából, ám Tamás leszerződtetése azoktól független."

    Kulcsár Tamás az aláírást követően honlapunknak elmondta:

    „Nagyon örülök, hogy végre sikerült Angyalföldre igazolnom. Köszönöm Jámbor úr és Vancsa úr kitartó érdeklődését, ami már egy évtizedre nyúlik vissza. Folyamatosan tartottuk a kapcsolatot és nagyon jól esett, hogy ezalatt biztosítottak arról, hogy szeretnék, ha a Vasasba igazolnék. Úgy néz ki, hogy most jött el ennek az ideje.

    Minden erőmmel, tudásommal azon leszek, hogy hasznos tagja lehessek a csapatnak és minél jobban szerepelhessen, bár eddig kiválóan helytállnak, amit elsőségük is aláhúz.

    Szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszönetet mondjak a Debrecen vezetőinek, ahol több mint hat évet tölthettem.

    Azt üzenném a legendásan fanatikus Vasas-szurkolóknak, hogy remélem, hamar elfogadnak, és befogadnak. Remélem, sok örömet tudok majd nekik okozni.”

    Kulcsár Tamás 1982. október 13-án született Debrecenben. Profi karrierjét 2003-ban a Létavértesben kezdte, majd megfordult a Bőcs, a Vác és az MTK csapatainál is. 2008-2009-ben a Fehérvárnál volt kölcsönben, majd 2009-ben a Polonia Warszava csapatához távozott.

    2010-ben leigazolta a Debrecen. Az NB I-ben eddig 204 mérkőzésen 39 gólt szerzett.

    Kedves Tamás! Szeretettel üdvözlünk a Vasas-családban és Angyalföldön eredményes éveket kívánunk neked!



    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 3:14 pm

    colocolo írta:


    Abban igazad van hogy egy gyors játékosra szükségünk van,de ez sajna már nem Kulcsár pár évvel ezelőtt még igen.

    Pont azon gondolkodtam ,hogy az atlétáknál a sprinterek még bőven a 30-on túl is képesek a legjobbjukat hozni. Remélem Kulcsár jó génekkel rendelkezik ebből a szempontból. Bevallom alig láttam játszani az utóbbi időben ezért nem tudom mennyit vesztett a gyorsaságából. Bő 2 évvel ezelőtt még volt egy jó szezonja. Akkor már mintha visszavont középcsatárt játszott volna , aki osztogat is. Lehet , hogy már akkor is megkopott kicsit a gyorsasága és amiatt került beljebb a szélről? Közben fent is vannak már a honlapon a hírek. Kicsit hasonlóak az érzéseim ,mint amikor Nagy Dánielt igazoltuk le.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 30, 2016 2:57 pm

    Vasas1969 írta:

    Pedig amúgy pont egy ilyen játékos kell nekünk . Akivel végre tudunk kontrázni. Kár ,hogy nem fiatalabb. Remélem lesz benne annyi dac ,hogy megmutatja majd ,mert az utóbbi 2 évben keveset mutatott. Állítólag a debreceni lázadók egyike volt , így nemcsak nekünk ,de Szimának is bízonyíthat ,meg persze a loki drukkereknek is , mert nem voltak túl jó véleménnyel arról amit az utóbbi időben mutatott.

    Dr Horváthnak én is jobban örültem volna. Holmannban nem is reménykedtem. Könyvest én is inkább kölcsönbe adtam volna ,de nem is rágódók már ezen , persze sajnálom. Igazából a pár évvel ezelőtti Kulcsár lett volna az ideális megoldás most nekünk. Bízzunk benne ,hogy most is van még benne annyi ,hogy segítsen megragadni a dobogón. Ha pénzt is kapunk mellé , akkor már nem is járunk olyan rosszul. Hamarosan úgyis többet fogunk tudni , hisz az idő rövid.


    Abban igazad van hogy egy gyors játékosra szükségünk van,de ez sajna már nem Kulcsár pár évvel ezelőtt még igen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 2:39 pm

    colocolo írta:

    Ettől féltem a legjobban,Kulcsár már nem a megfelelő csere alap 34 évesen egy sérülés a pályafutása végét jelenti,és már nem is a régi.Nem véletlenül került rá a Loki azon listájára akikre nem igazán számitanak ő is csak vegetált az utóbbi időkben,akkor inkább dr.Horváth Zsolt ő benne még van spiritusz,és elég gyors is.Igazából Holmannak örülnék,de őt biztosan nem adják,nem értem miért nem adtuk inkább kölcsönbe Könyvest valakinek hátha segitett volna rajta,hogy vissza nyerje formáját.Nálam ez nem egy jó csere,persze ha Kulcsár rúg 6-8 gólt én is másképp fogom látni a dolgokat,de inkább egy fiatalt szeretnék az illik bele a mostani koncepcióba.

    Pedig amúgy pont egy ilyen játékos kell nekünk . Akivel végre tudunk kontrázni. Kár ,hogy nem fiatalabb. Remélem lesz benne annyi dac ,hogy megmutatja majd ,mert az utóbbi 2 évben keveset mutatott. Állítólag a debreceni lázadók egyike volt , így nemcsak nekünk ,de Szimának is bízonyíthat ,meg persze a loki drukkereknek is , mert nem voltak túl jó véleménnyel arról amit az utóbbi időben mutatott.

    Dr Horváthnak én is jobban örültem volna. Holmannban nem is reménykedtem. Könyvest én is inkább kölcsönbe adtam volna ,de nem is rágódók már ezen , persze sajnálom. Igazából a pár évvel ezelőtti Kulcsár lett volna az ideális megoldás most nekünk. Bízzunk benne ,hogy most is van még benne annyi ,hogy segítsen megragadni a dobogón. Ha pénzt is kapunk mellé , akkor már nem is járunk olyan rosszul. Hamarosan úgyis többet fogunk tudni , hisz az idő rövid.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 2:17 pm

    colocolo írta:Ezt elcsesztem,rossz helyen kezdtem bocsi.

    Semmi gond , én is belefutok néha. Kitudtam javítani.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 30, 2016 1:41 pm

    Ezt elcsesztem,rossz helyen kezdtem bocsi.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 30, 2016 1:39 pm

    Vasas1969 írta:NSO:
    DVSC: Kulcsárt adhatják a Vasasnak Könyvesért cserébe

    Múlt héten a Nemzeti Sport számolt be arról, hogy Könyves Norbert a Vasastól a DVSC labdarúgócsapatához kerülhet. Friss hír az ügyben, hogy a Loki Kulcsár Tamás játékjogát adhatja cserébe az angyalföldieknek.






    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Dvsc-kulcsart-adhatjak-a-vasasnak-konyvesert-cserebe-2523117http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-kulcsart-adhatjak-a-vasasnak-konyvesert-cserebe-2523117


    Az utóbbi években már nem volt az igazi ,sőt gyenge volt a lokisták szerint ,de hátha még egyszer megtudna újulni. Ha a gyorsasága nem kopott meg akkor a hasznunkra lehet, mert a gyors csatár nagyon nagy hiánycikk nálunk , ráadásul ő tényleg nem ügyetlen. Azért a Lokinak rá kellene még fizetni , mert egy mindjárt 34 éves játékos nem megfelelő cserealap Könyvesért. Akinek sokkal jobb is az előző 2 évben mutatott statisztikája , annak ellenére is ,hogy nálunk gyenge volt , bár lehetőséget se sokat kapott ,hogy jó legyen.

    Ettől féltem a legjobban,Kulcsár már nem a megfelelő csere alap 34 évesen egy sérülés a pályafutása végét jelenti,és már nem is a régi.Nem véletlenül került rá a Loki azon listájára akikre nem igazán számitanak ő is csak vegetált az utóbbi időkben,akkor inkább dr.Horváth Zsolt ő benne még van spiritusz,és elég gyors is.Igazából Holmannak örülnék,de őt biztosan nem adják,nem értem miért nem adtuk inkább kölcsönbe Könyvest valakinek hátha segitett volna rajta,hogy vissza nyerje formáját.Nálam ez nem egy jó csere,persze ha Kulcsár rúg 6-8 gólt én is másképp fogom látni a dolgokat,de inkább egy fiatalt szeretnék az illik bele a mostani koncepcióba.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 30, 2016 12:23 pm

    NSO:
    DVSC: Kulcsárt adhatják a Vasasnak Könyvesért cserébe

    Múlt héten a Nemzeti Sport számolt be arról, hogy Könyves Norbert a Vasastól a DVSC labdarúgócsapatához kerülhet. Friss hír az ügyben, hogy a Loki Kulcsár Tamás játékjogát adhatja cserébe az angyalföldieknek.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Dvsc-kulcsart-adhatjak-a-vasasnak-konyvesert-cserebe-2523117http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-kulcsart-adhatjak-a-vasasnak-konyvesert-cserebe-2523117


    Az utóbbi években már nem volt az igazi ,sőt gyenge volt a lokisták szerint ,de hátha még egyszer megtudna újulni. Ha a gyorsasága nem kopott meg akkor a hasznunkra lehet, mert a gyors csatár nagyon nagy hiánycikk nálunk , ráadásul ő tényleg nem ügyetlen. Azért a Lokinak rá kellene még fizetni , mert egy mindjárt 34 éves játékos nem megfelelő cserealap Könyvesért. Akinek sokkal jobb is az előző 2 évben mutatott statisztikája , annak ellenére is ,hogy nálunk gyenge volt , bár lehetőséget se sokat kapott ,hogy jó legyen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 29, 2016 1:24 pm

    A honlapról:
    VASAS vélemények

    Még nem érdemes számolgatni , de ...




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Duna-18642-13324800 Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 M1-36596-07404300



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 46293#3https://digitalstand.hu/olvaso/46293#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 28, 2016 11:19 pm

    A honlapról:
    Hangya combsérülés miatt elhagyta az edzőtábort

    Hangya Szilveszternek sajnos kiújult a combsérülése, így idejekorán el kellett hagynia a felnőtt válogatott Telkiben tartott edzőtáborát.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Pic2_2092


    - Már a DVTK elleni mérkőzés második félidejében fájdalmat éreztem a combomban. Ugyanott ahol az elmúlt idény végén sérült voltam és ki kellett hagynom néhány bajnokit. Így mentem a válogatott összetartására, ahol azonban már nem is edzettem.

    Szilasi Ádám, a válogatott frissen kinevezett orvosa kedden megvizsgált ultrahanggal, ami után megállapította, hogy 5 milliméternyire beszakadt a szalagom. Műtéti beavatkozásra nincs szükség.

    Így eljöttem Telkiből és pár napot Harkányban töltöttem, ahol a gyógyvízzel kúráltam a combomat, majd Kubó Ádámtól és Prohászka Zoltántól kaptam kezeléseket.

    Az orvosom szerint 10-14 nap pihenés vár rám. Így elviekben már akár a Paks elleni hazai meccsen Michael Oenning rendelkezésére állhatok – nyilatkozta honlapunknak baloldali középpályásunk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 28, 2016 9:11 pm

    Szegedma:
    Labdarúgás: egyetlen gól három pontot ért a Szeged-Grosicsnak a Siófok ellen + FOTÓK




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Labdarugas-szeged-grosics-siofok-17-30-tol-elohttp://szegedma.hu/hir/szeged/2016/08/labdarugas-szeged-grosics-siofok-17-30-tol-elo.html


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Szeged2011_siofok12_gs




    Férfi labdarúgó NB II, 7. forduló:

    Szeged 2011-Grosics Akadémia – BFC Siófok 1-0 (0-0)

    Gyula, Grosics Akadémia, 250 néző. Vezette: Bogár Gergő •(Albert István, Vígh-Tarsonyi Gergő).
    Szeged-Grosics: Szántai – Áchim (Povázsai – a szünetben), Tóth, Farkas M. (Jagodics 73′), Zabari, Király, Coroian, Ivancsics (Pászka 63′), Mészáros, Germán, Zádori. Vezetőedző: Klausz László.

    Siófok: Tajti – Mogyorósi, Czingráber, Szalai, Farkas N., Berde (Elek 57′), Futó, Nagy D., Gál, Gréczi (Berki 73′), Nagy R. (Kovács 63′). Vezetőedző: Goran Kopunovic.

    Gólszerző: Zádori (82′).
    Sárga lap: Mészáros (45+1′), Király (53′), Germán (90+4′), ill. Farkas N. (55′).

    Klausz László (a nemzetisport.hu alapján): “Kilencven percen keresztül irányítottunk, szép támadásokat vezettünk, de sajnos a helyzetek zöme kimaradt. A végén egy lepattanó labdából szereztük meg a teljesen megérdemelt győzelmet.”

    Goran Kopunovic (a nemzetisport.hu alapján): “A Dorogtól és a Nyíregyházától is kikaptunk a szegedi meccs előtt, és úgy jöttünk Gyulára, hogy feltétlenül nyernünk kellene. Követtünk el ugyan néhány hibát, de akkor nem bűnhődtünk, a hajrában viszont igen. Reális eredmény a döntetlen lett volna.”

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 27, 2016 4:07 pm

    Vasas1969 írta:

    A Loki kocsmában egy Losik nicknevű drukker írta:" Ezek szerint nem minden a nagy fizetés. A Puskás is kapott egy ötöst Békéscsabán, pedig még meg sem kezdődött a suli."

      Very Happy

    Most van a piacon azért egy csomó magyar játékos. Aki most jól nyúl bele az a csapat elérheti a céljait akár az NB2-ben akár a mennyeiben. A Gyirmóttól pl többet vártam. Igaz Urbányi közbejött és sikeresen szétbassza azt a csapatot.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 93618-nb-i-negy-jatekosatol-is-szabadulna-az-ujonchttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/220-gyirmot/93618-nb-i-negy-jatekosatol-is-szabadulna-az-ujonc

    Egy Novák - Máté vagy Novák - Simon kölcsönadásos cserével sem járnánk rosszul.

    A Szpari káozása engem is ledöbbentett ,ahogy a Puskásé is. A Siófokra is ráférne még az erősítés. Például Murka is többet tudna segíteni nekik mint az előző szezonban. Na erről eszembe is jutott még 1-2 gondolat ,de majd este folytatom.



    Azon morfondíroztam ,hogy most az átigazolási szezon vége felé komoly dilemmába kerülhetett a vezetőség. A sikeres rajt miatt nem tűnik lehetetlennek ,hogy megragadjunk a dobogón , hisz egyértelműen jobb játékosállománnyal csak a fradi és a Vidi rendelkezik ,de a dobogó 3.foka kiadónak látszik . Az erőviszonyok alapján a bronzra pályázó riválisok közül 1-2 állománya talán hajszállal jobb ,de ha a fiataljaink fejlődése ilyen ütemben folytatódik ez a hajszál már az idén a mi javunkra dönthet. Esélyeinkre csak ráerősít , hogy a Loki várhatóan szezon közben új csapatot épít. Az MTK gyenge rajtja és az Újpest kizárása miatt váratlan lehetőség csillant meg , ami persze a csapat eddigi remeklése nélkül nem adódott volna. Az álomrajt a vezérkart is meglepte . Vancsa is elmondta 2-3 év múlva reménykedtek hasonló szereplésben. Nagy kérdés ,hogy mit lép a vezetőség ebben a helyzetben. Megpróbál játékoscserékkel még erősíteni , vagy csereként a Murka - féle fiataloknak ad lehetőséget és lassan , de biztosan tovább építi a jövő csapatát ?

    Ha rámegyünk a kupás helyre nem ártana még erősíteni ,persze anélkül is összejöhet ,de a nemzetközi kupában kevés lehet a jelenlegi állomány. Sajnos nem vagyok teljesen képben ,hogy mit nyerhetünk vele ,ha már most összejön az érem. A Loki a 3.helyért 127 milliót kapott . Nem tudom ez idén mennyi lesz ,de maradjunk ennyinél . 24 millióval többet kapott a tévés meccsekért mint mi ,ha minél tovább tartjuk magunkat az előkelő helyen nekünk is összejöhet ennyi plusz . Az már 151 millió .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Gzh7s1bhttp://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/626-milliot-kaszalt-az-nb-i-ben-a-fradi/gzh7s1b

    Gondolom néhány millióval több lenne a jegybevétel is. Így az egész mindenestül 160 millió lehet. Ezt esetleg csökkentheti ,hogyha nem mindig játszik a két MLSZ pénzes fiatal. Valószínűleg a nagyobb rész elmenne a prémiumokra . Néhány + tízmillió maradna erősítésre a nyáron. Ennyi biztosan összejönne a nemzetközi kupából is ,ha nem kell a világvégére utazni. A 2.fordulóba jutással 100 millió fölé mehet ez az összeg.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Ennyit-fizet-az-uefahttp://ckozep.hu/ennyit-fizet-az-uefa/

    Talán még új szponzor is csatlakozhat a csapathoz , már ha lehetséges ilyen a mai Magyarországon és talán a stadion is bővülhetne még a sikerek miatt .

    Igaz rosszul is elsülhet és megbomlik a csapategység és mivel a fiatalok is kevesebb lehetőséget kaptak lelassul a fejlődésük és a 2-3 év múlva várt siker emiatt kisebb lehet a vártnál. Persze nem csak ez a 2 út van . Lehet valami átmeneti megoldás is ami mindenkinek jó. Pár nap múlva eldől ,hogy mit döntött a vezetés . Bár hogy is , azon nem változtat ,hogy továbbra is nagyon szurkolunk nekik és a csapatnak! Én csak azt szerettem volna megmutatni ebből a minimális információból ami a rendelkezésemre áll ,hogy nem könnyű a döntéshelyzet amiben a vezetőink vannak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 27, 2016 10:22 am

    Rangadó.hu
    Hat gól, legyőzte az U21-csapatot a válogatott

    A csak a magyar bajnokságban szereplő játékosokkal felálló Storck-csapat rövidített meccsén potyogtak a gólok.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 380262_valogatott_u21http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/380262_valogatott_u21


    Berecz betalált a válogatottnak is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 27, 2016 9:00 am

    NSO: Sinkovics Gábor
    Törökméz ínyenceknek

    A Besiktas szurkoló Mahir Saglik 2 gólkirályi cím után Angyalföldön is szeretne úgy futballozni , hogy ő legyen a legveszélyesebb játékos az ellenfelek kapuja előtt.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 46291#3https://digitalstand.hu/olvaso/46291#3


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 57a85badb2513-57a85badb0807-mahir-saglik
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 26, 2016 4:38 pm

    Juhos2 írta:

    Ezek a gondolatok sok emberben felmerülhettek az évek alatt.
    Néha én is éreztem így, de mindig arra gondoltam, ha nem tartok ki mellette /legalább a jelenlétemmel, jeggyel, bérlettel/ akkor megint kevesebben leszünk. Úgyis annyi ismerősöm hagyta abba a meccsre járást, hogy néha fáj.

    Bennem is. Én is szenvedek valami hasonló betegségben. Az előző években többségében  vesztes meccsekre sikerült feljutnom. Még az NB2-ben is . Az előző mennyei-s szezonunkban mondjuk nem volt nehéz. Azt hiszem már beszélgettünk is erről a témáról.
    Nálam nem csak a focinál van ez a probléma. A kézinél és a vízilabdánál is. Ott még súlyosabb. Igaz csak tévén nézem őket ,de 5 percekre elkapcsolok és csak 1-2 perceket nézek folyamatosan. Sajnos a Mocsai-s lányoknál az olimpiai döntőben nem vált be ez a recept.

    Jól teszed ,hogy kitartasz , hisz biztos sokan vannak akik a hozzád hasonló drukkertársaikkal való találkozás miatt mennek ki a meccsre, a csapat játéka mellett.

    A sport szerint a jövő pénteken a Cegléd ellen lett volna edzőmeccsünk. Sajnos a ZTE ellen félbeszakadt meccsük újrajátszása miatt új ellenfél után kell néznünk. Szerintem ,ha itthon nem sikerülne , akkor Szlovákiában is kereshetnénk ellenfelet. Említette még a sport igaz múltidőben ,hogy Csanád szóba került Gyirmóton.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 3:57 pm