Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Feb. 23, 2017 6:30 pm

    Olvastátok milyen humoros Mr. Hemingway /majdnem Szöllősi György/?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 23, 2017 4:39 pm

    A honlapról:
    Újpesten játszunk szombat délután

    A Szusza Ferenc Stadionban fogadjuk a Gyirmótot.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Ujpesten_jatszunk_szombat_delutan-2375http://www.vasasfc.hu/hirek/ujpesten_jatszunk_szombat_delutan-2375

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Pic2_2375

    Mint köztudomású, a múlt héten hiába hárult el minden jogi akadály az elől, hogy labdarúgóink a Szusza Ferenc Stadionban kezdhessék a tavaszi szezont, az időjárás és a pálya egyes részeinek állapota közbeszólt, így elmaradt a Haladás elleni találkozónk.

    A kedvezőbb időjárásnak köszönhetően a pálya talaja azóta folyamatosan javul, az e hét végi mérkőzés megrendezésére már alkalmas lesz a gyepszőnyeg. Ennek megfelelően Újpesten fogadjuk a Gyirmót gárdáját.

    A mérkőzés szombaton 15.30-kor kezdődik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 22, 2017 1:37 pm

    „Az NB I-ben nincs olyan, hogy legjobb csapat” - interjú a magyar foci egyik toplégiósával

    Kire Ristevski elárulta, hogyan látja a magyar focit, miért ilyen sikeresek a délszláv focisták hazánkban, ki okozta neki a legtöbb fejtörést, és melyik topligában képzelné el magát.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 97800-az-nb-i-ben-nincs-olyan-hogy-legjobb-csapat-interju-a-magyar-foci-egyik-toplegiosavalhttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97800-az-nb-i-ben-nincs-olyan-hogy-legjobb-csapat-interju-a-magyar-foci-egyik-toplegiosaval


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Ristevski_loki-fill-670x450
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 22, 2017 12:50 pm

    Hatalmasakat perelnénk a lúdtalpas válogatott helyében

    A „Bayern orvosa” mondta meg neki, hogy nem kell műteni…




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Hatalmasakat-perelnenk-a-ludtalpas-valogatott-helyebenhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/hatalmasakat-perelnenk-a-ludtalpas-valogatott-helyeben
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 22, 2017 9:33 am

    A norvég válogatott lecsapna a Vasas tehetségére - itt az ok

    Torvund Alexandert napokig tesztelik Norvégiában. Korábban a magyar válogatottal is készült együtt, de mérkőzéseken nem léphetett pályára.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 97795-a-norveg-valogatott-lecsapna-a-vasas-tehetsegere-itt-az-okhttp://www.csakfoci.hu/valogatott/97795-a-norveg-valogatott-lecsapna-a-vasas-tehetsegere-itt-az-ok


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Torvund-fill-670x450
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 22, 2017 9:21 am

    NS - AKCIÓ

    Megtölteni a lelátót




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 69683#2https://digitalstand.hu/olvaso/69683#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 21, 2017 7:09 pm

    Ma lenne 95 éves a legenda: Illovszky Rudolf

    Szinte hihetetlen, de már csaknem kilenc éve nincs közöttünk a Vasas-család és a magyar labdarúgás legendás alakja, minden vasasos Rudi bácsija.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Ma_lenne_95_eves_a_legenda_illovszky_rudolf-2372http://www.vasasfc.hu/hirek/ma_lenne_95_eves_a_legenda_illovszky_rudolf-2372


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Legenda-szuletetthttp://www.vasassc.hu/hirek/7342/legenda-szuletett


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Pic2_2372
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 21, 2017 2:34 pm

    A körülmények a végén még teljesen fotelt csinálnak belőlem és kénytelen leszek ezt megvenni.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Vasas_jubileumi_barsony_tronszek_61648023https://www.jofogas.hu/budapest/Vasas_jubileumi_barsony_tronszek_61648023.htm?first=1

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Vasas_jubileumi_barsony_tronszek_26777757092374

    Nagyon szép faragás . Vajon kié volt ? Oleg királyé ? A Mágusé vagy Csépéé ? Esetleg az elnöknek csináltatta egy amerikás magyar? Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 21, 2017 12:16 pm

    Vasas munkában

    Halasztás ? Gyógyír




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 69681#2https://digitalstand.hu/olvaso/69681#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 20, 2017 8:23 pm

    Juhos2 írta:

    Kezd egy kicsit erős lenni ez a történet. Csak másik városba ne kelljen mennünk. Az Mtk pályára talán még többen kilátogatnának, meglenne a kellő támogatás. De hogy befogadnak-e? Tompikáék maguktól szerintem nem.

    Én is bosszankodom. Még a műszakomat is elcserélném és vasárnap 24 órát húznék le 2 óra alvás után ,de ha még vidékre is kell menni az már nem fog beleférni. Persze Kecskemét kivétel lenne. Legjobban én is az MTK pályának örülnék. Nekem talán még Újpestnél is jobb lenne. Ha a Hungária körúton lesz , akkor aki él és mozog annak ott kell lennie ,hogy összejöjjön legalább a bérleti díj ára.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Feb. 20, 2017 3:51 pm

    Vasas1969 írta:A honlapról:
    Vasas-Gyirmót: Csütörtökre lesz helyszín

    Fontos információk a jegyvásárlással kapcsolatban.



    Tájékoztatjuk tisztelt szurkolóinkat, hogy a Vasas FC vezetése mindent elkövet annak érdekében, hogy a február 25-ére kiírt Vasas-Gyirmót NB I-es bajnoki mérkőzést a Szusza Ferenc stadionban tudjuk lejátszani, de az időjárás kiszámíthatatlansága miatt keresünk egy alternatív helyszínt is.  Ezért jelenleg a szombati meccsre a jegyvásárlás még nem lehetséges.
    Várhatóan csütörtökön már eldől, hogy a hétvégi mérkőzésünket melyik stadionban tudjuk megrendezni, így mód nyílik az online és a helyszíni jegyvásárlásra is.
    Köszönjük szurkolóink türelmét!




    A sorsolást elnézve talán az MTK-nál próbálkozhatunk.

    21. forduló, február 25.
    15:30: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Újpest FC
    15.30: DVTK - MTK Budapest
    15.30: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
    15.30: Vasas FC - Gyirmót FC Győr
    15.30: Budapest Honvéd - DVSC (M4 Sport)
    18:00: Ferencvárosi TC - Videoton FC (M4 Sport)

    Kezd egy kicsit erős lenni ez a történet. Csak másik városba ne kelljen mennünk. Az Mtk pályára talán még többen kilátogatnának, meglenne a kellő támogatás. De hogy befogadnak-e? Tompikáék maguktól szerintem nem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 20, 2017 3:24 pm

    BFC Siófok - ZTE FC 1:1




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Parades-kezdes-dramai-vegjatek-a-zte-ellenhttp://www.bfc-siofok.hu/parades-kezdes-dramai-vegjatek-a-zte-ellen

    BFC Siófok - ZTE FC 1:1 (1:0)

    Vezette: Gaál Ákos (Hofbauer Roland, Bertalan Dávid)

    BFC Siófok: Tajti, Tamaskó, Szalai, Mogyorósi, Czingráber, Nagy D., Gál, Lázár (Berde 92'), Gréczi (Kovács D. 67'), Czvitkovics (Berki 67'), Elek. Vezetőedző: Disztl László

    ZTE FC: Szappanos, Angyal (Vass 80'), Króner, Forgács, Deutsch, Nagy T., Bedi, Végh (Ekker 57'), Babati, Bobál, Jakab. Vezetőedző: Csató Sándor

    Gólszerzők: Elek (1'), ill. Bobál (89')

    Sárga lap: Berki (87'), Szalai (90'), ill. Babati (15'), Forgács (78')



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 21, 2017 2:51 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 20, 2017 1:59 pm

    A honlapról:
    Vasas-Gyirmót: Csütörtökre lesz helyszín

    Fontos információk a jegyvásárlással kapcsolatban.



    Tájékoztatjuk tisztelt szurkolóinkat, hogy a Vasas FC vezetése mindent elkövet annak érdekében, hogy a február 25-ére kiírt Vasas-Gyirmót NB I-es bajnoki mérkőzést a Szusza Ferenc stadionban tudjuk lejátszani, de az időjárás kiszámíthatatlansága miatt keresünk egy alternatív helyszínt is.  Ezért jelenleg a szombati meccsre a jegyvásárlás még nem lehetséges.
    Várhatóan csütörtökön már eldől, hogy a hétvégi mérkőzésünket melyik stadionban tudjuk megrendezni, így mód nyílik az online és a helyszíni jegyvásárlásra is.
    Köszönjük szurkolóink türelmét!



    A sorsolást elnézve talán az MTK-nál próbálkozhatunk.

    21. forduló, február 25.
    15:30: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Újpest FC
    15.30: DVTK - MTK Budapest
    15.30: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
    15.30: Vasas FC - Gyirmót FC Győr
    15.30: Budapest Honvéd - DVSC (M4 Sport)
    18:00: Ferencvárosi TC - Videoton FC (M4 Sport)
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 19, 2017 9:05 pm

    Juhos2 írta:Osváth mindenegyes mozdulatára kíváncsi voltam, megnéztem a tegnapi meccsüket. Szerintem mindkét csapat halovány volt. Ha nem érnek össze, el tudjuk kapni bármelyiket. Nem  világverő alakulat egyik sem.

    Én is miatta néztem főleg a meccset. Szerintem közepes teljesítményt nyújtott. Ahhoz képest ,hogy napra pontosan 16 hónap után játszott újra 90 percet , biztató volt a teljesítménye. A sárga lapja felesleges volt. Kár ,hogy a Loki nem hasonló rendszerben játszik mint mi ,akkor többet tudta volna segíteni a támadásokat. Persze az egész Lokinak össze kell még szoknia. Remélem ellenünk még nem sikerül. Osváth teljesítménye úgy érzem egyre jobb lesz majd. Azért a fradi pontrúgásai Hajnallal nagyon veszélyesek voltak ,ha betaláltak volna avval el is dőlt volna a meccs. Nem tudom mi Nagy Gergővel ,hogy vészeltük volna át ? A Vidinek meg nem szabad engedni ,hogy kontrázni tudjon ellenünk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Feb. 19, 2017 7:05 pm

    Osváth mindenegyes mozdulatára kíváncsi voltam, megnéztem a tegnapi meccsüket. Szerintem mindkét csapat halovány volt. Ha nem érnek össze, el tudjuk kapni bármelyiket. Nem világverő alakulat egyik sem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 19, 2017 5:56 pm

    NB II: Elek-góllal indult a siófoki tavasz

    Ellentétes félidőket, gólokat a meccs elején és végén, valamint döntetlent hozott a Disztl László vezette szakmai stáb bemutatkozása Siófokon, ahol a héten szerződtetett Czvitkovics is a kezdőben kapott helyet.

    Siófok – ZTE 1–1.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Nb-ii-elek-gollal-indult-a-siofoki-tavasz-709453http://www.sonline.hu/somogy/sport/nb-ii-elek-gollal-indult-a-siofoki-tavasz-709453/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 18, 2017 5:40 pm

    Síposúr írta:Vendégségbe megyünk vacsorára. Nagyon jól főz a háziasszony.  Kár,hogy a győzelem ízét nem érezhetem ma. Nem örülök a halasztásnak ,de tényleg nagy baj lett volna ha megsérül valaki. Én akkorát estem az ónos eső után ,hogy másfél hétig nyomtam az ágyat. Tudom milyen veszélyes!
     Hiányoztak már a meccsek. Nem marad más szurkolok a vetélytársak ellen. Úgyhogy ma hajrá lilák, hajrá loki,  mindörökké hajrá Vasas !

    Hát nem alakul jól ez a forduló. Letörtem mint a bili füle! Az Újpestben és az MTK-ban is bíztam. Az MTK-ról el se tudtam képzelni ,hogy kikap. Nézegettem a Hertha meccs állását. A 96.percig vezettek Dárdaiék. Ezen a napon már csak egy fradi verés segítene. Remélem Vignjevics megtalálja majd a végére az ellenszert a Vidi ellen. Torgelle meg Diawara is inkább ellenünk állíttatta volna ki magát.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Feb. 18, 2017 1:59 pm

    Vendégségbe megyünk vacsorára. Nagyon jól főz a háziasszony.  Kár,hogy a győzelem ízét nem érezhetem ma. Nem örülök a halasztásnak ,de tényleg nagy baj lett volna ha megsérül valaki. Én akkorát estem az ónos eső után ,hogy másfél hétig nyomtam az ágyat. Tudom milyen veszélyes!
     Hiányoztak már a meccsek. Nem marad más szurkolok a vetélytársak ellen. Úgyhogy ma hajrá lilák, hajrá loki,  mindörökké hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 18, 2017 12:55 pm

    Vasas - Haladás

    Jégkorszak Újpesten




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 69675#3https://digitalstand.hu/olvaso/69675#3

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Nb-i-a-haladas-szerint-ekkor-potolhatjak-a-vasas-elleni-meccset-2553027http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-haladas-szerint-ekkor-potolhatjak-a-vasas-elleni-meccset-2553027



    Lapunk a bajnokság tavaszi folytatásában visszatér a klasszikus osztályozási rendhez mert a 2013-as sokkoló amszterdami vereség után ismét egyre több a pozitívum a pályákon.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 69675#2https://digitalstand.hu/olvaso/69675#2


    Avval még nincs is baj ,hogy újra körülbelül kettővel magasabb osztályzatokat kapnak majd a játékosok ,bár lehetne vitatni a sok pozitívumot. Az már gond ,hogy mivel ez is egy verseny és a tavaszi osztályzatok jóval többet érnek majd az őszinél így nem lesz reális a végeredmény.
    Remélem a válogatottól elengedik majd legalább a meccsre a játékosainkat. Elég nagy hátrány lesz az is ,hogy nem tudnak előtte együtt készülni a többiekkel. A Hali ráadásul valószínűleg ezt az ukránt teszteli. Használhatónak tűnik ,ha utoléri magát.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 0?saison=geshttp://www.transfermarkt.de/oleksiy-antonov/leistungsdaten/spieler/25845/plus/0?saison=ges
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 17, 2017 10:36 pm

    Juhos2 írta:

    Garaba oda se mert nézni. Más idők voltak. Hirtelen ledőltek az addigi tabuk.  
    Azért egy Kolumbia elleni 3-1-et ma a körúton ünnepelnénk.

    Hát én odanéztem és bátran állíthatom , hogy ezek a cicik a mostani szilikon cicikkel szemben is versenyképesek. Olyan a hölgy mint egy latin szépség akit Valderrama hozott magával Kolumbiából. Én egy Hungária körúti 3-1-es győzelmünkkel is beérném. Az is fiesta lenne ,igaz csak piros -kék és nem piros-fehér -zöld ,de nekünk ugyanolyan kedves !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 17, 2017 10:22 pm

    Vasas1969 írta:

    Nagyon baba! Nyami-nyami ! Milyen udvariatlan játékosok voltak akkor. Illet volna egy kézfogás meg 2 puszi a hölgynek ,de úgy látszik csak én értem volna fel ezt ésszel. Very Happy

    Garaba oda se mert nézni. Más idők voltak. Hirtelen ledőltek az addigi tabuk.
    Azért egy Kolumbia elleni 3-1-et ma a körúton ünnepelnénk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 17, 2017 10:08 pm


    Nagyon baba! Nyami-nyami ! Milyen udvariatlan játékosok voltak akkor. Illet volna egy kézfogás meg 2 puszi a hölgynek ,de úgy látszik csak én értem volna fel ezt ésszel. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 17, 2017 10:02 pm

    Vasas1969 írta:

    A bajnokság végén is jó volna az a dicső társaság ,bár én az Atleticonak szorítok. A Nolimpia az mi ? Aláírásgyűjtés gondolsz ,vagy valami női olimpiára esetleg a leszbiknek ? Arra garantáltan kicsi lenne a 8 ezres is ,főleg ha meztelenül versenyeznének mint az ókori görögöknél.
    Kövesdre mentek e ?

    http://www.csakfoci.hu/valogatott/91478-mindenki-ledobbent-a-magyar-valogatott-meccs-kezdorugasan-video
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 17, 2017 9:48 pm

    Juhos2 írta:

    Most olvasom, hogy a Real meccse is elmarad. Dicső társaságba csöppentünk.

    A Nolimpia miatt már ne gyere a Nyugatiba.


    A bajnokság végén is jó volna az a dicső társaság ,bár én az Atleticonak szorítok. A Nolimpia az mi ? Aláírásgyűjtés gondolsz ,vagy valami női olimpiára esetleg a leszbiknek ? Arra garantáltan kicsi lenne a 8 ezres is ,főleg ha meztelenül versenyeznének mint az ókori görögöknél.
    Kövesdre mentek e ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 17, 2017 9:34 pm

    Vasas1969 írta:

    Annyira rá voltam készülve. 2 illetővel is lett volna találkozóm a Nyugatiban ,bár most nem Vasas relikviát vettem volna. Nem tudom mikor tudok legközelebb felmenni. Ráadásul jönnek hamarosan a 6 órás kezdések. Lehet ,hogy nem látom a dicsőséges tavaszi hadjárat egyetlen csatáját sem személyesen ?
    Sajnos még nem is ez volt a legrosszabb a mai napomban. Sad

    Most olvasom, hogy a Real meccse is elmarad. Dicső társaságba csöppentünk.

    A Nolimpia miatt már ne gyere a Nyugatiba.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 17, 2017 7:38 pm

    Juhos2 írta:Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz a helyzet. Még barátkozom a gondolattal, hiszen egy ideje számolgattuk visszafelé a heteket, napokat, órákat. Nagyobb bosszúság ne érjen bennünket tavasszal.

    Annyira rá voltam készülve. 2 illetővel is lett volna találkozóm a Nyugatiban ,bár most nem Vasas relikviát vettem volna. Nem tudom mikor tudok legközelebb felmenni. Ráadásul jönnek hamarosan a 6 órás kezdések. Lehet ,hogy nem látom a dicsőséges tavaszi hadjárat egyetlen csatáját sem személyesen ?
    Sajnos még nem is ez volt a legrosszabb a mai napomban. Sad
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 17, 2017 7:27 pm

    colocolo írta:Na úgy néz ki,nem lesz mérkőzés holnap ami nem jó,de ha azt nézzük hogy Vida most biztosan nem játszott volna,a jövő hétre meg rendbe jöhet akkor nem is olyan rossz.Arra azért kiváncsi lettem volna,hogy Vida hiányában is fel vállaltunk volna két fiatalt a kezdőben,mert ugye a pénz is számít.

    Sajnos igazad lett. Vida miatt valóban nem rossz a halasztás ,viszont a Halinál is rendbe fog jönni Király. Az a baj edzőmeccset se nagyon tudunk lekötni ,hogy legalább játékban legyenek a fiúk. Bár a Balmaz is hasonló cipőben jár.
    Még az előző hozzászólásodhoz kapcsolóan valamiért még mindig úgy érzem ,hogy lesz még érkezőnk , akár kettő is. A Hali is akarta Kemenest ,így talán már nem is annyira sürgős nekik . Mi is látjuk majd ,hogy áll Polekszics felépülése. Egytől félek ,ha márciusban a válogatott szünetre lesz rakva az új időpont ,akkor tudunk e számítani a válogatottjainkra ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 17, 2017 6:24 pm

    Elhalasztják a Vasas-Haladás mérkőzést

    A Szusza Ferenc Stadion gyepszőnyege nem alkalmas a szombati bajnoki megrendezésére.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Elhalasztjak-a-vasas-haladas-merkozesthttp://www.vasassc.hu/hirek/7335/elhalasztjak-a-vasas-haladas-merkozest
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 17, 2017 3:54 pm

    Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz a helyzet. Még barátkozom a gondolattal, hiszen egy ideje számolgattuk visszafelé a heteket, napokat, órákat. Nagyobb bosszúság ne érjen bennünket tavasszal.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Feb. 17, 2017 2:15 pm

    Na úgy néz ki,nem lesz mérkőzés holnap ami nem jó,de ha azt nézzük hogy Vida most biztosan nem játszott volna,a jövő hétre meg rendbe jöhet akkor nem is olyan rossz.Arra azért kiváncsi lettem volna,hogy Vida hiányában is fel vállaltunk volna két fiatalt a kezdőben,mert ugye a pénz is számít.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 29 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 11:34 am