Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Márc. 03, 2017 3:49 pm

    Az utóbbi két évben az Újpest döntőt játszott. Előbb-utóbb csak vége szakad ennek a sorozatnak is.
    Ha egyet kérhetnék ne sérüljön meg senki. Korcsmár minden egyes földre huppanásánál aggódom, féltem Kirét a beindulásainál ugyanúgy, mint hátul. Berecznek nincs cseréje. Eddig szerencsénk volt. /kivéve Polekszics/
    De valami nyári utazás se jönne rosszul.


    A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 03, 2017 5:06 pm-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Márc. 03, 2017 1:51 pm

    Vasas1969 írta:Magyar Kupa, negyeddöntő

    Újpest FC – Vasas FC

    Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK

    Mezőkövesd-Zsóry FC - Szolnoki MÁV (NB II)

    Budafok (NB III) – Swietelsky Soproni VSE (NB II)

    A forduló hivatalos játéknapjai: március 29. és április 5




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 412028_sshttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/412028_ss


    Hogy tört volna le Nyilasi keze ,már nem először baszik ki velünk. Evvel a sorsolással a Vidi és a Honvéd járt a legjobban és mi a legrosszabbul. Kemény lesz.

    03.04. Kövesd - Vasas

    03.11. MTK - Vasas

    03.16. Vasas - Haladás

    03.29. Vasas - Újpest  MK nem tudni ki lesz a pályaválasztó

    04.01. Vasas - DVSC

    04.05. Vasas - Újpest MK nem tudni ki lesz a pályaválasztó

    04.08. Videoton - Vasas

    04.12. Vasas - Újpest  bajnoki

    04.15. FTC - Vasas




    Titkon reménykedtem egy Fradi-Újpest, Dvtk-M.kövesd sorsolásban nagyon nem jött be.Már csak az vigasztal hogy aki kupát akar nyerni,annak mindenkit meg kell verni előbb ,vagy utóbb.Most olvastam hogy sem a kupa,sem a bajnoki mérkőzésünket amin mi vagyunk a pálya választók nem a Szusza stadionban játszuk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 03, 2017 9:40 am

    Magyar Kupa, negyeddöntő

    Újpest FC – Vasas FC

    Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK

    Mezőkövesd-Zsóry FC - Szolnoki MÁV (NB II)

    Budafok (NB III) – Swietelsky Soproni VSE (NB II)

    A forduló hivatalos játéknapjai: március 29. és április 5



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 412028_sshttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/412028_ss


    Hogy tört volna le Nyilasi keze ,már nem először baszik ki velünk. Evvel a sorsolással a Vidi és a Honvéd járt a legjobban és mi a legrosszabbul. Kemény lesz.

    03.04. Kövesd - Vasas

    03.11. MTK - Vasas

    03.16. Vasas - Haladás

    03.29. Vasas - Újpest MK nem tudni ki lesz a pályaválasztó

    04.01. Vasas - DVSC

    04.05. Vasas - Újpest MK nem tudni ki lesz a pályaválasztó

    04.08. Videoton - Vasas

    04.12. Vasas - Újpest bajnoki

    04.15. FTC - Vasas


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 02, 2017 9:36 am

    A honlapról:
    Saglik: képesek lehetünk Mezőkövesden is győzni

    Német-török csatárunk, Mahir Saglik két góllal járult hozzá csapatunk Dorog elleni, 4-0 arányú kupagyőzelméhez és a legjobb 8 közé jutásához.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Pic2_2391


    A meccsértékelésen túl a szombati mezőkövesdi bajnoki mérkőzésünkkel kapcsolatos várakozásairól is nyilatkozott honlapunknak.

    Két gólt szereztél, egyet fejesből és egyet tizenegyesből. Hogyan értékeled a kupavisszavágót?

    - Mindenáron meg akartuk nyerni a mérkőzést, és ezt az igyekezetet szerintem sikerült meg is mutatnunk. Az első perctől kezdve mi irányítottuk a meccset és az arányt tekintve is megérdemeltük a győzelmet. Örülök a továbbjutásnak, kíváncsian várom a következő ellenfelet.

    A Gyirmót elleni bajnoki döntetlen után a mostani magabiztos győzelemre nagy szüksége volt a csapatnak.

    - Így igaz, minden kisebb-nagyobb sikerre szükségünk van. A múlt szombati bajnokira is sokat készültünk, azóta kielemeztük a mérkőzést, és mostanra magunk mögött hagytuk. Most pedig megdolgoztunk ezért a kupasikerért. Jeleztük minden vetélytársunknak, hogy bizony még itt vagyunk. Készülünk a szombati, Mezőkövesd elleni mérkőzésre.

    Véleményed szerint mennyire lehet a győzelem okozta pozitív energiát átmenteni a szombati Mezőkövesd elleni bajnokira?

    - Nem kell ennek olyan nagy jelentőséget tulajdonítani. Egy bajnoki és egy kupamérkőzést játszottunk eddig. Kétségtelenül jó, hogy meggyőzően sikerült a továbbjutásunk, de a következő győzelem nem fog magától jönni. Ahogy említettem, készülünk a következő bajnokira, magunkévá tesszük, amit az edzői stáb arra a mérkőzésre kitalált.

    A Mezőkövesd súlyos, 5-0-ás vereséget szenvedett az előző fordulóban a Paks ellen. Várhatóan szeretnék megmutatni, hogy ez csak egy kisiklás volt. Hogyan lehet e helyzetre felkészülni?

    - Ez számunkra voltaképp mindegy. A saját játékunkra kell figyelnünk, amit a Mezőkövesdre persze finomhangolunk. Amennyiben képesek vagyunk azt a pályán játszani, amiben erősek vagyunk, meggyőződésem, hogy ott is nyerni tudunk. Számítunk szurkolóink nagyszerű, lelkes támogatására is, amire mindig szükségünk van.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 02, 2017 9:17 am

    Nézegettem az instat index értékeket . A csapatunkból az önmagához képest gyengélkedő Ristevski kapta a legmagasabb értéket. Kattintsatok a Vasas-Gyirmót eredményére és már böngészhetitek a különböző statisztikákat vagy akár a meccset is visszanézhetitek. Érdekes ,hogy a csapatstatisztikát nézve milyen nagy a fölényünk. A meccsen ezt nem érzékeltem ennyire.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hungaryhttp://instatfootball.tv/hungary/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 02, 2017 8:44 am

    Vasas villáminterjú Michael Oenninggel

    Komolyan veszik



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 69699#3https://digitalstand.hu/olvaso/69699#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 01, 2017 2:41 pm

    Juhos2 írta:Meg akartam nézni, de nem jött össze.
    Tegnap ahogy mentünk a meccsre valamelyik buszon a Kispest-Fradi reklámját láttuk. Hemi papa valamit hazahozott Ámerkából.

    Én is csak beírtam ,de már abban a pillanatban kapcsoltam is ki a tévét és a gépet. Így se aludtam sokat. Fél négykor már fent voltam.
    Hemi itt utal is rá ,hogy próbálnak tenni érte ,hogy többen legyenek a drukkereik.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 411658_kesz_rohej_a_kiesest_kell_elkerulnie_az_nb_ihttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/411658_kesz_rohej_a_kiesest_kell_elkerulnie_az_nb_i

    Ez a buszos megoldás is biztosan hoz pár nézőt ,de magában még nem elég. Igaz nálunk még ennyi sincsen. Bár lesznek majd félárú jegyek ami jó kezdeményezés és örülök ,hogy csatlakoztunk hozzá ,de ez is egyszeri alkalom . Folyamatosan kellene csalogatni a drukkereket. A Honvéd mivel szomszédvár ráadásul elcsábítja előlünk a jövő drukkereit .

    Ezt néztem még.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 97942-lemondott-a-legmagyarabb-serie-a-klub-edzofalo-elnokehttp://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/227-olasz-foci/97942-lemondott-a-legmagyarabb-serie-a-klub-edzofalo-elnoke
    Ha ez valós ,akkor a 2 magyar fiúnak lapát. Számunkra azért használhatóak lennének.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Márc. 01, 2017 12:27 pm

    Meg akartam nézni, de nem jött össze.
    Tegnap ahogy mentünk a meccsre valamelyik buszon a Kispest-Fradi reklámját láttuk. Hemi papa valamit hazahozott Ámerkából.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 01, 2017 9:25 am

    Juhos2 írta:

    Szvsz 800 néző. Kleisz még nem.

    Nagyon sima volt


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 69697#3https://digitalstand.hu/olvaso/69697#3

    A 800 se olyan rossz ebben az időpontban. A sport még többet ír. Szép idő volt rátok ,nem úgy mint szombaton. Az is örömteli már ,hogy látni mocorog valami a Kleisz fiúban. Remélem még a következő szezonban sem kell pótolnia Bereczet ,de tehermentesíteni tudja majd , ha játszik. Persze egy komoly igazolás volna az igazi ,a nemzetközi kupameccsekre is gondolva. Előreszaladtam pedig a cikkből kiderül ,hogy igencsak tartalékos volt a Dorog.
    Végignézted a meccset és még nem feküdtél le , vagy ilyen korán keltél ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Márc. 01, 2017 2:19 am

    Vasas1969 írta:

    Biztató amiket írsz. Talán visszaszerezte az önbizalmát a csapat ettől a győzelemtől. Szokták a pályát és a füvet is. Örömteli Vida visszatérte is. Azonban úgy érzem Kövesden harapni kell mert ,ha akarásban fölénk nő a Kövesd ,akkor pont nélkül jövünk haza. Akkora zakó után amit Pakson kaptak általában nyerni szokott egy csapat. Szerencsére holnap még kupameccsük van és úgy érzem a Gyirmót nem fogja feladni a meccset ellenük.
    Hány néző volt körülbelül ? Kleisz tudná már mozgatni a csapatot élvonalbeli rivális ellen is ?

    Szvsz 800 néző. Kleisz még nem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 10:37 pm

    Megy felvételről az M4-en a Gyirmót elleni meccs!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 9:51 pm

    A honlapról:
    Oenning: Nagyon elégedett voltam a hozzáállással

    Magabiztos, 4–0 győzelmünkkel biztosítottuk részvételünket a Magyar Kupa negyeddöntőjében. Michael Oenning vezetőedző értékelte a visszavágót a lefújás után.


    - Minden győzelem segít nekünk, főleg ebben a helyzetben, amikor értékes játékpercekre van szükségünk. Emiatt volt jó, hogy a mai meccset nagyobb nyomás nélkül tudtuk lejátszani. A lényeg, hogy ismét biztosabbá vált a játékunk, amit látni szeretnénk a pályán. A mérkőzés alakulása engedte azt, hogy a félidőben kihasználjam mindhárom cserémet, fontos volt, hogy Vida Máté újra játszott és megnézhettem ismét mérkőzés közben Király Botondot. A mai hozzáállással nagyon elégedett vagyok, igaz, egy-két góllal többet is szerezhettünk volna.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 8:49 pm

    Juhos2 írta:Ez nagyon laza lett. A dorogiak semmi veszélyt nem jelentettek a kapunkra. Le nem támadtak, nyugodtan szervezhette a játékot Zsombor meg a kis Kleisz. A félidőben amikor jöttek le a csapatok csak úgy sugárzott a boldogságtól.
    A 2. félidőben a hármas csere a technikásabb játékosok beállítása rengeteg szép megoldása eredményezett. A 80. percben Kleisz meghúzódott, nem is erőltették, tízen játszottunk tovább. Gaál is jó volt, lőtt két kapufát. Szerettem volna, ha betalál. De így sem baj, majd a Kövesd ellen. Pósert sajnáltam. Egy dorogi kiugrásra emlékszem amit simán fogott, szeretem nézni ahogy véd, de ebből megint nem lehetett megállapítani lehetne-e első számú.

    Biztató amiket írsz. Talán visszaszerezte az önbizalmát a csapat ettől a győzelemtől. Szokták a pályát és a füvet is. Örömteli Vida visszatérte is. Azonban úgy érzem Kövesden harapni kell mert ,ha akarásban fölénk nő a Kövesd ,akkor pont nélkül jövünk haza. Akkora zakó után amit Pakson kaptak általában nyerni szokott egy csapat. Szerencsére holnap még kupameccsük van és úgy érzem a Gyirmót nem fogja feladni a meccset ellenük.
    Hány néző volt körülbelül ? Kleisz tudná már mozgatni a csapatot élvonalbeli rivális ellen is ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 28, 2017 6:31 pm

    A harmadik cserénk Vida volt, ami nagy öröm. Csendes meccs volt, a kezdésre nem értünk ki, így a felvezető szöveget nem hallottam, hogy volt-e megemlékezés az 50. évfordulóról.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 28, 2017 6:22 pm

    Ez nagyon laza lett. A dorogiak semmi veszélyt nem jelentettek a kapunkra. Le nem támadtak, nyugodtan szervezhette a játékot Zsombor meg a kis Kleisz. A félidőben amikor jöttek le a csapatok csak úgy sugárzott a boldogságtól.
    A 2. félidőben a hármas csere a technikásabb játékosok beállítása rengeteg szép megoldása eredményezett. A 80. percben Kleisz meghúzódott, nem is erőltették, tízen játszottunk tovább. Gaál is jó volt, lőtt két kapufát. Szerettem volna, ha betalál. De így sem baj, majd a Kövesd ellen. Pósert sajnáltam. Egy dorogi kiugrásra emlékszem amit simán fogott, szeretem nézni ahogy véd, de ebből megint nem lehetett megállapítani lehetne-e első számú.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 2:14 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 1:32 pm

    Juhos2 írta:Én azt gondolom
    a., süllyeszteni kell a kispadokat vagy felzavarni a stábot a lelátóra.
    b., meg kell emelni a lelátók alapmagasságát.
    Kb. mint Győr.
    Legalább akik bejutnak azok lássanak valamit.
    A részletek lassan úgyis kiderülnek.

    Maximálisan egyetértek. Ezek nélkül nemcsak ,hogy kicsi ,de teljesen gagyi is lesz. Van egy félelmem (bár nem láttam a terveket) ,hogy úgy fog kinézni mint egy irodaház ,amihez egy focipályát is építettek a dolgozóknak, akik munka után baráti sörmeccseket játszhatnak ott. A pálya köré meg építenek egy pár soros lelátót amiről a többiek biztathatják őket.
    Remélem a fiúk a pályán ma méltó módon emlékeznek meg az 50 évvel ezelőtti sikerről és Berényi is megemlíti a kezdéskor a chilei hősöket.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 28, 2017 12:50 pm

    Én azt gondolom
    a., süllyeszteni kell a kispadokat vagy felzavarni a stábot a lelátóra.
    b., meg kell emelni a lelátók alapmagasságát.
    Kb. mint Győr.
    Legalább akik bejutnak azok lássanak valamit.
    A részletek lassan úgyis kiderülnek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 12:27 pm

    Juhos2 írta:Már tegnap akartam írni, de mára maradt az újpesti stadion. Markovitsnak fel kellene ajánlani, hogy ne a VIP-ből figyelje a mérkőzések eseményeit hanem a 6. sorból amiből vagy lát vagy nem lát. Remélem ezek a stadionprojektek már tudják kezelni a süllyesztett kispadok és emelt lelátók problémáját és aggodalmunk alaptalan. De ha mégsem?

    Az is lehet ,hogy a kispadok felkerülnek a lelátóra és emiatt csak 4976 fős lesz a stadion.(Nem tudom pontosan hányan ülhetnek a kispadokon)Ráadásul mi eléggé megszoktuk ,hogy oda ülünk ahova akarunk és a kapu mögötti lelátókkal lesz egy csomó hely ahonnan nem látni semmit. Nem csoda ,hogy a táborból is alig mentek a kapu mögé. Így sajnos nem is lesz normális a szurkolás. Jó lenne elérni valahogy ,hogy a szemközti lelátóról drukkolhasson a tábor és inkább a kapu mögöttit zárják le. Akkor mehetne a felelgetős szurkolás.
    Amúgy 12670 fős az Újpest stadionja ,de ha nem lenne összezsúfolva ,akkor kényelmesen 8500-9000 néző számára volna ideális szerintem . Te mit gondolsz ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 28, 2017 12:06 pm

    Már tegnap akartam írni, de mára maradt az újpesti stadion. Markovitsnak fel kellene ajánlani, hogy ne a VIP-ből figyelje a mérkőzések eseményeit hanem a 6. sorból amiből vagy lát vagy nem lát. Remélem ezek a stadionprojektek már tudják kezelni a süllyesztett kispadok és emelt lelátók problémáját és aggodalmunk alaptalan. De ha mégsem?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 8:47 am

    Juhos2 írta:A mai napomat sikerült úgy szervezni, hogy nincs más csak a meccs a lehetetlen időpont ellenére.
    Legyen nagyobb a piros-kék katlan!

    Meglepsz majd bennünket egy kis beszámolóval ? Ha szombaton nem sikerült volna , akkor ma felmentem volna. Mindkét alkalmat viszont nem bírja a pénztárcám. A nagyobb stadi nekem is eszembe jutott. Azt hiszem a Santos pesti fellépése az elmúlt 50 évben sem valósult még meg. Akár szavukon is foghatnánk őket. Viszont elég kellemetlen lenne láttatni a brazilokkal hová süllyedt egykori riválisuk ,hogy egy 5000-es stadionocskában fogadja őket. Azt hinnék edzőpályát avatnak. Oda lenne a legendáink által Dél-Amerikában kiharcolt nimbuszunk.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Confrontos-santos-x-vasas-sporthttp://acervosantosfc.com/confrontos-santos-x-vasas-sport/

    Ráadásul igen borsos árú lenne a jegy az 5000 nézőnek, mivel a Santos utazása , szállása és fellépése is sokba kerülne. 8000 nézőnél már gazdaságosabb lenne a meghívásuk. Pelé klubjának most újra jól megy. A 2. helyen végzett a bajnokságban , pedig ők is táncoltak már a megszűnés szélén . Szóval valószínűleg drága mulatság lenne a meghívásuk ,ezért közelebbi ellenfelet keresnék ,persze  pozitív hozadéka is lehetne a dolognak ,mint pl fiatal brazil játékosok igazolása és felfuttatása Európában ,ha megvalósulna valami együttműködés a 2 klub között. GY.T. miatt a Kubala utánpótlása elapadhat számunkra. Emiatt érdemes lehet ilyesmiben is gondolkodni ,akár a torna chilei résztvevőivel is. Ebben ráadásul még Demircella is tudna segíteni.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 28, 2017 7:37 am

    A mai napomat sikerült úgy szervezni, hogy nincs más csak a meccs a lehetetlen időpont ellenére.
    Legyen nagyobb a piros-kék katlan!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 28, 2017 7:02 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 11:59 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago30
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 11:56 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago29
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 11:51 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago28
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 11:47 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Nepspo12


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago27


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 28, 2017 12:04 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:30 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago31


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 28, 2017 11:29 am-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:27 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago24
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 27, 2017 10:23 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Hexago23

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 1:00 am