Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 05, 2017 8:46 am

    A Csákvár belerondított Mogyorósi utolsó meccsébe

    Nem sikerült nyerni a szezonzáron, melyen utoljára húzta magára a siófoki mezt Mogyorósi József. A csákváriak a hosszabbításban mentették döntetlenre a találkozót, melyen kétszer is büntetőből szerzett gólt Petneházi.


    http://www.sonline.hu/somogy/sport/a-csakvar-beleronditott-mogyorosi-utolso-meccsebe-730296/


    Merkantil Bank Liga NBII – 38. forduló

    BFC Siófok – Aqvital FC Csákvár 3–3 (1–2)
    Siófok, Városi Stadion, 300 néző. Vezette: Karakó Ferenc (Punyi Gyula, Szilágyi Norbert)

    BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Szilágyi, Gál, Czingráber – Berde, (Mogyorósi – 84.p.) – Kozma (Nagy R. – 79.p.), Lázár Zs., Petneházi, Berki, (Kovács D. – 46.p.) – Elek B. Vezetőedző: Disztl László.

    Aqvital FC Csákvár: Kovács D. – Fényes, Szalai T., Dulló, Baranyai Á. (Kékesi – 46.p.) – Kiprich D. – Pintér B., Bakos, Mészáros D., Molnár Cs. (Oldal – 59.p.) – Molnár T. (Hodgyai – 93.p.). Vezetőedző: Toldi Gábor

    Gólszerzők: Berde (1.p.), Molnár Cs. (31.p.), Molnár T. (33.p.), Petneházi (55.p., 88.p. – mindkettő 11-esből), Kiprich (91.p.)



    Ha már NB2 ,akkor gratulálok Tamás Lacinak a Balmazújvárossal való feljutáshoz !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 05, 2017 8:23 am

    A honlapról:
    Hét válogatottunknak még nincs pihenője

    Amíg a csapat és a stábunk rövid, de jól megérdemelt pihenőjét tölti, több játékosunkat tagja lett felnőtt, vagy utánpótlás-válogatott kereteknek. Ezúttal heten érintettek a felkészülésben.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/het_valogatottunknak_meg_nincs_pihenoje-2566


    Remélem nem üt vissza ,hogy alig fognak pihenni a fiúk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 03, 2017 6:23 pm

    Ferenczi: A Vasas nagyon mélyen benne van a szívemben

    Szögre akasztotta futballcipőjét legendánk, Ferenczi István. Az erőnléti edzőként is dolgozó, minden Vasas szurkoló Pistája egy átfogó interjúban értékeli pályafutását, a három vasasos időszakát, valamint kitekintünk a jövőbe is.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/ferenczi_a_vasas_nagyon_melyen_benne_van_a_szivemben-2567



    2.rész http://www.vasasfc.hu/hirek/bucsu-interju_-_ii_resz-2568


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Pic2_2567
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 03, 2017 9:29 am

    Posztonkénti rangsor

    Itt az év csapata


    https://digitalstand.hu/olvaso/69879#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 03, 2017 9:05 am

    Vasas búcsúzások

    Mindent köszönnek



    https://digitalstand.hu/olvaso/69879#2


    Mi is KÖSZÖNJÜK ! Ha Pista játékengedélye mégis ki lesz váltva azt cseppet sem bánnám . Rá tényleg igaz ,hogy jó az öreg a háznál.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 02, 2017 4:16 pm

    Az NB I-en belül vált klubot a Vasas csatára

    Novák Csanád a Mezőkövesdnél folytatja pályafutását.


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/100160-az-nb-i-en-belul-valt-klubot-a-vasas-csatara


    Eddig a Haliról volt szó. Nem tudom játékoscsere lehet e belőle ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 02, 2017 10:52 am

    Juhos2 írta:

    Megpróbáltam megállítani a felvételt a tizenegyesek elrúgásának pillanatában. Nem tűnt fel annyira mint a helyszínen, hogy Geri eldobta volna magát a labdák elrúgása előtt.
    Nagyon sok volt az eladott, vaktában előre rúgott labda. Egy kicsit jobban megbecsülhettük volna a lasztit.
    Azt hittem a hosszabításban meglesz. Jobban fogjuk bírni erővel, de a csatárainkból rengeteget kivett a 90 perc. Cserénk meg nem  maradt a végére.
    Talán a végén lett volna esélye ,ha kivár. Az előtte lévőn rajta volt. Valóban nem dobta el magát nagyon korán ,de a túlsó kapu mögül nem is lehet pontosan megítélni a helyszínen . Amúgy érdekes módon a sportnál a játékosrangsorban ő lett az év kapusa. Gratulálok neki ,de azért bennem maradt hiányérzet.
    https://digitalstand.hu/olvaso/69877#3
    Igazad van a végén már valóban nem volt cserénk ,bár Saglik és Moha cseréje már az első félidő óta motoszkált a fejemben.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jún. 02, 2017 10:21 am

    Vasas1969 írta:
    Még én is lábadozom a tegnap esti meccs után. Valóban kijöttek a hibák . Gergő megint benne volt . Bár mentségére szolgál ,hogy sarokra ment és szitált is a labda viszont annál is messzebb volt ,mint mi hittük . Pedig valamiért az motoszkált bennem ,hogy ő lesz a hős és akkor nem a sajnálatos Lovrencsics sérülésre gondoltam (tényleg nagyszerű volt Gergőtől amit tett) azt hittem a tizenegyeseknél jön el az ő ideje. Talán egy kicsit korán dobálta el magát ,de sajnos a fradisták jól is rúgták a büntetőket.  Elől is több kellett volna, jóval több . Kulcsár nem volt rossz ,de nem 90 perces játékos sajnos (pedig benne volt legalább némi lendület) a másik 2 játékosra viszont hatványozottan igaz. Saglik még néha igyekezett ,de Moha olyan volt mintha délelőtt futott volna Pistával egy félmaratont. Mintha éveket öregedett volna a bajnokság kezdete óta. Csak a tizenegyesek miatt maradhattak a pályán. Biztosan Oenning fejében is az lehetett ,hogy lehozzam őket és 2 friss emberrel megpróbáljuk a rendes játékidőben vagy a hosszabbításban eldönteni ,vagy 2 biztos lövőmet pályán hagyjam a büntetőkig . Mondtam is ,de tényleg úgy gondoltam ,hogy több jó rúgónk van és jobban fogunk kijönni a büntetőkből . Tévedtem.

    A védelem szerintem rendben volt. Zsolti nagyon fog hiányozni , hatalmas köszönet illeti mindazért amit értünk tett ! A középpálya is ,itt voltak a legjobban teljesítők . Hangyát nagyon sajnáltam ,hogy le kellett mennie,bár Murka sem volt rossz ,de Szilveszter akkor is hiányzott. Talán a Mohával való összeszokottsága segített volna eldönteni a meccset és Moha nem lett volna ennyire halvány. Kleisz is JÓ volt. Azt hiszem ennek a szerencsétlen Osváth sztorinak annyi haszna volt ,hogy olyan posztra kényszerítette a srácot ahol megkellet tanulnia küzdeni és menni az emberrel ,mert muszáj , bár itt még van némi hiányosság. Páran Galaschek Péterhez hasonlították,  már én is ,de a fentiek miatt sikerülhet azt a mentalitást belenevelni ,hogy olyan játékos legyen belőle amire Galaschek is hívatott lett volna. Vida nagyon tetszett . Én még nem is láttam ilyen jól játszani . Jobb volt mint újkorában . Ha másoknak is így sikerült volna a formaidőzítés akkor simán behúzzuk .

    Nem volt jó meccs . Ami foci volt a  pályán az a Vasas érdeme. Mi jobban megérdemeltük volna a sikert. Gera lecserélése után nagyon bíztam  éreztem nincs gól másban tőlük , szinte csak favágók voltak már a pályán a végén. . Elől a vidi szerbjeivel 2-3 gól különbséggel vertük volna őket onnan nagyon hiányzott a futás és a lendület.  Sajnálom mert a +75 milliónak is jobb helye lett volna nálunk és méltó megkoronázása lett volna ennek az idénynek. Viszont így is annyi szépet kaptunk ettől az évtől amit máskor 5 év alatt sem. Köszönöm mindenkinek játékosnak ,vezetőknek ,a stábnak, a szurkolóknak és Jámbor úrnak ,hogy a Vasas labdarúgása ÚJRA ÉL !

    Megpróbáltam megállítani a felvételt a tizenegyesek elrúgásának pillanatában. Nem tűnt fel annyira mint a helyszínen, hogy Geri eldobta volna magát a labdák elrúgása előtt.
    Nagyon sok volt az eladott, vaktában előre rúgott labda. Egy kicsit jobban megbecsülhettük volna a lasztit.
    Azt hittem a hosszabításban meglesz. Jobban fogjuk bírni erővel, de a csatárainkból rengeteget kivett a 90 perc. Cserénk meg nem maradt a végére.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Jún. 01, 2017 7:17 pm

    Fel a fejjel! Megyünk 2-3 kört az Uefa vagy ,hogy hívják kupába. Az még többet is ér a szememben. A ződektől azért nagyon sajnálom . Össze vissza rúgdalták a fiúkat és mégis mi kaptuk a sárgákat.Nem érdemelték meg ! Nagyon sok sikert Korcsmárnak !Azt mondom mint a mester jövőre sikerül!
    Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 01, 2017 5:58 pm

    A kupadöntő margójára

    A Ferencváros tizenegyesekkel (és nem büntetőkkel!) megnyerte a Magyar Kupát. Ráadásul sorrendben harmadszor tette ezt meg, és ezért minden tiszteletet és dicséretet megérdemel. Ám szóljon most ez a cikk a Vasasról. Az angyalföldiekről, akik egy év leforgása alatta igazi csapattá értek.



    http://www.mifocink.com/?p=6194
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 01, 2017 5:54 pm

    A honlapról:
    Oenning: 120 percig azt csináltuk, amit megígértünk

    Michael Oenning a mérkőzés után értékelte a Magyar Kupa döntőjét.


    - Gratulálok a Ferencvárosnak. A két csapat közül az egyiknek ma nyernie kellett. Különleges mérkőzés volt, 120 percig azt csináltuk, amit előzetesen megígértünk. Megpróbáltuk megnyerni a döntőt, előrefelé játszottunk, nem lankadtunk, az utolsó erőnkig küzdöttünk. A második félidőben átvettük a mérkőzés irányítását, nagy nyomást helyeztünk a Ferencvárosra, de a gyors egyenlítés után sajnos a második gólt nem sikerült megszereznünk. A végén apróságok döntenek, a helyzetei alapján mindkét csapat megnyerhette volna a találkozót a rendes játékidőben, a legnagyobb helyzetünk nekünk volt a 88. percben, de ez már történelem. Megkérdeztem egy-két játékost, hogy akarnak-e rúgni 11-est, mindenki igent mondott. Megbeszéltük, hogyha valaki elhibázza, nem lesz bűnbak. Nagyon le vannak törve a fiatal játékosaink, ami érthető is. Jövőre szeretnénk újra itt lenni és akkor talán már a győzelem is összejön.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 01, 2017 4:07 pm

    Juhos2 írta:Eltelt az év, rosszabb ne jöjjön. A kupa győzelem erkölcsi és anyagi hasznának örültem volna. Ez a meccs is rávilágított gyengébb pontjainkra, de az alap összeállt nb1-es szinten. A középpálya Vidával újra a kezdőben /az elnézős passzai Very Happy / nagyon ott van. Az nb1-es szintet azért írtam, mert rövid időn belül kiderül mit is érünk EURÓPÁBAN.
    Peti még sírdogálva ringatta magát álomba éjszaka, megfogta az este.
    Még én is lábadozom a tegnap esti meccs után. Valóban kijöttek a hibák . Gergő megint benne volt . Bár mentségére szolgál ,hogy sarokra ment és szitált is a labda viszont annál is messzebb volt ,mint mi hittük . Pedig valamiért az motoszkált bennem ,hogy ő lesz a hős és akkor nem a sajnálatos Lovrencsics sérülésre gondoltam (tényleg nagyszerű volt Gergőtől amit tett) azt hittem a tizenegyeseknél jön el az ő ideje. Talán egy kicsit korán dobálta el magát ,de sajnos a fradisták jól is rúgták a büntetőket.  Elől is több kellett volna, jóval több . Kulcsár nem volt rossz ,de nem 90 perces játékos sajnos (pedig benne volt legalább némi lendület) a másik 2 játékosra viszont hatványozottan igaz. Saglik még néha igyekezett ,de Moha olyan volt mintha délelőtt futott volna Pistával egy félmaratont. Mintha éveket öregedett volna a bajnokság kezdete óta. Csak a tizenegyesek miatt maradhattak a pályán. Biztosan Oenning fejében is az lehetett ,hogy lehozzam őket és 2 friss emberrel megpróbáljuk a rendes játékidőben vagy a hosszabbításban eldönteni ,vagy 2 biztos lövőmet pályán hagyjam a büntetőkig . Mondtam is ,de tényleg úgy gondoltam ,hogy több jó rúgónk van és jobban fogunk kijönni a büntetőkből . Tévedtem.

    A védelem szerintem rendben volt. Zsolti nagyon fog hiányozni , hatalmas köszönet illeti mindazért amit értünk tett ! A középpálya is ,itt voltak a legjobban teljesítők . Hangyát nagyon sajnáltam ,hogy le kellett mennie,bár Murka sem volt rossz ,de Szilveszter akkor is hiányzott. Talán a Mohával való összeszokottsága segített volna eldönteni a meccset és Moha nem lett volna ennyire halvány. Kleisz is JÓ volt. Azt hiszem ennek a szerencsétlen Osváth sztorinak annyi haszna volt ,hogy olyan posztra kényszerítette a srácot ahol megkellet tanulnia küzdeni és menni az emberrel ,mert muszáj , bár itt még van némi hiányosság. Páran Galaschek Péterhez hasonlították,  már én is ,de a fentiek miatt sikerülhet azt a mentalitást belenevelni ,hogy olyan játékos legyen belőle amire Galaschek is hívatott lett volna. Vida nagyon tetszett . Én még nem is láttam ilyen jól játszani . Jobb volt mint újkorában . Ha másoknak is így sikerült volna a formaidőzítés akkor simán behúzzuk .

    Nem volt jó meccs . Ami foci volt a  pályán az a Vasas érdeme. Mi jobban megérdemeltük volna a sikert. Gera lecserélése után nagyon bíztam  éreztem nincs gól másban tőlük , szinte csak favágók voltak már a pályán a végén. . Elől a vidi szerbjeivel 2-3 gól különbséggel vertük volna őket onnan nagyon hiányzott a futás és a lendület.  Sajnálom mert a +75 milliónak is jobb helye lett volna nálunk és méltó megkoronázása lett volna ennek az idénynek. Viszont így is annyi szépet kaptunk ettől az évtől amit máskor 5 év alatt sem. Köszönöm mindenkinek játékosnak ,vezetőknek ,a stábnak, a szurkolóknak és Jámbor úrnak ,hogy a Vasas labdarúgása ÚJRA ÉL !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 01, 2017 9:33 am

    Magyar Kupa, döntő:

    Vasas–Ferencváros 1–1 (0–1) - tizenegyesekkel: 4–5

    Videó




    http://www.m4sport.hu/2017/05/31/tizenegyesparbajt-kovetoen-mk-gyoztes-a-ferencvaros/
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 01, 2017 7:04 am

    Eltelt az év, rosszabb ne jöjjön. A kupa győzelem erkölcsi és anyagi hasznának örültem volna. Ez a meccs is rávilágított gyengébb pontjainkra, de az alap összeállt nb1-es szinten. A középpálya Vidával újra a kezdőben /az elnézős passzai Very Happy / nagyon ott van. Az nb1-es szintet azért írtam, mert rövid időn belül kiderül mit is érünk EURÓPÁBAN.
    Peti még sírdogálva ringatta magát álomba éjszaka, megfogta az este.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Május 31, 2017 4:35 pm

    Most jöttem át a felüljárón. A pénztáraknal hemzsegnek a ződek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 31, 2017 9:11 am

    Üllői út ,végállomás


    https://digitalstand.hu/olvaso/69873#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 30, 2017 9:37 pm

    Juhos2 írta:

    Nagyon meglepődnék már akkor is, ha a kapu mögötti rész piros-kékbe burkolózna. De ne legyen igazam.
    Én is így vagyok vele. Felemelő lenne ,ha valóban ennyien lennénk. Lepi már 5130 eladott jegyet említ. Én még csak a felénél járok. A D4 továbbra is rejtély . Remélem nem lesz tele zöld-fehér zászlókkal. Tavaly a lilák 6 ezren voltak ,ha mi is annyian lennénk kíváncsi leszek M.L. véleményére a bővítéssel kapcsolatosan. Ezen a létszámon múlhat, hogy mekkora stadink lesz 40 évig .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Május 30, 2017 8:24 pm

    Vasas1969 írta:Még kétezer jegy maradt

    A Vasas szurkolók számára a szerdai Magyar Kupa döntőre biztosított, mintegy 6.500 jegyből az MLSZ jegyértékesítési felülete szerint még nagyjából 2.000 darab elővételben megvásárolható online és a Fáy utcában személyesen.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/meg_ketezer_jegy_maradt-2550


    Kicsit gyanús nekem ,hogy a D4-s szektort teljesen megvettük volna ? Összevissza mindent mutatott már az MLSZ oldala. A mostani állás szerint már közel 20 ezer néző lenne . De ,ha valóban így van és már tényleg 4500-n vagyunk az  SZUPER !

    Nagyon meglepődnék már akkor is, ha a kapu mögötti rész piros-kékbe burkolózna. De ne legyen igazam.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 30, 2017 7:23 pm

    A Honvédban lehet annyi dac, hogy zárt kapuk mögött is továbblépjen a BL-ben

    Állandó szakértőnk, Glázer Róbert értékelte az NB I 2016–2017-es idényét.



    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/425960_a_honvedban_van_annyi_dac_hogy_zart_kapuk_mogott_a


    Hát bővebb lére engedhette volna rólunk szóló részt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 30, 2017 12:27 pm

    Még kétezer jegy maradt

    A Vasas szurkolók számára a szerdai Magyar Kupa döntőre biztosított, mintegy 6.500 jegyből az MLSZ jegyértékesítési felülete szerint még nagyjából 2.000 darab elővételben megvásárolható online és a Fáy utcában személyesen.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/meg_ketezer_jegy_maradt-2550


    Kicsit gyanús nekem ,hogy a D4-s szektort teljesen megvettük volna ? Összevissza mindent mutatott már az MLSZ oldala. A mostani állás szerint már közel 20 ezer néző lenne . De ,ha valóban így van és már tényleg 4500-n vagyunk az SZUPER !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 30, 2017 7:38 am

    MK-döntő Vasas - Ferencváros

    Kalandos kupamúlt



    https://digitalstand.hu/olvaso/69871#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 29, 2017 6:34 pm

    Juhos2 írta:

    A gyereknap meg a család.
    Az én kétezremhez képest már előre lépés. Very Happy
    Úgysem a mennyiség hanem a minőség számít. Szurkolunk egy nagyot, rajtunk ne múljon.
    Hát ebbe a Tamásiba nagyon belenyúltam, ezek kiestek.
    Egy darabig eltartott az ünneplés. Nagy tett volt ez a harmadik hely. Fogjuk fel úgy, hogy ebből lehet építkezni. A pénz több lesz, meg talán a Vasas név is szebben cseng. Egészen más helyzet, mint a legutóbbi bronz után. Bár pont az Mtk példája alapján, résen kell lenni.
    Szerintem most mutat pontos adatot az MLSZ jegyértékesítési oldala. 2120 néző lesz eddig a részünkről. Ez még nagyon gáz. Talán ennyi budafoki is volt a grupiban az elődöntőben. Lesz majd cikizés a többi csapat drukkereitől, hogy mit akartunk a 8 ezressel ?
    Remélem nem basz ki velem a csapat mert bő 2 órás ünneplést terveztem ,mert csak 23:30-kor indulok vissza a Népligetből. Addig muszáj valahogy eltöltenem az időt! Smile
    Te Tamásiba szaladtál bele én Fülöpbe. Ugrait nem tudta kiszorítani a dióktól. Az edzői pálya hullámvasút ,még Tamási is lehet majd fent , lásd Pintért.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Május 29, 2017 5:43 pm

    Vasas1969 írta:
    Ki az a hajcsár aki ennyire hajt ? Very Happy Sikerült a közeletekben jegyet venni. Még ki kell nyomtattatnom valahol. Remélem egyenpóló nélkül is beengednek a szektorba ? Remili megnyugodhat biztosan 10 ezer felett lesz a nézőszám. Így ,hogy nyertek az Újpest ellen 8-9 ezer fradista biztos lesz. Remélem mi a 3.5 ezret legalább elérjük ,bár többet reméltem eredetileg. Jó esetben 14-15 ezer néző is lehet. Hányra értek a grupihoz ?
    Közben megsaccoltam az eladott jegyeket jelölő kockákat. Sajnos max 2200 igazhitű jött így csak össze. Hát így még sajnos ez nagyon kevés! Sad

    A gyereknap meg a család.
    Az én kétezremhez képest már előre lépés. Very Happy
    Úgysem a mennyiség hanem a minőség számít. Szurkolunk egy nagyot, rajtunk ne múljon.
    Hát ebbe a Tamásiba nagyon belenyúltam, ezek kiestek.
    Egy darabig eltartott az ünneplés. Nagy tett volt ez a harmadik hely. Fogjuk fel úgy, hogy ebből lehet építkezni. A pénz több lesz, meg talán a Vasas név is szebben cseng. Egészen más helyzet, mint a legutóbbi bronz után. Bár pont az Mtk példája alapján, résen kell lenni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 29, 2017 3:20 pm

    Juhos2 írta:

    Majd írok még a meccsről, egyelőre D3 29/15,16. Őszintén nem foglalkoztam vele hova adják, remélem szektoron belül nem lesz gond. 1800 volt a póló. Vettünk egy pirosat meg egy kéket. Sajnos már hajtanak, mennem kell.
    Ki az a hajcsár aki ennyire hajt ? Very Happy Sikerült a közeletekben jegyet venni. Még ki kell nyomtattatnom valahol. Remélem egyenpóló nélkül is beengednek a szektorba ? Remili megnyugodhat biztosan 10 ezer felett lesz a nézőszám. Így ,hogy nyertek az Újpest ellen 8-9 ezer fradista biztos lesz. Remélem mi a 3.5 ezret legalább elérjük ,bár többet reméltem eredetileg. Jó esetben 14-15 ezer néző is lehet. Hányra értek a grupihoz ?
    Közben megsaccoltam az eladott jegyeket jelölő kockákat. Sajnos max 2200 igazhitű jött így csak össze. Hát így még sajnos ez nagyon kevés! Sad
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 29, 2017 3:11 pm

    VASAS77 írta:

    Pocsékul játszottunk, hiányzott Hangya,
    Saglik nem odavaló , a kapus bizonytalan
    de a lényeg, hogy örülhettünk!
    A szerda kemény lesz , de remélem hogy felszabadultan hozzuk a jó játékot!

    Én se láttam valami meggyőző játékot a neten, amikor éppen nem frissítettem . Komolyan féltem , hogy kikapunk. Valóban csak a 3.hely a fontos és a lényeg ,hogy meglett. Meddig ünnepeltetek? Szerencsére Hangya valószínűleg rendben lesz szerdára. Most vettem meg a jegyemet . Olyan 2710 eladott jegynél járhatunk. Jó volna még ma átlépni a 3 ezret. Remélem lehet majd a helyszínen is jegyet venni mert sok idősebb drukkernek online nem biztos ,hogy sikerül és a vidékieknek is egyszerűbb lenne a grupinál megvenni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 29, 2017 1:30 pm

    Velük játszhat a Honvéd, a Vidi, a Fradi és a Vasas Európában - a lista

    A magyar klubcsapatok közül a Honvéd a Bajnokok Ligája, a Videoton, a Vasas és a Ferencváros pedig az Európa Liga selejtezőjében való indulásra szerzett jogot. Megnéztük, hányadik fordulóban kapcsolódnak majd be a küzdelmekbe, illetve melyik együttesünk lehet kiemelt a sorsolásnál. Itt vannak a lehetséges ellenfelek is!



    http://www.csakfoci.hu/nb-i/100046-ok-az-europai-kupainduloink-mutatjuk-ki-mikor-kapcsolodik-be-es-ki-lehet-kiemelt
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 29, 2017 1:24 pm

    Remili a szezon elején még nevetett, amikor szóba került az európai kupaporond

    Michael Oenning támadni akar a Groupamában, és kilencven perc alatt eldöntené a találkozót.




    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/426040_michael_oenning_nyilatkozata_a_kupadonto_elott
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Hétf. Május 29, 2017 10:34 am


    Pocsékul játszottunk, hiányzott Hangya,
    Saglik nem odavaló , a kapus bizonytalan
    de a lényeg, hogy örülhettünk!
    A szerda kemény lesz , de remélem hogy felszabadultan hozzuk a jó játékot!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Május 28, 2017 5:48 pm

    Vasas1969 írta:

    Előbb 2591 eladott helyet számoltam. Ez még elég kevés bár eggyel még biztosan szaporodik. Úgy néz ki nem kell félnem , hogy nem tudok majd a helyszínen jegyet venni , bár nem is biztos ,hogy ott egyáltalán lehet . Szerintem a D4-be még nem is adtak el jegyet . Gondolom ,ha esetleg betelnek az eredeti helyek. Pontosan hova szól a jegyetek a D3-ban? Ha az MLSZ oldalán fogok venni , akkor megpróbálok esetleg valahova a környéketekre venni. Nem is tudtam ,hogy egyenpóló is van ? Mennyibe került ?
    Mesélj már volt ünneplés és meddig tartott ?

    Majd írok még a meccsről, egyelőre D3 29/15,16. Őszintén nem foglalkoztam vele hova adják, remélem szektoron belül nem lesz gond. 1800 volt a póló. Vettünk egy pirosat meg egy kéket. Sajnos már hajtanak, mennem kell.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 28, 2017 5:00 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 11:00 pm