Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4207

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 22, 2017 8:09 pm

colocolo

Hozzászólások száma : 433

Témanyitás by colocolo on Vas. Okt. 22, 2017 1:54 pm

Vasas1969 írta:
    Ha eddig nem is ,de most már szerintem a tulajdonos fejében is megfordult az edzőváltás gondolata. Amiket írsz avval nem lehet vitatkozni ,akkor sem, ha ez leginkább Jamesen ment el ,pedig nekem is tetszett kezdeni a játéka. Nem értettem ,de már a 10.percben úgy izzadt mintha 40 fok lett volna. Megfordult a fejemben ,hogy rosszul van. Minden évben kapunk abból gólokat ,hogy egy kevésbé pengés játékos elkezd finomkodni. Sajnos van nálunk egy ki nem mondott elvárás a szép focira és ez történik ,ha egy más típusú játékos próbál ennek megfelelni . Ne legyen már szégyen elbikázni ,ha kell . Ristevski ,Simunek és Kleisz valamint Murka hiányzott ,de félek velük sem feküdne sokkal jobban nekünk ez a játékrendszer. Egyszerűen nem alkalmas rá a keret. Nincsenek ehhez kiemelkedő játékosaink elől és a középpályán sem , akik a benyomott ,visszaálló ellenfél védelmét megtudnák bontani. Sajnos a mester képtelen rá ,hogy jobban a keretre szabja a taktikát. Más is írta már ,de hiányzik az ellenfél játékának a kielemzése a gyenge pontjaik megtalálása ,pedig ez nyújthatna esélyt a visszaálló csapatok feltörésére. Oenning szintjét ez már meghaladja és mindig avval jön a saját játékunkat kell játszani. Elfelejti ,hogy mi nem vagyunk a Barca.

Valóban úgy van ahogy mondod,még azt tenném hozzá velünk szemben mindenki előnyben van.Mert mi mindig ugyanazt játszunk ,könnyű felkészülni belőlünk,mi taktikailag nem tudjuk meg lepni az ellenfelet.Mivel a keret adott így a taktikát kellene hozzá ígazitanj amivel a leg többet ki lehet hozni a játékosokból.Attól félek hogy egy német edzőnek,nem egy magyar tulajdonos fogja meg mondani mit kéne csinálni.Főleg akkor nem, ha magától nem látja be hogy ez hosszú távon nem működik.Ettől persze még a játékosok tehetnének többet is,mint amit nyújtanak.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 22, 2017 12:16 pm

colocolo írta:

Vasas : Balmazújváros   1:2

1034 néző

Vasas: Kamenár 4 - Burmeister 3 James 3 Benes 3 - Vogyicska 3 Vida 4 Berecz 4 Hangya 4 - Kulcsár 3 Gaál 4 Remili 5

csere: Burmeister - Vaskó (5)   szünetben
                    Vogyicska - Szivacski (4) szünetben
                    Hangya - Ádám    72. perc

Soha nem titkoltam hogy sem az edző személye és habitusa,sem pedig az általa erőltetett játék rendszer nem tetszik.Ha valaki az elvárható minimumot,a küzdést,akarást nem képes elérni a csapatával és nem képes belátni saját szakmai hibáit,azt alkalmatlannak tartom erre a munkára.És persze nem feledve azon játékosok teljesítményét sem,akik árnyékuk régi önmaguknak.Én nagyon várnám hogy szakmailag is illetékes elmondja,pl. Vancsa M. mi az oka a forma hanyatlásnak,van e valami terv elképzelés,hogyan lehet változtatni ezen a folyamaton.Jelenleg a helyezésünk meg felelő,de nem nehéz kitalálni evvel a játékkal szerencse faktor nélkül nem sokra megyünk.
    Ha eddig nem is ,de most már szerintem a tulajdonos fejében is megfordult az edzőváltás gondolata. Amiket írsz avval nem lehet vitatkozni ,akkor sem, ha ez leginkább Jamesen ment el ,pedig nekem is tetszett kezdeni a játéka. Nem értettem ,de már a 10.percben úgy izzadt mintha 40 fok lett volna. Megfordult a fejemben ,hogy rosszul van. Minden évben kapunk abból gólokat ,hogy egy kevésbé pengés játékos elkezd finomkodni. Sajnos van nálunk egy ki nem mondott elvárás a szép focira és ez történik ,ha egy más típusú játékos próbál ennek megfelelni . Ne legyen már szégyen elbikázni ,ha kell . Ristevski ,Simunek és Kleisz valamint Murka hiányzott ,de félek velük sem feküdne sokkal jobban nekünk ez a játékrendszer. Egyszerűen nem alkalmas rá a keret. Nincsenek ehhez kiemelkedő játékosaink elől és a középpályán sem , akik a benyomott ,visszaálló ellenfél védelmét megtudnák bontani. Sajnos a mester képtelen rá ,hogy jobban a keretre szabja a taktikát. Más is írta már ,de hiányzik az ellenfél játékának a kielemzése a gyenge pontjaik megtalálása ,pedig ez nyújthatna esélyt a visszaálló csapatok feltörésére. Oenning szintjét ez már meghaladja és mindig avval jön a saját játékunkat kell játszani. Elfelejti ,hogy mi nem vagyunk a Barca.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Vas. Okt. 22, 2017 10:49 am

Vasas : Balmazújváros 1:2

1034 néző

Vasas: Kamenár 4 - Burmeister 3 James 3 Benes 3 - Vogyicska 3 Vida 4 Berecz 4 Hangya 4 - Kulcsár 3 Gaál 4 Remili 5

csere: Burmeister - Vaskó (5) szünetben
    Vogyicska - Szivacski (4) szünetben
    Hangya - Ádám 72. perc

Soha nem titkoltam hogy sem az edző személye és habitusa,sem pedig az általa erőltetett játék rendszer nem tetszik.Ha valaki az elvárható minimumot,a küzdést,akarást nem képes elérni a csapatával és nem képes belátni saját szakmai hibáit,azt alkalmatlannak tartom erre a munkára.És persze nem feledve azon játékosok teljesítményét sem,akik árnyékuk régi önmaguknak.Én nagyon várnám hogy szakmailag is illetékes elmondja,pl. Vancsa M. mi az oka a forma hanyatlásnak,van e valami terv elképzelés,hogyan lehet változtatni ezen a folyamaton.Jelenleg a helyezésünk meg felelő,de nem nehéz kitalálni evvel a játékkal szerencse faktor nélkül nem sokra megyünk.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 21, 2017 8:26 pm

Juhos2 írta:Első felindulásból.
    Örülök neki, hogy szeretett csapatom több éves szisztematikus munkával ott tart, hogy sikerül helyzet nélkül két kapott góllal lehozni egy félidőt a bivalyerős Balmazújváros ellen.
    Valamint, hogy a több milliós éves adóbefizetéseimet sikerül ilyen kóklerek számára kiutalni, mint ez az Ondó.
    Magyarország, én így szeretlek!
    1982-ben volt egy vicc a Salvadori labdarúgó válogatottról a tőlünk elszenvedett 10-1 után. A szövetségi kapitányuk megkérdezett egy híres szakembert ,hogy mit csináljanak ,hogy jobbak legyenek ? A szakember azt mondta nekik először rakjanak le 11 hordót a pályára és azok ellen gyakoroljanak. " Pár nap múlva találkoztak és a szakember megkérdezte a salvadori szövetségi kapitányt ,hogy hogy ment ? Azt mondta javulgatunk a hordók csak 2-0-ra nyertek. Na ez mai egy ilyen meccs volt ,csak itt rúgtunk egy szépítő gólt is. Elnézést kérek a balmazújvárosiaktól.
    Jó volna már ,ha úgy állnánk a meccshez , hogy ne önmagunkat akarjuk megverni ,hanem az ellenfelet.

Juhos2

Hozzászólások száma : 513

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Okt. 21, 2017 6:49 pm

Első felindulásból.
    Örülök neki, hogy szeretett csapatom több éves szisztematikus munkával ott tart, hogy sikerül helyzet nélkül két kapott góllal lehozni egy félidőt a bivalyerős Balmazújváros ellen.
    Valamint, hogy a több milliós éves adóbefizetéseimet sikerül ilyen kóklerek számára kiutalni, mint ez az Ondó.
    Magyarország, én így szeretlek!
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 21, 2017 3:30 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 20, 2017 8:57 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 19, 2017 7:51 pm

Síposúr írta:Eddig bujdokoltam. Szerencsétlenségemre az 5 gólos verésnél a vendéglőben voltam. Minden hülye megtalált. Ennyi baszogatást tán még sose kaptam. Ma már kimentem az utcára. Ettől a tegnapitól is sokkal több kell. Csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg csak a 3 pontnak tudtam örülni. A Balmazújvárost is be kell húzni valahogy. Azt se bánom ,ha ilyen pocsék játékkal. Van még mit jóvátenni a csapatnak .Sokszor volt már rossz csapatunk azt mégse nagyon emlékszem ilyen csúnya verésre. Szedjétek össze magatokat! Hajrá Vasas!
    Az Újpest drukker rokonomat én is kerülöm. Ebben a "baszogatásban" ő is nagyon jó. Ha behúzzuk a Balmazt is , akkor majd nem lesz már ciki a dolog ,de előbb nyerjük meg a meccset. Tavaly pont az ilyenek nem mentek ,ha idén másként lesz , akkor tartani tudjuk majd magunk az élbolyban.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 19, 2017 7:45 pm

colocolo írta:
       Vasas : Haladás    1:0
         1085 néző

Kamenár 5 - Burmeister 5 James 6 Benes 5 - Vogyicska 5 Vida 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Kulcsár 4 Remili 4

csere: Kulcsár - Ádám (4)    57.perc
                   Vogyicska - Szivacski   69.perc
                   Gaál - Pavlov   92.perc

A három ponton kívül sok pozitívumot nehéz találni.
    Colo Te ,hogy láttad a meccset ? Az osztályzatokból sejtem ,hogy nem 5 csillagos meccs volt. Szerinted ki volt jó nálunk ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 19, 2017 7:41 pm

Vogyicska: Nehezebb mérkőzés lesz a Balmazújváros elleni

Kedden újra a kezdőcsapatban kapott helyet bajnoki mérkőzésen Vogyicska Bálint. Fiatal középpályásunkat kérdeztük a Haladás elleni összecsapásról, valamint kitekintünk a Balmazújváros elleni szombati „hazai” bajnokira is.

http://www.vasasfc.hu/hirek/vogyicska_nehezebb_merkozes_lesz_a_balmazujvaros_elleni-2799
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 19, 2017 7:38 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Sajnos nem láttam a meccset. Ezért ,ha lesz majd időd kicsit bővebb lére engedhetnéd a beszámolódat. Egy 5-0-ás vereség után előre kiegyeztem volna az 1-0-al. Ez szerencsére megvan. Ennek lehet örülni ,ha másnak talán nem is.  

Szerencsére kellemes ellenfél volt a Hali. Géza adott volna nekünk, jó hogy elzavarták. Very Happy
    Nekem így két nap elteltével ennyi maradt meg a meccsből.
    Jócskán bő lére eresztetted. Very Happy Én is biztos vagyok benne ,hogy Gézával nehezebb ellenfél lett volna a Hali. Én a helyében kimennék Franciaországba valamelyik volt csapatához tanulmányútra ,hogy pótolja azokat a hiányosságokat , amivel a hali játékosok vádolták. Ránk visszatérve a Balmaz ellen is beérném egy hasonló sikerrel . Még mindig hiszek benne ,hogy az első négyben leszünk a hatalmas zakók ellenére. Valamiért ezt vizionálom és ez téma is lesz a bajnokság végén a sajtóban.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 19, 2017 7:28 pm

VasasTata írta:A volt technikai vezetőnkkel készített riportot a Délmagyarország (még működik, de a főszerkesztői székben már cserélődött a hátsó fertály)
    Szokás szerint kattintsatok a bal felsőbe...  a cikk olvashatóbb lesz!
    Köszi ,hogy feltetted ! Az "enlarge this image"-val valóban még az én laptopomon is jól olvasható. Az utolsó mondatát, a" bárcsak futballozhatnék még" -et , a sportág szeretetét hiányolom legjobban a mostaniakból. Sajnos a maiak csak anyagilag akarják kihozni a maximumot a pályafutásukból ,teljesítményben már nem . Általánosságban értem ezt , nem pont a mieinkre.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Okt. 19, 2017 7:21 pm

Vasas1969 írta:
    Sajnos nem láttam a meccset. Ezért ,ha lesz majd időd kicsit bővebb lére engedhetnéd a beszámolódat. Egy 5-0-ás vereség után előre kiegyeztem volna az 1-0-al. Ez szerencsére megvan. Ennek lehet örülni ,ha másnak talán nem is.  

Szerencsére kellemes ellenfél volt a Hali. Géza adott volna nekünk, jó hogy elzavarták. Very Happy
    Nekem így két nap elteltével ennyi maradt meg a meccsből.
    VasasTata

Hozzászólások száma : 47

Témanyitás by VasasTata on Csüt. Okt. 19, 2017 5:39 pm

A volt technikai vezetőnkkel készített riportot a Délmagyarország (még működik, de a főszerkesztői székben már cserélődött a hátsó fertály)
    Szokás szerint kattintsatok a bal felsőbe... a cikk olvashatóbb lesz!
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 19, 2017 10:08 am

Gaál: Egyre inkább meglelem korábbi önmagam

Gaál Bálintnak 2017. januári leigazolása óta a keddi volt a harmadik mérkőzése egykori csapata, a Haladás ellen, és a második gólját sikerült lőnie ellenük.

http://www.vasasfc.hu/hirek/gaal_egyre_inkabb_meglelem_korabbi_onmagam-2797
    Síposúr

Hozzászólások száma : 185

Témanyitás by Síposúr on Szer. Okt. 18, 2017 1:28 pm

Eddig bujdokoltam. Szerencsétlenségemre az 5 gólos verésnél a vendéglőben voltam. Minden hülye megtalált. Ennyi baszogatást tán még sose kaptam. Ma már kimentem az utcára. Ettől a tegnapitól is sokkal több kell. Csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg csak a 3 pontnak tudtam örülni. A Balmazújvárost is be kell húzni valahogy. Azt se bánom ,ha ilyen pocsék játékkal. Van még mit jóvátenni a csapatnak .Sokszor volt már rossz csapatunk azt mégse nagyon emlékszem ilyen csúnya verésre. Szedjétek össze magatokat! Hajrá Vasas!
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Okt. 18, 2017 11:49 am

Vasas : Haladás 1:0
    1085 néző

Kamenár 5 - Burmeister 5 James 6 Benes 5 - Vogyicska 5 Vida 5 Berecz 5 Hangya 5 - Gaál 5 Kulcsár 4 Remili 4

csere: Kulcsár - Ádám (4) 57.perc
    Vogyicska - Szivacski 69.perc
    Gaál - Pavlov 92.perc

A három ponton kívül sok pozitívumot nehéz találni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Okt. 18, 2017 9:06 am

Kimaradt ziccerek, elmaradt büntető – így nyert a Vasas     VIDEÓ

A Vasas 1-0-ra legyőzte a Haladás csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának félbeszakadt és kedden újrajátszott mérkőzésén, a Szusza Ferenc Stadionban.

https://www.m4sport.hu/2017/10/17/kimaradt-ziccerek-elmaradt-bunteto-igy-nyert-a-vasas/

https://www.m4sport.hu/2017/10/17/pompas-gollal-vezet-a-vasas/

Nagyon ki lett centizve , egyedül 00:38-nál látom ,hogy nem volt les.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Okt. 17, 2017 9:13 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Én is azt sajnálom leginkább ,hogy nem a kerti munkát választottam. Ha tegnap megcsináltam volna ,akkor nem kellene most nekikezdenem.  Annyiból hasznos lenne egy ekkora vereség, hátha Oenning végre tanul  belőle ,de tudjuk mindnyájan ,hogy nem fog. Nem tudtam eldönteni ,hogy a mester legelső Vasas meccsére (loki) vagy a jeruzsálemi második félidőre emlékeztetett inkább a tegnapi. Még a 2.kapott gól után is reménykedtem . A harmadik után már csak a csodában bíztam ,később már abban sem mert feladtuk. Sajnos nem csak Szivacski volt gyenge ,hanem mindenki. Hiába gondolkodom, nem tudok mondani senkit aki jó volt. Ebben benne volt mindenki. Ami legjobban idegesít ,hogy pl Ugrai góljánál 4 dió hozta 3 védőre a labdát és nem nagyon láttam a többieken ,hogy igyekeznének vissza segíteni. Szivacski legalább a helyén volt ,de hol voltak a többiek ?  Vonatkozik ez a többi gólra is.
    Csak abban bízom ,hogy a Hali ellen a jelenlétetek elég lesz a gyökeres fordulathoz a játékunkban.

Ezek a nagyarányú vereségek elbizonytalanítanak. A Gaál interjú is arról győzött megy, hogy nagyon nehéz játékrendszer sok buktatóval a miénk. Mindig van egy būnbak akit telitorokból lehet szídni, pedig abból is lehetne főzni amink van.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Okt. 17, 2017 1:31 pm

Vasas1969 írta:
    Én is azt sajnálom leginkább ,hogy nem a kerti munkát választottam. Ha tegnap megcsináltam volna ,akkor nem kellene most nekikezdenem.  Annyiból hasznos lenne egy ekkora vereség, hátha Oenning végre tanul  belőle ,de tudjuk mindnyájan ,hogy nem fog. Nem tudtam eldönteni ,hogy a mester legelső Vasas meccsére (loki) vagy a jeruzsálemi második félidőre emlékeztetett inkább a tegnapi. Még a 2.kapott gól után is reménykedtem . A harmadik után már csak a csodában bíztam ,később már abban sem mert feladtuk. Sajnos nem csak Szivacski volt gyenge ,hanem mindenki. Hiába gondolkodom, nem tudok mondani senkit aki jó volt. Ebben benne volt mindenki. Ami legjobban idegesít ,hogy pl Ugrai góljánál 4 dió hozta 3 védőre a labdát és nem nagyon láttam a többieken ,hogy igyekeznének vissza segíteni. Szivacski legalább a helyén volt ,de hol voltak a többiek ?  Vonatkozik ez a többi gólra is.
    Csak abban bízom ,hogy a Hali ellen a jelenlétetek elég lesz a gyökeres fordulathoz a játékunkban.

Ezek a nagyarányú vereségek elbizonytalanítanak. A Gaál interjú is arról győzött megy, hogy nagyon nehéz játékrendszer sok buktatóval a miénk. Mindig van egy būnbak akit telitorokból lehet szídni, pedig abból is lehetne főzni amink van.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 15, 2017 2:37 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_bosszanto_sajnos_minden_osszejott-2791

A rózsaszínű álmaimból egy vödör jeges vízként ébresztett fel ez a vereség. Sokadjára sikerült ugyanabba a folyóba lépnünk. Amíg erőltetjük ezt az impotens támadófocinkat a kontrázni tudó csapatok ellen ,addig evvel gyakorlatilag leadjuk nekik a 3 pontot. Bódog megint leckét adott Oenningnek taktikából. Sajnos megint bebizonyosodott ,hogy lehet bárki hátul (még Benes is) a játékunk buktatói akkor is kijönnek. Simán megfutnak bennünket. Olyan jó lenne ilyen 1-2 húzásos gólt rúgni már nekünk is mint amilyet most is kaptunk. Az "NB1 leggyorsabb támadósora" mire felért a diók kapujához minden alkalommal felállt védelem várta. Meccs közben eszembe jutottak Colo sorai Storck kapitányról mintha rólunk szóltak volna.
    Jogosan győzött a DVTK (bár ők se fociztak igazán jól ,inkább csak össze jött nekik minden ),de mivel rendszeresek náluk az ilyen alattomos szabálytalanságok ,nem kéne megvárni még 8-10 hónapra lerúgnak valakit. Elsőre pirosat adnék nekik és legalább 7-8 hetest eltiltást kapnának .

Nem tudtam végignézni, inkább kimentem a kertbe dolgozni, kihasználni a jó időt.
    Azt hittem 4-kor kezdődik a meccs, így az első félidőről is majdnem teljes egészében lemaradtam.
    Még a végeredményt sem tudom. Talán mostanra annyira lenyugodtam, hogy megnézzem. Történelmi vereség lett?
    A félidő értékélését láttam amire hagyatkozni tudok. Ebben Simek arról beszélt, hogy nem is érti a Diósgyőr részéről ezt a rengeteg taktikai szabálytalanságot. Mi akik már harmadik alkalommal szenvedjük el a Bódog féle alpári focit, értjük. Csodálkozom, hogy valaki aki hétről hétre a munkájából adódóan követi a mérkőzéseket nem látja. Úgy járnának, mint Juhász a nemzetközi porondon, aztán lehetne bírózni ezerrel.
    Amikor behozta Vaskót tudtam, hogy feladtuk és a következő mérkőzésre készülünk. Szivacski ma nagyon rossz döntés volt, bízni a gyorsaságában. Végeredményben arról a posztról ki is kaptunk. De valószínűleg nem egy újabb játékos megégetése, hanem a taktika okozta az újabb súlyos vereséget.
    A Hali ellen ott leszek, remélem ellenük ott folytatjuk ahol abba maradt az a mérkőzés. Very Happy
    Én is azt sajnálom leginkább ,hogy nem a kerti munkát választottam. Ha tegnap megcsináltam volna ,akkor nem kellene most nekikezdenem. Annyiból hasznos lenne egy ekkora vereség, hátha Oenning végre tanul belőle ,de tudjuk mindnyájan ,hogy nem fog. Nem tudtam eldönteni ,hogy a mester legelső Vasas meccsére (loki) vagy a jeruzsálemi második félidőre emlékeztetett inkább a tegnapi. Még a 2.kapott gól után is reménykedtem . A harmadik után már csak a csodában bíztam ,később már abban sem mert feladtuk. Sajnos nem csak Szivacski volt gyenge ,hanem mindenki. Hiába gondolkodom, nem tudok mondani senkit aki jó volt. Ebben benne volt mindenki. Ami legjobban idegesít ,hogy pl Ugrai góljánál 4 dió hozta 3 védőre a labdát és nem nagyon láttam a többieken ,hogy igyekeznének vissza segíteni. Szivacski legalább a helyén volt ,de hol voltak a többiek ? Vonatkozik ez a többi gólra is.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Vas. Okt. 15, 2017 10:14 am

Dvtk - Vasas 5:0

1081 néző

Vasas: Kamenár 3 - Benes 3 James 3 Risztevszki 3 - Szivacski 3 Burmeister 3 Berecz 4 Hangya 4 - Kulcsár 4 Gaál 3 Remili 4

csere:Remili - Vergosz(3) 57.perc
    Berecz - Vogyicska 65.perc
    James - Vaskó 67.perc

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Okt. 15, 2017 5:41 am

Vasas1969 írta:http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_bosszanto_sajnos_minden_osszejott-2791

A rózsaszínű álmaimból egy vödör jeges vízként ébresztett fel ez a vereség. Sokadjára sikerült ugyanabba a folyóba lépnünk. Amíg erőltetjük ezt az impotens támadófocinkat a kontrázni tudó csapatok ellen ,addig evvel gyakorlatilag leadjuk nekik a 3 pontot. Bódog megint leckét adott Oenningnek taktikából. Sajnos megint bebizonyosodott ,hogy lehet bárki hátul (még Benes is) a játékunk buktatói akkor is kijönnek. Simán megfutnak bennünket. Olyan jó lenne ilyen 1-2 húzásos gólt rúgni már nekünk is mint amilyet most is kaptunk. Az "NB1 leggyorsabb támadósora" mire felért a diók kapujához minden alkalommal felállt védelem várta. Meccs közben eszembe jutottak Colo sorai Storck kapitányról mintha rólunk szóltak volna.
    Jogosan győzött a DVTK (bár ők se fociztak igazán jól ,inkább csak össze jött nekik minden ),de mivel rendszeresek náluk az ilyen alattomos szabálytalanságok ,nem kéne megvárni még 8-10 hónapra lerúgnak valakit. Elsőre pirosat adnék nekik és legalább 7-8 hetest eltiltást kapnának .

Nem tudtam végignézni, inkább kimentem a kertbe dolgozni, kihasználni a jó időt.
    Azt hittem 4-kor kezdődik a meccs, így az első félidőről is majdnem teljes egészében lemaradtam.
    Még a végeredményt sem tudom. Talán mostanra annyira lenyugodtam, hogy megnézzem. Történelmi vereség lett?
    A félidő értékélését láttam amire hagyatkozni tudok. Ebben Simek arról beszélt, hogy nem is érti a Diósgyőr részéről ezt a rengeteg taktikai szabálytalanságot. Mi akik már harmadik alkalommal szenvedjük el a Bódog féle alpári focit, értjük. Csodálkozom, hogy valaki aki hétről hétre a munkájából adódóan követi a mérkőzéseket nem látja. Úgy járnának, mint Juhász a nemzetközi porondon, aztán lehetne bírózni ezerrel.
    Amikor behozta Vaskót tudtam, hogy feladtuk és a következő mérkőzésre készülünk. Szivacski ma nagyon rossz döntés volt, bízni a gyorsaságában. Végeredményben arról a posztról ki is kaptunk. De valószínűleg nem egy újabb játékos megégetése, hanem a taktika okozta az újabb súlyos vereséget.
    A Hali ellen ott leszek, remélem ellenük ott folytatjuk ahol abba maradt az a mérkőzés. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 14, 2017 9:47 pm

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_bosszanto_sajnos_minden_osszejott-2791

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 14, 2017 3:30 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 14, 2017 1:52 pm

Oenning: Rajtunk múlik, hogy mit hozunk ki a meccsből

A válogatott szünet után folytatódik az OTP Bank Liga. A 12. fordulóban, szombaton 15:30-kor a Diósgyőrrel mérkőzünk Debrecenben. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_rajtunk_mulik_hogy_mit_hozunk_ki_a_meccsbol-2787

http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_szeretnenk_revansot_venni_a_diosgyoron-2788

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Okt. 13, 2017 11:01 pm

Síposúr írta:
    A James nem tudom játszott e most válogatott meccset ? Eszetlen focistának tartottam, meg haragudtam is rá amikor cserbenhagyott bennünket és mégis kezdem kedvelni. Már nem csak egy nagydarab favágó a szememben. Tavaly minden összetartás után egyre szarabbak lettünk most jó lenne fordítva. Már egy pont is jó volna a Dvtk-tól . Háromnál meg kiugranék a bőrömből. Kutya nehéz lesz az biztos ,de pontot kell hozni. Mindent bele! Hajrá Vasas!

Ismerjük őket. Menni fognak amíg bírnak. Hajtós meccs lesz. Mögöttem ült pár diósgyőri a Szuszában. Valahogy a Vasas ellen mindig megy - mondta az egyik. Rá kéne már cáfolni.
    Várom a folytatást. Örülök, hogy vége ennek a két hetes szünetnek. Bevallom, néha magamba is nézek, hogy lehet, de a válogatott meccsek nem ültetnek a tv elé. Talán a rengeteg hozsanna és az állandó kiábrándulás. A média lerágott csontjai. Csak csodálkozom, hogy egy Feröer/!/ elleni mérkőzésre ennyien kíváncsiak élőben. Mi motiválja a kilátogatókat? A hangulat/?/, mert engem egy esetleges több gólos győzelem sem hozna lázba.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 13, 2017 10:46 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 13, 2017 9:43 pm

Síposúr írta:
    Juhos2 írta:

Igen. Úgy fest James kivárta, hogy tartósan számolni kelljen vele a kezdőben. Szünetben elnéztem a melegítő játékosainkat. Nekem soknak tűnt a közel azonos poszton játszó három csatár. Sajnálom, de én nem látom a nagy variációs lehetőséget a cserepadon max., ha baj van hátha valamelyik betalál. Betalál?
    Kamenar nagyon jó választás. Nagyon örülök, hogy rátaláltak.
    A James nem tudom játszott e most válogatott meccset ? Eszetlen focistának tartottam, meg haragudtam is rá amikor cserbenhagyott bennünket és mégis kezdem kedvelni. Már nem csak egy nagydarab favágó a szememben. Tavaly minden összetartás után egyre szarabbak lettünk most jó lenne fordítva. Már egy pont is jó volna a Dvtk-tól . Háromnál meg kiugranék a bőrömből. Kutya nehéz lesz az biztos ,de pontot kell hozni. Mindent bele! Hajrá Vasas!
    http://www.vasasfc.hu/hirek/negy_jatekosunk_is_helytallt_a_valogatottakban-2786
    Jamesnek ezek szerint nem volt a válogatottban meccse. Szegény Ristevskit sajnálom neki szinte szabadnapja sem volt egész évben. Coloval beszéltünk Vergosról . Ezek szerint az utánpótlás válogatott meccs miatt nem játszott az edzőmeccsen és az is kiderült ,hogy nem csak edzésen tud gólt lőni.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Vas. Dec. 17, 2017 3:05 am