Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 459

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Márc. 20, 2017 7:44 pm

Vasas1969 írta:EDZŐSORS. Farkas Tibor: „A tehetségekből valahogy mindig hiányzik valami”

http://fociakobon.cafeblog.hu/2017/03/15/edzosors-farkas-tibor-a-tehetsegekbol-valahogy-mindig-hianyzik-valami/

Olyan jó ,hogy Horváth M. Attila ír a régi játékosainkról. Azt hiszem valamelyik régi meccs összefoglalójában pont szerepel is Farkas Tibi . Valóban remekül tartja magát. Az első pillantásra felismeri az ember.

Elszomorít. Nem hiszem el, hogy 30 év alatt mindig mindenkiből hiányzott az a kis plusz. Valamelyik hírportálon ma is ekézték a felcsútiakat, hogy Pintér bő keretében hárman vannak akadémisták, de egy se játszik. Öntik bele a hatalmas pénzeket az utánpótlásba eredmény meg sehol. Az állóvízben persze mindenki elvan. Valami ultimátum azért el kéne, ha már a simogatás nem segít.

Vasas1969

Hozzászólások száma : 3979

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 20, 2017 12:33 pm

A honlapon találtam ,hogy edzőmeccsünk lesz pénteken az NB2 19.helyezett csapata a Cigánd ellen. Úgy látszik a csapat önbizalmát szeretné erősíteni a vezetés a várható győzelemmel. Remélem így lesz és ez meghozza a jó eredményt az Újpest elleni kupameccsen.

24.péntek 14:30 Vasas-Cigánd SE edzőmérkőzés Dunakeszi Kinizsi pálya Fóti út 41.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 20, 2017 7:43 am

EDZŐSORS. Farkas Tibor: „A tehetségekből valahogy mindig hiányzik valami”

http://fociakobon.cafeblog.hu/2017/03/15/edzosors-farkas-tibor-a-tehetsegekbol-valahogy-mindig-hianyzik-valami/

Olyan jó ,hogy Horváth M. Attila ír a régi játékosainkról. Azt hiszem valamelyik régi meccs összefoglalójában pont szerepel is Farkas Tibi . Valóban remekül tartja magát. Az első pillantásra felismeri az ember.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Márc. 20, 2017 7:37 am

EDZŐSORS. Kiss László: „A játékosok eladták, eltippmixelték a meccseket”

http://fociakobon.cafeblog.hu/2017/03/14/edzosors-kiss-laszlo-a-jatekosok-eladtak-eltippmixeltek-a-meccseket/

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 18, 2017 10:55 pm

Juhos2 írta:Boldog névnapot /így hirtelen/ Torghelle Sándornak, Kanta Józsinak!
    Na meg persze, Murka Benedeknek! Very Happy

Nem tudom mennyire jön át, de mi jót derültünk.
    A vendég kispad mögött ültünk. Géza pattogott a kispadjuk előtt. Mire Peti.
    - Géza üljél már le, nem látok tőled semmit!
    Erre leült.

Én is boldog névnapot kívánok nekik ! Leginkább persze a mi fiúnknak, mert a másik kettő 1 hete sok borsot tört az orrunk alá.
    Lehet ,hogy még a közvetítésben is meglehetne találni a jelenetet. Legközelebb az ellenfél kapusát is megpróbálhatná szugerálni ,ha sikerülne neki még igazi jedi is lehetne belőle. A csapatra meg ráférne most minden segítség. Lehet Debőre is egy szombathelyi jedi kényszerítette rá az akaratát.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Márc. 18, 2017 9:13 pm

Boldog névnapot /így hirtelen/ Torghelle Sándornak, Kanta Józsinak!
    Na meg persze, Murka Benedeknek! Very Happy

Nem tudom mennyire jön át, de mi jót derültünk.
    A vendég kispad mögött ültünk. Géza pattogott a kispadjuk előtt. Mire Peti.
    - Géza üljél már le, nem látok tőled semmit!
    Erre leült.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 18, 2017 2:11 pm

Exkluzív: Drasztikusan megváltoztatnák az NB I működését - a klubok ellenzik

Szembemennének az eddigi gyakorlattal az MLSZ-nél, már a következő idénytől kezdődően.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/98319-exkluziv-drasztikusan-megvaltoztatnak-az-nb-i-mukodeset-a-klubok-ellenzik

Mi van a pénzel?

https://digitalstand.hu/olvaso/69729#3
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 18, 2017 1:57 pm

Contéval és Allegrivel is dolgozott a Juvénál – az NB I-be jöhet

Néhány éve a szlovák labdarúgás legígéretesebb tehetségei között tartották számon, ami nem is csoda azok után, hogy már 16 éves korában szerződtette a Juventus Nagymihályból; a hírek szerint közel 500 ezer eurót fizettek érte. A felvidéki Varga Atila három és fél évet töltött el Torinóban, de az igazi áttörés még nem jött össze a jelenleg a Sampdoria kölcsönjátékosaként a Latina Calcio keretéhez tartozó védőnek, felnőttek között tétmeccsen még nem tudott bemutatkozni. A napokban egy magyar menedzserirodával kötött szerződést, és nem tartja kizártnak a magyarországi folytatást sem.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/conteval-es-allegrivel-is-dolgozott-a-juvenal-az-nb-i-be-johet-2558157

Korcsmár távozása után hátra is kellhet majd valaki . Valószínűleg nem ő lesz mert kölcsönbe nem hiszem ,hogy fog kelleni.
    Talán még ez is érdekes lesz egyszer számunkra ,ha nem is az ő esetében.
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nem-vagyok-magyar-de-papiron-az-lehetek-a-legiosszabaly-utvesztojeben-2547275
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Márc. 18, 2017 1:40 pm

Vasas elemzés

Kínos főszerep

https://digitalstand.hu/olvaso/69729#3
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 17, 2017 4:14 pm

Juhos2 írta:A meccs előtt azt hittem James legalább a padra odafér Korcsmár hiányában. Meglepetésemre amikor beértünk a stadionba, szöszijével a lelátón ült. Neki sem lehet egyszerű.
    Kleisz első megmozdulásaitól egy kicsit felhergeltem magam - csak hátrafelé játszott -, de utána beindult. Látszott, hogy érzi, neki ma feladata van  nem tinglitangli a jobb szélen. Többnyire jól forgott üresbe kifejezetten tetszett, ahogy Berecztől hátrébb, de hasonló szerepkörben próbálta szervezni a játékot.
    Debőt sajnálom. Az első gólt fel sem fogtam. A második gól előtt rosszul voltam, hogy miért nem előre játszák meg a labdát. Tudom, hogy nem mentség, de az utóbbi időben alig kapott szerepet.
    Sajnos a két szélsőnk kifejezetten rossz formában van. Ebben a Kulcsár-Gaál kettősben több fantáziát láttam. Mindkettő gyors, jól cselez. Murka azt hittem el fog veszni Halmosi mellett. Szerencsére nem így történt. Meg tudta oldani. Az első félidő egysikú baloldala /Zé nagyot játszott/ a második félidőben már jobbról is aktívak voltunk.
    Nem akarok hálátlannak tűnni, de hazafelé a kocsiban végig Oeninget szídtam. Tavaly az egy gólos Müller, most meg ez a hőzöngő Baumeister aki kirakhatatlan a csapatból. Saglik futásai. Eddig az volt a szöveg, hogy utól kell érnie magát. Sajnos sose fogja. Ez kedvetlenít el Oeninggel kapcsolatban. Ilyen nincs, hogy azért, mert én hoztam játszhat bárhogy nincsen következménye. Ez nem jön be.

Hát egy kívülálló a meccset látva talán egy téli ruhadarabot is emlegetett volna .Lehet a csapatot is megviselte ,hogy kapszulát kapnak stadion helyett. Debőn már a gól előtt is látszott ,hogy bizonytalan. Sajnos így tarcsi nélkül nehéz játékban tartani mindenkit. Ezért írom mindig ,hogy legalább edzőmeccsek lennének hét közben amikor van rá mód. Más az mint egymás között . Most lenne lehetőség akár két meccset is lekötni ,de az egyik legyen már egy normális ellenfél ,pl egy szlovák élvonalbeli csapat. Én is a Kulcsár ,Gaál ,Ferenczi ,Király négyesből válogatnék előre. Moha és Saglik kevesebb szerepet kapna esetleg megnézném őket is Kleisz helyén Berecz tehermentesítőjeként sőt Kulcsárt is itt venném inkább számításba ,ha formába jönne. Hátul sajnos a válogatott kötelezettségek miatt kevés lehetőség van a kísérletezésre. Amúgy valóban mutattak biztató dolgokat a fiatalok ,de a Hali kezdőt látva garantált volt a mezőnyfölényünk. Látszott ,hogy kapott gól nélkül akarják kihúzni és kontrából rúgni vagy valahogy találni egy gólt.

Burmeisterről az jutott eszembe ,hogy állítólag valamikor támadót is játszott és igen eredményes volt a 3. ligában. Egy közvetítés alatt mondta a riporter. Gyanús volt mert kevés pengés megoldást láttam tőle ezért megnéztem,a 4.osztályban valóban rúgott 9 gólt egy szezonban. Én mindkét német légióstól többet várnék. Ristevski lenne az a szint amit hozniuk kellene , ráadásul az ősz végi Ristevski.

Oenningen is meditáltam. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban .A kispesti  Rossit szerintem a többségünk jó edzőnek tartja a Honvéd lehetőségei is hasonlóak mint a miénk. Az olasz mester is produkált már jó ősz után pocsék tavaszt amikor elküldték, de Hemi papa később mégis visszahívta. Én Michaelnek megadnám a további lehetőséget ennyi jár neki ,bár félek ,hogy nem fogja tudni összekapni a csapatot és újabb összezuhanós tavaszunk lesz. Kicsit a Divic-féle csapat őszi 3.helye utáni folytatás rémlik fel bennem. Örülnék ,ha betudná látni a hibáit ő is Osváthoz hasonlóan és elbeszélgetne a honfitársaival meg a többi elkényelmesedővel. A legfőbb baj ,hogy eltűnt az idény eleji akarás a csapatból. Ha feltudná újra tüzelni a fiúkat és képes lenne változtatni , akkor Vancsának nem kellene edzőt is igazolnia a következő bajnokságra.

Ha már edzők . Nagyon kíváncsi leszek Bódog Tamásra ,hogy mit produkál itthon. Amikor edzőt kerestünk őt vagy Miriutát valamiért jó megoldásnak gondoltam volna nálunk. Őket nem lepte volna meg ez az elkényelmesedés.

https://digitalstand.hu/olvaso/69727#3
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 17, 2017 11:56 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 17, 2017 11:25 am

VasasTata írta:A késő esti evés már nem egészséges, de most sikerült gép (és photoshop sütő) közelébe kerülni. Smile
    A kevésbé jó hírek között álljünk meg vagy üljünk le egy pillanatra: Boldog születésnapot!

Jó lett ! Inkább délelőtt kellett volna feltenni , akkor még ünnepibb volt a hangulat , közben sajnos elrontották az étvágyunkat, pedig nagyon guszta amúgy. Remélem több ünnepelni valónk lesz még az idény során és lesz egy ilyen ott élőben is.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 17, 2017 10:40 am

Vasas: Nekünk nem kell megszerezni a bajnoki címet – Oenning

Mint ismeretes, a labdarúgó NB I 20. fordulójából elhalasztott, csütörtökön pótolt Vasas–Haladás találkozón 3–2-re a szombathelyiek győztek. Lássuk hogyan értékelte a találkozót a két vezetőedző a meccset követő sajtótájékoztatón.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-nekunk-nem-kell-megszerezni-a-bajnoki-cimet-oenning-2558111

Szerintem azért biztosan nem tiltják ,hogy tenni kelljen ellene mint tegnap. Sad
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Márc. 17, 2017 10:23 am

Kihagyott tizenegyes, gól nélküli döntetlen a Siófok ellen

http://www.dorogifc.hu/hu/news/kihagyott_tizenegyes__gol_nelkuli_dontetlen_a_siofok_ellen
    VasasTata

Hozzászólások száma : 42

Témanyitás by VasasTata on Csüt. Márc. 16, 2017 11:20 pm

A késő esti evés már nem egészséges, de most sikerült gép (és photoshop sütő) közelébe kerülni. Smile
    A kevésbé jó hírek között álljünk meg vagy üljünk le egy pillanatra: Boldog születésnapot!

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Márc. 16, 2017 10:22 pm

A meccs előtt azt hittem James legalább a padra odafér Korcsmár hiányában. Meglepetésemre amikor beértünk a stadionba, szöszijével a lelátón ült. Neki sem lehet egyszerű.
    Kleisz első megmozdulásaitól egy kicsit felhergeltem magam - csak hátrafelé játszott -, de utána beindult. Látszott, hogy érzi, neki ma feladata van nem tinglitangli a jobb szélen. Többnyire jól forgott üresbe kifejezetten tetszett, ahogy Berecztől hátrébb, de hasonló szerepkörben próbálta szervezni a játékot.
    Debőt sajnálom. Az első gólt fel sem fogtam. A második gól előtt rosszul voltam, hogy miért nem előre játszák meg a labdát. Tudom, hogy nem mentség, de az utóbbi időben alig kapott szerepet.
    Sajnos a két szélsőnk kifejezetten rossz formában van. Ebben a Kulcsár-Gaál kettősben több fantáziát láttam. Mindkettő gyors, jól cselez. Murka azt hittem el fog veszni Halmosi mellett. Szerencsére nem így történt. Meg tudta oldani. Az első félidő egysikú baloldala /Zé nagyot játszott/ a második félidőben már jobbról is aktívak voltunk.
    Nem akarok hálátlannak tűnni, de hazafelé a kocsiban végig Oeninget szídtam. Tavaly az egy gólos Müller, most meg ez a hőzöngő Baumeister aki kirakhatatlan a csapatból. Saglik futásai. Eddig az volt a szöveg, hogy utól kell érnie magát. Sajnos sose fogja. Ez kedvetlenít el Oeninggel kapcsolatban. Ilyen nincs, hogy azért, mert én hoztam játszhat bárhogy nincsen következménye. Ez nem jön be.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 8:22 pm

colocolo írta:Két csapás egy napra,nem hittem hogy a mai napon sikerül valakinek alul múlni elnökünket,de sikerült.A mesternek sikerült vissza érnie arra a szintre ahonnan elindult.Mikor fog rá jönni hogy a múltból nem lehet megélni,se játékosnak se neki .

Megint nagyon hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennünk. Az elnök biztosan örül az eredménynek. A mesterről én is kezdem újra azt gondolni amit 1 éve. Sajnos pár játékos is elkényelmesedett. Főleg az első félidőben látszódott mennyire kellene Osváth .Szivacski előre játéka kevés még ezen a szinten. Bántóan féloldalas volt a csapat és így Ristevskiék szusszanni sem tudtak , és így még Kire is többször hibázott ,bár fantasztikus gólt lőtt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 8:09 pm

Síposúr írta:Mérhetetlenül szomorú vagyok.
    Ez nem igaz , Markovitsnak tényleg sikerült elrontania ezt a szép napot , szándékosan öngólt lőtt szeretett csapatomnak.
    Gyalázat!Nem való elnöknek!
    Hajrá Vasas! Nyerjetek fiúk !

Sajnos teljes gyásznap lett a mai születésnapból. Ma szegény Debő is az elnök teljesítményét hozta ,de Saglik is furcsán visszahúzta a lábát Moha fejesénél. Az utolsó 5 meccsből 4 pontot szereztünk. Erre még tavaly sem bontottunk volna pezsgőt . Bízzunk a szebb folytatásban ,de nagy szükség lenne hozzá a Fortunádra is ! Úgy nézz ki egy csapatot tudunk megverni evvel a formával saját magunkat. Sad
    colocolo

Hozzászólások száma : 390

Témanyitás by colocolo on Csüt. Márc. 16, 2017 8:07 pm

Két csapás egy napra,nem hittem hogy a mai napon sikerül valakinek alul múlni elnökünket,de sikerült.A mesternek sikerült vissza érnie arra a szintre ahonnan elindult.Mikor fog rá jönni hogy a múltból nem lehet megélni,se játékosnak se neki .
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 4:52 pm

Vasas FC - Haladás

Kezdők:

http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/20/1141295.html

Egy győzelem pici gyógyír lenne erre a soha be nem gyógyuló sebre amit M.L. ejtett a Vasason. Mindenki a TV elé 17.30-kor aki nincs ott Újpesten és nem dolgozik ! Félek az 5 középső védővel komoly légi fölényben lesznek a vendégek így , hogy Vaskó kimaradt és Korcsmár sem játszhat.
    Síposúr

Hozzászólások száma : 173

Témanyitás by Síposúr on Csüt. Márc. 16, 2017 3:32 pm

Mérhetetlenül szomorú vagyok.
    Ez nem igaz , Markovitsnak tényleg sikerült elrontania ezt a szép napot , szándékosan öngólt lőtt szeretett csapatomnak.
    Gyalázat!Nem való elnöknek!
    Hajrá Vasas! Nyerjetek fiúk !

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 2:04 pm

colocolo írta:

Nem történt itt semmi,ez ugyanaz mint aminek már láttuk a rajzait osztott tető nyitott sarkok,ami változás sikerült a befogadó képességet pár száz fővel csökkenteni.Ennek örüljön a Markovits meg a támogatói köre én nem tudok.Ez méltatlan a csapat hagyományához,sikereihez szurkolóihoz,és ami még szomorúbb saját magunknak elnökünknek köszönthetjük.

Hát nem fogok tolongani ,hogy ennek a lyukas kapszulának a megnyitóján ott legyek. Ebben a méretben azt kell mondanom ,hogy az MTK pálya és a miénk között osztálykülönbség van és nem a mi javunkra. Az elnök megfosztotta attól a Vasast ,hogy az új stadionnal új drukkereket tudjunk bevonzani ,de hát a 8 ezressel szembe is ment volna eddigi cselekedeteinek (női kézi ,vízilabda).
    colocolo

Hozzászólások száma : 390

Témanyitás by colocolo on Csüt. Márc. 16, 2017 1:38 pm

Vasas1969 írta:Hát amint látom nem csak a befogadóképességen sikerült spórolni , de a kisfilmen is. Gondolom azért ,hogy ne látszódjon a keleti lelátón ,hogy az bizony soha nem lesz bővítve. Nem gondoltam ,hogy ilyen pici lesz a nyugati főlelátó. Alig van néhány sor szék. Még a régi is jobb volt. A kapu mögöttiekre meg arányaiban túl sok hely jutott. Onnan úgy sem lehet jól látni. Nem tűnik elég magasnak. 8 ezresben még nem lett volna rossz egyébként a formája ,ha a maradék helyek a főlelátókra kerültek volna. Sikerült még az MTK-nak is nagyobb stadiont építenie ,hisz az övéké 5322 férőhelyes. Mertünk kicsik lenni ! Sad  
    Remélem még az edzőpályához épült székeket is beleszámolták az 5154-be ? Sad

Nem történt itt semmi,ez ugyanaz mint aminek már láttuk a rajzait osztott tető nyitott sarkok,ami változás sikerült a befogadó képességet pár száz fővel csökkenteni.Ennek örüljön a Markovits meg a támogatói köre én nem tudok.Ez méltatlan a csapat hagyományához,sikereihez szurkolóihoz,és ami még szomorúbb saját magunknak elnökünknek köszönthetjük.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 12:53 pm

Hát amint látom nem csak a befogadóképességen sikerült spórolni , de a kisfilmen is. Gondolom azért ,hogy ne látszódjon a keleti lelátón ,hogy az bizony soha nem lesz bővítve. Nem gondoltam ,hogy ilyen pici lesz a nyugati főlelátó. Alig van néhány sor szék. Még a régi is jobb volt. A kapu mögöttiekre meg arányaiban túl sok hely jutott. Onnan úgy sem lehet jól látni. Nem tűnik elég magasnak. 8 ezresben még nem lett volna rossz egyébként a formája ,ha a maradék helyek a főlelátókra kerültek volna. Sikerült még az MTK-nak is nagyobb stadiont építenie ,hisz az övéké 5322 férőhelyes. Mertünk kicsik lenni ! Sad  
    Remélem még az edzőpályához épült székeket is beleszámolták az 5154-be ? Sad

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-kezdodhet-az-uj-stadion-epitese-bovitheto-befogadokepesseg-2557919

"A klubelnök szerint abban az esetben, ha a Vasas, vagy bármelyik fővárosi klubcsapat, amely hozzájuk hasonló méretű stadionnal rendelkezik, nemzetközi kupában csoportkörös részvételt harcolna ki, még a nyolcezres befogadóképesség is kevés lenne."

Persze avval gyakorlatilag 0-1-ről indulnánk a semleges pálya miatt. A Dunaferr és a DVSC megtapasztalta mekkora hátrány a semleges hazai pálya.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 11:39 am

Kezdődik a stadionépítés!

A Vasas 106. születésnapján, csütörtökön írták alá az új Illovszky stadion generálkivitelezői szerződését.

http://www.vasassc.hu/hirek/7403/kezdodik-a-stadionepites

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 11:16 am

Boldog születésnapot !!!

http://www.vasassc.hu/hirek/2945/kordokumentumok

Az első évben a klubot a labdarúgó szakosztály jelentette, ez volt az első Vasas csapat 1911-ben:
    Tóth Imre, Bánás János, Bánás György, Nyers, Domsits, Szekula, Pintye, Novák II., Gyulai, Baumann, Domján, Kovács, Goldberger, Kiss Sándor, Reiner Sándor,

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 9:30 am

A honlapról:
    Oenning: Hűek maradunk a játékrendszerünkhöz

A Haladás elleni elmaradt mérkőzésünket pótoljuk március 16-án 17:30-kor a Szusza Ferenc Stadionban. A várakozásairól kérdeztük Michael Oenning vezetőedzőt.

Ellenfelünk az a Haladás lesz, amelyik mostanában hullámvölgyben van. Mit vár a mérkőzéstől?

- Magunkra kell figyelnünk, szeretnénk ezt a meccset is megnyerni, hogy egy jó pozícióba kerüljünk a tabellán. Egy elveszített mérkőzés után pedig természetes, hogy ezt a csorbát szeretnénk kiköszörülni. A Haladás egy olyan csapat, amelyik jó focit képes játszani és bármelyik ellenfelét meg tudja verni, ha jó napot fog ki.

Mindkét csapatból hiányoznak meghatározó emberek. Ezért várható, hogy taktikai szempontból változtatások lesznek?

- Mi hűek maradunk a játékrendszerünkhöz. Ez a rendszer feltételezi azt, hogy az egyes pozíciókra több választási lehetőségünk legyen. Ebből a szempontból nézve vannak még variációs lehetőségeink, így bízom benne, hogy a kieső játékosokat pótolni tudjuk. A pályára lépő tizenegy játékostól pedig azt várom, hogy küzdjenek és lássam, hogy győzni akarnak. Továbbra sem számíthatok a sérűlt Vidára és Pavlovra, míg Korcsmár az MTK ellen begyűjtötte ötödik sárgalapját, így a Haladás ellen eltiltását tölti le.

A mérkőzés után jön egy hosszabb szünet. Mi lesz a csapat programja?

- Kéthetes szünetünk lesz, amit szeretnénk kihasználni. 24-ére, péntekre tervezünk egy felkészülési meccset, hogy a mérkőzésritmust megtartsuk, Dunakeszin a Cigánd együttesével játszunk majd. Bízom abban, hogy a felkészülést követően az Újpest elleni 29-ei kupamérkőzésre megfelelően felvértezve fogunk megérkezni.

Pistát nem láttam ,hogy a keretben lett volna. Pedig talán ő feltudná törni a Hali reteszt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Márc. 16, 2017 7:12 am

Távol a csúcsformától

Újból erőre kapna Hangya Szilveszter , a Vasas védője ,aki ma Haladás elleni ,a fagyott talaj miatt elhalasztott bajnoki pótlására készül ,és fél szemmel a válogatottra is figyel.

https://digitalstand.hu/olvaso/69725#3
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Márc. 15, 2017 8:52 pm

Mészöly: Ki kell javítanunk az elemi hibáinkat

Csütörtökön délután pótolja a Haladás a Vasas ellen elmaradt bajnokit.

http://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/cikk/134236_meszoly_ki_kell_javitani_az_elemi_hibainkat

Azt hiszem ezt a Hali kezdőt nagyon nehéz lesz feltörni , 9 játékosuk is tud védekezni. 5 középső védő van a csapatban. Gólt kell találnunk valahogy , a kontrákra meg nagyon figyelni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Márc. 15, 2017 8:39 pm

A honlapról:
    Válogatott játékosaink programja

Már megszokhattuk, hogy a válogatott mérkőzések miatti bajnoki szünetek idején több játékosunk hazája felnőtt vagy utánpótlás válogatottjainak edzőtáboraiban vesz részt. Egy kis összefoglaló a behívottakról.

Bernd Storck, a magyar válogatott szövetségi kapitánya meghívót küldött baloldali játékosunknak, Hangya Szilveszternek. Játékosunk a Haladás elleni bajnoki pótmérkőzésünket követően csatlakozik a kerethez, amely Telkiben és Biatorbágyon készül a március 25-én, Lisszabonban megrendezendő, Portugália elleni fontos világbajnoki selejtezőnkre. Játékosunk a válogatott legutóbbi, Svédország elleni mérkőzésén mutatkozott be a felnőtt válogatottban.

Két fiatal játékosunk, Murka Benedek és Szivacski Donát meghívót kapott az U21-es válogatott keretébe. Korosztályos válogatottunk március 22-én Szalonikiben mérkőzik meg Görögország U21-es válogatottjával.

Kleisz Márk tagja az Eb-selejtezős elitkörre készülő U19-es keretnek, amelyik Csehországban játszik majd a házigazdák, Ausztria és Skócia korosztályos válogatottjai ellen március 22-én, 24-én, illetve 27-én. Az első két mérkőzésnek Magyarhradis (Uherské Hradiště), a harmadiknak pedig Zlín ad otthont. A Michael Boris szövetségi edző által felkészített válogatottak az A-válogatottal együtt készülnek Telkiben.

Két légiósunk is érdekelt lesz hazája válogatottjában. Kire Ristevski, aki stabil kezdővé küzdötte fel magát a macedón válogatottban, ismét tagja a keretnek, amelyik március 24-én játszik világbajnoki selejtezőt Vaduzban a házigazda liechtensteini válogatott ellen, ahol esélyesként léphetnek pályára. Ugyancsak kerettag kanadai játékosunk, Manjrekar James. A kanadai válogatott barátságos mérkőzésen lép pályára március 22-én Edinburgh-ban, Skócia ellen.

Mindegyik játékosunknak sok sikert és értékes játékperceket kívánunk! (Fotó: MTI)

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Csüt. Aug. 17, 2017 11:14 pm