Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

colocolo

Hozzászólások száma : 304

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by colocolo on Vas. Nov. 20, 2016 9:51 am

Vasas:Ferencváros 2:2

Vasas: Nagy G 0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Korcsmár 4 - Berecz 5 Vida 5 Hangya 5 - Saglik 5-3=2 Ádám 4 Remili 4

csere: Ádám - Pavlov 3 szünetben
    Burmeister - Murka 3 57.perc
    Vida - Ferenczi 7 78.perc

Most még nem tudom eldönteni,hogy örüljek az egy pontnak vagy bánkódjak az elbukott kettő miatt.

Vasas1969

Hozzászólások száma : 2987

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 9:03 pm

Juhos2 írta:Ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!
    A többit majd holnap.

Pista tudta mikor kell megszereznie a 100. NB1-es gólját! Erre még a legnagyobbak sem képesek ,hogy pár perccel a becserélése után belője a tizenegyest. Milyen igazságtalan ,hogy nem fiatalabb 8-10 évvel . Ő lenne itthon a király, bár így is az !!!! De akkor kirobbanthatatlan lenne a válogatottból. Gratulálok neki és a csapatnak is!!! Én is hajnalban kelek . A többit holnap.

Juhos2

Hozzászólások száma : 205

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Nov. 19, 2016 8:56 pm

Ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!
    A többit majd holnap.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 8:53 pm

Oenning: Ezt az unokáinknak is mesélni fogjuk

Michael Oenning értékelte a Ferencváros elleni mérkőzésünket.

- A meccs végére pár ősz hajszállal több lett a fejemen. Mondtam a játékosaimnak, hogy ezt az unokáiknak is mesélni fogják. Nagy árat fizettünk ezért az egy pontért, Saglikot elveszítettük. Örülök az ereménynek, mi voltunk az a csapat, amelyik nyerni akart. Büszke vagyok a csapatomra, az egységgel hegyeket tudnak megmozgatni. Pista sztorija egy soha véget nem értő történet, egyelőre nem gondolkodunk a nyugdíjazásában...

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 8:31 pm

A Rangadó.hu szakértője: Csank János
    Négy tizenegyes és két kiállítás után pontosztozkodás a forduló rangadóján

Hiába egykapuzott a Vasas, a végén ők örülhettek az egy pontnak.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/395956_vasasfc_ferencvarositc

A mérkőzést a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya, Csank János, a VÁC VLSE jelenlegi szakmai igazgatója értékelte:

Ez a szezon meccse volt így ebben a variációban, hiszen minden volt, ami a futballt érdekessé teszi. Meg lesz vita nyilván róla, bár a második tizenegyesnél éreztem egy kicsit több kamut, de az is adható volt, annyira kiélezett volt a szituáció, a többi pedig mind jogos volt. Mindenképpen azt lehetett érezni, hogyha most nem így alakult volna, akkor a jobbik csapat kapott volna ki, végig az volt, amit a Vasas akart. A Fradi 4-1-4-1-es felállására is jól reagáltak, jobban feküdt a Vasasnak. Belül támadtak, egyedül a Hangya húzta meg a jobb szélen. Két jobb bekket csináltak ott gyorsan a Dominikből meg a Lovrencsicsből. A belső emberek pedig az egy védekező középpályást át tudták játszani, folyamatos nyomás alatt tartották a Ferencvárost, úgyhogy nem nézett jól ki ezen a meccsen a Fradi. Szerintem rengeteget szabálytalankodtak, s túl idegesek voltak. Ilyen szempontból a Vasas jobban nézett ki. Amikor rengeteget adtak be a szélről, bennem is volt, hogy be volt írva tarcsinak a Ferenczi, hogy be lehetne küldeni, mert ő levegőbe elég jó. Érdekes módon utána egyetlen beívelés se jött, de ugyanakkor mégis döntő volt ez az ego, ami benne van. Azért a rutin kijött, oda mert állni a tizenegyeshez, az érkezését pedig nagyon jól csinálta. A védők durva hibákat csináltak a tizenegyesek előtt, tök üresen volt a Ferenczi, le kellett volna tudni védekezni, alig volt már hátra. De a Böde lerántása is amatőrség volt, hiszen három tizenegyes után várható, hogy bármit csinálnak belül, ami kicsit is szabálytalan, azt lefújják. Nem szabad ilyet csinálni, hogy belemegyek egy ilyenbe, hogy meghúzom a csatárt. Ilyen szempontból érdekes találkozó volt, biztos vagyok benne, hogy sokat fognak még beszélni róla. A Vasas meggyőzőbb volt nekem, szerintem hízelgő a Fradira az iksz, amellett, hogy mentek becsülettel, de nagyon idegesek voltak és sok hibát csináltak. Kellett az, hogy Dibusz meccsbe tartsa őket. Ha az első tizenegyes bemegy, akkor érdekes lett volna, hogy a Fradi mit tud lépni. Vezettek és a védekezésre koncentráltak, ami a Fradira egyébként nem jellemző, de totál védekezésre voltak kényszerítve. Kimaradt a második tizenegyes, maradt ugyanaz a helyzet. A nagyobb nyomás miatt tutira akartak menni, talán ezért is görcsösebben igyekeztek tartani az eredményt, s ezért nem tudtak úgy játszani, ahogyan szoktak. A Fradi játszósabb csapat annál, mint amit most tőlük láttunk.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 6:52 pm

Juhos2 írta:

A tv előtt az ismétlésekkel  jobban átjön. Persze, ha lesz valami érdekes osztom.
    Na akkor,
    HAJRÁ, VASAS!!

A Diósgyőr ellen felmegyek. Kell a nézőszám a nagyobb stadihoz. Remélem sikerül majd összefutnunk. De most drukkoljunk nagyon a csapatért. Nem igazságos az eddigi eredmény. Fordítani kell! Hajrá Vasas!!!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 4:59 pm

Berecz és Vida várakozásai a honlapról:

http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_realis_eselyunk_van_a_gyozelemre-2245

http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_osszeszedett_jatekkal_gyozhetunk_az_ftc_ellen-2247

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 4:55 pm

A honlapokról az edzői várakozások:
    Oenning: A győzelem a cél a Fradi ellen is

Michael Oenning vezetőedzőnk mondta el véleményét az elmúlt két hétben elvégzett munkáról, válogatottjainkról és az FTC elleni mérkőzésről.

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_gyozelem_a_cel_a_fradi_ellen_is-2248

Szombaton Vasas-Fradi mérkőzéssel folytatódik a bajnokság, amely küzdelmeiben egy nagyon fontos mérkőzés következik Thomas Doll szerint.

http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/bajnoki-rangado/20161118/c/15004

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Nov. 19, 2016 3:46 pm

Vasas1969 írta:

Majd megpróbálok valami cikket keresni róla. A kocsmában olvastam korábban,de a sport is írta akkoriban. Biztos emlékszik más is rá. Sajnos ma is a tv előtt nézem. Remélem lesz helyszíni beszámoló a részedről.

A tv előtt az ismétlésekkel jobban átjön. Persze, ha lesz valami érdekes osztom.
    Na akkor,
    HAJRÁ, VASAS!!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Nov. 19, 2016 2:27 pm

Juhos2 írta:

Ez a sztori nekem nincs meg.
    Az égett bele a retinámba amikor Sowunmi melegített, mint fradi cserejátékos a kapu mögött és a fradi góljánál úgy örült, hogy szétrúgta a kapu mögötti reklámtáblát.
    Azóta is csak bambán bámulok az agyamból.
    Most meg parádézik, Felcsúton, mint Vasas fan. Nekem ez hasonló történet mint Polekszics. Érthetetlen és feldolgozhatatlan. Csak max. nem beszélünk róla.

Majd megpróbálok valami cikket keresni róla. A kocsmában olvastam korábban,de a sport is írta akkoriban. Biztos emlékszik más is rá. Sajnos ma is a tv előtt nézem. Remélem lesz helyszíni beszámoló a részedről.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Nov. 19, 2016 6:37 am

Vasas1969 írta:

Te biztos ott voltál azon a bizonyos fradi elleni meccsen amikor ujjongott a fradi góljainál , ami a mi kiesésünket okozta. Focipályán a  gólszerző  sem ünnepel a volt csapata ellen ,ha van benne egy kis jó érzés .

Ez a sztori nekem nincs meg.
    Az égett bele a retinámba amikor Sowunmi melegített, mint fradi cserejátékos a kapu mögött és a fradi góljánál úgy örült, hogy szétrúgta a kapu mögötti reklámtáblát.
    Azóta is csak bambán bámulok az agyamból.
    Most meg parádézik, Felcsúton, mint Vasas fan. Nekem ez hasonló történet mint Polekszics. Érthetetlen és feldolgozhatatlan. Csak max. nem beszélünk róla.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Nov. 18, 2016 8:27 pm

Juhos2 írta:

Valószínűleg későn került a Vasasba, addigra már kialakult az érzelmi kötődés. Szerintem ez az ellenszenv tárgya. Eredményeit mint Vasas sportoló érte el, mégsem tudott azonosulni ezzel a közösséggel. Ez fájhat a hívőknek.
    A többit hagyjuk.

Te biztos ott voltál azon a bizonyos fradi elleni meccsen amikor ujjongott a fradi góljainál , ami a mi kiesésünket okozta. Focipályán a gólszerző sem ünnepel a volt csapata ellen ,ha van benne egy kis jó érzés .

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Nov. 18, 2016 7:45 pm

Juhos2 írta:Számomra talán a debreceni meccs előtt tűnt fel amikor Oening mester kijelentette, hogy pontért/pontokért utazunk Debrecenbe az a változás, ami azóta is tart a csapat részéről. Én nem emlékszem, hogy valaha a Vasasnál tapasztaltam volna ezt a szemléletet. Kicsit vaskalaposnak vagy régi idők tanújának érzem magam, mert a kétség bevallom minden meccs előtt bennem van, bármennyire is hiszek a mindenkori csapatban és minden meccsre úgy készülök, hogy hátha.

Jelenleg inkább magunkat, a csapatot féltem, hogy hétről hétre kitartson a lendület, be ne pánikoljunk a helyzettől. De úgy látom a csapat ad erőt a szurkolóknak valahogy így,
    -NYUGI VAN, ITT VAGYUNK!!-

Ugyanezek az érzések vannak bennem is. Én is félek minden meccs előtt ,hogy most fog véget érni az álom. Az elmúlt másfél évtizedben többször is volt olyan idényünk amikor végig balszerencsések voltunk. Most az egyszer a nyerő szériánk is kitarthatna végig. Ha holnap nyernénk a többség már hinne benne ,hogy véget érhet a 4 évtizedes böjt.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Nov. 18, 2016 3:21 pm

Vasas1969 írta:

Elég egységes lehet a megítélése a táborban és ez nem éppen pozitív. Pedig szerettem a bunyóját. Ha a sport mellett marad és hagyja a politikát , még azt is elnéztem volna ,hogy fradista. Amennyiben kinézne neki nálunk valami zsíros állás biztos rájönne. Szomorú az egész, mert a sportmúltja alapján tényleg legendának kellene lennie nálunk.

Valószínűleg későn került a Vasasba, addigra már kialakult az érzelmi kötődés. Szerintem ez az ellenszenv tárgya. Eredményeit mint Vasas sportoló érte el, mégsem tudott azonosulni ezzel a közösséggel. Ez fájhat a hívőknek.
    A többit hagyjuk.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Nov. 18, 2016 10:35 am

Számomra talán a debreceni meccs előtt tűnt fel amikor Oening mester kijelentette, hogy pontért/pontokért utazunk Debrecenbe az a változás, ami azóta is tart a csapat részéről. Én nem emlékszem, hogy valaha a Vasasnál tapasztaltam volna ezt a szemléletet. Kicsit vaskalaposnak vagy régi idők tanújának érzem magam, mert a kétség bevallom minden meccs előtt bennem van, bármennyire is hiszek a mindenkori csapatban és minden meccsre úgy készülök, hogy hátha.

Jelenleg inkább magunkat, a csapatot féltem, hogy hétről hétre kitartson a lendület, be ne pánikoljunk a helyzettől. De úgy látom a csapat ad erőt a szurkolóknak valahogy így,
    -NYUGI VAN, ITT VAGYUNK!!-

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Nov. 17, 2016 7:21 pm

Hangya: Növelnénk az FTC-vel szembeni előnyünket

22 éves baloldali középpályásunk labdarúgó pályafutása mérföldkövéhez érkezett kedden, amikor a 45. percben a válogatottságtól visszavonuló Juhász Rolandot váltva, első felnőtt válogatott mérkőzését játszotta Svédország ellen.

http://www.vasasfc.hu/hirek/hangya_novelnenk_az_ftc-vel_szembeni_elonyunket_-2244

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Nov. 17, 2016 7:18 pm

Ádám Martin játékra kész az FTC ellen

Nagyszerű hír, hogy a 6 góllal házi gólkirályunk, Ádám Martin játékra kész, és ha Michael Oenning vezetőedzőnk úgy dönt, akkor pályára is léphet szombaton az FTC ellen.

http://www.vasasfc.hu/hirek/adam_martin_jatekra_kesz_az_ftc_ellen-2243

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Nov. 17, 2016 8:40 am

VASAS RANGADÓ ELŐTT

Láng pálya ,tüzes csapat

https://digitalstand.hu/olvaso/46371#3

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Nov. 16, 2016 9:25 pm

Juhos2 írta:

Én megijedtem, hogy a stadionavatóra a végén még előkerül és lengeti a gyepen a piros-kék zászlót, mint legenda. Brrrrr!! Szép kép volna!
    Bár ő sosem volt fideszes. Lehet rájön, hogy mindig vasasos volt. Very Happy

Elég egységes lehet a megítélése a táborban és ez nem éppen pozitív. Pedig szerettem a bunyóját. Ha a sport mellett marad és hagyja a politikát , még azt is elnéztem volna ,hogy fradista. Amennyiben kinézne neki nálunk valami zsíros állás biztos rájönne. Szomorú az egész, mert a sportmúltja alapján tényleg legendának kellene lennie nálunk.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Nov. 16, 2016 8:48 pm

Vasas1969 írta:

Legutóbb a gólban  azért már említette Bozsik . Koko is jó sokáig elfelejtette ,de most interjú közben sok minden eszébe jutott.

http://www.m4sport.hu/2016/11/15/epulhet-a-vasas-varos/

Örülök ,hogy bővíthető stadiról beszél Markovits , de jó lenne , ha nemcsak a kapu mögötti rész lesz lenne bővíthető . Szerinted 2017 nyarán hol játsszuk a BL selejtezőket? A pályaavatóra nekem  lenne 2 tippem is a leendő ellenfélre Kiss Lacival kapcsolatosan.

Én megijedtem, hogy a stadionavatóra a végén még előkerül és lengeti a gyepen a piros-kék zászlót, mint legenda. Brrrrr!! Szép kép volna!
    Bár ő sosem volt fideszes. Lehet rájön, hogy mindig vasasos volt. Very Happy

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Nov. 16, 2016 7:27 pm

Juhos2 írta:

Nem baj a kisbozsik majd altatja az ellenfeleket, mi meg csusszanunk. Ha meg nem, akkor meg a Tirana majd odabasz.

Bár, ha egy Marsi Anikó eladja magát akkor egy kisbozsik is elfelejtheti honnan indult el.

Legutóbb a gólban  azért már említette Bozsik . Koko is jó sokáig elfelejtette ,de most interjú közben sok minden eszébe jutott.

http://www.m4sport.hu/2016/11/15/epulhet-a-vasas-varos/

Örülök ,hogy bővíthető stadiról beszél Markovits , de jó lenne , ha nemcsak a kapu mögötti rész lesz lenne bővíthető . Szerinted 2017 nyarán hol játsszuk a BL selejtezőket? A pályaavatóra nekem  lenne 2 tippem is a leendő ellenfélre Kiss Lacival kapcsolatosan.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Nov. 16, 2016 6:52 pm

Juhos2 írta:

Respect.
    Múltkor a Vancsa interjú, most a főnök. Örülök, ha őszinte, rendezett gondolatokat olvashatok tőlük.

Nagyon jó ,hogy nem egy nyúlfarknyi interjú készült a főnökkel ,de még így is annyi kérdés maradt amit jó lett volna ,ha feltesznek neki. Remélem az őszi első hely után megint nyilatkoznia kell. Very Happy  Említi ,hogy az új stadiba könnyebb lesz jó külföldi játékost hozni. Csak az a baj ,ha a külföldi játékos látja a neten ,hogy csak 5 ezres a stadink , akkor azt hiszi ez egy múlt és nézők nélküli csapat . Ez alapján nem biztos ,hogy vonzóak leszünk neki. Félek az esetleges külföldi szponzorok is így lennének vele ,ha felmerülne ilyen. Persze ez nem a főnök sara ,hisz tesz ő éppen eleget. Csak neki köszönhető ,hogy vagyunk. Köszönjük Neki !

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Nov. 16, 2016 6:25 pm

Vasas1969 írta:

Erre keresik itt is a választ.

http://nb1.hu/otp-bank-liga/lehet-e-a-vasas-kapusa-az-uj-kiraly-gabor

Egy másik érdekesség . Kellett neki dicsérnie bennünket.

http://nb1.hu/hazai-labdarugas/hova-tunt-sebok-vilmos

Nem baj a kisbozsik majd altatja az ellenfeleket, mi meg csusszanunk. Ha meg nem, akkor meg a Tirana majd odabasz.

Bár, ha egy Marsi Anikó eladja magát akkor egy kisbozsik is elfelejtheti honnan indult el.

Síposúr

Hozzászólások száma : 150

Témanyitás by Síposúr on Szer. Nov. 16, 2016 5:58 pm

Gratulálok a fiúknak ! 3 játékosunkon is címeres mez feszült tegnap este , ilyenkor büszke az ember ,hogy Vasas drukker. Hát az eredmény meg a játék hagy némi kívánnivalót még .Lesz az majd jobb is. Elsőre megteszi. Sok sikert a válogatottban. Mindent bele a fradi ellen! Hajrá Vasas!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Nov. 16, 2016 5:26 pm

Juhos2 írta:

Erről már megint lemaradtam. Valahogy kibírom. Két ekkora ikon, + Vanczák, Hajnal. Mi lesz velünk? Ki fogja/tudja pótolni ikonjainkat, hogy újra vb-n, eb-n alázhassuk az ellent?
    Azért odabasztak Öcsi bácsiéknak is rendesen.
    Én titkon abban bízom, hogy a média nem hagyja, hogy elfelejtsük őket. Legalább egy főzős műsor vagy valami reality csak összejön.

Erre keresik itt is a választ.

http://nb1.hu/otp-bank-liga/lehet-e-a-vasas-kapusa-az-uj-kiraly-gabor

Egy másik érdekesség . Kellett neki dicsérnie bennünket.

http://nb1.hu/hazai-labdarugas/hova-tunt-sebok-vilmos

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Nov. 16, 2016 1:14 pm

Vasas1969 írta:Vida után Hangya is a pályán a válogatottban. Remélem picit hasonlítani fog a válogatott hadrendje a Vasaséhoz ,mert az szerintem jobban fekszik Szilveszternek ,mint a hagyományos 4 védős rendszerben a balhátvéd poszt. Az mindenesetre jó ,hogy Kádár van mellette. Hasonló nagyságrendű válogatott szereplést kívánok neki mint annak(Juhász R) volt aki helyett bement. Természetesen Vida Máténak is. Gratulálok Berecznek is ! Kár ,hogy nem játszhatnak együtt mindhárman. Legalább összeszokottabb lett volna a középpályánk.

Erről már megint lemaradtam. Valahogy kibírom. Két ekkora ikon, + Vanczák, Hajnal. Mi lesz velünk? Ki fogja/tudja pótolni ikonjainkat, hogy újra vb-n, eb-n alázhassuk az ellent?
    Azért odabasztak Öcsi bácsiéknak is rendesen.
    Én titkon abban bízom, hogy a média nem hagyja, hogy elfelejtsük őket. Legalább egy főzős műsor vagy valami reality csak összejön.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Nov. 16, 2016 1:01 pm

Vasas1969 írta:„Rudi bácsi emlékének ajánlom az idei eredményt!”

Interjú Jámbor Jánossal.

http://www.vasassc.hu/hirek/7127/rudi-bacsi-emlekenek-ajanlom-az-idei-eredmenyt

Respect.
    Múltkor a Vancsa interjú, most a főnök. Örülök, ha őszinte, rendezett gondolatokat olvashatok tőlük.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Nov. 15, 2016 8:53 pm

Vida után Hangya is a pályán a válogatottban. Remélem picit hasonlítani fog a válogatott hadrendje a Vasaséhoz ,mert az szerintem jobban fekszik Szilveszternek ,mint a hagyományos 4 védős rendszerben a balhátvéd poszt. Az mindenesetre jó ,hogy Kádár van mellette. Hasonló nagyságrendű válogatott szereplést kívánok neki mint annak(Juhász R) volt aki helyett bement. Természetesen Vida Máténak is. Gratulálok Berecznek is ! Kár ,hogy nem játszhatnak együtt mindhárman. Legalább összeszokottabb lett volna a középpályánk.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Nov. 15, 2016 6:59 pm

„Rudi bácsi emlékének ajánlom az idei eredményt!”

Interjú Jámbor Jánossal.

http://www.vasassc.hu/hirek/7127/rudi-bacsi-emlekenek-ajanlom-az-idei-eredmenyt

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Nov. 15, 2016 8:52 am

VasasTata írta:Találtunk egy gyors játékost - ha átigazolási szezon lesz a szomszéd kontinensen. Vagy nálunk.
    Leginkább a saját maga hosszú indítása jött be... és elérte. Smile
    Vele lehetne kontrázni! bounce Van labdaérzéke, mondjuk nem baj, ha nem a hóna alatt viszi a 16-osig...

Verhetetlenek lennénk vele ,ha lábbal sem bánik nagyon rosszul a labdával.Very Happy Aki ilyen gyors annak nem kell egy labdazsonglőr Maradonának lennie. Az egyik amerikás drukkerünk a kocsmában beszélt egy hasonló villámléptű játékosról ,aki ráadásul az európai focit játssza.. Nagyon kellene egy ilyen a Vasasba.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content Today at 1:49 am

Pontos idő: Kedd. Dec. 06, 2016 1:49 am