Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


4 posters

    Agyf@sz...

    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Szomb. Okt. 15, 2016 2:07 pm

    Ma délelőtt háttértévézőként tanúja lettem annak, h Berki Krisztián valami irdatlan nagy teherautót (kamiont?) arrébbhúzott kötéllel. A műsorban többen is szerepeltek, kb hasonló karakterek. Erről az jutott eszembe, hogyha vki idejönne hozzám, h "Idefigyelj Kalamayka! Majomkodjál egy kicsikét, és kapsz hárommillió Ft-ot!" ...hát bizony Isten meginognék, és bizony hárommillió Ft-ért majomkodnék... De lehet, h még kevesebbért is. És akkor az jutott még eszembe, hogyha így nekiállnék majomkodni, és a majomkodásomat mindig megjutalmaznák, akkor ez egy zsigeri reflexszé válna előbb-utóbb. Tehát egy idő elteltével mivel mindig jutalmaznának a majomkodásért, végül természetes viselkedésformámmá válna a majomkodás... Beszivárogna életem minden zugába... Míg majommá nem válnék teljesen...
    Az is ezeknek a dolgoknak a veljárója, h a majomkodást vállaló személynek mind töményebb és nagyobb méretű majomkodással kell előrukkolnia, mert amit tegnap majomkodott, azt a "színvonalat" már nem hozhatja holnap, mert holnap már erősebben kell majomkodni... Ez pedig felerősíti, és meggyorsítja a majommá válás folyamatát...
    Az a baj ezzel, h az ember, amikor megkínálják a pénzzel a majomkodásért, annak nem tud ellenálni...
    Mit lehet tenni?
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Vas. Okt. 02, 2016 3:52 pm

    A mai kor választott politikusai nem a nemzet egészének akarnak megfelelni. Van egy bizonyos réteg, amely mindig elmegy szavazni. Ezek többségének kell megfelelni néhány politikusnak, h aztán a parlamentben többséget alkotva kormányozhassák az egész országot. Döntéseket hozzanak azok feje fölött is, akik éppenséggel ellenük szavaztak, vagy el sem mentek szavazni.
    Egy egy szavazóról egy pillanat alatt kideríthető családi állapota, anyagi helyzete, iskolai végzettsége, az, h milyen eü ellátásokat vett, vesz igénybe, élnek-e a szülei, hány gyereke van, volt-e külföldön, stb... Ezek az adatok aztán összeállnak egy-egy statisztikai jellemzővé, amely kitételeknek kell, h megfeleljen a politikus, annak programja, nézetei... Namost, minél szélesebb körből mennek el a polgárok szavazni, annál szélesebb körnek kell, h megfeleljen a politikus... És innentől kezdve van felelősség azokon saját, és mások sorsa iránt, akik nem mennek el szavazni, mert az ő adataik nem kerülnek be a megfigyelési rendszerbe...
    Hát ez van...
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Csüt. Szept. 29, 2016 9:14 pm

    Észrevettem, h nyelvünk szépen, gyorsuló ütemben erodálódik. Talán nem is ez a megfelelő kifejezés, mert nem magától erodálódik, hanem az emberek kommentjeikben, beszédjükben nem képesek a megfelelő helyesírásra. Nem, nem nyelvtannáciskodni akarok, hiszen a magam helyesírása is hagy kivetnivalót maga után, de amit néhányan elkövetnek ezügyben, az több, mint bűn! Már túljutottam az igekötők ige előtti különírásán, megszokottá vált az ifjabbak körében használt "hadjuk" ---> hagyjuk kifejezés, és még sorolhatnám... De ma két írásmódon is kiakadtam. Az egyik az "ami"-t írta úgy, h a szó "a" betűjét névelőnek vélte imígyen: "a mi"... A másik számomra sokkal súlyosabb eset pedig az AIDS-szel kifejezést írta AIDS-cel-nek... Elképesztő, h ez utóbbit magát újságírónak valló, illetve mások által újságíróként foglalkoztatott személy írta, és még van állása...
    Az a baj az ilyen emberekkel, h nem képesek felfogni azt, hogyha így bánnak az anyanyelvünkkel, akkor előbb-utóbb elérhetjük, h nem fogjuk tudni egymás kifejezéseit egyértelműen értelmezni... Ez pedig azt fogja jelenteni, h mindenki össze-vissza fog beszélni, és verekedni fogunk egymással, mert nem fogjuk tudni sem magunkat megértetni, sem pedig a másikat megérteni... Ha pl vki azt mondja nekem, h hadjuk, akkor valakinek, valakiknek a hadseregére fogok gondolni, nem pedig arra, h hagyjuk a fenébe... Ehh...
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Szer. Szept. 28, 2016 9:06 pm

    Nem értem, miért kell a menthetetlen embereknek műtőasztalon meghalniuk... Miért nem kaphatja meg ő maga is, és a családja is azt a jogot, h egymás körében, emberhez méltóan, fájdalommentesen, egymáskezét fogva, egy jó kis altatóinjekcióval vessenek véget mindenki szenvedéseinek... Miért kell ezek helyett egy műtőasztalon élve felvagdosni, kibelezni valakit, h aztán az orvos szemlesütve közölje, h "nem bírta az altatást"... Miért kell ezt???
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Kedd Szept. 27, 2016 3:30 pm

    Ma rádióhallgatás közben azon tűnődtem, h amig a már köztudottan, és nyilvánvalóan bizonyítottan pedofil állat Michael Jackson "zenéit" zsíros jogdíjjakért közvetítik a hallgatóságnak, addig a derék Derrick felügyelőt, Horst Tappertet betiltják egész Németországban, mert az Waffen SS tiszt volt hajdanán... Sztem sokkal nagyobb bűn kiskorúakat megrontani, mint részt venni egy meglévő trsdlmi rend hierarchiájában... Ez a Michael Jackson egy beteg állat. Volt... De az, h ennek rokonai a mai napig pénzeket zsebeljenek be jogdíjjakból, a szegény Waffen SS tiszt pedig tiltva legyen, agyf@szság...
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Szer. Szept. 21, 2016 10:27 pm

    Ma egy kedves barátomnak panaszkodtam az anyósom miatt. A Barátom ímígyen adott hangot együttérzésének: "Nyalja ki (az anyósomat) a Terry Black!"

    Elképesztő! Elképesztő, h vkinek hogyan működhet így az agya, hogyan jut eszébe ilyesmi. Nem kúvaanyázik, nem a pi csába küld, hanem nemes egyszerűséggel Terry Black nyelvcsapásait kívánja a szidalmazott fél alfelére... Sztem zseniális! Wink
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by wahúr Kedd Szept. 20, 2016 7:19 pm

    Kalamayka írta:Nahát! Kérem, ha itt picsát, Vagy igen?
    Kérem, látom Ön finnyás. Hát majd megpróbálom.
    Nem érdekes, milyen vagyok.
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Kedd Szept. 20, 2016 6:40 pm

    Nahát! Kérem, ha itt picsát, meg Észak Koreát emleget, az meglehősen barátságtalan.
    wahúr írta:Sok beszédnek sok az alja.
    Ez itt egy beszélgetős topic, ahol lehet beszélgetni. Ha Magának nincs kedve, hát ne tegye! Nekem, megvallom néha szófo sásom van. Ezér' is gyöttem ide. Kérem, ha vmi nem tetszik Önnek, nyugodtan jelezze, és megbeszélhettyük, ha akarja... De kérem viselje magát illő módon és ne kűdözzön mindenfelé. Annyira méltatlan ez Önhöz... Ha jól tom, Maga nem egy idióta tacskó, hanem komoly vérem, vagy németvizsla... Persze még nem nyilatkozott erről... De látszatra semmiképpen nem egy idétlen kotorékeb... Vagy igen?
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Kedd Szept. 20, 2016 6:32 pm

    ÉJJEN A PROLETÁRDIKTATÚRA!
    Agyf@sz... - Page 2 6plakat
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by csaposur Kedd Szept. 20, 2016 12:55 pm

    wahúr írta:Igaza van, picsába a demokráciával! Költözzön észak koreába!

    ilyenkor arra gondolok, hogy azoktól, akik kétségbe vonják a liberális demokrácia létjogosultságát, meg kellene vonna mindazokat a jogokat, amiket az számukra biztosít.

    ezek az emberek arra gondolnak, hogy bizonyára nem ők kerülnének egy diktatórikus társadalomban az üldözöttek oldalára.
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by wahúr Kedd Szept. 20, 2016 4:22 am

    Kalamayka írta: barátságtalan
    Csak nyers és tömör. Sok beszédnek sok az alja.
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Hétf. Szept. 19, 2016 11:27 pm

    Agyf@sz... - Page 2 Image-01

    Holnap jön anyósom, pedig még nincs is Halloween... De már áll a bál...
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Hétf. Szept. 19, 2016 8:20 pm

    wahúr írta:Igaza van, picsába a demokráciával! Költözzön észak koreába!
    Húú, de barátságtalan egy kutyus! Elvette a szép eszét a vénség? Vagy nem kapott még vacsorát? Hm?
    Ne! Kutyus, itt van egy kis vacsora!
    Agyf@sz... - Page 2 1.jpg?lastmod=1435078035

    Aztán teli hassal szebb lesz ám a világ Smile
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by wahúr Hétf. Szept. 19, 2016 7:29 pm

    Igaza van, picsába a demokráciával! Költözzön észak koreába!
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Hétf. Szept. 19, 2016 4:13 pm

    Vegyünk mondjuk egy rabszolgatartó trsdlmat. Ebben Gazda és szolgája él. A gazda kétféleképpen viselkedhet. Vagy emberséges, és kiszolgálja szolgái emberi szükségleteit amellett, h ezért cserébe azok munkaerejét kéri, vagy pedig egy embertelen hajcsár, aki szolgáit kibelezve korbáccsal simogatja őket, lábfejüket levágva tanítja jobb modorra az engedetlen csűrhét.
    A szolgálók már többféleképpen viselkedhetnek. Azok, akikkel rosszul bánnak viselhetik csendes beletörődéssel nyomorult sorsukat, vagy egyénileg igyekezhetnek valamiféle munkafelügyelői karriert építeni, h kiemelkedjenek sorstársaik közül, evvel felvállalva, h a rabszolgatartó kutyájává válik, vagy éppen szíthat lázadást, vagy szökdöshet egymaga több-kevesebb sikerrel.
    Azok a szolgálók is, akiknek jó dolguk van, ők is többféleképpen viselhetik sorsukat. Lesznek, akik elégedettek lesznek azzal a kevéssel, ami jut nekik a rabszolgaságból. Megbecsülik jóféle szállásukat, az ételt, amit kapnak, hogy utódjaikat viszonylagos biztonságban nevelhetik, és bizony megbecsülik jó gazdájukat, aki mindezekről gondoskodik. (Igaz, többek között az ő munkaerejükből is) Aztán lesznek olyan rabszolgák még ilyen körülmények között is, akik feszt rínak amiatt, h nekik csak ilyen kevés jut, meg azért, h nem szabadok, és nem szabadon, hajléktalan éhezőként tengetik az életüket, mert az milyen vidám... De ezek sem rínának maguktól, mert egy-két libbant segít nekik a nagy eszmélésre...
    Szóval nem a rendszer a lényeg, hanem, h abban hogyan viseli magát az ember! A vezető lehet nagylelkű, igazságos, intelligens, meg lehet kegyetlen zsarnok is. A plebs pedig ... A plebs pedig mindig vért akar, és ha kérdezik, Barrabást kiált! Ez van kedves barátaim. A demokratikus berendezkedés nem jó semmire sem! Csak nyomort, káoszt, és ellentétek kiélezését hozza. Sosem a megbékélést, az egyetértést...
    Agyf@sz... - Page 2 Barabbas
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by wahúr Hétf. Szept. 19, 2016 4:27 am

    Kalamayka írta:Ön tud vmit esetleg?
    Semmit sem tudok, és mindent elfelejtek. És ez véresen komoly.
    A demokrácia nem játék.
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Vas. Szept. 18, 2016 8:40 pm

    Jó kutyus! Olvasson el mégeccer. Ha kell, kéccer is.
    (Kakilni pedig mindenkinek kell. És addig jó, ameddig mindennapos.)
    Remélem az ön kedves egészsége is jól szolgál. Apropó, egészség... Ha tudna valamit bizonyos szexmán jogi jógiról, aki mellékállásban nyelvtannáci volt, hálás lennék az informácijójért... se mailen se facebookon, se telefonon nem lehet kapcsiba lépni vele... Remélem csak mogorva volt velem, h válasz nélkül hagyott, és nincs semmi baja... Ön tud vmit esetleg?
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by wahúr Vas. Szept. 18, 2016 4:28 pm

    Már amennyiben itt és most demokrácia lenne, akár igazat is adhatnék Önnek.
    De ami most van, az nem az. Egy lelki sérült ember maga alá gyűrte a hazánkat,
    és azt csinál, amit akar. Manipulálásban kiváló, egyébként pedig lószar.
    Ha már a szarásnál tart.
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Vas. Szept. 18, 2016 4:05 pm

    Azon tűnődtem ma sz@rás közben, h miért is éltetik oly sokan a demokráciát, mint egyetlen mennybe vezető utat? A demokrácia nem jó! Sok f@szságra képes az ember egymagában is. Tömegben pedig tömegf@szságra képes. Elég csak arra gondolni, mennyire szereti az ember másik embertársa vérét inni. Tömegben pedig megsoxorozódik a vérszomj... Belegondolt már vki abba, h ha csak a halálbüntetés kérdését szeretnék demokratikusan eldönteni, annak milyen eredménye lenne egy esetleges erről szóló népszavazáson??? És a megszavazott eredményt szentségnek kellene tekinteni a demokraták szerint!
    Nevetséges, h a soron következő népszavazást éppen a magukat demokratának vallók ellenzik leginkább... Hogy lehet ekkora önmeghasonlással élni egyáltalán??? Ez olyan, mintha egy kúva apácának hinné magát, amit pedig csinál, vallásgyakorlásnak nevezné, és hinné is egyben... Senki nem gondolkodik el ezeken a dolgokon kérem... Senki nem veszi a fáradtságot arra, h használja valamire azt ami a nyakán van... Kedves demokraták! Tessék csak szépen örvendezni a közelgő népszavazásnak... Annak eredményét pedig tessenek szentnek tekinteni, hiszen a maguk hite szerint az... Elvégre Jézust is demokratikusan feszíttették keresztre...
    ehh...
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Szomb. Szept. 17, 2016 8:05 pm


    Ma ezt a gyöngyszemet találtam, amit megosztok veletek. Fogadjátok szeretettel Smile
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Csüt. Szept. 15, 2016 10:25 pm

    Mivel megígértem máshol, h nem trollkodom, de a zenei topic nagyon ingerel, ígyhát idehozok egy igazi agyf@szt... Smile

    Hallgassa mindenki szeretettel Smile Jó éjt!
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Csüt. Szept. 15, 2016 2:52 pm

    Agyf@sz... - Page 2 Vogon_original

    Ez a vogon, és eskü!, ma taliztam vele, pontosan ilyennel a NRSZFH-ban... Pont ilyen volt, nő volt, csíkos pólót viselt, és bajusza, meg szakálla is volt...
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Csüt. Szept. 15, 2016 2:49 pm

    Egy kis vogonária mára:

    Tisztelt Kirendeltség Vezető!

    Az alábbi panaszom szíves kivizsgálását kérem:

    Ápolási díj megállapításához vált szükségessé az Önök hivatala által kiállított igazolásra arról, h Önöknél nem vagyok nyilvántartva, ill jövedelmem nincs. Ezért kerestem fel a Hivatalt 2016-09-15-én, csütörtökön. A hivatalban először jártam. A bejáratnál az INFORMÁCIÓ nevű pulthoz álltam sorba. Egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy két - a másik sorban álló - fiatalember beslisszolt elém a sorba. Természetesen ezt szóvá tettem, felhívtam a figyelmüket arra, hogy ebben a sorban nem ott van a sor vége, ahová ők besoroltak. Erre a másik pultnál tevékenykedő munkatársuk arrogáns hangnemben közölte, h ő küldte át a két illetlen fickót ebbe a sorba, így azoknak elsőbbségük van.
    Az ügyintéző hölgyek ezek után érdeklődésüknek adtak hangot afelől, hogy ugyan mi járatban vagyok ott. Elmondtam, h ápolási díjhoz kell arról igazolás, hogy nincs jövedelmem. Ekkor közölték, hogy csütörtökön ilyen igazolást nem adnak ki, menjek másnap. Ekkorra már elmondtam nekik, hogy a férjemet 24 órában én gondozom, mert 24 órás felügyeletre, ellátásra szorul. A két - az ügyintéző hölgyek által előnyben részesített - fiatalembernek, valamint a hölgyeknek ez láthatólag kölcsönös tetszésére volt.
    Ügyemet elintézetlenül, megszégyenülten voltam kénytelen távozni. Mivel fogalmuk sincs, mit jelent egy négy-végtag-bénult ember ellátása, annak magárahagyása az ügyintézés végett, milyen hosszadalmas előkészületeket igényel ilyen körülmények közül kilépni az embernek otthonról, elkeseredésemben, és tehetetlen dühömben odavágtam a két jól mulató fiatalembernek, hogy „Bunkó f@szok!”... Mást úgysem tehettem.
    Hazaérve igyekeztem az Interneten tájékozódni a hivatal rendtartásáról. Meglepődve olvastam, h a csütörtöki nap csak az első alkalommal jelentkezők - nyilvántartásban még nem szereplők - és a munkáltatók számára van fenntartva. Szomorúan, és dühösen veszem tehát tudomásul, hogy mindhiába mentem azon a napon, amikor az először jelentkezőket látják el, az ügyintéző hölgyeknek fontosabb volt, h a két fiatalember tetszésére legyenek, minthogy abbéli kötelezettségüknek eleget tegyenek, h számomra - először jelentkezőként - igazolást állítsanak ki.

    A férjem négy végtag bénult. 24 órás felügyeletre szorul. Ápolását-gondozását én látom el. Ezért is kell elintéznem az ápolási díjat, amihez az önök igazolása szükséges. Nem tudom, h értelemszerű-e, de ha nem, elmondom, h a huszonnégy-órás felügyeletet csak rövid időre, illetve hosszas előkészítéssel lehet megszakítani, de inkább nem lehet ilyet tenni… Ezért nekem minden egyes hivatali ügyintézés rémálom. Az egyszerű gondolkodású emeberek, mint amilyenek a hivatali ügyintézők is, képtelenek megérteni, h aki egy négyvégtag-bénult, magatehetetlen ember segítőjét akadályozza ügye intézésében, az evvel a cselekedetével közvetlenül a magatehetetlen ember ellátását veszélyezteti. Sajnos, amíg látványában nem jelenik meg miről van szó, az emberek többsége azt hiszi, tolakodni akarok, vagy érdemtelenül akarok előnyhöz jutni. Sajnos erről szó nincs. Iszonyú vérkomoly, h egy-egy hivatali ügyintézés során mikorra érek vissza a magatehetetlen férjemhez, aki nélkülem nem tud sem ennei-inni, sem pedig a dolgát végezni. Ráadásul ezesetben éppenhogy elém tolakodtak. Tájékoztatom, h folyamatban van a MEOSZ-nál egyfajta gondozói igazolvány létrehozásának előkészülete. Ennek segítségével a későbbiekben elhárul az akadály (akadálymentesítik) a gondozók elől, amit a hivatali ügyintézések emelnek eléjük. Addig a kis ideig is azonban, ha semmi mást nem tennénk, csak csupán megpróbálnánk emberek lenni, sokat tudna segíteni az ellátottakon…
    Kívánok a hivatal minden kedves munkatársának hasonlókat!

    Budapest, 2016 szeptember 15.
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Csüt. Szept. 15, 2016 2:46 pm

    Most egy kicsit hagyom a Kommunista Egyházat. Majd visszatérek rá. Am nem lesz sok témám. A hajléktalanok, a kommunizmus, az origó, a se ggberakás, a mozgáskorlátozottság/ akadálymentesítés, meg a vogonária... Talán egy kis bigámia, meg az anyósom... Jahh, és persze a kutya... Hát ennyi..
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Szer. Szept. 14, 2016 5:07 pm

    Szóval legutóbb a kommunista egyház megalapításán elmélkedtem, amit most sajnos nem fogok tunni kifejteni, mert kevés időm van, de mindenesetre idefirkantom, h később ki lehessen dolgozni... Minden adott ugyanis egy-egy eszme vallássá, egyházzá manifesztálásához... Sztem bármilyen eszme megteszi, de nekem most a kommunizmus teccik... Már Istene is van.. A kísértét, ami bejárta Európát... A szentek is adottak: Marx, Engels, Lenin... Biztosan lehetne oltárt is emelni vörös zászlókból, meg mittom én... Most mennem kell Sad
    Kalamayka
    Kalamayka


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2016. Sep. 13.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : Budapest

    Agyf@sz... - Page 2 Empty Agyf@sz...

    Témanyitás by Kalamayka Szer. Szept. 14, 2016 5:01 pm

    Sziasztoók!

    Ne hari, de muszáj ezt tennem... Szükségem van egy helyre, ahová belefirkálhatom a topikcímben is említett dolgaimat. Ha gondoljátok, majd kitörlitek. Próbáltam illedelmesen kéregetni, de még nem igazodok ki ezen a fórumon. Jó titeket újra látni, remélem elférek köztetek... Am nem fogok sok vizet zavarni, mert.
    Ide szeretném hozni a mindenféle  - mások szerint  -  elmeháborodottságaimat... Ha megengeditek persze... soxor felüti néhány ügy a fejét a fejemben, és ezeket meg kell osztanom, értő olvtársakra van szükségem utópiáim befogadásához... Mostanság éppen az motoz bennem, hogy...

    Jahh! Am Én vagyok!

    Ajánlott tartalom


    Agyf@sz... - Page 2 Empty Re: Agyf@sz...

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 7:16 am