Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Nézhetetlen Napkelte 9/1 fejezet

Share

vallfaarus

Hozzászólások száma : 1323

Re: Nézhetetlen Napkelte 9/1 fejezet

Témanyitás by vallfaarus on Hétf. Ápr. 16, 2018 7:42 am

...."..
    S lehet, hogy egy kevéssé iskolázott ember jobban látja a világ dolgait, mint egy cöf asztalánál pöffeszkedő jogász végzettségű hazug gazember.

A többi a mi felelősségünk. Hány szerencsétlen sorsú embert győztünk meg arról, hogy mi a kiút?

Ha majd erre szégyen nélkül tudunk válaszolni, nos akkor majd lehet némi remény...."

nos én EZEKET kitételeket egyáltalán NEM vallom:(((((((((((((((

amíg egy hivatkozott "egyén" - joggal !!!!!!!!! - a pofámba tudja vágni, hogy ő a fßából jobban meg tud élni mint én a munkából !!! addig nekem NINCSEN SZÉGYEN ÉRZETEM !!! / érdekes az egyház is a bűntudatra játszik Sad( Smile)))../

vallfaarus

Témanyitás by vallfaarus on Hétf. Ápr. 16, 2018 7:35 am

..."Minden ember egyenlő jogokkal bír!..."

nos  ENNEK  A  LEVÉT    isszuk, mióta  demokrácia  van Sad( / Churchill óta tudjuk a demokrácia szar....csak még nem vezettünk be jobbat.. - mert ÁLLÍTÓLAG nincs jobb --------------------> pedig van!! /

lehet  valamikor  jól  hangzó  érv  volt  a  "  minden  ember  egyenlő" jogokkal  bír  születése  okán....TESSÉK  TUDOMÁSUL  VENNI - hasonlóan  az  egyéb  politikai  projektekhez -  az  idő  MEGHALADTA    ezeket  az ezeréves  axiómákat....

AMÍG  A  BIVALYBAßNÁDI  FEHÉRJEHALMAZ SZAVAZATA  ANNYIT  ÉR  MINT  EGY  AKADÉMIKUSÉ....ADDIG  A  VILÁG  NEM  FOG  VÁLTOZNI:((

- változatlanul  egy  nagyon  szűk  csoport   fogja  a  tényleges  hatalmat  gyakorolni /  s  közben  - az  előbb  említett  egyén  - AZT  fogja  hinni  demokráciában  él.............................

-  a  mindenkori  hatalom játszi  könnyedséggel -némi  száraztésztáért  - MARAD  !!!

ps:  tudsz  OLYAN rezsimet  mondani  amelyik - ténylegesen  - megoldotta  volna az  osztálykülönbségek  okozta  torz  helyzetet  ??

A hozzászólást vallfaarus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 16, 2018 7:45 am-kor.
    Qputyin

Hozzászólások száma : 2215

Témanyitás by Qputyin on Vas. Ápr. 15, 2018 9:40 pm

wahúr

Hozzászólások száma : 2708

Témanyitás by wahúr on Vas. Ápr. 15, 2018 7:16 pm

vallfaarus írta:ps:  mégiscsak  felháborító,  hogy a  szavazatát   két csomag  száraztésztáért  eladó fehérjehalmaz  szavazata  annyit  érjen  mint  1  - pl  - orvosprofesszoré.................

Nem értek egyet, nagyon nem értek egyet!
    Minden ember egyenlő jogokkal bír!

S lehet, hogy egy kevéssé iskolázott ember jobban látja a világ dolgait, mint egy cöf asztalánál pöffeszkedő jogász végzettségű hazug gazember.

A többi a mi felelősségünk. Hány szerencsétlen sorsú embert győztünk meg arról, hogy mi a kiút?

Ha majd erre szégyen nélkül tudunk válaszolni, nos akkor majd lehet némi remény

vallfaarus

Témanyitás by vallfaarus on Vas. Ápr. 15, 2018 2:43 pm

wahúr írta:Nyomorult kis tüntike, még egy kibaszott tv székházat sem tudtak felgyújtani

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ezeréves  fixa ideám  :  be kell  vezetni  az iskolázottsági  cenzust.

8 általános  alatt  csak  az  utca  dolgába ................................

8 általánossal  csak  a  falu  dolgába........................................

8  általánossal  /  és  más  középfokú  iskolai  végzettséggel /  a  megyei...régió - beli  dolgokba......

egyetemei...főiskolai  végzettséggel   pedig  az  országos  dolgokba  lehessen  belepofázni  /  szavazni.../  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps: mégiscsak felháborító, hogy a szavazatát két csomag száraztésztáért eladó fehérjehalmaz szavazata annyit érjen mint 1 - pl - orvosprofesszoré.................
    wahúr

Témanyitás by wahúr on Vas. Ápr. 15, 2018 4:39 am

Nyomorult kis tüntike, még egy kibaszott tv székházat sem tudtak felgyújtani

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    wahúr

Témanyitás by wahúr on Szomb. Ápr. 14, 2018 4:16 pm

Qputyin írta:ps:  ez  az  "arab számok kötelező  bevezetése  az  eu  által "  riport  VÉGLEGES  minősítése  ennek  a  népnek  csúfolt izének.......
    .[/quote]

Megfelelő védekezés lenne, ha bezetnék a kötelező rovásírást!
    Qputyin

Témanyitás by Qputyin on Szomb. Ápr. 14, 2018 10:03 am

ps:  ez  az  "arab számok kötelező  bevezetése  az  eu  által "  riport  VÉGLEGES  minősítése  ennek  a  népnek  csúfolt izének.......[/quote]

...http://hvg.hu/kultura/20180409_Nem_kernek_a_pecsiek_az_arab_szamokbol__dobbenetes_valaszok_az_alkerdesre[/quote]

Kérem szépen a történész elvtársnőnek nem furcsa, hogy a a nyugger pénzen nem római számok vannak ? Szerintem lódított naccsága....

vallfaarus

Témanyitás by vallfaarus on Pént. Ápr. 13, 2018 4:01 pm

vallfaarus írta:

egy  OLYAN ország / ill  annak  népe /   AMELYIK  EZT  A  KÓSA LAJOST  ISMÉT MEGVÁLASZTOTTA NEM ÉRDEMEL MÁST !!!!!!

ps:  ez  az  "arab számok kötelező  bevezetése  az  eu  által "  riport  VÉGLEGES  minősítése  ennek  a  népnek  csúfolt izének.......

...http://hvg.hu/kultura/20180409_Nem_kernek_a_pecsiek_az_arab_szamokbol__dobbenetes_valaszok_az_alkerdesre

vallfaarus

Témanyitás by vallfaarus on Csüt. Ápr. 12, 2018 11:08 am

Qputyin írta:https://444.hu/2018/04/12/ha-soros-gyorgynek-valoban-lett-volna-terve-akkor-a-fidesznek-messze-nincs-ketharmada?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=ha-soros-gyorgynek-valoban-lett-volna-terve-akkor-a-fidesznek-messze-nincs-ketharmada

Nem is tudom, hogy a felcsúti és a támogatását élvező többi xarházival szemben Soros miért nem indít
    eljárást, a neve és arca, aljas politikai propagandához való felhasználása miatt ?

egyáltalán MIÉRT KUSSOL SOROS ÉVEK ÓTA ????????????????????????????
    Qputyin

Témanyitás by Qputyin on Csüt. Ápr. 12, 2018 9:52 am

https://444.hu/2018/04/12/ha-soros-gyorgynek-valoban-lett-volna-terve-akkor-a-fidesznek-messze-nincs-ketharmada?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=ha-soros-gyorgynek-valoban-lett-volna-terve-akkor-a-fidesznek-messze-nincs-ketharmada

Nem is tudom, hogy a felcsúti és a támogatását élvező többi xarházival szemben Soros miért nem indít
    eljárást, a neve és arca, aljas politikai propagandához való felhasználása miatt ?

vallfaarus

Témanyitás by vallfaarus on Csüt. Ápr. 12, 2018 9:28 am

egy OLYAN ország / ill annak népe / AMELYIK EZT A KÓSA LAJOST ISMÉT MEGVÁLASZTOTTA NEM ÉRDEMEL MÁST !!!!!!

ps: ez az "arab számok kötelező bevezetése az eu által " riport VÉGLEGES minősítése ennek a népnek csúfolt izének.......
    wahúr

Témanyitás by wahúr on Csüt. Ápr. 12, 2018 5:03 am

Qputyin írta:Remélem valamit csak ki ókumlálnak a rendelkezésre álló idő alatt.

Fölösleges, ám a bukott ellenzéket mulattatja.
    Engem nem.
    Valami mást kell csinálni, mert így a tolvajdisznó életünk végéig nyakunkon marad.
    Qputyin

Témanyitás by Qputyin on Szer. Ápr. 11, 2018 2:18 pm

Hangyafogas

Hozzászólások száma : 127

Témanyitás by Hangyafogas on Szer. Ápr. 11, 2018 12:47 pm

angyalarculucky

Hozzászólások száma : 1604

Témanyitás by angyalarculucky on Szer. Ápr. 11, 2018 10:47 am

angyalarculucky

Témanyitás by angyalarculucky on Szer. Ápr. 11, 2018 10:47 am

Qputyin

Témanyitás by Qputyin on Szer. Ápr. 11, 2018 10:39 am

https://24.hu/belfold/2018/04/10/ukrajnai-magyarokkal-felduzzasztott-falvakban-nyert-a-fidesz/

Ha ezt a Gyurcsány csinálta volna, a fidesz rohamcsürhe felgyújtotta volna a járgányokat.
    Qputyin

Témanyitás by Qputyin on Szer. Ápr. 11, 2018 10:34 am

wahúr

Témanyitás by wahúr on Kedd Ápr. 10, 2018 4:36 am

Gerenda írta:Igen, várhatóan most jön a rosszabb rész - de aki elmenekült, az legalább megúszta.
    De ugye nem ez az a megoldás, amiben hinnünk kellene. 4 év kemény munka,
    Gerenda

Hozzászólások száma : 488

Témanyitás by Gerenda on Hétf. Ápr. 09, 2018 7:11 am

wahúr írta:Úgy látom, Önökön eluralkodott a letargia.
    Ami most jön, ahhoz képest az elmúttnyóc az kutyapicsája volt.
    Aki elmenekült, az is bűnös.

Igen, várhatóan most jön a rosszabb rész - de aki elmenekült, az legalább megúszta.
    Gerenda

Témanyitás by Gerenda on Hétf. Ápr. 09, 2018 7:08 am

DonTrafficano írta:

Nekem eszembe szoktál jutni egy-egy érdekes csillagászati vagy űrtechnikai hír kapcsán. Smile
    Most épp az unokáim várják az Insight fellövését, mert van rá 2 jegyük. A gyerekeim neve már az Itokawa-n vannak. Smile

Nekem is hiányzik néha a régi pezsgés:-) Sajnos az utóbbi pár évben eléggé elzsibbadtam a napi gályázásban.
    A Webb teleszkópot meg megint elhalasztották... áu. Pedig azt már régóta nsgyon várom:-)
    wahúr

Témanyitás by wahúr on Hétf. Ápr. 09, 2018 7:04 am

Úgy látom, Önökön eluralkodott a letargia.
    Ami most jön, ahhoz képest az elmúttnyóc az kutyapicsája volt.
    Aki elmenekült, az is bűnös.
    DonTrafficano
    Admin

Hozzászólások száma : 715

Témanyitás by DonTrafficano on Hétf. Ápr. 09, 2018 6:27 am

Gerenda írta:
    DonTrafficano írta:

jr!

az emberi butaság és gonoszság ellen nincs fegyverünk. én feladtam, sem erőm, sem időm nincs, ennek az országnak befellegzett, ide Mohács kell, vagy még rosszabb!  

Jóreg Neked is!
    Örülök, hogy látlak:-)

Igen, a hasonló rezsimjeink általában tragédiával érnek véget. Kíváncsi lennék rá, de valószínűleg jobban járok, ha akkorra elpatkolok.

Nekem eszembe szoktál jutni egy-egy érdekes csillagászati vagy űrtechnikai hír kapcsán. Smile
    Most épp az unokáim várják az Insight fellövését, mert van rá 2 jegyük. A gyerekeim neve már az Itokawa-n vannak. Smile
    Gerenda

Témanyitás by Gerenda on Hétf. Ápr. 09, 2018 6:08 am

DonTrafficano írta:

jr!

az emberi butaság és gonoszság ellen nincs fegyverünk. én feladtam, sem erőm, sem időm nincs, ennek az országnak befellegzett, ide Mohács kell, vagy még rosszabb!

Jóreg Neked is!
    Örülök, hogy látlak:-)

Igen, a hasonló rezsimjeink általában tragédiával érnek véget. Kíváncsi lennék rá, de valószínűleg jobban járok, ha akkorra elpatkolok.
    DonTrafficano
    Admin

Hozzászólások száma : 715

Témanyitás by DonTrafficano on Hétf. Ápr. 09, 2018 6:04 am

Gerenda írta:Jóreg,

nu, meggyőződésem ellenére leszavaztam a 'csába... utána alaposan kezet mostam.

De a jelek szerint legközelebb majd akkor szavazok, amikor megdöglött a gyesznyó.

jr!

Gerenda

Témanyitás by Gerenda on Hétf. Ápr. 09, 2018 6:03 am

Jóreg,

hát, ennyike.

Gulyás már este arról pofázott, hogy a sok szavazat erős legitimációt ad. Ugye hogy ugye? (Rég bojkottálni kellett volna a rezsimet, a választásokkal együtt. Tudom, kínomban én is szavaztam...)

A következő választásokon egyre több olyan fiatal fog felbukkanni, akiket már általános iskolás korukban jó nerpolgárnak treníroztak, és fiatalon szívták magukba a Habony-művek gyűlölködő, agyatlan jelszavait.

Pálya vége.

Érdekes történelmi kísérlet volt a magyar demokrácia, kár, hogy összeomlott az egész.
    De legalább megtudtuk, hogy nincsenek meg a feltételei. Nem is lesz, a következő 100 évben sem.
    angyalarculucky

Témanyitás by angyalarculucky on Vas. Ápr. 08, 2018 6:10 pm

Szép napot!

Megtettem, amit a haza megkövetelt, leszavaztam a megfelelő egyéni és pártlistára (és szerencsére sehol sem kellett a szarrabbikra behúznom az x-et)

vallfaarus

Témanyitás by vallfaarus on Vas. Ápr. 08, 2018 8:03 am

Gerenda írta:Jóreg,

De a jelek szerint legközelebb majd akkor szavazok, amikor megdöglött a gyesznyó.
    én má elis felelytettem...................... Evil or Very Mad
    Gerenda

Témanyitás by Gerenda on Vas. Ápr. 08, 2018 7:02 am

Jóreg,

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Okt. 18, 2018 8:00 pm