Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 15, 2018 9:12 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas013

    Reggel olvastam a cikket és gondolkodtam is rajta hogy írok róla.Már mint arról amit a játékosok mondtak,"kevésbé hisznek a három védős játékban".Ha már ők sem akkor baj van,meg valósítani nem tudják elvárt szinten és már nem is nagyon hisznek benne.Van gondunk elég,most hogy kiderült Gaál sem lesz mostanában bevethető,még nagyobb hiba volt Kulcsárt elengedni.Kritizálni mindig könnyebb,de mit tegyek ha dícsérni meg nem nagyon van mit.Inkább ezért nem írtam semmit.

    Ne fogd vissza magad ! Egyébként is jók a megérzéseid . Pont azért irkálunk ide ,hogy jobban képben legyünk és ez annál sikeresebb minél több infónk van. A jövő héten jobban lesz időm ,akkor megpróbálom egy csokorba gyűjteni azt ami szerintem optimizmusra ad okot és egy másikba azt ami pesszimizmusra. Tedd majd Te is ezt .
    Amúgy érdekes ,hogy most jelent meg a cikk ,pedig az utolsó 3 meccs eredménye elfogadható volt. Bár azt is látjuk ,hogy Remili sem tudja mit várhatnak maguktól komolyabb ellenfelek ellen.
    Nincs bajom avval ,hogy itthon készülünk ,persze előnynek sem gondolom. Viszont az influenzajárvány kapcsán eszembe jutott egy kérdés . A csapat vajon be van e oltva influenza ellen ? Tudom ,hogy kötelezni nem lehet rá senkit ,de aki beoltatná magát azok legalább csoportosan megtehetnék. Legalább legyünk védettek ,hátha a mediterrán területekről hazatérők viszont elkapják a vírust. Mi meg olyan kevesen vagyunk ,hogy nem engedhetünk meg magunknak 1-2 újabb kiesőt sem.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 15, 2018 6:50 pm

    Vasas1969 írta:Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas013

    Reggel olvastam a cikket és gondolkodtam is rajta hogy írok róla.Már mint arról amit a játékosok mondtak,"kevésbé hisznek a három védős játékban".Ha már ők sem akkor baj van,meg valósítani nem tudják elvárt szinten és már nem is nagyon hisznek benne.Van gondunk elég,most hogy kiderült Gaál sem lesz mostanában bevethető,még nagyobb hiba volt Kulcsárt elengedni.Kritizálni mindig könnyebb,de mit tegyek ha dícsérni meg nem nagyon van mit.Inkább ezért nem írtam semmit.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 15, 2018 4:02 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas013
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 15, 2018 3:59 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas011
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 14, 2018 5:00 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 13, 2018 10:40 pm

    colocolo írta:
    Juhos2 írta:

    Nagyon nyitott a média felé. Múltkor a sport tv-ben láttam. Az elkövetkező években sokat fognak hallani róla. Közben Kuli El.

    A múltkor már írtam nem sok jót várok vele kapcsolatban,és most be is igazolódott.Várható volt,de jobban szerettem volna hacsak a bajnokság végén megy el.Nem maradt gyors játékosunk,Oeninngnek be húzok egy újabb rubrikát.Szerintem a legjobb játékosügynök a játékos saját maga,ha olyan a játéka sorban fognak állni érte ügynök nélkül is.Nincs jó véleményem róluk,számtalan esetben be igazolódott a saját zsebük fontosabb a játékos érdekénél.Az meg már nonszensz,hogy ne legyen szabadon igazolható játékos mit tehetnének azok a klubok akik nincsenek kitömve állami pénzel,nincs pénzük kivásárolni valakit.A tehetségek felkutatásában végzett munkát elismerem,de a többi nálam már jobban hasonlít ember kereskedelemre.
    Kulcsár sebessége szerintem is hiányozni fog . A játékosügynökökről is egy véleményen vagyunk . Én is ezt szúrtam ki , azt mondja , hogy ne legyen szabadon igazolható játékos. Biztos nagyobb lenne a jutalékuk ,ha értük is fizetni kéne a kluboknak. Ettől függetlenül jó volt ,hogy betekintést adott ebbe a világba. Ráadásul találtam az oldalon egy másik érdekes cikket is.
    https://nagykero.wordpress.com/2017/04/01/jatekosmegfigyeles-2-0-avagy-az-nbi-a-wyscouton-keresztul/

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 13, 2018 6:45 pm

    Egerszegi: A Vasas rövidpasszos játéka tökéletesen fekszik nekem

    Egerszegi Tamás csaknem egy hónappal ezelőtti leigazolása óta nyolc felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunkban. Volt, hogy jobbhátvédként, középső középpályásként, ám az utóbbi három mérkőzésen úgy tűnik, hogy vezetőedzőnk a jobboldali középpályás posztján számít rá leginkább.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/egerszegi_a_vasas_rovidpasszos_jateka_tokeletesen_fekszik_nekem-2935


    Úgy látszik ezen a poszton is Colonak lett igaza.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 13, 2018 2:33 pm

    Egy pozitívum is Oenningről , bár nem a Vasassal kapcsolatban. Talán a "click to see fullsize"-ra kattintva lesz olyan aki el tudja olvasni. Elnézést a minőségért.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Oennin11
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Feb. 13, 2018 1:32 pm

    Juhos2 írta:

    Nagyon nyitott a média felé. Múltkor a sport tv-ben láttam. Az elkövetkező években sokat fognak hallani róla. Közben Kuli El.

    A múltkor már írtam nem sok jót várok vele kapcsolatban,és most be is igazolódott.Várható volt,de jobban szerettem volna hacsak a bajnokság végén megy el.Nem maradt gyors játékosunk,Oeninngnek be húzok egy újabb rubrikát.Szerintem a legjobb játékosügynök a játékos saját maga,ha olyan a játéka sorban fognak állni érte ügynök nélkül is.Nincs jó véleményem róluk,számtalan esetben be igazolódott a saját zsebük fontosabb a játékos érdekénél.Az meg már nonszensz,hogy ne legyen szabadon igazolható játékos mit tehetnének azok a klubok akik nincsenek kitömve állami pénzel,nincs pénzük kivásárolni valakit.A tehetségek felkutatásában végzett munkát elismerem,de a többi nálam már jobban hasonlít ember kereskedelemre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 13, 2018 1:21 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:“Ingyen igazolni, majd pénzért eladni, ez hosszú távon nem működik.” – interjú Paunoch Péterrel


    Paunoch Péter játékosügynökkel beszélgettünk a nemzetközi és hazai scouting közti különbségekről. Hányadán állunk a játékosmegfigyeléssel? Hogyan keresnek új labdarúgókat a magyar klubok? Mire figyel egy scout? Mi szűrhető le a gólörömből? Etikus-e Mino Raiola? Mi az a TMS rendszer? Válaszok idelent.




    https://nagykero.wordpress.com/2018/02/10/ingyen-igazolni-majd-penzert-eladni-ez-hosszu-tavon-nem-mukodik-interju-paunoch-peterrel/


    Nagyon nyitott a média felé. Múltkor a sport tv-ben láttam. Az elkövetkező években sokat fognak hallani róla. Közben Kuli El.
    Jó,hogy kicsit beleláthattunk az igazolások világába. Az általa elmondottak miatt sem igazán értem Kulcsár távozását most. Bár Remili ,Ádám , Barczi és Gaál is tud játszani a jobb szélen ,de mind egy picit kényszermegoldás ott és van aki még nem is bevethető közülük. Ráadásul kevesen is vagyunk , Paunoch is elmondta ,hogy nincs a piacon árú . Annyira szerettem volna már látni úgy felállni a csapatot ,hogy 2 gyors emberünk is van elől. Erre úgy látszik még várnom kell amíg Murka felépül. Szerinted lehetséges ,hogy egy leendő új érkezőnek csináltunk helyet ?
    A hétvégi Putnok elleni eredménnyel elégedett vagyok . A holnapi Monor elleni meccs már picit komolyabb kategória lesz bár ők is csak NB3-sok ,de legalább olyan erősek mint a Dunaújváros ,ha nem erősebbek. Sok hiányzóval sérültekkel és betegekkel kezdték a felkészülést . Ekkor az MTK 3-4 és a Siófok 1-4 is négyet vágott nekik .Azóta pár új igazolással kiegészültek és 2 harmadosztályú élcsapatot is idegenben vertek 1 góllal. Legutóbb azt az Iváncsát verték rommá akivel mi is játszottunk . http://ivancsa-kse.hu/hir/csunya-vege-lett
    http://nb3.hu/hirek/romma-verte-a-monor-az-ivancsat
    Délután ötkor lesz a meccs . Kint leszel esetleg ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 13, 2018 12:13 pm

    Vasas1969 írta:“Ingyen igazolni, majd pénzért eladni, ez hosszú távon nem működik.” – interjú Paunoch Péterrel


    Paunoch Péter játékosügynökkel beszélgettünk a nemzetközi és hazai scouting közti különbségekről. Hányadán állunk a játékosmegfigyeléssel? Hogyan keresnek új labdarúgókat a magyar klubok? Mire figyel egy scout? Mi szűrhető le a gólörömből? Etikus-e Mino Raiola? Mi az a TMS rendszer? Válaszok idelent.



    https://nagykero.wordpress.com/2018/02/10/ingyen-igazolni-majd-penzert-eladni-ez-hosszu-tavon-nem-mukodik-interju-paunoch-peterrel/


    Nagyon nyitott a média felé. Múltkor a sport tv-ben láttam. Az elkövetkező években sokat fognak hallani róla. Közben Kuli El.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 12, 2018 2:39 pm

    “Ingyen igazolni, majd pénzért eladni, ez hosszú távon nem működik.” – interjú Paunoch Péterrel


    Paunoch Péter játékosügynökkel beszélgettünk a nemzetközi és hazai scouting közti különbségekről. Hányadán állunk a játékosmegfigyeléssel? Hogyan keresnek új labdarúgókat a magyar klubok? Mire figyel egy scout? Mi szűrhető le a gólörömből? Etikus-e Mino Raiola? Mi az a TMS rendszer? Válaszok idelent.


    https://nagykero.wordpress.com/2018/02/10/ingyen-igazolni-majd-penzert-eladni-ez-hosszu-tavon-nem-mukodik-interju-paunoch-peterrel/

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 11, 2018 4:13 pm

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Feb. 11, 2018 6:26 am

    colocolo írta:

    A múltkor nem reagáltam Juhos írására utólag is elnézést kérek,ez most azért jutott eszembe mert szerintem nagyon közel járt az igazsághoz.Mármint az igazolásaink az nb2 lehetőségét is figyelembe veszik.Lehetőleg magyarokat igazolni mert a légiósok számát meg csökkenteni kellene,három helyre sok a mostani létszám még az nb1ben is.Ami a felállást illeti hazain 4-3-3 idegenben 4-4-2 ellenféltől függően,de úgy is marad minden a régiben.A kapusoknál nálam nincs számottevő különbség,a vége felé már Kamenár is sok potyát kapott.Hátul Burma,Benes,Kire,Laczkó sajnos jobbra nincs igazán jó jelölt marad Burma.Középen Hangya,Berecz,Vida alapember,még ha a teljesítményük néha nem indokolná is.A jobb oldalra attól függően hogy melyik rendszerben játszunk,van kínálat Vogyicska,Egerszegi,Csiki és ha felépülnek Murka,Kleisz bővíti a variációk számát.Elöl nekem Ádám lassú szélen meg centerben is,a lövő erején kívül nem szól mellette semmi,hacsak az nem hogy saját nevelés.Most talán a Barczi,Gaál,Kulcsár trió tetszene a leg jobban,persze a sérülések,pillanatnyi formák mindig alakíthatják az aktuális kezdőt.Ha nem lenne ilyen merev az edzőnk néhány dologban,nem félnék mert ez a keret még így is van olyan erős hogy simán bent maradjon.Már nem bízok benne hogy tényleges erősités jönne még,a mostaniból kellene kihozni a maximumot.

    Nem érdekes, tudom, hogy néha napokat vesz igénybe egy végig gondolt válasz megírása. És ahogy elolvastam ez olyan lett. Very Happy
    Nem tudok menni ma sajnos.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 10, 2018 8:23 pm

    Juhos2 írta:Kamenart nagyon sajnálom, hogy megégett. Voltak olyan mérkőzèsei, hogy annyiszor kellet maga mögé nyúlni, hogy már maga se hitte szerintem.
    Egerszegi nekem ugyanolyan talány, mint Laczkó. Cáfoljanak rám, de Vida, Hangya előttük jár a mostani állás szerint. Egerszegitõl amit láttam max. egy vízhordó, de nem fogja tudni átlendíteni a csapatot. Csiki miatt meg jöhet a fohász, hogy ne a maródiak számát szaporítsa.
    Kelen-Ute.
    Olyan bizonytalan volt előtte mindenki ,hogy csoda lett volna ,ha nem ég meg. Egy jó teljesítmény nem volt a csapatban.

    Szerintem is előttük járnak ,de nálam csak Hangya javára van egyértelmű különbség . Mátéra már nem fogadnék nagy összegben az őszi teljesítménye alapján. Bár Egerszegiről is sokat elárul ,hogy nem tudott alapember lenni a lengyel másodosztályban. Ennek ellenére bízom benne ,hogy mindkettő jó lesz tavasszal. Remélem Csiki lesz a sötét ló ,aki végül elsőnek fut be ,váratlan ám kellemes meglepetést okozva mindannyiunknak.
    Holnap kint leszel a meccsen ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Feb. 10, 2018 1:04 pm

    Kamenart nagyon sajnálom, hogy megégett. Voltak olyan mérkőzèsei, hogy annyiszor kellet maga mögé nyúlni, hogy már maga se hitte szerintem.
    Egerszegi nekem ugyanolyan talány, mint Laczkó. Cáfoljanak rám, de Vida, Hangya előttük jár a mostani állás szerint. Egerszegitõl amit láttam max. egy vízhordó, de nem fogja tudni átlendíteni a csapatot. Csiki miatt meg jöhet a fohász, hogy ne a maródiak számát szaporítsa.
    Kelen-Ute.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Feb. 10, 2018 12:59 pm

    Tudom ,hogy Totya csapata csak harmadosztályú mégis jobb a kedvem a hét gól után. Úgy rémlik nyáron amikor lerugdosták a fél csapatot tán ,ha egy góllal nyertünk . A Kulcsárról azt írták kisebb sérülése van . Nem tudtam ,hogy az edző nem szereti. Ezt nem engedhetjük meg magunknak amikor amúgy is kevesen vagyunk.
    Hasonló jó folytatást kívánok a továbbiakban ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 10, 2018 12:37 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Akkor folytatom. Laczkó abból a szempontból lehet jó ,hogy Ristevski szükség esetén középre húzódhat mint a macedón válogatottban. Már persze ,ha megtud újulni ,de ez csak vészmegoldás lenne. Nézegettem ,hogy Egerszegi korábban játszott e belső védőt ,mert az jutott az eszembe ,hogy Benessel középen jó védőpárost alkotnának . Természetesen csak ötletelek mert nem ismerem annyira a játékát ,de támadásban mehetne előre a középpályára . Szerintem jó lenne a labdakihozataloknál ,előretöréseknél. Sajnos mivel nem játszott még védőt ez kockázatos lenne , pedig ez már 4 védős felállás lenne legalább. Próbálok olyasmiben gondolkodni , ami nem tér el nagyon Oenning foci filozófiájától. Arra is gondoltam ,hogy mivel Vida nem igazán volt jó az utóbbi időben talán inkább Egerszegit játszatnám ott és Vidát vinném ki jobboldali középpályásnak. Tudom ,hogy még Szanyó idején volt ott 1-2 meccse és az nem igazán volt osztatlan siker ,de mégis azt hiszem kevésbé volna verhető a jobboldalunk vele.
    Az a gond ,hogy hátul még mindig az eszetlen James volna a "leggyorsabb" emberünk . Ő elfogadhatóan tudna teljesíteni ott ,ha valaki képes lenne végre megnevelni.
    Barczi és Csiki is használható támadóként. Kulcsár nélkülözése hiba . Most ugyan Remili játszik ott ,de ő már nem 90 perces és lassú szerintem . Én az első félidőben Kulcsárt a másodikban Remilit játszatnám a jobb szélen . Barczit a balon. Így a 2.félidőben Barczi és Remili néha oldalt is cserélhetne ,hogy meglepje az ellenfél védőit. Csikit nem említem mert ma derül ki ,hogy milyen a sérülése .
    A középcsatár posztján Gaál lenne talán a legjobb megoldás ,de ő nincs . Ádám mellett inkább csak az szól ,hogy magyar .Igaz ,ha lefogyna és gyakrabban kerülne helyzetbe betudná ő rúgni . Gólérzékeny lenne ,de kis helyen cselt nem tud megcsinálni . Pavlovban tényleg lenne még tartalék ,de a bő 2 év alatt már mutathatott volna sokkal többet ebből.

    Az edzőmeccsekről csak annyit ,hogy kiderül ,hogy az Iváncsa vagy a Krasznodár elleni 1-0 ér többet a rajton. Azt hiszem ez a Krasznodár verte ki 8-1 -s összesítéssel a kupából a Diósgyőrt . Bár amilyen állapotban van a csapat már érthetőbb is valamennyire a gyengébb ellenfelek ,de egy szlovák első osztályút nem hiszem ,hogy olyan nehéz lett volna még lekötni a vége felé .

    A múltkor nem reagáltam Juhos írására utólag is elnézést kérek,ez most azért jutott eszembe mert szerintem nagyon közel járt az igazsághoz.Mármint az igazolásaink az nb2 lehetőségét is figyelembe veszik.Lehetőleg magyarokat igazolni mert a légiósok számát meg csökkenteni kellene,három helyre sok a mostani létszám még az nb1ben is.Ami a felállást illeti hazain 4-3-3 idegenben 4-4-2 ellenféltől függően,de úgy is marad minden a régiben.A kapusoknál nálam nincs számottevő különbség,a vége felé már Kamenár is sok potyát kapott.Hátul Burma,Benes,Kire,Laczkó sajnos jobbra nincs igazán jó jelölt marad Burma.Középen Hangya,Berecz,Vida alapember,még ha a teljesítményük néha nem indokolná is.A jobb oldalra attól függően hogy melyik rendszerben játszunk,van kínálat Vogyicska,Egerszegi,Csiki és ha felépülnek Murka,Kleisz bővíti a variációk számát.Elöl nekem Ádám lassú szélen meg centerben is,a lövő erején kívül nem szól mellette semmi,hacsak az nem hogy saját nevelés.Most talán a Barczi,Gaál,Kulcsár trió tetszene a leg jobban,persze a sérülések,pillanatnyi formák mindig alakíthatják az aktuális kezdőt.Ha nem lenne ilyen merev az edzőnk néhány dologban,nem félnék mert ez a keret még így is van olyan erős hogy simán bent maradjon.Már nem bízok benne hogy tényleges erősités jönne még,a mostaniból kellene kihozni a maximumot.
    Kizártnak tartom ,hogy az NB2-re készülnénk. Főleg azért mert az még többe lenne a tulajnak,  mert ott kevesebb a központi pénz. Inkább arra tippelek ,mivel valószínűleg nem lesz meg a kupás indulás és amúgy is sok a légiós, ezért igazoltunk magyarokat. Sajnos minőségi légiós cserére meg nincs pénzünk . Amúgy Barcziban szerintem Moha utódját igazoltuk le. Egerszegiben meg valószínűleg Vidáét . Csiki még akármi is lehet . Laczkót meg inkább cserének hozhatták .
    Vogyicskát ,Egerszegit és Csikit  kényszer megoldásnak gondolom  a jobboldalon . Inkább ( a reméljük minél hamarabb felépülő ) Murka és Kleisz miatt nem jött ide új ember ,hisz ők várhatóan stabil kezdők lesznek ősztől . A jelenlegi keretet meg így is elég erősnek tartják ,hogy ne essen ki  annak ellenére is ,hogy kevesen vagyunk. Én is így gondolom és hozzád hasonlóan Oenningtől és az újabb sérülésektől félek csak.
    Egyébként ,ha meglenne a már mindenki által emlegetett gyors középső védő és egy olyan gólerős csatár amit mutattam akkor a 3.hely elérése sem lenne kizárt . Így azonban a biztos  bent maradásnak is örülni kell .
    Még az is eszembe jutott ,ha április 8.-án meglepetés születne ,akkor valószínűleg jóval olcsóbban lehet majd  játékost igazolni itthonról .

    Az én kezdőm még nem állt össze. Talán a Kamenár - Burma , Benes , Kire - Vida , Egerszegi ,Berecz ,Hangya - Kulcsár ,Gaál , Barczi lenne . Sajnos ebből Kulcsárral és Gaállal nem tudjuk pontosan mi van . Azért írtam 3-4-3-t mert szerintem ebben sem lesz változtat az edző .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 09, 2018 10:55 pm

    Juhos2 írta:Martin ledobott /jó/pár kilót.
    Szerda este néztem egy U19-et. Azóta foglalkoztat.
    Ezekre a játékhelyzetekre folyamatosan készítik fel a fiatalokat. Pl. mit kell játszani labda kihozatalnál, letámadás eseten stb. Tök logikus rendszerek, persze kérdés mit tudnak a pályán lévők megvalósítani belőle. De a lényeg, hogy tudniuk kell, kinek hova, melyik területre kell érkeznie.
    A Vasas keretében lévő játékosok kiválasztottak, hosszú éve óta ezt súlykolják beléjük. Jöjjön már ki belőlük ez a sok év!
    Jó hír ,hogy lefogyott . Bár én egy pengésebb játékost jobban eltudnék képzelni középcsatárként ,de ha olyan eredményes lesz mint Böde az előző években, nagyon fogok neki örülni. Szerintem ő rúgja a legjobban a csapatból a szabadokat ,de Pista azért megtaníthatná fejelni is.

    Az a baj ,hogy nekünk gyakorlatilag nincs saját utánpótlásunk . Főleg olyan ami úgy működne mint az MTK-nál ,hogy az utánpótláscsapatok is ugyanazt játsszák mint a felnőtt . Bár ez se teljesen jó mert más stílusú csapatban meg nem tudnak bizonyítani a játékosaik. Jobb amit Te mondasz , ha minden játékrendszert ismernek. Melyik volt ez az U19-es csapat amit láttál ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Feb. 09, 2018 2:43 pm

    Vasas1969 írta:
    Akkor folytatom. Laczkó abból a szempontból lehet jó ,hogy Ristevski szükség esetén középre húzódhat mint a macedón válogatottban. Már persze ,ha megtud újulni ,de ez csak vészmegoldás lenne. Nézegettem ,hogy Egerszegi korábban játszott e belső védőt ,mert az jutott az eszembe ,hogy Benessel középen jó védőpárost alkotnának . Természetesen csak ötletelek mert nem ismerem annyira a játékát ,de támadásban mehetne előre a középpályára . Szerintem jó lenne a labdakihozataloknál ,előretöréseknél. Sajnos mivel nem játszott még védőt ez kockázatos lenne , pedig ez már 4 védős felállás lenne legalább. Próbálok olyasmiben gondolkodni , ami nem tér el nagyon Oenning foci filozófiájától. Arra is gondoltam ,hogy mivel Vida nem igazán volt jó az utóbbi időben talán inkább Egerszegit játszatnám ott és Vidát vinném ki jobboldali középpályásnak. Tudom ,hogy még Szanyó idején volt ott 1-2 meccse és az nem igazán volt osztatlan siker ,de mégis azt hiszem kevésbé volna verhető a jobboldalunk vele.
    Az a gond ,hogy hátul még mindig az eszetlen James volna a "leggyorsabb" emberünk . Ő elfogadhatóan tudna teljesíteni ott ,ha valaki képes lenne végre megnevelni.
    Barczi és Csiki is használható támadóként. Kulcsár nélkülözése hiba . Most ugyan Remili játszik ott ,de ő már nem 90 perces és lassú szerintem . Én az első félidőben Kulcsárt a másodikban Remilit játszatnám a jobb szélen . Barczit a balon. Így a 2.félidőben Barczi és Remili néha oldalt is cserélhetne ,hogy meglepje az ellenfél védőit. Csikit nem említem mert ma derül ki ,hogy milyen a sérülése .
    A középcsatár posztján Gaál lenne talán a legjobb megoldás ,de ő nincs . Ádám mellett inkább csak az szól ,hogy magyar .Igaz ,ha lefogyna és gyakrabban kerülne helyzetbe betudná ő rúgni . Gólérzékeny lenne ,de kis helyen cselt nem tud megcsinálni . Pavlovban tényleg lenne még tartalék ,de a bő 2 év alatt már mutathatott volna sokkal többet ebből.

    Az edzőmeccsekről csak annyit ,hogy kiderül ,hogy az Iváncsa vagy a Krasznodár elleni 1-0 ér többet a rajton. Azt hiszem ez a Krasznodár verte ki 8-1 -s összesítéssel a kupából a Diósgyőrt . Bár amilyen állapotban van a csapat már érthetőbb is valamennyire a gyengébb ellenfelek ,de egy szlovák első osztályút nem hiszem ,hogy olyan nehéz lett volna még lekötni a vége felé .

    A múltkor nem reagáltam Juhos írására utólag is elnézést kérek,ez most azért jutott eszembe mert szerintem nagyon közel járt az igazsághoz.Mármint az igazolásaink az nb2 lehetőségét is figyelembe veszik.Lehetőleg magyarokat igazolni mert a légiósok számát meg csökkenteni kellene,három helyre sok a mostani létszám még az nb1ben is.Ami a felállást illeti hazain 4-3-3 idegenben 4-4-2 ellenféltől függően,de úgy is marad minden a régiben.A kapusoknál nálam nincs számottevő különbség,a vége felé már Kamenár is sok potyát kapott.Hátul Burma,Benes,Kire,Laczkó sajnos jobbra nincs igazán jó jelölt marad Burma.Középen Hangya,Berecz,Vida alapember,még ha a teljesítményük néha nem indokolná is.A jobb oldalra attól függően hogy melyik rendszerben játszunk,van kínálat Vogyicska,Egerszegi,Csiki és ha felépülnek Murka,Kleisz bővíti a variációk számát.Elöl nekem Ádám lassú szélen meg centerben is,a lövő erején kívül nem szól mellette semmi,hacsak az nem hogy saját nevelés.Most talán a Barczi,Gaál,Kulcsár trió tetszene a leg jobban,persze a sérülések,pillanatnyi formák mindig alakíthatják az aktuális kezdőt.Ha nem lenne ilyen merev az edzőnk néhány dologban,nem félnék mert ez a keret még így is van olyan erős hogy simán bent maradjon.Már nem bízok benne hogy tényleges erősités jönne még,a mostaniból kellene kihozni a maximumot.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 09, 2018 1:42 pm

    Martin ledobott /jó/pár kilót.
    Szerda este néztem egy U19-et. Azóta foglalkoztat.
    Ezekre a játékhelyzetekre folyamatosan készítik fel a fiatalokat. Pl. mit kell játszani labda kihozatalnál, letámadás eseten stb. Tök logikus rendszerek, persze kérdés mit tudnak a pályán lévők megvalósítani belőle. De a lényeg, hogy tudniuk kell, kinek hova, melyik területre kell érkeznie.
    A Vasas keretében lévő játékosok kiválasztottak, hosszú éve óta ezt súlykolják beléjük. Jöjjön már ki belőlük ez a sok év!


    A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 09, 2018 5:21 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 09, 2018 11:27 am

    Vasas1969 írta:
    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Ennél én is többet vártam .  Már csak abban bízom amit Murka mondott ,hogy senki nem dolgozik ilyen keményen mint a mieink . Remélem igaza lesz. Bár nem tudom honnan tudja mennyit dolgoznak a többiek ?
    A legnagyobb baj a sok sérült és ,hogy ennek ellenére még mindig műfüvön játszunk. Nem igaz ,hogy nincs az országban olyan állapotú füves pálya ahol játszhatnánk ? Nálunk a faluban is használható lenne a pálya ,ha kicsit egyenletesebb lenne , de ez csak megye III: . Amúgy a homok minden csapadékot elnyel. Pest megyében azért jóval tehetősebb falvak vannak ,ahol biztosan lenne olyan pálya amit nem tennénk ilyen enyhe télen sem tönkre .
    Gaál hiányzik a legjobban . Most igazán beépülhetne a csapatba és összeszokhatna az új fiúkkal ,leginkább Barczival . Vele és Kulcsárral mi a helyzet ?

    Eleve nem vártam sokat,de még azt is sikerült alulmúlni.Nézzük a koncepciót,VM az igazolásokról technikás,jó pontrúgó,sokat futó dolgozó játékosokat keresünk,Na ennek ki felel meg,Laczkó és Egerszegi inkább védő,védő kp.Csiki,Barczi támadó kp.minden extra nélkül.Ráadásul a kp.Berecz,Vida,Hangya alap ember és itt van legtöbb lehetőség még ha felépülnek Kleisz,Murka,Szivacski.Olyan játékosokat hoztunk,akik semmit vagy nagyon keveset játszottak,többen lettünk de hogy erősebbek e majd az idő eldönti.És akkor még a két égető problémát nem orvosoltuk,ki fog gólt lőni lesz e egy gyors belső védő,akinek van esélye labda vesztéskor a csatárt utól érni.Gyenge ellenfelek ellen,gyenge játék pedig aki egész héten csak firkál,az a hét végén sem tud szépen írni.Ami Kulcsárt illeti eddig sem volt  az edző kedvence,de mióta szóba került a Kövesd vele kapcsolatban nem sok jót várok.
    Sajnos csak este lesz időm írni. Addig szerinted ,hogy kellene felállni a csapatnak, ha nem lesz több új fiú ? Könnyen lehet, hogy azokkal kell főznie Oenningnek akik jelenleg vannak.
    Akkor folytatom. Laczkó abból a szempontból lehet jó ,hogy Ristevski szükség esetén középre húzódhat mint a macedón válogatottban. Már persze ,ha megtud újulni ,de ez csak vészmegoldás lenne. Nézegettem ,hogy Egerszegi korábban játszott e belső védőt ,mert az jutott az eszembe ,hogy Benessel középen jó védőpárost alkotnának . Természetesen csak ötletelek mert nem ismerem annyira a játékát ,de támadásban mehetne előre a középpályára . Szerintem jó lenne a labdakihozataloknál ,előretöréseknél. Sajnos mivel nem játszott még védőt ez kockázatos lenne , pedig ez már 4 védős felállás lenne legalább. Próbálok olyasmiben gondolkodni , ami nem tér el nagyon Oenning foci filozófiájától. Arra is gondoltam ,hogy mivel Vida nem igazán volt jó az utóbbi időben talán inkább Egerszegit játszatnám ott és Vidát vinném ki jobboldali középpályásnak. Tudom ,hogy még Szanyó idején volt ott 1-2 meccse és az nem igazán volt osztatlan siker ,de mégis azt hiszem kevésbé volna verhető a jobboldalunk vele.
    Az a gond ,hogy hátul még mindig az eszetlen James volna a "leggyorsabb" emberünk . Ő elfogadhatóan tudna teljesíteni ott ,ha valaki képes lenne végre megnevelni.
    Barczi és Csiki is használható támadóként. Kulcsár nélkülözése hiba . Most ugyan Remili játszik ott ,de ő már nem 90 perces és lassú szerintem . Én az első félidőben Kulcsárt a másodikban Remilit játszatnám a jobb szélen . Barczit a balon. Így a 2.félidőben Barczi és Remili néha oldalt is cserélhetne ,hogy meglepje az ellenfél védőit. Csikit nem említem mert ma derül ki ,hogy milyen a sérülése .
    A középcsatár posztján Gaál lenne talán a legjobb megoldás ,de ő nincs . Ádám mellett inkább csak az szól ,hogy magyar .Igaz ,ha lefogyna és gyakrabban kerülne helyzetbe betudná ő rúgni . Gólérzékeny lenne ,de kis helyen cselt nem tud megcsinálni . Pavlovban tényleg lenne még tartalék ,de a bő 2 év alatt már mutathatott volna sokkal többet ebből.

    Az edzőmeccsekről csak annyit ,hogy kiderül ,hogy az Iváncsa vagy a Krasznodár elleni 1-0 ér többet a rajton. Azt hiszem ez a Krasznodár verte ki 8-1 -s összesítéssel a kupából a Diósgyőrt . Bár amilyen állapotban van a csapat már érthetőbb is valamennyire a gyengébb ellenfelek ,de egy szlovák első osztályút nem hiszem ,hogy olyan nehéz lett volna még lekötni a vége felé .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 09, 2018 10:18 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 08, 2018 11:25 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Ennél én is többet vártam .  Már csak abban bízom amit Murka mondott ,hogy senki nem dolgozik ilyen keményen mint a mieink . Remélem igaza lesz. Bár nem tudom honnan tudja mennyit dolgoznak a többiek ?
    A legnagyobb baj a sok sérült és ,hogy ennek ellenére még mindig műfüvön játszunk. Nem igaz ,hogy nincs az országban olyan állapotú füves pálya ahol játszhatnánk ? Nálunk a faluban is használható lenne a pálya ,ha kicsit egyenletesebb lenne , de ez csak megye III: . Amúgy a homok minden csapadékot elnyel. Pest megyében azért jóval tehetősebb falvak vannak ,ahol biztosan lenne olyan pálya amit nem tennénk ilyen enyhe télen sem tönkre .
    Gaál hiányzik a legjobban . Most igazán beépülhetne a csapatba és összeszokhatna az új fiúkkal ,leginkább Barczival . Vele és Kulcsárral mi a helyzet ?

    Eleve nem vártam sokat,de még azt is sikerült alulmúlni.Nézzük a koncepciót,VM az igazolásokról technikás,jó pontrúgó,sokat futó dolgozó játékosokat keresünk,Na ennek ki felel meg,Laczkó és Egerszegi inkább védő,védő kp.Csiki,Barczi támadó kp.minden extra nélkül.Ráadásul a kp.Berecz,Vida,Hangya alap ember és itt van legtöbb lehetőség még ha felépülnek Kleisz,Murka,Szivacski.Olyan játékosokat hoztunk,akik semmit vagy nagyon keveset játszottak,többen lettünk de hogy erősebbek e majd az idő eldönti.És akkor még a két égető problémát nem orvosoltuk,ki fog gólt lőni lesz e egy gyors belső védő,akinek van esélye labda vesztéskor a csatárt utól érni.Gyenge ellenfelek ellen,gyenge játék pedig aki egész héten csak firkál,az a hét végén sem tud szépen írni.Ami Kulcsárt illeti eddig sem volt  az edző kedvence,de mióta szóba került a Kövesd vele kapcsolatban nem sok jót várok.
    Sajnos csak este lesz időm írni. Addig szerinted ,hogy kellene felállni a csapatnak, ha nem lesz több új fiú ? Könnyen lehet, hogy azokkal kell főznie Oenningnek akik jelenleg vannak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 08, 2018 11:17 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:A taó nélkül a gyerekek is kiszorulnának pályáról


    https://mno.hu/sport/a-tao-nelkul-a-gyerekek-is-kiszorulnanak-palyarol-2445175


    Korábban említette valaki ,hogy Markovits a kicsi stadival fog kampányolni. 10 ezresről beszél . Igaz ,hogy 8 ezres akart a többség ,de legalább a 6250 főst. Mondjuk úgy ,hogy ferdít . Tökéletes politikus lenne belőle ! Sad

    Van egy olyan mondás,hogy merjünk nagyot álmodni na ez ránk nem vonatkozik.Mi még ebben is gyengék vagyunk.

    http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/30993/
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 08, 2018 11:12 am

    Vasas1969 írta:A taó nélkül a gyerekek is kiszorulnának pályáról


    https://mno.hu/sport/a-tao-nelkul-a-gyerekek-is-kiszorulnanak-palyarol-2445175


    Korábban említette valaki ,hogy Markovits a kicsi stadival fog kampányolni. 10 ezresről beszél . Igaz ,hogy 8 ezres akart a többség ,de legalább a 6250 főst. Mondjuk úgy ,hogy ferdít . Tökéletes politikus lenne belőle ! Sad

    Van egy olyan mondás,hogy merjünk nagyot álmodni na ez ránk nem vonatkozik.Mi még ebben is gyengék vagyunk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 08, 2018 10:04 am

    Vasas1969 írta:
    Ennél én is többet vártam .  Már csak abban bízom amit Murka mondott ,hogy senki nem dolgozik ilyen keményen mint a mieink . Remélem igaza lesz. Bár nem tudom honnan tudja mennyit dolgoznak a többiek ?
    A legnagyobb baj a sok sérült és ,hogy ennek ellenére még mindig műfüvön játszunk. Nem igaz ,hogy nincs az országban olyan állapotú füves pálya ahol játszhatnánk ? Nálunk a faluban is használható lenne a pálya ,ha kicsit egyenletesebb lenne , de ez csak megye III: . Amúgy a homok minden csapadékot elnyel. Pest megyében azért jóval tehetősebb falvak vannak ,ahol biztosan lenne olyan pálya amit nem tennénk ilyen enyhe télen sem tönkre .
    Gaál hiányzik a legjobban . Most igazán beépülhetne a csapatba és összeszokhatna az új fiúkkal ,leginkább Barczival . Vele és Kulcsárral mi a helyzet ?

    Eleve nem vártam sokat,de még azt is sikerült alulmúlni.Nézzük a koncepciót,VM az igazolásokról technikás,jó pontrúgó,sokat futó dolgozó játékosokat keresünk,Na ennek ki felel meg,Laczkó és Egerszegi inkább védő,védő kp.Csiki,Barczi támadó kp.minden extra nélkül.Ráadásul a kp.Berecz,Vida,Hangya alap ember és itt van legtöbb lehetőség még ha felépülnek Kleisz,Murka,Szivacski.Olyan játékosokat hoztunk,akik semmit vagy nagyon keveset játszottak,többen lettünk de hogy erősebbek e majd az idő eldönti.És akkor még a két égető problémát nem orvosoltuk,ki fog gólt lőni lesz e egy gyors belső védő,akinek van esélye labda vesztéskor a csatárt utól érni.Gyenge ellenfelek ellen,gyenge játék pedig aki egész héten csak firkál,az a hét végén sem tud szépen írni.Ami Kulcsárt illeti eddig sem volt az edző kedvence,de mióta szóba került a Kövesd vele kapcsolatban nem sok jót várok.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 07, 2018 8:10 pm

    Síposúr írta:
    Na ezeknek jól elkentük a szájuk szélit. Még jó , hogy nem egyenlítettek a végin. Így se lehetünk rá büszkék. Úgy látszik lassan megy a frissítés . Azt hittem már belőtték a kaput a múlt meccsen a fiúk. A török gyerek hármat mindig vágott ilyen szintű csapatoknak. Mondjuk őt se szerettem ,baj van ha már ő is hiányzik ! Sajnos a sport is azt írta nem nagyon épül fel senki a sérültek közül.  Több biztató dolgot remélek a Totyáék ellen . Hajrá Vasas !
    Ennél én is többet vártam . Már csak abban bízom amit Murka mondott ,hogy senki nem dolgozik ilyen keményen mint a mieink . Remélem igaza lesz. Bár nem tudom honnan tudja mennyit dolgoznak a többiek ?
    A legnagyobb baj a sok sérült és ,hogy ennek ellenére még mindig műfüvön játszunk. Nem igaz ,hogy nincs az országban olyan állapotú füves pálya ahol játszhatnánk ? Nálunk a faluban is használható lenne a pálya ,ha kicsit egyenletesebb lenne , de ez csak megye III: . Amúgy a homok minden csapadékot elnyel. Pest megyében azért jóval tehetősebb falvak vannak ,ahol biztosan lenne olyan pálya amit nem tennénk ilyen enyhe télen sem tönkre .
    Gaál hiányzik a legjobban . Most igazán beépülhetne a csapatba és összeszokhatna az új fiúkkal ,leginkább Barczival . Vele és Kulcsárral mi a helyzet ?
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szer. Feb. 07, 2018 5:30 pm

    Na ezeknek jól elkentük a szájuk szélit. Még jó , hogy nem egyenlítettek a végin. Így se lehetünk rá büszkék. Úgy látszik lassan megy a frissítés . Azt hittem már belőtték a kaput a múlt meccsen a fiúk. A török gyerek hármat mindig vágott ilyen szintű csapatoknak. Mondjuk őt se szerettem ,baj van ha már ő is hiányzik ! Sajnos a sport is azt írta nem nagyon épül fel senki a sérültek közül. Több biztató dolgot remélek a Totyáék ellen . Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 07, 2018 4:34 pm

    A taó nélkül a gyerekek is kiszorulnának pályáról


    https://mno.hu/sport/a-tao-nelkul-a-gyerekek-is-kiszorulnanak-palyarol-2445175


    Korábban említette valaki ,hogy Markovits a kicsi stadival fog kampányolni. 10 ezresről beszél . Igaz ,hogy 8 ezres akart a többség ,de legalább a 6250 főst. Mondjuk úgy ,hogy ferdít . Tökéletes politikus lenne belőle ! Sad

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 12:59 pm