Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3816

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 10, 2017 9:51 am

Juhos2 írta:Felhívtam az egyik ismerősömet akinek a fia a Dorogban focizik. Ma van az első edzésük a pályán, eddig nem használták. Még tocsog. Úgy néz ki megtartják, csak a játékvezetőn múlik.

Valamelyik exünk apukája az illető ?

Nem feltartott kézzel várja a Vasast a Magyar Kupa meglepetéscsapata

Nem feltartott kézzel várja a Vasas elleni Magyar Kupa-nyolcaddöntőt a másodosztályú Dorog.

http://www.m4sport.hu/2017/02/10/nem-feltartott-kezzel-varja-a-vasast-a-magyar-kupa-meglepetescsapata/

http://www.dorogifc.hu/hu/news/_16

Juhos2

Hozzászólások száma : 407

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Feb. 10, 2017 9:21 am

Felhívtam az egyik ismerősömet akinek a fia a Dorogban focizik. Ma van az első edzésük a pályán, eddig nem használták. Még tocsog. Úgy néz ki megtartják, csak a játékvezetőn múlik.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 09, 2017 7:56 pm

colocolo írta:

Nálam ez a kezdő

Nagy G.- Risztevszki Vaskó Korcsmár - Hangya Vida Berecz Manjrekár -Remili Saglik Gaál

Gondolom a baloldalról kezdted. Kicsit megleptél Manjrekárral jobbközépben.( Vagy Vida lenne ott?) Mondjuk nehezen mennének át rajta. Igaz ,hogy a támadásokat nem tudná úgy segíteni ,viszont előtte a mozgékony Gaált játszatnád aki egyedül is képes lehet ezt megoldani. Fejjel talán ebben az összeállításban lennénk a legveszélyesebbek az ellenfél kapuja előtt.
    Tegnap megnéztem a Loki meccséből azt a 20 percet amikor Osváth pályán volt a Shaktar Doneck ellen. Nem igazán az ő oldala volt játékban. Közepes teljesítményt nyújtott.
    colocolo

Hozzászólások száma : 371

Témanyitás by colocolo on Csüt. Feb. 09, 2017 7:33 pm

Vasas1969 írta:

Akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy melyik lenne a legerősebb csapatunk,ha nem tartanánk be a szabályokat ? Nem jöttek jól a sérülések még szerencse ,hogy a Hali is hasonló cipőben jár. Érdekes lesz kinek a kapujában áll majd Kemenes ? Ha a miénkben ,akkor Póser még mehet hozzátok is.
    Olvastam ,hogy a Siófok stadionját is felújítják. Tudni ,hogy mekkora lesz ?

Nálam ez a kezdő

Nagy G.- Risztevszki Vaskó Korcsmár - Hangya Vida Berecz Manjrekár -Remili Saglik Gaál
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 09, 2017 4:36 pm

colocolo írta:

Több variáció létezik nem tudom melyik fog majd bejönni.

1. Vida játszik vagy nem
    2.Betartjuk a légiós,és fiatal szabályt vagy nem.
    3.Az egyik szabályt betartjuk,a másikat nem.
    Vida nélkül betartva a fiatal szabályt,nem lehet nagyon jó csapatott össze rakni.

Akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy melyik lenne a legerősebb csapatunk,ha nem tartanánk be a szabályokat ? Nem jöttek jól a sérülések még szerencse ,hogy a Hali is hasonló cipőben jár. Érdekes lesz kinek a kapujában áll majd Kemenes ? Ha a miénkben ,akkor Póser még mehet hozzátok is.
    Olvastam ,hogy a Siófok stadionját is felújítják. Tudni ,hogy mekkora lesz ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 09, 2017 4:24 pm

Vasas edzőmérkőzés

Már most fáradtak ?!

https://digitalstand.hu/olvaso/69657#3

http://www.delmagyar.hu/sport/labdarugas_ikszeltek_a_csodacsapattal/2506674/
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Csüt. Feb. 09, 2017 10:49 am

Vasas1969 írta:

Megkaptam és válaszoltam is. Te kit játszatnál Vida helyén ? Milyen kezdőt tippelsz a rajtra ?

Több variáció létezik nem tudom melyik fog majd bejönni.

1. Vida játszik vagy nem
    2.Betartjuk a légiós,és fiatal szabályt vagy nem.
    3.Az egyik szabályt betartjuk,a másikat nem.
    Vida nélkül betartva a fiatal szabályt,nem lehet nagyon jó csapatott össze rakni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 11:02 pm

Juhos2 írta:

Láttam nemrég egy drón felvételt a Hungária körútról. Még gondolkoztam rajta, hogy betegyem-e a linket. Az 5300 fő kapu mögötti lelátók nélkül is kicsinek tűnik. Nálunk az 5000 fő kapu mögötti lelátókkal, hát . . . . .
    Lengyelország. Varsó kb., mint Budapest. De Krakkó 760, Lodz is több mint 700, Wroclaw 600. + vonzáskörzet. Az első tíz +300. Nem/csak/ focira vonatkoztatva, de gazdaságilag is egy teljesen más potenciál. Budapest 12. Európában. De Debrecen? Csak mint érdekességet írom, hogy egy más világ.

"Az 5300 fő kapu mögötti lelátók nélkül is kicsinek tűnik. Nálunk az 5000 fő kapu mögötti lelátókkal, hát . . . . ."  Na pont ez az. A svéd stadinak is amit felraktam alacsonyak a lelátói. Pedig az már 6500 fős. Annak is a főlelátóit kellett volna még növelni ,hogy szebb legyen. Talán a kapu mögötti lelátókat a Panchóhoz hasonlóan kellene megoldani. Olyan van is meg nincs is ,de összességében jól néz ki az egész. Tehát minél kevesebb nézőt vinnék az alapvonal mögötti lelátókra és a főlelátókat növelném amennyire csak lehet.

Lengyelország természetesen más kategória. Ott is kellettek volna plusz programok amivel az új nézőket meglehetett volna tartani . Nálunk meg főleg kellene.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Feb. 08, 2017 10:38 pm

Vasas1969 írta:

Azért vendégdrukkereknek nem lesz rossz (a drágább belépőt leszámítva) , mivel a kapu mögé nem ültethetik őket ,emiatt valószínűleg az MTK pályáján lehet a legjobb helyről nézni a meccset a vendégszektorból. Az más kérdés ,hogy nem néz ki jól ,de a mienk se fog ,ha 5 ezres lesz. Olyan alacsonyak lesznek a főlelátók , hogy úgy fog tűnni csak körbeépítették a pályát. Persze csak látatlanban okoskodom ,de ha az MTK stadionja 5322 fős és a mienk még kisebb is lesz , a végén még lehet , hogy ők nevetnek rajtunk. Az biztos ,hogy a mienk nem lesz túl nagy ,mint a lengyeleknél néhány.

http://magyarepitok.hu/aktualis/2017/02/mit-tanulhatunk-az-elmult-tiz-ev-lengyel-stadionepiteseibol

Láttam nemrég egy drón felvételt a Hungária körútról. Még gondolkoztam rajta, hogy betegyem-e a linket. Az 5300 fő kapu mögötti lelátók nélkül is kicsinek tűnik. Nálunk az 5000 fő kapu mögötti lelátókkal, hát . . . . .
    Lengyelország. Varsó kb., mint Budapest. De Krakkó 760, Lodz is több mint 700, Wroclaw 600. + vonzáskörzet. Az első tíz +300. Nem/csak/ focira vonatkoztatva, de gazdaságilag is egy teljesen más potenciál. Budapest 12. Európában. De Debrecen? Csak mint érdekességet írom, hogy egy más világ.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 9:34 pm

NB I: a Vasasnál is szóba került Kemenes szerződtetése

Az már korábban eldőlt, hogy Kemenes Szabolcs fél év után távozik a Paksi FC-től, és úgy tudjuk, a Vasas a kapus egyik kérője.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-vasasnal-is-szoba-kerult-kemenes-szerzodtetese-2551251

Inkább középpályást vártam volna ,de Kemenes esetleges érkezése még nem zárná ki egy akár légiós középpályás érkezését .Sőt!
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 9:19 pm

Juhos2 írta:

Valamelyik nap jártam arra és még mindig hitetlenkedve néztem a levágott stadionjukat. Elforgatni, amikor nincs hozzá elég hely. Szerintem, mintha egy jó nagy sallert kaptak volna a szurkolók. Persze bővebben majd, ha személyes tapasztalataink is lesznek.

Azért vendégdrukkereknek nem lesz rossz (a drágább belépőt leszámítva) , mivel a kapu mögé nem ültethetik őket ,emiatt valószínűleg az MTK pályáján lehet a legjobb helyről nézni a meccset a vendégszektorból. Az más kérdés ,hogy nem néz ki jól ,de a mienk se fog ,ha 5 ezres lesz. Olyan alacsonyak lesznek a főlelátók , hogy úgy fog tűnni csak körbeépítették a pályát. Persze csak látatlanban okoskodom ,de ha az MTK stadionja 5322 fős és a mienk még kisebb is lesz , a végén még lehet , hogy ők nevetnek rajtunk. Az biztos ,hogy a mienk nem lesz túl nagy ,mint a lengyeleknél néhány.

http://magyarepitok.hu/aktualis/2017/02/mit-tanulhatunk-az-elmult-tiz-ev-lengyel-stadionepiteseibol

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Feb. 08, 2017 6:51 pm

Vasas1969 írta:Olyat emelkedett az MTK nézőszáma, hogy Deutsch Tamás csökkenti a jegyárakat

http://www.portfolio.hu/short/olyat_emelkedett_az_mtk_nezoszama_hogy_deutsch_tamas_csokkenti_a_jegyarakat.243745.html

Legalább olcsóbban jutnak be a vendégdrukkerek is.

Valamelyik nap jártam arra és még mindig hitetlenkedve néztem a levágott stadionjukat. Elforgatni, amikor nincs hozzá elég hely. Szerintem, mintha egy jó nagy sallert kaptak volna a szurkolók. Persze bővebben majd, ha személyes tapasztalataink is lesznek.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 4:50 pm

Interjú az aranylabdás sportvezetővel

Friss átigazolási hírrel is szolgált a Vasas ügyvezetője.

http://nb1.hu/otp-bank-liga/interju-az-aranylabdas-sportvezetovel

http://nb2.hu/hirek/az-nb-i-eselyesetol-erkezik-jatekos-cegledre
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 4:18 pm

Vasas1969 írta:Vasas - SZEOL SC

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_szeol_sc-212

Nagy - Burmeister, Vaskó, Risztevszki - Gaál, James, Berecz, Hangya - Ádám, Saglik, Remili

Prokop - Konstatntinos, Gál Szabolcs, Fehér, Vágó - Mendebaba, Ferkó, Nagy Richárd, Maksimovics - Péter, Tomisics.

A szegedi kezdőben négy ex piros-kék.

Hát ez totógyilkos meccs lett! Pedig fogadni mertem volna a nagy gólkülönbségű győzelemre. Remélem lesz meccs szombaton is ,mert ebből a maiból nem sok önbizalmat meríthettek a fiúk.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 4:08 pm

Olyat emelkedett az MTK nézőszáma, hogy Deutsch Tamás csökkenti a jegyárakat

http://www.portfolio.hu/short/olyat_emelkedett_az_mtk_nezoszama_hogy_deutsch_tamas_csokkenti_a_jegyarakat.243745.html

Legalább olcsóbban jutnak be a vendégdrukkerek is.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 2:46 pm

Juhos2 írta:Olyan tekintélyt parancsoló figura. Emlékszem amikor játszott ellenünk a Fáyban. Már nem vagyok benne biztos, de talán a Győrnek volt valami fekete szűrője aki egyedül vert meg bennünket Angyalföldön. Lehet, hogy ez van bennem vele kapcsolatban. Mondjuk én szeretném többet látni a csapatban, de hátha nem veszti kedvét és jövőre nagyobb célokért küzd a csapat.

Én is láttam már jó meccsét. Az a baj ,hogy sokat volt sérült és emiatt nem szokott össze úgy a többiekkel. Válogatott meccsek miatt is sokszor volt távol. A vezetés úgy nézz ki most bízik benne. Ha játszani fog akkor már 4 magas ember lesz hátul. Itthon nem szabad ,hogy megverjenek fejjel a saját kapunk előtt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 2:37 pm

colocolo írta:

Ezzel kapcsolatban küldök egy privit.

Megkaptam és válaszoltam is. Te kit játszatnál Vida helyén ? Milyen kezdőt tippelsz a rajtra ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 2:27 pm

Vasas - SZEOL SC

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_szeol_sc-212

Nagy - Burmeister, Vaskó, Risztevszki - Gaál, James, Berecz, Hangya - Ádám, Saglik, Remili

Prokop - Konstatntinos, Gál Szabolcs, Fehér, Vágó - Mendebaba, Ferkó, Nagy Richárd, Maksimovics - Péter, Tomisics.

A szegedi kezdőben négy ex piros-kék.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 08, 2017 2:57 pm-kor.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 2:24 pm

colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Feb. 08, 2017 1:13 pm

Vasas1969 írta:A honlapról:
    Vida kihagyja a kupameccset

- Amiatt fájhatott a térdem, mert másképpen terheltem a lábam, ezért alakulhatott ki gyulladás is a térdemben. Azt már az orvosi diagnózisok megállapították, hogy sem törés, sem pedig szalagszakadás nem volt benne.
    A szombati meccsen biztos, hogy nem játszhatok. Hamarosan kiderül, hogy mikor tudok beszállni az edzésekbe, bízom benne hogy hamarosan. A futóedzéseket, óvatosan legkésőbb már a jövő héten szeretném elkezdeni –

Lehet a csapat is kihagyja majd a kupameccset mert nem biztos ,hogy játékra alkalmas lesz a dorogi pálya. Ez esetben jó lenne edzőmeccset lekötni ,ha időben kiderül a halasztás.

Ezzel kapcsolatban küldök egy privit.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Feb. 08, 2017 12:56 pm

Olyan tekintélyt parancsoló figura. Emlékszem amikor játszott ellenünk a Fáyban. Már nem vagyok benne biztos, de talán a Győrnek volt valami fekete szűrője aki egyedül vert meg bennünket Angyalföldön. Lehet, hogy ez van bennem vele kapcsolatban. Mondjuk én szeretném többet látni a csapatban, de hátha nem veszti kedvét és jövőre nagyobb célokért küzd a csapat.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 08, 2017 9:08 am

Vasas játékossors

Itt a nagy esély!

https://digitalstand.hu/olvaso/69655#3

A csehek elleni meccsen még nem igazán volt meggyőző ,bár evvel nem volt egyedül. A  játékhiányt nem lehet ilyen gyorsan eltüntetni. A Bolesláv Takács nevű védője is meglepte a fejesnél. Mondjuk az picit szabálytalannak tűnt. Jobban össze kell még szoknia a többiekkel ,de úgy érzem a csapat irányításában nem tud segíteni Berecznek. Persze ezt egy meccs alapján nehéz eldönteni. Ma a SZEOL ellen mindenki pihentebb lesz és jobban fog mozogni. Minimum 4-5 gólt rúgunk ,talán nyolcat is nekik.
    A Hali meccs kapcsán úgy érzem a vasiak lecsapnak Kemenesre.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 11:41 pm

Juhos2 írta:

Nem ismertem ezt a jelvényt. A zászlócska viszont nagyon jó állapotban van, így képről. A nagyobbikat nem érdekli a foci. Pedig irigyeltük, mert egy időben nagyon sokat dolgozott az Emirates-ben.

Rosszul fogalmaztam. Helyesen ilyen volt az én zászlócskám is. Azért tettem fel ,hogy segítsek ötleteket adni ,ha egyszer majd nekifogsz. Hogy lehet ebben a családban immúnis a Vasasra ? Bár így legalább nincs akkora honvágya.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Feb. 07, 2017 11:28 pm

Vasas1969 írta:

Az a baj 100%-ig még abban sem vagyok biztos ,hogy hol lesz az első meccs ? Viszont a fiad kérdése már nekem is eszembe jutott. Szerencsére olyan csapatokat választott akik nem valószínű ,hogy sikeresebbek lesznek majd a Vasasnál. Very Happy A nagyobbik is igazhitű ?

Tegnap este sajnos más nyerte a licitet. Az utolsó percben mivel én nem vagyok regisztrálva Vasastata licitált volna rá ,de mert nem volt olyan sok vásárlása neki sem amit az érmebolt hitelesnek talált volna , így nem engedte licitálni. Hát nagyon fájlaltam a dolgot.  Sad Félek nem is Vasas drukker nyerte meg . Ha esetleg lesz más dolog akkor is számíthatok Rád ? Ezt a címert ismerted e ?

Ez volt az első zászlóm amit a klubtól kaptam.

Nem ismertem ezt a jelvényt. A zászlócska viszont nagyon jó állapotban van, így képről. A nagyobbikat nem érdekli a foci. Pedig irigyeltük, mert egy időben nagyon sokat dolgozott az Emirates-ben.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 11:11 pm

Juhos2 írta:

A hétvége egyik szösszenete ami ide kapcsolódik.
    Apu, szerinted melyik pályán fogjuk idegenben ünnepelni a bajnoki címet?
    A másik.
    Szóba került régebben a spanyol és az angol bajnokság. Kérdezem melyik a kedvenc csapatod?
    - a spanyoloknál a Getafe.
    - ???, és az angoloknál?
    - hát a Stoke City.
    Azt hiszem megmarad Vasas drukkernek. Very Happy

Az a baj 100%-ig még abban sem vagyok biztos ,hogy hol lesz az első meccs ? Viszont a fiad kérdése már nekem is eszembe jutott. Szerencsére olyan csapatokat választott akik nem valószínű ,hogy sikeresebbek lesznek majd a Vasasnál. Very Happy A nagyobbik is igazhitű ?

Tegnap este sajnos más nyerte a licitet. Az utolsó percben mivel én nem vagyok regisztrálva Vasastata licitált volna rá ,de mert nem volt olyan sok vásárlása neki sem amit az érmebolt hitelesnek talált volna , így nem engedte licitálni. Hát nagyon fájlaltam a dolgot.  Sad Félek nem is Vasas drukker nyerte meg . Ha esetleg lesz más dolog akkor is számíthatok Rád ? Ezt a jelvényt ismerted e ?

Ez volt az első zászlóm amit a klubtól kaptam.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Feb. 07, 2017 10:14 pm

Vasas1969 írta:VASAS: LÁTOGATÁS A FÁY UTCÁBAN. Stadionsirató

Lassan az építkezésé lesz a főszerep a bontási munkálatok után a Fáy utcában. A Vasas otthonában az Illovszky Rudolf Stadionnak immár se híre, se hamva. A Foci a köbön a helyszínen járt és fotógalériával színesített írással jelentkezik.

http://fociakobon.cafeblog.hu/2017/02/06/vasas-latogatas-a-fay-utcaban-stadionsirato/

A hétvége egyik szösszenete ami ide kapcsolódik.
    Apu, szerinted melyik pályán fogjuk idegenben ünnepelni a bajnoki címet?
    A másik.
    Szóba került régebben a spanyol és az angol bajnokság. Kérdezem melyik a kedvenc csapatod?
    - a spanyoloknál a Getafe.
    - ???, és az angoloknál?
    - hát a Stoke City.
    Azt hiszem megmarad Vasas drukkernek. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 6:59 pm

A honlapról:
    Vida kihagyja a kupameccset

- Amiatt fájhatott a térdem, mert másképpen terheltem a lábam, ezért alakulhatott ki gyulladás is a térdemben. Azt már az orvosi diagnózisok megállapították, hogy sem törés, sem pedig szalagszakadás nem volt benne.
    A szombati meccsen biztos, hogy nem játszhatok. Hamarosan kiderül, hogy mikor tudok beszállni az edzésekbe, bízom benne hogy hamarosan. A futóedzéseket, óvatosan legkésőbb már a jövő héten szeretném elkezdeni –

Lehet a csapat is kihagyja majd a kupameccset mert nem biztos ,hogy játékra alkalmas lesz a dorogi pálya. Ez esetben jó lenne edzőmeccset lekötni ,ha időben kiderül a halasztás.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 6:26 pm

VASAS: LÁTOGATÁS A FÁY UTCÁBAN. Stadionsirató

Lassan az építkezésé lesz a főszerep a bontási munkálatok után a Fáy utcában. A Vasas otthonában az Illovszky Rudolf Stadionnak immár se híre, se hamva. A Foci a köbön a helyszínen járt és fotógalériával színesített írással jelentkezik.

http://fociakobon.cafeblog.hu/2017/02/06/vasas-latogatas-a-fay-utcaban-stadionsirato/

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 2:27 pm

Magyar Aranylabda 2016 - Az öreg halász és a tenger

A legjobb sportvezetőt Sinkovics Gábor, a Nemzeti Sport főmunkatársa méltatja.

http://nb1.hu/hazai-labdarugas/magyar-aranylabda-216---az-oreg-halasz-es-a-tenger
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Feb. 07, 2017 9:42 am

Vasas munkában

Súrlódás helyett csiszolás

https://digitalstand.hu/olvaso/69653#3

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szomb. Jún. 24, 2017 10:47 am