Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 8:42 pm

    Síposúr írta:Megemelem a kalapom a csapat előtt! Felálltak a padlóról a Gyirmót meccs után. Jó volt ,hogy tudtam már az eredményt ,a szívem nehezen bírta a kövesdi kapufáknál. Ristevski nagyon megérdemelte már a gólt. Berecz vezér lett ,sokáig szeretnék örülni neki. Elment a kedvem a múltheti meccstől most meg vigyorgok ,mint akit b..... visznek . Köszönöm mindenkinek! Hajrá Vasas!

    Én nem izgultam ennyire. Amikor a neten néztem a hang másfél perccel megelőzte a képet. Már persze amikor nem állt az egész. Ristevskiért én is nagyon szorítottam ,hogy összejöjjön már neki a gól. Remélem ez segít visszanyernie az őszi formáját.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 8:34 pm

    A Vasas uralja a forduló válogatottját - itt a csapat

    A Mezőkövesden magabiztosan nyerő Vasasból hárman is bekerültek a forduló válogatottjába. Négy csapat tudott duplázni.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 98098-a-vasas-uralja-a-fordulo-valogatottjat-itt-a-csapathttp://www.csakfoci.hu/nb-i/98098-a-vasas-uralja-a-fordulo-valogatottjat-itt-a-csapat


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Fordulovalogatottja22-fill-670x450
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Hétf. Márc. 06, 2017 3:48 pm

    Megemelem a kalapom a csapat előtt! Felálltak a padlóról a Gyirmót meccs után. Jó volt ,hogy tudtam már az eredményt ,a szívem nehezen bírta a kövesdi kapufáknál. Ristevski nagyon megérdemelte már a gólt. Berecz vezér lett ,sokáig szeretnék örülni neki. Elment a kedvem a múltheti meccstől most meg vigyorgok ,mint akit b..... visznek . Köszönöm mindenkinek! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 1:21 pm

    Bombagólok, kapufák - a hétvége legfontosabb jelenetei az NB I-ből – VIDEÓ

    Az NB I 22. fordulójának összefoglalói.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 412596_bombagolok_kapufak_a_hetvege_legfontosabb_az_nb_ihttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/412596_bombagolok_kapufak_a_hetvege_legfontosabb_az_nb_i


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 1:07 pm

    Érdekes ez a cikk a Vitesséről amellyel együttműködési megállapodása van a Kubalának.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 411928_vitesse_a_csapat_amelynek_nem_szabad_nyerniehttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/411928_vitesse_a_csapat_amelynek_nem_szabad_nyernie
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 12:26 pm

    A honlapról:
    Ristevski: Örülök a gólomnak, de leginkább a győzelemnek

    Megszerezte első NB I-es gólját macedón válogatott belső védőnk, Kire Ristevski. A gól fontosságáról, illetve a mérkőzésen tapasztaltakról kérdeztük játékosunkat.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Pic2_2401


    Hogyan értékeled a Mezőkövesd elleni mérkőzésünket?

    - Nagyon örülök a győzelmünknek, számomra a legfontosabb az volt, hogy a három pontot elhozzuk Mezőkövesdről. Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű mérkőzés, nem is volt az. Így értékesebb a siker, a gólomnak pedig természetesen nagyon örülök, régóta készültem már rá. Bízom benne, hogy lesz több is, de az elsődleges feladatom, hogy az ellenfél ne szerezzen gólt.

    A Gyirmót elleni pontvesztés után jött két jó mérkőzésünk.


    - A Gyirmót elleni mérkőzést követően nagyon is fontos volt, hogy itt nyerjünk, ott nem játszottunk jól, pontokat is vesztettünk. Az külön biztató, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést. Mostanra sikerült összerázódni a hosszabbra sikerült szünet után, még jobban ismerjük egymást mozgásait. A következő mérkőzéseken sem lazsálhatunk, száz százalékos teljesítményt kell nyújtani, ha akarjuk tartani a szintünket.

    A második félidőben volt a Mezőkövesdnek egy jobb negyedórás időszaka, ami után megerősítettük a védelmünket. Hogyan élted meg ezt az időszakot a pályán?

    - A Mezőkövesdnek sok veszítenivalója nem volt a második gólunk után, így mentek előre, hátha vissza tudnak kerülni a mérkőzésbe. Voltak is helyzeteik, de a szerencse és Nagy Geri is mellénk állt. Amennyiben lövünk még egy gólt, mi is nyugodtabban játszhattunk volna. A szerkezetváltozás nem okozott nagy gondot, ismerjük egymást annyira, hogy tudjuk, kinek mi a feladata ilyenkor. Stabilizáltuk is a védekezésünket, és szerencsésen visszavertük a mezőkövesdiek próbálkozásait, és végül is megszereztük a nagyon fontos három pontot. Ennek a jelentőségét növeli, hogy szeptember óta hazai pályán veretlen volt ellenfelünk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 12:06 pm

    colocolo írta:

    Ha az fő érvünk a befogadó képesség növelése érdekében,hogy egy stadion 30-40 évre épül,akkor ezek a külső tartós sík trapézlemez tetők felejtősek.Nem mintha nagyon válogathatnánk de ezek már most sem szépek,főleg nem modernek persze annak is fogunk örülni ami elkészül de csak jobb lenne a szánk íze,ha közel olyan lenne mint amit szeretnénk.Nálam a Szolnoki stadion a nyerő zárt sarkokkal körbe köríves tetővel.

    Ezzel is egyetértek. Ha olyan lenne ami kívül - belül jól nézne ki és a nézők igényeit is maximálisan kielégítené és még 8 ezres is lenne ,akkor nem panaszkodhatnánk. Nekem is a szolnoki tető jön be legjobban. 2 oldalsó nagy köríves tetővel és két kapu mögötti kicsivel. A múlt héten olvastam a Délmagyarban ,hogy egy utazási iroda már a 3. buszt indította a Panchóba.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 2509296http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/a_felcsuti_stadionba_szervez_kirandulasokat_egy_szegedi_utazasi_iroda/2509296/

    Tudom ,hogy hozzánk nem illik a főúri pompa ,de jó lenne ,ha olyan lenne amire nemcsak mi Vasas drukkerek lennénk kíváncsiak.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Márc. 06, 2017 10:03 am

    Vasas1969 írta:

    A Gavlevallennél én is ezeket változtatnám meg amit Te . A kapu mögötti alsó 4 sor helyeit kellene átcsoportosítani az oldalsó lelátókra. Így a fal is hátrébb kerülne ,mert erre is felkenődhet pár játékos. Ez 8 ezresben már tökéletes lenne ,de ha csak pluszban a fentieken kívül még 2 sorral bővülne az oldallelátó az is már közel 7 ezres lenne és elfogadható.
    Hát a meccsbe többször is belealudtam. Annyira fáradt voltam a korai kelésektől. Majd visszanézem a neten mert így még nem tudok véleményt mondani. Az instat index értéke Berecznek közel 300 lett a meccsen.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Hungaryhttp://instatfootball.tv/hungary/

    Ha az fő érvünk a befogadó képesség növelése érdekében,hogy egy stadion 30-40 évre épül,akkor ezek a külső tartós sík trapézlemez tetők felejtősek.Nem mintha nagyon válogathatnánk de ezek már most sem szépek,főleg nem modernek persze annak is fogunk örülni ami elkészül de csak jobb lenne a szánk íze,ha közel olyan lenne mint amit szeretnénk.Nálam a Szolnoki stadion a nyerő zárt sarkokkal körbe köríves tetővel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 7:44 am

    Juhos2 írta:Igen. Azok a stadionok elég hülyén néznek ki ahol a hosszanti lelátón a prominensek és a sajtó munkatársain kívül alig fér el valaki. A Roosendaal nézőtéri feljáratai is elég furcsák. A Gavlevallen jobban bejön, de itt a kapu mögötti nézőtér nekem túl nagy, szerintem egy-két sort a hosszanti megérdemelne a kapu mögötti rész kárára is akár.
    Petivel voltunk kettesben.
    Berecz nagyon jól látja a kiutat, addig forgolódik amíg teret nem talál. Érdekes lesz majd a második gólnál Hangya. Nagy területe volt futhatott volna befelé, de ő csak nyomta az alapvonalat, engem meglepett, hogy nem gólra játszik, hanem csapatra. Geri biztos pont volt, megint egy olyan meccs ahol az ellenfél szurkolói szerintem mind őt akarnák a a csapatukban látni. Hátul Felix nem tetszett, remélem nem előítélet részemről, de én nem pocsékolnék el oda egy légiós helyet. Elől maradt még bennem kétely. A többiek jók voltak.

    A Gavlevallennél én is ezeket változtatnám meg amit Te . A kapu mögötti alsó 4 sor helyeit kellene átcsoportosítani az oldalsó lelátókra. Így a fal is hátrébb kerülne ,mert erre is felkenődhet pár játékos. Ez 8 ezresben már tökéletes lenne ,de ha csak pluszban a fentieken kívül még 2 sorral bővülne az oldallelátó az is már közel 7 ezres lenne és elfogadható.
    Hát a meccsbe többször is belealudtam. Annyira fáradt voltam a korai kelésektől. Majd visszanézem a neten mert így még nem tudok véleményt mondani. Az instat index értéke Berecznek közel 300 lett a meccsen.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Hungaryhttp://instatfootball.tv/hungary/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 06, 2017 7:18 am

    Mezőkövesd - Vasas

    Tovább álmodhatnak




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 69707#3https://digitalstand.hu/olvaso/69707#3


    A Lokiból Osváth nyilatkozik. Ez is jelenthet valamit.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Márc. 05, 2017 8:04 pm

    Igen. Azok a stadionok elég hülyén néznek ki ahol a hosszanti lelátón a prominensek és a sajtó munkatársain kívül alig fér el valaki. A Roosendaal nézőtéri feljáratai is elég furcsák. A Gavlevallen jobban bejön, de itt a kapu mögötti nézőtér nekem túl nagy, szerintem egy-két sort a hosszanti megérdemelne a kapu mögötti rész kárára is akár.
    Petivel voltunk kettesben.
    Berecz nagyon jól látja a kiutat, addig forgolódik amíg teret nem talál. Érdekes lesz majd a második gólnál Hangya. Nagy területe volt futhatott volna befelé, de ő csak nyomta az alapvonalat, engem meglepett, hogy nem gólra játszik, hanem csapatra. Geri biztos pont volt, megint egy olyan meccs ahol az ellenfél szurkolói szerintem mind őt akarnák a a csapatukban látni. Hátul Felix nem tetszett, remélem nem előítélet részemről, de én nem pocsékolnék el oda egy légiós helyet. Elől maradt még bennem kétely. A többiek jók voltak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 05, 2017 6:23 pm

    Juhos2 írta:

    Engem is érdekelt én is benéztem a kocsmájukba.
    Elindultunk még reggel. Ismerd meg hazád, program volt. Megálltunk Hatvanban, megnéztük a Grassalkovich kastélyt, úgy eltelt az idő a múzeumban, hogy még egy rövid séta a Zagyva partján aztán irány Kövesd. Visszafelé kilátó, Visonta lignitbánya 55 négyzetkilométer felmart föld.

    Hát ez elég szuper program volt ! Az egész család ott volt vagy csak ketten a Petivel ? A stadira visszatérve ennél a holland pályánál már megfelelő  magasságban vannak a széksorok.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Netherlands-rbc-roosendaal-2001-2011http://extremefootballtourism.blogspot.hu/2016/01/netherlands-rbc-roosendaal-2001-2011.html

    Rákattintva lehet nagyítani a képeket. Mivel csak 5 ezres az egyik oldalon alig vannak széksorok. Ez nem tetszik. A Colonak mutatott stadionhoz hasonlóan én lezárnám a sarkokat és evvel elvágnám a drukkereket egymástól. Az oldallelátókat bővíteném amennyire lehet. A Gefle pályája is hülyén néz ki ,mert a kapuk mögött sokkal több sor van mint oldalt, pedig az már majdnem 6,5 ezres.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 2078http://www.europlan-online.de/gavlevallen/verein/2078

    Az oldallelátókon mint a Szolnok stadionjában középen több sor lenne és a tetőszerkezet formája is tetszik.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 11490567_385e18353d0e4dad6ef332287a307430_y

    2 ilyen szemközti csak nagyobb tetszene nekem. A 2 oldaltető alatt lenne a kapuk mögötti nézőtér tetőszerkezete. Majd megpróbálom lerajzolni ,ha Vasastata segít feltenni. Szerintem ilyesmire számíthatunk.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Watch?v=_FzdChdH1AEhttps://www.youtube.com/watch?v=_FzdChdH1AE
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 05, 2017 5:49 pm

    A honlapról:
    Berecz: Megérdemeltük a győzelmet

    Berecz Zsombor a Mezőkövesd ellen 2-0-ra megnyert mérkőzésen nemcsak góljával, hanem a védekezésben és támadásban mutatott teljesítményével is kiemelkedett.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 M4-82946-03150300


    - A saját teljesítményemről annyit: nagyon örülök, hogy sikerült megszereznem az első gólomat a tavaszi szezonban és hasznos tagja tudtam lenni a csapatnak. Remélem, a mostani produkcióm erőt fog adni a további mérkőzésekre, az a vágyam, hogy ezt a játékot tudjam hétről-hétre nyújtani, egyúttal és minél eredményesebben szerepelni a csapattal. Fejlődni szeretnék és még jobb teljesítményt nyújtani.
    Rendszeresen elemzem a játékomat és tanulok a hibáimból, amiben még gyenge vagyok arra nagyobb hangsúlyt helyezek a felkészülés és az edzések során. Még bőven van hová fejlődnöm.
    Úgy éreztem, hogy az első félidei játékot egyértelműen mi kontrolláltuk. Szerencsére sikerült megszereznünk a vezető gólt, amely után az 50. perc tájékán a másodikat is. El kell ismernem, hogy azután az ellenfelünknek volt egy veszélyes negyedórás periódusa, amikor a szerencse mellénk pártolt és a kapufa mentett meg minket a góltól. Ott egy kis zavart éreztem a játékunkban, de a 70. percben Oenning mester kettős cseréje - Manjrekar és Debreceni állt be - stabilizálta a játékunkat és azután ismét a kezünkben volt a játék irányítása, végül pedig meglett az értékes győzelem. Összességében megérdemeltük a három pontot, mert sokat tettünk érte.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Márc. 05, 2017 5:44 pm

    Vasas1969 írta:

    Köszi ! Sajnos alig láttam valamit a meccsből a 90 perc nagy részében frissítettem az M4.hu-t. Mivel voltatok és mikorra értetek haza? Neked  ki tetszett a csapatból ? Én is nagyon bízom benne ,hogy a Kövesd elkapja a riválisainkat. Sajnos az Újpesttől nem kaptuk meg ezt a segítséget tegnap.
    A stadira még visszatérek. Most inkább a napi Osváth a Loki kocsmából.

    Mapé: Osváth, Feltscher és Szuk teljesítményét lehet kiemelni.

    Sunshine77: Osváth-ot jó lenne véglegesen megszerezni (nem a gólja miatt). Meg jó lenne a többieknek kicsit jobban látni a pályán, az első félidőben rendszeresen egyedül állt, kérte a labdát, mikor megkapta akkor jól játszotta azt meg.

    Pisti72: A mai meccs alapján 2 db focista van a mai Lokiban. Az egyik Osváth Attila, a másik a koreai Suk.

    Cassano71: Osváth talán a legjobb igazolásunk volt.

    Az ő kocsmájuk sem pörög úgy mint régen. Meglátszik a gyenge szereplés , azért találtam ilyen kevés véleményt .Jó lenne majd a Loki meccsét is megnézni Attila miatt.
    A Soroksár 5-0-ra elgázolta a Csabát.

    Engem is érdekelt én is benéztem a kocsmájukba.
    Elindultunk még reggel. Ismerd meg hazád, program volt. Megálltunk Hatvanban, megnéztük a Grassalkovich kastélyt, úgy eltelt az idő a múzeumban, hogy még egy rövid séta a Zagyva partján aztán irány Kövesd. Visszafelé kilátó, Visonta lignitbánya 55 négyzetkilométer felmart föld.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 05, 2017 5:36 pm

    A honlapról:
    Vida négy hét múlva újra edzhet a vakbélműtétje után

    Vida Máté nem tudott pályára lépni a Mezőkövesd elleni mérkőzésen. A meccs során jött is a rossz hír: szombaton vakbélműtéten esett át válogatott labdarúgónk. A sikeres operációt követő napon sikerült megszólaltatni lábadozó játékosunkat.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Pic2_2400



    Jobbulást és mielőbbi visszatérést kívánunk! Mi történt veled?

    - Köszönöm a jó kívánságokat, rám fér. Pénteken edzés előtt begörcsölt a hasam, nagyon nagy fajdalmaim voltak. Bevettem gyógyszert, mivel arra gondoltam, hátha csak egy gyomorrontás. Játszani akartam mindenképpen Mezőkövesden a hosszú kihagyás után. De a pénteki edzés után is ugyanaz a fájdalom volt jelen a has tájékomon. Elmentem az orvosi ügyeletre, ahol egyből elküldtek a Honvéd Kórházba vakbél gyanúval. Nem sokat teketóriáztak velem, szombaton meg is műtöttek vakbélgyulladás miatt.

    Hogyan sikerült a műtét? Hogyan érzed magad?

    - Köszönöm, a beavatkozással hála Istennek minden rendben volt. A lelki fájdalmaimat leszámítva, viszonylag jól érzem magam.


    Mit mondott az orvos, mennyi idő múlva térhetsz vissza a pályára?


    - Körülbelül 3-4 hét múlva térhetek vissza a csapat edzéseire. Nagyon szomorú vagyok, hiszen végre – több hét térdfájdalmak miatti kihagyás után – a Dorog elleni kupavisszavágón már ismét pályára léphettem. Egyedül az boldogít, hogy magabiztos játékkal nyert a csapat. Bízom abban, hogy 2017-re minden, ami rossz történhetett velem, azt kipipálhatom és mihamarabb újra segítségére lehetek a csapatnak.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 05, 2017 5:07 pm

    Juhos2 írta:

    Igen. Én is féltettem a csapatot a meccs előtt. A második félidőben puffogtattak egy keveset, volt több nagy helyzetük. Fel sem tudom idézni mennyi. Ezeket a másik kapu mögül elég nehéz volt megítélni. Nem tudtam eldönteni, hogy Pintér kiválása okozta-e, de jókor jött a három pont. Remélem rendeződnek Szivics mesterrrel és a riválisaink orra alá törnek egy kis borsot. Meccs közben azon goldolkoztam, ha elengedték volna Korcsmárt, vajon tegnap hogy állunk fel? Elől lehetnénk veszélyesebbek. Ez a Martin, Saglik , Moha trió nekem nem jött be tegnap. Azt az esetet amelyik hajazott a gyirmóti meg nem adott szabadrúgásra Sagliknak, simán befújták.  Gondoltam is rád, ha látnád biztos mondanád.
    A stadionjuk lehet, hogy szentségtörés, de nekem bejött. Pont a vendégnél van az egyetlen óra, ezért tőlünk nem lehetett látni belőle semmit. Abból kéne még egy. A hosszanti lelátók sorain /talán öt a kisebbik lelátón/ persze lehetne vitatkozni.

    Köszi ! Sajnos alig láttam valamit a meccsből a 90 perc nagy részében frissítettem az M4.hu-t. Mivel voltatok és mikorra értetek haza? Neked  ki tetszett a csapatból ? Én is nagyon bízom benne ,hogy a Kövesd elkapja a riválisainkat. Sajnos az Újpesttől nem kaptuk meg ezt a segítséget tegnap.
    A stadira még visszatérek. Most inkább a napi Osváth a Loki kocsmából.

    Mapé: Osváth, Feltscher és Szuk teljesítményét lehet kiemelni.

    Sunshine77: Osváth-ot jó lenne véglegesen megszerezni (nem a gólja miatt). Meg jó lenne a többieknek kicsit jobban látni a pályán, az első félidőben rendszeresen egyedül állt, kérte a labdát, mikor megkapta akkor jól játszotta azt meg.

    Pisti72: A mai meccs alapján 2 db focista van a mai Lokiban. Az egyik Osváth Attila, a másik a koreai Suk.

    Cassano71: Osváth talán a legjobb igazolásunk volt.

    Az ő kocsmájuk sem pörög úgy mint régen. Meglátszik a gyenge szereplés , azért találtam ilyen kevés véleményt .Jó lenne majd a Loki meccsét is megnézni Attila miatt.
    A Soroksár 5-0-ra elgázolta a Csabát.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 05, 2017 4:26 pm

    colocolo írta:
    Mezőkövesd : Vasas  0 : 2
    ,,
    Vasas: Nagy G.6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 6 - Szivacski 6 Korcsmár 6 Berecz 8 Hangya 6 - Ádám 5 Saglik 5 Remili 5

    csere:   Remili - Gaál 5     65.perc
               Saglik - Debreceni 73.perc
               Hangya - James    73.perc

     Gratulálok a csapatnak,a játék még nem az igazi de a három pont a lényeg.Az osztályzatokkal nagyjából egyet is értek,a csatáraink megint gól képtelenek voltak.Berecz 8 osztályzatánál nem volt jobb,Lazovics a Vidiből szintén 8 kapott nem érdemtelenűl.Elől feltétlenül javulni kell.én főleg az átlövés gólokat hiányolom pedig jó pár pontot szereztünk belőlük.


    Ma este 23.05-től leadja az M4 a meccset.

    Különösen figyelni fogom Berecz játékát. Nagyon rég volt már amikor Vasas játékos ilyen magas osztályzatot kapott. Remélem tavasszal megismétli még ezt a játékot. Megnéztem az új osztályzás szerint milyen teljesítményt takar a 8-as. Röviden "válogatott forma". Lazovics jó volt . Nehéz elhinni ,hogy már 34 éves. A Vidi nagyon jól kontrázik. Nem kellene majd területet adni nekik ehhez. Nekünk kellene inkább lekontrázni őket ,de ez az ami nem megy nekünk.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 69705#3https://digitalstand.hu/olvaso/69705#3

    Látom már csak Czingráber játszott a Siófokban. A Szanyó csapat otthon tartotta a 3 pontot.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 On-line-tudositas-a-siofok-elleni-merkozesrolhttp://kozarmislenyfc.hu/on-line-tudositas-a-siofok-elleni-merkozesrol.html


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 05, 2017 5:30 pm-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Márc. 05, 2017 10:34 am


    Mezőkövesd : Vasas 0 : 2
    ,,
    Vasas: Nagy G.6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 6 - Szivacski 6 Korcsmár 6 Berecz 8 Hangya 6 - Ádám 5 Saglik 5 Remili 5

    csere: Remili - Gaál 5 65.perc
    Saglik - Debreceni 73.perc
    Hangya - James 73.perc

    Gratulálok a csapatnak,a játék még nem az igazi de a három pont a lényeg.Az osztályzatokkal nagyjából egyet is értek,a csatáraink megint gól képtelenek voltak.Berecz 8 osztályzatánál nem volt jobb,Lazovics a Vidiből szintén 8 kapott nem érdemtelenűl.Elől feltétlenül javulni kell.én főleg az átlövés gólokat hiányolom pedig jó pár pontot szereztünk belőlük.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Márc. 05, 2017 5:59 am

    Vasas1969 írta:Mezőkövesd - Vasas


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Mezokovesd_-_vasas_-217http://www.vasasfc.hu/kozvetites/mezokovesd_-_vasas_-217



    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!!! Újra reménykedhetünk . Jó a 4 pont a 2 meccsen ,igaz fordított elosztásban született mint ahogy eredetileg vártam és emiatt maradt bennem egy kis hiányérzet ,de nagyon örülök ! bounce

    Igen. Én is féltettem a csapatot a meccs előtt. A második félidőben puffogtattak egy keveset, volt több nagy helyzetük. Fel sem tudom idézni mennyi. Ezeket a másik kapu mögül elég nehéz volt megítélni. Nem tudtam eldönteni, hogy Pintér kiválása okozta-e, de jókor jött a három pont. Remélem rendeződnek Szivics mesterrrel és a riválisaink orra alá törnek egy kis borsot. Meccs közben azon goldolkoztam, ha elengedték volna Korcsmárt, vajon tegnap hogy állunk fel? Elől lehetnénk veszélyesebbek. Ez a Martin, Saglik , Moha trió nekem nem jött be tegnap. Azt az esetet amelyik hajazott a gyirmóti meg nem adott szabadrúgásra Sagliknak, simán befújták.  Gondoltam is rád, ha látnád biztos mondanád.
    A stadionjuk lehet, hogy szentségtörés, de nekem bejött. Pont a vendégnél van az egyetlen óra, ezért tőlünk nem lehetett látni belőle semmit. Abból kéne még egy. A hosszanti lelátók sorain /talán öt a kisebbik lelátón/ persze lehetne vitatkozni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 04, 2017 9:49 pm

    A honlapról:
    Oenning: Végig koncentráltan játszottunk

    Vezetőedzőnk értékelte a mezőkövesdi győztes mérkőzésünket.



    Michael Oenning:- Először is örülök annak, hogy három nagyon fontos pontot szereztünk és a kezdő sípszótól kezdve nagyon koncentráltan játszottunk. Nagyon jó időpontban szereztük meg a vezetést, amely után biztosabban tudtuk az akcióinkat vezetni. Az első félidőben magabiztosak voltunk végig, a második félidő elején viszont a második gólunk után kicsit alább hagyott a lendületünk Sokat foglalkoztunk a Mezőkövesddel, mert tudtuk, hogy egy jó játékerővel rendelkező csapatról van szó. Ezt látni is lehetett, a második félidőben több olyan helyzetük volt, amiben mi voltunk létszámfölényben. Ilyeneket nagyon ritkán engedélyezünk az ellenfélnek. Ez is volt az oka annak, hogy megerősítettem a védelmet, ami stabilizálta játékunkat. Megérdemelten nyertünk, egy olyan győzelmet szereztünk, ami segítségünkre lesz a következő mérkőzésekre.


    Tomislav Sivic értékelése: Lehet mondani, hogy idei legjobb meccsünket játszottuk. Nagyon sok helyzetünk ki maradt. Hiányzik egy kis szerencse az utolsó pillanatokban. Egy nagyon szervezett csapat a Vasas, így szeretnénk mi is kinézni.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 04, 2017 4:05 pm

    Mezőkövesd - Vasas


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Mezokovesd_-_vasas_-217http://www.vasasfc.hu/kozvetites/mezokovesd_-_vasas_-217



    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!!! Újra reménykedhetünk . Jó a 4 pont a 2 meccsen ,igaz fordított elosztásban született mint ahogy eredetileg vártam és emiatt maradt bennem egy kis hiányérzet ,de nagyon örülök ! bounce
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 04, 2017 3:51 pm

    colocolo írta:


    A külső képeit én is láttam már a stadinak,és el is fogadnák egy ilyet kicsit nagyobban.Annyiban hasonlit a mi terveinkre hogy a sarkok itt sincsenek beépítve.Nálunk a tetővel lenne gond,mert a négy oldal háromféle magasságú ezért csak osztott tető jöhet számításba.Ha sikerűl növelni a befogadó képességet,ezt a problémát is megoldhatná és akkor tényleg stadion formája lenne.Ha jól emlékszem a szezon előtt,négy játékossal kötöttünk szerződést kettő Budaörsre került,kettő Siófokra Szilágyi Z. Kovács D.

    A meccs után bővebben.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Watch?v=_uuO-AAUiwIhttps://www.youtube.com/watch?v=_uuO-AAUiwI

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Watch?v=uE_SifqdASshttps://www.youtube.com/watch?v=uE_SifqdASs

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 2078http://www.europlan-online.de/gavlevallen/verein/2078
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 04, 2017 2:35 pm

    Juhos2 írta:

    Mennyire elfelejtettem már Moha kiugrásait, aminek a végén kilőtte a hosszút.
    Hermány meg a Nyiregy ellen eldőlhetett volna egyszer ugyanígy jobbra. Very Happy

    Én azokat is hiányolom amikor a rövid sarkot lőtte ki a végén. Pedig milyen természetességgel húzta vissza a rövidbe , mint egy kézilabdás. Kár ,hogy az NB1-ben ebből már nem láttunk sokat. Talán egyet még az elején.

    Kezdők:http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/22/1141303.html
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Márc. 04, 2017 1:45 pm

    Vasas1969 írta:

    Állítólag még mindig bont az az egy markoló. Talán ,ha kettő dolgozott volna ,akkor az őszt otthon fejezhettük volna be és több pontunk lenne. Úgy érzem a nagy csend alatt M.L. visszafordíthatatlanul megfúrja az 5 ezresnél nagyobb stadiont.
    Szilágyi Zoli jobbhátvéd volt ugye ,de mintha belső védőt is tudott volna játszani ? Nem emlékszem pontosan ,hogy ki az aki már az FC-é és ki a Kubaláé az ott lévők közül? Az akadémián Dárdai egy voltcsapattársa lett a szakmai vezető aminek még esetleg örülni is lehetne ,ha nem azért került volna amiért és nem az lenne a helyzet az akadémiával ami.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 A-mai-nappal-akademiank-szakmai-vezetoje-a-holland-rob-maas-letthttp://www.vkla.hu/a-mai-nappal-akademiank-szakmai-vezetoje-a-holland-rob-maas-lett

    A Sport Pluszban volt Vidával interjú ,hogy akar e perelni ? Azt mondta nem és már a Vasastól is keresték ketten akiknek hasonló lúdtalp problémájuk lehet mint neki (azt nem tudom ,hogy focisták e) ,de az-NB1 ből több játékos is felvette vele a kapcsolatot emiatt.

    Ennek a videónak az elején a Kisvárda stadijának látványtervei vannak. Kívülről nagyon tetszik . Belülről még nem az igazi a kevés férőhely miatt. Ha bővítve lesz akkor nem lesz rossz.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Watch?v=4SV6TU3y16Mhttps://www.youtube.com

    /watch?v=4SV6TU3y16M


    A külső képeit én is láttam már a stadinak,és el is fogadnák egy ilyet kicsit nagyobban.Annyiban hasonlit a mi terveinkre hogy a sarkok itt sincsenek beépítve.Nálunk a tetővel lenne gond,mert a négy oldal háromféle magasságú ezért csak osztott tető jöhet számításba.Ha sikerűl növelni a befogadó képességet,ezt a problémát is megoldhatná és akkor tényleg stadion formája lenne.Ha jól emlékszem a szezon előtt,négy játékossal kötöttünk szerződést kettő Budaörsre került,kettő Siófokra Szilágyi Z. Kovács D.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Márc. 04, 2017 7:45 am

    Vasas1969 írta:Valami hasonló kell holnap is.


    Mennyire elfelejtettem már Moha kiugrásait, aminek a végén kilőtte a hosszút.
    Hermány meg a Nyiregy ellen eldőlhetett volna egyszer ugyanígy jobbra. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 03, 2017 10:07 pm

    Valami hasonló kell holnap is.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 03, 2017 9:53 pm

    Juhos2 írta:Az utóbbi két évben az Újpest döntőt játszott. Előbb-utóbb csak vége szakad ennek a sorozatnak is.
    Ha egyet kérhetnék ne sérüljön meg senki. Korcsmár minden egyes földre huppanásánál aggódom, féltem Kirét a beindulásainál ugyanúgy, mint hátul. Berecznek nincs cseréje. Eddig szerencsénk volt. /kivéve Polekszics/
    De valami nyári utazás se jönne rosszul.

    Akkor legalább ebben bízhatunk. Very Happy Poleksicsről eszembe jutott ,hogy Csabán a 2. csapatba száműzték Birtalant.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 98012-alkohol-es-penz-ezert-tettek-ki-csapatabol-a-magyar-csodagol-szerzojethttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/98012-alkohol-es-penz-ezert-tettek-ki-csapatabol-a-magyar-csodagol-szerzojet
    Úgy érzem ott gondok vannak és nem jutnak vissza bármilyen jó edzőjük is van. Akár Birtalan is lehetne Berecz cseréje, bár a mi terveinkhez már nála jobb játékos kell.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 03, 2017 9:08 pm

    colocolo írta:

    Ráadásul nagy a csend a stadion építés körül is,sajnos van egy rossz hírem Szilágyi Zolinak szárkapocs törése van,vége a szezonjának.

    Állítólag még mindig bont az az egy markoló. Talán ,ha kettő dolgozott volna ,akkor az őszt otthon fejezhettük volna be és több pontunk lenne. Úgy érzem a nagy csend alatt M.L. visszafordíthatatlanul megfúrja az 5 ezresnél nagyobb stadiont.
    Szilágyi Zoli jobbhátvéd volt ugye ,de mintha belső védőt is tudott volna játszani ? Nem emlékszem pontosan ,hogy ki az aki már az FC-é és ki a Kubaláé az ott lévők közül? Az akadémián Dárdai egy voltcsapattársa lett a szakmai vezető aminek még esetleg örülni is lehetne ,ha nem azért került volna amiért és nem az lenne a helyzet az akadémiával ami.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 A-mai-nappal-akademiank-szakmai-vezetoje-a-holland-rob-maas-letthttp://www.vkla.hu/a-mai-nappal-akademiank-szakmai-vezetoje-a-holland-rob-maas-lett

    A Sport Pluszban volt Vidával interjú ,hogy akar e perelni ? Azt mondta nem és már a Vasastól is keresték ketten akiknek hasonló lúdtalp problémájuk lehet mint neki (azt nem tudom ,hogy focisták e) ,de az-NB1 ből több játékos is felvette vele a kapcsolatot emiatt.

    Ennek a videónak az elején a Kisvárda stadijának látványtervei vannak. Kívülről nagyon tetszik . Belülről még nem az igazi a kevés férőhely miatt. Ha bővítve lesz akkor nem lesz rossz.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Watch?v=4SV6TU3y16Mhttps://www.youtube.com/watch?v=4SV6TU3y16M


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 03, 2017 9:58 pm-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Márc. 03, 2017 7:44 pm

    Vasas1969 írta:

    Félek ,hogy nem fogjuk bírni ,de ha jól jövünk ki ebből az első kupameccstől számított 6 meccsből ,akkor bármit megérdemlünk ,akár a hetediket is. Persze előbb hozni kell a következő három meccset. 7 pont kellene ,hogy jóvátegyük a Gyirmót elleni botlást. Megtaláltam amit mondtál.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Vasas-biztos-hogy-az-ujpestet-nem-a-szusza-stadionban-fogadjuk-2555305http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-biztos-hogy-az-ujpestet-nem-a-szusza-stadionban-fogadjuk-2555305

    Hát sajnos valóban nem sok állandóság van így most ,hogy albérlők lettünk. Még 4. helyszínen is lehet hazai pályánk a bajnokságban. Ebben biztos rekorderek leszünk.

    Ráadásul nagy a csend a stadion építés körül is,sajnos van egy rossz hírem Szilágyi Zolinak szárkapocs törése van,vége a szezonjának.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6476
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 03, 2017 4:45 pm

    colocolo írta:

    Titkon reménykedtem egy Fradi-Újpest, Dvtk-M.kövesd sorsolásban nagyon nem jött be.Már csak az vigasztal hogy aki kupát akar nyerni,annak mindenkit meg kell verni előbb ,vagy utóbb.Most olvastam hogy sem a kupa,sem a bajnoki mérkőzésünket amin mi vagyunk a pálya választók nem a Szusza stadionban játszuk.

    Félek ,hogy nem fogjuk bírni ,de ha jól jövünk ki ebből az első kupameccstől számított 6 meccsből ,akkor bármit megérdemlünk ,akár a hetediket is. Persze előbb hozni kell a következő három meccset. 7 pont kellene ,hogy jóvátegyük a Gyirmót elleni botlást. Megtaláltam amit mondtál.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Vasas-biztos-hogy-az-ujpestet-nem-a-szusza-stadionban-fogadjuk-2555305http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-biztos-hogy-az-ujpestet-nem-a-szusza-stadionban-fogadjuk-2555305

    Hát sajnos valóban nem sok állandóság van így most ,hogy albérlők lettünk. Még 4. helyszínen is lehet hazai pályánk a bajnokságban. Ebben biztos rekorderek leszünk.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 26 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 10:55 am