Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 07, 2018 10:53 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 06, 2018 1:06 am

    Sokat böngészek a neten apróhirdetési oldalakon. Megosztok pár tárgyat , hátha jó kezekbe kerül ,talán a leendő Vasas múzeumba.

    https://galeriasavaria.hu/termekek/reszletek/egyeb-regiseg/1160659/Foci-match-program-1955-Tottenham-Vasas/

    Kicsit húzós az ára ,de van ahol még többre taksálnak minket.
    http://www.collectsoccer.com/programmes/tottenham-hotspur-v-vasas-budapest-official-programme-12-10-1955-floodlit.html

    Szerencsére olcsóbban is meglehet venni.
    https://www.ebay.co.uk/itm/1955-56-Tottenham-v-F-C-Vasas-Friendly-/292343819167

    Érdekes ,hogy van akinek ez a két kedvenc csapata. http://www.focitipp.hu/cikk/7472
    Ha már Rudi bácsi neve szerepel az összeállításban ,azt hiszem ennek a tárgynak is Vasas kézbe kellene kerülnie.

    https://www.jofogas.hu/nograd/Illovszky_Rudolf_75_szuletesnapi_ajandeka_73720173.htm
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 05, 2018 12:47 pm

    http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/447024_premier_league_jatekos_johet_az_nb_i_be_de_nem_a_a

    https://www.transfermarkt.de/florin-gardos/leistungsdaten/spieler/57423/plus/0?saison=ges


    Vajon kié lesz ? Gyanús a Felcsút ,esetleg a DVTK ? Kövesd ? Bár mi is keresünk hátra valakit , de nagy meglepetés lenne ha mi lennénk. Igaz kellemes .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 05, 2018 11:39 am

    Remili: A játékunk finomhangolásán van a hangsúly

    Túl vagyunk csapatunk héthetes felkészülésének a felén. Eddigi mérlegünk: 3 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség, 19-4-es gólkülönbség. Csapatkapitányunk, Remili Mohamed értékelte az eddigieket.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_a_jatekunk_finomhangolasan_van_a_hangsuly-2927
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 04, 2018 4:19 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

    2018-02-04 10:00



    Vasas FC - THSE-Szabadkikötő  7-0 (3-0)  


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_fc_-_thse-szabadkikoto-272

    Ma a 3.ligás sereghajtó ellen sokgólos győzelmet várok.

    Ami meg is lett,de ettől függetlenül nem hiszem hogy van okunk nagyon örömködni.Az ellenfél,meg a játék is olyan amilyen hogy ez mire lesz elég nem tudom.Egy gyors belsővédő,főleg ebben a játék rendszerben meg egy gólerős csatár nagyon kellene.Egy 4-4-2 rendszerhez jobban meg lennénk.
    Természetesen csak hozta a kötelezőt a csapat. Talán annyi pozitív hozadéka lehet a meccsnek , hogy 1-2 játékos a sikerélménynek köszönhetően könnyebben elkapja majd a fonalat. A szerdai Iváncsa elleni meccs már komolyabb értékmérő lesz . Csak 7 ponttal szereztek kevesebbet mint a minket a kupából kiverő Dunaújváros . Kétség nem fér hozzá ,hogy kellene előre és hátra is erősítés . Remélem Cseke is befut még. De ez plusz 3 játékos már annyira pozitív forgatókönyv lenne ,hogy nem nagyon merek benne hinni.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Feb. 04, 2018 2:53 pm

    Vasas1969 írta:

    2018-02-04 10:00


    Vasas FC - THSE-Szabadkikötő  7-0 (3-0)  


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_fc_-_thse-szabadkikoto-272

    Ma a 3.ligás sereghajtó ellen sokgólos győzelmet várok.

    Ami meg is lett,de ettől függetlenül nem hiszem hogy van okunk nagyon örömködni.Az ellenfél,meg a játék is olyan amilyen hogy ez mire lesz elég nem tudom.Egy gyors belsővédő,főleg ebben a játék rendszerben meg egy gólerős csatár nagyon kellene.Egy 4-4-2 rendszerhez jobban meg lennénk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 04, 2018 9:28 am

    2018-02-04 10:00

    Vasas FC - THSE-Szabadkikötő 7-0 (3-0)  


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_fc_-_thse-szabadkikoto-272

    Ma a 3.ligás sereghajtó ellen sokgólos győzelmet várok.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 02, 2018 6:28 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Én sem értem az edzőpartnereket. Talán más sorrendben még ez is elment volna még egy komolyabb ellenféllel , de így . Bár hülye vagyok hozzá !  Colo a megmondhatója ,hogy talán még a Siófok is komolyabb ellenfelekkel készül. Mondjuk olyan gödörbe kerültünk ,ahonnan kimászni ideálisak lesznek a következő ellenfelek . Aztán kiderül ,hogy mennyit ér a nagyobb fordulatszámon játszó Vidi ellen .

    Siófok-Monor 4:1 nb3 Keleti csop.1hely
             Kapsvár 5:2 nb3
             Vác       0:1 nb2
             Zlata Moravce 2:1 szlovák 1oszt.
    Török edzőtábor:HB Koge dán 2.oszt.
                            Altyn Asyr türkmén bajnok
                            Rustavi  grúz 2.oszt 1hely
    Eddig ennyi ami biztosnak látszik.
    Szinte csupa első helyezett ,mert a Kaposvár is első az NB3-as csoportjában és a dán csapat is éllovas a másodosztályban. Ráadásul már egy szlovák elsőosztályú csapatot elkaptak . A Monor ellen mi is játszunk ,legalább lesz összehasonlítási alapunk .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 02, 2018 5:45 pm

    Köszi az infót Siposúr ! Legalább a Murkának örülhetünk ,de félek nem fog tudni segíteni tavasszal még . Inkább a bajnokik előtt menjetek templomba ,akkor nagyobb szükség lesz rá . Vasárnap a Szabadkikötőt felsőbb segítség nélkül is verni kell ! Már nincs helye kifogásnak ! Szokás szerint a bal felső sarokban az "enlarge this image" -ra kattintsatok a nagyobb képhez .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Murka10


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 02, 2018 10:14 pm-kor.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Feb. 02, 2018 4:25 pm

    Vasas1969 írta:
    Én sem értem az edzőpartnereket. Talán más sorrendben még ez is elment volna még egy komolyabb ellenféllel , de így . Bár hülye vagyok hozzá !  Colo a megmondhatója ,hogy talán még a Siófok is komolyabb ellenfelekkel készül. Mondjuk olyan gödörbe kerültünk ,ahonnan kimászni ideálisak lesznek a következő ellenfelek . Aztán kiderül ,hogy mennyit ér a nagyobb fordulatszámon játszó Vidi ellen .
    Mi lesz kiestek ? Ez a köszönés már a vendéglőben ,ha bemegyek. Nem bánom kit ,csak verjünk mán meg valakit. Nem hiszem el ,hogy csak ennyi van ebben a csapatban ! Megint be kéne menni a Vancsának szétcsapni köztük ! Szeretném mán látni a sok munkának az eredményét és nem csak hallani róla. Tényleg elmegyek én is a templomba , ha az kell. Azt mondta a vendéglős a kis Murka gyógyulgat ,már elkezdte az edzéseket . Hajrá Vasas !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Feb. 02, 2018 11:08 am

    Vasas1969 írta:
    Én sem értem az edzőpartnereket. Talán más sorrendben még ez is elment volna még egy komolyabb ellenféllel , de így . Bár hülye vagyok hozzá !  Colo a megmondhatója ,hogy talán még a Siófok is komolyabb ellenfelekkel készül. Mondjuk olyan gödörbe kerültünk ,ahonnan kimászni ideálisak lesznek a következő ellenfelek . Aztán kiderül ,hogy mennyit ér a nagyobb fordulatszámon játszó Vidi ellen .

    Siófok-Monor 4:1 nb3 Keleti csop.1hely
    Kapsvár 5:2 nb3
    Vác 0:1 nb2
    Zlata Moravce 2:1 szlovák 1oszt.
    Török edzőtábor:HB Koge dán 2.oszt.
    Altyn Asyr türkmén bajnok
    Rustavi grúz 2.oszt 1hely
    Eddig ennyi ami biztosnak látszik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 02, 2018 12:32 am

    Síposúr írta:Látom nincs még hír a csatárokról. Lehet ,hogy már nem is lesz, igaz még van a hétből. Nem tudom nem lehetett volna kinézni már valakit az ősz végén ? Nem vagyok képben,  meg azt is tudom hozzánk nem öntik a pénzt ,csak a Jámbor úr tart életben minket.
    Azt beszéltük a vendéglős barátommal ,hogy a német csapatok is sokad osztályú csapatokkal játszanak a felkészülés elején. Utána már erős ellenfelekkel készülnek tovább . Nálunk nem így van pedig német az edzőnk . Miért ?
    Bízom befut még 2-3 jó játékos és nem kell megint a bajnokság végéig aggódnunk. Hajrá Vasas!
    Én sem értem az edzőpartnereket. Talán más sorrendben még ez is elment volna még egy komolyabb ellenféllel , de így . Bár hülye vagyok hozzá ! Colo a megmondhatója ,hogy talán még a Siófok is komolyabb ellenfelekkel készül. Mondjuk olyan gödörbe kerültünk ,ahonnan kimászni ideálisak lesznek a következő ellenfelek . Aztán kiderül ,hogy mennyit ér a nagyobb fordulatszámon játszó Vidi ellen .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 02, 2018 12:20 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:A bal felső sarokban a "click too see fullsize"-ra kattintva lehet elolvasni a cikket. Sajnos most nem tudtam Vasastatától segítséget kérni ezért elég szar a minőség.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Vasas-11

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/02/01/a-vasasban-valtana-be-a-hozza-fuzott-remenyeket-a-korabbi-magyar-igeret/

    A Mezőkövesd ellen játszottunk amikor a meccs végére a buszuk majdnem teljes alsó rakterét tele pakolták pizzával. A pizzafutárnak jó napja lehetett. Úgy látszik a pizza mindent visz.
    Sinko is eléggé ki van akadva, ő is nehezen emészti ezt a szörnyű sorozatot.
    Van huszonvalahány napunk, aztán folytatódik. Ennyi időnk van, hogy összeszedjük magunkat a pályán és a lelátón. Csak azt kívánom ne vegyék el a kedvünket a a tavasztól.
    Akkor én is ott voltam veletek . Elbírtam volna pusztítani én is egy dobozzal.

    Nem csodálom ,hogy ki van akadva . De legalább látszik ,hogy nem csak mi páran vagyunk elvetemültek, akik félnek. Nagyon remélem ,hogy Oenning tudja mit csinál és ,hogy a játékosok sem játszanak ellene . Most jönnek azért majd a győztes edzőmeccsek ,csak kérdés mit érnek ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 02, 2018 12:03 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Olyan érzésem még nincs ,de bennem is felrémlett a sztárocskákkal teli kieső csapat ,azért is említettem őket. Remélem azért a 4-ből kettő legalább beválik és azt is ,hogy lesz még érkező , mert gólvágó még mindig nincs és lehet hátra sem ártana  valaki. Csekének is örülnék  még.
    Mohának lett azért konkurenciája. Barczi és Csiki is otthonosan mozog a bal szélen. A jobb szélen Kulcsár , Ádám (szerintem lassú ide Martin) és a korábban jobbszélsőt játszó Moha és az ezen a poszton is megforduló Barczi jöhet szóba . Tehát a széleken már van mennyiség . Nincs köztük igazán jó játékos akinek bérelt helye lehetne a kezdőben. Mindenkinek van esélye a csapatba kerülésre , ha van benne akarat.

    Megvilágítom a helyzetet . Kicsit olyan ez , mintha hétvégén este zárás előtt elküldenétek Petit vásárolni, hogy hozzon a boltból Pick szalámit meg friss ropogós kifliket és visszajönne üres szatyorral ,hogy csak parizer volt meg száraz kenyér. Ti meg éhen maradnátok és jól lecsesznétek, hogy volt ennyi esze ! Vancsa legalább megvette a parizert meg a száraz kenyeret. Very Happy Sajnos ebben a boltban nagyon nincs is más , mert azt a kevés fogyaszthatóbb árut félrerakták a protekciósaknak.

    Ja Vasas drukker egyébként sem eszik már Pick szalámit !


    Momentán én szeretem a parizert,még kenyér nélkül is evvel nincs is gondom.Úgy gondolom nem az a baj hogy későn mentünk a boltba,hanem az hogy nem volt elég pénzünk téli szalámira.Ha már egy kis túrista szalámi kerül,annak már örülni kell mert az már jobb mint a parizer de nem Pick.
     Mostanában a csabait kedvelem. Természetesen igaz ,hogy nincs pénzünk téli szalámira ,de szerintem ebbe a boltba nem is nagyon volt eladó szalámi. Akik télen a magyar játékosok közül a mennyeibe igazoltak vagy az NB1-en belül csapatot váltottak ,azok közül jó játékosnak csak Husztit , Nagy Dominiket és talán Bognárt gondolom. Sajnos ennyi , több nem jut az eszembe. Bognárt akartuk . Vesztettünk Tállaival szemben. A másik kettő elérhetetlen volt nekünk. Sajnos mivel sok a légiósunk , emiatt főleg hazaiakban kell gondolkodni akikben viszont nincs minőségi . A következő kategória már Heffler , Egerszegi és Barczi .
    Géresi ,Kovács esetleg Szolnoki lenne még használható a Vidinél ,ha elengednék őket. Feczesin jöhet esetleg haza még.

     Talán az újra csapatot váltó Adorjánt lehetett volna megpróbálni ,de Albániában sem bizonyított. A Honvéd tesztel egy Kosut nevű cseh és szlovák kettős állampolgárságú játékost . Tiszta Benes egyébként játékra. Nem nehéz kitalálni ,hogy Kamenárhoz hasonlóan ő sem fog majd légiósnak számítani. Tényleg ennyi egyelőre ! Légióst kell hozni . Előre vagy (és) hátra és akkor még irányítónk mindig nincs.

    Amúgy érdekes ,hogy jó magyar kapust most lehetne hozni . Köteles is szabad többek között.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Feb. 01, 2018 7:13 pm

    Vasas1969 írta:A bal felső sarokban a "click too see fullsize"-ra kattintva lehet elolvasni a cikket. Sajnos most nem tudtam Vasastatától segítséget kérni ezért elég szar a minőség.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Vasas-11

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/02/01/a-vasasban-valtana-be-a-hozza-fuzott-remenyeket-a-korabbi-magyar-igeret/

    A Mezőkövesd ellen játszottunk amikor a meccs végére a buszuk majdnem teljes alsó rakterét tele pakolták pizzával. A pizzafutárnak jó napja lehetett. Úgy látszik a pizza mindent visz.
    Sinko is eléggé ki van akadva, ő is nehezen emészti ezt a szörnyű sorozatot.
    Van huszonvalahány napunk, aztán folytatódik. Ennyi időnk van, hogy összeszedjük magunkat a pályán és a lelátón. Csak azt kívánom ne vegyék el a kedvünket a a tavasztól.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 01, 2018 6:38 pm

    Vasas FC - Pénzügyőr SE 0-0 (0-0)


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_fc_-_penzugyor_se_0-0_0-0-271

    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_megerkezett_telkibe-2924

    http://www.vasasfc.hu/hirek/nem_szuletett_gol_a_felkeszulesi_merkozesen-2925


    Hát annak azért lehet örülni ,hogy Benes már tudott játszani . Legközelebb meg úgyis beleszalad valaki a késbe. A zsigereimben érzem ,hogy vasárnap győzünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 01, 2018 6:23 pm

    A bal felső sarokban a "click too see fullsize"-ra kattintva lehet elolvasni a cikket. Sajnos most nem tudtam Vasastatától segítséget kérni ezért elég szar a minőség.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Vasas-11

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/02/01/a-vasasban-valtana-be-a-hozza-fuzott-remenyeket-a-korabbi-magyar-igeret/
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 01, 2018 1:42 pm

    Vasas1969 írta:
    Olyan érzésem még nincs ,de bennem is felrémlett a sztárocskákkal teli kieső csapat ,azért is említettem őket. Remélem azért a 4-ből kettő legalább beválik és azt is ,hogy lesz még érkező , mert gólvágó még mindig nincs és lehet hátra sem ártana  valaki. Csekének is örülnék  még.
    Mohának lett azért konkurenciája. Barczi és Csiki is otthonosan mozog a bal szélen. A jobb szélen Kulcsár , Ádám (szerintem lassú ide Martin) és a korábban jobbszélsőt játszó Moha és az ezen a poszton is megforduló Barczi jöhet szóba . Tehát a széleken már van mennyiség . Nincs köztük igazán jó játékos akinek bérelt helye lehetne a kezdőben. Mindenkinek van esélye a csapatba kerülésre , ha van benne akarat.

    Megvilágítom a helyzetet . Kicsit olyan ez , mintha hétvégén este zárás előtt elküldenétek Petit vásárolni, hogy hozzon a boltból Pick szalámit meg friss ropogós kifliket és visszajönne üres szatyorral ,hogy csak parizer volt meg száraz kenyér. Ti meg éhen maradnátok és jól lecsesznétek, hogy volt ennyi esze ! Vancsa legalább megvette a parizert meg a száraz kenyeret. Very Happy Sajnos ebben a boltban nagyon nincs is más , mert azt a kevés fogyaszthatóbb árut félrerakták a protekciósaknak.

    Ja Vasas drukker egyébként sem eszik már Pick szalámit !


    Momentán én szeretem a parizert,még kenyér nélkül is evvel nincs is gondom.Úgy gondolom nem az a baj hogy későn mentünk a boltba,hanem az hogy nem volt elég pénzünk téli szalámira.Ha már egy kis túrista szalámi kerül,annak már örülni kell mert az már jobb mint a parizer de nem Pick.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 31, 2018 4:59 pm

    Juhos2 írta:
    colocolo írta:

    Nem akarok negatív lenni,és főleg nem előre itélkezni játékosok felett de nekem erről az egészről ami nálunk folyik öreganyám tyúkja jut eszembe.Mert az mindig felszedte az elhullajtott magokat,Csiki,Laczkó,Barczi,Egerszegi jelenti a mester által említett magyar fiatal játékosokra épített jövőt.Tudomásul veszem hogy nekünk ennyire telik,és elkezdek járni a templomba.Valami remény csak kell hogy maradjon.

    Én már csak Preklet Csabit várom. Remélem nagyon kevesen olvassátok, de nincs olyan érzésetek, hogy keret már az nb 2-re készül kikukázott játékosokkal?
    Olyan érzésem még nincs ,de bennem is felrémlett a sztárocskákkal teli kieső csapat ,azért is említettem őket. Remélem azért a 4-ből kettő legalább beválik és azt is ,hogy lesz még érkező , mert gólvágó még mindig nincs és lehet hátra sem ártana  valaki. Csekének is örülnék  még.
    Mohának lett azért konkurenciája. Barczi és Csiki is otthonosan mozog a bal szélen. A jobb szélen Kulcsár , Ádám (szerintem lassú ide Martin) és a korábban jobbszélsőt játszó Moha és az ezen a poszton is megforduló Barczi jöhet szóba . Tehát a széleken már van mennyiség . Nincs köztük igazán jó játékos akinek bérelt helye lehetne a kezdőben. Mindenkinek van esélye a csapatba kerülésre , ha van benne akarat.

    Megvilágítom a helyzetet . Kicsit olyan ez , mintha hétvégén este zárás előtt elküldenétek Petit vásárolni, hogy hozzon a boltból Pick szalámit meg friss ropogós kifliket és visszajönne üres szatyorral ,hogy csak parizer volt meg száraz kenyér. Ti meg éhen maradnátok és jól lecsesznétek, hogy volt ennyi esze ! Vancsa legalább megvette a parizert meg a száraz kenyeret. Very Happy Sajnos ebben a boltban nagyon nincs is más , mert azt a kevés fogyaszthatóbb árut félrerakták a protekciósaknak.

    Ja Vasas drukker egyébként sem eszik már Pick szalámit !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 31, 2018 3:47 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 31, 2018 3:25 pm

    colocolo írta:

    Nem akarok negatív lenni,és főleg nem előre itélkezni játékosok felett de nekem erről az egészről ami nálunk folyik öreganyám tyúkja jut eszembe.Mert az mindig felszedte az elhullajtott magokat,Csiki,Laczkó,Barczi,Egerszegi jelenti a mester által említett magyar fiatal játékosokra épített jövőt.Tudomásul veszem hogy nekünk ennyire telik,és elkezdek járni a templomba.Valami remény csak kell hogy maradjon.
    Mondjuk a Vácnak annak idején bejött ,hogy tele volt mellőzött , gödörben lévő , de bizonyítani akaró labdarúgókkal. Ezeknél a fiúknál a bizonyítani akarás a kérdéses, a többi stimmel. Ennél már csak az eredetileg is itt lévők teljesítménye a nagyobb baj. Vajon ennyit tudnak ,hogy a pár rutinosabb játékossal megerősített, névtelen fiatalokkal telelévő MTK biztosan ver minket , vagy elegük van az edzőből ?
    Szerintem Vancsa úgy gondolkozik ,hogy könnyebb olyan játékosokat megfelelő kondiba hozni akik tudtak futballozni, mint ügyetlen futógépeket megtanítani focizni. Kár, hogy nálunk az erőnléttel is gondok vannak.
    Jött már be leeresztett játékos ide hozatala (Hámori , Ferenczi ) és sajnos volt amikor megjártuk velük Egervári és Pintér edzősége idején. Szóval az ima nem árt !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jan. 31, 2018 2:32 pm

    colocolo írta:

    Nem akarok negatív lenni,és főleg nem előre itélkezni játékosok felett de nekem erről az egészről ami nálunk folyik öreganyám tyúkja jut eszembe.Mert az mindig felszedte az elhullajtott magokat,Csiki,Laczkó,Barczi,Egerszegi jelenti a mester által említett magyar fiatal játékosokra épített jövőt.Tudomásul veszem hogy nekünk ennyire telik,és elkezdek járni a templomba.Valami remény csak kell hogy maradjon.

    Én már csak Preklet Csabit várom. Remélem nagyon kevesen olvassátok, de nincs olyan érzésetek, hogy keret már az nb 2-re készül kikukázott játékosokkal?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Jan. 31, 2018 1:50 pm


    Nem akarok negatív lenni,és főleg nem előre itélkezni játékosok felett de nekem erről az egészről ami nálunk folyik öreganyám tyúkja jut eszembe.Mert az mindig felszedte az elhullajtott magokat,Csiki,Laczkó,Barczi,Egerszegi jelenti a mester által említett magyar fiatal játékosokra épített jövőt.Tudomásul veszem hogy nekünk ennyire telik,és elkezdek járni a templomba.Valami remény csak kell hogy maradjon.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 31, 2018 11:01 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 30, 2018 10:04 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Vasas: magyar válogatott érkezik; Berecz mellé gumicukor is jár


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-magyar-valogatott-erkezik-berecz-melle-gumicukor-is-jar-2615981


    Hát Laczkó nem volt a Honvéd drukkerek kedvence. Kiégett ,elkényelmesedett játékosnak tartották ,aki már kevés ezen a szinten . Mindenesetre újabb komoly barátnő fog ülni a lelátón Görög Zita személyében, ha Oenning rábólint a leigazolására . Abban bízhatunk ,hogy egyszer már sikerült nálunk megújulnia Zsoltnak. Nem is értem ,hogy eresztett le ennyire mert Csabán (bár ott sem volt egyértelmű a megítélése)  szerintem jól játszott 2016 tavaszán.
    Ha csak egy csatár jön annak nagyon ütősnek kell lennie. Remélem már van kiszemelt .

    Zsoltit nagyon bírtam. Soha nem fogom elfelejteni, ahogy a tőlünk ùjpestre igazolt Simek Petit körülbelül 20 perc alatt állították ki róla. Pedig akkor Simek zakatolt. Utána Debrecen majd Samp. De ez vagy 10 éve történt. A Honvédon már csak mosolyogtam. Most meg megrémültem, hogy ez valakinek kipattanhatott az agyából. Ez nagyon rossz ötlet.
    Pár hónapja még gyakran olvastam a Kispest kocsmát . Most újra beleolvastam ,hogy idézzek az ottani véleményekből Zsoltiról ,de pont amiatt , mert korábban nálunk jó volt nem tettem . Viszont olvastam olyasmit ,hogy Danilo esetleg távozna tőlük a kevés játéklehetőség miatt. Még november legvégén írták. Tudom ő sincs a csúcson ,de még jelenleg is jobb mint bármelyik csatárunk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Jan. 30, 2018 8:10 pm

    Vasas1969 írta:Vasas: magyar válogatott érkezik; Berecz mellé gumicukor is jár


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-magyar-valogatott-erkezik-berecz-melle-gumicukor-is-jar-2615981


    Hát Laczkó nem volt a Honvéd drukkerek kedvence. Kiégett ,elkényelmesedett játékosnak tartották ,aki már kevés ezen a szinten . Mindenesetre újabb komoly barátnő fog ülni a lelátón Görög Zita személyében, ha Oenning rábólint a leigazolására . Abban bízhatunk ,hogy egyszer már sikerült nálunk megújulnia Zsoltnak. Nem is értem ,hogy eresztett le ennyire mert Csabán (bár ott sem volt egyértelmű a megítélése)  szerintem jól játszott 2016 tavaszán.
    Ha csak egy csatár jön annak nagyon ütősnek kell lennie. Remélem már van kiszemelt .

    Zsoltit nagyon bírtam. Soha nem fogom elfelejteni, ahogy a tőlünk ùjpestre igazolt Simek Petit körülbelül 20 perc alatt állították ki róla. Pedig akkor Simek zakatolt. Utána Debrecen majd Samp. De ez vagy 10 éve történt. A Honvédon már csak mosolyogtam. Most meg megrémültem, hogy ez valakinek kipattanhatott az agyából. Ez nagyon rossz ötlet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 30, 2018 7:54 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 30, 2018 12:07 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Vasas: magyar válogatott érkezik; Berecz mellé gumicukor is jár


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-magyar-valogatott-erkezik-berecz-melle-gumicukor-is-jar-2615981


    Hát Laczkó nem volt a Honvéd drukkerek kedvence. Kiégett ,elkényelmesedett játékosnak tartották ,aki már kevés ezen a szinten . Mindenesetre újabb komoly barátnő fog ülni a lelátón Görög Zita személyében, ha Oenning rábólint a leigazolására . Abban bízhatunk ,hogy egyszer már sikerült nálunk megújulnia Zsoltnak. Nem is értem ,hogy eresztett le ennyire mert Csabán (bár ott sem volt egyértelmű a megítélése)  szerintem jól játszott 2016 tavaszán.
    Ha csak egy csatár jön annak nagyon ütősnek kell lennie. Remélem már van kiszemelt .

    Már kora reggel fel húztam magam a cikken,minek nekünk Laczkó egyetlen értéke az hogy szabadon igazolható.Még csak nem is hiányposzt az övé,a Honvédban volt hogy a félidőt sem várták meg,előbb lecserélték olyan gyenge volt.Vancsa szerint elég erős a keret,de mihez képest mondjuk kieséshez bőven jó.Számottevően nem változik a keret,marad az edző és taktika akkor vajon miben reménykedhetünk,abban hogy még így is lesz nálunk két rosszabb csapat.Aki aratni akar,annak előbb vetni kell mi meg még vetni sem tudunk,mert jelenleg meg felelő magunk sincs.
    Mivel korábban jó volt nálunk és pénzt is kaptunk érte emiatt érthető ,hogy adnak neki egy esélyt . Persze semmi sem fix még. Lehet csak edz itt 1-2 hetet ,ha nem kell . Mondjuk Hangya és Ristevski helyén is használható lenne a régi Laczkó . Ráadásul Ristevski beljebb húzódhatna a védelem közepére ,ha szükséges. Félek nem tud már megújulni . Az akasztott ki vele kapcsolatban ,hogy egy korábbi interjúban (nem volt még talán fél éve sem) még mindig a külföldre igazolást emlegette ,amikor lassan már itthon sem kell nagyon sehova. Amúgy technikás és nem is lassú emiatt jó lehetne , csak sajnos nem elég motivált már a kritikusok szerint . Ferenczi Pistától sem vártunk azonban semmi jót 4 éve ,hátha Laczkóban is kellemesen csalódunk.
    Küldtem emailt !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jan. 30, 2018 11:30 am

    Vasas1969 írta:Vasas: magyar válogatott érkezik; Berecz mellé gumicukor is jár


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-magyar-valogatott-erkezik-berecz-melle-gumicukor-is-jar-2615981


    Hát Laczkó nem volt a Honvéd drukkerek kedvence. Kiégett ,elkényelmesedett játékosnak tartották ,aki már kevés ezen a szinten . Mindenesetre újabb komoly barátnő fog ülni a lelátón Görög Zita személyében, ha Oenning rábólint a leigazolására . Abban bízhatunk ,hogy egyszer már sikerült nálunk megújulnia Zsoltnak. Nem is értem ,hogy eresztett le ennyire mert Csabán (bár ott sem volt egyértelmű a megítélése)  szerintem jól játszott 2016 tavaszán.
    Ha csak egy csatár jön annak nagyon ütősnek kell lennie. Remélem már van kiszemelt .

    Már kora reggel fel húztam magam a cikken,minek nekünk Laczkó egyetlen értéke az hogy szabadon igazolható.Még csak nem is hiányposzt az övé,a Honvédban volt hogy a félidőt sem várták meg,előbb lecserélték olyan gyenge volt.Vancsa szerint elég erős a keret,de mihez képest mondjuk kieséshez bőven jó.Számottevően nem változik a keret,marad az edző és taktika akkor vajon miben reménykedhetünk,abban hogy még így is lesz nálunk két rosszabb csapat.Aki aratni akar,annak előbb vetni kell mi meg még vetni sem tudunk,mert jelenleg meg felelő magunk sincs.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 30, 2018 9:55 am

    Vasas: magyar válogatott érkezik; Berecz mellé gumicukor is jár


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-magyar-valogatott-erkezik-berecz-melle-gumicukor-is-jar-2615981


    Hát Laczkó nem volt a Honvéd drukkerek kedvence. Kiégett ,elkényelmesedett játékosnak tartották ,aki már kevés ezen a szinten . Mindenesetre újabb komoly barátnő fog ülni a lelátón Görög Zita személyében, ha Oenning rábólint a leigazolására . Abban bízhatunk ,hogy egyszer már sikerült nálunk megújulnia Zsoltnak. Nem is értem ,hogy eresztett le ennyire mert Csabán (bár ott sem volt egyértelmű a megítélése)  szerintem jól játszott 2016 tavaszán.
    Ha csak egy csatár jön annak nagyon ütősnek kell lennie. Remélem már van kiszemelt .

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 11:47 pm