Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 245

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Jan. 01, 2017 9:40 pm

Amilyen nehezen állt össze a baloldal és hová jutottunk ezzel a három védős rendszerrel. Ha rendbe tudnánk tenni a jobboldalt véglegesen az elkövetkező hetekben . . . . . . nyugodtan álmodozhatnánk.

Vasas1969

Hozzászólások száma : 3169

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 31, 2016 5:52 pm

A fentieket kívánom az "ide betévedőknek " és a már ittlévőknek is ! BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK !

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Dec. 31, 2016 12:30 pm

Akinek sikerült olyat, akinek nehezebb volt könnyebbet, de mindenki találja meg a szépet, az emléket.
    Boldog Új Évet az ide tévedőknek!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 29, 2016 1:23 pm

Hihetetlen összeget, több százmilliót kap a Vasas a fiatal magyar játékosai után

A prémium­gyűjtésben a Vasas az NB I éllovasa. A harmadik helyen telelő angyalföldi klub amellett, hogy eredményesen futballozik, a lehető legtöbbször betartja a magyar szövetség (MLSZ) ajánlásait, így az őszi tizenkilenc forduló alatt 229 millió forintot gyűjtött.

http://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/229-milliot-kaszal-a-vasas-a-fiatalokkal/m8042hw

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 29, 2016 10:14 am

Itt szavazhat az Év góljára

http://www.m4sport.hu/2016/12/28/itt-szavazhat-az-ev-goljara/

Nem kell túlbonyolítani a dolgot. Kattintsatok az elsőre és kész is! Very Happy De email címet még kérni fog . Ott még egy megerősítésre is szükség lesz.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 28, 2016 4:47 pm

Oenning: Hisszük, hogy nagy tettekre lehetünk képesek

Megérdemelt pihenését, otthon Hamburgban a családjával töltő vezetőedzőnk honlapunk számára pár hét távlatából visszanézett a 2016/17-es NB I-es bajnokság eddig eltelt részére, és előre is tekintett a reményteli tavaszra.

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_hisszuk_hogy_nagy_tettekre_lehetunk_kepesek-2309

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 28, 2016 8:54 am

Juhos2 írta:

Róla mit is írhatnék?
    Életem egyik nagy vágya egy általa aláírt Vasas mez. Lehet, hogy tavaszra beteszek a zsebembe egy filcet, hátha összejön.

Szerintem örömmel aláírná. Bízom benne ,hogy a kispesti vagy újpesti otthoni meccseinkre is eljön azért és nem várja meg míg készen lesz az új stadi . Remélem 100 évesen is köztünk lesz még.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 28, 2016 8:41 am

Vasas jövőkép

A fájdalom ára

https://digitalstand.hu/olvaso/46410#2

Végre Kulcsárról is olvashatunk valamit.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Dec. 27, 2016 10:18 pm

Vasas1969 írta:Moldova György: Magyar vagyok, zsidó vagyok, kommunista vagyok

és Vasas drukker is

http://24.hu/kozelet/2016/12/25/moldova-gyorgy-allandoan-keverem-bolygatom-a-szart/

http://24.hu/kozelet/2016/12/26/moldova-gyorgy-2-abszolut-szenzacioerzekem-van/

Természetesen a Vasas is szóba kerül a cikkben.

Róla mit is írhatnék?
    Életem egyik nagy vágya egy általa aláírt Vasas mez. Lehet, hogy tavaszra beteszek a zsebembe egy filcet, hátha összejön.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Dec. 27, 2016 7:17 pm

Moldova György: Magyar vagyok, zsidó vagyok, kommunista vagyok

és Vasas drukker is

http://24.hu/kozelet/2016/12/25/moldova-gyorgy-allandoan-keverem-bolygatom-a-szart/

http://24.hu/kozelet/2016/12/26/moldova-gyorgy-2-abszolut-szenzacioerzekem-van/

Természetesen a Vasas is szóba kerül a cikkben.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Dec. 27, 2016 5:02 pm

A honlapról:
    Ristevski: Szeretnék történelmet írni a Vasassal!

Folytatjuk szezonértékelő sorozatunkat. Ezúttal macedón válogatott belső védőnket, Kire Ristevskit kérdeztük a várakozásairól, a szezonról és arról, hogy Macedóniában hogyan telnek az ünnepek.

Az őszi szezon mindegyik mérkőzésén kezdőként léptél pályára. Kérlek, értékeld az őszi szezont a saját és a csapat szempontjából!

- Egy nagyon erős és jó felkészülést végeztünk a szezon előtt, ez megadta az alapot arra, hogy jól induljunk neki a bajnokságnak. Kiemelkedő eredményeket sikerült elérnünk, mindegyik jelenlegi élcsapatot sikerült már egyszer legyőznünk, ami bizonyítja, hogy van keresnivalónk. A legnagyobb erősségünk talán a csapatszellem, emellett persze örülök annak, hogy stabil csapattag vagyok, igyekszem megszolgálni a belém fektetett bizalmat. Voltak persze periódusok, ahol elhagyott minket a szerencse, és persze nekem is voltak gyengébb meccseim. Ez is része a futballnak.

Mik a várakozásaid a tavaszi szezonra, mire kell szerinted leginkább összpontosítanunk?

- Szeretnék történelmet írni a Vasassal. Egy bajnoki cím, esetleg kupagyőzelem jó lenne, de mindenképpen az első helyek környékén akarunk maradni. Ezzel örömet szereznénk a szurkolóknak is. A leginkább arra kell ügyelnünk, hogy továbbra is keményen dolgozzunk. Erre ismét jó alapot adhat a téli felkészülés. Fontosnak tartom megjegyezni: továbbra is kulcsfontosságú, hogy az eddigihez hasonlóan figyeljünk egymásra a mérkőzéseken. Volt egy-két szerencsétlen szituáció az őszi szezon második felében, amiket el kell kerülnünk, de bízom magunkban, hogy ezt is megoldjuk.

Stabil kezdőjátékosa lettél a macedón válogatottnak is. Hogyan értékeled az ottani meccseket?

- Természetesen nagy élmény nekem a válogatottbeli szereplés, nagy büszkeséggel tölt el, hogy hazámat képviselhetem. Fontos tapasztalatokkal lettem gazdagabb, hiszem olyan mérkőzéseink voltak, amelyek ritkán fordulnak elő egy macedón labdarúgó életében. Olaszország és Spanyolország legjobbjai ellen felvenni a versenyt a világ legkiemelkedőbb játékosai számára is komoly kihívás, és nekem részem lehetett mindkét válogatott ellen küzdeni.
    Megéltem, hogy milyen egy félbeszakadt meccs maradékát később lejátszani, átéltem, hogy milyen Olaszország ellen egyenlő félként játszani és sajnos azt is, hogy milyen az utolsó pillanatokban elveszíteni egy mérkőzést. Ezt sajnálom, mert jobb eredményeket is elérhettünk volna. Azonban fejlődhetünk itt is, sok munkával és egymás motiválásával.

Nézzünk a pályán túlra is. Miképp telik Macedóniában a karácsony?

- Mi a pravoszláv karácsonyt ünnepeljük, tehát nálunk a karácsony január 7-én van. Sok a hasonlóság, ajándékot adunk egymásnak, együtt a család, közös ebéd és vacsora is van. Nálunk a közös vacsora családi hagyomány, meghitt pillanatok ezek. Az ezt követő napokban térek vissza a Vasashoz és csatlakozom a felkészüléshez.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Dec. 26, 2016 7:35 pm

Kellemes érzés nyugalomban ünnepelni a karácsonyt.
    Hogy ezt miért írom?
    Rákattintottam a ződekre. Téma van. Ki kinek lesz az asszisztense, Bognár jön-e, melyik csapattól kit lehetne lenyúlni, na és persze a vezetőség.
    Dőljünk hátra, pihenjünk, élvezzük még ezt a pár napot.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 25, 2016 10:58 am

Juhos2 írta:Békés karácsonyi ünnepeket kívánok a fórum összes olvasójának.
    Köszönet a felrakott cikkekért, gondolatokért amik segítették tájékozódásunkat a Vasas Család mindennapjaiban.

Akkor egy gondolat. Olvasom ,hogy a Vidi 2 játékost is felajánlott a Haladásnak.

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/videoton/96535-valogatott-jatekos-is-tavozhat-telen-a-videotontol

Gondolom abban bíznak ,hogy ha sérülésektől sújtott szombathelyieket erősítik akkor azok majd pontokat vesznek el a közvetlen vetélytársaktól. A vasiak talán 8 pontos hátrányban már nem fenyegetik az első helyüket ,főleg ha a kölcsönjátékosok nem játszhatnak majd a fehérváriak ellen. Bárkihez is igazolnak végül , szerintem ez szempont lesz.

Köszönöm Neked is! A Te gondolataidat is szeretném gyakrabban olvasni és nem csak azért mert Te látod leggyakrabban közülünk a csapatot. Arra is kíváncsi lennék ,hogy a fiad gyerekfejjel ,hogy élte meg az elmúlt 2,5 évet ,főleg ezt az őszt ?

Az eddig felmerült télen csapatot váltok közül talán Bognárt tudnám elképzelni nálunk ,de semmi garancia nincs rá ,hogy Oenningnél csapatba tud kerülni ,mert nem egy rakkolós játékos.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 25, 2016 10:01 am

colocolo írta:Meg ragadom az alkalmat hogy meg köszönjem Vasas 1969 egész évi munkáját,ami lehetővé tette hogy napra készek legyünk minden Vasast érintő hírben.Kívánok neki Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket,és Vasas sikerekben is gazdag Boldog új Évet.És ugyanezt kívánom minden ,minden a fórumot olvasó Vasas sport barátomnak.

Köszi még egyszer! Mostanában már kevesebb az időm , ezért nagy szükség van a segítségedre. Eredetileg azért tettem fel a cikkeket ,hogy a fórumban a többi topiklakóból hátha sikerül megtéríteni valakit , vagy legalább pár szimpatizáns nyerni. Valóban arra is jó ,hogy a kevés szabadidővel rendelkező drukkertársaink is képben legyenek . Leginkább persze azért teszem fel ,hogy hozzászóljatok és megvitassuk a híreket. Ezért lenne jó ,ha a többi regisztrált társunk is hozzászólna. Sajnos időnként (mostanában megint) a fórumban a nem regisztráltak nem tudják a linkeket olvasni ,csak úgy , ha kimásolják és külön beírják a keresőbe.

Sajnos mindig kimarad pár hír , mint ezek is a vezetőink sikerei.

http://www.vasasfc.hu/hirek/vancsa_miklos_az_ev_vezetoje-2303

http://www.vasasfc.hu/hirek/michael_oenning_az_ev_vezetoedzoje-2306

Természetesen jár Nekik a gratuláció. Őket szándékosan hagytam ki , mert nem akartam előre inni a medve bőrére és elkiabálni a bajnokság végi sikert. Nagyon reménykedem ,hogy május 27.-én is gratulálhatunk Nekik!

Ha bármi ötleted van a Hajrá Vasassal kapcsán ,vagy gondolatod a csapattal kapcsolatban akkor oszd meg .(Természetesen ez a Többiekre is vonatkozik). Szeretlek olvasni. Mindig rámutatsz olyan dolgokra , amire nem is gondoltam előtte.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 25, 2016 9:22 am

Síposúr írta:Nem örülnék senki olyan távozásának akivel elérhető volna az első hely. Azt mondom ráérnek még a fiatalok ,bizonyítsanak előbb itthon .Inkább előre kellene valami gyors gólvágó. Mindegy ,hogy honnan jön . Vancsáék jobban tudják ezt .  Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! Hajrá Vasas !

Így látom én is ,de Osváthot is be kellene építeni a csapatba. Szivacskit sem szabad elengedni, maximum egy fél évre kölcsönbe . Én elsősorban ezt a 2 embert erőltetném a középpálya jobboldalán. Azt kellene megoldani ,hogy ne legyenek teljesen magukra hagyva és legyen mindig aki besegít nekik.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 24, 2016 6:36 pm

Boldog karácsonyt! Kellemes ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Köszönöm az elismerő szavakat is. Holnap majd jobban bő lére eresztem a dolgokat.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Dec. 24, 2016 12:55 pm

Békés karácsonyi ünnepeket kívánok a fórum összes olvasójának.
    Köszönet a felrakott cikkekért, gondolatokért amik segítették tájékozódásunkat a Vasas Család mindennapjaiban.

colocolo

Hozzászólások száma : 323

Témanyitás by colocolo on Szomb. Dec. 24, 2016 9:18 am

Meg ragadom az alkalmat hogy meg köszönjem Vasas 1969 egész évi munkáját,ami lehetővé tette hogy napra készek legyünk minden Vasast érintő hírben.Kívánok neki Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket,és Vasas sikerekben is gazdag Boldog új Évet.És ugyanezt kívánom minden ,minden a fórumot olvasó Vasas sport barátomnak.

Síposúr

Hozzászólások száma : 155

Témanyitás by Síposúr on Pént. Dec. 23, 2016 3:37 pm

Nem örülnék senki olyan távozásának akivel elérhető volna az első hely. Azt mondom ráérnek még a fiatalok ,bizonyítsanak előbb itthon .Inkább előre kellene valami gyors gólvágó. Mindegy ,hogy honnan jön . Vancsáék jobban tudják ezt . Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! Hajrá Vasas !

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 21, 2016 7:30 pm

colocolo írta:

A Bundesligában szeretik a Hangya féle,a 90 percet végig robotoló játékosokat,de a test a test elleni párharcok zömét elvesztené már csak alkata miatt is.Ha már légiósnak áll,én azt javasolnám iktasson közbe egy lépcső fokot,lengyel,belga.svájci bajnokság.De annak örülnék a legjobban ha maradna nálunk 1-2 évet még.

Egyetértünk. Ki is fejtem én is ,ha megfürödtem. Szóval szerintem sincs kész a Bundesligára. Ha nem is iktat be lépcsőfokot ,de legalább másfél évet még maradjon itthon vagy kettőt ,hogy a következő bajnokságban ismételten kiharcolt Bl szereplés meccsein is játszhasson. Bár a lépcsőfok hasznos lenne neki ,de Oenning remélem itthon is képes lesz felkészíteni a német élvonalra. Ott egy Vasashoz hasonló stílust játszó csapatban tudná megállni a helyét. Védőként az általad leírtak miatt nem válna be ,de a középpályán jó lehet. Ahhoz viszont még az előre játékán van mit javítani. Gólerősebb lehetne és még több olyan jó beadás kellene tőle amit a vége felé mutatott. A védőmunkáról meg még nem is beszéltem. Viszont jó úton jár. Nagyon jót tett neki Ristevski érkezése. A baloldal a csapat legjobb csapatrésze. Már írtam ,hogy nálam Ristevski és ő volt a 2 legjobbunk. Már előre szomorú vagyok ,hogy elmegy mert nagyon megszerettem a játékát. A diafilmen látott régi idők Vasasában játszottak ilyen csupa szív játékosok.

Úgy érzem ,hogy az ára csak feljebb megy ,ha már két számjegyű válogatottság lesz mögötte és egy tucat nemzetközi kupameccs. . Amennyiben a lépcsőfokot is sikerülne kiiktatni, úgy több pénz állna a házhoz. Darmstadtba akkor adnám el amikor már Kleinheisler vezéregyéniséggé tudott válni ott. Most még messze nem az. Ha már egy magyar bevált ott, akkor szívesebben nyúlnak majd mélyebben a pénztárcájukba a németek.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 21, 2016 7:29 pm

Juhos2 írta:

A Vasas/Jámbor remélem szintet lép.
    Emlékszem Laczkó Debrecenbe igazolására. Onnan Samp.
    Jó lenne, ha sikerülne kiiktani egy Fradit,Vidit, Debrecent és alternatívát nyújtani a külföldre igazolások terén is.
    De ki várható? Ezen többet gondolkozom.
    Örülök neki, hogy az idén szerintem egy Vasas ajánlat elgondolkoztató bármelyik focista számára, ha a karrier/közeg/pénz összefüggésében nemcsak az utóbbiban gondolkozik valaki.

Nagyon fontos ,hogy kiiktassuk ezeket a magyar csapatokat és ne a közvetítők arassák le a hasznot. Fürdés után még visszatérek a témára. Nem nagyon van ötletem jelenleg akivel pl Hangyát pótolni tudnánk. Közben eszembe jutott ,hogy esetleg a paksi Szabó János tudná pótolni Hangyát , bár ő már 28 éves lesz a nyáron és a vezetőség szívesebben gondolkozik fiatalabb játékosokban. Viszont jelenleg még a csapatban sincs helyettese Szilveszternek. Az lenne az igazi ,ha olyan szoros lenne az együttműködés a Siófokkal ,hogy a Balaton-parti csapat is hasonló hadrendben játszana és már ott bontogatná a szárnyát a leendő helyettes.

Szerintem külföldi érkező lehet és esetleg olyan itthoni válogatott szintű aki nem fér be a csapatába. Fiatal tehetség is jöhet olyan posztra ahonnan jó eséllyel eladunk a nyáron. Külföldön játszót is pl mint Kalmár jó lenne megkörnyékezni.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 21, 2016 9:28 pm-kor.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Dec. 21, 2016 7:22 pm

Vasas1969 írta:

Köszi megtaláltam . Szerintem Fülöp rosszul teszi ,ha a Vidihez megy . Igazi játékostemető lett a fehérvári klub. Sejtettem ,hogy sérülés miatt nem játszik mostanában ,de nem találtam magyar nyelvű cikket róla.
    A szegedi stadionnak örülök , bár nem értem  ,hogy miért nem a Tisza-parti stadiont újítják fel. Miért kell új helyszín ?
    Más téma. Úgy tudtam minden csapatnál kötelező videó összefoglalót készíteni az NB2-ben. A Vác - Siófok összefoglalót mégis hiába kerestem.

Hangyához mit szólsz ?

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-hatezres-stadion-szegeden-visszaternek-gyularol-sajtohir-2543017

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-magyar-golvagot-neztek-meg-romaniaban-2543023

A Bundesligában szeretik a Hangya féle,a 90 percet végig robotoló játékosokat,de a test a test elleni párharcok zömét elvesztené már csak alkata miatt is.Ha már légiósnak áll,én azt javasolnám iktasson közbe egy lépcső fokot,lengyel,belga.svájci bajnokság.De annak örülnék a legjobban ha maradna nálunk 1-2 évet még.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Dec. 21, 2016 7:08 pm

Vasas1969 írta:Kleinheisler klubja az NB I-ből igazolna

A Vasas védőjét nézte ki magának a Bundesliga-csapat.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/96510-kleinheisler-klubja-az-nb-i-bol-igazolna

A Vasas/Jámbor remélem szintet lép.
    Emlékszem Laczkó Debrecenbe igazolására. Onnan Samp.
    Jó lenne, ha sikerülne kiiktani egy Fradit,Vidit, Debrecent és alternatívát nyújtani a külföldre igazolások terén is.
    De ki várható? Ezen többet gondolkozom.
    Örülök neki, hogy az idén szerintem egy Vasas ajánlat elgondolkoztató bármelyik focista számára, ha a karrier/közeg/pénz összefüggésében nemcsak az utóbbiban gondolkozik valaki.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 21, 2016 6:59 pm

colocolo írta:Hátha elkerülte a figyelmedet,két hír az NSO .Hatezres stadion Szegeden,Videoton:magyar gólvágót figyelnek Romániában.

Köszi megtaláltam . Szerintem Fülöp rosszul teszi ,ha a Vidihez megy . Igazi játékostemető lett a fehérvári klub. Sejtettem ,hogy sérülés miatt nem játszik mostanában ,de nem találtam magyar nyelvű cikket róla.
    A szegedi stadionnak örülök , bár nem értem ,hogy miért nem a Tisza-parti stadiont újítják fel. Miért kell új helyszín ?
    Más téma. Úgy tudtam minden csapatnál kötelező videó összefoglalót készíteni az NB2-ben. A Vác - Siófok összefoglalót mégis hiába kerestem.

Hangyához mit szólsz ?

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-hatezres-stadion-szegeden-visszaternek-gyularol-sajtohir-2543017

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-magyar-golvagot-neztek-meg-romaniaban-2543023

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 21, 2016 6:33 pm

Korcsmár: A helyzetek kidolgozásában kell még fejlődnünk

Korcsmár Zsolttal beszélgettünk az őszi szezonról, a felkészülésről, valamint arról, hogy hol van még javítani való.

http://www.vasasfc.hu/hirek/korcsmar_a_helyzetek_kidolgozasaban_kell_meg_fejlodnunk-2305

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 21, 2016 6:28 pm

Kleinheisler klubja az NB I-ből igazolna

A Vasas védőjét nézte ki magának a Bundesliga-csapat.

http://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/96510-kleinheisler-klubja-az-nb-i-bol-igazolna

colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Dec. 21, 2016 3:08 pm

Hátha elkerülte a figyelmedet,két hír az NSO .Hatezres stadion Szegeden,Videoton:magyar gólvágót figyelnek Romániában.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Dec. 20, 2016 10:57 pm

Juhos2 írta:

Jó ötlet volt. Én még nem olvastam. 1967.
    Jó hogy valaki gondolt rá, hogy a még akkor élők segítségével összegezzék a Vasas múltját.

Én is örülök neki ,hogy annak idején elkészítették ezt. Sokan megmásítanák a történelmünket , de én így vagyok rá nagyon büszke , ahogy volt.
    Egy képet hiányolok a diafilmből. Az 1958-as Reál Madrid verőkét.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Dec. 20, 2016 9:04 pm

Vasas1969 írta:Régebben már feltettem ide ,de azok az oldalak törlődtek. Itt a holtszezon és az ünnepek , a legjobb alkalom , hogy újra feltegyem.

http://dia.osaarchivum.org/public/index.php?fs=2482

Jó ötlet volt. Én még nem olvastam. 1967.
    Jó hogy valaki gondolt rá, hogy a még akkor élők segítségével összegezzék a Vasas múltját.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Dec. 20, 2016 11:25 am

Vasas lelátó

Van néző

https://digitalstand.hu/olvaso/46404#2

Kár ,hogy arra nem tért rá ,hogy ötezresnél nagyobb stadi kellene ,de majd a következő cikkben. Very Happy Érdekes ,hogy azt írják a felette lévő cikkben ,hogy Essien menedzsere velünk is tárgyalt.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content Today at 10:13 pm

Pontos idő: Kedd. Jan. 24, 2017 10:13 pm