Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3816

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 12:26 am

Vasas: döntöttek Remili Mohamed műtétjéről

Már kedden edzésbe állhat Remili Mohamed, a Vasas labdarúgójának ugyanis nem kell megoperálni törött gyűrűsujját a bal kezén.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-dontottek-remili-mohamed-mutetjerol-2550889
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Feb. 06, 2017 11:18 pm

Juhos2 írta:

Eggyel több ok a kupára. Mióta Jámborék visszajöttek minden szezonban még egy kicsit hozzá tudtak tenni, remélem nem áll meg ez a tradíció a hátralévő fordulókban. Very Happy

Én is bízom benne ,hogy sikerül hozzátenniük. Talán Lepete írta a kocsmában ,hogy enyhül a fiatal szabály a bajnokságban. Ez fontos lenne mert nem segíti a betartók sikerességét a nemzetközi kupákban. A már magyar állampolgársággal is rendelkező külföldiek esetében sem kellene ennyire szigorúnak lenni. Legalább azok esetében akik több éve játszanak nálunk. Például Polekszics és Kamber. Talán kupacsapatként már sikeresebbek leszünk az átigazolási harcban. Azt mondom egy jó irányítani tudó középpályás még most is jöhetne. Az első 4 forduló alatti idő és az utána lévő 3 hét szünet elég lenne a beépítéséhez az utolsó 10 meccsre.

Juhos2

Hozzászólások száma : 407

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Feb. 06, 2017 10:54 pm

Vasas1969 írta:

Én is egy picit berágtam első olvasásra. Viszont, ha megnézem a transfermarkton a bundesliga 2 játékoskereteinek értékeit ,akkor azt mondom még hízelgően is nyilatkozott. Bár azt is tapasztaljuk ,hogy kicsit túl is vannak értékelve az ottani játékosok. Úgy gondolom ebben a rendszerben kell hátul egy magas és gyors ember mint amilyen ő. Hogy játéktudása elég e? Arra kell még neki egy fél év bizalom ,hogy kiderüljön. Neki nehezebb dolga is van mert az ő oldalán nincs meg az az állandóság mint a baloldalon. Viszont úgy érzem ahhoz ,hogy csapatként szintet tudjunk egyszer lépni ahhoz még jobb légiósok kellenek. Ristevskire ez nem vonatkozik . Persze a többiek is jók és ,ha jobbak lesznek mint ősszel akkor biztos a dobogó. Legjobban Saglik és az ő tavaszára leszek kíváncsi. Érdekes lesz ,ha kupaindulóként mi is 5 légióssal állhatunk majd fel minden bajnokin. Így nyártól a Polekszics kérdés meg is oldódik emiatt ,mert most úgy érzem ,hogy Csabán nehezen lesz meg a visszajutás.

Eggyel több ok a kupára. Mióta Jámborék visszajöttek minden szezonban még egy kicsit hozzá tudtak tenni, remélem nem áll meg ez a tradíció a hátralévő fordulókban. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Feb. 06, 2017 9:16 pm

Ezt ismerte valaki ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Feb. 06, 2017 10:08 am

Juhos2 írta:

Már csak az a kérdés hol húzza meg a vonalat. Kapott lehetőséget az elején bőven. Más rég kikerült volna a kezdőből. Felesleges két idegenlégiós helyet elpuffogtatni hátul. Mi lesz, ha visszatér a csodakapus? De tervei mindig legyenek az embernek, így helyes /BL/. Szerintem felesleges ennyire őszintének lenni, más kérdés, hogy német lapnak nyilatkozott. Én minden meccsen azt érzem bármi megtörténhet velünk is, kiélezett mérkőzéseket játszunk, akkor mi melyik kategóriába tarozunk?

Én is egy picit berágtam első olvasásra. Viszont, ha megnézem a transfermarkton a bundesliga 2 játékoskereteinek értékeit ,akkor azt mondom még hízelgően is nyilatkozott. Bár azt is tapasztaljuk ,hogy kicsit túl is vannak értékelve az ottani játékosok. Úgy gondolom ebben a rendszerben kell hátul egy magas és gyors ember mint amilyen ő. Hogy játéktudása elég e? Arra kell még neki egy fél év bizalom ,hogy kiderüljön. Neki nehezebb dolga is van mert az ő oldalán nincs meg az az állandóság mint a baloldalon. Viszont úgy érzem ahhoz ,hogy csapatként szintet tudjunk egyszer lépni ahhoz még jobb légiósok kellenek. Ristevskire ez nem vonatkozik . Persze a többiek is jók és ,ha jobbak lesznek mint ősszel akkor biztos a dobogó. Legjobban Saglik és az ő tavaszára leszek kíváncsi. Érdekes lesz ,ha kupaindulóként mi is 5 légióssal állhatunk majd fel minden bajnokin. Így nyártól a Polekszics kérdés meg is oldódik emiatt ,mert most úgy érzem ,hogy Csabán nehezen lesz meg a visszajutás.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Feb. 06, 2017 7:55 am

Vasas1969 írta:"Az NB I legjobb csapatai Bundesliga 2-szintűek, a többiek harmadosztályúak"

A BL-be vágyik a Vasas légiósa.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97447-az-nb-i-legjobb-csapatai-bundesliga-2-szintuek-a-tobbiek-harmadosztalyuak

Már csak az a kérdés hol húzza meg a vonalat. Kapott lehetőséget az elején bőven. Más rég kikerült volna a kezdőből. Felesleges két idegenlégiós helyet elpuffogtatni hátul. Mi lesz, ha visszatér a csodakapus? De tervei mindig legyenek az embernek, így helyes /BL/. Szerintem felesleges ennyire őszintének lenni, más kérdés, hogy német lapnak nyilatkozott. Én minden meccsen azt érzem bármi megtörténhet velünk is, kiélezett mérkőzéseket játszunk, akkor mi melyik kategóriába tarozunk?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Feb. 05, 2017 8:16 pm

"Az NB I legjobb csapatai Bundesliga 2-szintűek, a többiek harmadosztályúak"

A BL-be vágyik a Vasas légiósa.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97447-az-nb-i-legjobb-csapatai-bundesliga-2-szintuek-a-tobbiek-harmadosztalyuak

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Feb. 05, 2017 12:39 pm

BFC Siófok honlapjáról:
    GÓLGAZDAG MÉRKŐZÉSEN SZERENCSÉTLEN VÉGJÁTÉKKAL VESZTETTÜNK A HORVÁTOK ELLEN

http://www.bfc-siofok.hu/golgazdag-merkozesen-szerencsetlen-vegjatekkal-vesztettunk-a-horvatok-ellen

BFC Siófok – NK Slaven Belupo 3:4 (1:2)

Vezette: Szilasi Szabolcs (Aradi József, Mohos Milán)

BFC Siófok: Tajti (Kis T.), Tamaskó (Lázár), Szalai (Szilágyi), Mogyorósi (Farkas), Czingráber, Nagy D., Gál (Micsinai), Berde, Gréczi (Petneházi majd Pendl), Berki (Kovács D.), Elek. Vezetőedző: Goran Kopunovic

NK Slaven Belupo: Martinovic, Zirdum, Martinaga, Srbljinovic, Melnjak, Jajalo, Baric, Bistrovic, Hajdinjak, Radic, Bogojevic. Cserék: Kurtanjak, Jovicic, Aliti, Arap. Vezetőedző: Zeljko Kopic

Gólszerzők: Berki, Petneházi, Berde, ill. Radic (3), Bistrovic

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 04, 2017 8:58 pm

Juhos2 írta:Jó kis csapatnak tűnik ez a Boleslav. Csak néztem, hogy támadták, zárták körbe állandóan a labdát. Már a kirúgásnál problémáink adódtak. Gyorsan törölni kellene ezt a videót. Ilyen pressinget ellenünk nem tudom mikor láttam utoljára. Látszott, hogy tudják kinek hová kell érkeznie. A jelenlegi csapatunkból erre a játékstílusra szerintem csak Moha alkalmas. Gaált nem tudom megítélni, de Martinékat úgy érzem meg tudom.

A Bolesláv a felkészülés alatt egy döntetlen kivételével az összes meccsét megnyerte. Hradec Kralove 1-0, Liberec 4-1, Trencin 2-0, Varnsdorf 3-0, Jablonec 1-1, Bohémians Praga 2-0, Pardubice 4-0 , Spartak Tranava 3-2 . Csupán a Varsdorf volt alsóbb ligás. A többiek cseh és szlovák elsőosztályú csapatok. Bár csak a Tranavát lehet élcsapatnak tekinteni. Szerintem ezért is lehettek élesebbek a csehek , meg tényleg a 4. meccsünk volt 4 nap alatt és jobb is a cseh bajnokság a miénknél. Írta is a sport ,hogy habkönnyű ellenfeleket választottunk eddig a Bolesláv kivételével , míg a Vidi és a fradi erős ellenfelekkel játszott . Eddig azért bejött ez a típusú felkészülés. Viszont rápihenhettünk volna 1 napot a csehekre ,ha már ez volt az egyetlen komoly csapat akivel játszottunk. Persze nem számolhattunk vele ,hogy 4 ember is kiesik sérülés miatt. Sajnos a SZEOL sem erős gárda. Kunticsnak csodát kellene csinálnia ,hogy bent tudja őket tartani az NB2-ben. Most még elmegy ,hogy gyenge csapatok ellen játszunk ,de a nyáron remélem változtatni kell a nemzetközi kupameccsek miatt. Fel kell venni a nemzetközi ritmust és ehhez ilyen csapatok kellenek mint a Mlada Bolesláv. Mint már írtam a Dorog elleni első kupameccs egyben a főpróba is lesz. Nyerni kell Dorogon.

Az aggaszt még ,hogy a válogatott szünetekben Berecz nélkül ,hogy gyakoroljuk majd a támadójátékot ?

Vége a túrának ,hazaértetek ?

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Feb. 04, 2017 6:24 pm

Jó kis csapatnak tűnik ez a Boleslav. Csak néztem, hogy támadták, zárták körbe állandóan a labdát. Már a kirúgásnál problémáink adódtak. Gyorsan törölni kellene ezt a videót. Ilyen pressinget ellenünk nem tudom mikor láttam utoljára. Látszott, hogy tudják kinek hová kell érkeznie. A jelenlegi csapatunkból erre a játékstílusra szerintem csak Moha alkalmas. Gaált nem tudom megítélni, de Martinékat úgy érzem meg tudom.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 04, 2017 12:49 pm

Vasas edzőmérkőzés

Csattogós cseh csontzene

https://digitalstand.hu/olvaso/69647#2
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 03, 2017 4:13 pm

Vasas - FK Mladá Boleslav

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_fk_mlada_boleslav_-211

VIDEÓ:

https://www.youtube.com/watch?v=6L_eSVf6is0
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 03, 2017 11:54 am

Vida Máté gyakorlatilag maga döntött úgy, hogy marad a Vasasban

Makacs sérülés hátráltatja a Magyar Kupa-győzelemben bizakodó angyalföldi reménységet.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/407170_magyar_kupa_gyozelemrol_almodik_a_vasas_es_a

– Már télen felmerült, hogy távozhat az angyalföldi klubtól, ám jól látható, hogy a Vasas minden értékéhez maximálisan ragaszkodik, így ön is maradt a klubnál, sőt, 2019 nyaráig szerződést hosszabbított. Volt realitása már a januári klubváltásnak?

– Egyáltalán nem vagyok csalódott amiatt, hogy tavasszal is a Vasas sikeréért tehetek meg mindent a pályán. Gyakorlatilag az én döntésem volt, hogy maradtam a klubnál, örülök, hogy továbbra is az angyalföldieket erősíthetem. Ha később jön majd értem konkrét ajánlat külföldről, akkor számba vesszük a lehetőségeket – nincs olyan liga, amelyiket jobban favorizálnám a másiknál, ugyanakkor még két és fél évig szerződés köt a klubomhoz. Ha futunk egy újabb nagyon jó félszezont a Vasassal, és sikerül szezon végén is előkelő helyen végeznünk, akkor szerintem felesleges lenne külföldi lehetőségen gondolkozni. Hosszú évek óta erősítem a Vasast, boldog vagyok, hogy megtaláltam a számításaimat a klubnál és nem kellett klubot váltanom, hiszen a társaság kiváló, a klub pedig eredményes – nyilatkozta Vida Máté.

Olyan jó ezeket a sorokat olvasni . Jó lenne ,ha minél több játékosunk gondolkozna hasonlóan. Sokan szorítunk ezért a nagyon jó második félszezonért.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 03, 2017 6:07 am

Vasas Győzelmek

Jön az igazi felmérő

https://digitalstand.hu/olvaso/69645#3
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 02, 2017 6:13 pm

Vasas  4 - 0  Mosonmagyaróvári TE  

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_mosonmagyarovari_te-218

Eddig biztosan vettük az akadályokat ,de holnap már végre hozzánk hasonló erejű csapat lesz az ellenfelünk. Ez lesz az igazi értékmérő a felkészülés során. Sajnos az egyetlen. Szerencsére még a kupában is versenyben vagyunk , így a Dorog elleni első meccs egyben főpróba is lesz a bajnokságra. Amit az első meccsen el kellene dönteni ,hogy a Kövesdi bajnokira tartalékolni tudjunk. Remélhetőleg a Honvéd - fradi 2.meccse is éles lesz. Így az Újpest elkaphatja a zöldeket ,bár a Vidi dolgát megkönnyítheti a Honvéd ellen ,ami nem éppen jó. A kétfrontos helytállásunkhoz azonban nem ártana még egy jó támadó középpályás. Remélem egyik sérülés sem komoly és mindenki rendben lesz a rajtig.

A holnapi cseh ellenfelünk a Mlada Boleslav remek formában van. Veretlenül nyert meg egy nagy téli felkészülési tornát. Ahol tucatnál is több csapat indult köztük másik 5 cseh első ligás, bár nem élcsapatok . A torna után február elsején a Spartak Tranava (szlovák 4.helyezett) csapatát verték 3-2-re Szlovákiában. Érdekesség,hogy a csehek keretében 3 , jó eséllyel magyar felmenőkkel rendelkező játékos is van.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 02, 2017 1:02 pm

BFC SIÓFOK:hu
    MAGABIZTOS, JÓ JÁTÉKKAL GYŐZTÜK LE A SZIGETSZENTMIKLÓST!

http://www.bfc-siofok.hu/magabiztos-jo-jatekkal-gyoztuk-le-a-szigetszentmiklost

BFC Siófok – SZTK-Erima 4:0 (1:0)

BFC Siófok: Tajti (Kis T.), Tamaskó, Szalai, Mogyorósi (Farkas), Czingráber (Lázár), Nagy D. (Petneházi), Gál (Micsinai), Berde, Gréczi, Elek, Berki (Pendl). Vezetőedző: Goran Kopunovic

SZTK-Erima: Mikler, Palkó, Kovács J., Rodenbücher, Fritz, Barna, Despatovic, Sipos, Gyökér, Nabil, Imecz. Cserék: Szabó E., Erdei, Földes, Vass, Májer, Szanyó, Pintér, Tarnóczi. Vezetőedző: Csurka Zoltán

Gólszerzők: Berki, Gréczi, Petneházi, Micsinai

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 01, 2017 10:07 pm

Egy magyar futballcsapat már ezt is megteheti! Így maradt itthon Korcsmár

Mint arról kedden beszámoltunk, Korcsmár Zsoltért a nemzetközi átigazolási időszak utolsó napján ajánlatot tett az Európa-ligában ősszel a Videotont búcsúztató, a dán élvonalban jelenleg 3. helyen álló Midtjylland. A Vasas azonban ezt nem fogadta el, így a válogatott védő kitölti nyárig szóló szerződését Angyalföldön. Az üggyel kapcsolatban a futballista és egyik képviselője, Papp Gábor is megszólalt a Nemzeti Sport Online érdeklődésére.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/egy-magyar-futballcsapat-mar-ezt-is-megteheti-igy-maradt-itthon-korcsmar-2550021
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 01, 2017 9:13 pm

Juhos2 írta:

Persze. Holnap elutazom pár napra, nem leszek gép közelben.

Küldtem emailt ,hogy miről is lenne szó. Addig nem is teszem fel ide a többi hasonló dolgot. Bár ,ha valamelyik drukkertársunké lesz azt nem bánom.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Feb. 01, 2017 5:52 pm

Vasas1969 írta:

Még nem tudtam meghallgatni , épp készülődök a holnapra. Vajon ,hogy tud majd drukkolni a focicsapatnak az elkövetkező években ,hogy nemzetközi kupaindulást jelentő helyen végezzünk ?
    Majd szeretnék egy szívességet kérni Tőled ,de csak ha megoldható ? Később megírom emailben ,hogy miről lenne szó.

Persze. Holnap elutazom pár napra, nem leszek gép közelben.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 01, 2017 4:11 pm

Vasas - FC Nyitra

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_fc_nyitra-210
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 01, 2017 2:05 pm

A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a tavaszi NB I-es szezon első hat fordulójának menetrendjét.

20. forduló, február 18.
    15:30: Gyirmót FC Győr - Paksi FC
    15.30: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK
    15.30: MTK Budapest - Budapest Honvéd
    15.30: Vasas FC - Szombathelyi Swietelsky Haladás
    15.30: Videoton FC - Újpest FC (M4 Sport)
    18:00: DVSC - Ferencvárosi TC (M4 Sport)

21. forduló, február 25.
    15:30: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Újpest FC
    15.30: DVTK - MTK Budapest
    15.30: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
    15.30: Vasas FC - Gyirmót FC Győr
    15.30: Budapest Honvéd - DVSC (M4 Sport)
    18:00: Ferencvárosi TC - Videoton FC (M4 Sport)

22. forduló, március 4.
    15:30: Mezőkövesd Zsóry FC - Vasas FC
    15.30: MTK Budapest - Paksi FC
    15.30: DVSC - DVTK
    15.30: Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Swietelsky Haladás
    15.30: Videoton FC - Budapest Honvéd (M4)
    18:00: Újpest FC - Ferencvárosi TC (M4 Sport)

23. forduló, március 11.
    15:30: Ferencvárosi TC - Szombathelyi Swietelsky Haladás
    15.30: Videoton FC - DVTK
    15.30: DVSC - Paksi FC
    15.30: Mezőkövesd Zsóry FC - Gyirmót FC Győr
    15.30: MTK Budapest - Vasas FC (M4 Sport)
    18:00: Újpest FC - Budapest Honvéd (M4 Sport)

24. forduló, április 1.
    18:00: Gyirmót FC Győr - MTK Budapest
    18.00: Vasas FC - DVSC
    18.00: Paksi FC - Videoton FC
    18.00: DVTK - Újpest FC
    18.00: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Mezőkövesd Zsóry FC (M4 Sport)
    20:30: Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC (M4 Sport)

25. forduló, április 11.
    18:00: Újpest FC - Paksi FC
    18.00: DVSC - Gyirmót FC Győr
    18.00: MTK Budapest - Mezőkövesd Zsóry FC
    18.00: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Budapest Honvéd
    18.00: Videoton FC - Vasas FC (M4 Sport)
    20:30: Ferencvárosi TC - DVTK (M4 Sport)

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 01, 2017 11:05 am

A honlapról:
    Nagyarányú győzelem a Lipót ellen

Kedden lejátszotta csapatunk a lipóti edzőtábor első találkozóját, a helyi megye I-es csapat, a Lipót Pékség SE ellen. A kissé havas talajon játékosaink nagyarányú, 11-1-es győzelmet arattak.

Az első félidőben a Póser – Debreceni, Vaskó, Ristevski – Murka, Kleisz, Berecz, Hangya – Gaál, Saglik, Remili felállásban léptünk pályára a havas időben lejátszott mérkőzésen. Csapatunk hamar vezetést is szerzett Mahir Saglik góljával. Német-török játékosunk a mérkőzésen góllövő kedvében volt, a félidő során összesen négy találatot szerzett, Kulcsár Tamás pedig csereként tudott duplázni. A félidőben már 6-0-ra vezettünk.

A második játékrészre bejött Ferenczi, Király, Farkas, Szivacski, James, valamint Ádám Martin, aki már a mai napon csatlakozni tudott az edzőtáborban tartózkodó társaihoz. A második félidőben is végig mi irányítottunk, Ferenczi és Ádám találatával hamar 8-0-ra módosítva az állást. A házigazdák szépítése után ismét Ferenczi (kétszer) és Ádám talált be a lipótiak kapujába, beállítva ezzel a 11-1-es végeredményt.

Lipót Pékség SE – Vasas 1-11
    Gólszerzőik: Saglik 4, Ferenczi 3, Ádám, Kulcsár 2-2.

A keddi, Lipót ellen 11-1-re megnyert meccsen megsérült Remili Mohamed. Csapatkapitányunk bal kezének egyik ujjában kézközépcsont-törést szenvedett.
    Természetesen a játékos kivizsgálása azonnal megkezdődött, szerdán a Sportkórházban Dr. Szakács Noémi kézsebész eldönti, szükség van-e műtéti beavatkozásra.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Jan. 31, 2017 7:56 pm

Juhos2 írta:

Így nehéz lesz.
    Tulajdonképpen jó hogy felvállalta, hiszen ha megtelik a stadion és már nincs jegy, az ő VIP helyére tényleg lehetne pályázni. Very Happy

Még nem tudtam meghallgatni , épp készülődök a holnapra. Vajon ,hogy tud majd drukkolni a focicsapatnak az elkövetkező években ,hogy nemzetközi kupaindulást jelentő helyen végezzünk ?
    Majd szeretnék egy szívességet kérni Tőled ,de csak ha megoldható ? Később megírom emailben ,hogy miről lenne szó.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Jan. 31, 2017 7:47 pm

colocolo írta:Most olvastam Korcsmár Zs.dán csapat vinné,az elsö ajánlatott nem fogadták el,Vancsa M.azt mondja van még 4óra vissza az átigazolási határidőből minden lehetséges.

A dánoknál van hátra annyi. Nálunk még van 2 hét. Ha elmegy ,akkor már csak a bronzban reménykednék. A legjobb csapatrészünket hatalmas érvágás érné.
    Megkaptam a leveled . Holnap reagálok is rá.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Jan. 31, 2017 7:38 pm

Vasas1969 írta:

A kocsmában feltették a rádióriportot.

http://www.pc-buro.hu/gallery/Riport-Markovits.mp3

Így nehéz lesz.
    Tulajdonképpen jó hogy felvállalta, hiszen ha megtelik a stadion és már nincs jegy, az ő VIP helyére tényleg lehetne pályázni. Very Happy

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Jan. 31, 2017 7:35 pm

colocolo írta:Most olvastam Korcsmár Zs.dán csapat vinné,az elsö ajánlatott nem fogadták el,Vancsa M.azt mondja van még 4óra vissza az átigazolási határidőből minden lehetséges.

Akkor hosszú este lesz. 4 óra van hátra, akkor honnan pótoljuk?
    colocolo

Hozzászólások száma : 371

Témanyitás by colocolo on Kedd. Jan. 31, 2017 7:31 pm

Most olvastam Korcsmár Zs.dán csapat vinné,az elsö ajánlatott nem fogadták el,Vancsa M.azt mondja van még 4óra vissza az átigazolási határidőből minden lehetséges.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Jan. 31, 2017 7:25 pm

A kocsmában feltették a rádióriportot.

http://www.pc-buro.hu/gallery/Riport-Markovits.mp3
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Jan. 31, 2017 6:56 pm

Juhos2 írta:

M.L. Keretösszeg 5.5 milliárd, ebből kellett kiindulni a tenderen. Felette kuka. Tervek /?/ nem változnak, max. új elemek kerülhetnek bele. Ő az egész Vasas családért felel, neki nem csak a labdarúgókkal, hanem minden sportággal foglalkoznia kell. Amelyekben több ezer vasasos sportolását, felkészülését kell biztosítania a későbbiekben is. A stadion szerinte a kisebb átalakításokkal meg kell, hogy feleljen, de ha nem változik az 5000 férőhely akkor is egy gyönyörű ékszerdoboza lesz a Vasasnak.
    Hölgy. A 8000 férőhely a stadion besorolása miatt fontos. A Vasas stadionját 1960-ban építették, azaz min. 50-60 évre készül az új stadion. Ki tudja megmondani, hogy mi fog történni ennyi idő alatt? Bőviteni nem fogják, mint ahogy előtte Markovits említette. Ezen Bolgár is értetlenkedett, hogy hogyan lehetne bővíteni? A hölgy említette a nemzetközi szereplés és a saját stadion összefüggését, de ezzel nem tudta meggyőzni Bolgárt. Ő azzal érvelt, hogy a városban lesz négy megfelelő stadion, ha a Real jön akkor meg úgyis kicsi lesz az Illovszky.
    Bolgár Markovitsot egy óvatos, megfontolt vezetőnek értékelte, akinek az is fontos, hogy hogyan fogják megoldani a létesítmények fenntartását mivel az állam a tulajdonos a Vasas a fenntartó. Azzal nem foglalkozott,hogy mennyivel olcsóbb egy 5000, mint egy 8000 férőhelyes stadion. De persze ez nem is egy kivesézős műsor volt, hiszen a Botka-Orbán találkozó valószínüleg több embert érdekelt.

Bennem ez maradt meg.

Köszi! Bolgár nem is értheti ,ha nem focirajongó. Ez az elnöki hozzáállás nekem olyan mintha a tavasz folyamán valamelyik játékosunk ellenünk fogadna a tippmixen és rúgna 2 öngólt a meccsen . Örömteli ,hogy volt legalább valaki aki a nagyobb stadion mellett érvelt. Érdekes ,hogy Markovits azt mondja ,hogy bővíthető lesz és most amikor még neki sem kezdtek lehet ,hogy mégsem lehet változtatni rajta ,hogy nagyobb legyen az 5 ezresnél. Azt hiszem ez megkérdőjelezi a szavahihetőségét.
    colocolo

Hozzászólások száma : 371

Témanyitás by colocolo on Kedd. Jan. 31, 2017 6:53 pm

Vasas1969 írta:

Nem tudtam ,hogy Kaposváron készült. Nekünk nem lett volna erősítés. A lokisták is azt írják ,hogy az utóbbi 2 évben nem mutatott semmit. Lehet a Puskás is inkább a vetélytárs Balmaz és Szpari elől akarta csak megszerezni.
    Prekiről nem tudtam. Van hír ,hogy hová menne ? Tiszta átjáróház a jobboldalunk. Bori, Könyves, Osváth és Preklet . Preki olyan volt mint aki állandóan lámpalázas. Ő is elfelejtett focizni nálunk. Több van benne ,mint amit itt mutatott.

Küldtem privit. Sikerült e már megnézni ?

Igen megnéztem,és rögtön válaszoltam is legalábbis eddig azt hittem.Utána nézek miért nem ment el.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szomb. Jún. 24, 2017 10:46 am