Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+6
vallfaarus
csaposur
RontoPal
red39
Hangyafogas
Gerenda
10 posters

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Vas. Ápr. 02, 2017 5:57 pm

    vallfaarus írta:

    ....."..Na már most kérem, ez társadalmi szerep, vagy hagyományos női szerep?..."

    ulácc  mi  lelki-rokonok  vagyunk ???

    dugás  közben  nekem  is  EZ  szok  motoszkálni  a  fejemben

    A Szabadfogás egyik menete közben Csintalan elvtárs meg bevallotta, hogy gyerekcsinálás közben nem
    a népszaporulat elvárt normája foglalkoztatta. Aztán úgy visszagondolva az eseményekre, hát úgy emlékszem én sem. Rolling Eyes Cool

    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Vas. Ápr. 02, 2017 3:26 pm



    ....."..Na már most kérem, ez társadalmi szerep, vagy hagyományos női szerep?..."

    ulácc mi lelki-rokonok vagyunk ???

    dugás közben nekem is EZ szok motoszkálni a fejemben
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Vas. Ápr. 02, 2017 2:25 pm

    Qputyin írta:Kérem szépen utált izmusok ide, vagy oda, az efféle dzsenderizmust el tudom viselni. Cool
    Na már most kérem, ez társadalmi szerep, vagy hagyományos női szerep?
    Ezen gondolkodom, miközben nézem
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Vas. Ápr. 02, 2017 12:44 pm

    RontoPal írta:

    szolganép a magyar, ezen kár is töprengeni. olyan messze vagyunk a polgári demokráciától, mint az a bizonyos Makó vezér Jeruzsálemtől.

    Ma meg ez a rablófejűnek látszó Gyurcsány fóbiás magyar-berber tüntet.
    Nem tudom hányan lesznek mellette ? Rolling Eyes


    http://tuaregblog.blogspot.hu/2017/04/elkurtad.html
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Vas. Ápr. 02, 2017 12:25 pm

    wahúr írta:

    Ez kérem színtiszta dzsenderizmus!

    Kérem szépen utált izmusok ide, vagy oda, az efféle dzsenderizmust el tudom viselni. Cool
    RontoPal
    RontoPal
    Admin


    Hozzászólások száma : 870
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : Gépelőtt

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by RontoPal Vas. Ápr. 02, 2017 10:32 am

    wahúr írta:Tegnap 37 DK-s tüntetett a CEU mellett.
    Ekkora tömeg láttán gondolom g orban lefossa a lábszárát, és visszavonja a törvény terevzetet

    szolganép a magyar, ezen kár is töprengeni. olyan messze vagyunk a polgári demokráciától, mint az a bizonyos Makó vezér Jeruzsálemtől.
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Vas. Ápr. 02, 2017 7:17 am

    vallfaarus írta:minden  tiszteletem  a  37  emberé!!  /  gondolom  már  régen  túl  vannak  az  "egyetemista koron " /


    Ma délután 17 órakor kimegyek a Széchenyi térre, meghirdettem a tüntetést családom körében.
    Jönnek az unokák is. Igaz, őket fagyi ígéretével korrumpáltam.
    Beszédet nem tartok, néma tüntetés lesz, mint Máriáé.
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Vas. Ápr. 02, 2017 6:26 am

    wahúr írta:Tegnap 37 DK-s tüntetett a CEU mellett.
    Ekkora tömeg láttán gondolom g orban lefossa a lábszárát, és visszavonja a törvény terevzetet

    minden tiszteletem a 37 emberé!! / gondolom már régen túl vannak az "egyetemista koron " /

    vannak helyzetek amikor a MINŐSÉG fontosabb a mennyiségnél...ez olyan... / én a magyar felsőoktatás képviselőinek SZAR ..GERINCTELEN magatartását tartom vérlázítónak:(( /

    sokkal inkább érdekes / a magorországot a térképen elhelyezni sem tudó / usákok....nóbeldíjasok állásfoglalása..

    igaza volt Dömsödinek : a magyarok nagy többségének fingja sincs arról : mi is az a CEU..
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Vas. Ápr. 02, 2017 5:30 am

    Tegnap 37 DK-s tüntetett a CEU mellett.
    Ekkora tömeg láttán gondolom g orban lefossa a lábszárát, és visszavonja a törvény terevzetet
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Szomb. Ápr. 01, 2017 5:04 pm

    vallfaarus írta:ILYENKOR  VET  SZÉT  AZ  IDEG :


    ..Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Csajok10

    semmit  nem  látok  a  panorámából...................................................

    Ez kérem színtiszta dzsenderizmus!
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Szomb. Ápr. 01, 2017 4:48 pm

    hijjábanno..nagyembernek sem könnyű.....


    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Magyin10


    bárhol..bármikor le se szarják ..
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Szomb. Ápr. 01, 2017 4:44 pm

    ILYENKOR VET SZÉT AZ IDEG :


    ..Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Csajok10

    semmit nem látok a panorámából...................................................
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Szomb. Ápr. 01, 2017 3:51 pm

    koldokszosz írta: Tüntetés a szabad oktatásért” címmel, a gyülekezés a Corvinus előtt lesz, onnan vonalnak át az ELTE és a CEU érintésével a Parlament elé.

    Egész napos rosszullétemen enyhít valamit a hír. Kár, hogy itt nálunk nem hallani ilyenfajta megmozdulásról.
    Majd kimegyek egyedül a főtérre, és azt gondolom Velük vagyok
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Szomb. Ápr. 01, 2017 2:16 pm



    ...."..Az orosz tudósokat támogató International Science Foundation Soros György alapítványa, ő adta pénzt a programhoz...."

    a gorbacsov érában teljesen szétesett orosz tudományos élet megmaradásáért...
    RontoPal
    RontoPal
    Admin


    Hozzászólások száma : 870
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : Gépelőtt

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by RontoPal Szomb. Ápr. 01, 2017 1:06 pm

    Gerenda írta:
    RontoPal írta:Amúgy meg úgy gondolom, h ezzel a CEU-s vagdalkozással sikeresen navigálta magát a mi fénylő csillagunk, vezénylő tábornagy urunk egy vesztes pozícióba. Egyszerűen nem mérte fel, hogy Soros szava legalább 10x többet nyom a latban Washingtonban, mint az övé. Vlagyimir Vlagyimirovics meg jót röhöghet a balfasz pincsin.

    Hogy ezért leköpik, az faktum. De vajon végül meghátrál? Mert az sem kétséges, hogy a gyülevész simán megszavazza ezt is.

    Trampli, ha elfogadja, amit a külügyérsége kommunikált, akkor simán twitteli a számlát a csútinak, szerintem meghátrálnak, persze amolyan agresszív kismalac stílusban.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Szomb. Ápr. 01, 2017 12:36 pm

    wahúr írta:
    Gerenda írta:

    Jóreg,
    simán. Ezért morogtam lejjebb, hogy a szocik (is) már megint hülyék.
    Az még csak hagyján, de hová tűnt az emberekből a szolidaritás?
    Van Budapesten vagy 50ezer egyetemista, nem állnak ki a CEU-ért? Holnap majd ők jönnek.

    Nem értem én ezt

    Vasárnap este tüntetnek a CEU mellett

    Az összes magyar egyetem, az összes magyar akadémikus, az összes magyarországi oktatási intézmény, az összes diák és az összes tanár ügye is a kormány CEU elleni törvénymódosításával szembeni kiállás – írja az Oktatási Szabadságot nevű független kezdeményezés a Facebookon.
    A csoport vasárnap délután ötre tüntetést hirdetett „Most a CEU, de ki a következő? - Tüntetés a szabad oktatásért” címmel, a gyülekezés a Corvinus előtt lesz, onnan vonalnak át az ELTE és a CEU érintésével a Parlament elé.

    Az alulról szerveződő kezdeményezés szerint a törvénymódosítás támadás a magyarországi tanszabadság ellen és az egyetemi autonómia ellen egyaránt; a CEU elleni fellépést újabb, hasonló lépések követhetik. Elnyomó rezsimekben, így Oroszországban és Törökországban zárnak be hasonló módon egyetemet, hívják fel a figyelmet.
    „Menjünk utcára együtt vasárnap, hogy megmutassuk a kormánynak, hogy mi valódi, demokratikus vitát és párbeszédet akarunk az független oktatási intézményekről!” – írják a Facebookon.

    https://444.hu/2017/04/01/vasarnap-este-tuntetnek-a-ceu-mellett
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Szomb. Ápr. 01, 2017 12:31 pm

    RontoPal írta:Amúgy meg úgy gondolom, h ezzel a CEU-s vagdalkozással sikeresen navigálta magát a mi fénylő csillagunk, vezénylő tábornagy urunk egy vesztes pozícióba. Egyszerűen nem mérte fel, hogy Soros szava legalább 10x többet nyom a latban Washingtonban, mint az övé. Vlagyimir Vlagyimirovics meg jót röhöghet a balfasz pincsin.

    Hogy ezért leköpik, az faktum. De vajon végül meghátrál? Mert az sem kétséges, hogy a gyülevész simán megszavazza ezt is.
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Szomb. Ápr. 01, 2017 12:28 pm

    RontoPal írta:

    Persze, minden nagyobb cég folyamataiban - főleg egy kivülálló szemével - lehet találni egy csomó ökörséget, de igazán az számít, hogy képes-e elérni a céljait. Feltéve, hogy vannak céljai, és feltéve, hogy azok értelmesek.

    A kedvesvezető most éppen romboló üzemmódban van, és bizony nehezen tudom magamtól elhessegetni a gondolatot, hogy egy pincsi, aki a keleti gazditól várja a jutalomfalatkákat, miközben éppen árulja azt, amit tud. A hazát... Ezt a vélekedésemet nagyon alátámasztja mindaz, amit a titokzatos szolgálatokból kiugrott ember mondott az indexnek.


    És az EU esetében nehezítő tényező, hogy a tagok a maguk szándékai szerint akkor is szerte-szét húzzák a szekeret, ha egy irányba próbálnak menni.
    Nyilván művészet terelgetni ezt a szekeret, száguldást várni meg illúzió.

    Igen, egyre feltűnőbb, hogy a Kedves Vezető mennyire kiszolgálja a Kremlt. Talán egy szép napon megtudjuk, miért.
    RontoPal
    RontoPal
    Admin


    Hozzászólások száma : 870
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : Gépelőtt

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by RontoPal Szomb. Ápr. 01, 2017 12:27 pm

    Amúgy meg úgy gondolom, h ezzel a CEU-s vagdalkozással sikeresen navigálta magát a mi fénylő csillagunk, vezénylő tábornagy urunk egy vesztes pozícióba. Egyszerűen nem mérte fel, hogy Soros szava legalább 10x többet nyom a latban Washingtonban, mint az övé. Vlagyimir Vlagyimirovics meg jót röhöghet a balfasz pincsin.
    RontoPal
    RontoPal
    Admin


    Hozzászólások száma : 870
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : Gépelőtt

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by RontoPal Szomb. Ápr. 01, 2017 12:18 pm

    Gerenda írta:

    Hm. Szerintem aki azt hiszi, hogy egy EU-méretű és -szerű szervezet képes lehet jól működni, az el van tévedve.
    Meg kellene nézni egy átlagos nagyvállalatot belülről. Kupleráj.
    Annak is örülni kell, ha egy ekkora szervezet egyáltalán működik. És folyamatosan igazítani kell rajta, különben összedől.

    Persze a Kedves Vezetőhöz hasonló hátramozdítóktól meg kell szabadulni, mert csak kárt csinálnak.

    Persze, minden nagyobb cég folyamataiban - főleg egy kivülálló szemével - lehet találni egy csomó ökörséget, de igazán az számít, hogy képes-e elérni a céljait. Feltéve, hogy vannak céljai, és feltéve, hogy azok értelmesek.

    A kedvesvezető most éppen romboló üzemmódban van, és bizony nehezen tudom magamtól elhessegetni a gondolatot, hogy egy pincsi, aki a keleti gazditól várja a jutalomfalatkákat, miközben éppen árulja azt, amit tud. A hazát... Ezt a vélekedésemet nagyon alátámasztja mindaz, amit a titokzatos szolgálatokból kiugrott ember mondott az indexnek.
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Szomb. Ápr. 01, 2017 11:36 am


    Hm. Szerintem aki azt hiszi, hogy egy EU-méretű és -szerű szervezet képes lehet jól működni, az el van tévedve.
    Meg kellene nézni egy átlagos nagyvállalatot belülről. Kupleráj.
    Annak is örülni kell, ha egy ekkora szervezet egyáltalán működik. És folyamatosan igazítani kell rajta, különben összedől.

    Persze a Kedves Vezetőhöz hasonló hátramozdítóktól meg kell szabadulni, mert csak kárt csinálnak.
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Szomb. Ápr. 01, 2017 9:43 am

    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Szomb. Ápr. 01, 2017 8:02 am

    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Szomb. Ápr. 01, 2017 7:30 am

    wahúr írta:
    Az még csak hagyján, de hová tűnt az emberekből a szolidaritás?
    Van Budapesten vagy 50ezer egyetemista, nem állnak ki a CEU-ért? Holnap majd ők jönnek.

    Nem értem én ezt

    Nagyon ritkán hátrált meg a Kedves Vezető. A NER egyik vezérfonala, hogy ütik-vágják a zembereket, egyszerre csak egy csoportot, és lehetőleg minél abszurbadd módon, a legpofátlanabb hazugságok ordítozása közben.
    Ezzel az évek során hozzászokott a népség, hogy tök mindegy, mit csinál, úgyis az történik, amit a Kedves Vezető akar.

    El akarja lopni a Dunát? Nincs mit tenni, úgyis megszavazzák az erre hozott törvényt.
    Hazaviszi a Kékest? Hát, az ki fog dudorodni, de mit tehetünk?

    De abban feltétlenül igazad van, hogy legalább az egyetemisták (egy részének) életkorukból következően kvázi kötelező lenne balhézni egy jókorát.
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Szomb. Ápr. 01, 2017 4:45 am

    Mindenki totálisan lagymatagon viselkedik ebben az ügyben. A netadó megmutatta, ha van lelkes tömeg,
    akkor a bölcsvezér lefossa a lába szárát, és vinnyogva elszalad.
    Néha elég egy szikra, én azt reméltem, ez lesz az utolsó csepp a pohárban.
    De nem, ezek a zsírpubik mindent túlélnek.
    El kell kezdeni egyenként kinyírni ezeket
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by wahúr Szomb. Ápr. 01, 2017 4:28 am

    Gerenda írta:

    Jóreg,
    simán. Ezért morogtam lejjebb, hogy a szocik (is) már megint hülyék.
    Az még csak hagyján, de hová tűnt az emberekből a szolidaritás?
    Van Budapesten vagy 50ezer egyetemista, nem állnak ki a CEU-ért? Holnap majd ők jönnek.

    Nem értem én ezt
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Szomb. Ápr. 01, 2017 4:11 am

    koldokszosz írta:

    És meglásd, újra megszavazzák ezeket az ótvarokat.

    Jóreg,
    simán. Ezért morogtam lejjebb, hogy a szocik (is) már megint hülyék.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Pént. Márc. 31, 2017 10:55 pm

    RontoPal írta:A kedvesvezető nekimegy annak, amit ésszel fel nem érhet, a legjobb magyar egyetemet be akarja szántani. Nincs helye kishazánkban az értelemnek, a lényeg, hogy lehessen szotyit köpködni a nulla szinten labdát rugdosó csapatok mérkőzésén. Ez az ország a pokolra kerül, oda is való.

    És meglásd, újra megszavazzák ezeket az ótvarokat.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Pént. Márc. 31, 2017 10:53 pm

    csaposur írta:http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/roman_kovetoje_lett_orbannak_magyarokra_hullik_vissza_a_ceu-torveny.632605.html

    A szerző arra hívja fel a figyelmet, hogy két romániai egyetemet (a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetemet és a Partiumi Keresztény Egyetemet) is Magyarországról pénzelnek, és egyik esetében sem létezik kormányközi megállapodás az intézmény finanszírozásáról.

    Jaja. Sokan azt mondják, hogy Putyin diktálja Orbánnak.
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Pént. Márc. 31, 2017 10:18 pm

    csaposur írta:http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/roman_kovetoje_lett_orbannak_magyarokra_hullik_vissza_a_ceu-torveny.632605.html

    A szerző arra hívja fel a figyelmet, hogy két romániai egyetemet (a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetemet és a Partiumi Keresztény Egyetemet) is Magyarországról pénzelnek, és egyik esetében sem létezik kormányközi megállapodás az intézmény finanszírozásáról.

    Pont a Ponta szopattya Vityát.

    Ajánlott tartalom


    Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet  - Page 24 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8/1 fejezet

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 4:26 pm