Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3979

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Márc. 15, 2017 8:29 pm

Egy kis múltidézés újra ,de ez már egy másik meccs mint amit pár hete feltettem.

Juhos2

Hozzászólások száma : 459

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Márc. 14, 2017 11:45 pm

Vasas1969 írta:NB I: Sarokkal lőtték a legszebbet, elsült a Böde-ágyú - a forduló összes gólja

Az OTP Bank Liga 23. fordulójának összefoglalói az MLSZ TV videóin.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98243-nb-i-sarokkal-lottek-a-legszebbet-elsult-a-bode-agyu-a-fordulo-osszes-golja

A paksi Bartha gólja miatt mindenképpen érdemes megnézni az összefoglalókat.

Az életemben valaha látott legszebb gólra emlékeztet. Egy Svédodszág-Brazilia meccsen lőtték ugyanígy szögletből sarokkal a háta mögül csak messzebbről érkezett a brazil játékos / a nevét nem tudom/. Élesen a rövid pipába.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Márc. 14, 2017 4:21 pm

NB I: Sarokkal lőtték a legszebbet, elsült a Böde-ágyú - a forduló összes gólja

Az OTP Bank Liga 23. fordulójának összefoglalói az MLSZ TV videóin.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98243-nb-i-sarokkal-lottek-a-legszebbet-elsult-a-bode-agyu-a-fordulo-osszes-golja

A paksi Bartha gólja miatt mindenképpen érdemes megnézni az összefoglalókat.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Márc. 14, 2017 12:04 pm

Juhos2 írta:Kíváncsian vártam, hogy valaki leírja a véleményét az MTK stadionjáról, azt ott tapasztaltakról. Az Indexen olvasott illetve a vendégszektorból feltöltött képek alapján lenne miről írni. Bár lehet, hogy csak a médiának kell a hír, hogy legyen miről csámcsogni a ki/sem/látogató közönségnek.
    A stadion valószínűleg az eredeti /számunkra nem ismert/ kereteken belül jobb esetnen egy/két sort, rosszabb esetben egy statisztikailag megkozmetikázott /adott helyen több ülés/ nézőszámot takar.

Megnéztem a nézőszámaikat amióta visszaköltöztek. Ezen a 6 meccsen 2153 az átlagos nézőszám. Ezeken a Gyirmót,a DVSC ,az Újpest, a Honvéd, a Paks és Mi voltunk az ellenfeleik.

http://www.magyarfutball.hu/hu/csapat/4/merkozesek/bajnoki/2016-2017

Ha 2000 körüli marad náluk,az már nem is rossz önmagukhoz képest ,főleg ahogy szerepelnek .A 13/14 -s bajnokság volt az utolsó teljes szezonjuk otthon , akkor 1653 volt (egy évvel korábban 1380). Tudom ,hogy ez a +500 fős jelenlegi átlagnövekedés főleg a vendégdrukkereknek köszönhető ,de nekünk se tiltotta volna senki ,hogy 10%-nál több nézőt engedjünk be. Persze az elnökünkkel nem számoltunk .

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Márc. 14, 2017 5:59 am

Kíváncsian vártam, hogy valaki leírja a véleményét az MTK stadionjáról, azt ott tapasztaltakról. Az Indexen olvasott illetve a vendégszektorból feltöltött képek alapján lenne miről írni. Bár lehet, hogy csak a médiának kell a hír, hogy legyen miről csámcsogni a ki/sem/látogató közönségnek.
    A stadion valószínűleg az eredeti /számunkra nem ismert/ kereteken belül jobb esetnen egy/két sort, rosszabb esetben egy statisztikailag megkozmetikázott /adott helyen több ülés/ nézőszámot takar.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 13, 2017 9:30 pm

Lepete mondataiból azt veszem ki ,hogy az elnök beváltotta a hozzá fűzött reményeket stadionügyben. Sad A feketelevest a születésnapon szolgálják fel csak ,hogy elrontsák az ünnepet is a kapszulával.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 13, 2017 5:18 pm

colocolo írta:

Nem tudom igazán hogy jó helyen van e,ez egy elég gyenge csapat mégsem tud kiemelkedni inkább bele szürkül ebbe a mezőnybe.Nekem nem elég agresszív ,és nem látom benne a tűzet sem.De ez a teljesítmény meg kevés az nb1 ben,a belső védő bizalmi poszt,stabilan kéne hozni egy szintet.Ha a nyáron együtt készülhetne a kerettel és látna esélyt,az nb1 keretben maradásra talán ez inspirálóan hatna rá.Szivacskinak sikerült,ő sem lenne esélytelen annak függvényében hogy a nyáron szerintem nagyobb játékos mozgás lesz nálunk.Klasnic kacsa az egész,V M.cáfolta az egészet.

Arra gondoltam ,ha legalább gyors lenne több esélye lenne ,mert ez az erény hiányzik Debőből és Vaskóból is. Az a baj a legfontosabb az lenne amit hiányolsz belőle. Mondjuk Vida és Berecz esetében se soroltunk fel sok pozitívumot a fiatalságukon kívül 1-2 éve még. Az ő esetében is bekövetkezhet még egy 180 fokos fordulat. Az együtt készülés szerintem garantált a Gy.T.-vel való kapcsolatok alakulását látva. Ha nem lesz meg a kupaindulás , akkor én is nagyobb mozgást várok. Nem is tudom ,hogy közölhették le Klasnicot amikor azt írják újabb műtétre vár.
    colocolo

Hozzászólások száma : 390

Témanyitás by colocolo on Hétf. Márc. 13, 2017 2:15 pm

Vasas1969 írta:

Vásárban voltam és mire hazaértem már vége is volt . Czingrábernek miben kell javulnia és mi az amiben jó ?  Kovács D. az edzőmeccseken nagyon biztató volt. Írtam is ,hogy meglepetésember lehet ,ha emlékszel rá. A Csaba kezd távolodni az élbolytól. Klasnic ? Ez valós hír lenne ? 2013. március 3.-án játszott utoljára ,de már az azt megelőző fél évben is alig ,bár tény ,hogy remek focista volt.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98226-az-nb-i-ben-terhet-vissza-a-palyara-a-visszavonult-csatarklasszis

http://www.transfermarkt.de/ivan-klasnic/profil/spieler/690

Nem tudom igazán hogy jó helyen van e,ez egy elég gyenge csapat mégsem tud kiemelkedni inkább bele szürkül ebbe a mezőnybe.Nekem nem elég agresszív ,és nem látom benne a tűzet sem.De ez a teljesítmény meg kevés az nb1 ben,a belső védő bizalmi poszt,stabilan kéne hozni egy szintet.Ha a nyáron együtt készülhetne a kerettel és látna esélyt,az nb1 keretben maradásra talán ez inspirálóan hatna rá.Szivacskinak sikerült,ő sem lenne esélytelen annak függvényében hogy a nyáron szerintem nagyobb játékos mozgás lesz nálunk.Klasnic kacsa az egész,V M.cáfolta az egészet.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Márc. 12, 2017 9:39 pm

Juhos2 írta:Ma van egy pályán kívüli hatalmas Vasas ikon születésnapja . . . .
    Boldog szülinapot Moldova Györgynek!!!

Köszi ,hogy felhívtad rá a figyelmet. Boldog születésnapot kívánok én is Neki !!! Én sem csak azért szeretem mert Vasas drukker. Remélem csütörtökön a fiúk 3 ponttal köszöntik Őt és a klubbot is .

Majd holnap küldök pár avatar képet ,amikből lehet találnál olyat ami tetszik neked és szívesen használnál itt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Márc. 12, 2017 9:18 pm

colocolo írta:

Gondolom nem láttad a mai tv mérkőzést a Szpari ellen,nem nb1szint most még biztosan nem.Ellenben Kovács D.kapott egy félidőt és nem is volt rossz,voltak jó dolgai benne van fantázia.Mozgékony mint már írtam alkatra olyan Dombi Tibis figura.

Vásárban voltam és mire hazaértem már vége is volt . Czingrábernek miben kell javulnia és mi az amiben jó ?  Kovács D. az edzőmeccseken nagyon biztató volt. Írtam is ,hogy meglepetésember lehet ,ha emlékszel rá. A Csaba kezd távolodni az élbolytól. Klasnic ? Ez valós hír lenne ? 2013. március 3.-án játszott utoljára ,de már az azt megelőző fél évben is alig ,bár tény ,hogy remek focista volt.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98226-az-nb-i-ben-terhet-vissza-a-palyara-a-visszavonult-csatarklasszis

http://www.transfermarkt.de/ivan-klasnic/profil/spieler/690

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 12, 2017 10:04 pm-kor.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Márc. 12, 2017 7:20 pm

Ma van egy pályán kívüli hatalmas Vasas ikon születésnapja . . . .
    Boldog szülinapot Moldova Györgynek!!!
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Vas. Márc. 12, 2017 6:47 pm

Vasas1969 írta:

Köszi! Hát a Kulcsár - Könyves csere nem volt a legjobb üzlet ,bár Könyves is gyenge ,sikerült teljesen leépítenünk ,de ő még magára találhat. Bár Horváth Zsolttal akit én szerettem volna cserébe , se jártunk volna jobban ,hiszen úgy járt szegény mint Pál Zoli. Sajnos tényleg elfogyott a szerencsénk, mert a liláktól ugyan többet vártam a Honvéd ellen ,de ellenünk egészséges lesz náluk mindenki és a legjobb csapattal állhatnak fel. A Hali elleni születésnapi siker felrázná a társaságot és talán sikerülne a kupaindulást valahogy elérni. Akkor talán Vida és Berecz még maradna 1 évet. Korcsmár gondolom megy nyáron. Czingráber meg jön tőletek. Ő kész már az NB1-re ?

Gondolom nem láttad a mai tv mérkőzést a Szpari ellen,nem nb1szint most még biztosan nem.Ellenben Kovács D.kapott egy félidőt és nem is volt rossz,voltak jó dolgai benne van fantázia.Mozgékony mint már írtam alkatra olyan Dombi Tibis figura.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Márc. 12, 2017 5:42 pm

colocolo írta:

Az egész védelem 4 Tőzsér 6 Szuk ,Filip 5-5 mindenki más is négyes,ami Kulcsárt illeti talán pont ma olvastam a DK.ban hogy már edzésre se jár.Sajnos úgy látom hogy az edzőnk kezéből kezd ki csúszni az írányítás,elég makacs és lojális a honfitársaival még akkor is amikor a csapat érdeke mást kivánna.Ha nem nyerünk a Hali ellen,akkor félek egyre kevesebb esélyünk marad a dobogóra,a kupa meg az Újpest ellen már így is nagyon nehéz.

Köszi! Hát a Kulcsár - Könyves csere nem volt a legjobb üzlet ,bár Könyves is gyenge ,sikerült teljesen leépítenünk ,de ő még magára találhat. Bár Horváth Zsolttal akit én szerettem volna cserébe , se jártunk volna jobban ,hiszen úgy járt szegény mint Pál Zoli. Sajnos tényleg elfogyott a szerencsénk, mert a liláktól ugyan többet vártam a Honvéd ellen ,de ellenünk egészséges lesz náluk mindenki és a legjobb csapattal állhatnak fel. A Hali elleni születésnapi siker felrázná a társaságot és talán sikerülne a kupaindulást valahogy elérni. Akkor talán Vida és Berecz még maradna 1 évet. Korcsmár gondolom megy nyáron. Czingráber meg jön tőletek. Ő kész már az NB1-re ?
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Vas. Márc. 12, 2017 4:27 pm

Vasas1969 írta:

Legalább Martin nem szépít a tényeken a sportban. https://digitalstand.hu/olvaso/69719#2 Az MTK-nak elég volt egy közepesnél valamivel gyengébb teljesítmény is ellenünk. Nem is tudom a bajnokságban mutatott e be más csapat is hasonló "bravúrt" ,hogy egyszer lőtt kapura ? Hová lett a légi fölényünk ? Minden fontos fejpárbajt ők nyertek.
    Holnap megkapjuk Markovitstól is a feketelevest. Az újabb vereség lesz a Vasasnak amit 50 évig is nyöghetünk. Sajnos tegnap megindultunk abba az irányba amerre az elnök is küldene bennünket.
    Annyi szerencsénk van ,hogy csak Hangya került a keretbe. Hátha a szünet alatt előbbre tudunk lépni és a riválisok teljesítménye meg visszaesik. A Hali meccs miatt nekünk rövidebb a szünetünk. Nagyon kellene ott a siker. Juhos is szóba hozta Bereczet. Gondolkoztam közben ki tudna segíteni neki, aki technikás és gyors a keretből ? Szerintem Kulcsárt kellene megpróbálni a középpályán. A Lokinál is próbálkoztak vele ott .Volt is amikor jól ment neki ,de a jobb szélen volt az igazi. Mit lehetne tenni ? Már annak is örülnék ,ha tavasszal eggyel több győzelmünk lenne mint vereségünk. Talán a 4. hely tartható lenne.
    Nézd már meg légszíves ,hogy Osváth hányast kapott ?

Az egész védelem 4 Tőzsér 6 Szuk ,Filip 5-5 mindenki más is négyes,ami Kulcsárt illeti talán pont ma olvastam a DK.ban hogy már edzésre se jár.Sajnos úgy látom hogy az edzőnk kezéből kezd ki csúszni az írányítás,elég makacs és lojális a honfitársaival még akkor is amikor a csapat érdeke mást kivánna.Ha nem nyerünk a Hali ellen,akkor félek egyre kevesebb esélyünk marad a dobogóra,a kupa meg az Újpest ellen már így is nagyon nehéz.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Márc. 12, 2017 2:38 pm

colocolo írta:  

Mtk : Vasas  1: 0

Vasas:Nagy G.0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Szivacski 6 Korcsmár 4 Berecz 4 Hangya 5 - Ádám 3 Saglik 3 Remili 4

csere : Korcsmár - Kleisz 4   szünetben
                Remili - Gaál    61. perc
                Ádám - Király   68.perc

Sok mindent nem lehet mondani,mivel nem csináltunk semmit már unalmasnak tűnő kapura teljesen veszélytelen passzolgatáson kívül.Pár hete már le írtam itt,miért nem látok lehetőséget az előre lépéshez és ezt most is tartom.Ha a csapat így folytatja,megoldja a stadion kérdést is elég lesz nekünk egy 5 ezres is és az sem lesz tele.Persze megint fáj a vereség,de az még jobban ahogy ezt sikerült elérnünk.

Legalább Martin nem szépít a tényeken a sportban. https://digitalstand.hu/olvaso/69719#2 Az MTK-nak elég volt egy közepesnél valamivel gyengébb teljesítmény is ellenünk. Nem is tudom a bajnokságban mutatott e be más csapat is hasonló "bravúrt" ,hogy egyszer lőtt kapura ? Hová lett a légi fölényünk ? Minden fontos fejpárbajt ők nyertek.
    Holnap megkapjuk Markovitstól is a feketelevest. Az újabb vereség lesz a Vasasnak amit 50 évig is nyöghetünk. Sajnos tegnap megindultunk abba az irányba amerre az elnök is küldene bennünket.
    Annyi szerencsénk van ,hogy csak Hangya került a keretbe. Hátha a szünet alatt előbbre tudunk lépni és a riválisok teljesítménye meg visszaesik. A Hali meccs miatt nekünk rövidebb a szünetünk. Nagyon kellene ott a siker. Juhos is szóba hozta Bereczet. Gondolkoztam közben ki tudna segíteni neki, aki technikás és gyors a keretből ? Szerintem Kulcsárt kellene megpróbálni a középpályán. A Lokinál is próbálkoztak vele ott .Volt is amikor jól ment neki ,de a jobb szélen volt az igazi. Mit lehetne tenni ? Már annak is örülnék ,ha tavasszal eggyel több győzelmünk lenne mint vereségünk. Talán a 4. hely tartható lenne.
    Nézd már meg légszíves ,hogy Osváth hányast kapott ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Márc. 12, 2017 2:17 pm

Juhos2 írta:

Én pozitívan gondolok Tamásira. Vártam, hogy mikor kerül vissza a szélesebb látókörbe. Örülök, hogy az MTK-nál sikerül megmutatnia magát. Remélem náluk lesz belőle egy Garami Józsi bácsi. Szép karrier lenne.
    Csak belenéztem az újpesti meccsbe, de meglepett, hogy az utésokat lenyomták. Mondjuk győzelemre állni Újpesten ad erőt hozzá. A végén egy kicsit leültek, onnantól inkább a gyalázkodó rigmusaikat hallottam.
    Nem voltam/voltunk. Tv-n néztük. Sok volt a mai kötelező program nem értünk volna ki.
    Berecz nagyon egyedül maradt, ha kiveszik nagy a baj. Ezért örültem sokakkal ellentétben Kleisznek, de nem jött be sajnos.

Lehet egy kicsit lekicsinylőnek tűnt a véleményem Tamásiról ,pedig nem is ismerem ,hisz alig láttam játszani a Vasast az irányítása alatt. Inkább arra gondoltam ,hogy nagyon hosszú kihagyás után lett újra felnőtt csapat edzője és inkább vezetői pozíciókat töltött már be mint szakmait.Közben rájöttem Oenning is bő 5 év kihagyás után tért vissza a profi futballhoz. Szóval azt hittem a kispadon picivel de jobbak vagyunk.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Vas. Márc. 12, 2017 9:52 am

Mtk : Vasas 1: 0

Vasas:Nagy G.0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Szivacski 6 Korcsmár 4 Berecz 4 Hangya 5 - Ádám 3 Saglik 3 Remili 4

csere : Korcsmár - Kleisz 4 szünetben
    Remili - Gaál 61. perc
    Ádám - Király 68.perc

Sok mindent nem lehet mondani,mivel nem csináltunk semmit már unalmasnak tűnő kapura teljesen veszélytelen passzolgatáson kívül.Pár hete már le írtam itt,miért nem látok lehetőséget az előre lépéshez és ezt most is tartom.Ha a csapat így folytatja,megoldja a stadion kérdést is elég lesz nekünk egy 5 ezres is és az sem lesz tele.Persze megint fáj a vereség,de az még jobban ahogy ezt sikerült elérnünk.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Márc. 11, 2017 10:04 pm

Vasas1969 írta:

Már az elején az jutott eszembe ,hogy be kéne hozni Debőt bármennyire hülyén néznénk is ki a sok védővel . Mindenesetre sokkal kevesebb helyzetünk nem lett volna elől. Sad  Nagyon hiányzik egy kreatív gyors játékos még a csapatból aki tehermentesítené Bereczet.
    Nem gondoltam ,hogy Tamási is le meccseli a mestert. Valahogy fel kéne tüzelni a társaságot. Azt hiszem ilyen folyamatos biztatás mint amit a Honvéd drukkerek csinálnak segíthetne a csapatnak.

Hogy tetszett az MTK pálya ? Úgy kellett ez az újpesti egyenlítés nekünk ,mint egy falat kenyér az éhezőnek !

Én pozitívan gondolok Tamásira. Vártam, hogy mikor kerül vissza a szélesebb látókörbe. Örülök, hogy az MTK-nál sikerül megmutatnia magát. Remélem náluk lesz belőle egy Garami Józsi bácsi. Szép karrier lenne.
    Csak belenéztem az újpesti meccsbe, de meglepett, hogy az utésokat lenyomták. Mondjuk győzelemre állni Újpesten ad erőt hozzá. A végén egy kicsit leültek, onnantól inkább a gyalázkodó rigmusaikat hallottam.
    Nem voltam/voltunk. Tv-n néztük. Sok volt a mai kötelező program nem értünk volna ki.
    Berecz nagyon egyedül maradt, ha kiveszik nagy a baj. Ezért örültem sokakkal ellentétben Kleisznek, de nem jött be sajnos.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 6:44 pm

Juhos2 írta:Kleisz beállításától azt hittem több lesz a lehetőség. mutat valamit a tehetségéből. technikájából. Burmeister továbbra se értem mit keres a kezdőben. Akkor inkább legyünk magyarabb csapat. Tényleg vannak olyan játékosok akik talán a Bundesliga 3-ba beférnének. Egyszerű lett a Vasas ellen játszani, meg kell oldani Bereczet. A 70. pectől nem is volt nálunk a labda, így nehéz gólt lőni.

Már az elején az jutott eszembe ,hogy be kéne hozni Debőt bármennyire hülyén néznénk is ki a sok védővel . Mindenesetre sokkal kevesebb helyzetünk nem lett volna elől. Sad  Nagyon hiányzik egy kreatív gyors játékos még a csapatból aki tehermentesítené Bereczet.
    Nem gondoltam ,hogy Tamási is le meccseli a mestert. Valahogy fel kéne tüzelni a társaságot. Azt hiszem ilyen folyamatos biztatás mint amit a Honvéd drukkerek csinálnak segíthetne a csapatnak.

Hogy tetszett az MTK pálya ? Úgy kellett ez az újpesti egyenlítés nekünk ,mint egy falat kenyér az éhezőnek !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 6:04 pm

Vasas1969 írta:MTK - VASAS Kezdőcsapatok:

http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/23/1141312.html

Mindenki a tv elé aki nincs a helyszínen !

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/elo_mtk_-_vasas-220

Hát hozzákényelmesedtünk az edzőmeccsek alsóbb ligás ellenfeleihez és nem tudtunk felpörögni még most se. Egy kapura lövéssel még ezt az MTK-t se lehet megverni sőt a döntetlenre is kevés volt a mai játék. Pedig ma megkaptuk a jó pályát. Marad a szokásos ,hogy gyorsan felejtsük el ,de ha ez még 1-2 alkalommal  elhangzik még negyedikek se leszünk sajnos. Ez a teljesítmény csak szerencsével lesz elég bárki ellen az 1 pontra is. Az pedig elfogyott nálunk ,mert ma a legjobb MTK tudott felállni ellenünk. Sanyiék visszatértek . Kanta a jövő héten már nem játszhat ,ma megkapta az 5.-et. Közben a riválisok meg tartalékos ellenfeleket kapnak. Az Újpest a fradi ellen,most meg a Diók a Vidi ellen az eligazoló Elek nélkül. A Halit bármi áron verni kell és talán akkor kapunk akkora lendületet ,hogy nem csúszunk le a dobogóról!

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Márc. 11, 2017 6:00 pm

Kleisz beállításától azt hittem több lesz a lehetőség. mutat valamit a tehetségéből. technikájából. Burmeister továbbra se értem mit keres a kezdőben. Akkor inkább legyünk magyarabb csapat. Tényleg vannak olyan játékosok akik talán a Bundesliga 3-ba beférnének. Egyszerű lett a Vasas ellen játszani, meg kell oldani Bereczet. A 70. pectől nem is volt nálunk a labda, így nehéz gólt lőni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 2:52 pm

MTK - VASAS Kezdőcsapatok:

http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/23/1141312.html

Mindenki a tv elé aki nincs a helyszínen !

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/elo_mtk_-_vasas-220
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 1:50 pm

A honlapról:
    Szivacski: Hazai hangulatot várok szurkolóinktól

A Mezőkövesd elleni mérkőzésünk egyik legjobbja volt fiatal jobboldali futónk, Szivacski Donát. Játékosunkat kérdeztük az MTK elleni mérkőzésünkkel kapcsolatos várakozásairól.

Ismét fontos mérkőzésünk következik az MTK ellen. Mit vársz a találkozótól?

- A három pontot mindenképpen be szeretnénk gyűjteni, amivel természetesen az élmezőnyben maradhatunk. Az MTK ellen összeszedetten kell pályára lépnünk és ki kell használnunk a gyorsaságunkat, mivel az MTK is a játékosabb futballt képviseli. A pontrúgásainkat pedig jól kell hasznosítanunk.

Mire számítasz az MTK-tól?

- Az egyszerű, rövid passzos, kis területű játékra helyezik a hangsúlyt. Jól ismerjük ezt a stílust, így bizakodó vagyok a tekintetben, hogy meg tudjuk akadályozni a folyamatos játékukat. Egyik fegyverünk lehet a hatékony szélsőjáték, amikor is előretörések utáni beadásokból próbálunk eredményesek lenni. Ám az ellenfél passzainak megakadályozása is fontos elem kell, hogy legyen a remélt sikerünkben. Optimistán tekintek a mérkőzésre.

Budapesti rangadó lévén milyen hangulatra számítasz?

- Bízom abban, ahogy eddig is, úgy most is sok száz szurkolónk kísér el minket a Hidegkuti stadionba és hazai hangulatot teremtenek nekünk. Ez a korábbiakban is segítségünkre volt, és hiszem, hogy most sem lesz másképpen.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 11:40 am

A honlapról:
    Oenning: Célunk a 3 pont az MTK ellen is

Harmadszor találkozunk ebben az idényben az MTK csapatával, ezúttal már az új Hidegkuti Nándor Stadionban. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.

A kiesés ellen küzdő MTK következik csapatunk számára. Ebben a bajnokságban kétszer már sikerült legyőzni őket. Mire számít most ellenük?

- Csalóka a tabellán elfoglalt helyük. Ők is a futball játékosabb filozófiáját képviselik, mint mi, tehát mindenképp érdekes mérkőzésre számítok. Ez egyrészt jó a kilátogató nézőknek, szurkolóknak, mert jó meccsre lehet kilátás, illetve számunkra is, mert az így fellépő csapatok jobban fekszenek nekünk. Remélem sok Vasas szurkoló fog most is elkísérni minket.

Évszázados múltú párharcról van szó. Mennyire jelent ez plusz motivációt?

- A motivációs szinttel szerencsére nincs gondunk, de az, hogy új stadionban, tehát jó gyepen léphetünk pályára, mindenképpen előnyös lesz a számunkra is. Az is segít nekünk, hogy az ismert sérültjeinken (Pavlov, Polekszics és Vida) kívül, minden játékosomra számíthatok. Az edzések is jó hangulatban teltek.

A jövő hét csütörtökén még egy bepótolandó mérkőzésünk következik, utána hosszabb szünet.

- Igen nekünk ott lesz még a bepótolandó mérkőzésünk a Haladással, illetve 29-én az Újpest elleni odavágó a Magyar Kupában. Ezenkívül ismét több játékosunk megy a különböző válogatottakhoz, így a szünetünk nem lesz hosszú, de ez nem feltétlenül baj. Az aktuális feladat viszont az, hogy begyűjtsük a három pontot az MTK ellen

http://mtkbudapest.hu/hirek/johet-a-vasas
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 11:01 am

Juhos2 írta:

Végig szenvedtem. Bár többször úgy gondoltam, hogy  tíz percet nem ér meg az életemből.
    A Marsra nem lehet egy kapszulában elküldeni Bordás Pétert? Szerintem kapszulákra ott nagyobb igény lenne. A focit meg, hagyja meg nekünk. Ha, mint tervező még egy meccsre se volt képes kilátogatni. Ez elég durva.
    Szebb jövőt??

Elmegy megnézni a VIP-et amikor nincs meccs. Az ész megáll. És még le is nyilatkozza. /Ma lehet, hogy egy kicsit ingerült vagyok?/

Abban biztos vagyok ,hogy egy kapszulácska nem méltó Rudi bácsi nevéhez . Jó lenne megérni ,hogy már a mai vezetés alatt olyan sikeres legyen a focink és annyian legyünk ,hogy egyszer 10 ezres stadionunk legyen ,ami már méltó a legendánkhoz!
    Még azon is elgondolkodtam, hogy ezek az egyedi építészeti megoldások amik a kapszulához kellenek lehet ugyanolyan drágák mintha építettek volna egy sima 7-8 ezres ministadit nekik.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Márc. 11, 2017 10:42 am

Vasas1969 írta:BORDÁS PÉTER A DIGI SPORT REGGELI MŰSORÁNAK VENDÉGE VOLT (VIDEÓ)

Az Új Hidegkuti Nándor stadion egyedi építészeti kialakításának köszönhetően új távlatokat nyithat a futballstadionok világában. Az épület méreteit tekintve a mini futballhelyszínek közé sorolható, mégis teljesíti a modern stadionokkal szemben támasztott követelményeket. A tervező beszélt a futball-kapszula tendenciáról.

Szóval nekünk is futballkapszula épül és nem stadion. "Ebben a kategóriában , léptékben aréna hatás nem nagyon szokott kialakulni" mondta az építész. Az elnökünk még az 5322 férőhelyes MTK-énál is kisebbet akar. Az vajon belefér még a kapszula kategóriába?

Végig szenvedtem. Bár többször úgy gondoltam, hogy  tíz percet nem ér meg az életemből.
    A Marsra nem lehet egy kapszulában elküldeni Bordás Pétert? Szerintem kapszulákra ott nagyobb igény lenne. A focit meg, hagyja meg nekünk. Ha, mint tervező még egy meccsre se volt képes kilátogatni. Ez elég durva.
    Szebb jövőt??

Elmegy megnézni a VIP-et amikor nincs meccs. Az ész megáll. És még le is nyilatkozza. /Ma lehet, hogy egy kicsit ingerült vagyok?/
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 10:33 am

DIGI Sport, Reggeli Start - Tóth Róbert, Babócsy András

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 11, 2017 10:12 am

BORDÁS PÉTER A DIGI SPORT REGGELI MŰSORÁNAK VENDÉGE VOLT (VIDEÓ)

Az Új Hidegkuti Nándor stadion egyedi építészeti kialakításának köszönhetően új távlatokat nyithat a futballstadionok világában. Az épület méreteit tekintve a mini futballhelyszínek közé sorolható, mégis teljesíti a modern stadionokkal szemben támasztott követelményeket. A tervező beszélt a futball-kapszula tendenciáról.

Szóval nekünk is futballkapszula épül és nem stadion. "Ebben a kategóriában , léptékben aréna hatás nem nagyon szokott kialakulni" mondta az építész. Az elnökünk még az 5322 férőhelyes MTK-énál is kisebbet akar. Az vajon belefér még a kapszula kategóriába?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 10, 2017 6:28 pm

Több NB I-es csapatot és fiatalt, kevesebb külföldit - ezt válaszolták a drukkerek az MLSZ-nek

Az MLSZ kérdőívének válaszadói szerint a szurkolásnak nem, a játék minőségének azonban annál inkább változnia kell.

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/98182-tobb-nb-i-es-csapatot-es-fiatalt-kevesebb-kulfoldit-ezt-valaszoltak-a-drukkerek-az-mlsz-nek
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 10, 2017 8:41 am

Gera vs. Hangya: régi ismerősök egymás ellen – ugyanazon a céllal

Az MTK és a Vasas fiatal titánja is elszánt korábbi klubja ellen: csak a győzelemben hisznek.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/413044_gera_vs._hangya

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Csüt. Aug. 17, 2017 11:11 pm