Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 07, 2017 7:39 pm

    Juhos2 írta:Odadobtuk a csontot stadion ügyben, a médiának lesz min rágódni egy ideig. A 376 kedvelés, azért kúszhatna feljebb.

    Sokan nem vagyunk faszbukosok. Ezért javaslom is a kocsmában ,hogy azok akik nem tagok a klub címére küldhessenek emailt. Mindjárt hozzáfűzők még egy gondolatot is ehhez a témához.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 07, 2017 7:32 pm

    colocolo írta:

    Nehezet kérdeztél mert semmilyen infóm nincs,ki fog még távozni,hajlandók vagyunk e fizetni vagy csak szabadon igazolható jöhet.Kell e fiatalt igazolni a kezdőbe hogy a pénz is meg legyen,távozik e légiós.Télen szabadon igazolható nehéz ügy inkább nyáron járnak le a szerződések,de Nikházit elfogadtam volna de már elkelt.Csak abban tudok reménykedni,hogy vannak még Osváthoz hasonló tehetségek és talán meg tanulunk jobban sáfárkodni a bennük rejlő lehetőségekkel.ha már meg találtuk őket használjuk is ki.

    Akkor úgy kérdezem hová lenne érdemes igazolni ? Ha már rátértél a fiatalokra ,a Siófokon játszó játékosokról mondasz majd pár szót ? Tudom ,hogy inkább epizodisták voltak mint meghatározó emberek többségükben.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 07, 2017 7:24 pm

    Odadobtuk a csontot stadion ügyben, a médiának lesz min rágódni egy ideig. A 376 kedvelés, azért kúszhatna feljebb.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 07, 2017 7:22 pm

    Juhos2 írta:Kár lenne az ebben az évadban rejlő lehetőségeket elszalasztani. Ki tudja mikor kerülünk legközelebb ilyen előkelő helyre a tabellán? Több van mögöttünk, mint előttünk. Bár idegenben játszani alapból nem szerencsés. Ez az aggodalom.
    Az viszont, hogy a vezetőség megtalálta a helyes utat viszont azt jelzi, hogy talán túl aggódjuk a jelenlegi helyzetet. Jámborék szerintem még  többet agyalnak a csapatról, mint mi. Az elképzelhetetlen, hogy ne lássák a baloldalt. Azt, hogy a következő nagy feladat ennek a rendbetétele lenne és akkor bármi megtörténhet a mennyeiben. Uff!

    Pont azt néztem ,hogy a Vidiből elmegy Feczesin. A fradiból Ramirez ,Pintér . A Honvédból is lehet komoly távozó (Hídi,Gazdag). Nem biztos ,hogy a helyükre érkezők beválnak. Most kéne belenyúlnia Vancsának ,meg persze Osit nem elengedni. Ki tudja lesz e még ekkora ziccerünk mint idén? Élni kellene vele !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 07, 2017 6:54 pm

    Kár lenne az ebben az évadban rejlő lehetőségeket elszalasztani. Ki tudja mikor kerülünk legközelebb ilyen előkelő helyre a tabellán? Több van mögöttünk, mint előttünk. Bár idegenben játszani alapból nem szerencsés. Ez az aggodalom.
    Az viszont, hogy a vezetőség megtalálta a helyes utat viszont azt jelzi, hogy talán túl aggódjuk a jelenlegi helyzetet. Jámborék szerintem még  többet agyalnak a csapatról, mint mi. Az elképzelhetetlen, hogy ne lássák a baloldalt. Azt, hogy a következő nagy feladat ennek a rendbetétele lenne és akkor bármi megtörténhet a mennyeiben. Uff!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Jan. 07, 2017 3:04 pm

    Vasas1969 írta:

    Itthonról van tipped ,hogy ki lehetne erősítés a számunkra ? Szerintem külföldi érkező biztosan lesz. A baloldalra is jó lenne hozni valakit ,mert ott gyakorlatilag senkinek nincs cseréje és imádkozni kell ,hogy ne legyen sérülés vagy eltiltás.

    Nehezet kérdeztél mert semmilyen infóm nincs,ki fog még távozni,hajlandók vagyunk e fizetni vagy csak szabadon igazolható jöhet.Kell e fiatalt igazolni a kezdőbe hogy a pénz is meg legyen,távozik e légiós.Télen szabadon igazolható nehéz ügy inkább nyáron járnak le a szerződések,de Nikházit elfogadtam volna de már elkelt.Csak abban tudok reménykedni,hogy vannak még Osváthoz hasonló tehetségek és talán meg tanulunk jobban sáfárkodni a bennük rejlő lehetőségekkel.ha már meg találtuk őket használjuk is ki.
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by wahúr Szomb. Jan. 07, 2017 4:52 am

    Vasas1969 írta:Hát , ha Rátgéber azt mondja valakire ,hogy tehetséges akkor az már valami.  
    A vesztes csapatban játszva volt a mezőny legjobbja, mondta Mester

    De nekem nincsenek ezzel kapcsolatban álmaim, ha unokámnak jó, csinálja, amíg, és ahogy jólesik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 06, 2017 8:10 pm

    wahúr írta:
    Igen, ha a kosarazás mellett dönt, akkor így lesz

    Hát , ha Rátgéber azt mondja valakire ,hogy tehetséges akkor az már valami. Ha szorgalmas lesz az unokád ,akkor ő ki is hozza belőle. Nem is lehetne jobb edzője neki. Csak rajta áll ,hogy élvonalbeli játékos legyen belőle és megalapozza az életét avval amit szeret.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 06, 2017 8:05 pm

    colocolo írta:

    A goal.com van egy mai interjú a mesterrel a felkészülésről,de semmi új infó nincs benne.Várnám a hireket a csapat tájáról igazolás ügyben is,de ha olyan gyorsak lesznek mint a tulajdoni szerződés aláírásáról,akkor nem mostanában kell véleményt cserélnünk.

    Itthonról van tipped ,hogy ki lehetne erősítés a számunkra ? Szerintem külföldi érkező biztosan lesz. A baloldalra is jó lenne hozni valakit ,mert ott gyakorlatilag senkinek nincs cseréje és imádkozni kell ,hogy ne legyen sérülés vagy eltiltás.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 06, 2017 7:59 pm

    Juhos2 írta:

    Kínomban megnéztem a Honvéd elleni emlegetett meccs összefoglalóját. A kapufánál talán elkalandozott, meg volt valami beadás róla amiből helyzet alakult ki. de ilyen hosszú kihagyás után több esélyt kaphatott volna a Mestertől. Remélem megkapja még az esélyt az élettől, mert rossz volna látni ha eltűnne a süllyesztőben. Hajrá Osi!

    Az se lesz sokkal jobb érzés , ahogy más klubnál válik válogatott játékossá . Csekénél érzek hasonlót. Kezd lassan magára találni . Egyre jobb lesz és egyre jobban fáj ,hogy már nem játszik nálunk. Kétszer lépünk ugyanabba a folyóba. Tudom ,hogy a mai fiatalok milyen kezelhetetlenek sőt egyesek kimondottan ....... . Csak ez most már kicsit sok ,hogy minden évben elvesztünk egy sokkal többre hívatott játékost. Túl nagy luxus ez nekünk ! Persze ez a játékosok hibája is .
    Gondolom Osváth aki eddig minden csapatában a legjobb ,legtöbbre hívatott játékos volt nem kezelte jól ,hogy nem kapta meg a bizalmat. A mester is helyretehette volna úgy ,hogy ne kerüljön erre sor ,ha már pedagógus.
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by wahúr Pént. Jan. 06, 2017 7:55 pm

    Vasas1969 írta:Wahúr úr csak nem Rátgéber az unoka mestere ?
    Igen, ha a kosarazás mellett dönt, akkor így lesz
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Jan. 06, 2017 7:54 pm

    Vasas1969 írta:

    Azt hiszem ez a jó szó. "Bűn" elengedni ,még kölcsönbe is. Hollman szerintem is az NB1 egyik legjobb játékosa. Ilyen szintű játékosokat kellene találni a télen ,bár Osváth elengedése akkor is fájni fog. A Loki jobboldala meg akár így is felállhat: Osváth , Jovanovic , Könyves.

    A goal.com van egy mai interjú a mesterrel a felkészülésről,de semmi új infó nincs benne.Várnám a hireket a csapat tájáról igazolás ügyben is,de ha olyan gyorsak lesznek mint a tulajdoni szerződés aláírásáról,akkor nem mostanában kell véleményt cserélnünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 06, 2017 7:31 pm

    colocolo írta:
    Egyenesen bűn ha csak úgy elengedik,ha Hollman jönne cserébe érte akkor azért nem bánkódnék.Na ennek mondjuk semmi esélye de őt szívesen látnám nálunk főleg ha Vida is megy.

    Azt hiszem ez a jó szó. "Bűn" elengedni ,még kölcsönbe is. Hollman szerintem is az NB1 egyik legjobb játékosa. Ilyen szintű játékosokat kellene találni a télen ,bár Osváth elengedése akkor is fájni fog. A Loki jobboldala meg akár így is felállhat: Osváth , Jovanovic , Könyves.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jan. 06, 2017 7:23 pm

    colocolo írta:
    Egyenesen bűn ha csak úgy elengedik,ha Hollman jönne cserébe érte akkor azért nem bánkódnék.Na ennek mondjuk semmi esélye de őt szívesen látnám nálunk főleg ha Vida is megy.

    Kínomban megnéztem a Honvéd elleni emlegetett meccs összefoglalóját. A kapufánál talán elkalandozott, meg volt valami beadás róla amiből helyzet alakult ki. de ilyen hosszú kihagyás után több esélyt kaphatott volna a Mestertől. Remélem megkapja még az esélyt az élettől, mert rossz volna látni ha eltűnne a süllyesztőben. Hajrá Osi!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Jan. 06, 2017 6:36 pm

    Vasas1969 írta:Vasas - Edzésben

    Építési terület




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 69591#2https://digitalstand.hu/olvaso/69591#2



    Osváth lehet a Lokiba megy . Nem a legjobb hír.


    Egyenesen bűn ha csak úgy elengedik,ha Hollman jönne cserébe érte akkor azért nem bánkódnék.Na ennek mondjuk semmi esélye de őt szívesen látnám nálunk főleg ha Vida is megy.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 06, 2017 3:12 pm

    Wahúr úr csak nem Rátgéber az unoka mestere ?
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by wahúr Pént. Jan. 06, 2017 10:32 am

    Nekem kettős rangadókról vannak ilyen emlékeim.
    Mostanra nagyot változott. A mérkőzések biztosítása szerintem megoldott, ha nem keresed a bajt elkerül. Mondjuk már a feeling miatt is jobb, ha a sajátjaid közül nézed a meccset. Én legalábbis nem szeretem, ha a piros-kékeket szidják teli torokból mellettem.

    [quote="Juhos2"]

    Azok, 40 éve más idők voltak.
    Az unoka a PMFC kölykökkel van, de most épp kosárlabdázna. A Mester szerint tehetsége van hozzá,
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 06, 2017 10:23 am

    Vasas - Edzésben

    Építési terület




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 69591#2https://digitalstand.hu/olvaso/69591#2



    Osváth lehet a Lokiba megy . Nem a legjobb hír.








    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 10:19 pm

    Juhos2 írta:Tavaly bánkódtam, hogy a kiesés elleni harcban nem tudott segíteni. Elképzelhetetlen volt a bent maradás nélküle.
    Az idén, ha szóhoz is jutott lelkesebb nem lettem tőle. Inkább beletörődtem a vereségbe. Vancsát meg ismerjük.

    Az egyik kocsmatársnak köszönhetően be tudtam másolni ide Vancsa nyilatkozatát is . Így már teljesebb az összkép. A történet kapcsán eszembe jutott amit vagy Te , vagy Vasas77 mesélt egy Geress Zolival való találkozás kapcsán .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 10:12 pm

    Vancsa Miklós
    https://www.facebook.com/groups/209545819112651/permalink/1285739981493224/

    Sziasztok!

    Akkor Cicóról!

    2015 őszén többször érezte a térdét Czvitkovics Péter, akit akkor arra kértem, hogy 2015. decemberében műttesse meg a térdét és februárban már a csapat rendelkezésére állhat , nehogy a felkészülés idején, a műfüvön előjöjjön és mondjuk februárban tartsunk ott hogy meg kell műteni a térdét. Akkor Cicótól azt a választ kaptam, hogy 2 injekcióval április végéig kibírja a térde és az Európa Bajnokság miatti hosszabb nyári szünetben sort kerít a műtétre.....
    Nos, természetesen sajnos igazam lett (csináltam én is ezt a sportot) és februárban azzal állt elő Cicó, hogy menthetetlenül meg kell műteni a lábát.....azt tényleg mellékesen teszem hozzá, hogy 2015 decemberében luxusnyaralásra utazott....(igaz alapvetően semmi közöm hozzá, de talán a halasztásnak van).
    A club benyelte és fizette a szerződésben foglaltak szerint, azzal a tudattal hogy áprilisban, az utolsó fordulókban teljesen rendben lesz és tud segíteni a bennmaradás kiharcolásában, Cicó állítása szerint. Sajnos Peti lába nem jött rendbe az egész tavaszi szezonban, hogy ez orvosi hiba vagy nem, én nem tudom, de az orvost nem a club javasolja, saját döntése volt. A 2014. februárjában kötött szerződésünkben kikötöttük, hogy 2016. nyarán mindkét fél mondhatja hogy nincs tovább, tehát mi is és Cicó is mondhatta volna hogy nincs tovább, ennek ellenére bár anyagi jellegű változtatásokkal, de érvényben hagytuk a szerződést mindketten.
    Az idei ősz első része továbbra is jórészt rehabilitációval telt el és mindenki bízott abban hogy Cicó rendben lesz, ami nagyjából nyár végére be is következett. Az ezt követő időszakban a bajnoki mérkőzéseken 1 alkalommal volt kezdőjátékos valamint talán 4-5-ször csereként jutott szóhoz.

    Az őszi szezon befejeztével beszélgetésre invitáltam Cicót, mint ahogy sok mást is a csapatból és meg is beszéltünk egy időpontot amelyet a találkozó előtt 1 órával lemondott, az ügyvédje javaslatára....
    Ekkor én élve a szerződésben foglalt megegyezéssel, mivel nem szerepelt a tétmérkőzések 50%-án, hivatalosan is felbontottam a szerződését, melyet postára is adtam.
    Igaz és sajnálom, hogy ez pont Karácsony előtt történt, de jogilag az időpontot tekintve csak ekkor tehettem meg, az már egy másik kérdés, hogy a szeretet ünnepe volt a fontos Petinek vagy az újabb nyaralás....(amihez megint csak nincs közöm)!
    Szóval, ha valaki úgy érzi hogy club inkorrekt volt Cicóval az szóljon, az általa nagyon sajnált edzőire nemrégiben a club fizette be, tehát ha valaki jószándékú volt vele akkor azok mi voltunk!
    Nem kívánok tovább az üggyel foglalkozni, de a tisztánlátás érdekében ez a teljes igazság!
    Egyéb dolgokkal nem kívánok foglalkozni, miszerint nem tudattam Michaellel a dolgot, csak annyi hogy egyelőre még én vezetem ezt a clubot, a Vasas érdekeit szem előtt tartva, természetesen tájékoztattuk edzőnket, csak nem tudtunk gyorsabbak lenni Cicónál!
    A club abban a reményben hogy ezen az egyoldalú szerződésbontáson a napokban változtatunk közös megegyezéssel, nem adott ki semmilyen hírt, de a mai napon vártuk hogy kijön a Fáyba Cicó, legalább a társaitól elköszönni.
    Szebb lett volna mint itt az fb-n.....

    Hajrá Vasas!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jan. 05, 2017 10:05 pm

    Tavaly bánkódtam, hogy a kiesés elleni harcban nem tudott segíteni. Elképzelhetetlen volt a bent maradás nélküle.
    Az idén, ha szóhoz is jutott lelkesebb nem lettem tőle. Inkább beletörődtem a vereségbe. Vancsát meg ismerjük.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 7:27 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 7:22 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 7:21 pm

    colocolo írta:goal.com  Külföldre menne a Vasas alapembere.


    Talán ez is közre játszott abban,hogy nem edzett ma.

    Cicó távozik,Ferenczi interjú az NSO található.


    Külföldre mehet a Vasas alapembere?


    Akár már januárban távozhat a válogatott középpályás.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 K%C3%BClf%C3%B6ldre-mehet-a-vasas-alapembere?ICID=HP_BN_9http://www.goal.com/hu/news/20932/nb-i/2017/01/05/31169432/k%C3%BClf%C3%B6ldre-mehet-a-vasas-alapembere?ICID=HP_BN_9



    Vasas: szerződést bontottak Czvitkovics Péterrel


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Vasas-szerzodest-bontotottak-czvitkovics-peterrel-2544963http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-szerzodest-bontotottak-czvitkovics-peterrel-2544963



    Köszi Colo ! Mit gondolsz a történtekről ?



    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Jan. 05, 2017 6:36 pm

    goal.com  Külföldre menne a Vasas alapembere.


    Talán ez is közre játszott abban,hogy nem edzett ma.

    Cicó távozik,Ferenczi interjú az NSO található.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jan. 05, 2017 6:14 pm

    Vasas1969 írta:Kihíváslista

    A 2017-es év indításaként Markovits László klubelnökkel beszélgettünk a Vasast érintő aktuális témákról és a magyar sport tágabb értelemben vett helyzetéről.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Kihivaslistahttp://www.vasassc.hu/hirek/7219/kihivaslista



    Örömteli ,hogy Jámbor úr végre a tulaj. A nagyobb stadionért indított szurkolói kezdeményezést meg kérem támogassa mindenki , aki egyetért vele.

    Akkor megvan miért várták meg 17-et a nyilvános bejelentéssel. Jobban nem is kezdődhetne az új év. Most már csak azon kell izgulni Csányiék ne találják meg megint valamiért. Talán már írtam, hogy szerintem a tervek még azért nem nyilvánosak, mert folyik az egyeztetés. De természetesen egy sok like-os megerősítés sosem jöhet rosszkor.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jan. 05, 2017 5:56 pm

    wahúr írta:

    Egyszer, nemrégiben (1975 tavaszán) épp Salgótarjánban dolgoztam, kimentem a meccsre, mert a PMFC játszott.
    Elkiáltottam magam, hogy hajrá PMFC, de ezt rossz szektorban tettem, a helyi kohász gyerekek lebeszéltek a
    folytatásról, de attrocitásra nem került sor. Megkérdezték, kérek-e egy kohász pofont,  és én nem kértem.
    Utána csendben néztem a meccset, a PMFC-t elkalapálták, ahogy kell.
    Hát így esett.
    De lehet, hogy majd egyszer még kimegyek meccsre, amikor az unokám pályára lép.

    Nekem kettős rangadókról vannak ilyen emlékeim.
    Mostanra nagyot változott. A mérkőzések biztosítása szerintem megoldott, ha nem keresed a bajt elkerül. Mondjuk már a feeling miatt is jobb, ha a sajátjaid közül nézed a meccset. Én legalábbis nem szeretem, ha a piros-kékeket szidják teli torokból mellettem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 1:13 pm

    A honlapról:
    Vancsa Miklós a tulajdonosváltásról és az új stadionról

    Új fejezet kezdődik a Vasas Labdarúgó Futball Club Kft. történetében, hiszen hosszú tárgyalások után, eddigi főtámogatónk, Jámbor János üzleti érdekeltségeinek zászlóshajója, a Pannonbau cégcsoport 99 százalékos tulajdonába került a Kft. 1 százalék pedig a Vasas SC-é maradt.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Pic2_2313


    Erről Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója tájékoztatta honlapunkat.

    - Ez azt is jelenti, hogy sikerült az Futball Club Kft.-t adósságmentesen átvenni, ami Jámbor János kérése volt. Markovits László, a Vasas SC elnöke tartotta a szavát és minden, ami a 2014. január 1-jei időszakot érintően terhelte a Kft.-t, azt az SC tisztességgel, becsülettel kifizette. Ezt ezúton is köszönjük neki. Az FC és az SC közötti megegyezés szerint, az SC-é korábbi évi 50 millió forintos vállalása – a Labdarúgó Kft. működéséhez – 2017. január 1-től már nem él tovább.  

    Ügyvezetőnk beszélt az új stadionunkról is.

    - A felépülő új Illovszky stadionnal kapcsolatosan az FC és az SC nagyvonalakban mindenben megegyezett, miszerint a létesítmény az SC kezelésében, de az FC használatában lesz. A minap született szurkolói nyílt levélről – ami az új stadion befogadóképességének 5.000-nél nagyobb befogadóképességét sürgeti – én is és Jámbor úr is tudok, és maximálisan egyetértünk annak tartalmával. Nemcsak a kiváló őszi szereplés miatt, hanem a Vasas tradíciója miatt is úgy gondoljuk, hogy megérdemelne a klub egy nagyobb stadiont. Ha viszonyítunk más klubokhoz, akkor is indokoltnak érezzük ezt a törekvést. Amit tudunk, ez ügyben mindent megteszünk. Ezt az projektet Markovits elnök úr kezelte és kezeli, és szerintem jól. Ne feledjük, hogy egy éve még egy jóval kisebb, csak hosszanti, csonka lelátójú stadionról volt szó, és onnan sikerült a teljesen zárt lelátójú és fedett nézőterű ötezer fő befogadására alkalmas létesítményig eljutni. De nem lefutott a még ennél is nagyobb befogadóképességű stadion megvalósulása, amit – úgy tudom -  a legmagasabb döntéshozó szinten is támogatnak. Meg kell tenni mindent, hogy ez így legyen, de ha mégsem sikerül, akkor sem lesz okunk szomorkodásra – mondta el Vancsa Miklós.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 1:03 pm

    wahúr írta:

    Egyszer, nemrégiben (1975 tavaszán) épp Salgótarjánban dolgoztam, kimentem a meccsre, mert a PMFC játszott.
    Elkiáltottam magam, hogy hajrá PMFC, de ezt rossz szektorban tettem, a helyi kohász gyerekek lebeszéltek a
    folytatásról, de attrocitásra nem került sor. Megkérdezték, kérek-e egy kohász pofont,  és én nem kértem.
    Utána csendben néztem a meccset, a PMFC-t elkalapálták, ahogy kell.
    Hát így esett.
    De lehet, hogy majd egyszer még kimegyek meccsre, amikor az unokám pályára lép.

    Nagyon jó kis történet. Jót derültem rajta. Elég udvariatlan vendég voltál ,hogy nem fogadtad el amit kínáltak . Isteni szerencse ,hogy nem sértődtek meg rád miatta. Very Happy
    Az unokád hol játszik?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 05, 2017 11:00 am

    Kihíváslista

    A 2017-es év indításaként Markovits László klubelnökkel beszélgettünk a Vasast érintő aktuális témákról és a magyar sport tágabb értelemben vett helyzetéről.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Kihivaslistahttp://www.vasassc.hu/hirek/7219/kihivaslista



    Örömteli ,hogy Jámbor úr végre a tulaj. A nagyobb stadionért indított szurkolói kezdeményezést meg kérem támogassa mindenki , aki egyetért vele.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 5 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 3:52 am