Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4989

Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 12, 2018 9:35 pm

colocolo írta:Hogy a másik kérdésedre is válaszoljak,hogy hova igazolnák játékosokat.Fontossági sorrendben egy balhátvéd,belső védő,csatár.Vegyük sorba Rokszin eddig nem váltotta be a várakozásokat nem is kap sok lehetőséget.Belső védők ez egy állandón változó poszt  miatt,kellene egy stabil védő Szokol,Vaskó jegelve.Csatárposzt centerből van elég Hrepkát nem tartanám meg ,helyette szívesen látnék egy gyors szélsőt bővülne taktikai lehetőség.Ha kell jobban tudnánk kontrára játszani.Most amúgy is divatos azt vizsgálni ,mennyi sebesség van egy csapat játékában.Négy mérkőzés után azért már Szanyó K.is képben lesz kitől mit várhat,és ennek fényében alakíthat a kereten ha lesz lehetőség rá.
    Sajnos a szabadon igazolhatók között annyira nincs senki ezekre a posztokra ,hogy már azon sem csodálkoznék ,ha Szanyó után megint ugyanabba a folyóba lépnénk és Debrecenit is visszahoznánk . Bár lassú védőnek itt van Vaskó ,ha már a sebességet említetted . Csak azt akarom mondani nem lesz egyszerű megerősíteni a csapatot . Persze az ügyesebb csapatok szétnéznek a környező országokban is hátha találnak magyar felmenőkkel rendelkező erősítést jelentő játékost . Olyant mint Kamenár volt ,bár ő is inkább a magyar felmenőkre jó példa . Talán balhátvédet lehetne is találni ilyet . Már említettem is amikor az elmúlt években kétszer is játszottunk velük. Talán szélsőt azt tudnánk találni itt a másodosztályban is. Szedlár vagy akár a kazincbarcikai Tóth Lászlót ,de a csabai Szatmárit is eltudnám képzelni nálunk. Már második éve jó teljesítményt nyújtanak és a középpályán is jók. Jó belső védőt idehozni lesz az igazán nehéz ügy ,de a balhátvéd poszt megoldása sem lesz egyszerű. A szűkös kínálat miatt nem várok nagy átalakítást . Azért abban is bízom ,hogy tavasszal már több jelenlegi játékos magára talál és kezd el értékelhető teljesítményt nyújtani . Gondolok itt elsősorban Murkára .
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 12, 2018 7:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=d7AhYoVtTAs

Sajnos még nincs fent az összefoglaló . Addig ezekkel kell beérni . Ezekért is jár a köszönet az elkövetőknek .
    Juhos2

Hozzászólások száma : 640

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Dec. 12, 2018 12:59 pm

Nézegetem én is a tabellát, hogy kúszunk, osonunk felfelé.
    Csákvár jövünk! Na jó, egy pontot szerezhetnének a hétvégén.
    Rokszin olyan volt, mint egy ovis kisfiú. Bár lehet, hogy hozzászoktunk Hangya futás mennyiségéhez az évek alatt. Vaskót jóideje jegelni kellett volna.
    A hangzatos Vasas stílus kialakításáról lehetett olvasni a közös nyilatkozatban. Az meg milyen lesz? Nekem furcsa. Oening is félév alatt megvolt.
    colocolo

Hozzászólások száma : 570

Témanyitás by colocolo on Szer. Dec. 12, 2018 11:17 am

Hogy a másik kérdésedre is válaszoljak,hogy hova igazolnák játékosokat.Fontossági sorrendben egy balhátvéd,belső védő,csatár.Vegyük sorba Rokszin eddig nem váltotta be a várakozásokat nem is kap sok lehetőséget.Belső védők ez egy állandón változó poszt miatt,kellene egy stabil védő Szokol,Vaskó jegelve.Csatárposzt centerből van elég Hrepkát nem tartanám meg ,helyette szívesen látnék egy gyors szélsőt bővülne taktikai lehetőség.Ha kell jobban tudnánk kontrára játszani.Most amúgy is divatos azt vizsgálni ,mennyi sebesség van egy csapat játékában.Négy mérkőzés után azért már Szanyó K.is képben lesz kitől mit várhat,és ennek fényében alakíthat a kereten ha lesz lehetőség rá.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd Dec. 11, 2018 7:18 pm

Vasas1969 írta:
    Köszi Colo ! Nem is vitatkozom Veled mert egyrészt jobban is értesz hozzá , másrészt én is éreztem ezt a ZTE elleni meccsen. Viszont a 2 kérdésemre még nem válaszoltál .
    " Hány kapusedző kell ,hogy mindent megtanuljon egy kapus amit tudnia kell ? Megtud e tanítani olyat a tanítványának amiben ő sem volt jó ? "
    http://www.vkla.hu/az-akademia-folso-korosztalyainak-kapusedzoje-mostantol-lippai-jozsef-a-vasas-fc-szakembere
    Amikor nemrég a fenti hírt olvastam ,akkor arra gondoltam ,hogy sokkal jobb lenne ,ha az Akadémiának is lenne saját kapusedzője , olyan aki más stílusú kapus volt mint Lippai . Hetente 1-2 napra helyet cserélnének és akkor talán Bese hiányosságait könnyebben el lehetne tüntetni és már az akadémián is összetettebb kapusokat képeznének . Érdekes ,hogy remek adottságai ,reflexei vannak és pont a tanulható dolgokat nem tudja vagy nem tanították meg neki .
    Majd utánanézek , de szerintem Bese a felső 2 osztály legfiatalabb kezdőkapusa.  
    Elég egy edző is csak az jó legyen,ha most gonosz lennék azt mondanám amit régen mondtak ilyenkor "aki tudja csinálja,aki nem tudja az tanítja".Viccen kívül, egy edző is képezze magát állandóan ahogy változik a foci úgy kell alkalmazkodni a kapusoknak is.Az Angoloknál pl.nagy hangsúlyt helyeznek arra lábbal is jó legyen a kapus,mert ott olyan a stílus gyakran kell lábbal érni a labdához.Nem tudom Bese mennyire fogékony az új dolgokra,de azt is meg kell szoknia hogy a nála sokkal idősebb társait is írányítania kell a jobb védekezés érdekében.Ráadásul az sem biztos hogy nálunk marad.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 11, 2018 6:40 pm

Hatvan percnyi szurkolás Sinkovics Gáborral

http://nb1.hu/felelos-szerkeszto-blogja/hatvan-percnyi-szurkolas-sinkovics-gaborral

Remélem a pletykák alaptalanok legalábbis a tulajdonosváltásról . A stadionnál már semmin nem csodálkoznék . Mindenesetre itt van egy a cikkben említett Sinkovics írások közül .

http://www.vkla.hu/az-oszi-szezon-befejezodott--a-jovo-elkezdodott
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 11, 2018 4:49 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Az első gólunknál biztos voltam ,hogy nyerünk . A tizenegyes előtt azt hittem eddig tartott ,de rögtön bevillant ,hogy Bese már csak azért is kivédi ,hogy nehezebb dolgod legyen .  Very Happy  Annak örülök a legjobban , hogy végre vannak jó teljesítmények és előbb utóbb lesznek mindenkinek kedvencei és újra magunkénak érezzük majd a csapatot . Én is bízom benne ,hogy szerencsésen alakul az utolsó forduló és valós esély lesz a feljutásra . Akkor talán az élvonalból is sikerül hozni valakit erősítésnek a télen. Te melyik posztokra hoznál játékost ?

A véleményem nem változott,Bese egy jó reflexekkel rendelkező vonalkapus,régi igazság a 11 nem lehet védeni csak rosszul rúgni.Ha egy kapus nem mozdul el előre,és a lővés is kellően erős és helyezett akkor esélytelen.A csapat építés receptje így kezdődik,végy egy jó kapust Bese még nem az.Lehet belőle de nem tudom hogy az alapvető hiányosságait be tudják e pótolni.A rögzitett helyzetből kapott gólok száma,felezhető lenne ha a védelem írányítása mellet,hajlandó lenne ki mozdúlni a kapuból.Már ifi szinten oktatják hogy a rögzitett helyzeteknél hova kell állni a kapusnak,és mikor kell külön embert állitani a rövid,vagy a hosszú kapufához.Vegyük pl.a Zete második gólját ellenünk,egy bedobás volt a 16 sarka és az alap vonal között.Bese be állt a rövidre,jött a bedobás meg csúsztatták és mire Bese átért a hosszúra már régen be is rúgták.A jó megoldás az lett volna ha beáll középre,a rövid kapufához meg oda állit egy embert,és akkor lett volna esélye a hosszú oldalra érkező labdát leszedni.Senki nem írta a számlájára,de jobb helyezkedéssel,a társak irányításával ez el kerülhető lett volna.Ezek alap dolgok,mint az is ha egy meg beszélt szóval pl.enyém vagy jövök jelez,akkor hagy ni kell a kapusnak a labdát had szedje le ő a be ívelést.És még sorolhatnám a dolgokat,Bese élet korában ennek már rutinnak kellene lennie.A tapasztalat idővel jön majd,de a rosszul be idegződött dolgokat nehéz meg változtatni,és ez a kapus edző felelősége is.
    Köszi Colo ! Nem is vitatkozom Veled mert egyrészt jobban is értesz hozzá , másrészt én is éreztem ezt a ZTE elleni meccsen. Viszont a 2 kérdésemre még nem válaszoltál .
    " Hány kapusedző kell ,hogy mindent megtanuljon egy kapus amit tudnia kell ? Megtud e tanítani olyat a tanítványának amiben ő sem volt jó ? "
    http://www.vkla.hu/az-akademia-folso-korosztalyainak-kapusedzoje-mostantol-lippai-jozsef-a-vasas-fc-szakembere
    Amikor nemrég a fenti hírt olvastam ,akkor arra gondoltam ,hogy sokkal jobb lenne ,ha az Akadémiának is lenne saját kapusedzője , olyan aki más stílusú kapus volt mint Lippai . Hetente 1-2 napra helyet cserélnének és akkor talán Bese hiányosságait könnyebben el lehetne tüntetni és már az akadémián is összetettebb kapusokat képeznének . Érdekes ,hogy remek adottságai ,reflexei vannak és pont a tanulható dolgokat nem tudja vagy nem tanították meg neki .
    Majd utánanézek , de szerintem Bese a felső 2 osztály legfiatalabb kezdőkapusa.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd Dec. 11, 2018 10:12 am

Vasas1969 írta:
    Az első gólunknál biztos voltam ,hogy nyerünk . A tizenegyes előtt azt hittem eddig tartott ,de rögtön bevillant ,hogy Bese már csak azért is kivédi ,hogy nehezebb dolgod legyen .  Very Happy  Annak örülök a legjobban , hogy végre vannak jó teljesítmények és előbb utóbb lesznek mindenkinek kedvencei és újra magunkénak érezzük majd a csapatot . Én is bízom benne ,hogy szerencsésen alakul az utolsó forduló és valós esély lesz a feljutásra . Akkor talán az élvonalból is sikerül hozni valakit erősítésnek a télen. Te melyik posztokra hoznál játékost ?

A véleményem nem változott,Bese egy jó reflexekkel rendelkező vonalkapus,régi igazság a 11 nem lehet védeni csak rosszul rúgni.Ha egy kapus nem mozdul el előre,és a lővés is kellően erős és helyezett akkor esélytelen.A csapat építés receptje így kezdődik,végy egy jó kapust Bese még nem az.Lehet belőle de nem tudom hogy az alapvető hiányosságait be tudják e pótolni.A rögzitett helyzetből kapott gólok száma,felezhető lenne ha a védelem írányítása mellet,hajlandó lenne ki mozdúlni a kapuból.Már ifi szinten oktatják hogy a rögzitett helyzeteknél hova kell állni a kapusnak,és mikor kell külön embert állitani a rövid,vagy a hosszú kapufához.Vegyük pl.a Zete második gólját ellenünk,egy bedobás volt a 16 sarka és az alap vonal között.Bese be állt a rövidre,jött a bedobás meg csúsztatták és mire Bese átért a hosszúra már régen be is rúgták.A jó megoldás az lett volna ha beáll középre,a rövid kapufához meg oda állit egy embert,és akkor lett volna esélye a hosszú oldalra érkező labdát leszedni.Senki nem írta a számlájára,de jobb helyezkedéssel,a társak irányításával ez el kerülhető lett volna.Ezek alap dolgok,mint az is ha egy meg beszélt szóval pl.enyém vagy jövök jelez,akkor hagy ni kell a kapusnak a labdát had szedje le ő a be ívelést.És még sorolhatnám a dolgokat,Bese élet korában ennek már rutinnak kellene lennie.A tapasztalat idővel jön majd,de a rosszul be idegződött dolgokat nehéz meg változtatni,és ez a kapus edző felelősége is.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Dec. 10, 2018 9:47 pm

colocolo írta:  
             MONOR - VASAS  0 : 2
                  600néző

Vasas:Bese 7 - Szilágyi 5 Talabér 6 Kelemen 5 Szivacski 5 - Kovács 6 Borbély 5 - Király 5 Szatmári 7 - Balajti 8 Birtalan 5

csere:Szivacski - Murka(5)     44.perc
             Borbély - Bévárdi    65.perc
             Király - Rétyi    86.perc

Gratulálok a fiúknak a győzelemhez,sokat hozzá tenni nem tudok mivel nem láttam a mérkőzést.Interneten követtem és igazán csak akkor nyugodtam meg,amikor sikerült a második gólt is meg szerezni.Jó lenne egy izgalom mentesebb győzelemmel zárni az évet.Akkor biztosan maradna még esély tavaszra,főleg ha a többi mérkőzések is szerencsésen alakulnak.Télen cél irányosan kell igazolni 2-3 játékost,és akkor bizakodva várhatjuk a tavaszt.
    Az első gólunknál biztos voltam ,hogy nyerünk . A tizenegyes előtt azt hittem eddig tartott ,de rögtön bevillant ,hogy Bese már csak azért is kivédi ,hogy nehezebb dolgod legyen . Very Happy Annak örülök a legjobban , hogy végre vannak jó teljesítmények és előbb utóbb lesznek mindenkinek kedvencei és újra magunkénak érezzük majd a csapatot . Én is bízom benne ,hogy szerencsésen alakul az utolsó forduló és valós esély lesz a feljutásra . Akkor talán az élvonalból is sikerül hozni valakit erősítésnek a télen. Te melyik posztokra hoznál játékost ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Dec. 10, 2018 9:12 pm

Síposúr írta:Gratulálok a győzelemhez ! Háromból három ! Tudjuk három a magyar igazság . Negyedik meg lesz a ráadás . Ráadáskor még a végén bemerészkedem a vendéglőbe . Jó hogy kettő kötelező volt ebből csak már annyira elszoktam a győzelmektől ,hogy mind kellemes meglepetésként ér. Biztató  a Szatmári meg a Balajti formája . Azt gondolom nekik az utolsó alkalom ,ha focistaként akarnak még valamit .Csak így tovább ! Hajrá Vasas !
    Balajtival csinálták az interjút is .

Balajti: Az akaraterőnek döntő szerepe volt

http://www.vasasfc.hu/hirek/balajti_az_akarateronek_donto_szerepe_volt-3409

Kiss Károlynál a végén már annyira keveset mutatott ,hogy azt gondolom szándékosan csinálta. A tavaszi Remilire emlékeztetett és ez nem dicséret . Hagyjuk is . Viszont ,ha így folytatja akkor több gólt szerez mint Remili a feljutás évében. Ehhez már csak 7 gólt kell szereznie . Igaz az csak 16 csapatos bajnokság volt és nem 20 . Nem értettem miért lett ő a csapatkapitány ,de eddig megszolgálta . Talán könnyebb dolga is van mert már jobban szűrnek mögötte és tizenegyeseket harcolnak ki neki . Remélem továbbra is ilyen biztos lábbal rúgja be őket és nemcsak most ,hanem majd az élvonalban is .
    Síposúr

Hozzászólások száma : 223

Témanyitás by Síposúr on Hétf. Dec. 10, 2018 1:08 pm

Gratulálok a győzelemhez ! Háromból három ! Tudjuk három a magyar igazság . Negyedik meg lesz a ráadás . Ráadáskor még a végén bemerészkedem a vendéglőbe . Jó hogy kettő kötelező volt ebből csak már annyira elszoktam a győzelmektől ,hogy mind kellemes meglepetésként ér. Biztató a Szatmári meg a Balajti formája . Azt gondolom nekik az utolsó alkalom ,ha focistaként akarnak még valamit .Csak így tovább ! Hajrá Vasas !
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Hétf. Dec. 10, 2018 11:24 am

MONOR - VASAS 0 : 2
    600néző

Vasas:Bese 7 - Szilágyi 5 Talabér 6 Kelemen 5 Szivacski 5 - Kovács 6 Borbély 5 - Király 5 Szatmári 7 - Balajti 8 Birtalan 5

csere:Szivacski - Murka(5) 44.perc
    Borbély - Bévárdi 65.perc
    Király - Rétyi 86.perc

Gratulálok a fiúknak a győzelemhez,sokat hozzá tenni nem tudok mivel nem láttam a mérkőzést.Interneten követtem és igazán csak akkor nyugodtam meg,amikor sikerült a második gólt is meg szerezni.Jó lenne egy izgalom mentesebb győzelemmel zárni az évet.Akkor biztosan maradna még esély tavaszra,főleg ha a többi mérkőzések is szerencsésen alakulnak.Télen cél irányosan kell igazolni 2-3 játékost,és akkor bizakodva várhatjuk a tavaszt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 09, 2018 8:00 pm

Szanyó Károly: A célunkat elértük

Vezetőedzőnk értékelte a Monor elleni sikert.

- Irreális körülmények között játszottuk a mai mérkőzést, amelyet mindenképpen szerettünk volna megnyerni. Már az első félidőben is voltak lehetőségeink, de nem sikerült gólt szereznünk, természetesen a folytatásra úgy jöttünk ki, hogy megharcolunk a győzelemért. Ez sikerült, hiszen két gólt is rúgtunk, ezzel a célunkat elértük, megszereztük a három pontot. A Monornak sok sikert kívánok – mondta Szanyó Károly.

Horváth Dávid: – Nehéz talajon, küzdelmes mérkőzésen, hosszú ideig eltüntettük a két csapat közötti különbséget. De amíg mi tizenegyesből sem találtunk be, addig az ellenfél két villanásból megszerezte a győzelmet.

http://www.vasasfc.hu/hirek/legyoztuk_a_monort_is-3407

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-20-fordulo-elo-eredmenykovetese-az-nso-n-2673365

Eddig remek ! Győztünk és felül is összetorlódott az élboly a Gyirmót veresége miatt . Sajnos a Siófok nem tudott segíteni a ZTE ellen .de összességében azért nem lehetünk elégedetlenek . Ha behúzzuk az utolsó meccset a Budafok ellen és Csákváron botlik a ZTE , akkor újra álmodozhatunk az élvonalról a télen .
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 09, 2018 12:23 pm

Szanyó Károly: Ha fejben gyorsulunk, nem lesz gond

http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_karoly_ha_fejben_gyorsulunk_nem_lesz_gond-3405

2018-12-09 13:00
    Monor - Vasas (0 - 0) Helyszín: III. kerület

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/monor_-_vasas-324
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 08, 2018 7:45 pm

Síposúr írta:Nem volt ez rossz ! Azt mondom így ki lehet kapni . Hogy ezeknek a lokistáknak mindig piszok mázlijuk van ellenünk . Azért ilyen tizenegyesért vertek már meg bírót a megye 3-ban is . Ügyes ez a Kovács Milán csak ne szórna el annyi labdát . Többször nem is nézte van e ott csapattárs . Mondjuk én ifistaként sprinteltem ezekre. Még most is szaladnék , ha bírnék. Na szóval tényleg tetszett a gyerek . Lehet még belőle valaki. A gólunk is szép volt . Nyerjük meg a hátralévő két meccset azt nem bánkódom ezen a vereségen . A feljutás fontosabb . Hajrá Vasas !
    Tavaly annyi vereségben volt részünk,hogy nekem már mindenki ellen rossz emlékeim vannak. A lokitól 1-2 lélekromboló nagy zakót is kaptunk . Borzasztó a mérlegünk ellenük az utóbbi 15 évben.
    A másik ifistával Rétyivel szerződést kötöttünk .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/retyi_roberttel_profi_szerzodest_kotottunk-3398
    és a gólt szerző Király is nyilatkozik.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/kiraly_ezzel_az_elszantsaggal_begyujthetjuk_a_tervezett_hat_pontot-3402
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 08, 2018 7:31 pm

colocolo írta:Egy döntetlen igazságosabb lett volna,de tehettünk volna mi is többet a siker érdekében.Szerintem néha túl toljuk  a fiatal játékosok szerepeltetését,az eredményesség kárára.Olyan volt mint egy focista divatbemutató Smile ,és kapus kérdésben sem lettem nyugodtabb.A küzdés,akarás meg volt,nem vagyok elégedetlen.Ha tudjuk hozni a hátra lévő két mérkőzést,bizakodva várhatjuk a tavaszt.
    Én is úgy voltam vele ,hogy erősebb felállásban talán meglett volna , mert a Loki evvel a kezdővel nem biztos ,hogy bennmaradna a mennyeiben. Persze egyértelműen fontosabb a hátralévő 2 bajnoki . Valószínűleg többet nem látjuk idén a csapatot ezért ennyiből kell kiértékelned a kapust. Remélem a 2 éllovas megint veszít pontokat és akkor tényleg bizakodhatunk a komoly hátrány ellenére. A kocsmában azt írták nem lesz kész a stadi március 16.-ra . Lehet ,hogy csak nyáron fogunk találkozni az avatón ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 08, 2018 7:18 pm

vasassas írta:

Szerintem a 11-s nem volt az,ilyet se az angol se a német bajnokságban nem adták volna meg. Csalódás volt így a meccs,és sajnos szerencsénk sem volt.Konkrétan öngólt fejeltünk....Maga a mérkőzés jó volt, nem jött össze a győzelem,de nem csak rajtunk múlott..
    Én is így láttam . Holnap 13 órakor játszunk a III. Kerület pályáján az utolsó Monor ellen . Lehet haza se érek akkorra . Te talán kihevered a mai bulit . Jövő héten a 17. Budafokot fogadjuk . Kell a 6 pont ,ha akarunk valamit . Lehet jobb is ,hogy nem nyúlt 120 percesre a kupameccs. Sok lett volna ennek a csapatnak. Tetszett valaki játéka a csapatból ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 07, 2018 10:09 pm

„Mindent meg tudunk beszélni, egy hullámhosszon vagyunk” – páros interjú

Szanyó Károly és Domonyai László beszélt többek között klubunk filozófiájáról, terveiről, a fiatal játékosok fontos szerepéről. Vezetőedzőnk és klubigazgatónk azt is elárulta, mit várhatnak szurkolóink a csapattól, rövid- és hosszútávon.

http://www.vasasfc.hu/hirek/mindent_meg_tudunk_beszelni_egy_hullamhosszon_vagyunk_paros_interju-3403
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 06, 2018 1:05 pm

Síposúr

Hozzászólások száma : 223

Témanyitás by Síposúr on Szer. Dec. 05, 2018 5:05 pm

Nem volt ez rossz ! Azt mondom így ki lehet kapni . Hogy ezeknek a lokistáknak mindig piszok mázlijuk van ellenünk . Azért ilyen tizenegyesért vertek már meg bírót a megye 3-ban is . Ügyes ez a Kovács Milán csak ne szórna el annyi labdát . Többször nem is nézte van e ott csapattárs . Mondjuk én ifistaként sprinteltem ezekre. Még most is szaladnék , ha bírnék. Na szóval tényleg tetszett a gyerek . Lehet még belőle valaki. A gólunk is szép volt . Nyerjük meg a hátralévő két meccset azt nem bánkódom ezen a vereségen . A feljutás fontosabb . Hajrá Vasas !
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Dec. 05, 2018 9:58 am

Egy döntetlen igazságosabb lett volna,de tehettünk volna mi is többet a siker érdekében.Szerintem néha túl toljuk a fiatal játékosok szerepeltetését,az eredményesség kárára.Olyan volt mint egy focista divatbemutató Smile ,és kapus kérdésben sem lettem nyugodtabb.A küzdés,akarás meg volt,nem vagyok elégedetlen.Ha tudjuk hozni a hátra lévő két mérkőzést,bizakodva várhatjuk a tavaszt.

vasassas

Hozzászólások száma : 20

Témanyitás by vasassas on Szer. Dec. 05, 2018 8:34 am

Szerintem a 11-s nem volt az,ilyet se az angol se a német bajnokságban nem adták volna meg. Csalódás volt így a meccs,és sajnos szerencsénk sem volt.Konkrétan öngólt fejeltünk....Maga a mérkőzés jó volt, nem jött össze a győzelem,de nem csak rajtunk múlott..
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 05, 2018 8:21 am

Vasas: „A borzasztó játék miatt megfogyatkozott a tábor, sírva fakadtam”

A Debrecen kedden a Megyeri úton legyőzte a Vasast, és továbbjutott a Magyar Kupában. A találkozó előtt a szurkolókkal beszélgetett az angyalföldi klub helyzetéről az NSO Tv stábja.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-borzaszto-jatek-miatt-megfogyatkozott-a-tabor-sirva-fakadtam-2672749
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 05, 2018 8:20 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 04, 2018 9:56 pm

Nem érdemeltünk vereséget . A játékvezető döntötte el a meccset . Bár az első 20 percben osztálykülönbség volt a loki javára ,de utána a hátralévő időben valamivel a mieinket láttam jobbnak . Sajnos ma a szerencse is inkább a debreceniek mellé állt . Nagyon korán kelek . Bővebben holnap.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 04, 2018 4:23 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 04, 2018 10:46 am

Vasas - Debrecen Magyar Kupa
    2018. december 04. 20:00 TV : M4

Herczeg András: Figyelemre méltóak a Vasas eredményei

https://www.dvsc.hu/kiemelt-hirek/herczeg-andras-figyelemremeltoak-a-vasas-eredmenyei

Talabér: Meglepetésre készülünk a kupában

http://www.vasasfc.hu/hirek/talaber_meglepetesre_keszulunk_a_kupaban-3393
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Dec. 03, 2018 9:27 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 02, 2018 6:33 pm

https://www.youtube.com/watch?v=nlnl2jrxouE

Na most senki nem marad le a gólokról . Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 02, 2018 6:14 pm

colocolo írta:

ZTE FC - VASAS

1813 néző

Vasas:Bese 6 - Hinora 6 Szilágyi 6 Talabér 7 Hajdu 6 - Kovács M.6 Borbély 6 - Birtalan 6 Szatmári L.6 Bévárdi 6 - Balajti 7

csere:Bévárdi - Rétyi      68.perc
              Szatmári - Murka    86.perc
              Birtalan - Hrepka    91.perc

Először is gratulálok a csapatnak,nagyon szép és fontos győzelem volt.Az akarat,a kűzdés meg volt és helyenként a játékkal elégedettek lehetünk.Ami továbbra sincs rendben,az a védekezés itt még lesz dolog rendesen.Számra meg vagyunk itt is de nincs meg felelő minőség ide feltétlenül igazolni kellene a téren.Lehet hogy meglepő lesz amit írok ,de én a kapus teljesítménnyel sem vagyok teljesen meg elégedve.Erről majd írok bővebben külön,mik az okai a sok kapott gólnak.Kedden kupa meccs nem tudom mi a fontossági sorrend,de taktikai elemeket gyakorolni,ki próbálni minden képpen lehetne kockázat nélkül.
    Köszi az osztályzatokat ! Egy bajom volt a meccsen ,hogy nem igazán látszott a számozásunk . A riporter nagyon jól nyomta ,de ő sem látta mindenki mezszámát . A ZTE mezszámai jóval kivehetőbbek voltak . Hiába figyeltem volna Kovács Milán játékát ,ha nem tudtam ,hogy nála van a labda . Kedden a loki ellen biztos nem lesz gond , mert ott több kamera követi majd a meccset .
    Az akarattal és a küzdéssel valóban nem volt gond . Összességében is kimondottan jó iramú meccs volt . Lehet ,hogy mindig -2 fokban kellene játszani a meccseket ? Very Happy
    Említetted a védekezést . Szerintem idehozták a legjavát az elérhető védőknek . Félek erősítést jelentőt nem tudnánk idehozni mert muszáj magyarban gondolkozni . Ha van is az NB1-ben kevesebbet játszó számunkra erősítést jelentő védő , annak még sok a 11 pontos hátrány . Jó lenne ezért még 2 pontot fogni a zalaegerszegi csapaton a hátralévő 2 meccsen. Ebben a következő fordulóban éppen a Siófok tudna segíteni . A 9 pont is sok ,de a tavaszi 17 fordulóban elkophat . Ha nem sikerül minőségi hátvédet igazolni ,talán érdemes volna egy volt védőt hozni pályaedzőnek aki segítene összerakni a védekezést . Pál Zoli érkezésének is örülök , ebben azonban ő sem tud segíteni .
    A kapuskérdésre visszatérve sejtem mire gondolsz és nagyon kíváncsian várom is az írásodat . Ezért nem is próbálnám lelőni a poént . Egy kérdés megfogalmazódott bennem . Hány kapusedző kell ,hogy mindent megtanuljon egy kapus amit tudnia kell ? Megtud e tanítani olyat a tanítványának amiben ő sem volt jó ? Ez már kettő volt . Most nem a kapusedzőnkkel van bajunk .Általánosságban érzem a visszaesést a kapusképzésben a magyar labdarúgásban . Még egy évtizede is úgy látszott ,hogy ebben legalább nem vagyunk rosszak nemzetközileg sem .

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Jan. 18, 2019 6:52 pm