Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+6
vallfaarus
RontoPal
angyalarculucky
Hangyafogas
Qputyin
koldokszosz
10 posters

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Vas. Feb. 19, 2017 1:27 am

    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by wahúr Vas. Feb. 19, 2017 6:37 am


    Kiegyezni a jobboldallal? (Ezzel, ami van???) Segítségül hívni a jobbikot?

    SOHA!

    Egy nagy lófaszt.

    Remélem elég tömör és érthető, amit írtam.
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Vas. Feb. 19, 2017 9:42 am

    wahúr írta:

    Kiegyezni a jobboldallal? (Ezzel, ami van???) Segítségül hívni a jobbikot?

    SOHA!

    Egy nagy lófaszt.

    Remélem elég tömör és érthető, amit írtam.

    Jóreg,

    http://hvg.hu/itthon/20170119_momentum_mozgalom_nepszavazas_2024_budapesti_olimpia_fekete_gyor_andras_orosz_anna

    "F.-Gy. A.: Hozzátenném, hogy egy jól működő demokráciában az emberek készek a kompromisszumra. Ha azt hirdetjük, hogy elegünk van a gyűlölködésből, akkor fontos, hogy amikor a helyzet megkívánja, tudjunk kompromisszumot kötni. A nemzet érdeke például ilyen. A hiteltelenné vált politikusokkal viszont nincs közös ügyünk.
    ...
    F.-Gy. A.: Én például 2010-ben a Fideszre szavaztam.
    ...
    F.-Gy. A.: Ennek a rendszernek egyszer vége lesz, ez biztos. Abban bízunk, hogy ezt a Momentum hozza el. Ránk ugyanis nem érvényes a centrális erőtér logikája. Van több millió elégedetlen ember, akiket ha mozgósítani tudunk, akkor vége, megtörténik a rendszerváltás. A pártalapítás az eszköz ahhoz, hogy egy európai és modern Magyarországot építsünk a jelenlegi avítt, begyepesedett és megbénult rendszer helyett. Ezt nem szabad sajnálni, be kell jutni a parlamentbe, és kész.

    hvg.hu: Mi kell a párttá alakuláshoz?

    F.-Gy. A.: Mindennek a kulcsa az országos hálózat. Úgy számolunk, hogy Budapestről is be lehetne jutni, de ezt nem akarjuk. 2018-ra ott akarunk lenni minden megyeszékhelyen. Nem lesz könnyű."

    "Ennek a rendszernek egyszer vége lesz, ez biztos." Egyszerűen hazudik. A rendszer nem a Kedves Vezető kormányzása, hanem a NER, alapförmvénybe pikkelyezve. A választási törvényről tudjuk, hogy a fideszre van szabva. A választási szisztémáról az OSCE jelentése megállapította, hogy ugyan "szabad" (minden futóbolond és fizetett csirkefogó elindulhat), de tisztességtelen. (ugyanezért, +lakájmédia)
    Ez a rendszer csak egy kurva nagy katasztrófa keretében fog eltűnni.

    "F.-Gy. A.: Én például 2010-ben a Fideszre szavaztam."
    A fickó szinte henceg azzal, hogy 2010-ben politikailag olyan dilettáns volt, hogy nem ismerte fel az eszelős fideszes demagógiát és uszítást. Vagy meggyőződéses volt...

    "Be kell jutni a parlamentbe, és kész." Aha. Kompromisszumot emleget. Ha "ennek a rendszernek vége lesz... Abban bízunk, hogy ezt a Momentum hozza el", kivel kötnének kompromisszumot, kormányról? Az ellenzékkel, vagyis abban a szituációban a fidesszel. Ha a fidesszel kompromisszumot kötnek, kik a "hiteltelenné vált politikusok?" Nyilván a mostani ellenzék.

    "Be kell jutni a parlamentbe, és kész. ... Mindennek a kulcsa az országos hálózat." +a minapi hír, hgoy vidékre indulnak, helyi népszavazásokat kezdeményezni.
    Vagyis a népszavazás(ok), aláírásgyűjtés, nekik csak eszköz a gyülevészbe jutáshoz.

    Majd mindenki eldönti, de én nem bízom bennük, fikarcnyira sem.

    Ennek a bulinak a célja az ellenzék "leváltása". Kiknek van vidéki hálózata, akiket le kell nyomniuk? Az MSZPnek és a szélsőjobbiknak. Ők a célpont. Nem a szívem csücske egyik sem, nem aggódom értük.

    Az lenne a legszebb, ha kiderülne, hogy a fidesz barkácsolta ezt a bandát:-)

    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by wahúr Vas. Feb. 19, 2017 9:52 am

    Gerenda írta:Majd mindenki eldönti, de én nem bízom bennük, fikarcnyira sem.
    Nos ez valamivel hosszabb a "lófasz"-nál, de az értelme kb. ugyanaz.
    Amúgy, egyetértünk.
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Vas. Feb. 19, 2017 10:53 am

    Seggszáj Mihály agymenései, kötsög pulóveres korától.

    https://www.facebook.com/groups/rtlhirado/permalink/1428671793821459/
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Vas. Feb. 19, 2017 11:17 am

    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Vas. Feb. 19, 2017 3:47 pm

    olvasom :


    .."..A diktátorok is így kezdik. Ha megnézzük a történelmet, a diktátorok első dolga, hogy ellehetetlenítik a sajtót. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Trump elnök diktatúrát akarna kiépíteni, csak azt mondom, hogy tanulnunk kell a történelemből" - fejtegette a republikánus szenátor...."


    fasetuggyamámé tünt fel........
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Vas. Feb. 19, 2017 7:49 pm

    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by csaposur Vas. Feb. 19, 2017 9:10 pm

    https://444.hu/2017/02/19/az-egyik-foszervezo-szerint-az-olimpia-elleni-alairasok-nagy-szama-miatt-ujra-szukseg-lehet-a-bekemenetre


    hajrá, szeretném látni, ahogy a zagymosott fideSSzombik újra felsorakoznak bayer, és bencsik mögött
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by csaposur Vas. Feb. 19, 2017 9:15 pm

    https://444.hu/2017/02/19/beszolt-a-momentumnak-a-nob-elnoke

    herr bach erőst aggódik a baksisért

    asszem mindent elmond róla, hogy nagy tisztelője skiccpalibának
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by wahúr Hétf. Feb. 20, 2017 4:21 am

    csaposur írta:https://444.hu/2017/02/19/az-egyik-foszervezo-szerint-az-olimpia-elleni-alairasok-nagy-szama-miatt-ujra-szukseg-lehet-a-bekemenetre


    hajrá, szeretném látni, ahogy a zagymosott fideSSzombik újra felsorakoznak bayer, és bencsik mögött

    g stefka szerintem polgárháborús hangulatot szít, és fenyegetőzik

    cukkermukker, amikor fábaszorult féreg módjára viselkednek, de sajnos el tudom képzelni, hogy ezek miatt vér fog folyni
    a jó qrva anyjukat, hogy világra hozta ezeket
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by wahúr Hétf. Feb. 20, 2017 4:24 am

    csaposur írta:https://444.hu/2017/02/19/beszolt-a-momentumnak-a-nob-elnoke

    herr bach erőst aggódik a baksisért

    asszem mindent elmond róla, hogy nagy tisztelője skiccpalibának

    bakk úr félreérti a helyzetet
    az egész nép olimpiát akar, és az milyen truváj lesz a bizoccság előtt, amikor a népszavazás
    eredményével áll majd oda kishazánk!
    A momentum csupán ehhez nyújtott segedelmet.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Hétf. Feb. 20, 2017 8:29 am

    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Hétf. Feb. 20, 2017 10:27 am



    ...".."A miniszterelnök egyáltalán nem veszélt Visegrádon az olimpiáról" - állította a frakcióvezető. ..."

    képzelt riport egy popfesztiválról:


    ..tudunk még onnét szerezni??

    ..nem főni..már nincs mit...

    ..akkor meg ??
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Hétf. Feb. 20, 2017 12:52 pm


    "Molnár szerint Hadházy hiteltelenné válik a korrupciós ügyeiben, hiszen egyszer korrupciós ügyekkel foglalkozik, egyszer pedig megszavazza a fideszes alkotmánybíró-jelölteket. „Elviseli azt a kérdést, hogy az Ön egyébként reményteljes pályája, azt az ívet fogja leírni, hogy elindult a Fideszből és visszatér a Fideszbe?” – kérdezte Molnár Csaba. Hadházy úgy reagált, hogy vannak olyan pillanatok, hogy egy politikusnak, pártnak nem a saját érdekeit kell képviselnie. "

    Nos ezek után sok időnek kell eltelni, hogy egyszer komolyan vegyék, az egyébként is lejáratódott fideszül trillázó "Ákos" drusza Ákost. Rolling Eyes
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Hétf. Feb. 20, 2017 4:16 pm

    egy bebetonozott hordóban emberi végtagopkat találtak a Dunában..

    Az eddigi vizsgálatok szerint egy stróman lehetett az áldozat...................



    csak úgy olvasgatok ...
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Hétf. Feb. 20, 2017 4:19 pm

    ---"...Molnár szerint..."


    eddig olvastam.............................

    cc: az mszp-t be kell szántani és sóval hinteni a helyét.....................................
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Hétf. Feb. 20, 2017 5:14 pm

    Orbán Viktor nagyon elégedett, 120 éve nem volt ilyen jó nekünk


    https://444.hu/2017/02/20/orban-viktor-nagyon-elegedett-120-eve-nem-volt-ilyen-jo-nekunk

    Olyan kibaszott jó nekünk és olyan kibaszott jól állunk, hogy a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézetben nincs ICD pacemaker, nem tudnak berakni ilyet a betegeknek, mert nincs rá pénz!

    Nem vicc, ma voltam ott, preventív nem raknak be, csak ha már "meghaltál", szép kilátások.

    angyalarculucky
    angyalarculucky


    Hozzászólások száma : 1795
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by angyalarculucky Hétf. Feb. 20, 2017 5:24 pm

    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Hétf. Feb. 20, 2017 5:45 pm



    ....".. preventív nem raknak be, csak ha már "meghaltál...."



    ..mindenki maga kérheti a leszerelését aki bolondnak tartja magát.....................aki viszont EZT tudja magáról nem lehet bolond és nem lehet leszerelni...."
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Hétf. Feb. 20, 2017 7:33 pm

    vallfaarus írta:---"...Molnár szerint..."


    eddig  olvastam.............................

    cc:  az  mszp-t  be  kell  szántani  és  sóval  hinteni  a  helyét.....................................

    MDF, SZDSZ megvót.
    Ecetera, ecetera. Very Happy
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Hétf. Feb. 20, 2017 7:36 pm

    vallfaarus írta:

    ....".. preventív nem raknak be, csak ha már "meghaltál...."

     

    ..mindenki  maga  kérheti  a  leszerelését  aki bolondnak tartja  magát.....................aki  viszont  EZT    tudja  magáról  nem  lehet  bolond  és  nem  lehet  leszerelni...."

    ?
    Konkrétan így fogalmazott a doki, nem mondhatok mást. Sajnálom, hogy idehoztam, ez nekem magánügy. (persze nem magam miatt írtam be, másoknak sincs)
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Hétf. Feb. 20, 2017 8:05 pm

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 16807640_1685413541756674_5332617471235124798_n
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Qputyin Hétf. Feb. 20, 2017 9:23 pm

    Egy kis fidesz-kádéjempés erkölcstani kérdés !
    Index - Mindeközben - Hogy kerül a baszás a gyerek szinonimaszótárába?:

    http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/02/20/szinonima_szotar/
    avatar
    vallfaarus


    Hozzászólások száma : 1410
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by vallfaarus Kedd Feb. 21, 2017 6:13 am


    " ? "

    valszeg rosszul interpretáltam Sad(

    a 22-es csapdájának egyik fő szlogenjét idéztem, a dokid álláspontjának hülyeségére utalva...
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Kedd Feb. 21, 2017 8:48 am

    vallfaarus írta:
       "  ?  "

    valszeg  rosszul  interpretáltam Sad(

    a  22-es  csapdájának  egyik  fő  szlogenjét  idéztem,  a  dokid  álláspontjának  hülyeségére utalva...

    Semmi gond, valszeg én is rosszul írtam le. (ugyan a szó szerintit idéztem), ami annyit jelent, hogy csak újraélesztet beteg kaphat, mert nincs pénz rá
    Gerenda
    Gerenda


    Hozzászólások száma : 497
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Gerenda Kedd Feb. 21, 2017 8:49 am

    Jóreg,

    http://nepszava.hu/cikk/1121325-fekete-gyor-ongyilkos-taktika-az-ellenzeki-osszefogas

    "- Végképp eldöntötték, hogy a választáson senkivel nem fognak össze?

    - 2014 bizonyította, hogy az ellenzéki összefogás öngyilkos taktika. Mi hosszú távra tervezünk."

    Akkora fideszes kétharmad lesz, mint Makó Jeruzsálemtől. Vagy valami hasonló....
    angyalarculucky
    angyalarculucky


    Hozzászólások száma : 1795
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by angyalarculucky Kedd Feb. 21, 2017 5:25 pm

    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Kedd Feb. 21, 2017 5:46 pm

    Gerenda írta:Jóreg,

    http://nepszava.hu/cikk/1121325-fekete-gyor-ongyilkos-taktika-az-ellenzeki-osszefogas

    "- Végképp eldöntötték, hogy a választáson senkivel nem fognak össze?

    - 2014 bizonyította, hogy az ellenzéki összefogás öngyilkos taktika. Mi hosszú távra tervezünk."

    Akkora fideszes kétharmad lesz, mint Makó Jeruzsálemtől. Vagy valami hasonló....

    Sajnos az ellenzék még egy mondatban sem képes megegyezni.

    Nem védeni akarom őket, de egy induló pártocska, aki párt akar lenni, nyilván a saját szavazóbázisát építi. (én is ezt tenném)

    Lenyilatkoznák, hogy szívesen összefognak mondjuk a xv párttal, holnap meg abból a pártból esne ki 3/3-as vagy kiderülne, hogy az egyik ellopta a fél országot.

    Ha eljutnak a választásokig, akkor helyi szinten lesznek alkuk, visszalépések. ez 100% (de annak legalább van értelme)
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by koldokszosz Kedd Feb. 21, 2017 5:48 pm


    Ez egy velejéig demokrata Úr! El kéne takarítani a közéletből is.

    Ajánlott tartalom


    Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet - Page 29 Empty Re: Nézhetetlen Napkelte 8 fejezet

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 3:27 pm