Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


2 posters

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Május 04, 2022 10:51 am

    Ha neked nincs ötleted, akkor én elkezdek aggódni. Neked mindig van ötleted. Very Happy
    Nagy Miklós amikor arról beszélt, mekkora stáb áll a csapat mögött, az jutott eszembe, hogy remélem képben vannak milyen típusú játékosokat kellene keresni illetve személy szerint kik jöhetnek szóba. Mert, ha én nem is, de ők csak követik más csapatok mérkőzéseit a magyar bajnokságokban. Shocked
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 03, 2022 5:13 pm

    Juhos2 írta:

    Előre piroskék srácok, küzdeni, hajtani kell, . . . .
    Hoppsz, így alakult, feljutottunk. Very Happy
    Alig, várom a hogyan továbbot. A kocsiban arról beszélgettünk, hogy Fiolát talán nem kéne, de arról is hogy beleszólásunk biztos nem lesz, kiknek szorítsunk a következő szezonban.

    A bajnoki cím mellett annak is örülök , hogy a várakozásoknak megfelelően a Hali felszívta magát erre a meccsre és talán egy hajszállal jobb is volt a tegnap este . Tetszik ez a lendületes gyors foci amit játszottak a hazaiak . A Szeged is hasonló stílusban játszott ellenünk. Úgy érzem nekünk is ebbe az irányba kellene elmozdulnunk . Nagyon kíváncsi vagyok én is a folytatásra . Légiósok nélkül szerintem is csak a bennmaradás lehet a reális cél az élvonalban. A paksi példa nem teljesen jó mert ott folyamatosan van egy olyan mag ami 5-6 éve már együtt játszik . Szerintem azért van még tartalék a mi keretünkben is ,de hogy kik jelentenének erősítést itthonról arról fogalmam sincs . Mindenesetre most örüljünk a sikernek . Jó lenne ha az utolsó 2 hazai meccsen legalább félház lenne .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 03, 2022 4:39 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 03, 2022 4:23 pm

    Bajnokcsapatként jutottunk vissza az élvonalba!


    Pontot szereztünk a Haladás ellen, így már nem számít, hogy a Diósgyőr és a Kecskemét hogyan szerepeltek a hétvégén: olyan előnyre tettünk szert riválisainkkal szemben, ami behozhatatlan a hátralévő fordulókban, így bajnokcsapatként jutottunk föl az első osztályba!



    http://www.vasasfc.hu/hirek/bajnokcsapatkent_jutottunk_vissza_az_elvonalba-5966

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Május 03, 2022 1:39 pm


    Előre piroskék srácok, küzdeni, hajtani kell, . . . .
    Hoppsz, így alakult, feljutottunk. Very Happy
    Alig, várom a hogyan továbbot. A kocsiban arról beszélgettünk, hogy Fiolát talán nem kéne, de arról is hogy beleszólásunk biztos nem lesz, kiknek szorítsunk a következő szezonban.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 02, 2022 7:59 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 02, 2022 5:54 pm

    Nagy-Vasas az NB I-ben: betartják a fiatalszabályt, nem terveznek magas költségvetést


    Nagy Miklós szerint most már érződik az osztálykülönbség – megérett a csapat az élvonalra. Sportigazgatónkkal a Nemzeti Sport újságírója, Pór Károly készített interjút.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/nagy-vasas_az_nb_i-ben_betartjak_a_fiatalszabalyt_nem_terveznek_magas_koltsegvetest-5964
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 27, 2022 9:28 pm

    Juhos2 írta:Félelmetes milyen passzsávokat játszanak meg, elsősorban Pátkai. Cipf, ahogy megelőzte a védőjét, nem lehet elégszer megnézni. Gratulálok az elkövetőknek. Nagyon várom az előttünk álló hetek, hónapok fejleményeit.
    Megfeledkeztél Szivacski gólpasszáról Szalai gólja előtt , az neked smafu ? Én is csak most vettem észre az összefoglalóban . Szerintem a Hali és a Soroksár is nagyon felszívja magát ellenünk . Én azokra a meccsekre is nagyon kíváncsi vagyok .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 27, 2022 8:28 pm

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Ápr. 26, 2022 8:00 pm

    Félelmetes milyen passzsávokat játszanak meg, elsősorban Pátkai. Cipf, ahogy megelőzte a védőjét, nem lehet elégszer megnézni. Gratulálok az elkövetőknek. Nagyon várom az előttünk álló hetek, hónapok fejleményeit.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 24, 2022 8:33 pm

    A mai győzelemmel már a küszöbön állunk!


    Csapatunk ma este fölényes revansot vett a Tiszakécskén, a magabiztos győzelemmel pedig valóban már csak egy hajszálnyi hiányzik...]Csapatunk ma este fölényes revansot vett a Tiszakécskén, a magabiztos győzelemmel pedig valóban már csak egy hajszálnyi hiányzik...



    http://www.vasasfc.hu/hirek/a_mai_gyozelemmel_mar_a_kuszobon_allunk-5936



    Sikerült alaposan visszavágni . Időnként azt hittem fél tucatig meg se állunk de így is megvolt az osztálykülönbség a 2 csapat között . Örömteli .hogy szinte minden pályára lépő csatárunk eredményes volt . Az emlegetett Cipfnek bár nem minden megoldása jött be de szép gólt szerzett és még gólpasszt is . Szalai is remek gólt rúgott , ahogy Radó is . A védelmünk sem engedett igazán komoly helyzetet a Tiszakécskének . Mindenki megtette a magáét . Gratulálok !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2022 11:50 pm

    Berecz Zsombor: Szeretnénk bebiztosítani a feljutásunkat


    http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_zsombor_szeretnenk_bebiztositani_a_feljutasunkat-5933

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vasarnap_a_tiszakecske_latogat_hozzank-5930



    Bereczet nem nagyon szoktam kiemelni de nagyon tetszik az alázat amivel teszi a dolgát , ha ez néhány évvel ezelőtt is meglett volna benne akkor erre a 4 éves mennyeiből való kiűzetésre sor sem kerül .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2022 9:54 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Óriási lépést tettünk a cél felé!


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oriasi_lepest_tettunk_a_cel_fele-5916



    Megérdemelt győzelem . Mondhatni , hogy osztálykülönbség volt a 2 csapat között . Pátkai fantasztikus gólt szerzett  talán a legjobbunk is ő volt . Én inkább Zimonyit kezdettem volna Cipf helyett ( ha már Radót mindenáron játszatni akarja Kuttor ) nekem ő eddig jobban tetszett . Az elején nem is nagyon jöttek be a megoldásai de ahogy telt az idő úgy lett egyre jobb és felszabadultabb Cipf . Örültem , hogy Szalai is lehetőséget kapott mert ő nagyon sok játékpercet vesztett azzal , hogy visszahoztuk Kecskemétről . Sztojkának is adhatnánk már egy félidőt meg Kis Szemánnak is . A hátralevő meccsek közül legjobban  a záróra a Soroksár ellenire leszek kíváncsi . Valahogy mindig akkor játszunk ellenük amikor jó szériában vannak . Ott nem kísérleteznék mert annyi borsot törtek már az orrunk alá , hogy ideje lenne törleszteni valamit .

    Sajnos Cipfet nagyon gyengének látom, sokkal többet várnék tőle, így az nb 1 kapujában. Egy Dorogot összevetünk az nb 1-es csapatok játékával nem vagyok bizakodó. A hőn áhított fiatalok nem élnek a felkínált játékpercekkel, ez is zavar. A rengeteg ellentét a szurkolók és az edző között, illetve az adokkapokba beszálló Kuttorok elveszi a kedvem pro és kontra. A csendes többség meg nem akar belefolyni, pedig sok éve várunk a következő hetekre. Az állandóan emlegetett hiányzó pontok száma, szintén zavar. Olyan bepánikolós, magyar betegségnek érzem, ahelyett, hogy a következő mérkőzések ellentmondást nem tűrő játékáról értekezne a közösség, még mindig arról szólnak a posztok, hogy még 3 vagy 4 pontot kell elérnünk. Egy nehezebb /pl. Szeged/ félidő után, már képesek többen temetni a csapatot. Nem is értem. Mire számítunk augusztustól, amikor jöhetnek a pofonok? Kb. ezek foglalkoztatnak jelenleg + még a keret lehetőségei, stb.

    Jó lenne .ha Colo előkerülne és írna valamit Cipfről ő biztosan többször is látta a Siófokban játszani . Nem is tudom melyik meccsen amikor csereként beállt volt egy hatalmas bombája olyan 26-28 méterről . Igaz nem lett gól de úgy éreztem aki olyat tud abban mocorog valami . Mindenesetre szívesebben látom a pályán mint Radót és Pekárt . Egy kis bizalom talán jót tesz neki .
    A többi dologgal nagyon egyetértek . Bennem is hasonló érzések vannak egy hosszabb bejegyzést is megérdemelne a téma . Végre újra itt a feljutás ráadásul bajnokként , valahogy mégsem az igazi . Nem ilyennek kellene lenni a hangulatnak a visszajutás kapujában amikor már csak matematikailag kérdéses a feljutás . Azt hiszem mindenkinek megvan a sara benne . Amúgy egyáltalán nem vagyok Csányi fan sőt , de most talán nem kéne kifütyülni , ha majd átadja az aranyakat . Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2022 9:14 pm

    Juhos2 írta:Ha van időtök meg kedvetek.

    https://youtu.be/gTzIv3NXmBo

    Egész nap nem volt netem de majd megnézem . A múltkor a Szeged meccs utáni értékelést néztem . Ott mondjuk nem értettem egyet abban ,hogy szerinte védhetetlen bomba volt Horváth Krisztofer gólja . Abban viszont igen , hogy egy ilyen komplett játékost én is szívesen látnék a Vasasban .
    Más .
    https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-adam-martin-az-elmult-41-ev-legeredmenyesebb-csatara-2888477
    Remélem Ádám Martin volt Vasas játékosként tudja , hogy 35 gólnál meg kell állnia . Többet meg még véletlenül sem szerezhet 36-nál . Maximum jövőre ,ha visszaigazol hozzánk . Nyilasit nyugodtan lehagyhatja de Váradyt ne bántsa . Very Happy Ha a gólpasszkirály kis Bognár tavaszra nem igazol el akkor ki tudja hol állt volna meg ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Ápr. 22, 2022 3:51 pm

    Ha van időtök meg kedvetek.

    https://youtu.be/gTzIv3NXmBo
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Ápr. 19, 2022 7:26 pm

    Vasas1969 írta:

    Óriási lépést tettünk a cél felé!


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oriasi_lepest_tettunk_a_cel_fele-5916



    Megérdemelt győzelem . Mondhatni , hogy osztálykülönbség volt a 2 csapat között . Pátkai fantasztikus gólt szerzett  talán a legjobbunk is ő volt . Én inkább Zimonyit kezdettem volna Cipf helyett ( ha már Radót mindenáron játszatni akarja Kuttor ) nekem ő eddig jobban tetszett . Az elején nem is nagyon jöttek be a megoldásai de ahogy telt az idő úgy lett egyre jobb és felszabadultabb Cipf . Örültem , hogy Szalai is lehetőséget kapott mert ő nagyon sok játékpercet vesztett azzal , hogy visszahoztuk Kecskemétről . Sztojkának is adhatnánk már egy félidőt meg Kis Szemánnak is . A hátralevő meccsek közül legjobban  a záróra a Soroksár ellenire leszek kíváncsi . Valahogy mindig akkor játszunk ellenük amikor jó szériában vannak . Ott nem kísérleteznék mert annyi borsot törtek már az orrunk alá , hogy ideje lenne törleszteni valamit .

    Sajnos Cipfet nagyon gyengének látom, sokkal többet várnék tőle, így az nb 1 kapujában. Egy Dorogot összevetünk az nb 1-es csapatok játékával nem vagyok bizakodó. A hőn áhított fiatalok nem élnek a felkínált játékpercekkel, ez is zavar. A rengeteg ellentét a szurkolók és az edző között, illetve az adokkapokba beszálló Kuttorok elveszi a kedvem pro és kontra. A csendes többség meg nem akar belefolyni, pedig sok éve várunk a következő hetekre. Az állandóan emlegetett hiányzó pontok száma, szintén zavar. Olyan bepánikolós, magyar betegségnek érzem, ahelyett, hogy a következő mérkőzések ellentmondást nem tűrő játékáról értekezne a közösség, még mindig arról szólnak a posztok, hogy még 3 vagy 4 pontot kell elérnünk. Egy nehezebb /pl. Szeged/ félidő után, már képesek többen temetni a csapatot. Nem is értem. Mire számítunk augusztustól, amikor jöhetnek a pofonok? Kb. ezek foglalkoztatnak jelenleg + még a keret lehetőségei, stb.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 18, 2022 11:02 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 17, 2022 11:30 pm

    Óriási lépést tettünk a cél felé!


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oriasi_lepest_tettunk_a_cel_fele-5916



    Megérdemelt győzelem . Mondhatni , hogy osztálykülönbség volt a 2 csapat között . Pátkai fantasztikus gólt szerzett talán a legjobbunk is ő volt . Én inkább Zimonyit kezdettem volna Cipf helyett ( ha már Radót mindenáron játszatni akarja Kuttor ) nekem ő eddig jobban tetszett . Az elején nem is nagyon jöttek be a megoldásai de ahogy telt az idő úgy lett egyre jobb és felszabadultabb Cipf . Örültem , hogy Szalai is lehetőséget kapott mert ő nagyon sok játékpercet vesztett azzal , hogy visszahoztuk Kecskemétről . Sztojkának is adhatnánk már egy félidőt meg Kis Szemánnak is . A hátralevő meccsek közül legjobban  a záróra a Soroksár ellenire leszek kíváncsi . Valahogy mindig akkor játszunk ellenük amikor jó szériában vannak . Ott nem kísérleteznék mert annyi borsot törtek már az orrunk alá , hogy ideje lenne törleszteni valamit .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 17, 2022 1:00 pm

    http://www.vasasfc.hu/hirek/multidezo_szazezer_nezo_elott_gyoztuk_le_a_real_madridot-5912

    https://filmhiradokonline.hu/watch.php?id=13891



    Akkoriban még a BEK győztes állt be bekkelni ellenünk , ma sajnos már csak az NB2-es csapatok . De az egy szinttel feljebb lépés a legjobb úton halad .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 17, 2022 12:50 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 17, 2022 12:50 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 15, 2022 2:16 pm

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindenkinek !



    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Piros-11

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 13, 2022 9:29 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Már régóta kerestem valamit a 69 éve ezen a napon született Váradi Béla franciaországi pályafutásáról és kimondottan erről a meccsről . Titkon az egész meccsben reménykedtem de csak egy rossz minőségő rövid videót találtam a facebookon . A kékek Béla csapata a Tours . Ő szerzi csapata első és harmadik gólját ami picit emlékeztet Silye Erikére . Inkább azokról lehet felismerni mert a rossz minőségű kép miatt másról nemigen lehet .

    https://www.facebook.com/watch/?v=631797037472577

    https://www.footballdatabase.eu/fr/match/resume/1075767-tours-marseille

    Béla ezt nyilatkozta egy 11 évvel ezelőtti Origo interjúban .
    "- Két évet légióskodott Franciaországban. Hogy került a Tours-hoz?
    - Akkoriban volt egy szabály, hogy magyar játékos csak úgy igazolhat külföldre, ha betöltötte a 30. életévét és legalább 25 alkalommal szerepelt a válogatottban. 1983-ban a Fradi ellen játszottunk hazai pályán, 2-1-es vezetésnél büntetőt rontottam, végül 3-2-re kikaptunk. Azon a meccsen figyelt meg a Tours, amely a látottak ellenére leigazolt. Csodálatos volt az első évem, megnyertük az akkoriban két csoportból álló másodosztályt. A két bajnok rájátszásának első meccsét kihagytam, a visszavágón viszont két gólt lőttem a Marseille ellen. A másodikat 2-2-es állásnál a 88. percben, egy kifejelt labdát mellre vettem, majd úgy lőttem a kapuba, hogy a labda a bal pipából a jobb oldalhálóba pattant. Hatalmas ünneplés volt aznap a városban. A Tours-ban egyébként olyan profizmus fogadott, amely fényévekre volt a magyar viszonyoktól. Az edzéseken mindent labdával csináltunk, és nem csak a tréning végén lehetett vizet inni.

    - Miért távozott, ha jól érezte magát?

    - A nyáron az elnök szólt, hogy a holland Feyenoordhoz kell mennem. A feleségemmel két hónapra Hollandiába költöztünk, minden rendben ment, szórtam a gólokat a felkészülési meccseken. Aztán az OTSH levele keresztülhúzta a terveket, megvétózták a Hollandiába igazolásomat, pedig már kinéztük a házat, a gyerekeket beírattuk a francia nyelvű iskolába. Visszakerültem a Tours-hoz, ahol árulóként tekintettek rám, és csúnyán rám csúsztak az edzéseken, pedig nem az én ötletem volt a Feyenoord."

    Kicsemegéztem a hozzászólásokból néhány Tours drukker szemtanú véleményét akik így emlékeznek  Bélára .

    " A régi szép idők a fociban a Toursban
    Ott voltunk...
    Ah magyar Béla Varady bal lába... "

    " Hát persze, Gilles, Bela Varady. Egy pokoli bal láb... "

    " Nagyon jól emlékszem erre a meccsre... egy kivételes Varradi Bélával és egy őrült közönséggel "

    " VARRADI CSípŐT TÖR, mi azt kiabáltuk, hogy öszvér ütést kapott "

    Úgy látszik az a bal láb és lövőerő Toursban is fogalom lett nemcsak Magyarországon .


    Gratulálok hozzá! Örömmel olvastam illetve néztem.
    Van valami terved élőben megnézni a csapatot?
    Köszi ! Remélem még később is kerülnek fel régi Tours meccsek Bélával . Jó lenne egy egész meccset találni . Sajnos most a 4.ligában szerénykednek így ott is megfogyatkozhatott a tábor akik ezt kezdeményezhetnék .
    Jó lenne felmenni de semmi szabadidőm már egy jó kiadós alvásnak is örülök azért is vagyok szégyenszemre itt is napokkal elmaradva az eseményektől . Mindenesetre a 17 órás kezdés nekem pont jó és , ha marad és nem teszik későbbre akkor megpróbálok valamelyikre felmenni de nem biztos , hogy sikerül .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Ápr. 12, 2022 10:03 pm

    Vasas1969 írta:Már régóta kerestem valamit a 69 éve ezen a napon született Váradi Béla franciaországi pályafutásáról és kimondottan erről a meccsről . Titkon az egész meccsben reménykedtem de csak egy rossz minőségő rövid videót találtam a facebookon . A kékek Béla csapata a Tours . Ő szerzi csapata első és harmadik gólját ami picit emlékeztet Silye Erikére . Inkább azokról lehet felismerni mert a rossz minőségű kép miatt másról nemigen lehet .

    https://www.facebook.com/watch/?v=631797037472577

    https://www.footballdatabase.eu/fr/match/resume/1075767-tours-marseille

    Béla ezt nyilatkozta egy 11 évvel ezelőtti Origo interjúban .
    "- Két évet légióskodott Franciaországban. Hogy került a Tours-hoz?
    - Akkoriban volt egy szabály, hogy magyar játékos csak úgy igazolhat külföldre, ha betöltötte a 30. életévét és legalább 25 alkalommal szerepelt a válogatottban. 1983-ban a Fradi ellen játszottunk hazai pályán, 2-1-es vezetésnél büntetőt rontottam, végül 3-2-re kikaptunk. Azon a meccsen figyelt meg a Tours, amely a látottak ellenére leigazolt. Csodálatos volt az első évem, megnyertük az akkoriban két csoportból álló másodosztályt. A két bajnok rájátszásának első meccsét kihagytam, a visszavágón viszont két gólt lőttem a Marseille ellen. A másodikat 2-2-es állásnál a 88. percben, egy kifejelt labdát mellre vettem, majd úgy lőttem a kapuba, hogy a labda a bal pipából a jobb oldalhálóba pattant. Hatalmas ünneplés volt aznap a városban. A Tours-ban egyébként olyan profizmus fogadott, amely fényévekre volt a magyar viszonyoktól. Az edzéseken mindent labdával csináltunk, és nem csak a tréning végén lehetett vizet inni.

    - Miért távozott, ha jól érezte magát?

    - A nyáron az elnök szólt, hogy a holland Feyenoordhoz kell mennem. A feleségemmel két hónapra Hollandiába költöztünk, minden rendben ment, szórtam a gólokat a felkészülési meccseken. Aztán az OTSH levele keresztülhúzta a terveket, megvétózták a Hollandiába igazolásomat, pedig már kinéztük a házat, a gyerekeket beírattuk a francia nyelvű iskolába. Visszakerültem a Tours-hoz, ahol árulóként tekintettek rám, és csúnyán rám csúsztak az edzéseken, pedig nem az én ötletem volt a Feyenoord."

    Kicsemegéztem a hozzászólásokból néhány Tours drukker szemtanú véleményét akik így emlékeznek  Bélára .

    " A régi szép idők a fociban a Toursban
    Ott voltunk...
    Ah magyar Béla Varady bal lába... "

    " Hát persze, Gilles, Bela Varady. Egy pokoli bal láb... "

    " Nagyon jól emlékszem erre a meccsre... egy kivételes Varradi Bélával és egy őrült közönséggel "

    " VARRADI CSípŐT TÖR, mi azt kiabáltuk, hogy öszvér ütést kapott "

    Úgy látszik az a bal láb és lövőerő Toursban is fogalom lett nemcsak Magyarországon .


    Gratulálok hozzá! Örömmel olvastam illetve néztem.
    Van valami terved élőben megnézni a csapatot?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 12, 2022 12:21 am

    Már régóta kerestem valamit a 69 éve ezen a napon született Váradi Béla franciaországi pályafutásáról és kimondottan erről a meccsről . Titkon az egész meccsben reménykedtem de csak egy rossz minőségő rövid videót találtam a facebookon . A kékek Béla csapata a Tours . Ő szerzi csapata első és harmadik gólját ami picit emlékeztet Silye Erikére . Inkább azokról lehet felismerni mert a rossz minőségű kép miatt másról nemigen lehet .

    https://www.facebook.com/watch/?v=631797037472577

    https://www.footballdatabase.eu/fr/match/resume/1075767-tours-marseille

    Béla ezt nyilatkozta egy 11 évvel ezelőtti Origo interjúban .
    "- Két évet légióskodott Franciaországban. Hogy került a Tours-hoz?
    - Akkoriban volt egy szabály, hogy magyar játékos csak úgy igazolhat külföldre, ha betöltötte a 30. életévét és legalább 25 alkalommal szerepelt a válogatottban. 1983-ban a Fradi ellen játszottunk hazai pályán, 2-1-es vezetésnél büntetőt rontottam, végül 3-2-re kikaptunk. Azon a meccsen figyelt meg a Tours, amely a látottak ellenére leigazolt. Csodálatos volt az első évem, megnyertük az akkoriban két csoportból álló másodosztályt. A két bajnok rájátszásának első meccsét kihagytam, a visszavágón viszont két gólt lőttem a Marseille ellen. A másodikat 2-2-es állásnál a 88. percben, egy kifejelt labdát mellre vettem, majd úgy lőttem a kapuba, hogy a labda a bal pipából a jobb oldalhálóba pattant. Hatalmas ünneplés volt aznap a városban. A Tours-ban egyébként olyan profizmus fogadott, amely fényévekre volt a magyar viszonyoktól. Az edzéseken mindent labdával csináltunk, és nem csak a tréning végén lehetett vizet inni.

    - Miért távozott, ha jól érezte magát?

    - A nyáron az elnök szólt, hogy a holland Feyenoordhoz kell mennem. A feleségemmel két hónapra Hollandiába költöztünk, minden rendben ment, szórtam a gólokat a felkészülési meccseken. Aztán az OTSH levele keresztülhúzta a terveket, megvétózták a Hollandiába igazolásomat, pedig már kinéztük a házat, a gyerekeket beírattuk a francia nyelvű iskolába. Visszakerültem a Tours-hoz, ahol árulóként tekintettek rám, és csúnyán rám csúsztak az edzéseken, pedig nem az én ötletem volt a Feyenoord."

    Kicsemegéztem a hozzászólásokból néhány Tours drukker szemtanú véleményét akik így emlékeznek Bélára .

    " A régi szép idők a fociban a Toursban
    Ott voltunk...
    Ah magyar Béla Varady bal lába... "

    " Hát persze, Gilles, Bela Varady. Egy pokoli bal láb... "

    " Nagyon jól emlékszem erre a meccsre... egy kivételes Varradi Bélával és egy őrült közönséggel "

    " VARRADI CSípŐT TÖR, mi azt kiabáltuk, hogy öszvér ütést kapott "

    Úgy látszik az a bal láb és lövőerő Toursban is fogalom lett nemcsak Magyarországon .

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2022 11:23 pm

    9 pont előnnyel vezetjük a tabellát!


    http://www.vasasfc.hu/hirek/9_pont_elonnyel_vezetjuk_a_tabellat-5895

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kuttor_attila_komoly_rangadot_nyertunk-5896



    Gratulálok a csapatnak a megérdemelt győzelemhez ! Ránk ijesztett a Szeged ,hogy belőtte az első helyzetét bár az szerintem kapushiba volt . Mintha Jova azt hitte volna ,hogy fölé megy még a kezét is visszahúzta . Ha nem rogyaszt be lehet fejen lővi Horváth Krisztofer aki a Szeged és az első félidőben a mezőny legjobbja volt . A volt Kubalás Bencze Márk kapufája már inkább gólt érdemelt volna . Igazából az első félidő egészét nézve nem éreztem ,hogy jobb lett volna a Szeged de tény ,hogy mi sokkal körülményesebben játszottunk a vendégek kevés húzásos gyors focijával szemben . Összességében így is picivel több helyzetünk volt de szerintem mindenkinek az az érzése volt , hogy Radóval és Pekárral sose lövünk gólt hiába javultunk fel a félidő második felében . Szerencsére Kuttor meglépte a szünetben azt amit minden Vasas drukker meglépett volna . Szóval megint jól cserélt  igaz nem olyan eredményesen mint szerdán a Kerület ellen és a meccset is a kezdő tagjai nyerték meg de Zimonyi és Cipf is jobban lekötötte a védőket mint a lecseréltek . Ők és mások is olyan teszetoszák voltak az első 45 percben mintha azon gondolkodnának egy csel közben , hogy jobb lenne a Szegedet magunkkal vinni az élvonalba . Szerencsére tovább javultunk a 2. játékrészben és Silye bombagóljával sikerült egyenlíteni . Hinora és Otigba pedig megnyerte nekünk a meccset . A Szeged nem tudta megismételni az első félidei jó játékát illetve mi is kevesebb teret lehetőséget engedtünk nekik .  Nálam Pátkai volt a mezőny legjobbja aki már az első félidőben is jól játszott . Hinorát és Silyét emelném még ki de a többiek is megtették a magukét . Innen már nem szabad elrontani .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2022 1:33 pm

    Bubu hallgat


    A hetvenkét esztendős Mészáros Ferencet Sinkovics Gábor írásával köszöntjük.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/bubu_hallgat-5893



    Boldog születésnapot Bubu !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2022 10:26 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2022 10:08 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2022 11:49 am


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas Örökké !!!!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas Örökké !!!!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 4:02 pm